'Ik heb arbiter niet geschopt' Squashers Alphen zijn kansloos Volgens Haan komt Feyenoord eraan Sport Nieuwe regels van UEFA na perikelen rond Grünholz SPORT SPEL v-':- WOENSDAG 1 NOVEMBER 1995 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464, PLV. -CHEF ROB ONDERWATER. 0 DUIVENTIL Wilt U iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbode) dage lijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Of schriftelijk naar Postbus 54, 2300 AB Leiden. Faxen mag ook: 071-5321921. IIDEN LOMAN LEEFMANS toiet alleen vooraf, maar ook na het jwalificatie-toernooi voor de EK en ATC zaalvoetbal blijft het 'geval' Grün- jiolz de gemoederen bezighouden. Grünholz is de eerste speler die uit- comt voor een profclub (FC Den Haag) ""*?n voor de nationale zaalselectie. De Ioiropese voetbalbond UEFA ziet zich loor dit novum genoodzaakt haar in- ernational regelgeving op dit gebied an te scherpen. De UEFA is vooralsnog niet van plan Jrüpholz of spelers die zijn voorbeeld olgen aan te pakken. Wel wil men in iet hoofdkwartier in Zwitserland dui delijkheid verschaffen over het afstaan (an betaalde veldspelers aan vertegen woordigende vijftallen. In de reglementen van de UEFA staat dat spelers die voor het nationale indoor-team uitkomen, ook in een of ficiële zaalcompetitie actief moeten zijn. Er staat nadrukkelijk niet dat voetballers die hun brood op het veld verdienen, niet het Oranje shirt in de zaal mogen dragen. Dat zou tot hu toe ook een overbodige regel zijn geweest. Profs die bij betaalde veldclubs onder contract staan, mogen van hun werk gevers meestal toch niet in de zaal uit komen uit angst voor blessures of een verlies aan conditie. Gerald Vanenburg werd ooit voor het Oranje-vijftal ge polst. PSV wees het verzoek van de hand. Primeur Grünholz had vorige week de primeur. Een 'veldprof in de nationale zaalse lectie. FC Den Haag had nog gepro beerd dit te voorkomen. De club be riep zich op het contract dat met de beste zaalvoetballer van ons land was gesloten. Daarin staat dat hij alleen hoeft te worden vrijgegeven voor wed strijden van zijn zaalvereniging Bunga Melati. Dat was al een uitzonderlijke overeenkomst. Over Oranje werd niet gerept, maar na aandringen vanuit Zeist ging Den Haag uiteindelijk toch overstag. ,,We moeten toegeven dat Grünholz een bijzonder geval is", laat een woordvoerder vanuit het hoofdkwar tier van UEFA in Zwitserland weten. „Onze regelgeving is op dat gebied in compleet. Wij hebben de KNVB vooraf toestemming gegeven om hem op te stellen. Maar dat hij tussentijds, tijdens het toernooi nog uitkwam voor Den Haag, was geen slimme zet. Er is daar over geen protest binnengekomen. Maar ik durf niet te speculeren wat wij hadden besloten als dat wel was ge beurd. Dat had wel eens nare gevolgen voor Nederland kunnen hebben." Spanje Oranje mét Grünholz won het toernooi dat in diverse hallen in ons land werd afgewerkt. Met vier overwinningen en een gelijkspel tegen Slowakije had Ne derland een punt meer dan nummer twee Kroatië. De ex-Joegeslaven ont breken nu op het WK in december en het EK in januari, beiden in Spanje. Naar aanleiding van het meespelen van Grünholz gaat de UEFA aan haar huidige reglement sleutelen. „We pro beren zaalvoetbal internationaal te promoten. En het zou in tegenspraak met ons beleid zijn geweest als we een man als Grünholz, waarvan ik heb be grepen dat hij een hele