SLEUTE Personeel Personeel Personeel Personeel 0 va Assistent controller m/v 071-5143545 TANDARTSASSISTENTE verpleegkundig manager voor de bereikbaarheidsdienst buiten kantooruren VERKOPER IV1/V a. invalleerkrachten Teamleider M/V ZATERDAG 18 NOVEMBER 1995 U KUNT NIET ZONDER Mededelingen Vlooienmarkt hal de Tweesprc Zon. 1 arendsveen Zat. 25- Noordwijkerhout, van 10.00-17.00 uur Kraampje huren? Tel 071-4024503 Woont u alleen? Wie zorgt er dan voor u na een operatie of ziekte? Verzeker u, onafhankelijk van familie/vrienden of wacht lijst thuiszorg van goede nazorg in De KIM - centrum voor lichamelijk herstel - in Noordwijk aan Zee. Max. privacy, 24 óónpersoonskamers, verpleegkundige, medische en fysiotherapeutische begeleiding. Informatie en folders via WIK: 020 - 6234545 Spiritisch Genootschap Leiden Maandag 20 nov PSYCHOMETRIE door Mevr G. Nieu- wenhuis, in het gebouw aan de Lage Morsweg 14 A (ach ter de winkels) ingang Damlaan. Aanvang 20 uur, toe gang 6,50. Leden 2,50. Nieuw*Nieuw*Nieuw Party Single Sociëteit Flamingo's Live muziek, diskjockey Dé beste en gezelligste gelegenheid voor singles v.a. 25 jaar 2 zglen vol sfeer, stijl en gezelligheid. Aanvang 21 uur. Korrekte kleding vereist Geopend vrijdag van 21.00 tot 04 00 uur; zaterdag va 21.00 tot 04 00 uur; zondag van 16.00 tot 02 00 uur. Dames tot 22.00 uur geen entreegeld. Centrum Hoge Zijde, Alphen aan de Rijn. Ook voor uw feesten. Info: Tel.: 0172-490855. Van 0 naar 1 het begin van het "echte leven". Voor jou voor mij warmte en zoveel meer Ongekend nooit geweten Maatschappelijk nog niet gekozen nog niet aanvaard. "Onze tijd" komt wanneer? Misschien op de weg van 1 naar 2 ofach wat maakt het uit vig. ZEG HET MAAR het gevoel i! UNIVERSEL (Soefi Tempel) KATWIJK (EINDE ZUIDBOULEVARD) Openbare bijeenkomst op zaterdag 25 de tempel in de Thema: "Het heiligdom en de betekenis voor vandaag" Dagprogramma 9.30-19.00 uur Voordrachten over heili ge plaatsen en architectuur. Meditaties Universele Ere- Toegang ƒ55,00 incl. koffie, thee, middag- en te bezoeken Aanmelding op het terrein. Kadobonnen voor 10 of 20 baden kaart schoonheidsbehandeling complete beautydag snelbruinkuur sauna en zonnebad saunabad met diner saunabad met massage Sauna 5 mei Tel.: 071-5720520. dec. Ahoy - Rotterdam. Tel. 071-5891633. ,,Ons Grunnegerlaand" 25 november 19.30 uur LEZING over Oude gereedschappen. Nieuwe leden welkom! Huishoudelijk personeel gevraagd 24 uur per dag info/orderlijn Bel: 0172-92645. Fax. 0172-470046. Erv. werkster I Gevraagd >vr. voor 'L d.p.w. Lei- !?ulP ardorp. Tel 071-5895067 Tel. 071-5216765. Winkelpersoneel gevraagd Verkoopster/Serveerster Steenstraat 45-47, Leiden. Tel.: 071-5142343. MCD Kromarkt Zoeterwoude Ryndyk zoekt winkelmedewerker(ster) voor diverse afdelingen van Ma t/m Vrij. Leeft ±18 jaar. Inl. Tel. 071- 5895650 Bedrijfspersoneel gevraagd Oproepkracht magazijn m/v Voor meubilairmontage, orderpicking, in- en uitpakwerk. De vereisten zijn: Technisch inzicht, accuratesse en een opgeruimd karakter. Leeftijd v.a. 22 jaar. Brieven aan: Demmenie kantoorinrichtingen Postbus 109, 2300 AC, Leiden t.a.v dhr. A van Roessel of tel.: 071-5411141. Personeel aangeboden Biedt zich aan: ERVAREN boekhouder SPD-niveau voor 1 of 2 dagen per week. Tel.: 071-4014425. Horecapersoneel gevraagd Commercieel personeel gevraagd Gezocht: 10 enthousiaste verkopers uitsluitend maandag telefonisch reageren op tel.nr.: 071 - 5890680 tussen 8.00-13.00. Geen M.L.M. IMEX INT. vragen naar D. v/d Wijngaard W. Schoo. Tandarts H. A. J. M. Middelweerd vraagt een Haar taak zal bestaan uit: In afwisseling met twee