Kafelnikov slaat Eltingh naar huis Ruben Jordan verruilt FC Lisse voor TOP Oss Dennis Bergkamp krijgt vertrouwen van Hiddink Sport Piket trakteert Philidor op zege Advocaat nu tegen Cruijff ATERDAG 9 DECEMBER 1995 25 CHEF «WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071 -5356461 Forse overwinning van HSV jamburgHamburger SV is opgerukt naar de vierde plaats in de 3undesliga. Het versloeg op eigen veld Eintracht Frankfurt met 3-1. Uerdingen, de ploeg van ex-PSV-ers Meijer en Heintze, ver oor thuis met 2-5 van Sankt Pauli en zakte naar de voorlaatste plaats. Uerdingen nam twee keer de leiding, door Steffen in de 5e en Heintze in de 36e minuut, maar St Pauli had in Sobotzik l(drie doelpunten) een trefzekere middenvelder. Meijer liep te- jgen een gele kaart op, Heintze was de beste man van het veld. •Wouda verbetert nationaal record eindhoven Op de eerste dag van de Nederlandse winterkam pioenschappen zwemmen (25 meterbaan) in Eindhoven heeft Marcel Wouda op de 200 meter wisselslag zijn eigen nationale record ruimschoots verbeterd: 1.58,25. Pieter van de Hoogen- band evenaarde op de 50 meter vrije slag de beste Nederlandse prestatie van Hans Kroes negen jaar geleden in Emmen. De 50 meter vrije slag werd bij de vrouwen verrassend gewonnen door Rle zich buiten de kernploeg op Atlanta voorbereidende Marian- ne Muis. Met een tijd van 25,33 seconden was ze sneller dan ze de laatste vijfjaar is geweest. Tessema kan voor Nederland naar WK rotterdam Getaneh Tessema kan het laatste weekeinde van maart voor Nederland starten in het WK veldloop in de Zuidafri- kaanse plaats Stellenbosch. Die mogelijkheid is ontstaan nu de Ethiopiër een verblijfsvergunning voor een jaar als sporter heeft gekregen. De atleet verblijft sinds november 1992 in Nederland en voldoet daarmee aan de voorwaarden van de internationale atletiekfederatie LAAF. Blangé blijft voorlopig bij Parma parma Peter Blangé blijft voorlopig volleyballen bij zijn Italiaan se werkgever Parma. De Nederlandse spelverdeler onderhandel de donderdag tot diep in de nacht met de voorzitter van zijn club en kwam uiteindelijk tot een financieel vergelijk. Blangé heeft over de afgelopen jaren en het huidige seizoen nog tonnen achterstallig salaris te goed. Winst en verlies voor Scholtes leiden Rob Scholtes is het Nederlands kampioenschap kunst stoten begonnen met een winst- en een verliespartij. Vandaag 4 moet de biljarter zijn derde poulewedstrijd (tegen Sander Jonen) winnen om zich voor de halve Finales te plaatsen. Scholtes open de gisteren met een 3-1 zege op Wingelaar. In de tweede partij, tegen Johan Luising, kwam Scholtes evenwel ritme tekort: 1-3. McDonald's onderuit tegen 'Het Gat' leiden De zaalvoetballers van McDonald's lieten gisteren een goede kans liggen om zich vaster in de middenmoot te spelen. Het Volendamse 'Het Gat van Nederland' klopte McDonald's met 3-1. Herman van Marwijk verzorgde nog wel de snelle ope ningsgoal. Leiderdorp-Grasshoppers maandag leiderdorp» De vrouwen van Grasshoppers spelen niet dit week einde, maar maandag tegen BV Leiderdorp. De kwartfinale van de bekerstrijd begint om 20.00 uur en wordt gespeeld in Op Dreef. De vrouwen van BV Lisse kwamen gisteravond wel in ac tie in de eredivisie. Bij Orca's werd knap met 70-68 gewonnen. Feyenoord heeft weer aansluiting lisse rob onderwater FC Lisse is Ruben Jordan kwijt. De Hagenaar speelt mogelijk vanavond