ilPersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel m rm IB /1ke/v\ade INTERNATIONALE ORGANISATIE ZOEKT EEN ERVAREN ADMINISTRATEUR M/V Fluid Management PROGRAMMEUR/OPERATOR C.N.C. Fluid Management Europe C. V. Kansen in tijdelijk werk de Groot jTERDAG 28 OKTOBER 1995 park n/ gemeente alkemade, postbus 12370 aa roelofarendsveen gemeente Alkemade. gelegen tussen Kagerplassen en Braassemermeer istaat uit zes kerkdorpen, met een gezamenlijk aantal inwoners van ruim ,000. Er zijn goede verbindingen met de nabij gelegen (grote) steden. gemeentesecretarie bij de sectie bestuurszaken van de afdeling algemene Ken te Roelofarendsveen wordt, in verband met vertrek van de huidige jdewerkster. gevraagd een jridisch administratief nedewerk(st)er uur) gemene informatie: sectie bestuurszaken telt 6 medewerk(st)ers en adviseert zowel het gemeente- stuur als de ambtelijke organisatie over vele aangelegenheden waarbij een idische inbreng vereist is. Het takenpakket van de sectie omvat in hoofdzaak ilgemene bestuurlijke en juridische aangelegenheden; irivaatrechtelijke zaken en grondzaken, jijzondere wetten en plaatselijke verordeningen; abinetszaken, voorlichting en rampenbestrijding; verkeer en vervoer en economische zaken. seftijd nctie-informatie: te benoemen medewerk(st)er zal o a. worden belast met eenvoudige irkzaamheden van privaatrechtelijke aard, voornamelijk verband houdend et grondtransacties, met de administratieve ondersteuning van de commissie de bezwaar- en beroepschriften en met advisering over bestuurlijke en idische aangelegenheden. Daarnaast kunnen andere op de sectie voor- imende werkzaamheden tot het takenpakket behoren. nctie-eisen: »en juridische opleiding op minimaal M B.O -niveau, bijv MEAO-bestuurlijke ichting; )ij voorkeur enige gemeentelijke ervaring. Dede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. ilaris: hankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal .930,-- bruto per maand, afgeleid van het maximumsalaris van niveau 6 bij in 38-urige werkweek. gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. >t gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet beid gehandicapte werknemers en de Wet bevordering evenredige beidsdeelname allochtonen. Gehandicapten en allochtonen in de zin van wetten, die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook verzocht te lliciteren ichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de sectie bestuurs- iken, de heer mr. J Oerlemans. tel. (071) 332 72-11of bij de chef van de deling algemene zaken, dhr. C J.M.W Wassenaar, tel. (071) 332 72 15 ilangstellenden kunnen hun sollicitatie, gericht aan het college van burge- eester en wethouders van Alkemade, Postbus 12370 AA Roelofarendsveen. 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden. CHEMNOR B.V. :HEMNOR B.V. is een flexibele, internationale trustmaatschappij, gevestigd te eiderdorp. Onze onderneming koördineert een aantal financiële, fiskale en linistratieve werkzaamheden voor lokale en internationale vennootschappen. mj zijn op zoek naar een all round administrateur die werkzaam zal zijn in een klein jeam. De functie kan eventueel worden vervuld in een part-time dienstverband, pit betekent onder meer het zelfstandig voeren van administraties voor diverse lennootschappen, het behandelen van fiskale aangiften, het samenstellen van aarrekeningen, financiële rapporten en verslagen. ifVij denken aan een kandidaat die in het bezit is van een opleiding op MBA-niveau, en laarnaast enige jaren ervaring heeft opgedaan, bij voorkeur bij een internationaal fedrijf of een trustmaatschappij. Ervaring met Exact en Lotus I -2-3, alsmede een uitstekende beheersing van de Engelse pal zijn absolute vereisten. "Jidien u geïnteresseerd bent in bovenstaande vakature, dan kunt u uw schriftelijke Jollicitatie sturen naar: Chemnor B.V., ta.v. dhr. M. Jouby, Postbus 4. 