goede is, deel name hadden ontzegd. Maar omdat hij tussentijds het toernooi verliet om bij Den Haag te gaan spelen, is bij an dere landen misschien de indruk ge wekt dat spelers mogen meedoen die veldvoetbai boven de hal prefereren." De laatste mededeling vanuit het Zwitserse Nyon is dat de aanstaande veranderingen niet vóór het aanstaan de EK en WK van kracht zullen zijn. FC Den Haag is wederom het enige obsta kel dat Grünholz moet nemen om een hernieuwd optreden in het Oranje shirt te bewerkstelligen. Rijnsburg-aanvoerder Menno Vaartjes perplex na beschuldigingen (vervolg van voorpagina) ilet duel tussen Zwaluwen Vlaardingen en Rijnsburgse ;5oys (in de tweede klasse van de zaterdagcompetitie) rerliep vooral in de tweede helft tumultueus. Steven Fa- per werd met een rode kaart uit het veld gestuurd, onte recht volgens vele Rijnsburgers. In de laatste minuut Meurde de scheidsrechter ook nog de gelijkmaker van twaluwen goed, terwijl de grensrechter voor buitenspel scheidsrechter gingen, mogelijk van boze supporters. Op een gegeven moment draaide hij zich om en vroeg aan mij: 'Was jij dat'? Ik wist helemaal niet waar hij het over had en heb 'nee' geantwoord." Vaartjes zegt ook getuigen te hebben die voor hem willen pleiten. „De keeper van Zwalu wen en de secretaris hebben ge zien dat ik helemaal niets heb gedaan. Ik heb niet geschopt." Volgens scheidsrechter Brou wer is het puur toeval dat hij twee keer in twee weken bij een incidenten op het voetbalveld is betrokken. „De rapporteur bij de wedstrijd Excelsior Pernis te gen RWH heeft gemeld dat de scheidsrechter 'keurig overeind bleef, dat heeft me gesterkt." Naar aanleiding van dat duel kreeg hij overigens aanbiedin- lUNSBURG WILLEM SPIERDIJK pe scheidsrechter bij deze wed- Itrijd, Brouwer uit Rotterdam, iwam twee weken geleden ook il in opspraak. Toen deelde hij fier rode kaarten uit aan spelers an Excelsior Pernis, waarna het uel moest worden gestaakt, rouwer zegt overigens dat hij afloop van het duel door pelers van Rijnsburgse Boys an die incidentrijke wedstrijd ■terd herinnerd. I Brouwer zegt zeker te weten lat hij door Vaartjes is ge- Pphopt, hij zegt daar ook enkele etuigen van te hebben. De spe- pr van Rijnsburgse Boys heeft (en gehele andere lezing. „Na je wedstrijd was het een ge- Jrang om de scheidsrechter. Ik —(eb toen ook gevoeld dat er wat jenen in de richting van de gen om in tv-programma s op te treden, onder meer van Ba rend en Van Dorp. „Ik heb niet het idee dat zo'n uitzending bij draagt aan het promoten van het scheidsrechteren." Volgens Brouwer lopen amateurwed strijden steeds meer uit de hand door betalingen. „Zelfs in het afdelingsvoetbal gaat het om een paar tientjes." Rood Ook tijdens de wedstrijd tussen Zwaluwen Vlaardingen en Rijnsburgse Boys denkt Brou wer goed te hebben gehandeld. „Ik gaf de rode kaart omdat een speler van Rijnsburg uit alle macht een tegenstander neer legde, met opzet. Dat betekent dus 'rood'. Bij de laatste treffer kon ik zelf goed zien dat er van buitenspel geen sprake was." Menno Vaartjes kan echter de handelwijze van de arbiter na de wedstrijd niet begrijpen. „Ik loop er nu toch mee rond. Het is te belachelijk voor woorden wat er is gebeurd. Stel dat het verhaal van de scheidsrechter wordt geloofd. Ik moet er niet aan denken." De zaak wordt ko mende maandag al mondeling door de tuchtcommissie behan deld. Jan