Het zit Fluks een keer mee MSV zorgt voor stunt tegen koploper Leidse korfballers bereiken keerpunt J)G verliest koppositie na pannende derby met KDC "Wassenaar daalt af naar iiiveau van tweede team Sport Sporting Trigon bijna perfect Korfballers rollen MIK op: 24-9 friend en vijand waren zaterdagavond in Noordwijk e ;tom verbaasd over het gemak waarmee Fluks afrekende net MIK. Weliswaar stonden de Amsterdammers als natste geklasseerd, maar ook de Noordwijkse acht, dit t eizoen debuterend in de derde klasse I, kon tot nu toe i ;een potten breken. Met maar liefst 24-9 zegevierde het i ichttal van coach Enrico Mud tenslotte, daarmee de ge- s niddelde score van de eerste zes duels bijna verdubbe- kd. [qrfbal bram van gent aedewerker 'Tik ga eens een keertje mee", riopperde een MIK-supporter jalverwege de tweede helft mis- fhioedig. Op dat moment stond reen 16-4 tussenstand op het corebord en was de afloop van iet duel voorspelbaar. De aan- van de thuisclub was ech- 1 er ook danig onder de indruk ran het scoreverloop. Zodanig it de bediener van het score- ird zich bij 16-5 vergiste en na zeventiende goal van Ronald in Drongelen 17-6 liet note- en. Even later viel de zevende w intreffer en werd de fout i-anzelf hersteld. i Verwondering elfs coach Mud kon na afloop ijn verwondering niet verber en. ,,Ik sta al een aantal wed- trijden versteld van de ploeg, fe slagen er al geruime tijd niet in het goede veldspel dat we neerzetten, om te zetten in tast baar resultaat. Op het veld is dat al in gang gezet. Daar verloren we ook vaak met een goal ver schil. Het is, denk ik, een stukje overtuiging. Vandaag was het erop of eronder, dus was ieder een gemotiveerd". Al vanaf het beginsignaal zat Fluks werkelijk alles mee. Na krap veertig seconden zag Jeroen Bos zijn eerste schot door de korf vallen, terwijl nog in dezelfde eerste minuut MIK een strafworp onbenut liet. Vier minuten later overkwam de Amsterdamse aanvaller hetzelf de, waarna aan de andere kant Petra Both van tweeënhalve meter wel raak schoot. Na 2-1 kwam de Noordwijkse aanval volledig op toeren en in vijf mi nuten tilden Nel Hordijk, Ro nald van Drongelen, Petra Both en Esther Hoek de score naar 6- chef wiuem spierdijk, 071 -5356464. plv -chef rob onderwater. 071-5356463 Ronald van Drongelen (links) van Fluks probeert de bal te onderscheppen in de wedstrijd tegen Mik. 1. Daarna ging het allemaal wat minder snel, maar bij rust was wel een 12-3 stand bereikt. Ook na de hervatting liep het verschil gestaag op, zeer tot te vredenheid van coach Mud. „Er was natuurlijk geen sprake van een wedstrijd. Voor hetzelfde geld strandt het dan na rust en krijg je een pot die in 15-9 ein digt. Maar de ploeg speelde vandaag kennelijk de frustraties weg." Malaise Ging het Fluks steeds makkelij ker af, bij MIK was het malaise troef en miste men zelfs de sim pelste kansen. Freewheelend haalden de Noordwijkers 24-9, waarbij iedereen scoorde met Nel Hordijk en Ronald van Drongelen (elk vijfmaal) als top scorers. „Ik hoop dat dit geen één dagsvlieg was", besloot Enrico Mud hoopvol, de stand op de ranglijst memorerend. Want hoewel zij de aansluiting heeft FOTO HOLVAST/MARK LAMERS hersteld met de middenmoot, staat zijn achttal nog altijd op de voorlaatste plaats en hebben ESDO. Atlantis, SEV en DOS(W) één tot twee punten voor sprong. Daarom zou een herha ling van de prestatie van zater dag volgende week tegen Atlan tis in de eigen hal ook zeer wel kom zijn. 2 ammen karin piters iedewerker e altijd aan elkaar gewaagde ploegen KDC en DG hebben ook in de zesde ronde van de pro- nciale hoofdklasse een spannende derby ge- amd. De Katwijkers gingen aan het eind van het 3; imavondje met de eer strijken ten koste van het or eids Damgenootschap, dat daarmee