Scorebord
MAANDAG 13 NOVEMBER 1995
CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071 -535
PRIJSVRAGEN
Lotto 45. 10 14-30-31-33 37 Reservege-
tal: 9 Cijferspel: C53199.
Toto 45: 3 3 I 2 1 1 3 3 1-1-3
Lucky Ten, 11 november: 3 11 13 14-21-
2/ 29-30 31-32-42 48 56-59-60 69
73 75 79-80
Duitse lotto: 15 21-24-33 38 39 Reser
vegetal 40 Supergetal: 9. Spel 77:
1054727 Super 6: 077666
Belg-sche lotto: 3 6 22-24 29-36 Rescr-
vegrtal: 14. Joker: 1301716
VOETBAL
us 2-L
S2 1-,
DERDE KLASSE D: VNA 2-Docos 7 0 12.
Roodenburg 5-Leidsche B.2 1 -6. Gol Sport
2-UVS 5 5-4, Rijnland 3 SJC 84-1
VA-JUNIOREN
TWEEDE DIVISIE A:
DWV Urk 11 SVW'27 Zeeburgia 2-6.
UW-Quick Boys 3 4, Argon OOVO 4 1.
DCG-DOSK 3-2, UVS DWS 5 1
UVS 921 DWS 9 13
Argon 9-19 Zeeburgia 9 13
DOG 9-19 Urk 9- 8
UW 9 16 DWV 9- 7
DOVO 9 15 DOSK 9- 4
Quit k Boys 9 14 SVW'27 9- 4
TWEEDE DIVISIE B:
Sparta RVC 5-1, E xcelsior-Westlandia 5-0,
Spartaan'20-VCS 2 0, DHC-Alphense Boys
2-2, Dordrechl'90-Spi|kenisse 5-0, Olyrri
pia ADOl 7.
Dordrecht'90 9 22 RVC 9-12
Westlandia 9 19 Alphense Boys 9 I 1
Excelsior 9-19 Spi|kenisse 9 10
Spana 9 lb VCS 9 8
DHC 9-15 Spart aan'20 9-6
ADO 9-13 Olympia 9- 4
DERDE DIVISIE:
ARC-Lisse 2-3, Quick Kalwi|k 1 0, Be Fair-
Soccer Boys 3 2. Noordwijk DSO 12. Wil
helmus-Roodenburg 0-1, Ri|nsburgse
Bovs VE10 3-!
DSO 10-24 Noordwijk 10 13
Roodenburg- 8 21 ARC 10-13
Katwijk 9 18 Ri|nsbBoys 10-12
lisse 10 17 Be Fan 10 10
Wilhelmus 10-15 Quick 10 7
Soccer Boys 9-13 VELO 10 6
TWEEDE DIVISIE A:
Alphense Boys Al i 0 0. Quick Boys Pur
mersteiin 4 1. Voorland-Roodenburg 5-5.
Flevo Boys-ADO"2U 4-5. ADO UVS 3 3,
Fl.nkwiik DWS 1 2
ADO 9-23 Ehnkwijk 9 11
'Quick Boys 9 22 Alphense 8oys 9 10
Voorland 9-16 ADO'20 9 10
Roodenburg 9-15 AFC 9- 8
DWS 9-15 Purmersteijn 9 6
UVS 9 13 Flevo Boys 9 0
7-9
oord 3-3, Puck Saestum 2 0, Ter Leede
Wartburgia 4-1Stedoco-Veloc.itas 2-0
Saestum 8-19 Braakhuizen
Puck Dev 8-15 Wartburgia 8-9
WFC 7-14 Stedoco 8-7
Rijsoord 7-12 JSV Nieuw. 7-2
Zwart Wit'28 7-11 Velocitas 7-1
Ter Leede 8-11
EERSTE DIVISIE A
GDA KFC 0-3, SC Muiden Sleutels 5-2,
MKV '29-HZVV 3-2, NEC '76 Be Quick28
3-2, 3ergum-FC Gelre 1-4, Buitenv. Berg
VRIENDSCHAPPELIJK
FC Den Bosch-Feyenoord 1-5 (1-3). 8
Sticker 1-0. 21. Rosz 1-1, 25. Trustfull i
2, 4 Blinker 1-3, 52. Koeman 1 4 (straf
schop), 85. Obiku 1-5. Scheidsrechter:
Koopman. Toeschouwers: .3600.
NAC Rosenborg BK (Noo) 2-2 (1-2). 10.
Schaap 10, 23. Braltbakk II, 25.
Wineries 1 2. 72 Var. Wonderen 2-2.
Scheidsrechter: Van Vnel Toeschouwers:
nO-1
KNVB RESERVES
ZATERDAG
EERSTE KLASSE: Quirk B.2-Noordwi|k 2
2-2. Katwi|k 2-RWH 2 4 0, Excelsior M 2
Bannidrecht 2 0-3, Lisse 2 Scheveningen
2 2 1. ARC 2 Rozenburg 2 0-2, Kozakken
8.2 Rijnsburgse 8 2 0-3
GurkB? 9-17 Kozakken B.2 9-10
Rijnsb.B.2 9 17 Scheven.2 9-10
1 :sse 2 9-17 Noordwijk 2 9-10
Katwijk2 9-15 Rozenbuig2 9-10
Barendrecht 2 9-14 ARC 2 9-9
Excelsior M 2 9-13 RWH 2 9-8
TWEEDE KLASSE A G.avenzande SV 2
Capelle 2 5 1 Excelsior M.3 Te' Leede 2
0 I. Katwijk 3 Quick 8 4 2-0 Delta Sp 2-
RCL 2 0-1. Spiiken.ssse 2-DSVP 2 2 2.
Zwaluwen:'ARC 3 1-1
TWEEDE KLASSE B Spijkenisse 3 Groote
1 ndl 2 I I. NSVV /-venhoven 2 3-1,
Ouick B.3 tteer/ansdam 2 3-2, Zwervers 2
Oranie Wit 2 1 1Zwart Wit 2-Slnjen 2 4
0. 3H0 2 Excelsior P.2 4-1.
DERDE KLASSE A Gravenzande SV 3-
Monster 2 14, Die Haghe 2 Lyra 2 0-2,
Voorschoten 2-Honselersdijk 2 2-1. Sport-
vc-r.2 Gravenzande 2 31, Vitesse Delft 2-
DCVJO 2 0 0, Loosduinen 2-Lisse 3 3-1.
DERDE KLASSE B Oegstgeest 2 Monster
3 4 1. Sportlust 2 Alphia 2 3-0, Noordwijk
3 Gravérizande 3 11, Lisse 4 HVO 2 4-2,
Ri|nsburgse B.3-H8SS 2 6-5.
VIERDE KLASSE B: ARC 4 Spirit 4 5-2.
Katwijk 4 Voorschoten 3 4-0, DVO 2 Be
Fair 3 4 i. Cajjelle 3-Leiden 2 7-1, Flo-
reant 2-TSB 2 2-0, RCL 3 Zwervers 3 0-3.
ZONDAG
EERSTE KLASSE Feyenoord 2 Papend
recht 2)1. Wa.tlandia 2-Nieuwenhoorn 2
1 1 Unita-. 'VUC2 0 3. DHC 2-ADC. 2 6
2 Alphense B.2 1 3, Wilhel-
Buitenveld 9-20 GDA 9-11
FC Gelre 9-20 KFC 9 11
FC Berghuiz 9-18 HZW 9-10
SC Muiden 9-17 BeQuick'28 9- 9
NEC' 7-, 9-16 Berguin 9- 3
MKV'29 9 15 De Sleutels 9- 1
Zaterdag
EERSTE KLASSE: Botlek Terneuz.Boys 0-
1, Vhssingen-Kloetinge 9-2, Stedoco 2-
Zwart Wil 2 0-4, Kalwijk-'sGravenzande 2-
0. Oegstgeest-Capelle 0-2, DVO'32-Rijs-
oord 2 0-0
Capelle 10-27 sGravenzande 10-
Zwarl Wit 2 10 24 13
Katwijk 9 22 Riisoord2 10-11
Terneuz Boys 10 19 SC Botlek 10- 7
Stedoco 2 9-18 Oegstgeest 10- 7
Vlissingen 10 17 DVO'32 10- 4
Kloet inge 10- 3
TWEEDE KLASSE: DZB/Zevenk.-RWH 1-
12. Berkel-FC Lisse 5 3. RCL-Nootdorp 1
3. BSC'68-Devjo 4-0, Ter Leede 2 Quick
Boys 2 3. HBSS-MW27 3-1
Berkel 10-27 MW27 10-11
RWH 10 25 RCL 9 10
Ter Leede 2 10-21 Nootdorp 9- 9
BSC'68 9-19 HBSS 10- 9
Quick Boys 10-18 DZB Zevenk. 9- 6
FC Lisse 10-16 Devjo 10- 0
Zondag
EERSTE KLASSE: GDA J> BZC'95 9-2,
RVC'33-KFC'71 2 0-0, Alkmania-Juventas
2-2. Ammerstol-SJZ 23 november, SJC-
Vredenburch 1 3
BZC'95 9-24 Juventas 10-10
RVC'33 9-20 Leomdas 9- 9
GDA 2 9-20 SJZ 8- 8
Vredenburch 9-20 SJC 9- 4
KFC'71 2 9-12 Ammerstol 8- 0
Alkmanta 9-10
TWEEDE KLASSE: Kickers'69-Cabauw 4
1, VEP-Floreant 2-2, Bernardus-Blauw
Zwart 0-3. Docos-NSV'46 1-0, UVS-
Nieuwkoop2-0, UD0-lduna8-l
UVS 10-30 Cabauw 10-12
UDO 10-24 Kickers'69 10-12
Nieuwkoop 10-18 VEP 10-9
Docos 10 18 BlauwZwart 10 9
NSV'46 10-14 Iduna 10- 6
Floreant 10-13 Bernardus 10- 5
SIO 8-16 Zijderveld 3 8-7
Flair 8-12 Velsen 8-7
Bras'Ananas 8- 9 Hoornse BV 2 8-5
Duinwijck4 8- 7 ConsWelo4 8-1
TWEEDE KLASSE 3: Let It Be - BBH/
Garuda Putih 6-2; SIO Den Haag 2 - BC
LISSE 2 5-3; Slotermeer 4 - DKC 2 2-6;
De Bun - Zijderveld 5 6-2
DKC 2 8-16 Slotermeer 4 8- 6
Let It Be 8-13 Garuda Putih 8-5
BC Lisse 8- 8 SIO 2 7-5
De Bun 8-7 Zijderveld 5 7-2
DERDE KLASSE 6: De Treffers - Iduna 5-2
afgebroken, ASVU A'veen - 't Gooi 4-4; BC
Amersfoort 7 - Castellum 7-1; FLAIR 3 -
Let It Be 2 7-1.
