2 EXPLOITANTEN EEN 'AMAZING BAAN! AUTO HOME hoofd personeel, organisatie en opleidingen v/m SALES ENGINEER m/v VISION FURNITURE Leidse jelzijns organisatie De Leidse Welzijnsorganisatie is een open en flexibele organisatie die zich richt op het brede terrein van het welzijnswerk. Aanbod en uitvoering zijn afgestemd op actuele vragen. Het beleid volgt de jongste maatschappelijke ontwikkelingen op de voet en past de werkwijze daarop aan. De Leidse Welzijnsorganisatie werkt wijkgericht, stedelijk en facilitair. De organisatie telt zes werkeenheden: de stadsdelen midden, zuid, west en noord, de stedelijke activiteiten en het facilitair bureau. Wegens interne verschuivingen binnen het team en in het kader van ziektevervanging zoekt men in stadsdeel midden: VOOR IEDER 20 UUR PER WEEK De exploitant heeft de dagelijkse leiding van een buurthuis en stuurt de conciërge en het huishoudelijk personeel aan. Hij/zij draagt zorg voor het beheer van het buurthuis en de beschikbaarstelling van de ruimte voor activiteiten van buurt- en projectwerkers Taken: beheert een buurthuis en koördineert in dat kader onderhoud, ruimtegebrek, schoonmaak, werkroosters en publiciteit binnen het buurthuis. n de buurtwerker MBO-r stemt buurthuisactiviteiten af op die van de buurtwerkers en projectmedewerkers, verhuurt ruimten aan derden, heeft een stimuleringsfunctie naar vrijwilligers(groepen), is aanspreekpunt voor vrijwilligers(groepen) en verleent hen desgewenst ondersteuning, begeleidt vrijwilligers, organiseert het barwerk, verricht administratieve werkzaamheden. Profiel: beschikt over een relevante opleiding op t een horecadiploma strekt tot aanbeveling, beschikt over leidinggevende vaardighede kan zelfstandig werken, beschikt over goede contactuele en communicatieve vaardigheden, beschikt over elementair boekhoudkundig inzicht, heeft affiniteit met beheerszaken, heeft een goed inzicht in sociale verhoudingen, kan goed samenwerken, is stressbestendig en flexibel. Eén van de functies van exploitant voor 20 uur per week is conform het aanstellingsbeleid van de Leidse Welzijnsorganisatie voor bepaalde tijd voor de duur van 1 jaar, met de mogelijkheid van een vast dienstverband. De andere functie van 20 uur is in het kader van ziektevervanging. De Leidse Welzijnsorganisatie streeft naar een evenwichtige samenstelling van haar personeelsbestand. Mensen van allochtone afkomst worden met name uitgenodigd om te solliciteren. De CAO-Welzijnswerk is van toepassing. Het salaris bedraagt minimaal ƒ3.391,52 en maximaal ƒ4.529,35 bruto per maand bij een 40-urige werkweek (salarisschaal 18-30). Inlichtingen: De heer H. Blaaubeen, stadsdeelmanager stadsdeel midden 071-5120761 Schriftelijke reacties binnen twee weken na verschijning van deze vacature naar: Sollicitatiecommissie Stadsdeel Midden, t.a.v. H. Blaaubeen, Middelstegracht 85, 2312 TT Leiden. Ico-Athibu B.V. Groothandel in sanitair en loodgietersartikelen, zoekt voor haar hoofdvestiging te Leiden oproepkrachten voor de showroom sanitair Onze voorkeur gaat uit naar representatieve dames met goede contactuele eigenschappen en een juist gevoel voor IG Heeft u ooit in deze branche gewerkt dan is dit zeker een pré. Sollicitaties te richten aan de: Directie van Ico-Athibu B.V. Rooseveltstraat 6, Postbus 1019, 2302 BA Leiden, Telefoon 071-5351700 ICO/ATHIBU ot9oniSo,/s De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Minoes met ingang van LEID(ST)ER VOOR DE BABYGROEP (19 uur) Kindercentrum Minoes biedt een drie-urige opvang aan kinderen van het Studiehuis. Het Studiehuis is een stichting voor basiseducatie. Minoes heeft I babygroep en I peutergroep met voornamelijk anderstalige kinderen. De baby- groep biedt opvang aan 9 kinderen in de leeftijd van 0 tot 2 jaar. Minoes is tijdens schoolvakanties gesloten. Wij zoeken iemand die: - ervaring heeft in het werken op een babygroep -in staat is een veilige en warme sfeer te scheppen waarin kinderen gestimuleerd worden zich verder te ontwikkelen -zorg draagt voor een goed contact met de ouders -flexibel is en zelfstandig kan werken - kan meedenken in pedagogisch en organisatorisch beleid - in bezit is van een op de functie gericht M.B.O.-diploma. Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 2544,18, maximaal 3201,19 bruto per maand bij volledig dienstverband) -aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die de Marokkaanse/Arabische taal beheerst Telefonische informatie is te verkrijgen bij Ineke Ouwehand, tel.: 071-5 223 303. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 6 februari 1996 richten aan: Sollicitatiecommissie Minoes, Maresingel 54, 2316 HE Leiden. Sollicitatie gesprekken zullen plaatsvinden in de week van 12 februari 1996. Dat betekent dat w totaal vernieuwd pand plus De „huur" vloot is irken Rover en Skoda In verband met ons kwaliteits-nivo, wordt ons zoveel werk aangeboden dat wij ter versterking van ons team op zoek zijn naar: administratieve/boekhoudkundige DUIZENDPOOT (vanaf 18 jaar M/V) voor 38 per week. WIJ BIEDEN een afwisselende job in een team van enthousiaste medewerkers in een ultra-modern bedrijf geschikt voor reparaties aan alle merken. Uitstekende secundaire arbeidsvoorzieningen zoals b.v. studiekostenregeling, winstdeling, WIJ VRAGEN vakbekwame mensen MAVO/HAVO die zelfstandig, kwalitatief goed werk leveren. Initiatief tonen en meedenken, klantgericht handelen moet vanzelfsprekend zijn. SOLLICITATIE Je sollicitatie kun je richten aan de direktie van Auto-Home Automobielbedrijven. 2352 BZ LEIDERDORP MAZDA HI-TECH SERVICE STATION ISO GECERTIFICEERD U weet dat zij ze graag verwent cliëntadviseur m/v Wie eenmaal oma of opa is, doet niets liever dan de kleinkinderen zoveel mogelijk verwennen. En het is natuurlijk leuk ze niet alleen nu op spelletjes en verhalen en cadeau tjes te trakteren. Maar ze ook iets voor later te geven. Dus neemt u als cliëntadviseur bij de Rabobank Alkemade zelf het initiatief. U wijst uw klanten die oma of opa zijn geworden op de mogelijkheid een spaarrekening voor hun klein kinderen 'af te sluiten. Want de Rabobank is een bank van mensen ■en voor mensen. Dat betekent dat u zich verplaatst in de situatie van elke klant. En daadwerkelijk met uw klanten samenwerkt. U bent voortdurend alert. Waardoor u op iedere vraag op financieel gebied een antwoord kunt geven, vaak al voor die vraag gesteld is. Samen met uw collega-adviseurs draagt u op die manier bij aan een planmatige en actieve afzet van de produktcn en diensten van het segment basis voorzieningen. Signaleert u moge lijkheden buiten uw eigen segment, dan geeft u dat door aan de bedrijven-, hypotheek- of financieel adviseur. Binnen het kleine team waarin u erkt t een belangrijke bijdrage aan het pro-actief bewerken van de markt. Kansen zijn er wat dat betreft volop in het werkgebied van de Rabobank Alkemade, een plattelandsgebied dat de kernen Rijpwetering, Oud Ade, Nieuwe Wetering, Hoogmade, Buitenkaag en Kaag Eiland omvat. Vanuit één van de kantoren van de bank in Ri)pwetering, Hoogmade of Kaag pakt u die uitdaging op voortvarende wijze aan. U hebt een opleiding op minimaal MBO-niveau, ervaring in een verge lijkbare functie en bent bereid aan vullende opleidingen en trainingen te volgen. U bent commercieel en flexibel; enthousiast en collegiaal. U communiceert uitstekend in woord en schrift. U bent prestatie- en Rabobank Alkemade ltijd klantgericht en stelt de kla voorop. Affiniteit met reizen is ee pre, omdat de bank ook reizen verkoopt. Maar voor alles wilt u uw werk uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kunnen. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.S. van Schie, onderdirecteur/ hoofd particulieren, telefoon (071) 501 82 36. Stuur uw sollici tatie met c.v. binnen 14 dagen naar de heer A.J. van Trigt, directeur, Postbus 1, 2375 ZG Rijpwetering, MARIËNHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch centrum voor consultatie, dagbehan deling en verpleging. Intern biedt het aan ruim 200 bewoners zorgverlening; bewonersgericht en in interdisciplinair teamverband. De dagbehandelingsfunctie omvat 15 plaatsen, verdeeld over 2 locaties. Extramuraal is Mariënhaven actief in een groot aantal samenwerkingsprojecte met diverse instellingen en instanties. Mariënhaven heeft 330 personeelsleden die in goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Doordat de huidige functionaris gebruik maakt van de OBU ontstaat per I mei a.s. de vacaturie van voor 36 uur per week Psychogeriatrisch Centrum Mariënhaven bevindt zich momenteel in een ontwikkelingsstadium waarbij sprake is van zorgvernieuwing die zich richt op kleinschaliger zorgverlening en verdei ontwikkeling van het extramurale zorgaanbod. Dit brengt belangrijke veranderingen in de organisatiestructuur met zich mee. Daarnaast is ingrijpende (ver)nieuwbouw gepland. Functie-Informatie: de dienst personeel, organisatie en oplei dingen heeft als stafdienst een adviserende, beleidsvoorbereidende en beleidsonder steunende taak, waarbij u als stuwende kracht fungeert u wordt ondersteund door een tweetal assistenten PO&O, een hoofd opleidingen, een arbocoördinator en een administratief medewerker u geeft leiding aan de dienst en levert een belangrijke bijdrage aan de organisatie ontwikkeling u adviseert directie en management met betrekking tot het instellingsbeleid daarnaast rapporteert u rechtstreeks aan de algemeen directeur. Wij verwachten van u: een relevante HBO-opleiding met aan vullende opleidingen (bijvoorbeeld Bedrijfskunde) ruime ervaring in een leidinggevende en beleidsmatig gerichte functie op het gebied van .personeel, organisatie en opleidingen ervaring in de gezondheidszorg kennis van managementtechnieken en het werken met een geautomatiseerd personeels-informatiesysteem representativiteit flexibiliteit en creativiteit inzet, betrokkenheid en het vermogen anderen te motiveren leeftijd vanaf 35 jaar. Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 7.633,- (FWG 65) bruto per maand bij ee| volledig dienstverband. De arbeidsvoorwaarden van de CAO-Ziekenhuiswezen zijn van toe passing. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een vrouwelijke kandidaat. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw A. van Dam, hoofd PO&O, telefoon (071) 30 19 300. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad, zenden aan de directie van Psychogeriatrisch Centrum Mariënhaven, Postbus 6, 2360 AA Warmond. MARIEN HAVEN PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM RED STAR ELECTRONICS De uitdaging verantwoordelijk voor het markeiing- en verkoopbeleid op de Nederlandse opstellen van de verkoopplanning en mede bepalen van dc marktstrategie op korte en middellange termijn benaderen van nieuwe doelgroepen als lid van het managementteam, levert u vanuit uw divisie, een wezenlijke bijdrage aan de verdere professionalisering en uitbreiding van de onderneming. u rapporteert rechtstreeks aan de De kandidaat heeft een opleiding op Hbo-niveau, bij voorkeur met een technische achtergrond is goed bekend met professionele/ industriële geluidsapparatuur heeft verkopen als tweede natuur kan een marketingplan vertalen in een concreet verkoopplan beschikt over de benodigde leidinggevende kwaliteiten bezit goede contactuele eigenschappen heeft een leeftijd tussen de 30 en 40 Wij bieden een aantrekkelijke en dynamische ruimte voor eigen initiatief en zelfstandigheid mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte en het nivo van de functie Belangstelling gekwalificeerd, dan verzoeken wij u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advërtentie uw schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitae te Havenstraat 43b. 2681 LC Monster Wij zullen uw sollicitatie met zorg behandelen en u spoedig informeren over de voortgang. Een psychologische test kan deel uitmaken van (le procedure. Red Star doorbreekt Red Star Electronics is sinds 1933 actief op de Nederlandst markt als importeur t groothandel. In de achter ons liggende periode heeft zij een goede reputatie op het gebied van professionele geluidstechniek, videodeurbewakittg en intern communicatiesystemen opgebouwd. De hoogwaardig kwaliteit van onze producten wordt gedragen door een informele en efficiënte organisatie, waarin technologische ontwikkeling alsmede klant- en servicegerichtheid kernbegrippen vormen. Daarnaast vormen een open, eerlijke en zakelijke werkomgeving, waarin medewerkers zich kunnen ontwikkelen, de andere pijlet van ons beleid. uio geluidscarrière is gespecialiseerd in de renovatie van kantoor meubilair en de verkoop van nieuw kantoormeu bilair. In deze kleine onderneming staan kwa liteit, flexibiliteit en een gedegen communicatie hoog in het vaandel. Met elk kantoor in Nederland als potentiële afnemer van onze dienstverle ning en producten, is er voor de bewerking van deze grote afzetmarkt, plaats voor een jong, enthousiast verkooptalenl In deze functie: bent u verantwoordelijk voor de actieve presentatie en verkoop van ij diensten- en productenpakket bij potentiële afnemers zijn zowel het werkgebied (Nederland) als de doelgroepen zeer uitge is het uw taak om een vooraf vastgestelde verkoopprognose te reali( De persoon die wij zoeken: heeft de karaktertrekken en contactuele eigenschappen die een vertegenwoordiger eigen moeten zijn kan klantgerichtheid en resultaatgerichtheid combineren heeft de flexibiliteit die het werken binnen een kleine organisatie vert De functie verejst een persoon: met een middelbaar, bij voorkeur technisch gericht opleidingsniveau met technisch en commercieel inzicht die zelfstandig en representatief is met een rijbewijs in de leeftijd tussen 25 en 35 jaar. De voorkeur gaat uit naar iemand: met enige verkoopervaring die in Leiden of omgeving woont. Spreekt deze functie u aan? Stuurt u dan binnen 7 dagen uw sollicitatie, voorzien van een c.v. en eè recente pasfoto naar: VISION FURNITURE B.V., Admiraal Helfrichweg 2315 VC Leiden, t.a.v. Mevr. M.J.Tichler-de Groot. Heeft u vragen, dan bellen (071) 522 60 60.

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 24