verdwijnt in de gedeelde koppositie. Katwijker Van der Wal kwam drie kwartier te at, waardoor hij van meet af aan in tijdnood as. Zijn tegenstander Heemskerk verloor op zijn eurt een schijf, wat leidde tot een remisestand. ok de drie partijen die daarop uitgingen, eindig- in in remise. L. van Beelen, reserve voor Kat- ijk, behaalde de eerste winstpunten voor zijn oeg. Een voor hem gunstig eindspel ging ten iste van de remise die voor Kwartel lang in de ;n zat. Jhinkoe Rai won voor LDG echter van n Jungerius, waardoor de regioteams elkaar op- euw in evenwicht hielden. Het zevende bord iranderde daar niets aan. Jaap Vermeer behaal- een verdienstelijke remise op Jan Passchier. ïvaller Spierenburg behaalde daarop voor Kat- ijk de eindoverwinning.* Het tweede team van DG verliest daarmee zijn koppositie, die nu nog tijd wordt gedeeld door RDC en HDC. -1 HDC pakte de twee wedstrijdpunten met een ipte 9-7 overwinning op O.G.B. De kansen wa- u m de hele partij wisselend. Met nog twee bor en te gaan leek de eindstand op een 8-8 af te renen. Richard Treur behaalde voor de Al- lense ploeg ondanks de tijdnood een knappe (mise. Erik Jan van Reenen schoof in de laatste artij een goede regelmatige wedstrijd en over- n ron. HDC behoudt met de winst de koppositie. Directe concurrent RDC had geen enkele moei te met Reeuwijk. Voor de ruime 11-5 hadden Ton Noort, die zijn tegenstander overklaste, en junior speler Arjen de Mooij de basis gelegd. Nico Mul behaalde remise en jeugdlid Erik Hogewoning won omdat zij n tegenstander zich verkeek op een lokzet. De tegenstander van Piet van Egmond kreeg geen enkele kans en ook Cees van de Bosch pakte een overtuigende overwinning. Alleen Luchies die ee;n remisekans miste en Arie Schon- eveld, die in tijdnood verloor, gingen niet mee in de roes van de overwinning. Schoneveld is dit jaar dik tevreden over het resultaat. „Zeker gezien het feit dat we vorig jaar onderaan stonden. We hebben het team vernieuwd en dat heeft goed uitgepakt", zt:i Schoneveld na afloop blijmoedig. „We maken £;oede kans op het kampioenschap. Zeker nu we met nog drie ronden te gaan de sterkste ploegen, KDC, Excelsior en Samen Sterk al hebben gehad." Samen Sterk was afgelopen week niet op oor logssterkte. Normaal moet Boskoop makkelijk te kloppen zijn. In oefenduels veegt de Hazerswou- dense ploeg Boskoop immers altijd met grote cij fers van tafelDe strijdbijl lag echter nog begra ven en Samem Sterk moest zich tevreden stellen met 8-8. Rontild van Egmond zette met zijn remi se de toon. Pure remise-speler Louis de Frankrij ker kon niets meer maken van zijn totaal misluk te opening on invaller Dick de Jong ontsnapte aan verlies. Ifien remise werd zijn deel. Cees van Sporting Trigon speelde zater dag haast een perfecte wed strijd tegen KIOS. De enige overgangsklasser van Leiden behaalde een 28-16 overwin ning, maar het meest opvallen de was wel de 17-2 ruststand. Degelijke scores komen op het hoogste korfbalniveau zelden voor. „Het ging vanavond eens zoals een coach wel eens droomt, dat het zal gaan", glunderde coach Kees van Vliet dan ook na afloop van het me morabele duel. Tijdens de eerste helft over rompelde Sporting Trigon haar tegenstander volkomen. De aanval hield door ijzersterk af vangen langdurig balbezit, ter wijl de verdediging zo alert speelde, dat meer dan eens de bal werd onderschept. Het zegt genoeg over de kracht van de thuisclub dat alle spelers in de ze periode scoorden, uitgezon derd Patricia Gottmer. Na de paalwisseling kreeg Sporting Trigon meer tegen stand, maar de ploeg liet zich niet meer van de wjjs brengen. Regelmatig werd er gescoord, waaronder ook Gottmer. Dit leverde met de doelpunten van Jan-Willem Meijer (7), Miranda van der Lely (6), Alfred Lam- booy (5), Perry Venema (4), Diana Beij (3), Bianca Joustra en Arnoud Lambooy een schit terende 28-16 triomf op. kolfbal michel van cent medewerker De negen clubs uit de Leidse re gio hebben het keerpunt van de zaalcompetitie bereikt. Pernix, De Danaïden en KZ Leiden kunnen zich moeiteloos hand haven. De overige ploegen moeten nog flink wat punten behalen om degradatie te ver mijden, waarbij Sporting Tri gon, Fiks en Fluks dit weekein de het goede voorbeeld gaven. Tempo en Crescendo staan er het slechtst voor, want zij bezet ten allebei de laatste plaats in hun klassen. Alleen op het punt van de slagvaardigheid was TOP een fractie minder dan Antilopen. De formatie van Anne van der Zaag hield steeds gelijke tred met de thuisclub (10-10 rust) en bezat nadien zelfs een 14-12 en 16-15 voorsprong dank zij top scorer Michiel Kok (5)- en Jolan- da Cornelisse. Deze ging echter verloren. Nadat Sandra van Rookhuijzen bij 16-16 uitviel met een enkelblessure, was even de concentratie zoek (18- 16). In de resterende tijd kon dit niet meer rechtgezet worden: 20-17. Bij Fiks had coach Jasper En gel voor de vier-puntenwed- strijd tegen Fiducia Chantal Bouwman opgeroepen om Inge Anholts (wintersport) te vervan gen en Maikel Martens en Saco de Visser van vak laten wisselen. Zijn selectie speelde nu als col lectief met veel gedrevenheid, waarbij de beginaanval zich ook zeer zuiver toonde. Zij was tot 11-15 goed voor elf goals, ge maakt door Theo Vreeken (5), Carola van Tol (4) en Maikel Martens (2). Hoewel hierna de aanval stokte, kwam de 16-14 winst nooit in het geding. De tweede aanval van Pernix wist door vlotte combinaties de verdediging van Tilburg regel matig in verlegenheid te bren gen. Eenmaal vrijgespeeld ver zuimde die echter te schieten. Zij scoorden slechts zes keer. Dit had tot gevolg dat een 8-4 en 11-8 voorsprong niet vastge houden kon worden. In het slot- kwartier scoorden enkel de be zoekers, zodat het duel teleur stellend in 11-11 eindigde. De Danaïden maakte bij ZKV weinig klaar en verloor afgete kend met 19-10. De beginaanval had grote moeite met de vijan delijke heren, die na elk schot naar de eigen paal holden om de bal af te vangen. Eric Krom hout en Richard Dikken misten de slagvaardigheid om dit af te straffen. De eerste verzilverde twee strafworpen en de tweede schoot één keer raak. voordat hij door Casper van Nierop werd vervangen. De achter stand bleef tot 10-7 redelijk be scheiden. maar daarna viel in acht slechte minuten het gat (15-7). Arne Heijman was met vier doelpunten verreweg de ge vaarlijkste aanvaller. Ook poulegenoot Tempo liep bij LUTO tegen een zware ne derlaag aan. Na 2-2 kreeg het duel een eenzijdige aanblik, aangezien de thuisclub bij vla gen heel scherp schoot (4-2, 5-3 en 10-5). Erik Pons was inmid dels uitgevallen met een ham string-blessure; hij werd vervan gen door Marcel Hanegraaff. De ruststand 15-7 werd nadien zo wat gekopieerd, zodat het 28-15 werd. Ben Nikkels nam met zes goals bijna de helft van de pro- duktie op zich. Met een laatste krachtsin spanning kwam Crescendo nog net op gelijke hoogte met Olym- piek. De Leidse tweedeklasser viel aanvankelijk onrustig aan en raakte na 5-6 aan het einde van de eerste helft 9-6 achter. Zij pakte naderhand de zaken rustiger aan, wat prompt goals opleverde van Gert-Jan Hensing (2), Carmen Zitman, Wijnand Alberts en Peter Baak (11-11). Twee tegentreffers leken alsnog een nederlaag in te luiden, maar Hensing maakte eerst een vrije bal perfect af en schoot vervol gens in de slotminuut vanaf de lijn ook 13-13 in. KZ Leiden had minder tech niek en zuiverheid dan Maas sluis en moest dan ook diep buigen: 18-29. De rood-blau- wen voelden zich benadeeld door de scheidsrechter. Zij rie pen echter het onheil groten deels