Treffers/K. 8-13 Iduna 8-6
Flair 3 8-13 Amersfoort 7 8-6
't Gooi 8-10 Let It Be 2 8-5
Castellum 8- 8 ASVU 8-2
DERDE KLASSE 10: SHUTTLEWOUDE
FLAIR 4 5-3; BC LISSE 2 - Duinwijck 5 3-
5, The Printer/VEGLO Hoornse BV 4 4-4,
Koto Misi - Aigis 2 4-4.
Duinwijck 5 8-15 Shuttiewoude 8-7
Printer/V. 8-12 KotoMisi 8-6
Hoornse BV 4 8-10 BC Lisse 2 8-5
Aigis 2 8- 8 Flair 4 8-1
DERDE KLASSE 11: BC WASSENAAR
Leyton 4 4; DKC Den Haag 5 - BC Delft 3
6-2; Flash Alkmaar 2 - Eridos 2 3-5.
Flair 2 8-15 Voorburg 8-7
DKC 5 8-11 Flash A. 2 8-5
Delft 3 9- 9 Wassenaar 8-5
Leyton 7- 8 Eridos 2 8-3
VIERDE KLASSE 10: Misser - Flash 3 6-2;
De Flinters - Slotermeer 7 5-3; BACLUVO -
Zeemacht 2 8-0; TYBB Heemskerk 2 3-5.
Heemskerk 2 8-15 Zeemacht 2 8- 7
Bacluvo 8-10 Flash A. 3 8-6
TYBB 8-10 Flinters 3 8-4
Misser 8- 9 Slotermeer 7 8-3
VIERDE KLASSE 13: MCC '94 Den Haag
APOLLO 6 2; Leyton 2 - Rockanje 5-3; BC
Delft 5 - DKC 6 6-2; Onder Ons - Aigis 3 5-
MCC '94 8-16 Apollo R. 8- 8
Delft 5 8-11 Rockanje 8-4
OnderOns 8-11 DKC 6
Leyton 2 8-9 Aigis 3
Chengu. Open Chinese, finale: Dong Jiong
(Chn/6)-Hoyer-Larssón (Den/3) 15-8 15-9
Vrouwen, finale: Ye Zhaoing (Chn/2)-
Soohyen (ZKo/3) 11-5 11-0.
Alphense B.2 9-18 Nicuwenh.2 8-12
•UVS 2 9 18 ADO 2 8 10
l oyenoord 9-17 Papendrecht 2 9-10
VUC2 9-15 Spartaan 2 9 b
DHC 2 9 14 Wilhelmus 2 9- 6
Westlandia 2 8-12 Unitas2 8- 3
TWEEDE KLASSE A VCS 2-TONEGIDO 2
0 2. DSO 2-Veio 2 3!, Quick 2 Lens 2 5-
Vredenburch 2-Blauw zwart 2 2-0,
Roodenburg 2-R.|swi|k 2 11 HMSH 2-
Dlll.2 2-0
DERDE KLASSE A: Foreholte 2 Lisse 2 2
1. Altior 2 GDS 2 4 0. VCS 3-SJC 2 12.
i Olympia 2 WSB 2 5 3. RVC 2 Oliveo 2 0-
b, IvKAW 2 DHC 3 3-1.
VIERDE KLASSE A Alphens. b 3 Docos 2
5JZ 2 UVS 3 3 1UDWS 2 OOSR 3
2, Teylingen 2-Lugdunum 2 3 1, SVLV 2-
VCL 2 3-1, WSB 3 Alkmania2 1-6.
VIERDE KLASSE B Woerden 2 Stolwijk 2
1-1, Lugdunum 3-Nieuwkoop 2 2-1,
MoonJiecht 2-GSV 2 2 1, ESTO 2-Gouda 2
1 3, DONK 2-Groeneweg 2 1-1, Umo 3
Bodegraven 2 1-6.
AFDELING LEIDEN
ZATERDAG
EERSTE KLASSE Valken 2 Kagia 2 6-0,
Riinsburgse Boys 4 Ter Leede 3 0-5, Sleu
tels 2-H.i/erswoudse Boys 2 2-2, Noord
wijk 4 Oegstgeest 3 14. TAW 2-Quick
Bovs. 6 1 1. KRV 2-Katwijk 53-0.
TWEEDE KLASSE A hVZ 1-L-sse 5 0-5,
Docos 1 Quick Boys 7 11. LFC 2-KRV 3
2-3, SVLV Foreholte 3-3.
TWEEDE KLASSE 6 I la/erswoudse Boys
3 Woubrugge 2 1-2, Ter Leede 4-Noord-
wijk 5 4-0. Lisse 6 Rijnsburgse Bovs 5 3
1.SV0W2 KRV4 2 l.RCl -1 ARC 5 i l
DERDE KLASSE A Alphia 3 Valken 1 3 0.
Ter leede 6 KRV 7 16, Sleutels 3-RCl 6
1 0
DERDE KLASSE B Leiden 4 Noordwijk 1
2-9, GWS 2-Ter Leede 5 12. Koudekerk
3-Ri|nsburgse Boys 10 3-8, Lisse 7-KRV 8
2-1.
DERDE KLASSE C Ter Leede 7-0egsi
geesl 4 4 1, Rijnsburgse Boys /-Ka!wi|k 8
1 2, Woubrugge 3 Koudekerk 2 0-10, Ka
era 3-ARC 9 5-2, KRV 5-RCL 6 0 1.
Roodenburg 2-Quick Boys 9 2 2.
DERDE KLASSE D Lanen 3 Oegstgee t 5
1 5, Hazerswoudse Boys 4 Sleutels 4 2-8.
UVS 2-Quick Boy. 10 6-1, KRV 6-RCL 7
6 5
EERSTE KLASSE Alpheo 3-Ri|nland 2 2
2 UDO 2 LFC 2 0 6. UVS 4-Foreholtc 3 3
Randstad Sp Meerburg 2 0-1, t isse
3 Stompwijk 2 0-0. ROAC 2-Docos 3 4-0
TWEEDE KLASSE A: ASC 2-Teyhr.gen 3 0-
3, SJC 3 Docos 4 2-0. Lisse -1 Altior 4 13-
•1, ROAC 3 Kickers 2 0 2, Alphense B.4-
1 Kondenburg 3 2 2.
TWEEDE KLASSE B: Meerburg 3-MM0 2
1-0, Roodenburg 4 Foreholte 4 2-2. Wai
munda 2 Altior 3 0 0. Alphense B.5 SJZ 3
0 SVLV 3-Bernardus 2 2 4
DERDE KLASSE A: Alj.hen 3 Kickers 4 2-
5, Docos 8 Alphense 8.6 1-4, Alkmaoia 3-
SJC 7 3-5, Bernardus 3 MMO 3 4 1
DERDE KLASSE B: Meerburg 4-Lugdunum
6 1-3, SJC 6 Kickers 3 5-0, Docos 6
Leidsche B.3 3 10, VCL 5 ROAC 4 2 1, Al
phense 0.H MMO 4 0 b.
DERDE KLASSE C: WSB 5-KRV 1 2-2. F"o
reholte 6 UDO 3 1 1. SJC 5-lugdunum -1
4 0. Teylingen 4-ASC 3 2-4. Docos 5-AI-
VROUWENVOETBAL
Nicolaloop, 10 Engelse mijlen-,
1 Buskermolen (Aalsmeer) 54.23, 2.Bak
ker (De Spartaan) 54.55, 3.Zwieis (Haar
lemmermeer; 56.26 (le vet 40) 56.26,
4 Onos (Aalsmeer) 57.53 (2e vet 40).
b.Elshout (Spartaan) 58.21 (3e vet 40),
7 Van der Zwet (Spartaan) 59.06,
9 Heemskerk (Hillegom) 59 25, 10.Steen
voorden (Spartaan) 59.35. 1 l.Augustinus
(Spartaan) 59.39. Vrouwen: l.Van Bergen
(Hillegorn) 1.06.57, 2.Van Gerven (Spar
taan) 1.09 49, 3.Kaptijn (Spartaan)
1 1113. 4 Slingerland (Bataven)
ill 29; 3,3 Engelse mijlen: l.M.Mooye
kind 21 yi Vrouwen: 1 Wessels 28.35.
Monster
Halve marathon: l.Petterson (ZAf)
1.08 11, 2.Mikhailov (Rus) 1.08.30,
3 Hazoleger (Bat) 1.09.39, 4.Rapicault
(Fra) 1 09.50, 5.Teunissen (Olympus '70)
1.10.17; Vrouwen: 1.Hombergen (PAC)
1.19.20
Zoetermeer
Dotterbloemloop. 15 km.: 1Luijendiik
(Energie) 48 07. 2 De Voogt (llion) 48.08.
3 Pragl (DeBataven) 48 45, d.Wubben
(AAV '36) 49.04; Vrouwen: l .Van Egrnond
(HRR) 1>01.32
Dordrecht
Wantijparkloop. 10 km.: Van der Hoeven
(Bel) 29.45. 2 Koole (Sp. Walcheren)
31.00, 3.Elsaie (Parthenon) 31.04, 4.Ben
Meziane (Delta Sport) 31.18. 5 Mutsaars
(AV Snedrecht) 31.39, Barnhoorn (Bat)
IH.Ravc-nsbergen (Bat) 32.55, Vete
ranen: l.isaef (Rus) 31.37, 5.Versieegen
(Bat) 32.31 (3e vet. 40), 7.Van Beelen
(Bal) 33 34 (5e vet 40). 16.Van Veen (Bat)
35.16 (9e vet 40), 18 Groen in 't Woud
(Bat) 35.45 (11 vet 40). 40.W.Ravensber-
gen (Bat) 38 18 (le vet 60). Vd Hoeven
(Bart 38.30, Vrouwen. 1 Kamp (PAC)
35.50, 2.Hulst (Rotterdam Atl) 37.09,
3.Vis (Bat) 37.21, 4.Groen in 't Woud (Bat)
37 59.
Badhoevedorp
Ultraloop om de Haarlemmermeer, 61 km.:
1. Vanderlmden (Bel) 3.42.53. 2. Taelman
(Bel) 3 53.54. 3 De Ruller (VN) 3 55 09.
10.Van dei Zwan (Ri|nsoever) 4 27.38.
Roosen (LRRC) 4.39.3b. Vrouwen: 1 Van
Butsele (Bel) 4.57.07, 2.Kruidering (LR
RC) 5.33 20.
