Personeel Personeel Personeel Viclv: GERÏÏlEFfl IBPOi CNC-FREZERS (aankomend) autospuiter Uitzend Biiro^ DOKTERS ASSISTENTE groepsleider m/v Leiden SECRETARESSE/SECRETARIS SECRETARESSEN m/v Per direct heeft Content afwisselende secretariële banen bij di verse bedrijven in Leiden en omgeving. De bedrijven zijn alle maal zowel met de auto als het openbaar vervoer goed te bereiken. Werkzaamheden: Als vraagbaak voor de interne en externe contacten houd je je onder andere bezig met het ont vangen van gasten, het boeken van reizen, het beheren van de agenda en het verzorgen van de post- en telefoonbehandeling. Tevens verzorg je de correspondentie in de Engelse en Duitse taal, notuleer je vergaderingen, regel je vergaderruimtes en or ganiseer je bijeenkomsten. Profiel: Wij denken aan dienstver lenende kandidaten met een havo-/vwo-diploma en een afgeronde (Schoevers) secretaresse-opleiding. Je hebt twee a drie jaar werkervaring. WP 5.1 en Word for Windows kennen voor jou geen geheimen. Je vindt het een uitdaging om zowel voor een persoon als voor een hele afdeling te werken. Bij ge bleken geschiktheid kunnen deze banen uitgroeien tot een vast dienstverband. Toe aan een nieuwe uitdaging? Bel of kom voor meer (bedrijfs)informatie naar Content, Breestraat 1, Leiden, tel. 071 - 5125745. LiibaGQ Directie-secretaresse v/m Voor een internationaal bedrijf in de om geving van Leiderdorp zoeken wij een all-round directie-secretaresse. Voor deze functie verwachten wij dat je een HAVO- en secretaresse-opleiding hebt afgerond en je enige |aren ervaring als secretaresse hebt. Daarnaast zijn de Engelse en Duitse taal geen probleem voor je en beheers je bijvoorkeur ook de Franse taal. De taken bestaan o.a. uit postverzórging, correspondentie voeren, reizen boeken, organiseren van interna tionale beurzen en werkzaamheden op het gebied van personeelszaken. Vol doe je aan bovenstaande functie-eisen en ben je flexibel en representatief, neem dan snel contact met ons op. Leeftijd 24-30 jaar. Datatypist v/m Je bent nauwgezet en hebt reeds enige werkervaring als datatypist. Bij een bedrijf in Leiden kan je voor langere tijd als numeriek datatypist aan de slag. Naast het invoeren van data verricht je licht administratief werk. De functje is voor langere tijd en biedt uitzicht op een vast dienstverband. Telefonist/Typist v/m Werken met meerdere telefoonlijnen vormt voor jou geen probleem. Admini stratieve werkervaring heb je ook reeds opgedaan en je bent vertrouwd met WP 5.1. Ben je tevens een representatief persoon, dan kan je voor langere tijd in Leiden aan de slag. Naast het aannemen van de telefoon ben je verantwoordelijk voor correspondentie en archiveerwerk- zaamheden. Automatiserings medewerkers v/m Voor diverse bedrijven zijn wij op zoek naar ervaren medewerkers op automati seringsgebied. Heb je ruime werkerva ring als helpdeskmedewerker of als hard- software installateur, kom dan snel langs. Ben je ervaren op een ander automatiseringsvlak, informeer dan ook naar de mogelijkheden bij één van onze vestigingen. Kantinemedewerker v/m Je bent flexibel inzetbaar en zoekt een parttime functie als kantinemedewerker. Ben je daarnaast klantgericht en voor langere tijd beschikbaar, dan is deze functie als oproepkracht geschikt voor jou. Tot je taken behoren ondermeer het bedienen van klanten en de kassa. Ervaring in een kantine is gewenst. Magazijnmedewerker v/m Voor een kledingbedrijf zijn wij op zoek naar een gemotiveerde magazijnmede werker. Om voor deze fulltime functie in aanmerking te komen is het