zelf over zich af door on besuisd te verdedigen. Aldo Spadon, die liefst tien keer zou scoren, Annelies van der Blom, Sandra Umgezaal en Mark Zie- rikzee hielden nog tot 9-11 de aansluiting in stand. basketbal joris zandbergen medewerker De mannen van MSV hebben in de promotiedivisie voor een da verende stunt gezorgd door in Werkendam koploper Virtus te verslaan: 77-75. De wedstrijd kende een bizar verloop. MSV, dat met goed basketbal liet zien met de besten in deze competi tie mee te kunnen, verloor vier minuten na rust (43-41) een van Gelder won overtuigend, Martin Out nipt. Peter z'Jn belangrijkste steunpilaren Slagter incasseerde zijn eerste verlies in drie sp'eeljaren bii j Samen Sterk en kon ook al het ver schil niet melken. Ver na middernacht werden de laatste twee remisepartijen bijgeschreven. DB l adminton peter klein Ie badmintonners van Wasse- ar zijn door de 5-3 nederlaag jen Voorburg gedegradeerd 12 it de derde klasse van de lan- 12 elijke competitie. Het tweede 11 :am redde in de vierde klasse et vege lijf ten koste van BC eiden, dat nog maar een theo- uq< ïtische ontsnappingsmogelijk heid heeft. De huidige vaandeldrager van 9 et 'Leidse' badminton, Flair 9 it Alphen, stelde met een ge- 9 jkspel tegen Velsen de tweede laats in de eerste klasse veilig. Ve as van Zeist, Wouter de Lijster ij n Maaike van den Berg won en hun singles, waarna de licht- eblesseerde Bianca Dijkstra de 8 are moest inleveren. Het man- 8 endubbel leverde een neder- op, het vrouwendubbel 'erd opgegeven. Het beslissen- e punt kwam vervolgens toch p naam van Dijkstra, die met an Zeist in de mixed overeind 0 leef. to« [ampioensformatie earn twee, een kampioenfor- 1 latie, stond in en bij Delft 3 al- 2o.( !en het dubbel van de gelegen- )~uu( eidscombinatie Marco Overes acMj iet Martin Voskuilen af. Een ass ider nieuw duo, Sonja Idzerda cie n Arnold Duijm, scoorde ech- r met fraaie cijfers. Het derde am kwam niet verder dan een dijkspel tegen Amersfoort. De nkelspelen van Peter van den erg, Elise Zandstra, Petra Knoester en de mixed van de laatste met DennisTönjes lever den de punten op. Tweedeklasser BC Lisse raak te met de 6-2 zege op Zijdervelcl 5 definitief uit de gevarenzone. Invaller Annet Dekker-Koop verving met een ongeslagen sta tus de zieke Christien van San ten met verve. Ook Sandy de Haas bleef in haar drie partijen, single, dubbel en mixed met Bert de Geus zonder verlies. Edwin Dierckxsens won zijn en kelspel. Het reeds uit de derde klasse gedegradeerde tweede team kon het tegen Shuttle- woude niet bolwerken. Rogier Moorman versloeg in drie ga mes wel Jaco Lemmerzaal, maar Danny Plug tegen Sander van Houten, Ilse Spierings tegen Sandra Bon en Esther Smeink met 11-9, 12-10 tegen Heidi Gort hielden de punten aan Zoeterwoudse kant. Shuttle- woude stond verder alleen nog het vrouwendubbel af. The Printer/ Veglo haalde in Utrecht verwoestend uit bij Ko to Misi en stond geen enkele partij af (8-0). Daarmee is voor dit team ook de tweede plaats in deze derdeklasklasafdeling en een eventuele keuzepromo tie definitief. Voor Wassenaar daarentegen is het doek geval len. De twee punten van Simo- ne Turk in single en dubbel met Ellen van Vliet en het punt uit het enkelspel van Frank van Leeuwen waren te weinig voor een overwinning op Voorburg. Wassenaar voegt zich bij het tweede team, dat zich met een 6-2 zege op BC Leiden wel in veiligheid bracht. Na de enkel spelen waren de punten nog ge deeld. Richard Remmerswaal verstoorde een succesvolle ren tree bij BC Leiden van Marco Stouten, terwijl Monique Hilge- man Wilma Breijer de baas was. De Leidenaars kwamen terug via de singles van Reini Pepping en Nora de Koning, maar waren in de aansluitende dubbels kansloos. De eens zo Fiere Leid se club