LRRC-loop, 21 km: l.Knetsch (Ri|nsoever)
1 20.1b; 14,5 km: 1.Springe' (De Zijl)
55 25. 2 Van der Berg (De Zi|l) 55.25,
1 Langendijkl 02 12
Veldlopen
Rhenen
Grebbccross, 9 km: 1 .Versteeg (Haag Atl.)
28.12, 2 Baket (Hellas) 28.23, 3.Laros
(Sprint) 28.55, 17.Kortekaas (Bataven);
Korte cross. 2,8 knv l.La Lau (Bat) 8.33,
2 Van de Rijdt (De Keien) 8 44, 3.Hulisz
Bat) 8.52, 6.Paardekoper (Bal): Vrouwen,
5,1 km: l.Hofmans(Sprint) 18.2 7
Internationaal
Parijs. Marathon van Hauts-de-Seine: 1
Gasshaka (Bur) 2.13.45, 2. Leikun (Eth)
2.14.03. 3. Sidorenko (Oek) 2.15.02, 4
Nour (Eth) 2.15.03, 5. Kapinski (Pol)
2 15.32. Vrouwen: 1 Enaki (Mold)
2.35.21,2' Moanga(Roe)2.37 11
New York. 26e marathon: 1. Silva (Mex)
2.11 00. 2 Evans (GBr) 2.11.05, 3. Willi
am Koech{Ken)2.11.19, 4. Lopuyet(Ken)
2.11.38, 5. Kagwe (Ken) 2.11 42. 6. Isa
ac Garcia (Mex) 2.11.43, 7. Pinheiro (Por)
2.12.19.8. Moqhali (ZAf) 2.12.32. 9. Ma
t.as (Por) 2.12.49, 10 Salvadur Garc.a
(Mex) 2.12.57 Vrouwen: 1Loroupe (Ken)
2.28 06. 2 Manuela Machado (Por)
2 30.37, 3. Siegers (Bel) 2.32 08. 4
Chepchumba (Ken) 2.33.51, 5. Gonzalez
(Spa) 2.34.54. 6. Lokar (Dui) 2.36.16, 7.
Roseli Machado (Bra) 2.36.18, 8. Simon
(Roe) 2.37.39. 9 Biktagirova (WRu)
2.37 46. 10 Venegas(Chl)2 39.33.
AUTOSPORT
Adelaide. GP Australië Formule I: 1. Hill
.GBr) Williams 306.180 km 1.49.15.930
(gem. 168,129 km/u), 2. Panis (Fra) Ligier
op 2 ronden, 3. Morbidelli (Ita) Footwork,
'I. Blundell (GBr) McLaren, 5. S.ilo (Fin)
iyrrell, 6 Lamy (Por) Minardi 3 ronden. 7
Dim/ (Bra) Forti 4 ronden. 8. Gachot (Fra)
Pacific 5 ronden Eindstand WK: 1
Schumachei (Dui) 102 punten, 2. Hill 69.
3 Coulthard (GBr) 49. 4 Herbert (G8r)
45. 5 Alesi (Fra) 42, 6. Berger (Oos) 31
Eindstand WK constructeurs: IBenetton
137 punten, 2. Williams 112, 3 Ferrar.
73.
Hellendoorn. Golden Tulip Rally, 18 proe
ven (225 km): 1. Deppmg'Depping (Dui'
ford 2.19,04, 2. Doctor/Badenberg Ford
0 49. 3 Van der Hoorn/Findhammer Ford
3.24, 4. LoubeL'Bnssart (Fra) Ford 4.45,
5. De Jong/Hillen Ford 6.43. Eindstand
int. Ned. rallykampioenschap: i De Jong
388 punren, 2. Doctor 387, 3. Bos Ford
357, 4. Bergsteijn Opel 330, 5. Stacey
29 7. Eindstand NK rally-. 1 Verhoeven
300, 2. Breijer 288. 3. Jonkers 281.
BADMINTON
EREDIVISIE: Pellikaan Conservatrix/
Velo 3-5; Duinwi|ck - 8C Culemborg 2-
6; Carlton/ Victoria - Chip Market/ BCN
0-8
Culemborg 8-15 BCO/Bali 6-4
Chip Market 7-13 Pelhkaan 7 4
Duinwijck 8 10 ESC A A 7-3
Cons./Velo 8- 8 Carlton/V 7 1
EERSTE KLASSE 2; Zijderveld 3 Conser
vatrix' Velo 4 6-2; Duinwijck 4 - SIO 0-8,
BC Velsen Hoornse BV 2 6-2; FLAIR
Bras'Ananas/ Aeolus 5-3.
EREDIVISIE:
Akrides 8-14 Weert 9-8
Den Bosch 8-14 Meppel 8-6
Goba 8-12 Amsterdam 8-2
Donar 9-12 Voorburg 8-2
Den Helder 8-10 Dunckers 8-0
Rotterdam 8-10
PROMOTIEDIVISIE: Das-Groene Uilen 57-
50, Virtus-Meppel 2 77-67, Veth Unlimi-
ted-Early Bird 59-53, Amstelveen-Weert 2
80-70, Den Helder 2-MSV 89-67, WSC-8S
Leiden 82-54, Donar 2-Wyba 80-87, Pris
ma Col lege-Assen 70-88
Virtus 10 18 DAS 10-10
Early Bird 10-16 Wyba 9- 8
Assen 10-16 Amstelveen 10 8
Den Helder 2 10-14 Donar 2 9- 6
MSV 10-12 WSC 9- 6
Gr. Uilen 9-10 BS Leiden 10-6
Pr. College 10-10 Weert 2 9- 2
Veth Unl. 10-10 Meppel 2 10- 2
EERSTE DIVISIE B: Juventus-Jumpers 64-
54, BV Lisse-Den Bosch 2 66-59, Spring-
lield-Binnenland 75-57, Flyers-
PSV/Almonte 73-75
Binnenland 9-14 BV Lisse 9-8
Den Bosch 2 9-12 Jumpers 8-6
Juventus 9-10 Springfield 9-8
Flyers 8- 8 PSV/Almonte 9-4
RAYON, EERSTE KLASSE: Waddinxveen
Flyers-Rowic 73-95. Rotterdam Zuid-
Punch 64-60, Juventus-Argon 90-69,
Cady '73-New Stars 58-82
Cangen
Waddinxveen
New Stars
R'dam 2
Argon
Juventus 2
R'dam Zuid
7-12. Cady'73
8-12 Shooters
8-10 SBU
5- 8 Rowic
7- 8 Blitz
7- 8 Springers
8- 8 Punch
8- 2
TWEEDE KLASSE A: Silvertown Lions-
Quick Runners 69-75, Oegstgeest-Blue
Herons 67-69, Red Stars 2-Grasshoppers
62-60, Zoebas-Leerdam 80-55, Hurrica-
nes-BS Leiden 2 74-69, BC Markt-Cange-
roes 2 91 72
Cangeroes2 7-12 Gr'hoppers 6- 6
Zoebas 7-12 Quick R. 6 6
Silvertown 6^10 Hurricanes 6- 4
BC Markt 6-10 BS Leiden 2 7- 2
Blue Herons 6- 3 Oegstgeest 6- 0
Red Stars 2 6- 8 Leerdam 7- 0
TWEEDE KLASSE B: Red Stars-Lokomotief
85-67, Binnenland 2-Baros 73-60, Dunc-
keis 2 Shooters 2 114-64, BV Alphia-Voor-
ne 91-71, Green Eagles-Cracker jacks 69-
67, Goba 2-Voorburg 2 94-73
Dunckers 2 7 14 Baros 6- 6
Red Stars 1 7 10 Green Eagles 7- 6
Crackerjacks 5- 8 Shooters 2 7- 4
BV Alphia 6- 8 Binnenland 2 7- 4
Goba 2 5- 6 Lokomotief 6- 2
Voorne 6- 6 Voorburg 2 7- 2
VROUWEN
Final Four
Finale: Den Heider-Grasshoppers 83-50
(38-26) Scores Grasshoppers: Allers 15.
Van Duyn 11, Hoogkamer 7, Nieuwenhuys
7, Hartlief 7, De Best 3. Den Helder: Moll
22, Lewis 17, C. Maas 14 Om derde
plaats: Jolly Jumpers-Prisma College 90-
74 (41-37).
EERSTE DIVISIE: Grasshoppers 2-Vlissin-
gen 65-57, K '75-DAS 62-90, Lieshout-
Aris 73-63. Cady '73-Sphinx 77-47. Cele-
ritas-HSV 59-50, Cangeroes-Groene Uilen
58-53, Prisma College 2-Uitsmijters 65-
73
Cangeroes 9-16 Uitsmijters 9-10
DAS 9-16 Pr College 9- 8
Lieshout 8 12 HSV 8- 6
Celeritas 8-12 Gr'hoppers 2 9- 6
Arts 8-10 Vlissingen 7- 2
Groene Uilen 9-10 Sphinx 9- 2
Cady '73 9-10 K'75 9- 0
EERSTE KLASSE RAYON: MSV-Binnen-
land 74 44, Jumpers 2-Juventus 68-52
MSV 6-10 Dunckers 4- 4
Waddinxveen 5 8 DAS 2 2- 0
Cangeroes 2 5- 8 R'dam 2 3 0
Jumpers 2 3- 6 Binnenland 5- 0
Juventus 5- 4 S8U 6- 0
JUNIOREN, EREDIVISIE: Landslake Lions-
Prisma College 58-61, BV Leiderdorp-Jolly
Jumpers 104-56, ATC '65-Amstelveen 46-
47. Akrides-Gronmgen 50-53. Hoofddorp-
Den Helder 64-38
Amstelveen 6-12 Lands Lions 6-4
Leiderdorp 6-10 Groningen 5-4
Pr College 6-10 ATC'65 6-2
Den Helder 6 8 Jol Jumjaers 7-2
Hoofddorp 6- 8 Akrides 6-0
Vlissingen 6- 6
New York. NBA: Toronto Raptors Phoenix
Suns 108 113. Detroit PistonS-Cleveland
Cavaliers 100 80, Indiana Pacers Sacra
mento Kings 95 119, Miami Heat-New
"Jersey Nets 106-80. Philadelphia 76-ers-
Charlotte Hornets 104-90, Washington
Bullets-New York Knicks 109-110. Boston
Celtics-Orlando Magic 94-110, Minnesota
Timberwolves-PortJand Trail Blazers 102
108. San Antonio Spurs-Milwaukee Bucks
104-90. Utah Jazz Denver Nuggets 109-
86. LA Lakers Seattle Supersonics 100-
97, Vancouver Grizzlies-LA Clippers 91-
98.
