Boateng is in Ghana een ster DIOK niet in de problemen Haarhuis tegen Krajicek in Parijs Sport Ontmoedigingsbeleid voor dopinggebruikers Hockeysters zijn er klaar voor Jongejans genomineei voor Spelei DONDERDAG 2 NOVEMBER 1995 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464, PLV.-CHEF ROB ONDERWATER. 071 -! Van Arum langer uitgeschakeld waalwijk Hans van Arum, de spits van eredivisieclub RKC, is minimaal nog twee maanden uitgeschakeld. De 28-jarige aan valler kwam dit seizoen pas vier wedstrijden in actie. Sindsdien was hij op de sukkeltoer, naar nu is gebleken met een hernia. Van Arum kreeg de keus; of opereren of de kwaal met een injec tie verhelpen. De voetballer koos voor het laatste, omdat het herstel dan korter duurt. En de kans op wond-infecties aanmer kelijk kleiner is. Nazon leidt in profronde China Shanghai» Damien Nazon is de nieuwe leider in de profronde van China. De 21-jarige Fransman behaalde gisteren zijn tweede etappezege, door de bonificatie-seconden passeerde hij de Ame rikaan Steve Hegg in het algemeen klassement. Neo-prof Nazon versloeg in de eindsprint van de vierde etappe de Belg Heynde- rickx en de Let Piziks, renner uit de ploeg-Raas. Het was de fina le van een rit over 71 kilometer in de straten van Shanghai. Het peloton krijgt nu twee reisdagen. Zaterdag wordt de voorlaatste etappe gehouden, bij de Grote Muur. Dan ook krijgen de wiel renners de eerste bergen in zicht. Zondag wordt de eerste prof ronde in China besloten met een individuele tijdrit in Peking. Van der Meer wordt prof leiden» Wielrenner Casper van der Meer heeft een profcontract getekend bij de Belgische formatie Palmans. De ex-Vener, die al een aantal jaren in Harelbeke woont, wordt ploeggenoot van de Nederlander Jans Koerts. Casper van der Meer begon zijn wie- lercarriére bij Swift/Casba. Via Zwitserland kwam de avonturier in België terecht. Vijfjaar geleden kwam Van der Meer terug om weer een paar jaar voor de Leidse club te rijden. Dit jaar nam hij deel aan het WK amateurs in Colombia en hielp Danny Nelissen aan de wereldtitel. Tyson breekt duim las vegas Het tweede duel van de Amerikaanse bokser Mike Ty son sinds zijn vrijlating uit de gevangenis is afgelast. De zwaar gewicht heeft zijn rechterduim gebroken en kan daarom zater dag niet uitkomen tegen Buster Mathis. De 29-jarige Tyson bles seerde zich drie weken geleden tijdens een trainingswedstrijd. Hij dacht dat de blessure wel over zou gaan, maar de afgelopen dagen was de pijn aan zijn hand te intens. Volgens Gerald Hig- gins, een orthopedisch chirurg in Las Vegas, is een operatie niet nodig, maar zal het zeker een maand tot zes weken duren voor dal Tyson weer in de ring kan staan. De bokser kwam onlangs vrij nadat hij een jarenlange gevange nisstraf wegens verkrachting had uitgezeten. Zege bij ARC: 16-48 Een midweekse rugbywedstrijd is nu niet iets waar DIOK-coach Theo Snijders op zit te wachten. Maar door de interland van Ne derland afgelopen zondag in en tegen Denemarken werd het competitieschema opgescho ven. Daarom moest DIOK gis teravond naar Amstelveen en won van de zwakke plaatselijk rugbyclub met 48-16. Snijders had met het oog op de wedstrijd van komende zon dag tegen Hilversum uit voor