moet nu uit de laatste twee wedstrijden vier punten halen om afdalen naar de com petitie in het district te voorko men. Voortman Marian Voortman had bij Apol lo uit Roelofarendsveen geen plezierig weekeinde. Met haar 'eigen' tweede team ging zij met .5-3 ten onder tegen kampioen Flying Shuttle uit Barendrecht. Emmy Driessen in single en mixed met Ruud Bakker en het mannendubbel, dat de tegen standers een eerste nederlaag bezorgde, scoorden de punten. Als invalster verloor Voortman met het eerste team met 5-3 van gastheer DKC 6. Hier zorg den Michiel Zwaan in single en mixed met Thea Turk en Rolf Driessen voor winstpartijen. Bacluvo kwam tegen TYBB niet verder dan het winnen van de enkelspelen door Bianca de Groot, Cynthia van der Slot en Flobert Zwetsloot en daarmee 5- 3 verlies. toen center Bart Driessen uit het veld werd gestuurd. Diens broer en speler/coach Rick lag op de grond na een elle boogstoot van oud-Leiden spe ler Jerry Beck en zag Virtus-spe- ler Teus van der Pijl over zich heen gebogen. Toen de lange Noordwijker eens polshoogte kwam nemen werd hij wegens het vermeend duwen van Van der Pijl direct gediskwalificeerd. MSV liet zich echter niet van zijn stuk brengen en wist naast Virtus te blijven, zelfs toen het in de dertiende minuut ook Jan Koek verloor met vijf persoonlij ke fouten. De door Rick Driessen neergezette zone-ver dediging werkte goed en MSV kon in de laatste aanval de wed strijd beslissen. Sander van der Holst kon nog net Zeeger van Leeuwen bereiken en diens schot bracht zijn ploeg de over winning. Coach Driessen: „Na tuurlijk hebben we de pest in over de straf voor Bart, want dit kost hem een paar wedstrijden schorsing. En die Van der Pijl zei zelf dat er niets aan de hand was. Maar we zijn wel erg blij met deze overwinning, zeker omdat onze jonge spelers Van der Holst, Van Leeuwen en Bart Koek zo'n belangrijk aandeel hadden." Scores MSV: Van Leeuwen 18, B. Driessen 15, J. Koek 14. Ton van Bemmelen/Leiden speelde een ongelukkige wed strijd. De ploeg creëerde in de uitwedstrijd tegen Assen goede schoten voor zichzelf maar kon deze niet verzilveren. Door zelf goed te verdedigen hielden de Leidenaars hun tegenstander in de eerste helft nog bij (37-26). Omdat alleen Erik Huybens en Jack Gin/aar aanvallend een vuist konden maken, probeerde de ploeg van coach Frans Kales in de tweede helft wat meer mensen naar de aanvalsbasket te sturen, om zo te proberen de eigen missers te rebounden. Dit leverde echter de thuisploeg zo veel ruimte op, dat het al snel een gat kon slaan en Leiden niets anders overbleef dan te Zeeger van Leeuwen (5) maakte de winnende sco re voor MSV tegen koploper Virtus. ARCHIEFFOTO HIELCO KUIPERS genieten van het mooie basket bal van de tegenstander: 90-47. Scores Ton van Bemmelen/Lei den: Huybens 18, Ginjaar 10. De vrouwen van DVZ/Grasshoppers namen een belangrijke hindernis op weg naar plaatsing bij de laatste vier. In Tubbergen tegen Jolly Jum pers, de nummer twee op de ranglijst, speelde de ploeg van coach Martin Hoekstra zijn bes te wedstrijd van het seizoen. Marloes Driessen en Janneke de Best namen om beurten de be waking van de Tubbergse ster- speelster Daphne Beerends op zich en hielden haar in de eer ste helft op vier punten. De thuisploeg viel aanvallend bijna stil en de Katwijksen hadden met de rust al een comfortabele voorsprong: 19-33. Toen Jolly Jumpers in de tweede helft overschakelde op een zone-verdediging leek het nog moeilijk te worden voor Grasshoppers. De aanval hierte gen was niet altijd even succes vol, maar de Katwijkse ploe.g was superieur in de rebound, zodat bijna elke aanval een tweede kans op scoren oplever de. Met een press kwam de thuisploeg nog terug tot 34-41, maar met name Petra Weeda en Marie-Jose