Charlotte Hornets-Toronto Raptors 123-
117. Orlando Magic-Miami He3t 94-93,
New Jersey Nets Sacramento Kings 86-84.
Chicago Bulls-Portland Trail Blazers 110-
106. Dallas Mavericks-Atlanta Hawks 100-
113. Houston Rockets-Minnesota Timber-
wolves 119-97, Seattle Supersonics-Van-
couver Grizzlies 117-81, Golden State
Warriors-LA Lakers 123-105.
Amsterdam. EK kwalificatie: Nederland-
Oekraine 71-88(36-48).
BILJARTEN
Halle. Wereldbekertoernooi BWA, tweede
toernooi. Kwartfinale.- Ceulernans Willen-
berger 3-0, Carlsen Jaspers 3-2, Cornon-
Zanetti 3-1, Blomdahl-Burgman 3-1. Halve
finale: Blomdahl-Comori 3-1, Ceulernans
Carlsen 3-2. Finale: Blomdahl-Ceulemans
3-0(15-12 15-7 15-4/2.142-1,210) Der
de plaats: Carlsen Comori 2-0 (15-0 15-
11/3,750-1,571). Eindstand: 1 Blom-
dahl, 2. Ceulernans, 3. Carlsen, 4. Comori.
5. Burgman. 6. Willenberger. 7 Jaspers. 8
Zanetti Stand wereldbeker driebanden: 1
Blomdahl 105 punten, 2. Jaspers 74, 3
Raymond Ceulernans 57, 4. Carlsen 36, 5.
Sang Chun Lee, Caudron, Zanetti 30, 8.
Comori, 8urgman 24, 10. Van de Looy,
Willenberger 16. 12. Sayginer 14, 13.
Kuhl, Weijenburg, Stroobants. Van Uum
12. Aguirre (Dui), Velthuis, Kurt Ceule
rnans. Pilss 6.
8-1
VIERDE KLASSE 14: 8C LEIDEN - Pijnac-
ker uitgesteld; 8C WASSENAAR 2 - Leyton
3 5-3; Flying Shuttle Barendrecht - DKC 7
6-2; APOLLO Roelofarendsveen 2 - Voor
burg 2 4-4.
Fl. Shuttle B. 8-16 Apollo R. 2 8-7
Voorburg 2 8-11 Wassenaar 2 8-7
DKC 7 8- 8 Leyton 3 7-3
Pijnacker 7- 7 BC Leiden 6-1
Wijchen. NK ankerkader 71/2. Eerste ron
de: Knoors-Adrichem 2-0, Klijn-Klok 2-0,
Tilleman-De Boer 2-0. Tweede ronde:
Boer-Klijn 2-0, Tilleman-Adrichem 2-0,
Klok-Knoors 2-0 Derde ronde: Adrichem-
Boer 2-0, Klijn-Knoors 2-0, Tilleman-Klok
2-0. Vierde ronde: Boer-Klok 2-0. Adri
chem-Khjn 2-0, Knoors-Tilleinan 2-0 Vijf
de ronde: Knoors-Boer 2-0, Adrichem-Klok
2-0, Klijn-Tilleman 2-0. Eindstand: 1 Til-
leman, 2. Adrichem, 3. Knoors, 4. Klijn, 5.
Boer, 6. Klok.
BOKSEN
Bangkok. WK-vlieggewicht (WBC): Sorja-
turong (Tha/titelhouder) wint door k.o. in
eerste ronde van Hosono (Jap).
Bundesliga. Welter: Jansen (Velbert) w.o.p.
van Polenz (Dui/Schwechdt).
BOWLEN
Amsterdam. Knijn International. Mannen:
1. Sassen (Den Haag) 3014 pins, 2 Plum-
men (Heerlen) 2978, 3. Clerckx (Bel)
2931, 4. Peartree (GBr) 2891 Vrouwen:
1. Greiner (Julianadorp) 2804, 2. Van de
Boogaart (Eindhoven) 2683, 3. Van de
Looverbosch (Sittard) 2667, 4. Ziekenhei-
mer (Ri|swijk) 2663.
BRIDGE
Meesterklasse: Crash-Buitenhof 17-13,
Modalfa-Star 14-16, Continent.-Studie-
een. 15-15. BC0 2-H0K 1 14-16, SCO 1-
HOK 2 15-15, Buitenhof-BCO 1 20-10,
HOK 2-BCO 2 15-15, HOK 1-Continent.
12-18, Modalfa-Studiecen. 16-14, Star-
Crash 16-14
Star-Buitenhof 13-17, Crash-Studiecen.
19-11, Modalfa-HOK 1 15-15. Continent-
HOK 2 6-24, BCO 2-BCO 1 10-20, Buiten-
hof-8CO 2 12-18. BCO 1-Continent. 23-7,
HOK 2-Modalfa 11-19, HOK 1-Crash 23-
7, Studiecen.-Star 6-24.
Studiecen.-Buitenhof 11-19, Star-HOK 1
11-19, Crash-HOK 2 19-11, Modalfa-BCO
1 9-21, Continent.-BCO 2 22-8, Buiten
hof-Continent. 12-18, BCO 2-Modalfa 11-
19. BCO 1-Crash 15-15, HOK 2-Star 11-
19, HOK 2-Studiecen. 23-5.
DARTS
Rotterdam. Challengertoernooi. Halve fina
le (best of five): Fordham (Eng)-Barneveld
3-1Burnett (Wal)-Beaton (Eng) 3-1Fina
le (best of seven): Burnett-Fordham 4-2.
Koppels: 1 Burnett/Fordham. 2. Lauren-
s/Eeckelaert (Bel), 3. Scholten/Barneveld,
Gregory/Beaton (Eng). Vrouwen: Hoen-
selaar, 2. Solomons (Eng), 3. Maytun,
Hedman (Eng).
GOLF
Shenzhen. Heineken World Cup, 2,35 mil
joen gulden. Eindstand: 1. Verenigde Sta
ten (Love 65 67 68 67, Couples 68 69 70
69) 543. 2. Australië (Allenby, Ogle) 557,
3. Schotland (Torrance, Coltart), Japan
(Sasaki. Goda) 558, 5. Nieuw Zeeland
559, 18. Nederland (Muntz 73 75 68 70,
Steenkamer 70 70 73 73) 572. Individu
eel: 1. (na 5 holes playoff) Love 267, 2
Sasaki 267, 3. Torrance 271, 4. Rocca
(Ita) 274, 5. Clarke, Goosen, Campbell
275, 29. Muntz, Steenkamer 286.
Caracas. Simon Bolivar Cup, amateurs.
Eindstand: 1. Verenigde Staten 568 sla
gen. 2. Japan 590, 3. Canada 594, 4. Ne
derland (Derksen 70 75 80 75. Lafeber 67
75 77 76)595.
Rabat. Trofee Hassan II. Mannen: 1Price
(Zim) 286 slagen (69 71 74 72). 2. Chap
man (Eng) 288, 3. Cevaer (Fra), Westner
(ZAf). Vrouwen: 1. Arruti (Spa) 221, na
barrage, 2. Gronberg (Zwe) 221, 3. Mendi-
buru222.
HOCKEY
MANNEN
HOOFDKLASSE: HDM Klein Zwitserland
1-2, Tilburg - Oranje Zwart 1-3, Amster
dam - HGC 3-2, Hattem - Kampong 1-1,
Bloemendaal - Pinoké 3-0, Victoria - Den
Bosch 1-2.
Bloemendaal 6-9 HDM 6-6
Den Bosch 6-9 Hattem 6-6
Amsterdam 6-8 Pinoké 6-4
Kl.Zwits. 5-7 Tilburg 6-3
HGC 6-7 Kampong 6-3
Oranje Zw. 6-7 Victoria 5-1
OVERGANGSKLASSE A: SCHC - Leonidas
3-4, Hurley - EMHC 2-2, Concordia - Hud-
ito 0-1, MEP - Voordaan 2-1, Venlo - Lei
den 4-2, EHV - Wageningen 0-4
Hurley 8-12 Voordaan 8-8
Wageningen 8-12 Venlo 8-8
SCHC 8-11 Leiden 8-5
MEP 8-10 EMHC 8-5
Leonidas 8-10 Hudito 8-5
EHV 8- 9 Concordia 8-1
EERSTE KLASSE A: DSHC - Forescate 2-
2. Cartouche Warande 5-0, Forward - As-
vion 4-0, Roomburg - Kieviten 2-0, Ring
Pass - Zwart Wit 0-2, Tempo - Leidse Stu
denten 2-1.
Cartouche 9-16 Ring Pass 9-7
DSHC 9-15 Roomburg 9-7
Forescate 9-11 Leidse Stud. 9-6
ZwartWit 9-11 Kieviten 9-6
Forward 9-11 Asvion 9-5
Tempo 9- 8 Warande 9-5
EERSTE KLASSE B: Reigers - Overbos 1 -3,
Spandersbosch - Ede 0-1, Maarssen - Ben-
nebroek 0-2, Alecto - Soest 2-1, HBS - HIC
1-3, Qui Vive - Amstelveen 1-0
Ede 9-16 Qui Vive 9-9
Bennebroek 9-15 Alecto 9-8
HBS 9-12 Amstelveen 9-7
HIC 9-11 Soest 9 4
Overbos 9-10 Reigers 9-4
Spandersb. 9- 9 Maarssen 9-3
TWEEDE KLASSE B: Rood W.t - Mezen 1
1. AMVJ - Groen Geel 4-3, Myra - Doorn 5-
0. Alliance - Alphen 0-1, Haaskamp -
Strawberries 1-0, Huizen - Hilversum 1-4
Myra 9-18 AMVJ 9-9
Huizen 9-11 RoodWit 9-8
Alphen 9-11 Alliance 9-7
Hilversum 9-10 Mezen 9-7
Haaskamp 9-10 Strawberries 9-4
Groen Geel 9- 9 Doorn 9-4
VROUWEN
EERSTE KLASSE B: Rood Wit Forescate
1-1, Strawberries HBS 1-1, Maarssen -
Leiden 1-0, Voordaan - Soest 0-3. Alliance
- Huizen 1-1, Gooische - Amstelveen 5-0.
Huizen 9-14 Soest 9-10
Gooische 9-14 Leiden 9- 7
Alliance 9-12 Amstelveen 9- 6
Voordaan 9-11 Rood Wil 9- 5
Forescate 9-11 HBS 9-5
Maarssen 9-10 Strawberries 9- 3
TWEEDE KLASSE A: AMHC '65 Ever
green 0-1, Roomburg - Krimpen 1-1, Sou-
burgh - Cartouche 3-2, Leonidas - Zoeter
meer 0-0, Hudito Groen Geel 4 1
Hudito 9-17 Souburgh 9-8
Cartouche 9-12 AMHC '65 9-7
Zoetermeer 9-11 Roomburg 9-7
Evergreen 9-11 Leonidas 9-7
Groen Geel 9- 8 Krimpen 9-2
TWEEDE KLASSE B: FIT - AMVJ 0-4.