zorg Arjan van der Eist, Chris Hogg en Perry Noordermeer maar aan de kant gelaten. On danks dat Ajax in Zwitserland tegen Grasshoppers moest aan treden, waren er toch nog vol doende supporters om het rug- byduel afgekomen om het ge zellig te maken. In het veld werd er redelijk hard gewerkt, waarbij DIOK de toon zette door snel te willen spelen. De voorwaartsen speelden goed en compact, ter wijl de driekwarten toch dikwijls een steekje lieten vallen. Het enige wat de tegenstander kon doen was gebruik maken van momenten van zwakte in de Leidse defensie om op snelheid de achterlijn proberen te halen. Als dat niet ging, werd er ge kozen voor de hoge en verre schop, waarna DIOK het spel weer kon gaan opzetten. Tot aan de rust (20-6) zorgden cap tain Marcel van Loon (2x) en John Koelemij voor de try's ter wijl Gottfried Bos goed schop- werkliet zien. In de tweede helft kreeg Am stelveen even vleugels, toen Gijs van der Pol op rechts drie tack les ontweek en een vijfpunter liet noteren. Vijf minuten later deed zijn teamgenoot Bas Broers dat nog eens dunnetjes over en bracht de stand op 20- 16. Achteraf waren dat de enige Amstelveense wapenfeiten, want DIOK hervond zich en stelde orde op zake. Peter Koe nen, de ingebrachte Perry Noor dermeer (2x) en Yves Kummer zorgden samen met de conver sies van Bos voor de 48-16 eind stand. De wedstrijd in Amstelveen werd vanaf de zijlijn gevolgd door twee nieuwe spelers die zich bij DIOK hebben aange meld. Allereerst Nick Coldwell, een Australische flyhalf/full back, die het afgelopen seizoen in Frankrijk op het hoogste ni veau voor Dyon uitkwam. Naast hem stond de Zuidafrikaan Niels Laurentsz die DIOK in de centers moet gaan versterken. Beide heren zijn al speelgerech tigd en zullen komende zondag in de thuiswedstrijd tegen Hil versum waarschijnlijk al hun opwachting maken. papendal» anp ders konden zich bij het plaat selijk sportmedisch adviescen trum melden om inzicht te krij gen in hun eigen situatie. Ge confronteerd met de gevaren voor de eigen gezondheid gaf 10 procent aan met slikken te wil len stoppen, 50 procent toonde zich nieuwsgierig of met uitge balanceerde voeding en training ook het beoogde resultaat zou kunnen worden bereikt. Op 20 procent van de gebruikers had de voorlichtingscampagne geen invloed. Belangrijk was dat niet- gebruikers gesterkt werden in hun overtuiging van de snoep- pot af te blijven. Deze cijfers zijn voor het Ne derlands Centrum voor Doping- vraagstukken (Necedo) aanlei ding te pleiten voor een lande lijke aanpak, waarbij het ont moedigingsbeleid centraal moet staan. Het Nederlands Instituut voor Sport en Gezondheid (NISG) wil dat streven tot uit drukking brengen in een proto col voor de huisartsen. De Haarlemse huisarts Karsten is mede in verband hiermee ge stopt met het voorschrijven van doping-geduide middelen. „In de vijfentwintig jaar, dat ik dat doe, heeft de overheid mij als onafhankelijk arts nooit iets in de weg gelegd. Ik wil niet te boek als iemand die de regels aan zijn laars lapt." Doping, binnen de georgani seerde sport al een heikel on derwerp, geeft daarbuiten aan leiding tot nog groter zorgen. Op basis van recente onderzoe ken in Rotterdam en de regio Eemland wordt geschat