al mee met zijn nieu we club TOP Oss in het compe titieduel met MW, Gistermid dag kwamen TOP Oss en Jordan tot een akkoord. De 24-jarige vleugelverdediger trainde maandag, dinsdag en donder dag mee met de club van trai ner Adrie Koster. Daarin maakte Jordan een goede indruk. Mark Wotte, trainer van FC Lisse, is teleurgesteld dat Jordan FC Lisse de rug toekeert. „Jor dan is een speler die iets extra's toevoegt aan een elftal. Dit sei zoen ging het uitstekend met hem. Dan is het natuurlijk niet zo fijn als midden in de compe titie zo'n speler weggaat." Jordan kost TOP Oss geen. cent. De voetballer kwam vorig seizoen niet meer in aanmer king voor een contract bij FC Den Haag en keerde terug naar de amateurs van FC Lisse. Jor dan stond te boek als werkloos en ontving een uitkering. Wotte: „Daarom was zijn wil om weer het betaalde voetbal in te gaan zo groot. Ik hem hem geadvi seerd om het seizoen bij Lisse af te maken, maar hij is bezweken voor de verleidingen van TOP Oss. Hij krijgt overigens best een aardig contract. Ruben pro fiteert van het feit dat hij geen cent kost." Trainer Adrie Koster, oud- speler van PSV, posteert Jordan aan de rechterkant van het mid denveld in een 4-4-2 formatie. Wotte: „Dat is een goede plek voor hem. Rechtsback is een nog betere plek. Hij heeft dit seizoen bij FC Usse soms ge schitterd. Bij FC Den Haag is hij de afgelopen vier seizoenen niet opgevallen. Hij speelt een half seizoen goed in Lisse en hij is weg. Zo gaat dat." De wijze waarop Jordan is 'weggehaald' bij FC Lisse heeft de ergernis gewekt van Wotte. „Louche makelaars hebben zich binnengedrongen bij FC Lisse. Ze wisten dat Jordan een goede voetballer is en hebben zijn hoofd op hol gebracht. TOP Oss heeft Jordan niet gescout, maar Ruben is in Oss aangeboden door een makelaar. Daar gaan we in het vervolg een stokje .voor steken. Maar iedereen in Lisse is blij voor Jordan. Ik gun het hem ook." FC Lisse zal de vacature Jor dan uit eigen gelederen opvul len. Wolte: „Dat Jordan weg is is heel jammer. Maar de wereld is niet vergaan, Fred van Rooyen heeft het op die positie ook heel goed gedaan. Het zou erg ge steld zijn met FC Usse als we af hankelijk waren geweest van Jordan." heerenveen. gpd De geldkraan bij de Grand Slam Cup, waaraan het naam kaartje van Jacco Eltingh hing, werd gisteren dichtge draaid door Yevgeni Kafelnikov. De teller in München stond stil op een slordige 450.000 gulden. De Rus gaat met 750.000 gulden in zijn achterzak nog wel door voor de jackpot van bijna drie miljoen gulden. münchen edwin alblas gpd-verslaggever Het was gisteren de partij van de klimmer tegen de daler. De Rus maakte dit jaar een leuk sprongetje (van elf naar zes) op de wereldranglijst, Eltingh kel derde daarentegen van plaats negentien naar positie 43. „Toch mag ik niet ontevreden zijn over dit krankzinnige sei zoen", meende de import-Mo- negask. „De helft van de toer nooien speelde ik niet fit. De andere helft heb ik toch nog zo goed gespeeld, dat ik de daling op de ranglijst heb kunnen be perken. Daarbij heb ik dit jaar meer verdiend (alleen al twee miljoen gulden aan prijzengeld) dan ooit." Bijna een kwart van die som incasseerde hij in Mün chen. Zo'n toernooitje om miljoe nen dollars is Kafelnikov op het lijf geschreven. De jongste deel nemer staat, zo zegt hrj zelf, in de Beierse hoofdstad voor zijn plezier te tennissen. „Normaal zou ik na zo'n