Allers zorgden er voor dat Grasshoppers met een 65-50 overwinning terugkeerde naar Katwijk. Scores DVZ/Grasshoppers: Weeda 24, Allers 12 (19 re bounds). Voor de dames van Lisse is het langzamerhand de gewoonste zaak van de wereld dat de ploeg 'gewonnen' wedstrijden uit handen geeft. Tegen Prisma College dicteerde de ploeg uit de Bollenstreek heel lang het duel. Tot ver in de tweede helft bleef de formatie aan de goede kant van de score om tenslotte opnieuw door het ijs te zakken. Het completere Prisma College, dat op het beslissende moment over meer routine en zelfver trouwen bleek te beschikken, greep de winst met 72-66 zon der dat de ploeg de late zege kon waarmaken. Coach Bran derhorst incasseerde het verlies gelaten. Voor zijn ploeg restte de kater van een nederlaag en een vroegtijdige uitschakeling voor deelname aan de play-offs na onnodige verliespartijen te gen Landslake Lions, WSG en gisteren Prisma College. Scores BV Lisse: Ketelaars 12, Van der Hulst 12, Wolters 11M. Droogh 11. In Diemen traden de vrouwen van BV Leiderdorp met slechts zeven speelsters aan tegen Blue Stars. Spelverdeelster Renate Sluijs moest ziek thuis blijven en Renske van der Voort speel de met het juniorenteam. Ook kampt schutter Caroline van der Salm nog altijd met een achillespeesblessure. Leider dorp speelde dan ook een moei zame wedstrijd' tegen het laag geklasseerde Diemen. Hoewel junior Birthe van der Voort de rol van Sluijs goed overnam, kon haar team nooit afstand ne men. De marge bij rust (23-32) werd in de tweede helft al snel verspeeld, maar de bezoeksters bleven wel altijd aan de goede kant van de score, mede door dat Mimmi Koivisto en Simone van Meurs af en toe voor aan vallende impulsen zorgden. Blue Stars drong nog wel aan. maar de Leiderdorpse verdedi ging zorgde voor een magere 63-57 zege. Scores BV leiderdorp: Van Meurs 14, Koivisto 13, Van der Voort 12, Saïdi 11 (9 reb.) Grasshoppers 2 beleefde een moeilijke wedstrijd in Leeuwar- den. De afwezigheid van vier speelsters maakte dat er weer een beroep gedaan moest wor den op speelsters uit het derde. Die konden ook niet voorko men dat tegenstander Aris haar lengteoverwicht uitbuitte en de ploeg uit Katwijk al snel op een achterstand zette. Na de rust (28-18) konden de bezoeksters nog even terugkomen tot vier punten, daarna brak het Kat wijkse verzet en liep Aris door naar een 62-42 overwinning. Scores Grasshoppers 2: De Ruijter 15, Hoek 9. De meisjes junioren van BV lei derdorp speelden een goede verdedigende wedstrijd tegen Groningen: 62-58..Tegen de fy siek spelende noorderlingen had de thuisploeg het vooral in de eerste helft moeilijk (26-27). Na rust konden de jonge Lei- derdorpsen de basket makkelij ker vinden en omdat er met de zelfde inzet verdedigd werd, kon de ploeg van Carl Marijl een gaatje slaan dat de bezoe kers niet meer konden dichten. Scores BV leiderdorp: R. van der Voort 23, Nieuwveen 15, Stijger 11. Mannen Lisse staan in de kou Dat basketbal op landelijk ni veau niet altijd garant staat voor een perfecte organisatie moesten de mannen van Lisse dit weekend ervaren. De ploeg van Michel van Ruiten kreeg nauwelijks twaalf uur voor aanvang van de uitwedstrijd tegen Den Bosch 2, een tele foontje van de tegenstander, dat het treffen niet zaterdag maar zondag gespeeld zou moeten worden. De Vinken- kamp is niet beschikbaar, heette het. Een mededeling die bij Van Ruiten in verkeerde aarde viel. „Sinds het uitkomen van het programma was bekend dat de wedstrijd op zaterdag ge speeld zou worden. En het is op zijn minst slordig de wed strijd op de speeldag nog te willen verschuiven. In ieder geval ben ik benieuwd hoe de bond zal reageren nu wij niet aan een verschuiving wilden meewerken."

Leidsch Dagblad | 1996 | | pagina 19