collega-assistentes - het assisteren bij patiëntenbehandeling - het voeren van geautomatiseerde admininistratie - secretaressewerkzaamheden In i opleiding kan worden Verwacht wordt: - goede communicatieve eigenschappen - handvaardigheid - zelfstandig kunnen werken - een gezellig type die zin heeft in een interessante en afwisselende baan. Sollicitatie richten aan: H. A. J. M. Middelweerd Herenweg 77, 2361 EJ WARMOND STICHTING THUISZORG HORST- EN VLIETSTREEK De Stichting Thuiszorg kelen en algemeen maatschappelijk werk. De Stichting biedt deze produkten aan de inwo ners van de gemeenten Rijswijk, Voorburg en ten en Wassenaar zal de stichting vooralsnog alleen gezinsverzorging sihappi-lijl v bieden Bij de stichting werken 1300 medewerkers. Het werkgebied omvat De bereikbaarheidsdienst wordt verricht buiten de kantooruren, tussen 17.00 uur en 08.00 uur, bereikbaar voor kliënten en personeel van de Stichting Thuiszorg De bereikbaarheidsdienst heeft één keer per drie weken een hele week (inkl. het weekend) dienst. Voor deze funktie vragen wij: - Opleiding HBO-V of MGZ met twee jaar ervaring in de wijkverpleging of in een ziekenhuis of verpleegkunde-A; - management ervaring in de zorgverlening; - bereidheid tot overdracht, overleg en samenwerking; - flexibiliteit en stressbestendigheid; - beschikken over een auto tijdens de bereikbaarheidsdiensten Wij bieden: - een goede vergoeding voor bereikbaarheid en bijkomende werkzaamheden, - goede overdracht van werkzaamheden, - een kollegiale sfeer; - goede inwerkperiode t. R. Hofstede, regiomanager. Van Raalte is in Nederland één van de toonaangevende leveranciers van beprijzingssystemen, afficheringssystemen en displays. Voor onze organisatie zoeken wij een: MEDEWERKER BEDRIjFSBURO <m/v> Hij/Zij assisteert het Hoofd Bedrijfsburo met name bij de inkoop, planning en voortgangskontrole. De belangrijkste eisen voor de funktie zijn: Opleiding MBO met technische achtergrond; Leeftijd ca. 25 jaar; Ervaring met inkoop en planning. Voor n P.J.A. v er informatie kunt u kontakt opnemen met de heer i Raalte, telefoon (071) 561 10 40. GeïnteresseerdSchrijf een beknopte sollicitatiebrief met c Van Raalte Van Raalte BV T.a.v. de heer P.J.A. van Industrieweg I 2254 AE Voorschoten Gevraagd enthousiaste Voor in de woninginrichting. Opleiding: Mavo-Havo detailhandel Rijbewijs: B. Leeftijd: begin 20 Ervaring in de woninginrichtingsbranche is een pré. (event, part-time). Sollicitaties richten aan: woninginrichting Van Raalte is in Nederland één van de toonaangevende leveranciers van beprijzingssystemen, afficheringssystemen en displays. Voor onze organisatie zoeken wij een: HOOFD BEDRIJFSBURO <m/v> In het totale proces van opdracht tot en met levering is hij de spin in 't web. Het hoofd bedrijfsburo heeft intern veelvuldig kontakt met verkoop en produktie. Hij koopt in, coördineert de planning en bewaakt de voortgang van de verschillende opdrachten. De belangrijkste eisen voor de funktie zijn: Ruime inkoopervaring; Ervaring met planning; Leidinggevende capaciteiten; Opleiding MBO/HBO met technische achtergrond; Wonend binnen afstand van 30 km. van Voorschoten; Leeftijd ca. 35 jaar. Voor r P.JA er informatie kunt u konkakt opnemen met de heer Raalte, telefoon (071) 561 10 40. GeïnteresseerdSchrijf een beknopte sollicitatiebrief met c Van Raalte Van Raalte BV T.a.v. de heer P.JA. van Industrieweg I 2254 AE Voorschoten St. Centr. Artsenlaboratorium en Diabetesdienst vraagt voor direkte indiensttreding een jonge enthousiaste HEAO-/lMEAO-/SPD-er m/v. De medewerker/ster is verantwoordelijk voor de volledige