2350 AA Leiderdorp. Geeft Gestalte - Psycho Medische Gezondheids Zorg Ons Centrum streeft naar optimale Zorgverlening, toegankelijkheid en bereikbaar heid en is hiertoe gedurende vijf dagen per week van 9.00 tof 21 00 uur geopend. Wij vragen voor onze vestiging Leiden, in het Gezondheidscentrum Stevenshof, een Arts-assistent Psychiater m/v voor 70% dienstverband met uitloopmogelijkheid -U hebt aantoonbare belangstelling voor Ambulante Psychiatrie en Psychotherapie -U bent in staat tot het verrichten van (medicamenteuze) behandelingen en psycho therapieën. -U draagt de medische verantwoordelijkheid binnen het team waarin u werkt. -U hebt bij voorkeur enige jaren ervaring in de ambulante psychiatrie, en wenst ervaring op te doen binnen de ambulante psychiatrische zorgverlening. - Uitgesproken belangstelling voor de ambulante Psycho-Medische-Gezondheids-Zorg - Aantoonbare affiniteit met de doelgroepen van de P.M.G.Z - U bent beschikbaar voor consulten en advies, zowel intern als vo< - U hebt vanuit uw specifieke deskundigheid een stimulerende inbreng in behandelingsbesprekingen. - U zult minimaal een avond per week patiënt-gebonden werken. - Belangstelling voor wetenschappelijk onderzoek strekt tot aanbeveling. Wij bieden u: - Een werkcultuur die uitnodigt tot initiatief, openheid en flexibiliteit - Goed geoutilleerde behandelcentra waarin het werken met audi< hulpmiddelen en een one-way-screen, een extra dimensie toevoe - Een salaris afhankelijk van uw ervaring, ing bij de PGGM. - Goe< undairi - Een 100% dienstverband bedraagt 40 uur. Schriftelijke sollicitaties, met gedetailleerde informatie over opleiding ea - - kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten l.G.Z. Wassenaar t.a.v. Dhr. H. Jongeneel, psychiater, van Bronckhorstlaan 32, 2242 PZ Wassenaar. Fluid Management Europe is een internationaal opererend bedrijf op het gebied van doseer- en schudmachines met 140 medewerkers in binnen- en buitenland. Wij houden ons o.a. bezig met het ontwikkelen, vervaardigen en assembleren van precisie apparatuur voor diverse industrieën, alsmede met de verkoop en service hiervan. Naast onze hoofdvestiging in Sassenheim, zijn in diverse Europese landen verkooppunten gevestigd. Wij zoeken in verband met uitbreiding v werkplaats een onze totaal nieuw opgezette fijnmechanische Functie: U zult geheel zelfstandig werkzaam zijn ten behoeve van de produktie van onderdelen voor onze produkten. U verricht alle werkzaamheden en u bent verantwoordelijk voor het gehele traject; van het programmeren tot het eindresultaat. Naast produktieseries zult u proefseries en prototypes produceren voor onze nieuw ontwikkelde machines en onderdelen. Samen met uw leidinggevende zorgt u ervoor dat de afdeling draaiende blijft. Profiel: U hebt een afgeronde opleiding MTS-werktuigbouw. U hebt minimaal 3 jaar werkervaring als programmeur/operator draaien en/of frezen, bij voorkeur met Fanuc OT en Heidenhain besturing. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. Wij zoeken tevens een Functie: Samen met uw collega bedient u onze telefooncentrale en brengt u interne en externe telefoonverbindingen tot stand. U zult voor diverse afdelingen de correspondentie verzorgen, rapporten opmaken en andere administratieve taken verrichten. U verzorgt de uitgaande post e het transport van onze produkten. Profiel: U hebt een afgeronde secretariaatsopleiding (bijv. MEAO-secretarieel of afdelingssecretaresse). U hebt enige ervaring met kantoorwerkzaamheden binnen een commercieel bedrijf. U beschikt over een goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal, zowel in woord en geschrift. Tevens hebt u affiniteit met techniek. Een goede beheersing van WP 5.1 is vereist en enige ervaring met Exact en Lotus is gewenst. Wanneer u ervaring hebt met Word for Windows is dat een pre. U leeftijd ligt tussen de 20 en 25 jaar. Wij bieden veelzijdige 6 U kunt rekenen op goedi i afwisselende functies in een dynamische en succesvolle onderneming, primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor beide functies zoeken wij: enthousiaste, zelfstandige, praktische en flexibel ingestelde kandidaten, die initiatief tonen en doorzettingsvermogen bezitten. U bent tevens woonachtig in de omgeving van Sassenheim. Beide functies zijn full-time en zowel voor mannelijke als vrouwelijke kandidaten. Postbus 220, 2170 AE Sassenheim t.a.v. Mw. G.B. Flohr - afd. Personeelszaken ijf in Assistent-bedrijfsleider m/v Voor een dienstverlenend, internationaal opererend be Zoeterwoude zoeken wij een medewerker U onderhoudt telefonisch contact met (potentiële) klanten, behandelt offerte-aanvragen, regelt douaneformaliteiten en maakt werkopdrachten voor de buitendienst. Het is een leuke afwisselende baan, per direct en voor onbepaalde tijd Heeft een MEAO-diploma enkele jaren werkervaring, een goede beheersing van het Engels en van WP 5.1 en bent u niet ouder dan 25 jaar? Reageer dan