Personeel Personeel Personeel Personeel c Oegstgeest TC gemeente J AA projectmanager v/m 50% (IC-)verpleegkundigen v/m 6o%-ioo% Secretaresse- Manuscriptvoorbereidster /T A V. fLorg en Zekerheid J Even voorstellen, Nancy van Kasteren, is de naam. Inmiddels al weer geruime tijd werk zaam bij Accountantsbureau LTB in Haarlem. Eén van de 21 vestigingen van ons bureau in Noord- en Zuid-Holland, die zich met accountancy, fiscale en bedrijfskundige advisering richten op ondernemers zowel in het midden- en kleinbedrijf als in de agrari sche sector. Mijn functie daar? Ik ben teamleider van de afdeling die zich volledig richt op onderne mers in het midden- en kleinbedrijf. Relaties met wie ik vele belangrijke vraagstukken be spreek. Van financiële en fiscale zaken tot so ciaal-economische kwesties en investeringen. Eén van mijn medewerkers treedt in dienst bij één van onze relaties, waardoor er een vacature ontstaat voor een ERVAREN ASSISTENT ACCOUNTANT m/v De werkzaamheden? Ondermeer het op stellen en controleren van jaarrekeningen en rapportages. Daarnaast zul je veelvuldig con tact hebben met cliënten over hun bedrijfs voering, administratie, automatisering en der gelijke. Deze positie kan ingevuld worden door ie mand die in het bezit is van of studerend voor een SPD-diploma of een HEAO-BE/AA oplei ding heeft voltooid. En die al enige jaren er varing op een accountantsbureau heeft en nu toe is aan een nieuwe uitdaging. Heb jij wel oren naar een carrière met per spectief binnen een organisatie met 475 mede werkers, met een prima salaris en aantrekke lijke secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur dan een sollicitatiebrief, onder ver melding van vacaturenummer P&O-95-012, naar onderstaand adres, t.a.v. Wielend Blonet, hoofd Personeel Organisatie. Wil je eerst meer inhoudelijke informatie? Dan kun je uiteraard met mij bellen, telefoon (023) 515 23 44, of contact opnemen met Sjaak Quist AA, vestigingsleider, telefoon (023)515 23 25. ACCOUNTANTSBUREAU LTB Accountants- en Belastingadviesbureau LTB B.V. Postbus 191,2100 AD Heemstede tel.: (023) 515 23 99. T&C Grafische Produkties is een jong dynamisch bedrijf, welke de totale pre-press verzorgt tot het drukproces. Wij zijn op zoek naar een ERVAREN DTP-OPERATOR die opdrachten digitaal uitwerkt, klanten ontvangt en leiding gaat geven aan een team dtp-operators.* Wij vragen: leeftijd: 25-30 jaar, leidinggevende capaciteiten, 3 tot 5 jaar ervaring in de grafische sector met de programma's: Quark Xpress, Photoshop, Adobe Illustrator. Stuur je sollicitatiebrief naar: T&C Grafische Produkties, t.a.v. De heer T. Steenvoorden, Gooweg 19, 2201 AX Noordwijk, Telefoon: 071 36 46555 huis. met 314 bed den, is een meen ziekenhuis mft een regionale vrijwel alle specia lismen aanwezig zijn. W voorberei- bouw varthet bed denhuis verkeert in een vergevorderd stadium. In verband et deygroei die e functie van he Bedrijfskinderopvang "Diakonijntje" biedt plaats aan 32 kinderen van medewerkers van het feconessenhuis in de leeftijd van 0 - 5 jaar. Momenteel is er plaatsingsmogelijkheid voor een bei|>egd leidster kinderopvang m/v voor 20 uur per week Functie-informatie: Naast een afntal leerlingen, stagiaires zijn er 7 bevoegde leidsters wwkzaamóndef' leiding van ten afaelings- hoofd. De werkzaamhedp*- bestaan uit de verzorgfng en begeleiding van de baby-, dreumes- en peutergroep. De kinderopvang ls geopend van 07.00 - 18.00 uur. De werktijden zijn volgens rooster bepaald. Uitbreiding de toekomst is nieLfllfgesloten. acature ontstaat bij de dreumes en peutergroep. Functie-eisen: in het bezit van een MBO- diploma, bij voorkeur MDGO-AW of LKC; kandi daten met een 3 jarige KV-JV opleiding worden ook uitgenodigd om te solliciteren; een collegiale instelling hebben; in staat zijn zelfstandig te werken; ervaring in de kinder opvang; bereidheid om extra uren te werken bij ziekte en verlof van collega's. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuis- wezen. De functie is inge deeld in FWG 25 (maximaal 3.298,- bruto per maand bij een volledige werkweek). Het betreft in eerste instantie een aanstelling voor de duur van 1 jaar. Inlichtingen: Inlichtingen zijn te verkrij gen bij mevrouw A. Mol, hoofd kinderopvang, telefoon: 071-5178576. op werkdagen tussen 09.30 - 14.30 uur, met uitzondering van de woensdagen. Sollicitaties; Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 7 dagen richten aan de afdeling Personeels zaken, onder vermelding van vacaturenummer B88-3, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Lelden 'enH thuiszorg Groot Rijnland [org Groot Rijnland