Personeel Personeel Krauthammer SECRETARESSE Autoverkoper tempo-teaê uitzendbureaft ZATERDAG 16 MAART 1996 INTERNATIONAL Partner in Human Capital Development De medewerkers van een organisatie vormen het belangrijkste "bedrijfskapitaal". Het benutten van de kwaliteiten van de medewerkers is bepalend voor het succes van de organisatie. Investeren in mensen is daarom van essentieel belang. Dat is de filosofie van de Krauthammer International Groep. De Krauthammer International Groep is gespecialiseerd in training, coaching en consulting in Management, Communication, Sales en Client Relations en heeft 18 vestigingen in Europa, de Verenigde Staten en Hongkong. Voor de Nederlandse organisatie, bestaande uit 47 medewerkers en gevestigd in Noordwijk. zoeken wij per 1 juni 1996 een nieuwe collega voor de functie van: In de leeftijd van 23-30 jaar, met een opleiding op VWO-niveau en een Schoevers Secretaresse-opleiding. Zij zal de secretaresse worden van een aantal training consultants. Dit houdt onder meer in het verzorgen van schriftelijke contacten met opdrachtgevers in het gehele traject, vanaf het eerste gesprek tot en met de uitvoering van het trainingsproject. Daarbij valt te denken aan afspraakbevestigingen, het uitbrengen van trainingsvoorstellen. facturering, voorbereiding en administratieve begeleiding van de trainingen. Daarnaast is zij verantwoordelijk voor een uitstekende behandeling van de daaruit voortvloeiende telefonische contacten met onze opdrachtgevers. Na een intensieve inwerkperiode zal zij de werkzaamheden met een hoge mate van zelfstandigheid uitvoeren. In onze organisatie stellen wij hoge kwaliteitseisen aan onszelf en anderen. Een bewijs hiervan is dat wij ISO 9001 gecertificeerd zijn. Voelt u zich in een dergelijke omgeving thuis, dan zien wij uw sollicitatie met belangstelling tegemoet. Richt uw brief met C.V. en pasfoto voor 29 maart a.s. aan Nancy A.M. Bax. Office Unit Manager. KRAUTHAMMER INTERNATIONAL BV Postbus 240 - 2200 AE Noordwijk tel. (071) 364 33 44 heeft een vakature op de afdeling Dak en Gevel voor een funktie van KALKULATOR WERKVOORBEREIDER m/V Wegens verdere groei van onze onderneming zoeken wij een medewerker die na een inwerkperiode zelfstandig en in teamverband meewerkt op ons bedrijfsbureau. Onze afdeling Dak en Gevel houdt zich voornamelijk bezig met het leveren en monteren van dak- en gevelsystemen in staal, aluminium, vezelcement, kunststof en bitumineuze dakbedekking, lichtstraten en staalkonstrukties. Voor deze veelzijdige funktie zoeken wij iemand die: een opleiding heeft op minimaal M.T.S. niveau, enige jaren ervaring heeft in een soortgelijke funktie, kennis en ervaring heeft op het gebied van de automatisering, zowel op het gebied van kalkulatie als op het gebied van tekenen met de computer, die ambitie heeft om in de toekomst te willen doorgroeien, bereid is opleidingen te volgen, goede kontaktuele eigenschappen bezit in woord en geschrift, in de leeftijd van 25-35 jaar is; oudere personen met ruime ervaring kunnen ook in aanmerking komen. U gaat samenwerken met een goed gemotiveerd team kollega's. Wij bieden u een salaris in overeenstemming met deze funktie en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wanneer deze funktie u aanspreekt, verzoeken wij u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, te richten aan de direktie van: Splinter Montagebouw bv, t.a.v. de heer B. Splinter, Postbus 29, 2420 AA Nieuwkoop. Voor eventuele verdere informatie kunt u bellen 0172-573300: 0172-571588 of 0172-575790. HOOGEVEEN CITROEN Autobedrijf Hoogeveen is een Citroën personen- en bedrijfswagendealer gevestigd in Haarlem en is verantwoordelijk voor het gebied Zuid- Kennemerland. Het bedrijf heeft in haar meer dan 70-jarig bestaan een naam opgebouwd, die als één van de beste geldt in de regio. Het team van 29 vakbekwame medewerkers staat garant voor een betrouwbare en klantvriendelijke werkwijze. Autobedrijf Hoogeveen richt zich op de particuliere en de zakelijke markt. In verband met verdere intensivering van de verkoopactiviteiten komen wij graag in contact met kandidaten (m/v) voor de functie van: (personenauto's en lichte bedrijfswagens) In deze functie bent u verantwoorde lijk voor: - de verkoop van nieuwe en gebruikte Citroën's en aanvullende produkten en diensten; - het mede opstellen en uitvoeren van het marketing- en salesplan; - de verdere uitbouw van het bestaande klantenbestand; - het initiëren van verkoopbevorderende activiteiten; - een perfecte uitstraling van de showroom. U volgt als vanzelfsprekend de nieuwste ontwikkelingen binnen de automobiel branche op de voet. De kandidaat dient te beschikken over: - een commerciële beroepsopleiding op tenminste MBO-niveau (bijvoor beeld IVA Driebergen); - enkele jaren relevante werkervaring in een vergelijkbare functie; - goede contactuele eigenschappen en communicatieve vaardigheden; - een professionele ambitie en een representatieve uitstraling. Leeftijdsindicatie: 25 - 35 jaar. Autobedrijf Hoogeveen biedt u: - een zelfstandige, verantwoordelijke functie met een aantoonbaar toe komstperspectief; - naast een uitstekende salariëring, aan trekkelijke secundaire arbeidsvoor waarden, die in overeenstemming zijn met het belang van de functie. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke solli citatie met Curriculum Vitae binnen 14 dagen te richten aan De Nie Werving Selectie, Gasthuisstraat 15B, 5708 HG Helmond, bi/ wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (0492 - 543434). irbcidsmarktcommunicatie, geschiktheidsonderzoek en loopbaanbegeleiding verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrmn, met een capaciteit van ISO bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek). Op alle afdelingen staat de bewonersgerichte benadering centraal. De afdeling psychogeriatrie. gehuisvest in een nieuwe vleugel, is gedifferentieerd in 4 units. De afdeling somatiek zal in 1997 gedifferentieerd worden. In Leythenrode werken circa 300 mensen. Voor één van de somatische verpleegafdelingen zoeken wij in verband met ziekte een activiteiten begeleider op tijdelijke basis m/v voor 14 uur per week. Werkzaamheden - ontwikkelen van individuele en groepsactiviteiten, afgestemd op de mogelijkheden van de doelgroepen: - begeleiden van de aan activiteiten deelnemende bewoners; - multidisciplinair samenwerken; - de activiteiten vinden zowel op de betreffende verpleegafdeling als daarbuiten plaats; - ervoor zorg dragen dat het aanbod van activiteiten past binnen de doelgroepen. Opleiding en vaardigheden - diploma MDGO-AB; - kennis en inzicht in de problematiek van de ouder wordende mens; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen - creatief en flexibel zijn en het bezitten van goede contactuele eigenschappen; - ervaring met het werken in een somatisch verpleeghuis. Voor de begeleidingsunit van de afdeling psychogeriatrie zijn wij op zoek naar een activiteitenbegeleider m/v voor 20 uur per week. Werkzaam h eden - ontwikkelen van individuele en groepsactiviteiten, afgestemd op de mogelijkheden van de doelgroepen; - begeleiden van de aan activiteiten deelnemende bewoners; - multidisciplinair samenwerken; - de activiteiten vinden zowel op de betreffende verpleegafdeling als daarbuiten plaats: - ervoor zorg dragen dat het aanbod van activiteiten binnen de kaders van de vastgestelde dagprogramma's past. Opleiding en vaardigheden - diploma MDGO-AB; - kennis en inzicht in de problematiek van de ouder wordende mens; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - creatief en flexibel zijn en het bezitten van goede contactuele eigenschappen; - ervaring met verschillende doelgroepen binnen de psychogeriatrie en aantoonbare kennis van ROT en Validation. Ons aanbod voor beide functies Beide functies zijn ingedeeld in functiegroep 35 en ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. De werktijden worden in overleg vastgesteld. Inlichtingen en sollicitatie Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij mevrouw M. Nieuwenhuysen, hoofd activiteiten begeleiding, telefoon (071) 589 92 42. Uw schriftelijke sollicitatie kunt li' tot 10 dagen n.a het verschijnen van deze adver tentie sturen naai' verpleeghuis Leythenrode. afdeling personeelszaken, t.a.v. mevrouw M. van Kleef, personeelsfunctionaris. Post- bus 4210, 2350 CB Leiderdorp. f f De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 9 april 1996. verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp MFTEIl Ravensbergen b.v. in Sassenheim, is al 60 jaar producent van onder andere gevulde koeken. Het succes van Ravensbergen en de toonaangevende positie in de markt worden gerealiseerd onder het motto "de beste kwaliteit voor een redelijke prijs". Ravensbergen is groot als bakker en als cereal-producent. De muesli-repen worden wereldwijd gedistribueerd. Voor directe indiensttreding - in twee-ploegendienst - zoeken wij een geschikte kandidaat voor de functie van: GROEPSLEIDER PRODUKTIE-AFDELING M/V Leeftijd 28-40 jaar Uw taak op basis van een 36-urige werkweek is: Leiding te geven aan een ploeg de werkzaamheden te coördineren toe te zien op een goede werkverhouding te