eerste verloren set mijn frustraties uiten door met mijn racket te gaan gooien, maar ik voelde me zelfs toen nog relaxed." Kafelnikov is er eentje die niet van ophouden weet. Hij speelde dit jaar al zo'n 180 partijen, waarvan 109 enkelpartijen. „Het jaar daarvoor was het al niet veel anders", verzuchtte hij gis teren. Op de baan kon Kafelnik ov gisteren de sporen van ver moeidheid aardig camoufleren, al werd het de Rus op sommige momenten wel een beetje mak kelijk gemaakt door Eltingh. Twee van de drie breaks kreeg Kafelnikov in de schoot gewor pen. Onder hoogspanning sloeg Eltingh twee dubbele fouten. Prompt volgde twee keer een break: bij 3-4 in de tweede en op 2-3 in de derde set. „Niet mooi natuurlijk, maar daarvoor maakte Kafelnikov wel een paar geweldige punten", probeerde Eltingh dat een beetje goed te praten. „Ik kreeg daardoor het gevoel dat ik iets extra's met mijn tweede service zou moeten doen. Dat brengt ook meer risico's met zich mee." Tot 2-2 in de tweede set had Eltingh het grote gevaar van zijn Russische opponent, de dubbel- handige backhand-returns, met meer dan degelijke opslagen ge neutraliseerd. „Hij gaf me ge woon geen kansen om te bre ken", zei Kafelnikov, morgen in de halve finale de tegenstander van Goran Ivanisevic. „Jacco speelde te agressief. Ik had zelf vertrouwen nodig." Volgens El tingh speelt de Rus zijn beste tennis als hij in een game het eerste punt maakt. „Ik besefte dat ik hem daar op zou moeten pakken. Als Kafelnikov in de ga- rfie op voorsprong komt, gaat ook zijn service goed lopen en wordt de druk op mij groter. Jacco Eltingh zit er hier al wat verslagen bij. De Heerdenaar redde het niet tegen Kafelnikov. foto» a a Dat heb ik toegestaan." Kafelnikov ramde in de derde set de ene na de andere bal langs Eltingh. Soms haalden zijn opslagen een snelheid van 204 kilometer per uur. Eltingh sloeg niet harder dan 199 kilo meter per uur. Ook de passeer- slagen van de Rus vlogen in de Qlympiahalle als kometen over het net. „Ik gaf hem ook de tijd om die passing te slaan. F.n of hij nu cross moet slaan of langs de lijn, dat gaat hem even mak kelijk af', ondervond Eltingh aan den lijve. Slecht spelen en toch winnen. Dat is doorgaans alleen voorin houden aan ploegen die in vorm zijn. Het al wekenlang do lende Feyenoord brak gister avond in Heerenveen met die traditie. De Rotterdammers speelden verre van oogstrelend, maar gingen tegen de ploeg van Foppe de Haan wel met de drie punten aan de haal: 0-1. De ploeg van Arie Haan heeft daar door weer de aansluiting her steld met de subtoppers Willem II, Sparta en ook Heerenveen. Het duel in het Friese Haagje was allerminst een graadmeter voor de huidige stand van za ken bij Feyenoord. Dat had alles te maken met de bizarre om standigheden waaronder er ge voetbald moest worden. Een keihard met rijp uitgeslagen veld en een beperkt gezichts veld door de opkomende mist. De randvoorwaarden waren verre van ideaal. Maar de Rot terdammers probeerden er des ondanks nog het beste van te maken. Feyenoord presenteer de zich na het échec tegen For- tuna Sittard in ieder geval weer als een echt elftal. De bereid heid om in het veld veel vuil werk voor elkaar op te knappen was groot. Dat was voldoende om het door blessures geplaag de Heerenveen, toch de num mer vijf op de ranglijst, in eigen huis een dure nederlaag te ne zorgen. Arie Haan prees na af loop de vechtlust