administratie. Daarnaast zal hij/zij de dircktcur ondersteunen bij de samenstelling van financiële overzichten, begrotingen, statistische rapportage cn het jaarverslag. Bovengenoemde werkzaamheden worden nagenoeg volledig geautomatiseerd uitgevoerd. De taak vraagt een grote mate van zelfstandigheid en accuratesse. Bent u geïnteresseerd stuur dan binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief en c.v. aan bovengenoemde stichting, La.v. H. W. Beldman, Postbus 16080, 2321 GB Leiden. Het Bestuur van de Stichting R.K. Scholen Hazerswoude-Rijndijk vraagt voor de R.K. Basisschool „de Tweeklank" Da Costasingel 42 2394 BL Hazerswoude-Rijndijk voor de beide, heterogene kleutergroepen b. invalleerkrachten voor de groepen 3 t/m 8 Inlichtingen verkrijgbaar bij de directeur van de school: Bert Meijer, 071-3413162 of 3414673 Sollicitaties richten aan bovengenoemd adres. C van Eijk Holding b.v. - van Eijk Sloopwerken b.v. - van Eijk bodemsaneringswerken b.v. - van Eijk Grond- en Wegenwerken b.v - van Eijk Asbestos Removal Service b.v Wij zoeken op korte termijn een full-time medewerkster voor het bedienen van onze telefooncentrale, het ontvangen van bezoekers en het uitvoeren van lichte administratieve werkzaamheden. Beschikt u over een vriendelijke telefoonstem, een uitstekende typevaardigheid, vindt u het leuk om met mensen om te gaan en kent WordPerfect 5.1./6.0. geen geheimen voor u, dan zien wij uw reactie met belangstelling tegemoet. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan: C. van Eijk Holding b.v. Adm. Helfrichweg 11 2315 VC LEIDEN Bejaardencentrum lorentzhof BF Per direct heeft Lorentzhof plaats voor: Geboden wordt: Leiding over een afdeling met 15 bewoners: PG-Substitutie verpleeghuiszorg project met 10 deelnemers Ziekenafdeling Meerzorgafdeling Er wordt ruimte geboden tot het meewerken aan veranderingen het huidige zorgconcept. Gevraagd wordt: Diploma Ziekenverzorgende Een vervolg-opleiding is een pre. Ruime ervaring met PG-bewoners. Meewerken met de dagelijkse zorg. Salariëring volgens CAO Bejaardenhuizen. Nadere informatie tijdens kantooruren: Hr. P. van Duin. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van betreffende vacature richten aan de directie van bovengenoemd zorgcentrum. Wij vragen voor psycho-geriatrische afdeling De Draai 2 full-time unit leiders m/v Algemene informatie: Vacature A betreft een functie voor een verpleegunit. Bijzonderheid: de vacature is In eerste instantie voor de duur vat zwangerschapsverlof en zal zeer waarschijnlijk leiden tot een aanstelling voor onbepaalde tijd. Vacature B betreft een functie voor een verzorgingsbehoeftige t Op de afdeling verblijven 35 bewoners, verdeeld over 3 units. Functie informatie geriatrische bewo- Voor beide vacatures geldt dat de kandidaat: - beschikt over het diploma Ziekenverzorgende of verpleegkundi of verpleegkundige B, - beschikt over ruime ervaring in het Verpleeghuis; Wij bieden: - salaris op basis van functiegroep 40, afhankelijk van ervaring, - overige arbeidsvoorwaarden conform C A O -Ziekenhuiswezen; - mogelijkheid voor kinderopvang, - in dienst per: zo mogelijk 01-01-1996 Inlichtingen: Nadere informatie over beide vacatures wordt gaarne verstrekt d< mevrouw R Schot, afdelingshoofd van afdeling De Draai, tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar onder nummer (0172) 44 34 3 De sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 02-12-1995 richten aa afdeling personeelszaken van Verpleeghuis Oudshoorn, Delftzichtweg 1, 2402 NB Alphen aan den Rijn. Vermeld in de brief duidelijk de vacature waar u zich k voor stelt. Het