dat 6,4 procent van de bezoekers van sportscholen en fitnesscentra zijn toevlucht neemt tot do ping-geduide middelen. Niet om aan wedstrijden mee te doen, maar om op strand en podia te pronken met overdadi ge spierenpracht. Die voorzichtige schatting le vert een getal op van 35.000 ge bruikers in de leeftijd van 18 tot 35 jaar. De overheid spreekt van een zorgwekkend probleem voor de volksgezondheid. Aan gezien het gebruik van anabo len, cortisonen en andere mid delen op zichzelf niet verboden is, richt de bestrijding zich voor al op voorlichting en ontmoedi- K'nS- Die twee zaken kómen na drukkelijk aan bod bij het con gres Doping voor de vorm, dat in opdracht yan het ministerie van VWS op Papendal is gehou den. Dit een proef-project in Eemland, waaraan 45 sport scholen en fitnesscentra deelna men, blijkt dat een dergelijke aanpak succes kan hebben. Krachtsporters en bodybuil- SCOREBORD Richard Krajicek. foto anp parus anp/rtr Na Jan Siemerink hebben ook Paul Haar huis en Richard Krajicek zich geplaatst voor de derde ronde van het toernooi in sportpa leis Bercy in Parijs. Haarhuis versloeg giste ren het Kroatische opslagkanon Ivanisevic met 6-3 4-6 6-4. Krajicek ontsnapte aan verlies tegen de Fransman Pioline, 4-6 6-4 7-5. De Neder landers treffen elkaar vandaag in de derde ronde. Siemerink speelt tegen Pete Sampras (6-3 6-4 tegen Boetsch), de nummer één op de plaatsingslijst en vanaf komende maan dag weer de nummer één van de wereld. Flij lost Agassi af, die op 10 april de kop overnam. Eltingh verloor gisteren van Jim Courier, 1-6 7-6 2-6. Krajicek stond tegen Pioline constant on der druk. De Fransman verwierf negen breekpunten in de partij van twee uur en zestien minuten, maar benutte er slechts één, in de eerste set op 5-4. Krajicek, die ze ventien aces sloeg, nam zijn kansen beter waar. Van de vier breekpunten maakte hij er twee, in de tweede set op 5-4, in de derde op 6-5. In die derde set liet Pioline op 3-3 twee breekpunten onbenut. „Dat was de genade slag", aldus de Fransman. „Een van die twee had ik zeker moeten maken." Krajicek gaf na de wedstrijd volmondig toe dat hij was ontsnapt. „De ballen rolden niet slecht voor mij." Hij maakte 103 van de 211 pun ten in de partij, verliezer Pioline 108. Haarhuis drukte Ivanisevic, vijfde ge plaatst, verder in het moeras. De 24-jarige Kroaat is na het vertrek van zijn coach Bob Brett de weg kwijt. In Essen verloor hij bij zijn eerste optreden van de Duitser Sinner, in Parijs van Haarhuis. De Brabander deed Becker onbewust een groot plezier. Door zijn overwinning vormt Ivanisevic geen ge vaar meer voor Becker in de strijd om een van de acht plaatsen in de Masters. Ivanisevic verscheen met een kale kop op baan nummer één. Het gevolg van een weddenschap met de Italiaan Gaudenzi, die eveneens zonder hoofdhaar aantrad. Waar over het gokje ging, wilde de Kroaat niet vertellen. Wel dat hij uit hopeloos uit vorm was, maar dat hadden de 12.000 toeschou wers zelf al geconstateerd. Eltingh was in de middaguren het slacht offer van de dadendrang van Courier. De 25-jarige speler uit Florida vond tegen de Nederlander de vorm die hem twee jaar ge leden aan de top van de wereldranglijst bracht. Eltingh vocht uitstekend, pakte