Siemerink ronde verder Jan Siemerink is doorgedrongen tot de derde ronde van het ten nistoernooi in sportpaleis Bercy in Parijs, i als zestiendè k1'- plaatste Rijnsburger was gister avond laat iets beter dan de Amerikaan David Wheaton. De linkshandige Nederlander ver sloeg zijn opponent in de tie break die in beide sets nodig was: 7-6 (8-6) 7-6 (7-4). Jacco Eltingh en Paul Haar huis bereikten de tweede ronde. Eltingh versloeg de Nieuwzee- lander Brett Steven, 6-4 3-6 7-6 (2), Haarhuis was sterker dan de Roemeen Voinea 6-3 2-6 6-3. Hendrik-Jan Davids verloor. De nummer 413 van de wereld was in 69 minuten niet opgewassen tegen de als veertiende ge plaatste Amerikaan Todd Mar tin, 3-6 4-6. Eltingh speelt woensdag op het „court central" de eerste partij tegen de als zesde ge plaatste Amerikaan Jim Courier. In de tweede partij komt Ri chard Krajicek op de baan voor zijn duel tegen de Fransman Pioline. Op baan één speelt Haarhuis tégen de als vijfde in geschaalde Kroaat Ivanisevic. In Montevideo werd Sjeng Schalken uitgeschakeld. De Limburger verloor in de eerste ronde van de Braziliaanse gravelspecialist Meligeni, 6-4 4- 6 3-6. archieffoto loek zuyderduin Jan van der Marei (Tèr Aar) neemt op 5 no vember in Mexico deel aan het WK duathlon De voorlaatste koers op Duindigt staat zondag in het teken van de lange afstand. In het pro gramma is tevens het stayers kampioenschap opgenomen. Zondag 12 november sluit de paardebaan en gaat op 3 maart 1996 open De betaal de voetbalclubs Telstar en Haarlem spelen in het seizoen 1997-1998 in één stadion Het wegsturen van de oud-NAC- en RBC-spelerTon Cornelis- sen was de aanleiding van de massale vechtpartij bij de voetbalwedstrijd GVW-Kozak- ken Boys. Volgens trainer Hans van der Zee (ex-Quick Boys) was de scheidsrechter de aanleiding van de ongere- gelheden Gymnastiekvereni ging DOS (Noordwijk) viert het komende weekeinde het 90 jarig bestaan met een grootse Gymdemo in de Nor- thgohal Rinze Tjeerdema volgt Kaj Locher als voorzitter op bij korfbalclub De Danaï den Menno Jansen (Leiden), Taco Nijhof (Leiderdorp), Jan Laan (Noordwijkerhout), Mar tin Ruiter (Ter Aar) en Evelien van Leeuwen (Zoeterwoude) zijn door de Nebas geselec teerd voor Paralympics 1996 in Atlanta Zondag 5 november houdt AV Holland in de Leidse Hout een prestatieloop. Aan vang 11.00 uur Ex-prof Adri van Tiggelen speelt de komen de maanden mee met het eer ste elftal van vierdeklasser Oud Beijerland Bram de Groot (Zevenhoven) won bij de ATB sportklasse de Top Five Com petition 1995 De Wassenaar- se bokser Fred Westgeest komt op maandag 6 november in Hourust in de ring tegen een Tsjechische tegenstander Het vrouwenteam van BV Lis- se leverde tegen BC Lieshout een slechte prestatie. De be kerwedstrijd werd met 62-61 verloren De Zoeterwoudse jeugdspeler Wouter Verhey opende voor Sparta de score in de jeugdwedstrijd tegen Ajax 1 -2) Succes voor Alphe- naar Van Beek en zijn organi satie. De Ronde van Zuid-Hol land (9 maart 1996) is opgeno men in de topwielercompetitie van de KNWIJ. De Water schapsronde, met start en fi nish in Zoeterwoude, is op 6 juli de laatste rit van de club competitie. De derde klassie ker op de agenda van 1996 is de Randstad Klassieker voor vrouwen. Bij deze wedstrijd is Leiden start - en finishplaats Basketballer Margreet Visscher mag niet voor Uitsmijters uit Almelo uitkomen. Het over