Weesp - Shinty 0-0, Overbos - Bennebroek
3-0. Alkmaar - Leidse Studenten 2-1,
Spandersbosch - Hoorn 4-0.
Shinty 9-14 FIT 9- 8
Overbos 9-14 Spandersb. 9-8
Leidse Stud. 9-11 Bennebroek 9-6
AMVJ 9-11 Weesp 9-5
Alkmaar 1 9-9 Hoorn 9-2
PAARDESPORT
Wolvega. Draverijen
Eerste koers, 21ÓO m: i. impower D (Van
der Togt) 2.46.8-1.19,4. 2. Ir, T.me R, 3.
Jello Dijkhoeve Niet gestart: Jacky Belve
dere, Justin Bosnoeve. Toto: winnend 3,00
plaats 1,30 1,40 2,50 koppel 5,40 tno
96,10. Tweede koers, 2100 m; 1 Jense
Groenhof (Van der Blonk; 2.48,2-1.20,1,
2. Isuway Batavus, 3. Faith Attack. Toto:
winnend 9,10 plaats 2,70 1,60 2.00 kop
pei 13.70 trio 244.00 dubbelwinnend
27,80. Derde koers, 1609 m: Kobalt ia-
zarda (Loman) 2.06,0-1.18.3. 2 Karola C.
3. Kors Zes HB. Toto: winnend 1,60 plaats
170 8,00 koppel 15,60 trio 89,80. Vierde
koers, 2100 m: 1Henri Boszorg (De Vlie
ger) 2.45,9-1.19,0, 2. Henriot. 3 Gaia O.
Toto: winnend 2,10 plaats 1,70 7,10 kop
pel 25,40 trio 94.20 Vijfde koers, 2100
m: 1 Iza B.za Boko (Roos) 2 46.3-1.19,2.
2. Famous Skoatter. 3. Hadi Badi Toto.
winnend 13.90 plaats 2,80 3,30 2,10
koppel 68,20 trio 454.00. Zesde koers.
2100 m: 1. I'm Jack (Westerveld) 2.46, i
1.19,1, 2. Iron Butterfly, 3. Jacky Kenne
dy. Toto: winnend 2.00 plaats 2,00 2,00
kopjjel 6,60 trio 34.50 Zevende koers,
2100 m: 1 Gazeau Skoatter (Kruis)
2.42.5-1.17.4. 2. Georgia Faune. 3. Hayo
Oldeson. Toto: winnend 4.10 plaats 1.40
I,40 1,50 koppel 8,10 trio 37,30. Achtste
koers, 1609 m.- i Janna Buitenzorg
(Mollema) 2.04,7-1.17,5, 2. Hayo W, 3.
Ifiwerearichman. Toto: winnend 5,20
plaats 1,80 1,50 1,70 koppel 13,30 trio
89,40. Negende koers, 2100 m: Baltic
Fox (Huel) 2.49,6-1.20,0, 2 In The Be
ginning, 3. Hans van Camstra. Toto: win
nend 3,30 plaats 1,90 2.00 koppel 7.00
trio 92,70. Tiende koers, 2100 m: 1 Quin-
m Goj (De Wrede) 2.43,5-1.17,9, 2. Ulli
Vanilli, 3. Golden Girl. Toto: winnend
ii,40 plaats 2,30 2,50 5,60 koppel
16,50 trio 827.60 Elfde koers, 2100 m:
1. Isisi Tonnawerd (Op de Hoek) 2.45,8-
1.19,0, 2. Jamaica Rum, 3. Handy C. Niet
gestart: Gemstone Gerron, Fue Ball. Toto:
winnend 6,30 plaats 1,60 2,20 4.10 kop
pel 14,30 trio 243,60. Omzet totalisator:
164.665,00.
Duindigt. Koersen
Eerste koers, 1900 m: 1. Lets be Fast
(Thomas) 2.10,1, 2. Duynrakts Jo Jo, 3.
Angel of Moon. Niet gestart: Land Lord.
Golden Lady. Toto- winnend 3,60 plaats
2.70 3,70 koppel 29.80 tr.o 195.20
Tweede koers, 2000 m. 1 Idool Surnrerne
(Wortel) 2.37,0-1.18,5, 2. Getalonlittle-
dogy, 3. Inca Buitenzorg. Toto-, winnend
1,40 plaats 1,10 1,60 2,40 koppel 8,70
trio 195,40 dubbelwinnend 9,80. Derde
koers, 1800 m: 1 Flaxman's Maaraak
(O'Callaghan) 2.16.7, 2 Prophecy EF, 3.
Plagom. Niet gestart: Chico D. Gzhat. Toto:
1,80 plaats 1,30 1,40 1,40 koppel 3,30
trio 14,70. Vierde koers, 2000 m: 1. Igor
(Suykerbuyk) 2.34,1-1.17,1, 2. Henriëtte
Norton, 3. Crab Cakes. Niet gestart: Gwen
dolyn Dean. Toto: winnend 1,80 plaats
1,40 1,40 6,70 koppel 4,40 trio 177,70.
Vijfde koers, 2000 m: 1Tuckittua (Lange-
weg) 2.37,0-1.18,5. 2. Hit and Run HA.
3. It's Beuckenswyk Toto: winnend 2.60
plaats 1,70 4,20 koppel 17,40 trio
179,50 Zesde koers, 2000 m: 1Early Ri
cardo (De Vlieger) 2.33,5-1 17,3.2. Eelco
Buitenzorg, 3, Sugar Candor. Toto: win
nend 8,00 plaats 2,00 1,80 1,40 koppel
29,50 trio 206,30 Zevende koers, 2000
m: 1. Old Barney (Van Scheien) 2.36,6-
1.18,3, 2 lelva Teb. 3. Hedy Boekelte.
Niet gestart: Victoria Magnum Toto: win
nend 6,90 plaats 1,80 1,30 2,00 koppel
8,50 trio 161,50. Achtste koers, 2000 m:
1. Hertogin Faune (Post) 2 37,8-1.18,9,
2. Indigo Rich, 3. Inter Schielicht, 4. Joy
ful Tornado. Niet gestart: Juslborn Axkit,
Jessie Darby. Toto: winnend 13,80 plaats
3,90 3,40 7,70 koppel 30,90 trio 9167.
Negende koers, 2150 m: 1 Lanyard (Van
der Kraats) 2.29,4, 2. Niski d'O', 3. Artho-
ny's First. Niet gestart First 8lue. Toto:
winnend 2,90 plaats 1,30 2,50 3,30 kop
pel 17,80 trio 270,10 Tiende koers,
2000 m: 1I Why Not (De Vlieger) 2.36,5-
1.18.5, 2. Impotafraid, 3. Paramolar. To
to: winnend 2,00 pleats 1,30 1,70 2,20
koppel 3,50 trio 59,70. Elfde koers, 2000
m: 1. Herbie W (Schoonhoven; 2 33.1-
1.16.6, 2. Eibert Vryenesse. 3. Sirocco
Crown. Niet gestart: Hausse. Toto.- winnend
15,20 plaats 4,10 2,90 6,30 koppel
62,90 trio 1519,00 Twaalfde koers,
1800: Dailaika (Klomp) 2.06,3, 2. Miss
Sarah, 3. Respect. Niet gestart: Phone me
Up. Toto: winnend 2,50 plaats 2,20 2,60
koppel 4,30 trio 16.20 Omzet totalisator:
370.430.00.
Millstreet. CSIAV. Kwalificatie wereldbe
ker, na barrage: i. Kirchhoff (Dui) Emilion
0-34,13, 2. Charles (Ier) La Ina 0-36,02.
3 Sprunger (Zwi) Master Maddox M 0-
37,17, 4. Delaveau (Fra) Roxane de Gru-
chy 4-36,64, 5. Goskowits (Dui) Debue 8-
36,35. Zonder barrage: 9. ex aequo o a.
Van de Pol/Juriquilla en Van der
Schans/Leroy Brown 4. Stand na vijf wed
strijden in de Westeuropese league: 1 Van
der Vleuten 37 punten, 2. Sprunger 35. 3
Lampard (GBr) 32. 4. Philippaerts (Bel)
30, 5. Nieberg (Dui). Charles 29, 12. Tops
21, 13. o.a. Lansink 20.
Zuidlaren. CSI. Grote Prijs van Drenthe, na
barrage: 1 Mathy jr (Bel) Fior 0-33,46, 2
Ludger Beerbaum (Dui) Sprehe Rush On 0-
33,70, 3 Bril Bollvorm's Burggravin 0-
35.39, 4. Romp Burg's Samantha 4-
36,11, 5. Van der Vleuten Vink Especiale
8-33,03. Zonder barrage: 6. Lansirik Boll
vorm's Libero H 4-69,21, 10. Willemsz-
Geeroms Casimir 4-73,74. Tabel A, pro
gressief springconcours: 1. Bril/Chablis
36-36,93, 2. Ludger Beerbaum/Ricci 36-
37,59, 3 Porter (VSt) Cora 36-37,99 Ta
bel A, 1,45 m, na barrage: 1. Schneider
(Dui) Sprehe Ccrne On 0-33,64, 2. Albert
Zoer Desteny 0-37,83, 3. Geerink Royal
Bravour 3.00-39,60. Jachtspringen: 1
Nieberg (Dui) Zirkana 64,27, 2. Hendrix
Anadolu Elstar 65,09, 3. Luckett (GBr)
Everest Vantage 65,37 Tabel A, 1,40 m,
na barrage: 1 Schneider/Sprehe Come On
0-30.21, 2. Lansink/Everglade 0-30.39,
3Porter/Cora 0-3150
RUGBY
EREKLASSE: DSR-C-Castricum 24-3,
HRC-RRC 39-21, Ascrum-DIOK 8-30,
ARC-RCH 5-21, RCC-Eemland 25-0, Haar-
lem-AAC 14-54
HRC 10-19 RCC 9-8
DIOK 9-18 Ascrum 10-7
AAC 10-15 ARC 10-6
RCH 10-14 CastricumlO-6
DSR-C 9-12 Eemland 10-2
RRC 10- 9 Haarlem 9-0
EERSTE KLASSE: DIOK Athl.-RCH2 49-
16, Alkmaar-Laarbruch 13-29, Te Werve-
Delft 0-17, 't Gooi-Oisterwijk 3-33, Dukes
Oemoemenoe 3-3, Dwmgeloo-HRC2 20-
SCHAATSEN
Inzeil. Internationale wedstrijden. Vrou
wen, 500 meter: 1. Chun-Yuan Yang (Chi)
41.18. 2. Zwolle 41,25, 3. Jin Hua (Chi)
41,26, 12. Aaftink 42,16, 19. Nuyl
42.66. 22. Van Meggelen 43.00. 24 Van
Oosten 43.74. 27. Straathof 44.22 1000
meter: 1. 8azjanova (Rus) 1.22,55, 2.