van zijn team. En hij noemde de zwaar be vochten overwinning een opste ker voor het moreel van zijn ploeg. „Feyenoord straalde van avond een enorme wil om te winnen uit. Hier kunnen we verder op borduren." Feyenoord besliste het duel kort voor rust uit een corner van Giovanni van Bronckhorst De bal werd slecht weggewerkt door de Friese defensie, waarna de later met een enkelblessure uitgevallen Orlando Trustfull via een mislukt schot van Mike Obiku fortuinlijk in stelling werd gebracht. Met een droge knal deponeerde hij de bal on bereikbaar voor doelman Aldo Swager in de korte hoek: 0-1 SCOREBORD joordwuk gpd )ennis Bergkamp speelt, als hij fit is. )ie ene naam wilde Guus Hiddink dan wel vrijgeven uit de opstelling van )ranje voor de beslissingswedstrijd te- ■en Ierland, volgende week woensdag n Liverpool. Het is niet helemaal uit- ;esloten dat Hiddink de komende da len nog met meer verrassingen komt. Een verrassing is het immers wel nin of meer, de gegarandeerde keuze voor Bergkamp. Hiddink: „Ik heb ver trouwen in Dennis en hij is héél eager om te spelen, heel happig." Dat was Bergkamp voor de wedstrijd tegen Noorwegen echter ook. Hiddink: „Weet ik en je moet ook eerlijk stellen dat Bergkamp in deze kwalificatie nogal ongelukkig heeft gepresteerd. Niettemin: hij heeft extra kwaliteiten, een speler die in principe speelt als hij fit is." Fit is hij al bijna, volgens Hid dink. In de League-Cup wedstrijd te gen Sheffield Wednesday liep Berg kamp midden vorige week een blessu re aan het rechter kuitbeen op, wat hem afgelopen zaterdag de wedstrijd met Arsenal bij Aston Villa kostte. Hiddink heeft met de gedachte ge speeld met een iets andere ploeg te be ginnen dan de laatste wedstrijden het geval was; met een verdediging be staande uit drie man bijvoorbeeld: Rei ziger, Blind, Bogarde. Hiddink was im mers in Madrid op de avond dat Ajax het grote Real thuis van het veld speel de. Ajax miste Frank de Boer, zoals Hiddink het woensdag ook zonder Frank de Boer zal moeten doen. De oplossing van Van Gaal werkte voor treffelijk: Reiziger en Bogarde speelden in de mandekking op de spitsen van Real, Davids voetbalde in de zone voor Blind, achter het middenveld dus, te gen Laudrup. Later werd de uitblin kende Davids zelfs centrale verdediger, in de dekking op een Real-spits. Wel licht dat Hiddink iets dergelijks van plan is, waarbij Seedorf verdedigende middenvelder of centrale verdediger zou kunnen worden en Davids de plaats kan innemen van Witschge. Het voordeel daarvan is dat Ronald de Boer op zijn vertrouwde plaats kan spelen, rechtshalf, een ander voordeel is dat Oranje in Kluivert een echte cen trum-spits kan opstellen, voor Berg kamp. De vleugels zijn dan voor Over- mars en Helder. PRIJSVRAGEN Stand WB algemeen I, Seizing.') 260 punten, 2 Ertl 251, 3. Meisnit/er 208. Stand WB reuzenslalom: I Ertl 10'), Suhadolc 80, 3. Meissnilzer 60. Lucky Ten van vrijdag 8 december. 5-7-8-9 -10-16-18-23-25 27-28-35-38 39-40 41 49 'j?