de tweede set in de tiebreak met 7-2, maar was kansloos in deeerste en derde set. Magnus Larsson vierde zijn rentree met de zege op Woodforde, 3-6 7-6 6-0. De Zweed, elfde geplaatst, speelde zijn eerste wedstrijd sinds 14 juni, de dag dat hij een dubbele beenbreuk opliep. Woodforde ver speelde in de tiebreak twee wedstrijdpun- ten. Hij raakte er zo gedesillusioneerd van dat hij in de derde set geen bal meer raakte. Feyenoorder werd ooit nog gepolst door Ajax 's Morgens, als hij in Spijkenisse de deur achter zich dichttrekt om naar de training van Feyenoord te gaan, staat zijn vader boven op het balkon. ,,Daar staat-ie me enthousiast uit te zwaaien. Elke dag. Gewoon, omdat hij zo ontzettend trots op me is. Zijn zoon speelt opeens in het eerste elftal van Feyenoord. Daar heeft hij vroeger niet eens van durven dromen." rotterdam marcel van der kraan gpd-verslaggever Sterker zelfs, vader Boateng wist een jaar of wat geleden niet eens wie of wat Feyenoord was. In Accra, de hoofdstad van Gha na, was de liefde voor het voet bal weliswaar groot. Maar zelf had hij niet de talenten om het tot broodvoetballer te schop pen. En dat zijn zoon George in zijn jonge jaren in Afrika op straat aardig met een bal goo chelde, kon hij niet weten. Om een betere toekomst tegemoet te gaan, emigreerde Boateng sr. naar Nederland, waar hij werk vond in een hotel. George Boateng bleef in Gha na met zijn werkende moeder achter. Vader stuurde met enige regelmaat geld en kleding op. Toen duidelijk werd dat in Ne derland ook voor de 'kleine Ge orge' de mogelijkheden aan zienlijk groter waren, vloog hij op zijn tiende jaar zijn vader achterna. Spijkenisse „We wonen samen in Spijkenis se," zegt de Feyenoord-verdedi ger, die vanavond in de Kuip speelt voor een plaats in de kwartfinales van het Europa Cup Il-toernooi. „Ik beschouw mijn vader, die ik dus heel lang niet zag, meer als een vriend. We hebben plezier, maar we hebben natuurlijk ook wel eens ruzie. Mijn moeder hoorde dat het onderwijs in Nederland veel beter was. Ze dacht dat ik hier meer kans had om iets te berei ken in de maatschappij dan in Afrika. Alleen heeft niemand er ooit bij stilgestaan dat ik hier profvoetballer zou worden. Wim Jansen Hij zelf trouwens ook niet. Ge orge Boateng speelde in club verband bij de jeugd van Spijke nisse. „Met vriendjes van school, je kent dat wel. Totdat er op een dag 'een meneer Jan sen' kwam kijken. Die vroeg meteen of ik naar SW wilde ko men. Dat bleek dus Wim Jansen te zijn, maar die naam zei mij als Ghanees niks. Pas later hoorde ik dat hij de 'president' of in elk geval een zeer belang rijke man bij SW was. Ik had geen zin om bij Spijkenisse weg te gaan. Mijn school was veel belangrijker. Maar later, toen Wim Jansen bij Feyenoord hoofdtrainer was en ik al zestien jaar was, stond hij weer op de stoep. Toen heb ik de stap ge waagd." Via de A-junioren en het tweede elftal belandde hij uit eindelijk bij de A-selectie, waar Wim van Hanegem hem deze zomer ëen serieuze kans gaf. Tomek Iwan was nog niet ge contracteerd en Gaston Tau- ment kampte met gezondheids problemen. George Boateng, die zijn eerste jeugdcontract kreeg toen Ajax hem polste voor een overgang naar de Meer, mocht zich in