Zjoerova (Rus) 1.23,05, 3. Bakhina (Rus)
1.23,33. 7. Aaftink 1.24,15, 14. Van
Meggelen 1.25,98. 1500 meter: 1 Zwolle
2.05,57, 2. Bazjanova 2.06,63, 3. Pro-
kasieva (Kaz) 2.06,89, 11Nuyt 2 10,98.
16 Van Meggelen 2.13,58, 21. Straathof
2 14.74, 237 Aaftink 2.14.97. 27 Van
Oosten 2.18,98 3000 meter: 1. Bazjano
va 4.23,32, 2. Kyung-Nam Lee (ZKo)
4.28,29, 3. Belci (Ita) 4.28,89. Mannen,
500 meter (zaterdag): 1 Fujimoto (Jap)
37,43, 2. Hong-Bo Liu (Chi) 37,53, 3.
Yoon-Man Kim (ZKo) 37.59. 7. Van Velde
37,81. 17 Leeuwangh 38.36, 24. Bos
38,74, 29. Greidanus 38.99, 30. Arjan
Schreuder 39,12. 35. Wennemars 39.40.
500 meter (zondag): 1 Kim 37,16, 2.
Goloebev (Rus) 37,22, 3. Kyou-Hyuk Lee
(ZKo) 37,26, 7. Van Velde 37,68. 15.
Leeuwangh 38,53, 20. Greidanus 38,78,
21. Bos 38,80, 23. Arjan Schreuder
39,00. 24. Wennemars 39,02. 1000 me
ter: 1 Fujimoto 1.14,73, 2. Yoon-Man
K.m 1.15.10, 3. Hong-Bo Liu 1.15,22. 9.
Leeuwangh 1.16,14, 15. Bos 1 17.12,
23 Greidanus 1.18.72. Wennemars geval
len 1500 meter: 1. Noake (Jap) i 52,60,
2. Shirahata (Jap) 1.52,71. 3. Aoyanagi
(Jap) 1.53,88, 7 Van Velde 1.56,47, 13.
Arjan Schreuder 1.57,16. 5000 meter: 1.
Shirahata 6.49.32, 2. Noake 6.58,41, 3.
Sajoetm (Rus) 6.59,47
Frankfurt/Main. Internationale wedstrijden.
Vrouwen, 500 m: 1. Schenk (Dui1 41,84.
2. Manje Gemser 47.31. 3 Marian Bos
48,59. 1000 m 1 Schenk 1.26.33. 2.
Gemser 1.38,60. 1500 m: 1. Niemann
(Dui) 2.09,31, 2. Gemser 2.24,40, 3. Bos
2.37,60. 3000 m: 1. Gemser 5.07.17. 2.
Gormanns (Du.) 5.28,64, 3. Bos 5.31.03.
Mannen, 500 m: lankowski (Dui)
39,34. 2 Kootstra 41,19, 3. Hulsinga
41.33 1000 m. 1. Jankowski 1.21,70, 2.
Tatak 1.23.57, 3 Huls.r.ga 124.11
1500 m: 1 Tabak 2.05.57, 2. Hulsinga
2.05,76.3. Kootstra 2.07,02 5000 m: 1.
Em.nger (Oos) 7.23,17, 2. Hulsinga
7 38,81, 3. Tabak 7 55.95.
Utrecht. KNSB-marathon. Mannen: 1. Ku-
per (Exloo), 2. Kramer (Oudeschool), 3.
Angenent (Alphen aan den Rijn), 4 Henk
van Benthem (Ens), 5. De Marreiros
(Velserbroek), 6. Hagen (Haarlem). 7. Hu.-
tema (Roden). 8. Stam (Sprang-Capelle).
9. Bouma (Oldetrjne), 10. Kleine (Kerken-
veld), 11. Baars (Nieuw-Vennep), 17.
Borst (Leiderdorp), 21. Vergeer (War
mond), 22. Corts (Koudekerk), 28. Van
Kempen (Nieuwveen)
Stand na vier wedstrijden: 1. Huitema
92,3 punten, 2. Angenent 88, 3. Stam 76,
4 Hagen 69, 5. De Marreiros 65. Vrouwen:
1. De Boer (Amsterdam). 2. Smit (Rou-
veen), 3. Pasveer (Groningen), 4. Zonder
land (Heerenveen), 5. Mager (Landsmeer),
6. Duivenvoorden (Noordwijk), 12. Vooys
(Rijnsburg)
Stand na drie wedstrijden: 1 Mager 53,1,
2. Duivenvoorden (Noordwijk) 52. 3. Smit
51,1.
Den Haag. Supersprint, le 100 m: 1
Blanken 10,27. 2. Westerveld 10,31, 3.
Pol, Van der Outenaar 10,41, 5 Velt
10,42, 6. Kroon 10,45, 7. Van der Leeden
10,47. 8 Schuurman 10,48, 9. Teysse
10,50, 10. Rietveld 10,51, kernploegle
den: 19. Straathof 10,69, 23. Romme
10,73. 2e 100 m: 1. Westerveld 10,34, 2.
Blanken 10,38, 3. Rietveld 10,42, 4. Pol,
Teysse 10,45. 6. Cortes Roest 10,48, 7.
Pastor. Hairwassers 10.49, 9 Van der
Leeden, Hemke 10,50, 17. Romme
10,60, 25. Straathof 10,71. le 300 m: 1.
Westerveld 24,94, 2. Blanken 24,97. 3.
Pastor 25,04, 4. Velt 25,09, 5. Rietveld
25,17, 6. Hemke 25,38, 7. Cortes Roest
25,40, 8. Teysse 25 42, 9. Straathof
25,46. 10 Drent 25,47, 25. Romme
25.92 2e 300 m: 1 Velt 24,83. 2 Pastor
24,94. 3. Blanken 25,07, 4. Westerveld
25,16, 5. Schuurman 25,34, 6. Jongejans
25,39, 7. Teysse, Wiese, Hemke 25,40,
10 Rietveld 25,42, 11 Straathof 25,45,
18. Romme 25,69. Eindklassement: 1.
Blanken 70.690, 2. Westerveld 70.750,
3. Velt 70.860. 4. Pastor 71.110, 5. Riet
veld 71.520, 6 Teysse 71.770. 7.
Schuurman 71.980. 8 Cortes Roest
72.000. 9 Hemke 72.030. 10. Drent
72.130. 12. Straathof 72.310, 20. Rom
me 72.940.
SCHAKEN
Parijs. Grand Prix Intel. Halve finale: Kram-
nik (Rus)-Lautier (Fra) 1 7.-7., Kasparov
(Rus)-Anand (India) 2-0. Finale: Kasparov-
Kramnik 1 7.-7.. Kasparov winnaar van de
Grand Prix Intel met de beste resultaten
van de toernooien in iCloskou, New York,
Londen en Parijs.
SKI
Tignes. Wereldbeker, reuzenslalom: 1. Von
Grueningen (Zwi) 2.21,38. 2. Kjus (Noo)
2.21,42, 3. Kalin (Zwi) 2.21,68, 4. Locher
(Zwi) 2.22,87. 5 Königsrainer (Ita)
2.23,08
Kaprun. Snowboard, German Trophy, reu
zenslalom: 1. Thedo Remmelink, 2. Wallin-
ger (Oos), 3. Kroschewski (Dui), 19. Jan
broers, 20. Sjoerd Remmelink, 24. Noche
Santoro. Parallel-slalom: 1. Remmelink, 2.
Kroschewski, 3. Pechhacker (Oos). 8. Jan-
SQUASH
Nicosia. WK finales: Jansher Khan (Pak)-
Harris (Eng) 15-10 17-14 16-1/ 15-8.
Vrouwen: Martin (Aus)-FitzGerald (Aus) 9-
7 9-7 9-7.
LUSV-Delta2 0-3.
ZVH3 5-14 Delta 2 5- 8
Kalinko 5-11 Inter 5- 7
Thor 2 6-11 Skania2 6- 7
Rijswijk 2 5-10 Agon 5- 6
Skania 6-10 LUSV 4- 0
VS Haag 5- 9 Thor 5- 0
EERSTE KLASSE A: Rentokil/ZVH 4-VCS
1 -3, Leython-De Jong/Jodan Boys 3-0, Den
Ouden/Nivoc-RW 2 3-0, Tonegido/Voor-
burg 3-Graficon/Donar 1-3, Tula/Smas-
hing-MVC 2 3-2, VELO Netwerk 0-3.
Leython 5-15 Jodan Boys 4- 6
Donar 5-15 ZVH 4 5- 6
Nivoc 4-11 RW 2 5-3
Netwerk 5- 9 VELO 5- 3
Smashing 5- 8 Tonegido3 5- 2
VCS 5- 7 MVC 2 5- 2
EERSTE KLASSE B: Punch-Sovicos 2 3-0,
Zovoc 2-Utopia 3-0, Kalinko 2-KW/Be Fair
0-3, Greentex/Spanmng-Delta 3 2-1 afge
broken (met in stand), VOY-Orion 1-3, Eu-
romail/Radius 3-NOVO 2 1-3.
Zovoc 2 6-13 Punch 5- 8
NOVO 2 5-12 Radius 3 5- 6
Be Fair 6-12 Utopia 5- 6
Sovicos 2 5-11 VOY 5- 4
Orion 5- 9 Kalinko 2 5- 1
Spanning 4- 8 Delta 3 4- 0
Vrouwen
TWEEDE DIVISIE C: Sovicos-De Schalmers
3-1, Gemini/Kangeroes-KW/Be Fair 3-0,
Rijswijk-Ekspalvo 1-3, Euromail/Radius
Voko 0-3. VTC Woerden-Morres/Hulst 2-3.
Woerden 5-13 Ekspalvo 5- 9
Utrecht 5-12 Hulst .5-6
Rijswijk 5-11 Schalmers 5- 3
Tonegido 5-11 Voko 5- 3
Gemini/K 5-11 Radius 5- 2
Sovicos 5- 9 Be Fair 5- 0
DERDE DIVISIE E: VTC Woerden 2-0nder
linge/Krimpen 3-1, Zovoc-Leython 3-0,
Rijswijk 2-DAC 3-0, Euromail/Radius 2-Al-
cazar 3-2, Odulphus-Delta 2-3.