stimuleren, te instrueren en waar nodig te corrigeren de verpakkingen op juistheid te controleren een hoge werkdruk te kunnen verdragen Naast minimaal MBO-niveau zijn belangrijke pre's - ervaring in leiding geven - industriële banketbakkerij-ervaring - personality Het werken in een bakkerij dient u in hoge mate aan te spreken. De kwaliteit van uw werkuitvoering bepaalt de uiteindelijke kwaliteit van ons product. Voor directe indiensttreding zoeken wij een geschikte kandidaat voor de functie van: MAGAZIJNMEDEWERKER M/V Leeftijd 22-35 jaar Uw taak op basis van een 36-urige werkweek is: order picking het lossen en het laden van de vrachtwagens administratieve verwerking een hoge werkdruk te kunnen verdragen men moet flexibel zijn in werktijden Naast minimaal MBO-niveau zijn belangrijke pre's - ervaring in magazijnwerk - ervaring in het bedienen van een heftruck - personality U kunt schriftelijk reageren naar RAVENSBERGEN B.V. t.a.v. Helma Duineveld, Postbus 78,2170 AB Sassenheim. -«oil KANTOOR_|0r Junior-secretaresse m/v 10c voor een accountantskantoor in Leiden. U verrij schillende secretariële werkzaamheden en hebt|/o< voor HAVO/VWO aangevuld met een secretarqnz opleiding.Verder hebt u I tot 2 jaar ervaring en i omgaan met Word for Windows. Kennis van del taal is een pre. Deze full-time baan biedt toekon^f Leeftijd: tot 25 jaar. Informatie: (071514 41 46, Irma van der Zeejoc Leiden, Stationsplein 2I2 (Medisch) Secretaresse m/v tij voor een pharmaceutisch bedrijf in Alphen a/d fy v belangrijkste werkzaamheden zijn het uitwerkenr O verslagen en correspondentie. Daarnaast onder!) si contact met artsen en apothekers. Behalve een l; diploma hebt u een (medisch) secretaresse-oplefui 3 jaar werkervaring. Deze full-time baan biedt g4 b vooruitzichten. Leeftijd: 25 tot 30 jaar. e Informatie: (071514 41 46, Irma van der Zee Leiden, Stationsplein 212 e SCHOONMAAK Voorman/voorvrouw p< met leidinggevende capaciteiten die mensen kanfe veren en inwerken. Ervaring in de schoonmaakt» a is een pre. De werktijden zijn van 17.30 tot 18.3 g en u moet soms meewerken; Deze baan is voor| tijd. Leeftijd: 30 tot 40 jaar. Informatie: (071512 64 44, Anne van 't Hof jf Leiden, Stationsplein 212 Lubafv Uitzend Bum* Kwaliteitscontroleur v/m Voor een bedrijf in de textielbranche. De werkzaamheden bestaan uit het begelei den en controleren van het produktie- proces. Tevens behoren bewaken en op' niveau houden van de kwaliteit tot je taken in deze fulltime baan. De kandidaat is tussen de 24 en 35 jaar oud, heeft MBO/HBO-niveau (bij voorkeur een opleiding MTS- of HTS-Textiel) en be heerst de Engelse taal goed in woord en geschrift. Naast ervaring in een soortge lijke functie is kennis van WordPerfect 6.0 en Lotus en de bereidheid te reizen onmisbaar. Bedrijfsleider v/m Na een opleiding op middelbaar niveau heb je ruime leidinggevende werkerva ring opgedaan. Je ambieert een nieuwe functie en hebt er geen moeite mee om werkzaam te zijn binnen ploegendien sten. Bij een bedrijf in Sassenheim heb ben wij dan een uitdagende vacature beschikbaar als leidinggevende van het produktiepersoneel. Leeftijdsindicatie: 28 en 40 jaar. Automatiseringsdeskundigen v/m Voor diverse relaties. Wij zijn ondermeer op zoek naar ervaren PC installateurs, netwerkspecialisten en Oracle deskun digen. Ben je op een specifiek automati seringsterrein zeer bedreven, informeer dan bij ons naar de mogelijkheden voor functie. Voor een fabriek in Voorschoten. De werkzaamheden bestaan uit het onder houden en afstellen van de machines. De voorkeur gaat uit naar een ervaren kandidaat met een MTS-Werktuigbouw achtergrond.. Deze fulltime functie is voorlangere tijd. Elektrotechnicus v/m De opleiding HTS-Electronica heb je af gerond en je hébt ervaring in het ontwer pen en programmeren van machinebe sturingen met microprocessors. Is dit profiel op jou van toepassing, dan kan je aan het werk op de ontwikkelingsafde ling van een internationaal bedrijf in de omgeving van Leiden. Programmeren vormt een belangrijk onderdeel van de functie. Een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Schoonmakers v/m Wij zijn op zoek naar schoonmakers voor in de avonduren. Ben je voor langere tijd beschikbaar reageer dan snel. Luba Leiden Kort Rapenburg 10, 2311 GC, tel. 071-5140341 Luba Voorschoten Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-5618142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Delft, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. P* LUBA. TIJDELIJK WERI EEN BLIJVENDE INDRU!

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 32