is uiteraard ook mogelijk zich voor beid kandidaat te stellen. Gesprekken worden gehouden in week 49 en 50. WAL R AV E N J. van Walraven B.V. Mijdrecht is een ISO-9001 gecertificeerd bedrijf met ca. 125 medewerkers. Al meer dan 50 jaar is zij gespecialiseerd in bevestigingsmaterialen voor sanitaire-, verwarmings- en ventilatiebuissysternen. Met haar produkten, die o.a. binnen de bouwsector worden gebruikt, is zij toonaangevend op haar gebied. In elke Nederlandse woning bevindt zich dan ook wel één van haar produkten. Zij opereert tevens vanuit vestingen in België, Frankrijk en de Bondsrepubliek en zij ncht zich 'n toenemende mate op de export van haar produkten. De produktie is een belangrijke schakel binnen ons bedrijf, in het bijzonder de afdeling stamperjj II. Voor deze afdeling zoeken wij een m/v Chef stamperij II een kordate en innoverende leidinggevende die zijn team kan stimuleren De functie: Na een gedegen inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor het goed functioneren van onze stampenj II. De meest moderne apparatuur staat hier ter beschikking, o.a. Excenter persen en Bihler-bewerkingscentra voor de produktie van bevestigingsmaterialen. Binnen deze afdeling wordt in 2 ploegen gewerkt, o.l.v. meewerkende voorlieden. U rapporteert aan de bedrijfsleiding. Wij vragen: Teamgeest, zelfstandigheid en initiatief. Niveau MTS werktuig bouwkunde.Leidinggevende ervaring vereist. Goede communicatieve eigenschappen is een pré. Goede kennis van hydrauliek en pneumatiek is gewenst. Bereid om binnen een collegiale sfeer zich waar te maken. Kennis van de Duitse taal is gewenst. Wij bieden: Een afwisselende job in een degelijk, gezond familiebedrijf met een goede sfeer. Een salaris volledig in overeenstemming met het niveau van de functie. Spreekt het bovenstaande u aan: Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar: J.van Walraven B.V. t.a.v. de heer C. Schonenberg Postbus 15 3640 AA MIJDRECHT. De afdeling financiën en administratie Deze afdeling vormt samen met de afdeling automatisering de sector Financiën en Informatie en houdt zich bezig met de administratieve vastleg ging en de financiële afwikkeling van het vermarktingsproces en alle overi ge ondernemersactiviteiten. De afdeling (13 personen) heeft momenteel 4 hoofdactiviteiten, te weten planning en control, boekhouding, geldverkeer en klantenservice. De assistent controller rapporteert rechtstreeks aan de Financieel controller. bloemer veiling flora Uv taken Uw voornaamste taken zijn om in samenspraak met de afdelingshoofden financiële afdelingsbegrotingen op te stellen en het vervaardigen en analy seren van financiële afdelingsrapportages. Daarnaast fungeert u als vraag- bank voor afdelingen op financieel-economisch en administratief terrein interne controle uit. "m tijb ut, Wij vragen Voor deze functie vragen wij van u een HBO werk- en denkniveau (HEAO/ BE of SPD) met relevante ervaring. Uw communicatieve vaardigheden die nen goed te zijn. zowel mondeling als schriftelijk. Een uitstekend inlevings vermogen, cijfermatig inzicht en een flexibele werkhouding behoren even eens tot uw bagage. Uw leeftijd ligt tussen de 25-30 jaar. Aanvullende informatie Wilt u nog meer informatie, neem dan contact op met de heer W Oostveen. financieel controller, tel. 071-4094262 Uw sollicitatie (uitsluitend schriftelijk) Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora" B.A. T.a.v. de heer drs. J.Y. Jansen, personeelsconsulent Postbus 10 2230 AA Rijnsburg laan van verhof 2231 BZ rijnsburt tel 071-409444

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 26