Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel BOUWKUNDIG TEKENAAR ^Gemeente Zoeterwoude 1 Crouzet prince M cladding M O R A P Assistent Accountant frERDAG 18 NOVEMBER 1995909 Secretaresse v/m Een secretaresse met "helicopterview" voor een technisch bedrijf in Leiden. Heb jij een opleiding voor en ervaring als secretaresse en beheers je het Engels en Duits uitstekend en sta je bekend als regelneef? Dan is deze baan voor lange tijd wellicht iets voor jou. A-Verpleegkundigen v/m Voor de polikliniek in een groot zieken huis in Leiden zijn wij met spoed op zoek naar ervaren verpleegkundigen. Per week wordt er tussen de 24 en 36 uur gewerkt. Apothekersassistente v/m Gediplomeerd en fulltime en voor lange re tijd beschikbaar Je kunt snel begin nen bij een apotheek in Oegstgeest Automatiseringsdeskundigen v/m Bekend met SAP, DOS, 0S2, WP, Lotus 123, DBase, Rapidfile, ISIC en LAN ser ver? Ben je daarnaast klantgericht en kan je je kennis overdragen aan gebrui kers? Dan hebben wij diverse mogelijk heden voor jou. Cateringmedewerker m/v Hou je van feestjes, ben je servericege- richt, overal inzetbaar en in bezit van eigen vervoer? Voldoe jij aan deze wen sen, bel dan snel! uhauffeur C/D/E m/v Wij zoeken voor een verhuisbedrijf een chauffeur met groot rijbewijs. Je moet minimaal 1 jaar ervaring hebben als ver- huizer. Deze baan is voor langere tijd. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-5121942 (horeca) tel. 071-5140341 (ind./techn.) tel. 071-5149745 (adm.) tel. 071-5131046 (medisch) uba heeft filialen in: c|alsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, 'lelft. Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, .eiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WEI EEN BLIJVENDE INDRI verpleeghuis leythenrode" Jeythenrode" in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum. niet een capaciteit van 160 bedden, die per I januari 1996 zal uitbreiden tot 180 bedden, waarvan 120 somatisch en 60 psychogeriatrisch. In Jeythenrode" staat de bewonersgerichte benadering centraal. Dat betekent een kleinschalige en methodische zorgverlening. Aan nieuwe ontwikkelingen wordt in Jeythenrode" veel ruimte geboden. In Jeythenrode" werken ca. 300 mensen. Binnen ons verpleeghuis neemt de Centrale Keuken een belangrijke plaats in door de dagelijkse verzorging van een gevarieerde en kwalitatief goede voeding en de creatieve wijze waarop deze wordt verzorgd. Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functie van medewerker afwas m/v De baan Zelfstandig een optimaal schone afwas verzorgen. De werkruimte. afwX- en andere apparatuur alsmede de transportmiddelen schoonmaken. Indien noodzakelijk valt u in bij het portioneren van de maaltijden aan de lopende band. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 12.00-15.00 uur Het betreft een dienstverband van 15 uur per week. Inlichtingen en sollicitatie U kunt inlichtingen inwinnen bij de heer I. Knotter, hoofd Centrale Keuken, telefoon (071589 92 42. Bij wie u ook een sollici tatieformulier kunt aanvragen. Wij vragen Enige ervaring met soortgelijke werkzaamheden. Een goed ontwikkeld gevoel voor hygiënische eisen die gesteld worden. Leeftijd vanaf 20 jaar. Ons aanbod De functie is ingedeeld in functiegroep 15 en ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. In de Centrale Keuken heerst een gezellige werksfeer en er is ruimte voor een eigen inbreng. Het sollicitatieformulier kunt u binnen 10 dagen sturen aan: Verpleeghuis .Jeythenrode", t.a.v. mevrouw M. van Kleef, afdeling personeelszaken. Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp. verpleeghuis leythenrodeHoogmadeseweg 55, 2351 CP leiderdorp AMBULANCEDIENST DE RIJNSTREEK Voor de locatie Alphen aan den Rijn vragen wij een AMBULANCEVERPLEEGKUNDIGE (m/v) Er is een fusie in voorbereiding tussen de ambulancedienst De Rijnstreek te Alphen aan den Rijn en ambulancedienst Hofpoort in Woerden. Daardoor ontstaat per 1 januari 1996 een zelfstandige dienst met een aantrekkelijk verzor- gingsgebicd. Ambulancedienst De Rijnstreek maakt deel uit van de regio Hollands Midden en valt onder de Centrale Post Ambulance in Leiden. Hofpoort valt onder Utrecht West met als meldpunt de CPA te Utrecht. Het gefuseerde ambulancebe- drijf zal bestaan uit ongeveer 40 medewerkers, verdeeld over 4 locaties. Wij vragen: tenminste diploma verpleeg kundige A of HBO-V specialisatie CCU, ICU, anesthesiologie rijbewijs b SOSA-opleiding of de bereidheid deze te volgen in verband met beschikbaar- heidsdienst is het wenselijk om, in Alphen aan den Rijn woon achtig te zijn Incidenteel kunt u ook op andere locaties worden ingezet. Wij bieden: arbeidsvoorwaarden conform de CAO-ambulancehulpverlening werken volgens landelijk proto col ambulancehulpverlening een prettig werkklimaat met veel nieuwe aktiviteiten een full-time dienstverband voor onbepaalde tijd Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij mevrouw E. van Muiswinkel-van de Grift, telefoon 0172-493801. Sollicitaties kunt u binnen 2 weken sturen aan de dienst personeel en opleiding van het Hofpoort Ziekenhuis, t.a.v. de heer P.G. Kempen, Polanerbaan 2, 3447 GN Woerden. //Jfjti Vil jij ook werken bij een echte bakker.... lakker van Maanen is een echte bakker met diverse filialen in de regio, waliteit staat bij ons bovenaan. oor één van onze filialen zijn wij op zoek naar een WINKELCHEF (m/v) Taken: Verantwoordelijk voor het filiaal. Leiding kunnen geven aan de medewerkers Bake-off en verkoop Verkoopervaring en kunnen presenteren/etajeren zijn zeer belangrijke onderdelen van de functie. unctie- Bekendheid met detailhandel/winkelverkoop eisen: Goede contactuele eigenschappen Grote mate van inzet Kennis op verkoopgebied en bake-off is zeer wenselijk Leeftijd 20-30 jaar' oor de juiste mensen biedt Echte Bakker Van Maanen een passend salaris. Jatuurlijk horen bij de vacature onze secundaire arbeidsvoorwaarden volgens le CAO voor het Bakkersbedrijf. ivan maanen Voor inlichtingen en/of sollicitaties kunt u zich richten tot de heer H. J. van Maanen. Heerenweg 17, 2212 AM Katwijk, telef. Syrelec Vij zijn de Nederlandse vestiging van de Franse multinationale groep >irouzet Automatismes met in totaal 2.000 werknemers. Wij leveren een ■ompleet gamma van industriële componenten zoals: PLC's, tijdrelais, ellers, kontrole- en veiligheidsrelais, temperatuurregelaars, motoren, etc. Vij zijn gevestigd te Zoeterwoude en ter versterking van ons team zoeken vij een MAGAZIJNMEDEWERKER (amen met uw collega bent u verantwoordelijk voor de ontvangst en xpeditie van de goederen naar onze afnemers. Verzend-gereed maken van orders Administratief verwerken van orders Expeditie uitgaande goederen Goederenontvangst Goederenopslag Ervaring is niet noodzakelijk Accuraat Leeftijd: ca. 20 jaar Enthousiast ■rouzet biedt u een uitdagende baan in een aangename werksfeer, ndien u geïnteresseerd bent, stuur dan uw brief met c.v. óór 24 november t.a.v. de Direktie van Crouzet B.V. - Industrieweg 17 - •382 NR Zoeterwoude. de Randstad en ners. functie van De gemeente Zoeterwoude is gelegen in het Groene Hart van de Kandst op korte afstand van de grote steden De gemeente telt 8.500 inwoners Het gemeentebestuur van