van belang dat je ervaring hebt met een stapelaar. Ben ie niet ouder dan 25 jaar en kun je voor een aantal maanden aan de slag, informeer dan bij Luba naar jouw moge lijkheden. Luba Leiden Zeemanlaan 22 a, 2313 SZ, tel. 071-5134744 Luba Leiderdorp Winkelhof 9,2353 TR, tel. 071-5415055 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Delft, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Studenten m/v voor een relatie op Schiphol-centrum.Je gaat mobiel versnaperingen verkopen zowel voor als achter de douane. Hiervoor toon je initiatief en spreek je vloeiend Nederlands en Engels. Goed kunnen rekenen in vreemde valuta is vereist. Kun je Schiphol om 05.00 uur 's ochtends bereiken en ben je I tot 2 dagen door de week beschikbaar, neem dan dinsdag 30 januari a.s. con tact met ons op. Leeftijd: 18 tot 23 jaar. Informatie: (023) 561 48 48, Constance van der Lans Hoofddorp, Kruisweg 989a Horeca-medewerkers m/v voor de luchthaven Schiphol. U hebt relevante ervaring, bent bereid om wisseldiensten te draaien en ook in het weekend te werken. De baan is voor langere tijd. Leeftijd: tot 35 jaar. Informatie: (023) 561 48 48, Constance van der Lans Hoofddorp, Kruisweg 989a tempo-team uitzendbureau GEVRAAGD in huisartsenpraktijk per I april 1996 een gediplomeerd (voor 36 uur) Functievereisten: - administratieve accuratesse - goede sociale vaardigheden - bekendheid met automatisering Eigenhandig geschreven sollicitatie richten aan: H. M. HUETING, huisarts Rijnstraat 42, 2223 ED Katwijk (ZH). Een buitenkans... DVZ is specialist op het gebied van ziektekostenverzekeringen en levert daarnaast een compleet pakket verzekeringen voor zówel de particuliere als de zakelijke markt. We zijn een vereniging één doel: klanten zo goed mogelijk verzekeren tegen een zo laag moge lijke premie. Als 's lands kleinste verzekeraar zijn er trots op onze klanten de beste service te bieden. Door de kleine organisatie en de korte lijnen zijn we in staat om onverwachtse oplossingen van problemen. De twintig medewerkers bij ons kantoor in Katwijk en het Administratief Medewerker (M/V) (t.b.v. financiële administratie) Het betreft hier het administratieve beheer van de assurantieportefeuille. U gaat werken met met het assurantiepakket CCS. Uw werkzaamheden bestaan onder meer uit het verzorgen van de verzekerden- en polisadministratie, rekening couranten, debiteuren- en crediteurenadministratie, grootboek etc. Ook verzorgt u de aanlevering van maand- en kwartaaloverzichten. Tevens onderhoudt u de te lef r» schriftelijke t andere verzekeringsmaatschappijen bijkantoor in Ede ■i Voor een goede vervulling van deze functie vragen wij: een opleiding op MBO-niveau/MEAO met assurantie een scherp administratief inzicht en accuratesse ervaring met boekhoudpakketten goede communicatieve eigenschappen een leeftijd tussen de 19-25 jaar Wij bieden: Een uitdagende baan in een plezierig werkklimaat met goede mogelijkheden om door te groeien. De juiste kandidaat kan rekenen op een prima beloning en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Een haan bij DVZ Verzekeringen is een buitenkans als ju jong en goed gemotiveer bent. Denkt u ook meer voor elkaar te .brengen voor onze klanten? Stuur dan een vlotte brief, vergezeld van CV, naar de heer J. van der Meij, directeur van DVZ Verzekeringen. 