snel. Informatie bij Marie-Louise Cörvers, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Reisbureaumedewerker m/v Voor een reisbureau in de omgeving van Leiderdorp zoeken A/ITRO of SEPR-opleiding mét werkervaring vereist Woont u in Leiderdorp of omgeving? Neem dan contact met ons op. Deze baan is voor onbepaalde tijd. Informatie bij Marie-Louise Cörvers, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Produktiemedewerkers m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden is Randstad op zoek naar produktiemedewerkers U moet zelfstandig kunnei werken en geen bezwaar hebben tegen ploegendiensten Deze baan is voor lange tijd Informatie bij Mariëlle van de Plas, tel. 071-14 65 46, Leid i. Booi t 3a. Technicus m/v Voor een bedrijf in Noordwijkerhout 2 meewerkend werkplaatscoórdinator Naast n en C02-lassen, zorgt u voor de planning en coördinatie de werkplaats U heeft het diploma MTS Werktuigbouw en een aantal jaren werkervaring. Leeftijd ca. 30 jaar. Bi goed functioneren biedt deze functie uitzicht op een va: Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-5 12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Elektronicamonteur m/v :en en zelfstandig werken. De Iministratie geschiedt via de computer, c ■t computers is een must. Bij goed funct CAD-tekenaar m/v t Randstad een elektrotechm kt u over het diploma MTS Elektronica? Neem dan c Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-5 12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Kantinemedewerkers m/v interesse? Reageer snel. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. 071 -i 14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. £Ui ->r randstad uitzendbureau loodgieters- en verwarmingsbedrijf bLvan wijngaarden bv is een onderneming die zich bezighoudt met 1 ontwerpen, installeren en onderhouden van sanitaire, ventilatie-, airconditioning- en verwarmingsinstallaties voor woning- en utiliteitsbouw en de partikuliere sektor. groei zoeken wij op korte Allround loodgieters Onze voorkeur gaat uit naar mensen die enige jaren ervaring hebben op dit terrein. Wij bieden: een goede salariëring een prettige werkkring bij gebleken geschiktheid is er voor u een bedrijfsauto beschikbaar Tevens zijn wij op zoek naar: Leerling-loodgieters/c.v.-monteurs Leeftijd: 18t/m 21 jaar Sollicitaties te richten aan: Pr. Marijkestraat 10, 2404 BC Alphen aan den Rijn, tel. 0172-493544 (na 19.00 tel. 0348-418422, de heer A. G. van der Vlist). Integraal Kankercentrum West Schipholweg 5a telefoon 071 - 525 97 59 2316 XB Leiden telefax 071 - 525 97 00 Het Integraal Kankercentrum Wesf (IKW) Is een kennis- en kwaliteitscentrum dat tot doel heeft de sterfte aan kanker terug te dringen en de kwaliteit van leven van de patiënt met kanker te verbeteren Voor de ondersteuning, centrale uitvoering en verdere ontwikkeling van het personeelsbeleid vragen wij een personeelsfunctionaris (m/v) voor 20 uur per week Van de personeelsfunctionaris verwachten wij dat hij/zij onder leiding van het hoofd stafafdeling Communicatie Organisatie - personeelsinstrumenten ontwikkelt en beheert voor een doelmatig personeelsbeleid - arbeidsvoorwaardenregelingen (CAO en interne regelingen) toepast en bewaakt - veranderingsprocessen begeleidt - de staf-/lijnfunctionarissen ondersteunt bij het ontwikkelen, realiseren en uitvoeren van het personeelsbeleid Functie-eisen: - afgeronde HBO-PW met enige jaren ervaring - goede sociale en redactionele vaardigheden - uitgebreide kennis van de CAO-Ziekenhuiswezen oplettendheid, nauwkeurigheid, integriteit er>stressbestendigheid Salariëring Salariëring conform de CAO-Ziekenhuiswezen, afhankelijk van ervaring max. f 5.052,- bij een fulltime dienstverband. Inlichtingen en sollicitaties: U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan het: Integraal Kankercentrum West, Schipholweg 5a, 2316 XB Leiden, t.a.v. Drs. W. Duchenne-van den Berge, hoofd stafafdeling Communicatie Organisatie. Bij de civiele dienst ontstaat binnenkort in verband met zwangerschapsverlof een tijdelijke functie voor een medewerker resta u rette m/v zijn. Dë^ bouw van het bed denhuis verkeert in unctle-infojmatle: e taak van de restaurette bestaat voornamelijk uit verstrekking van dranken en voeding jan personeel bezoekers, uit 7 vaste r^edevi een aantal invalkrachten r een leidinggevende. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen vjh het self-servicesysteem, lunches en vergaderingeri, alsmede het schoonhouden van de werkruimte. De werktiji dag t/jjrt/rijdag volgens ieder geval 1 10 - 13.30 uur. In verband met zwangerschaps- en bevallingsverlof betreft het een tijdelijke functie voor de duur van 4 maanden. In verband met ouderschaps verlof bestaat de mogelijk heid dat de periode verlengd wordt tot één jaar. Functie-eisen: Wij zoeken een representa tieve medewerker mA/ tot 40 jaar, met een service verlenende instelling en gevoel voor hygiëne. De kandidaat dient zowel In teamverband als zelfstandig te kunnen werken. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuis wezen. Het salaris is ingedeeld in functiegroep 20 (maximaal 3.103,-bruto bij een volle werkweek). Inlichtingen: Inlichtingen over deze functie worden verstrekt door mevr. C. Schenkhuizen- Portier, hoofd restaurette, telefoon: 071-5178270 Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 11 november richten aan de afdeling Personeels zaken, onder vermelding van het vacaturenummer B75-3 op onderstaand adres. Uoutlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden ACCOUNTANTSKANTOOR STOLP ZOETERWOUDE/ROELOFARENDSVEEN Het kantoor bestaat ruim 50 jaar en heeft twee vestigingen met circa 30 medewerkers. Wij zijn werkzaam als accountant-administratieconsulent (met certificerende bevoegdheid) en federatie-belastingadviseur. In de loop der jaren hebben wij met name in het midden- en kleinbedrijf een veelzijdige klantenkring opgebouwd Niet alleen in de regio, maar ook ver daarbuiten wordt van onze diensten gebruik gemaakt. Ons werkterrein beperkt zich niet tot een bepaalde marktsector. Integendeel, wij werken als een all-round accountantskantoor en zijn aktief voor zowel grote als kleine bedrijven, stichtingen, semi-ovcrheidsinstellingen, particulieren etc. Op korte termijn hebben wij plaats voor twee full-time medewerkers ENERGIEKE ASSISTENT-ACCOUNTANT (M/V) MBA-MEAO-NIVEAU vestiging Roelofarendsveen (beginnend assistent; leeftijd 18-23 jaar) ENERGIEKE ASSISTENT-ACCOUNTANT (M/V) SPD-HEAO-NIVEAU Uw werkzaamheden als beginnend assistent bestaan uit het verzorgen van boekhoudingen, loonadministraties en het verrichten van verder voorkomende werkzaamheden. De werkzaamheden dienen na een inwerkperiode zelfstandig worden uitgevi 1 genoemde oesi i assistent zullen li werkzaamheden naast het hiervóór het zelfstandig opstellen van jaarrekeningen, het verrichten van controlewerkzaamheden, belastingaangiften verzorgen en kfiëntcn begeleiden op administratief gebied U beschikt over goede contactuele eigenschappen representatieve uitstraling. De bereidheid om regelmatig uw vakkennis uit te breiden is bij u duidelijk aanwezig. Wij bicden een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding en ervaring kunt u richten aan Accountantskantoor Stolp, Postbus 154, 2370 AD Roelofarendsveen. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Th. M. A. Hoogenboom of L. P. Nieuwenhuis (telefoon 071-3315200). ACCOUNTANTSKANTOOR STOLP Accountants-Administratieconsulenten en Federatie-belastingadviseurs te Zoeterwoude en Roelofarendsveen. KRAANVERHUUR B.V. VOORSCHOTEN In verband met de sterke groei van ons bedrijf gedurende de laatste jaren is er behoefte ont staan aan een zelfstandig werken de administrateur. HOOFD BOEKHOUDING/ ADMINISTRATEUR De nieuwe medewerker/ster zal in staat moeten zijn samen met enkele andere medewerkers onder zijn/haar verantwoordelijkheid de volledige administra tie te voeren Tevens zal hij/zij betrokken v/orden bij de keuze en installatie van nieuwe software ten behoeve van de financiële administratie Tot zijn/haar taak zal tevens behoren het opmaken van tussentijdse overzichten en het in samenwerking met de externe accountant opstellen van de laarrekening Tenslotte zal hij/zij op langere termijn belast worden met de loonadministratie Voor de vervulling van deze functie denken wij aan een medewerker/ster van circa 28 tot 32 jaar met HEAO Bedrijfseconomische richting of S PD diploma met enige kennis van automatisering Enige ervaring met het beroepsgoederenvervoer en/of bouw strekt tot aanbeveling U gelieve uw sollicitatie schriftelijk te richten aan De Groot Kraanverhuur b.v., Postbus 65, 2250 AB Voorschoten. Voor verdere informatie met betrekking tot deze functie kunt u contact opnemen met Mevr CM de Groot, tel 0715 619141

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 29