Zoeterwoude roept kandidaten op voor de func lid van de commissie beroep- en bezwoorschriften m/v Algemene jnformatie: De Commissie Beroep- en Bezwaarschriften adviseert de gemeenteraad, burge meester en wethouders, de burgemeester en het college sociale voorzieningen over bij deze organen ingediende bezwaar- en beroepschriften waarbij sprake is van een rechtmatigheidstoetsing. Het betreft hier met name zaken op het gebied van de ruimtelijke ordening, bouw- en milieuzaken, algemeen bestuurlijke zaken en sociale zaken. Een aantal terreinen zijn bij de advisering uitgezonderd, namelijk bezwaarschriften tegen besluiten over bestemmingsplannen c a., belastingzaken voorzover de bezwaarde niet gehoord wil noren en besluiten met betrekking tot functiewaardering en beoordeling. Voorts adviseert de Commissie ten aanzien van geschillen, die door enig orgaan aan de Commissie worden voorgelegd. De Commissie bestaat momenteel uit 4 burgerleden, waaronder de voorzitter, en één raadslid. De gemeenteraad heeft besloten met ingang van 1 januari 1996 ook het raadslid te vervangen door een burgerlid, dit met net oog op de onafhankelijkheid van de Lommissie. Mede gelet op hetgeen bepaald is in de Algemene wet bestuursrecht, mogen de leden van de Commissie geen deel uit maken van de gemeenteraad c.q. het college van burgemeester en wethouders of enig ander bestuursorgaan binnen de gemeente dat beslissingsbevoegdheid heeft gekregen. Ook kunnen zij die door of vanwege het gemeentebestuur aangesteld of daaraan ondergeschikt zijn geen lid worden van de Commissie. De Commissie vergadert in de avonduren. Gelet op het huidige aantal bezwoer en beroepschriften, is de verwachting dat de Commissie eenmaal per 2 maanden bijeen dient te komen. Functie-eisen: De leden dienen in ieder geval te voldoen aan de volgende eisen/criteria: gelet op de veelheid aan onderwerpen die de Commissie behandelt, dienen ae leden generalisten te zijn en ligt minder de nadruk op specifieke deskundigheden; een brede maatschappelijke betrokkenheid/ervaring; affiniteit en bekendheid met het functioneren van het openbaar bestuur in een kleine gemeente; woonachtig in Zoeterwoude danwel in of nabij de Leidse regio. Vergoeding: Aan deleden van de Commissie wordt een vergoeding per zitting toegekend die voor 1995 f 84,- bedraagt. Procedure: Benoeming geschiedt door de gemeenteraad op voordracht van burgemeester en wethouders. Bi| het opstellen van de voordracht zullen burgemeester en wet-houders advies inwinnen bij de ingestelde selectiecommissie. In deze Commissie hebben zitting; de burgemeester, de gemeentesecretaris en de voor zitter en ambtelijk secretaris van de Commissie Beroep- en Bezwaarschriften. Nadere inlichtingen: Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer J.J.M. van der Sman, ambtelijk secretaris van de Commissie of de heer drs. L P. 't Hart, gemeente secretaris, tel.nr. (071) 580 92 04 Sollicitaties: Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na hef verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude. U wordt verzocht zoveel mogelijk relevante gegevens over uzelf mee te sturen Door onze tekenkamer- medewerkers wordt de engineering en uitwerking van projekten verzorgd tot en met het maken van produktie- tekeningen. bestellijsten en montage-instrukties Gevraagd wordt een tekenaar, die op termijn zelfstandig als leider in een team één o( meerdere projekten zal kunnen uitwerken en daartoe ook kontakten onderhoudt met opdracht gevers. Voor de uitwerking van onze projekten zoeken wij een tekenaar op HTSmweau met goede kontaktuele eigenschappen Wij