schrijvingsformulier kwam te laat bij de basketbalbond bin nen De waterpolobond heeft de regionale jeugdspelers Alexandra Onderwater (De Zijl/LGB), Ingeborg Streng (Sassenheim), Linda Weijer- mans (LZ'86), Simone Molfers (LZ'86), Chantal <^e Oever (Katwijk) en Bernadette Roeloffs (Alkemade) opgeroe pen voor centrale trainingen in Zeist «Sportvereniging WKZ (Wassenaar) zoekt een kunstzwemtrainer De Al- phense Schaakclub houdt op zaterdag 11 november een re ceptie vanwege het 60-jarig bestaan De ex-profspelers Arnold Griffith en Danny den Ouden mogen niet voor Zwar te Schapen uitkomen. Zij had den voor 15 juli geen over schrijving naar de hoofdklas ser gevraagd De Belgische plaats Gent heeft zich beschik baar gesteld voor start van de Ronde van Frankrijk in het jaar 2000 René Temmink is zaalvoetbalscheidsrechter bij het WK-kwalificatie-toernooi in Italië Zaterdagavond in Alkmaar de derde wedstrijd om de KNSB Cup De Leidse voetbaljeugd speelt maandag 6 november bij Lugdunum een oefenwedstrijd tegen de Cl van die club. Een dag later oefenen de meisjes in en tegen Woubrugge. De meisjes van Koudekerk zijn op woensdag 8 november oefenpartner van de selectie onder de 14 jaar Er waren toch nog acht voet balclubs die niet de moeite namen om een wedstrijdbal af te halen bij het Sport café Lei den. Sponsor Henny Rits heeft voor 51 clubs een bal beschik baar. Op vrijdag 17 november zijn een aantal Bollenstreek clubs aan de beurt ROTTERDAM GPD Dat er een bedrukte stemming in de Kuip heerste, hoort nie mand uit de mond van Arie Haan. Geen wanklank over zijn voorganger Wim van Hanegem, die met zijn nieuwe assistent Lex Schoenmaker al lang en breed in Saudi-Arabië zit. Feye- noords nieuwe trainer ontwijkt omzichtig elke insinuatie, maar verklapt terloops een positieve ontwikkeling te bespeuren in de spelersgroep. „Er wordt weer opener met elkaar gesproken, de spelers be ginnen weer te lachen. Het on derlinge respect keert terug, ook buiten het veld. Ze beginnen el kaar weer te vertrouwen en ze staan niet meer als eenling in het veld." Eenheid Zonder de term 'teambuilding' te noemen, werkt hij stilaan naar een eenheid toe, waarbij hij Ajax als voorbeeld stelt. „Bij Ajax werkt iedereen keihard. Daar zie je ook Finidi George in zijn eigen strafschopgebied meeverdedigen. Waarom zou den wij dat niet kunnen?" vraagt hij zich af. „Het moet af gelopen zijn met het in vakjes spelen, de spelers moeten el kaar helpen, overal op het veld." Langzamerhand, heeft Arie Haan het gevoel, dat zijn ploeg klaar is voor het grote werk, dat zich morgenavond tegen Ever- ton aandient. „Nul-nul is goede uitgangspositie. Het wordt een belangrijke wedstrijd, want wij willen overwinteren in de Euro pa Cup. Voorwaarde is, dat we winnen. Tot dusver is elke over winning, die Feyenoord dit sei zoen in een thuiswedstrijd heeft behaald, toereikend. Ja, behalve Ajax. Maar die wedstrijd laat ik even buiten beschouwing. Het gaat om wedstrijden die voor ons mogelijk zijn geweest te winnen.' Trainingskamp Feyenoord gaat vanaf vandaag met zeventien spelers in trai ningskamp, van wie er morgen eentje dient af te vallen. Niet lot de selectie behoren Aurelio Vid- mar, Denis Klioejev, Glaucio en Bernhard Schuiteman. „Zij spe len in het tweede om ritme op te doen," verklaart Haan zijn keuze. Verder hebben Giovanni van Bronckhorst en Clemens Zwijnenberg aangepast ge traind. „Ze