-58 68. (onder voorbehoud) Vrouwejt, eredivisie. Orca's BV Lisse 68 twinkle little star, how I wonder hat you are... Vervul een wens... nog deze Kerst! Met de toewijding van de kunstenaar en het vakmanschap van de goudsmid werd in het atelier van in Parijs een romantische //rs gevormd als exclusief gouden hanger, om mee bewonderd te worden bij de feestelijke dagen die voor ons liggen. De acht punten van de goudglanzen de ster zijn prachtig opengewerkt zodat deze steeds de kleur toont van de kleding die u draagt cn daar dan ook altijd volmaakt bij past. De ///y-Z/s/s/ysz- is alleen bij 7-c/•w/zC-s/cs' verkrijgbaar, naar keuze zwaar verguld of in 14-karaats goud. In het hart van de 14-karaats gouden Ster flonkert in het goud een kleine diamant en in de vergulde Ster een synthetische diamant, waardoor elk lichtstraaltje wordt weerspiegeld. De hanger wordt u toegezonden, kompleet met een gesigneerd Certificaat van l iet prachtige sieraad wordt luxueus verpakt in een kleine juweliers-cassette om dit zó als exclusief geschenk nog voor de Kerst te kunnen presenteren. /)r j/r/ /)r// Antwoordnummer 18018, 1000 VB Amsterdam tel. 020-679 57 41 fax. 020 - 662 63 40 stuurt u mij de van Vsrsw-j/r zoals hieronder aangegeven: ex. 'VallendeSter-hanger', verguld, mei geslepen, synthetische 1 diamant, voor 69,- (kompleet met bijpassend verguld collier van 45 cmi' ex. 'lallende Ster-hanger'. 14-karaats goud. met echte diamant voor 295,- per hanger ex. bijpassend, 14-karaats gouden collier van 45 cm lengte - voor 95,- extra. Stuurt u mij s.v.p. ccn accept-giro, waarmee ik het verschuldigd f J bedrag bij vooruitbetaling aan u zal overmaken. Graag wil ik de door «tij gereserveerde hangcr(s) zo snel J mogelijk in mijn bezit hebben en ik sluit daarom mijn betaling t (liuruchcquiXM of GirobcliuilkiiarKcn) met pasnummer) hierbij in Or Garantie: r/~'/A,/rr heeft aan de/e en exclusieve aanbieding, zeer veel aandacht besteed Burgemeester Cees Goekoop van Leiden verricht vakkundig de openingszet van de eerste partij van de korte tweekamp tussen Joel Lautier en Jeroen Piket. Piket (rechts) won de eerste match. foto hielco kuipers lurlijk ook leiden loman leefmans Jeroen Piket en Fransman Joel Lautier hebben de jarige Leidse schaakclub Philidor een aardige traktatie bezorgd. In hun twee kamp die in het kader van Phili- dors jubileum in het stadhuis wordt afgewerkt, leverden ze een partij af waarvan de ken ners smulden. Piket won nadat Lautier, die met mart in een verdedigende stelling werd ge dwongen, wat al te avontuurlijk probeerde daar uit te komen. De zogeheten herdenkings match kwam gistermiddag wat laat op gang. In de koffiekamer van de raadzaal, zat Piket op het afgesproken tijdstip vanéén uur al lang en breed klaar. Zijn op ponent Lautier presteerde het om op de 120 meter lange tocht van hotel Nieuw Minerva naar het Leidse 'hotel de ville' te ver dwalen. Eenmaal gearriveerd, bleek burgemeester Cees Goe koop, die de eerste zet voor zijn rekening zou nemen weer even onvindbaar en vervolgens nam Philidor voorzitter Marcel Fres co uitgebreid de tijd om stil te staan bij de 75-jarige leeftijd van zijn club die samenvalt met de tweehonderdste sterfdag van naamgever Francios Philidor (1726-1795). Na alle plichtplegingen, kon den de grootmeesters eindelijk aan de slag. De organisatoren hadden in en rond de koffieka mer papiertjes opgehangen met het vriendelijke verzoek tot stil te. Daar hielden de schaaklief hebbers en ambtenaren zich aan, maar een groot kopieerap paraat dat op de gang stond, bleef met een hinderlijk repete rend gebrom nota's uitspuwen. Want hoewel daar wel eens an ders over wordt gedacht, heerst er in het stadhuis zelfs op een vrijdagmiddag bedrijvigheid. Terwijl Piket en lautier zich over hun stukken bogen, gaf meester Rini Kuijf een deur ver der in