bieden, naast een aantrekkelijk vast salaris en prima arbeidsvoorwaarden, een afwisselende funktie waarin u uw inventiviteit en kreativiteit volledig kwijt kunt. Daarbij kunt u rekenen op een goede ondersteuning vanuit het bedrijf. Herkent u zichzelf in deze veelzijdige baan, neem dan kontaktop met: F.en specialist op het gebied van duurzame metalen bouwkonstrukties Meteen team van 90 deskundigen, wordt een allround service geleverd tonal helontuvrpslaJium Internnet Je m<mhig>' en het onderhoud GROEP De ORAP Groep, een samenwerkingsverband van Accountants, Belastingadviseurs, Managementconsultants en Automatiseringsconsultants, zoekt ten behoeve van de versterking van haar Accountantsgroep een; (m/v) tot 28 jaar Wij zoeken een enthousiaste team- en klantgerichte medewerker met goede contactuele eigenschappen. De juiste kandidaat heeft minstens driejaar ervaring op het gebied van het zelf standig verzorgen van administraties en het samenstellen van jaarrekeningen en bijkomende werkzaamheden, alsmede het verzorgen van loonadministraties. Deze werkzaamheden zijn primair gericht op de AA praktijk. Opleidingsniveau minimaal MBA en bij voorkeur studerende voor SPD, of hiertoe bereid. Wij bieden secundaire arbeidsvoorwaarden en doorgroei mogelijkheden. Wanneer u denkt dat u een geschikte kandidaat bent, kunt u uw sollicitatie voor 24 november a.s. sturen naar: ORAP Groep T.a.v. mw. K.E. de Korte Postbus 2219 2301 CE Leiden Voor nadere informatie kunt u bellen (071) 522 20 34 Voor de GGD e.o. te Leiden, samen met de GGD Rijnstreek te Alphen a/d Rijn vormend GGD Zuid-Holland Noord, met totaol ruim 100 medewerkers •vragén wij een. HOOFD FINANCIËLE EN ALGEMENE ZAKEN/ ADMINISTRATEUR Deze functionaris geeft leiding aan: 4» Administratie en Financiën, 4- Automatisering en Informatisering, 4* Interne Zaken en Huisvesting. Het Hoofd FAZ is als lid van het managementteam van de GGD Leiden e.o bestaande uit de Hoofden Beleidsondersteuning; Jeugdgezondheidszorg. Sociaal Medische Zorg en Preventieve Gezondheidszorg, medeverant woordelijk voor kwaliteit en afstemming van de advisering oon het bestuur, alsmede vanuit de stafgedachte voor het functioneren van de gehele organisatie. De GGD bevindt zich, mede door de extern wi|zigende omstandigheden, in een veranderingsproces waarbij bedrijfsmatig en commercieel functioneren van belang zijnOntwikkeling van o.m. goede management informatie-voorziening en geautomatiseerde systemen zijn daarbij aan de orde. Een goed overleg over de economische facetten met de deelnemende gemeenten behoren eveneens tot het aandachtsgebied van het Hoofd FAZ Om deze functie succesvol te kunnen vervullen zijn nodig: 4* HBO denk- werk en opleidingsniveau, 4» managementervaring; goede communicatieve vaardigheden; inventieve en inspirerende persoonlijkheid Een assessment centre kan deel uitmaken van de procedure. Het aan de functie verbonden salaris is afhankelijk van kennis en ervaring, in overeenstemming met de zwaarte van de functie. 0 -Si 0) V) S -0- K *V werving A jelectie adviseert bi/ werving en selectie voor voconte functies m directie, monogement en kader Wi| moken hierbij gebruik van medioseiectie, file search en executive search Schriftelijke reacties, voorzien van uitgebreid curriculum viloe, gelieve u le richten oon. K V werving A selectie. Postbus 60055, 680018 Arnhem Voor nodere informatie kunt u ons telefonisch bereken onder tdnt 085-420900 Uw gegevens worden vertrouwelijk behondeld en pos na uw uitdrukkelijke toestemming oon onze opdrachtgever verstrekt

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 29