hebben wat loop training gedaan en veel gerust. Het mag ook niet meer voorko men," vervolgt Arie Haan, „dat Van Bronckhorst mij pas na de wedstrijd tegen NEC vertelt, dat hij voor de wedstrijd al steken in zijn benen voelde." De opstelling voor morgen avond heeft hij al in zijn hoofd, maar houdt die tot op de mid dag van de wedstrijd voor zich zelf. „Ik probeer de goede din gen vast te houden, daarom zal de opstelling niet veel verschil len van die tegen NEC. We moeten voortborduren op de sterke punten, tenzij het in de wedstrijd niet lukt, dan zal ik weer iets anders moeten beden ken." Balverlies „Het belangrijkste," benadrukt Arie Haan nogmaals, „is dat we bereid zijn voor elkaar te wer ken. Tegen NEC zag ik in de eerste helft bij balverlies vier man in wandeltempo teruglo pen. Dat heb ik in de tweede helft niet meer gezien. En toen lukten bepaalde dingen wel, die voor rust niet gingen. Zo komen we langzaamaan waar we we zen willen." jiDENFC Lisse pakte gisteren uit tegen Lugdunum. In het laatste duel om de Crab-bokaal won de zaterdageersteklasser met maar liefst 8-0 in de Ikkerpolder. Dat betekende dat Lisse samen met UVS eerste werd in het nederlaagtoernooi, want de Leidenaars wonnen een jaar geleden met de- plfde cijfers tegen de Kikkers. Lisse en UVS deelden de eerste en tweede prijs (respectievelijk 1000 en 500 gulden) gebroederlijk en ze mogen ie- er zes maanden de bokaal in de kast zetten. Voor FC Lisse kwam de doelpuntenmachine pas na rust op gang. Na 1 -0 bij de pauze, stuurde Mark l/otte zijn basis-elf de wei in en dat maakte nogal wat verschil. Voor de zaterdagclub scoorden Jelle Visser (3), Marco Kleyn (2), Dennis lliohan, lark Ens en Barry Opdam. Op de foto laten de Lugdunummers Hans van As (2) en Ronnie van der Weyden een Lissenaar ontsnappen, foto henk jlDEN KARIN PITERS pUASHMEpEWERKER Jjor de squashers van Alphen as Centre Squoss uit Oss giste- tn een maatje te groot. Alphen ferloor met 5-0 kansloos tegen k-wereldranglijstspelers, waar onder Brian Bonnet. Theo Weemoed kon er in de irste game nog zes punten uit- pen. „Daarna was ik moe, zo nvoudig is dat. Deze heren (aren een klasse groter dan wij. laar wat wil je ook tegen ex- (ereldranglijsters als Brian innet die ooit op een tiende laats heeft gestaan. Ik zag hijnbewegingen die ik nog loit gezien had." Alphen staat ior dit forse verlies stevig op laatste plaats in de eredivisie. We zijn dan ook het enige team dat met vier spelers uit dezelfde plaats speelt. Andere teams trekken spelers van over de hele wereld aan, tot Australië toe. Met geld worden ze bij el kaar gekocht en er spelen soms vier spelers die geen enkele bin ding hebben met de club", rela tiveert Weemoed het verlies. De dames van Steijn Sports verloren na een lange partij ruimschoots van het sterke Squash Haarlem, dat ook op de ranglijst een hogere positie in- neemt. Alleen eerste speelster Jacqueline van Wijk wist haar partij te winnen. De andere drie dames moesten de winst aan hun tegenstanders laten. In de eerste divisie B blijft Steijn Sports op een zesde plaats staan, waarmee degradatiege vaar nog niet is afgewend. De heren van Steijn Sports verloren nipt van Meersquash dat in de 2e divisie C de plaats direct onder de Voorschotense ploeg inneemt. Door het 3-2 verlies wisselen beide teams van derde en vierde plek. Voor Steijn Sports deed Marco van den Berg goede