Delta 5-14 Zovoc 4 6
Tonegido 2 5-11 Leython 5- 6
Utrecht 2 5-10 Rijswijk 2 5- 5
Woerden 2 5-10 Alcazar 4- 4
Odulphus 5- 8 DAC 4- 2
Radius 2 4- 6 Krimpen 5- 2
PROMOTIEKLASSE: RW-Sovicos 2 0-3,
Rentokil/ZVH 3-Leython 2 3-1, Kalmko-
Rentokil/ZVH 2 0-3, Rijswijk 3-VELO 3-2,
VOY-Tonegido/Voorburg 1-3, Sille/Jupiter-
Raaphorst/VSTS 2-3.
ZVH 2 6-18 Leython 2 5- 5
Tonegido 3 5-14 VOY 5- 4
Jupiter 5-13 RW 5- 3
VSTS 5-10 Kalinko 5- 3
Rijswijk 3 5- 9 ZVH 3 6-3
Sovicos 2 5- 9 VELO 5- 2
EERSTE KLASSE A: RW 2-Dosko 0-3, Ge
mini/Kangeroes 2-Thor 1-3, Den Ouden/Ni-
voc-Ariston 3-1, DOS-Mov'over 0-3, Net-
werk-WW 3-2, Delta 2-NOVO 3-0.
Delta 2 6-15 NOVO 5- 6
Mov'over 5-13 Ariston 5- 6
Thor 6-12 Dosko 5- 6
WW 5-11 Gemini 2 5- 4
Nivoc 5-11 DOS 5- 2
Netwerk 5- 7 RW 2 5-0
EERSTE KLASSE B: Punch-DVC 3-1, Zo
voc 2-VCO 3-2, Kalinko 2-VS Haag 3-0,
Orion-LUSV 3-1, Agon-Tonegido/Voorburg
4 3-1, Inter Amicos-BS/DOS 1-3.
BS/DOS 5-15 VCO 5- 5
Orion 5-15 LUSV 5- 4
Kalinko 2 .5-15 VS Haag 5- 4
Zovoc 2 5-12 Tonegido 4 5- 3
Agon 5- 9 Punch 5- 3
Inter 5- 5 DVC 5- 0
Rott.Stud.-ZW Peters 6-3, FC Tybex-
3-5, Eteha-Hermes DVS 3-4, E
Snackbar-Sprint CW 4-2. HMSH-ZVÏ
Eteha
Rott. Stud.
Sleutels
FC Tybex
8-16 Rozet
8-16 HMSH
8-15 Sprint CW
8-10 ZW Peters
Hyama. Nippon Cup matchracen. Fi
Baird (VSt)-Pace (Fra) 2-0 Om de
plaats: Hemer-Gilmour(Aus) 2-1
ZWEM ge,
Amersfoort. NK estafette. Vrouwen, 4: on
m wissel: 1. DWK 4 17,96. 2 j
4.19.65. 3. VZC VI. 4,22.43 4xl(
rug: 1. AZPC 4.28,73, 2. DWK 4 3( CSI
3. De Dinkel 4.31,97. 4x100 m scho >m
DWK 4.57,93. 2 AZPC 4 58,72, 3
5.05,93. 4x100 m vlinder: 1
4.18.18, 2. PSV 4.25,60, 3.
4.27.62 10x100 m vrij:
9.57,38, 2. DWK 10 02.56, 3. I 'B
10.13.49. Eindstand: 1 DWK 1C3
punten. 2. AZPC 1692.15,
1732,87. Mannen, 4x100 m wisse
PSV 3.49.83, 2. DWK 3 54,39, 3 I
3.56.09. 4x100 m rug: 1 De D
4.00,10, 2. DWK 4.01,09, 3, De D
4.05,82. 4x100 m school: 1
4.21,41, 2 PSV 4.21.54. 3.
4.25,91 4x100 m vlinder: I
3 49,49. 2. AZPC 3.55,62. 3. I
3 55,68. 10x100 m vrij: PSV 8.4]
2 De Dolfijn 8.55,78, 3 AZPC 9.01
Eindstand: 1 DWK 1522,76 puntei
AZPC 1529,37, 3. De Dolfijn 1533.71
SPORT OP TV
MAANDAG
14.30-15.30 EURO Marathon van Nev
15,30-16.30 EURO Tennis.
16 20-16.30 Did 3 Sport im Westen.
16.30-17.30 EURO Formule 1
17.00-17.15 Did 2 Sport Heute.
18.43-18.51 Ned 2 Sportjournaal
18 45-19.10 RTL H-Sport.
19.30-20.00 EURO Eurosportnieuws.
19.30-20.00 BRT 1 Sport
20.00-22.00 EURO Speedworld.
20.15-21.00 Did 3 Querpass: magazir
20.56-21.41 Ned 2 Studio Sport: teru
de afgelopen sportweek.
22.00-23.00 EURO Eurogoals.
22.16-22.34 Ned 3 Sportjournaal.
22.45-23.30 B8C 2 Kickmg and Scre;
documentaireserie over de geschiedem
23.30-00.05 RTL 4 Sport.
00.00-01.00 EURO Eurogolf magazim
01.00-01.30 EURO Sportnieuws.
Beleving teriC
bij vrouwen fe
Ter Leede rl
LEIDEN «JOB DE KRUIFF
Sète, CEV-beker, eerste ronde, tweede
TAFELTENNIS wedstrijd: Sète (Fra)-Zwolle (Ned) 3-0(15
9 15-9 15-9). Eerste wedstrijd: Zwolle-Sè-
te 2-3. Sète naar volgende ronde.
Vrouwen
World Cup, Okazaki: Verenigde Staten-Ne-
derland 3-0 (16-14 15-5 15-6), China-
Kroatië 3-2, Brazilié-Canada 3-0, Brazilië-
Nederland 3-0 (15-6 15-7 15-8), China-
TCS
8-61 Westa 8-39
8-58 Rijnsoever 8-35
8-41 OKI 8- 7
EERSTE DIVISIE 2: Pecos 2-Vitesse'35 7-
3, SVE-Salamanders 5-5, Korenbeurs-Am
stelveen 7-3
Salamanders 8-56 Vitesse'35 8-41
Korenbeurs 8-42 SVE 8-36
Pecos 2 8-42 Amstelveen 8-23
EERSTE DIVISIE. Amstelveen-Vitesse'35
6-4, Rijnsoever-Groningen 5-5, Cosmos-
Hotak'68 2 6-4
Cosmos 8-58 Hotak'68 2 8-35
Groningen 8-42 Rijnsoever 7-34
Amstelveen 8-39 Vitesse'35 7-19
Györ. Open Hongaarse kampioenschappen.
Vrouwen, eerste ronde: Keen-Jurinec (Kro)
21-15 21-15 23-21, Noor-Oermastija
(Slo) 21-14 21-15 21-13. Tweede ronde:
Hooman-Edel (Rus) 21-8 21-9 21-12,
Keen-Badescu (Roe) w.o., Badescu komt
niet opdagen, Noor-Lupulescu-Fazlic (Joe)
21-15 21-7 22-20. Derde ronde: Hooman-
Batorfi (Hon) 22-20 21-16 6-21 21-16,
Hui (Chi)-Keen 21-10 21-5 21-6, Ying
(Tai)-Noor 21-15 21-18 21-15 Kwartfina
le: Ju (Chi)-Hooman 22-20 18-21 21-6
21-16. Finale: Ymg-Ju 21-8 17-21 21-9
21-13. Mannen, eerste ronde: Heister-Tol
(Roe) 21-14 21-18 21-16. Tweede ronde:
Varga (Hon)-Heister 21-23 24-22 21-14
13-21 21-19. De Cock in kwalificatietoer
nooi uitgeschakeld door Lavaleij (Aus). Fi
nale: Min (Ita)-Syed (GBr) 21-13 22-20.
21-6.
Verenigde Staten-Egypte 3-0. Cuba-Car
da 3-0, Kroatie-Japan 3-2, Zuid-Korea-
Peru 3-0, Cuba-Egypte 3-0. Japan-Kenya
3-0. Stand: 1. Cub3, China 7-14, 3. Brazi
lië 7-13, 4. Japan 7-12, 5. Kroatië 7-11,
6 Zuid-Korea, Verenigde Staten, Neder
land 7-10, 9. Canada, Peru 7-9, 11Egyp
te, Kenya 7-7.
WATERPOLO
HOOFDKLASSE: LZ 1886 AZPC 2-13,
AZPC - De Zijl/LGB - 18-6, Brandenburg -
Nereus 8-9, De Ham - VZC 22-4 en VZC -
AZC 3-27
Berlijn, EC 1, voorronden: Catalunya (Spa)-
Polar Bears 12-9 (3-2 2-4 4-2 3-1). Span-
dau (Dui)-Galatasaray (Tur) 12-9, Polar Be-
ars-Galatasaray 14-11 (4-1 4-4 3-4 3-2).
Spandau-Catalunya 7-8(1-3 3-3 1-1 2-1)
Eindstand: 1. Catalunya 3 6, 2. Spandau
3-4, 3. Polar Bears 3-2, 4. Galatasaray 3-
0 Catalunya en Spandau naar kwartfinale
Kampen, EC 2, voorronden: Het Ravijn-Di-
namo Bucuresti (Roe) 11-10 n.v. (8-8) (1
2 1-1 1-3 5-2 2-2 1-0). Istanboel (Tur)-
Cercle Royal (Bel) 8-11, Het Ravijn-Bar-
celona (Spa) 9-12. Cercle-Dinamo 6<13.
Eindstand: 1 Barcelona 4-8. 2 Het Ravijn
4-6, 3. Dinamo 4-4, 4. Cercle 4-2,' 5. Is
tanboel 4-0. Barcelona en Het Ravijn naar
kwartfinale.
WIELRENNEN
TENNIS
Moskou, 1,8 miljoen gulden, halve finale:
Steeb (Dui)-Rosset (Zwi/3) 7-5 5-7 6-4,
Vacek (Tsj)-Kafelnikov (Rus/1) 7-6 3-5 7-
6 Finale: Steeb-Vacek 7-6 3-6 7-6. Dub
belspel. finale: Byron Black/Paimer (Zim-
/VSO-Ho/Steven (VSt/NZe) 6-4 3-6 6-3.