4 it 46-48, Postbus 530,2220 AM Katwijk, Tel. (071) 4029881, Fax (071) 4032343 Onze relatie, A. Heemskerk BV, is een snel groeiende groothandel van bloemen Het bedrijf exporteert voornamelijk naar het buitenland en is gevestigd op df Bloemenveiling Flora te Rijnsburg. Er zijn nu ruim 55 mensen werkzaam. In de sterl concurrerende markt heeft het bedrijf zich door slagvaardig en klantgericht te wer g ken een goede positie verworven. Om slagvaardig te blijven reageren is1 gerichte en effectieve administratie noodzakelijk. I (loc ADMINISTRATEUR HBO-niveau - de admini - het saldo- Door de aanhoudende groei van de bedrijfsactiviteit ten is op korte termijn behoefte aan een administrateu m/v, die verantwoordelijk wordt - de (periodieke) rapportages en de bedrijfseconomijre sche analyses; - de debiteuren-, crediteuren- en grootboekadministratie j1 organisatie en het systeembeheer van de automatisering, liquiditeitsbeheer. Doorgroeien in de organisatie behoort tot de mogelijkheden. Om in aanmerking te komen voor deze functie dient u te beschikken over een oplei w ding op HBO-niveau, bij voorkeur HEAO en aangevuld met financiële opleidinger w U beheerst alle voorkomende werkzaamheden binnen een financiële administrati en beschikt over praktische ervaring met automatisering. Voorts dient u te beschil ken over een flexibele instelling en bent u in staat accuraat en zelfstandig te ken. Goede communicatieve vaardigheden is een vereiste, ook in de Engelse taal 4 Kandidaten dienen woonachtig te zijn in de regio Leiden. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatiebrief, vergezeld van een breid curriculum vitae, te richten aan onderstaand bureau, ter attentie van de he<^1 W. Hamer, Gevers Deynootweg 130, 2586 HM 's-Gravenhage. Voor nadere inlicl 'j tingen kunt u telefonisch contact met hem opnemen, tel. 070-3514711. Uw brii z wordt vertrouwelijk behandeld. BDO CampsObers T|jggK SHORTTRACKUITZENDBURO zoekt met spoed een SECRETARIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER voor een bedrijf in Zoeterwoude. Functie-eisen: Ned. Eng. in W.&G. goed WP 5.1 Enkele jaren secr.adm. ervaring Verder zijn wij op zoek naar een MEDEWERKER ASSURANTIËN Functie-eisen: enige er leeftijd 20-30 jaar GERMEFA BV - gevestigd te Heiloo - is een werkmaatschap pij van de Aalberts Industries groep. Wij produceren fijnmechanische onderde len en eindprodukten t.b.v. o.a. de lucht vaart, elektronische en de voedingsmidde lenindustrie. Gevraagd: Zoekt u een baan met zekerheid? Houdt u van hoog gekwalificeerd/nauwkeurig werk? Kunt u goed uit de voeten met enkelstuks en kleine series. Werkt u graag in een jong- dynamisch en goed gemotiveerd team? Heeft u MTS-/of LTS-SOM opleiding frezen Proficiat, u bent degene welke wij zoeken. Uw schriftelijke sollicitatie (met opgave van opleiding - leeftijd en er varing), kunt u richten aan GERMEFA BV Postbus 4, 1850 AA Heiloo. Tel. 072- 5331234. Meer info: J. M. Zonneveld, 072- 5335965. division of aalberts industries nv Voor het openbaar primair onderwijs te Leiden roepen wij sollicitanten op voor de functie van Het betreft een tijdelijke a Functie-eisen: Kandidaten dienen: - zich in te zetten onderwijs te gev< overeenkomstig de beginselen va: het openbaar onderwijs; - inzetbaar te zijn voor zowel midden als bovenbouw; - actief samen te werken met alle geledingen van de school. Inlichtingen: Worden u graag verstrekt door de directeur van de school, de heer W. Hogenbirk, telefoon 071 - 512 16 75 (school) en 071 - 512 02 04 (thuis). In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijskun dig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandidaten vanuit deze groep wordt derhalve verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 1211, binnen tien dagen te zenden