de raadzaal commentaar op de gespeelde zetten. En het moet een tijd geleden zijn dat iemand in die raadzaal zulke complexe materie als een schaakpartij op niveau zo ver helderend uitlegde. Zo wist hij ook aan de prilste beginners van deze denksport duidelijk te maken waarom een ogenschijn lijk nutteloze openingszet 'pion a2-a3' in de loop van een kamp toch van grote waarde kan zijn. Na dik 3,5 uur had Piket de winst op zak. Vanavond vanaf 18.00 uur demonstreren de twee schakers nog een paar 'vluggertjes' die opnieuw door Kuijf worden geanalyseerd. Morgen staat een schaaksimul- taan op het programma en om 13.00 uur start de tweede en laatste echte match van Piket en Lautier. den haag anp Na Advocaat - De Mos staat voor begin maart nu de Europe se confrontatie Advocaat - Cruijff op het programma. Of wel: de bondscoach tijdens het WK legen de man die dat eigen lijk had moeten zijn. „Maar het is een duel van twee ploegen, niet van twee trainers", zei Ad- vocaal. „Beide clubs zijn terug op weg naar de Europese top. Wij willen daar graag het eerst zijn." Waar verdediger Numan liever tegen Bordeaux of Not tingham Forest had gespeeld, had Advocaat geen problemen met de loting. Evenmin als Cruijff, overigens. „PSV is een sterke en aanvallende ploeg, die een attractieve kwartfinale waarborgt." Ook Arie Haan, de trainer- coach van Feyenoord, kon zich vinden in de loting van zijn ploeg. „Borussia Mönchenglad- bach is in alle opzichten een aantrekkelijke tegenstander. Borussia behoort de laatste twee jaar tot de beste ploegen in de Bundesliga, Die ploeg kan momenteel als enige Bayern München en Borussia Dort mund een beetje volgen. Ik hoop dat we in maart dermate zijn gegroeid met Feyenoord dat we goed partij kunnen bie den." Borussia was een grootheid in de jaren zeventig, met vijf kam pioenschappen, twee UEFA-be- kers en een nationale beker, spelers als Heynckes, Netzer, Wimmer en Vogts. De afgelo pen seizoen veroverde beker was de eerste hoofdprijs sinds 1979. Haan: „Ik ken het elftal van Borussia vrij goed. Effen- berg is de onbetwiste leider van de ploeg. Hij kan de ploeg op sleeptouw nemen. Voorin heb ben ze natuurlijk in Dahlin een slimme aanvaller. Een echte goaltjesdief. De verdediging is goed georganiseerd." Bij Borus sia staat sinds dit seizoen Max Huiberts onder contract, maar hij speelde nog nauwelijks. BILJARTEN Istanbul. World Cup Finale Driebanden (BWA). Eerste ronde: Weyenburg (Ned) Isamil (Tur) 3-0(15 8 15 8 15 8/1,216 0.611). Burgman Chul Min Kim (ZKo) 3 1 <10-15 15-12 15-10 15-5/ 1.145 - 0,893). Havermans (Ned) Sung Chul Jang (ZKo) 32(13 15 15-5 15-13 13 15 15-12/1,092 0,937). Van der Smissen (Ned) Van de Berg (Ned) 3 1 (7-15 15-0 15-8 15-12/1.263 0,945). Kurt Ceule mans (Bel) Rem/. (Tur) 3-1 <13-15159 15-13 15-0/1160 0.755). Carlsen (Den) - Jung Kwan K.m (ZKo) 3-2 (15-4 9-15 11-15 15-8 15-7/1,181 0,907) Indeling tweede ronde: Weyenburg Jas pers. Carlsen Burgman, Van der Smissen - Havermans, Kurt Ceulemans Sayginer Hoensbroek. Masters Artistiek. Poule A. Holka Van der Wal 3-0, De Vos Vinke 3-1. Poule B. Scholtes Wingelaar 3-1, Luising - Scholtes 3-1 SKI Val-d'lsère. Wereldbeker vrouwen. Reuzen slalom: 1 Ertl (Dui) 1.54,44 (57,19/57,25), 2. Suhadok. (Slv) 1 54,67 (57,59/57,08), 3. Meissnitzer (Oos) 1.54,83 (57,28/57,55), 4. Rolen (Zwi) 1.54,97, 5. Wachter (Oos) 1.55,29, 6. Seizlnger(Dui) 1.55,41 Villach (Oos), Wereldbeker