de kijker spelen op de rechterflank. Nu, drie maanden later, is hij een be langrijke kracht in de defensie en wordt hij ook door Van Hanegems opvolger Haan op waarde geschat. Doodknuffelen Een paar weken geleden kwam zijn moeder voor het eerst in negen jaar naar Europa. Vorig jaar was er al een ontmoeting geweest toen George Boateng na acht jaar voor een vakantie terugkeerde naar zijn vader land. Maar nu kon ze met eigen ogen zien hoe het haar voetbal lende zoon vergaat. Ze viel van de ene verbazing in de andere. Boateng: „Ze wist wel dat ik geld verdiende met voetballen, maar ze had er geen idee van bij wat voor club. Dus nam ik haar mee naar Feyenoord-Ajax. Zat ze opeens tussen 45.000 uitzin nige mensen in een hel verlich te Kuip. En op het veld liep haar eigen zoon. Na de wedstrijd kwam ze op me af en toen dacht ik dat ze me zou dood knuffelen. Man, wat was zij blij en trots. Ze ging helemaal uit haar dak. Het had allemaal zo'n enorme indruk gemaakt, dat ze drie dagen later vroeg of ze nou in eens stadion had gezeten met een dak erop of dat het aan de bovenkant open was. Dat was haar gewoon ontgaan. In Afrika zijn ook veel grote stadions, maar dit was voor haar het al lermooiste dat ze in haar leven heeft aanschouwd. Drugs „Voor de hele familie in Ghana ben ik nu in aanzien gestegen. Mijn moeder is vervuld van trots omdat ze, met de hulp van God, iemand op de wereld heeft gezet die niet over straat schooiert, die niet aan de drugs of drank is, maar die in een West-Europees land een be paalde status heeft." Diep in zijn hart voelt hij zich nog 'hartstilcke Ghanees'. Maar binnen de selectie van Feye noord zien ze George Boateng niet als buitenlander. Toch zal George Boateng zijn afkomst nooit verloochenen en zijn Ghanese nationaliteit nooit kwijtraken. Ook al heeft hij in middels een Nederlands pas poort op zak en heeft hij door een optreden in Jong Oranje de weg afgesneden voor de natio- Boateng bespringt twee ploeggenoten na een Feyenoord-doelpunt. nale ploeg van Ghana. „Mijn leven is eigenlijk erg verdeeld. Ik moet voortdurend kiezen. Ik leef een beetje hier en een beetje daar, in Ghana. Toen ik tien jaar was'moest ik kiezen of ik in Nederland zou blijven. Na wat problemen met mijn stiefmoeder in Nederland moest ik kiezen of ik zou blijven of dat ik zou terugkeren naar Afrika. Vervolgens moest ik kie zen tussen Jong Oranje en het Ghanese voetbalelftal. Straks moet ik misschien weer kiezen of ik voor altijd in Nederland blijf wonen of terugga naar mijn vaderland." Verschepen Hij heeft nog geen vet contract bij Feyenoord. Al denken de meeste mensen dat volgens hem wel. „Als je in het eerste speelt, in Europa Cup-wedstrij den etc. meedoet, zal je wel een paar ton of een half miljoen ver dienen. Nou, echt niet hoor. Ik heb nog een heel bescheiden contract, dat volgend jaar zo mer afloopt. Maar van mijn geld stuur ik regelmatig dingen op naar huis. Samen met mijn va der heb ik al van alles ver scheept. Koelkasten, televisies, magnetrons, kleding, je kunt het niet bedenken of we hebben ervoor gezorgd. Ik heb in Ghana nog een zusje van elf jaar. Kijk, als ik het goed heb hoeft mijn familie in Accra geen armoe te lijden." den haag anp Jeannette Lewin houdt