is een regionaal werkende organisatie, per Bri 1993 ontstaan door een fusie met vijf organisaties op het gebied liswerk en gezinsverzorging. Het werkgebied kent stedelijke en platte- gglomeraties. ofdkantoor is gevestigd in Leiden. De stichting telt ruim 1500 me- kers, merendeels part-timers. Thuiszorg Groot Rijnland biedt een scala van thuiszorgprodukten binnen twee divisies: divisie Thuis- p divisie Ouder- en Kindzorg. Thuiszorg Groot Rijnland stelt zich ten doel een klantgerichte organisatie te zijn met een aantrekkelijk en concurrerend dienstverleningspakket. Kruiswerk Rijn Duin is een dynamische thuis zorgorganisatie. De begrippen klantgerichtheid en gezonde zakelijkheid staan centraal. In het kader van het personeelsbeleid wil de organisatie ook een aantrekkelijke werkgever zijn. Het verzorgingsgebied van Kruiswerk Rijn Duin omvat de kust- en bollenstreek vanaf Wassenaar tot en met Hillegom, met als oostgrens Oegstgeest en Voorschoten. Kruiswerk Rijn Duin heeft onge veer 400 werknemers in dienst. S'A'/ RIJN DUIN Stichting Thuiszorg Groot Rijnland en Kruiswerk Rijn Duin zoeken een en voor het "SPECIALISTENTEAM" Drg Groot Rijnland en Kruiswerk Rijn Duin starten per 1 februari ;n om hun gezamenlijk werkgebied het project "specialistenteam" de volgende functies uitgevoerd worden: uitvoeren van (complexe) medisch/verpleegtechnische zorg in de ssituatie; verzorgen van instructie/scholing aan wijkverpleegkundigen/ enverzorgenden en huisartsen in medisch/verpfeegtechnische [verlening. cialistisch verpleegkundige is werkzaam in en soms buiten een :bied dat ligt tussen Wassenaar, Alphen aan den Rijn, Haarlem en rn. Er zullen samenwerkingsrelaties ontwikkeld moeten worden met luizen, leveranciers van materialen en zorgverzekeraars werkzaam in o's Leiden, Den Haag (Noord) en Haarlem. Het specialistenteam aangestuurd en gecoacht door de projectmanager die gedurende beschikbaar is. Daarna moet het specialistenteam op eigen benen n zijn bestaansrecht bewezen hebben. Voor alle functies wordt er :nstverband afgesloten met Kruiswerk Rijn Duin. reau-adres is gesitueerd bij Wiuiszorg Groot Rijnland in de stad Leiden. e functie van verpleegkundige zoeken wij kandidaten die: iet bezit zijn van een diploma verpleegkundige A of HBO-V met minste één aanvullende opleiding waaronder intensive care, ologie en neonatologie, zo mogelijk aangevuld met een docenten- 'iding; vante en recente werkervaring bezitten in de intra- of extramurale ondheidszorg (minimaal 2 jaar werkervaring op een specialistische •ling, niet langer dan 2 jaar geleden): éid zijn om bereikbaar te zijn en zowel structureel als incidenteel, onregelmatige tijden te werken. rwachten van de kandidaten dat zij: standig kunnen werken; lernemend zijn, •bel op omstandigheden reageren; ssbestendig zijn; 'municatief vaardig zijn; ictische kwaliteiten bezitten of ontwikkelen. Voor de functie van projectmanager zoeken wij een kandidaat die: in het bezit is van een diploma HBO-V en/of verpleegkundige A/MGZ aangevuld met een relevante managementopleiding; relevante ervaring heeft als'leidinggevende in intra- of extramurale gezondheidszorg (minimaal 2 jaar als leidinggevende gewerkt) Voorts verwachten wij van de kandidaat: doelgerichtheid/vasthoudendheid; flexibiliteit; ondernemingszin; besluitvaardigheid, stressbestendigheid; representativiteit; goede communicatieve vaardigheden. De arbeidsvoorwaarden worden conform de CAO Thuiszorg in overleg vastgesteld. De salariëring bedraagt (excl. toeslagen voor onregelmatigheid en bereikbaarheid) bij volledig dienstverband afhankelijk van opleiding en werkervaring: voor de verpleegkundigen tussen f 3.579,— en f 4.724,-- bruto per maand; voor de projectmanager tussen f 4.145,-- en f 5.939,-- bruto per maand. De verpleegkundigen worden aangesteld voor een periode van twee jaar. Bij levensvatbaarheid van het project wordt de aanstelling omgezet in een aanstelling voor onbepaalde tijd. Bij het niet continueren van het project zal een andere functie binnen Kruiswerk Rijn Duin worden aangeboden De projectmanager wordt aangesteld voor een periode van één jaar. Voor informatie kunt u zich wenden tot dhr. E.J. Peelen, divisiemanager Patiëntenzorg van Kruiswerk Rijn Duin tel. (071) 405 45 24 Een uitgebreide functie-omschrijving is opvraagbaar bij de afdeling Personeel Organisatie van Kruiswerk Rijn Duin, (071) 405 45 54 U kunt uw schriftelijke reactie tot 9 december 1995 richten aan: Kruiswerk Rijn Duin, Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2039, 2220 BA Katwijk. Gevraagd Part-time DOKTERSASSISTENTE tot 21 jaar