Stockholm, 1,3 miljoen gulden, halve fina
le: Boetsch (Fra/5)-Prinosil (Dui) 6-1 1-6
7-5, Enqvist (Zwe/2)-Reneberg (VSt) 6-2
6-1. Finale: Enqvist-Boetsch 7-5 6-4. Dub
belspel, halve finale: Eltmgh/Haarhuis (2)-
Knowles/Nestor (Bah/Can/4) 6-4 6-3, Con-
nell/Galbraith (Can/VSt/3)-Woodbridge-
/Woodforde (Aus/1) 7-6 6-4. Finale: Elting
h/Haarhuis-Connell/Galbraith 3-6 6-2 7-6
Buenos Aires, 485.000 gulden, kwartfina
le: Corretia (Spa)-Gumy (Arg) 6-4 6-4,
Moya (Spa)-Berasategui (Spa/4) 6-3 6-3,
Novak (Tsj)-Blanco (Spa) 6-1 6-0, Mantilla
(Spa)-Emilio Sanchez (Spa) 7-6 6-4. Halve
finale: Moya-Novak 7-5 6-3, Mantilla-Cor-
retja 3-6 6-3 6-3. Finale: Moya (Spa)-Man
tilla (Spa) 6-0 6-3.
Philadelphia. Vrouwen, 1,3 miljoen gul
den, kwartfinale: Graf (Dui/l)-McGrath
(Vst) 6-3 6-2, McNeil (VSt)-Martinez
(Spa/2) 6-7 6-3 6-2, Garrison (VSt)-Spirlea
(Roe) 6-1 5-7 6-4. Halve finale: Graf-Gar-
rison 6-1 6-3, McNeil-Huber (Dui/7) 6-4
6-7 7-6 Finale: Graf (Dui/1 )-McNeil (Vst)
6-1 4-6 6-3.
TRIATHLON
Cancun. WK triathlon, Olympische afstand
(1,5 km zwemmen, 40 km fietsen, 10 km
lopen): 1. Lessing (GBr) 1.48.29, 2. Beven
(AUS) 1 49.24, 3. Eggert (Dui) 1.49.50,
4. Fattori (Fra) 1.50.02, 5. Gonzales (Mex)
1.50.19, 39. Looze 1.53.26, 45.
Huntjens 1.53.47. Barel uitgevallen. Vrou
wen: 1. Smyers (VSt) 2 04.58. 2 Callag-
her (Aus) 2.05.23, 3. Lutner-Hansen (Vst)
2.05.49, 4. Nielsen (Den) 2.05.58, 5.
Mouthon (Fra) 2.06.34, 11 Hoogzaad
2.08.24, 57. De Wit 2.17.59.
Districtswedstrijd De Bult Leiden
Cross: 1Maas, 2. Van de Kieboom (SwiftL
3. Voshol. 4. Slingerland. 10. Reitsma
(Bollenstreek). 13. Hórtens (SwO. 15.
Schoelink (Swi)
ATB: 1Van Veenendaal, 2. Casper van der
Meer, 3. Roos, 4. Goossen (Swi), 5 Joost
van der Meer (Swi), 7. Dirk Jan van Reek
(Bol). 9. Van de Klink (Swi)
Variano di Basiliano (Ita). Werefdbeker
veldrijden. Derde wedstrijd: 1. Bramati
(Ita). 2. De Vos 0.33, 3 Wabel (Zwi) 0.49.
4 Simunek (Tsj) 0.56. 5. Groenendaa!
1.10, 6. Herijgers (Bel) 1.12, 7. Verveken
(Bel) 1.25, 8 Lukes (Tsj) 1.28, 9. Van
Santvliet (Bel) 1.49, 10. Markwalder (Zwi)
1.55, 12. Van der Poel 2.16, 17. Boeze-
winkel 3.40, 27. Gommers 5.56, 35. De
Groot 6.11. Stand: 1 Bramati 60 punten.
2. Groenendaal 413. De Vos 32, 3. Wabel
31. 5. Chiotti (Fra) 25. 11. Van der Poel
17.
Schijndel. Veldrit (amateurs, neo-ama-
teurs): 1. Scheffer (Velswijk), 2 Vrogten
(Zelhem), 3. Janssen (Soest), 4. Alleleijn
(Nijswiller). 5. Bunnik(Bleiswi|k).
Münster (Dui). Veldrit amateurs: 1. Nijland
(Hengelo). 2. Urban (Dui). 3. Boom (Enter)
ZAALHANDBAL
EERSTE DIVISIE: Gazellen- Saturnus '72
22-25, Volendam- Olympia 15-26, Aals
meer 2-Actief 26-14, Hurry Up- UDSV 18-
22. E.en O. 2- Saturnus 26-20, Sparta-
Blmkert 22-24
Aalsmeer 2 6-6-11 Saturnus 6-6
Gazellen 6-9 E.en O 2 6-6
UDSV 6-9 Volendam 6-4
Olympia 6-8 Sparta Gron 6-2
Saturnus '72 6-8 Hurry Up 6-2
Blinkert 6-7 Actief 6-0
VOLLEYBAL
TWEEDE DIVISIE C: Sovicos-De Schalmers
13, Micro/Electro-Rijnmond 2 3-2, DAC-
WC 2 0-3, Alcom/Capelle 2-Morres/Hulst
3-2, Schovocomca-VTC Woerden 3-1,
BS/DOS-Hands Up 2-3.
Schovocom. 5-15 Woerden 5- 6
WC 2 6-15 Sovicos 5- 6
Micro 6-11 Hands Up 5- 5
Hulst '5-10 Capelle 2 5- 4
Rijnmond 2 5- 9 DAC 5- 2
Schalmers 5- 9 DOS 5- 1
ni/Kangeroes 0-3, MVC-Euromail/Radius 2
3-2. N0V0-Rijswi|k3-1.
WS '92 4-11 Jupiter 5- 7
Rijnmond 3 4-11 NOVO 5- 6
MVC 5-10 Radius 2 5- 5
Gemmi/K 4- 9 Rijswijk 5- 3
Tonegido 2 4- 9 RW 5-3
Vrevok3 5- 9 Zovoc 5- 1
PROMOTIEKLASSE: Rentokil/ZVH 3-Ka-
linko 3-0, Thor-Thor 2 0-3, Skania-VS
Haag 2-3. Skan.a 2 Inter Amicos 1-3,
Vrouwen
TWEEDE DIVISIE: Koipmg- Havas 11 12.
Kombij Sport- Kwiek 7-9, DSS Vriend
schap 12-11, UDSV 2 - Stompwijk 92 12-
10. Tornado- OSC 2 12-18
Kwiek 3-6 Kombij Sport 3-2
OSC 2 3-5 Stompwijk '92 3-2
UDSV 2 3-4 Vriendschap 3-2
DSS 3-4 Kolping 3-2
Havas 3-3 Tornado 3-0
DERDE DIVISIE: Ancora Velo 15-10. Ato
mium- Wings 20-14, Foreholte- Hellas 3
16-15, Westlandia- HVC 12-11 ODIS -
Saturnus'72 7-12
Foreholte 3-6 Odis 3-2
Westlandia 3-6 HVC 3-2
Saturnus' 72 3-6 Velo 3-0
Ancora 3-4 Hellas 3 3-0
Atomium 3-4 Wings 3-0
ZAALVOETBAL
EERSTE DIVISIE: 't Spatje t Gat 3-4. Bax
Hovocubo 5.-1, Hindstore-McDonald's 4-3,
Kras Ster-De Stal 8-6, Citadel-AORC 1-5,
De Visscher-Home Center 4-5.
Bax 8-17 DeStal 8-14
Hmdstore 8-17 McDonald's 8-12
AORC 8-17 't Gat 3- 9
Hovocubo 8-16 't Spatje 8 -1
Home Center 8-16 Citadel 8- 1
Kras Ster 8-16 DeVisscher 8- 0
TWEEDE DIVISIE: Sleutels-Mallon 3-6.
De vrouwen van Ter Leede
ren zaterdag op eigen veld
4-1 duidelijk te sterk voor We
burgia. De uitslag had volsel
trainer Hein van Heek veel]
ger kunnen uitvallen. „EindL
zag ik de beleving en de i|
die er ook op de training^'
eens terug in de wedstrijd'Ü
hij tevreden: fi-
Nadat de bezoekers uit
eerste mogelijkheid de s(~
hadden geopend, zorgde 7Vn^t
te Beerendonk met twee 1^,
ballen voor een voorsprong
rust. Na de thee voerden Saj
Wiegman met een schot ii
kruising en invalster r
Berkhout de score op tot 4
Hoewel beide ploegen ii
eredivisie een middenmoo)
sitie innemen, vond Van
de tegenstander 'veel mint
Met zijn eigen ploeg durfJ
nog niet verder dan een
vooruit te kijken, in dit
naar de ontmoeting met hi
sluiter Velocitas. „Daar rr
geen punten verliezen.
Een klasse lager kon De Sjn
tels niets toevoegen aan L.
eerste punt van vorige weelT
SC Muiden moest de Lefe
ploeg op zaterdag aantredei
dan werkt een groot deel vaL
selectie. Met de 'helft vanfj
tweede' hield De Sleutels I
lang stand. De 1-0 achterst
halverwege werd door
Verstraeten zelfs nog verel
alvorens de Muidense
dank zij onder meer
'buitenspeldoelpunt' en eei
rechte) strafschop uitliep
5-1.
In de eerste klasse zati
blijft Katwijk derde na de
zege op 's-Gravenzande. Mi
Boogert scoorde in de e i
helft, Helene van der Weidt i
de tweede. De 3-0 in de la
minuut werd afgekeurd we i
vermeend buitenspel,
geest hoopte tegen kopl i
Capelle de schade te bepei
Dat lukte de gehele eerste 1
inclusief een door de gastei
miste strafschop, na nist s(
de de Capelse spits tweei1
De rest van het team mi
weinig indruk, maar Oe
kwam evenmin verder dan
gemiste kans van Sonja Boe
Zondageersteklasser Ali
nia speelde tegen Juventa
beste wedstrijd van het seü
maar liep de verdiende
winning mis. Zo luidt althal
lezing van Ellen Koren, die
twee doelpunten niet gf
objectief genoemd kan woi
De snelle achterstand
door haar persoonlijk omf
gen, maar na de vele gei
kansen om de 2-1 uit te bot
vond de trainers telg de g
maker 'logisch'. SJC beleeft
gen Vredenburch (1-3) het
kende verhaal'. Petra
voorn vond dat het aardig
maar zag haar ploeg niet v
komen dan een doelpunt
invalster Suzanne vai
uit het derde.
Lijstaanvoerder UVS be
de gisteren de tiende achte
volgende overwinning
tweede klasse. Tegen nur
drie Nieuwkoop benutte a
Jenny Rouw van der Mark
van de vele kansen.