controle over de bal. Oranje is klaar voor het olympi sche kwalificatietoernooi hoc key in Zuid-Afrika, dat woens dag 15 november in Kaapstad begint. De vrouwenploeg won gisteren de oefeninterland te gen Duitsland in Den Haag met 1-0. Een dag eerder had de for matie van bondscoach Tom van 't Hek de Duitsers met 3-1 ver slagen. De wedstrijd op het terrein van HDM was beter dan die van dinsdag. Oranje speelde agres sief, zette de tegenstander van het begin onder druk. Dat resul teerde voor rust in vijf strafcor- ners, maar Wietske de Ruiter, vier maal, en Dilianne van den Boogaard, een keer, misten. In de tweede helft kwamen de Duitse vrouwen, die ook op het kwalificatietoernooi aanwezig zijn, niet meer gevaarlijk voor het Nederlandse doel. Oranje beheerste de strijd. In de 43e minuut drukte De Ruiter het overwicht uit in het enige doel punt van het duel. Op aangeven van Ellen Kuipers sloeg ze de bal binnen. Van 't Hek had een goed gevoel overgehouden aan de nu afge sloten voorbereidingsperiode. Overwinningen op Canada en Duitsland, beide actief in Zuid- Afrika, geven de burger moed. „Het elftal heeft veel vertrou wen in elkaar zonder dat het doorslaat in arrogantie. Dank zij deze goede resultaten hebben we iets waar we op terug kun nen vallen als het ons in Zuid- Afrika toevallig eens tegenzit", aldus de bondscoach die vrijdag zijn definitieve selectie bekend maakt. De belangrijkste afwezige in de afgelopen voorbereidingspe riode was Noor Holsboer. Zij kampt nog steeds met de na- weëen van een schouderblessu re. Woensdagmorgen trainde ze voor het eerst weer mee met de groep. Of de centrale verdedigster meegaat naar Kaapstad blijft onduidelijk. „Als ze bij wijze van spreken twee van de zeven wedstrijden daar niet mee kan doen, gaat ze mee. Voor Noor maak ik een uitzondering, ze is erg belangrijk vöor het team. Maar haar vervangsters Marlies Vossen en Wendy Fortuin heb ben het in de duels met Duits land perfect gedaan." sportprijsvi Lucky 10. woensdag 1 november 6-9-1 l-12-16-19-31-36-39-40-5i 55-57-62-67-69-70-75-76. Duitse midweeklotto Trekking A: 6-12-21-23-33-47. R frekking B: 10-15-19-31-33-37. R getal: 17. Spel'77. 555 8387. Super 6: 454 I Belgische midweeklotto. 5-17-22-34-37-38. Reservegetal: c Joker: 637 7309. (onder voorbehou koi Nootdorp Draverijen. Eerste koers. 2000 m: 1. Hobby (K; ga) 2 48.5- 1.24,3. 2. Jennifer D, Sweep. Toto: winnend 5,80 plaat 5,00 koppel 30,00 trio 182,60. Tweede koers, 2380 m: 1. Jupiter I huijsen) 3.21,6 - 1.24,7, 2. Intersf Inez Scimitar. Toto: winnend 14.7C 4,30 3,40 koppel 82,90 trio 3( dubbelwinnend 73,50. Derde koers, 2000 m: 1. Hertogin (Post) 2.48,0 - 1.24,0, 2. Juanito t Juventus. Niet gestart. Jewel We Hilde d'Almere. Toto: winnend 1,7C 1,50 1,40 koppel 4,70 trio 27,00. Vierde koers, 2000 m: 1. Jive (Kam 2.48,8-1.24,4, 2 Jacky X. 3. Jasn nal. Toto: winnend 3,30 plaats 1,6 koppel 7,00 trio 71,40. Vijfde koers, 2000 m: 1. Harpy O man) 2.46,9- 1.23,5, 2 Harald Bc Idylle Triton. Toto: winnend 2,60 1,80 3,50 koppel 16,10 trio 134,11 Zesde koers, 1640 m: 1, Iris de Bk (Van Toor) 2.12,4- 1.20,7, 2. Vane: ce, 3. Isaak Uithuizen. Toto: winnen plaats 3,90 2,50 koppel 13,9 184,70. Zevende koers, 2000 m: 1. Henri I hof (Van