schansspringen i >erde wedstrijd i i larada lap' 248,5 punten (91 99 meter), 2. Lailinen (Fin) 248,0(94,5 94), 3, Ntkkola (Fin) 243,4 (92,5 93), 4 Ahonen (Fin) 242,5, 5 Goldberger (Oos) 241,5, 6. Halvorson (Nik.) 24 1,5 Stand WB: I Ahonen en Nikkola 200 pun ten, I .'ilineri 196. TENNIS München. Grand Slam Cup, 6 miljoen gul den. Kwartfinale: Kafelnikov (Rus) El tmgh (Ned) 3-6 6-3 6-2. Halve finales zaterdag: Becker (Dul) Mar tin (VSt). Ivanisevic (Kro) Kafelnikov (Rus). Rcggio Calabria (Ita). EK teams indoor Promotie/degratie Nederland Portugal 0- 2 Van Lottum Couto 6 2 4-6 2 6. Wibior CunhoSiIva 1-6 6-7 VOETBAL Eredivisie Heerenveen - Feyenoord 0-1 (0-1). 44 Trustfull 01 Scheidsrechter: Temmink. Toeschouwers: 1 3.400. Gele kaart: Roelof- sen, Talan, Wouden (Heerenveen), Heus (Feyenoord), BelgiG Beker, Zestiende finale: Charleroi - dardO 1. SPORT OP TV 13.15-18 20 BBC 1 Grandstand: Football fo cus (voetbalmagazine), paardekoersen vanaf Haydock, sk:en Islalom vanuit Val d'lsere). rug by (halve (male in de Regal Trophy) en voetbal uitslagen 13 25-17 29 Ned 2 Schaatsen World Cup, rechtstreeks verslag vanuit Oslo 15.00-17 00 Did 3 Sport extra 16 00 17 00NBC Triathlon Iron man - iron 16.00-17.00 EURO Sk.en wereldbeker man 17.00-18 00 NBC: Festival on ice kunstrijd op de schaats. 17.15-17.30 Did 3: Sport im Westen. 17.30-18.02 Did 1Sportschau 18.00-22.00 EURO: Snooker: Duitse Open vanuit Frankfurt 18.43-18.51 Ned 2 Sport|ournaal 19.10-19.50 Did 1Sportschau Bundesligz voetbal 19 30-19 57 BRT 1Sport 20.05-20.20 BBC 2 Sport 21.45-22.45 RTL 5 De b, 12 30-13 00 BRT 1 Sportmiddag 14 00-15 00 NBC Sport documentaire. 15.00-17 00EURO Snooker DuitseOpen vanuit franMurt 15.05 17 00 Did 1 Sportextra boksen (WK Zwaargewicht. Axel Schuiz Francis Botha vanuit Stuttgart), kunstrijden op d* schaats (WK voor professionals vanuit Landover. (VS), bobsleeën (wereldbeker 4-mans-race vanuit wedstrijden van de Bundesliga 95/96) 16 00 17 00 NBC NCAA Basketball 1 7 00-18.00 EURO. Schansspringen wereld beker vanuit Planica (Slovemo) 1_7 16 18 15 Did 2: Die Sport-Reportage: o a !f League 21.55-22 15 BBC 1 Sport 22.15-23.35 Did 2 Das aktuellc Sport-Studro 22.45-23 15 RTL 5 Sport: Compaq Tennis Cup 22.45-23 40 Ned 3 Studio sport o a betaald voetbal 23 20-23 40 BRT 1 Sport op zaterdag 23.45-00.50 BBC 1 Match of the day voet balmagazine, hooglepunten van de wedstrijd Chelsea en Newcastle United uit de FA Carhng Premiership en voetbaluitslagen ZONDAG 10 15 11 30 Did 2 Sport ei verslag van de wereldbeker s 18 10 1840 18 45-20 00 18.60 19 10 19 50 20 20 20 00-22 00 20 15 20 45 20 30-22 30 1995 terugbl Did 1 Sportschau Ned 2; Sludio sport Did '1 Sport im Westen BK I 1 Sportweckend EURO. Snooker DuitseOpen Nod 2 Studio sport BBC 1 Spons review of the year de sporthoogtepunten van 0 Old 2 Sport am Sonntag 5 RTL 5 Sport Compaq Tennis 6 EURO: Marathon marathon v« n, Super-G vi „,t Val d'lv,., 10.30-12 00 EURO Sk.en wereldbeker man nen vanuit Val d lsère (Frankrijk), superG 12.10-16 55 Ned 2. Studio spon voetbal, overzicht van de dit weekend gespeelde wed strijden in de PTT-Telecompcbtie en de eerste SCHAATSKALENDER Clubkampioenschappen kortebaan IJsclub Hoogmade Jeugd 12 t/m 15 jaar aanvang Clubwedstrijdtn kortebaan IJsverenigingen RijpwetenngenAikemade(Akersloot) Deelna me ouder dan 12|aar Aanvang 11 00 uur

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 25