Sollicitaties richten aan: 'D. Hammerstein Robijnstraat 2 B, 2332 KE Leiden In verband met de voortgaande groei van het leerlingenaantal van de openbare basisschool De Springplank zoekt het gemeentebestuur van groepsleraar m/v voor ADV-invulling in de onderbouw voor 24 tot 29 uur per week Ervaring in de onderbouw strekt voor deze functie tot aanbeveling. De vacature ontstaat met ingang van 1 januari of 1 februari 1996. afhankelijk van de groei van het aantal leerlingen. verband met de tijdelijke Wet Arbeidsbemiddeling Onderwijs. Wanneer een kandidaat echter een functie in het onderwijs van dezelfde omvang achterlaat, is deze wet niet van toepassing. directeur van de school, de heer F.I.M. Faassen; telefoon (071517 43 89 (school) of (071521 11 76 (privé). Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan hen die op school onder vertegenwoordigd zijn. Op dit moment geldt dit voor gehandicapten en leden van minderheidsgroepen. Uw sollicitatie met vermelding van bevoegdheden en referenties kunt u binnen 10 dagen na publlkatie van dit blad zenden aan: Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. De Stichting Instituut voor Nederlandse Lexicologie vraagt op korte termijn t.b.v. de Afdeling Woordenboek der Nederlandsche Taal (WNT) een Taak: (tekst)verwerking WNT-kopij en andere tekstbestanden; secretariaatswerkzaamheden. Vereisten: VWO en (bij voorkeur) secretaresse-opleiding; grondige kennis van WP5.1; productiegerichte instelling, nauwkeurigheid, organisatietalent, interesse in de Nederlandse taal. Aanstelling vindt plaats voor de resterende duur van het project WNT (tot uiterlijk 31-12-'98). Salaris: Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd, maximaal 3.863,- per maand. Schriftelijke sollicitaties inzenden vóór 9 december 1995 aan: Instituut voor Nederlandse Lexicologie T.a.v. de heer dr. A. Moerdijk, Matthias de Vrieshof 2, 2311 BZ Leiden. Telefonisch zijn desgewenst inlichtingen te verkrijgen bij dr. A. Moerdijk, 071 - 527 22 62. De Zorgverzekeraar "Zorg en Zekerheid" is een regionaal werkende zorgverzekeraar en gespecialiseerd op het gebied van ziektekostenverzeke ringen, zowel ziekenfonds als particu lier. Tevens voeren wij verzekeringen op het gebied van schade, leven en varia. Het hoofdkantoor is gevestigd in Leiden en de organisatie telt circa 480 medewerkers. Voor de dienst Informatisering zoeken wij een (m/v): Medewerker systeemontwikkeling (Full-time) In principe moeten alle voorkomende werkzaamheden als ontwerper/program meur worden uitgevoerd. De activiteiten inzake systeemontwikkeling, die betrek king hebben op functionele specificaties en acceptatie-test zijn gedeeltelijk gede centraliseerd en ondergebracht bij de materiedeskundigen van de sectoren en diensten Binnen de ontwikkelgroep ligt de nadruk op: - gebruikers ondersteunen bij het formu leren van functionele specificaties voor geautomatiseerde informatiesystemen; - functionele specificaties analyseren op hun gevolgen voor bestaande syste men en deze gevolgen doorspreken met de materiedeskundigen; - functionele specificaties vertalen in een technisch ontwerp en de gevolgen daarvan voor de bestaande systemen en architectuur analyseren; - gevolgen van te ontwikkelen en aan te passen systemen voor de bestaande systemen afstemmen binnen de ont wikkelgroep; - functionele en technische specificaties omzetten in programmatuur; - gebruikers ondersteunen bij het uitvoeren van testwerkzaamheden, - afgeronde informatica-opleiding op academisch/HBO-niveau; - enige jaren werkervaring inzake systeemontwikkeling; - kennis en ervaring met COBOL en ervaring met BTRIEVE is een pré; - zelfstandig en toch goed in team verband kunnen werken; - communicatief naar gebruikers en collega's; - sociaal/organisatorische aspecten van gebruikersparticipatie onderkennen - een aanstelling geschiedt op basis van een vast contract met een proeftijd van twee maanden; - salaris volgens de CAO voor de Zorgverzekeraars, rekening houdend met leeftijd en ervaring, min. 3.023,- tot max. 4.835,- bruto per maand; - 22,5 vakantiedagen; - 36-urige werkweek; - flexibele werktijden; - 8% vakantietoeslag. - 8,33% eindejaarsuitkering; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie met alle relevante gegevens binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie sturen aan de dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer O.A. van der Vorm, Postbus 400, 2300 AK Leiden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw G. 't Hart, diensthoofd Informatisering, telefoon 071 - 535 77 26.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 31