aan de Sector Onderwijs, afdeling P en O van de gemeente Leiden, postbus 9100, 2300 PC Leiden. Dienst Cultuur en Educatie ESKENSI BENELUX is een technische handelsonderneming te Alphen aan den Rijn met een nevenvestiging in Brussel. Wij vertegenwoordigen machinefabrikanten en leveren voornamelijk aan de chemische, verf- en drukinktindustrie, Voor ons team (9 personen) in Alphen aan den Rijn zijn wij op-zoek naar een (FULLTIME) PROFIELSCHETS: - minimaal MBO-nivo - goede kennis van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal - commerciële instelling - ervaring met WP 5.1 - affiniteit met techniek FUNCTIE-OMSCHRIJVING: - een totale ondersteuning van twee van onze medewerkers verkoop-buitendienst, waarbij flexibiliteit een noodzakelijk feit is. Wij bieden aan iemand met eigen initiatief een leuke baan met goede salariëring in een enthousiast en gezellig team Stuur binnen 10 dagen uw brief met C V. aan: Eskens Benelux, postbus 119,2400 AC Alphen aan den Rijn, t.a.v. mevrouw I. Bruens. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Dienst Maatschappelijk Werk en Patiëntenservice Voor het Centrum Eerstê Hulp vragen wij een gastvrouw m/v (19 uur per week) Vac.nr. 96.T.03.04.LD Werkzaamheden: - opvang en begeleiding van familieleden; - geven van informatie; - het in orde houden van de familiekamer; - eventueel regelen van voorzieningen. Functie-eisen: - HAVO-opleiding; - goede contactuele vaardigheden; - flexibele werkhouding; L - enige lichte administratieve ervaring; rc - verpleegkundige/ziekenverzorgende !e achtergrond strekt tot aanbeveling. De werktijden zijn volgens rooster gedurendac 7 dagen per week tussen 08.00 uur er^ 20.00 uur. tc Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, voorj,( alsnog tot 1 januari 1997. L Salaris: maximaal f 3.237,- bruto per maancli op full-time basis. r Informatie: nadere inlichtingen wordertl: gaarne verstrekt door mevrouw A.P11 Jongens, hoofd sectie patiëntenservicac (071 -526 17 29). T li Reacties gaarne binnen 2 weken na veric schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de briel en envelop het vacaturenummer vermelden. M i de activiteiten komt Het AutoSchadehuis Katwijkë graag in contact r Hec AutoSchadehuis is de autoschadeherstel-keten van de Motorhuis Groep. Met zelfstandige vestigingen in Leiden, Katwijk, Leidschendam en Beverwijk biedt Het Autoschadehuis werkgelegenheid aan 75 hoog gekwalificeerde en vakbekwame medewerkers. Alle Aucoschadeherstelbedrijven zijn (ISO 9002) gecertificeerd, een waarborg voor kwaliteit. HET AUTOSCHADEHUIS De aan te stellen medewerker moet de beschikking hebben over de 'primaire' en 'voortgezette' diploma's op zijn vakgebied of een gelijkwaardige werkervaring. Naast een service-gevoelige instelling verwachten wij van onze nieuwe collega dat hij in staat is een positieve bijdrage te leveren aan de bestaande prettige werksfeer binnen het 15 man/vrouw tellende medewerkersteam. Het AutoSchadehuis biedt een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Daartoe behoren: 8% vakantietoeslag T winstdeling bedrijfsspaarregelingen studiekostenvoorzieningen Dynamische en prestatiegerichte vakmensen die hun beroep het liefst met behulp van de modernste apparatuur uitoefenen, kunnen hun belangstelling kenbaar maken door een sollicitatieb.riej te sturen of te bellen naar de heer J. 1 Jordens. Het AutoSchadehuis Lage weg 33, 2222 AG Katwijk Telefoon: (071)4027331 De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmense,

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 26