der Pi|l) 2.44.0 - 1.22,0,; ny Meerdijk, 3. Ditkas Jubilee. N start: His Majesty. Toto: winnenc plaats 2,20 1,50 koppel 12,10 trio I Achtste koers, 2000 m: 1 Florid (Langeweg) 2.43,7 - 1.21,9, 2. Sc Vie, 3. Gemma Brasil, 4. Edel Hol Toto: winnend 3,60 plaats 1,60 2,t pel 5,20 kwartet 547,70. Negende koers, 2000 m: 1. Rappil weg) 2.42,4 - 1.21,2, 2. Ikenius Fr Greet Buitenzorg. Toto: winnend plaats 2,40 1,70 koppel 10,40 trio' Tiende koers, 2000 m: 1. Viking Gil Pas) 2,43,3 - 1.21,7, 2. GuusWieln Grandeur A. Toto: winnend 7,50 5,80 6,70 koppel 26,00 trio 204,6( Elfde koers. 1640 m: 1 Hombre (D ger) 2.12,9 - 1.21,0, 2. Gentleman 3. Hillie Narfeg. Toto: winnend 4,20 2,30 1,80 koppel 6,50 trio 73,80. Omzet totalisator: 178.629,00. l/Ol UEFA-beker, returns tweede ronde Betis Sevilla (Spa) - Kaiserslautern (I 0(3-1). Lens (Fra) - Tsjernomorets Odessa (C 0(0-0) Betis Sevilla en Lens naar derde ronq tl Parijs. Mannen, 3,6 miljoen gulden Tweede ronde: Haarhuis (Ned) - Ivai (Kro/5) 6-3 4-6 6-4, Krajicek (Nee Pioline (Fra) 4-6 6-4 7-5, Courier (V Eltingh (Ned) 6-1 6-7 6-2, Vacek Gaudenzi (lta/15) 6-4 6-3 Blackburn Regi Blinkei rotterdam anp Regi Blinker heeft trainer Haan weer voor zich gewoi De 26-jarige aanvaller vanavond tijdens de Euro return tegen Everton in de terug in het basisteam Feyenoord. Het is mogelijl van zijn laatste wedstrijdf Rotterdamse dienst. Volgens berichten in de gelse media heeft de sukkel landskampioen Blackburn vers grote belangstelling Blinker. Het bestuur van d( gelse topclub wil op korte mijn zaken doen en zou eei drag van 1 miljoen pond (o veer 2,5 miljoen gulden) hem over hebben. Een dele van Blackburn, momente de premier league niet i dan een middenmoter, is b thuiswedstrijd tegen Evt aanwezig om Blinker te bil delen. haarlem karel jansen gpd-verslaggever NOC*NSF heeft Edwin Jol jans officieel genomineerd de Olympische Spelen vanr gend jaar in Atlanta. De schï springer moet in '96 nogt een keer aan de olympisch miet voldoen. Jongejans zich om die reden voorgj men om in januari deel té" men aan toernooien in Ausl en Nieuw-Zeeland. NOCj heeft zich op haar beurt bfl verklaard de Europees p pioen op de 1 meterplani weg naar Atlanta financier ondersteunen. l sport OP TV DONDERDAG 17.00-17 .15 Did 2: Sport H 17.30-18.30 EURO: Triathlon in Sydr 18.38-18.46 Ned 2- Sportjournaal. 18.45-19.10 RTLSport. 19.30-20.00 EURO: Eurosportnieuw 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 20.00-21.00 EURO: Boksen: EK mie 20.00-21,45 Ned 2: Europa Cup II v Feyenoord-Everton (onder voorbehouc 20.15-22.15 Did 1: Sport Ext pa Cup II (AEK Athene-Borussia Mönchs 22.00-00.00 EURO: UEFA Cup-vi 22.16-22.34 Ned 3: Sportjournaa.. r 22.30-23.30 RTL 4: Barend en Van Doifl 23.30-00.05 RTL 4 Sport. ,J 00.00-01.00 EURO: Autosport: over se toerwagenkampioenschappen 01.00-01.30 EURO: Eurosportnieuv VRIJDAG 08.30-09.00 EURO: Tennis: ATP-ov 09,30-10.30 EURO: Triathlon: in Sy 12.00-13.00 EURO: Boksen. 12.30-14.40 RTL 4: Barend en Van 13,00-15.00 EURO: Voetbal: EC II e Cupoverzicht. 15.10-16.55 BBC 2: Sport on Friday: v van de nationale tenniskampioensc .15.30-16.30 EURO: Motorsport 16 20-16.30 Did 3 Sport ir

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 24