zaken door met 3-1 zijn tegenstander te ver slaan. Ook Mark Huier stond zijn mannetje. Na twee verloren games kwam hij terug in de wedstrijd en pakte hij een 3-2 winst. Michel Vloet en Arthur Smit moesten de partij laten lo pen. Omdat Meersquash meer games had behaald dan Steijn Sports, kregen zij gisteren het wedstrijdpunt. In dezelfde tweede divisie C won Estec gemakkelijk met 4-1 van PSRC uit Papendrecht. Al leen de partij van Bernard Les- rant was spannend. De uitein delijke winst kwam met 3-2 de Noordwijker toe. De dames van Holiday Inn wonnen zeer overtuigend van Squashoorn. Het ging de dames zo goed af dat Holiday Inn vijf punten aan het totaal kan toe voegen en zich losmaakt van di recte opponent Squashoorn. In- grid Meulenbelt moest even in komen met haar nieuwe racket, maar won eenmaal op dreef haar partij met 3-2. Ook Nel van Duyn speelde een lange, gelij- kopgaande, pot. Heel close won ze met 3-2. Ingrid Meulenbelt en Marijke van Schie pakten een gemakkelijkere winst. De dames van Alphen uit de eredivsie A waren gisteren vrij. Regerend kampioen Brande- wijntje United had op de derde speeldag van de dartscompeti tie weinig moeite met het team van Puntje d'r in. Het werd aan de Morsweg maar liefst 10-0. De nummer twee van vorig jaar, 't Uilenest Snops, kreeg meer te genstand van 't Vierkant uit Lis se: 6-4. Na een goede 8-2 over winning klom Bull 1 uit het' Oegstgeester buurthuis Kratong naar de derde plaats. In compe titie regent het tot nu toe '180's', de maximale score bij darts. Leidenaar Jos Vasen en regiobe stuurslid Dolf Koomen kregen het zelfs twee keer voor elkaar. Eredivisie: Protector» - Cleaners 7-3; Bottc- speer - Bull 1 2-8; Vierkant - Snops 4-6; Uni ted - Puntje d'r in 10-0; Knoeiers - Querelle 6- 4. Stand: I. Brandewijn United 3-27; 2. Uile- nest Snops 3-22; 3. Buil 13-21,4. BK Protec- Dlvisle IA: Huntcrboys - MC Noordwl|k 4-6; Black Adders - Nomads 7-3; VW - Generals 4- 6; Brandewljntje 2 - Vierkant Dames 8-2; 666 Souadron -Atad Arrows 7-3. Stand: I. Black Adders 3-20; 2. MC Noordwijk 3-19; 3. Ilur bour Generals 3-15; 4. Veni Vidl Viel 3-15; 5. Huntcrboys 3-14; 6. Brandewljntje 2 3-14; 7. 666 Souadron 2-11; B. Downstairs Animals 2- 11; 9. Mad arrows 2-10; 10. Nomands.3-10 II. Vierkant dames 3-10. Divisie IB: Jetstream - Ravens 10-0; Gauwc Gelt - Raspoetln 4-6; Vierkant 2 - Brandewljri- De Travellers uit Sassenheim blijft de trotse koploper in klas se IC van de bowling National League. Met een totale pinfall van 5406 werd op de tweede speelronde, ditmaal gehouden in Amsterdam, een vierde plaats behaald. Dat leverde omgere kend toch zes wedstrijdpunten op. Het Leidse team fJViy.W sleepte met een totaal van 5500 acht punten in de wacht en staat nu derde. Laatste in deze klasse is het Alphense Single Club Bowling. Stand; I. Travellers 14 pnt; 2. Pirn's Bowling 13; 3. BVUW 12, 4. Kokkelkoren II; 5 Zabrls- ky 8; 6. Probos-spelt 7; 7. Pro Set 4; tl. Single Club Bowling 3. Voor de drietallen van de Snookerij was er wisselend suc ces tijdens de openingspartijen van het seizoen in de superlea gue B. Het zogeheten nul-team won met 5-4 in en tegen IJmui- den. Snookerij 7 en 1 kwamen in het eigen centrum aan de Utrechtse Veer tegen elkaar uit. Het werd een 9-0 overwinning Snookerij 1. Behalve de drie Leidse ploegen, speelt dit jaat voor de eerste keer ook een team uit Warmond in de super league, het op een na hóogsts niveau. Aangezien het om de eerste speelronde ging, is nog geen stand opgemaakt. In de gemengde driebanden groot-competitie van de distric ten Bollenstreek en Veen- en Rijnstreek maakte John van Dam van 't Fort zijn 40 caram boles in 37 beurten. Hij won daarmee uiteraard zijn partij. Tegenstander Henk Keijzer van Taveerne 2 kon slechts bewon derend toekijken, 't Fort won de wedstrijd met 5-2 en klom daar door naar de vierde plaats op de ranglijst. De nieuwe koploper is het tweede team van 't Fort, dat overwinningen op Ambassador en Centraal noteerde. In poule B van de driebanden-klein- competitie van het district Bol lenstreek vestigde Peter van Rijn van De Roode Leeuw de aandacht op zich door zijn par tij tegen Jan van Hese (Sassen heim) met een moyenne van 1.103 winnend af te sluiten. Van Rijn produceerde onder andere een serie van vijf caramboles. Uitslagen drlcbanden-groot: 't Fort 2-Am- bassador 7-0, 't f ort 2-Centraal 5-2, Tavecr- De Sport 2-Pal 't Fort 4-3, RBV 2-Lissc Centraal 2-5, RBV 3- RBV 0-7. Stand: 't Fort 2 10-41,5, RBV 9-41, Palace Lisse 8-40, 't Fort 10-39, Centraal 10- 38, De Sport 2 9-35, Taveerne 8-33,5, RBV 3 8- 33, Lisse Centraal 9-32, De Sport 9-30, De Bollenstreek, driebanden-klein, uitslagen Cule A; De Klipper 3-BSM 5-2, Royal Sport irthgo 2-5, Sport-De Klipper 5 2 Stand: Royal Sport 6-28, De Klipper 3 6-25, De Klip per 8-22. Sport 5-21, Buds Inn 5-21, Northgo 5-19, BSM 5-4. Uitslagen poule B: De Dool rt-Hoofddorp 3-4, De Klipper 2-Centraal 5- Northgo 2 Bull's Inn 2 3-4. De Roode Leeuw-Sassenheim 5-2 Stand: Sassenheim 6-25, De Doofpot 6-23, De Roode Leeuw 6-22, Centraal 6-21,5. De Klipper 2 6-21,5, Hoofd dorp 6-21, Bull's Inn 2 6-18, Northgo 2 6-16. Llbrc Cl, uitslagen: Sasserihelm-Dc F.ngcl I 3, Sportrust-I.UTO 5-2, De Engel 2-taveerne 0-7, Royal Sport-De Kleine Engel 4 t Stand: Lirro 6-35, Sport rust 6-26, Taveerne 5-21, Royal Sport 5-21, Sassenheim 5-16, 't Sol daalje 5-14, De F.ngcl 2 6-14, De Kleine Engel 5-12, De Engel 5-9 Veen- en Rijnstreek, driebanden klein, uit slagen: R'vecn-De Plas 2-5, De Vergulde Vos 2-Dc Schelp 2 5-2, RBV-De Manege 5-2, 't Scheepje-De Vergulde Vos 6-1, 't Fort 2 R'vccn 2 5-2, De Manege 2-lucobswoudo 5-2, H'vecn 5-'t l ort 3 7-0, R'vccn 6-R'vccn 4 0 7, Westerhaven 'l Fort 4 7-0, 'l Fort-R'veen 3 2 5. De Schelp-RIjnegorn 0-7 Stand: 't l ort 2 8 39, Rljnegom 8-38, irobswoi.de 7-35, ll'veen 5 8-34, De Manege 8 33. Westerhaven 8-31, R'vccn 3 7-29, De Schelp 8-29. R'vccn 4 7 28. R'vccn 2 8 28. De Vergulde Vos 2 8-28, 't Scheepje 8-27. RUV 8 27, De Schelp 2 7 24, De Plas 7 23, 'I Fort 8-2.3, De Manege 2 8 22, R'vccn 8-20, R'vccn 6 6-17, (Te Vergulde Vos 8 17, 't Fort 3 8-17, 't Fort 4 7-15 IJbrc Cl, uitslagen: De Sport De Vergulde Vos 3 I Do Sport 3 De Plas 2 2-5, lacobswoude 2 RBV 2 2-5, RBV-De Schelp 2-5, De Merel De Band I 6, De Rijnstreek -K'vccn 7-0, De Plas la cobswoudc 3-4, Rljnegom t l ort 2 2-5, Aals meer De Sport 2 7-0, 'l l ort-T Scheepje O 7. Stand: 't Scheepje 8 40, De Band 8-39, De PI,-is 8-34, De Rijnstreek 8-33. De Schelp 8-33, RBV 2 8-3.3, De Vergulde Vos 7-31, fa cobswoude 8 30, 'I Fori 8-30, De Sport 3 8-30, De Plas 2 8-29, R'veen 8 27, Rljnegom 8 27, RBV 8-26, 'I l ort 2 8-25, Aalsmeer 7-20, De Sport 2 8-18, De Sport 8-18, De Merel 814, Jat ohswourle 2 8 14.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 21