n3uick Boys vlucht via de achterdeur Lugdunum kegeit Devjo uit beker )ocos overklast oor Noordwijk Wanvertoning van Roodenburg De Sleutels laat zich niet gek maken is es Sport oreholte verrassend langs Alphense Boys f en het bekerduel Rijnsburgse Boys - Quick Boys in 1-1 s geëindigd waren er veel Rijnsburgse spelers die geen geda iajty wilden nemen in de beslissende strafschoppen- je. Dat was een slecht voorteken. De thuisclub miste heei !n 'ater twee pirtgels' en verliet het bekertoernooi na behoorlijke wedstrijd op onbehoorlijke wijze. i de deer ploeg die wordt uitgescha- ec id vanaf elf meter verzacht de i altijd met de dooddoener 'die penalty's toch niet meer ieen loterij zijn'. Een munt- enm opgooien om de winnaar 'nstP ite wijzen, dat is loten. Een ^dei altvreeks is meer. Het is een ijk'duel waarin de mentaal 11 eQ ikkeren onherroepelijk afval- nd h noeit |e, zou te ver voeren om de ^hakeling van Rijnsburg af d we chuiven op de labiliteit in de ■-in-s ragr van zaterdagmiddag. 1 "O, ar trail er John Eelman vond wel een belangrijk signaal er direct zo veel spelers naar lid?' n toekwamen met de bood- ap 'ik geen penalty'. Eelman erD nert in Rijnsburg al maan- op uitstraling en zelfbe- itzijn in en buiten het veld. die twee elementen zag hij iet to ,rdag weinig terug voor, tij- is en na de penaltysessie. An fgezien van de gemiste pe- ies, kon Rijnsburg daarente- best wat vertrouwen putten het duel in de tussenronde het districtsbekertoernooi. Ie derby tegen Quick Boys elden de geel-zwarten heel 4 lig. Heel wal beter in elk ge- J~ dan voorgaande wedstrij- Dat had veel te maken met nda; >rvan Duyn. die zaterdag als Est gevende libero optrad. De jarige aanvaller wordt door nan gezien als de nieuwe 5te man, ook al speelde hij seizoen nog nauwelijks op positie vanwege blessures zi imzettingen. chtei jjnsburgse Boys - Quick k op noet id« CHEF WILLEM SPIERDIJK 0 I-53^-1.-1 I ROH ONPl RWA11 K n't SlMvlM 5BURG ROB VAN DER ZANDEN Boys was op papier een heerlij ke loting, maar het duel tussen de twee 'oude' rivalen viel in de praktijk bitter tegen. „Tam", zei Quick Boys-trainer Henk Wis man, die weinig woorden hoef de te verspillen. En na een stilte draaide hij het woord nog even om. „Mat," zei de Amsterdam mer, die de geblesseerde Floor van Duyn en geschorste Peter Kruit had vervangen door Rem- co van Dijk en Pieter Slootweg. „Slap, veel te slap," zei aanvoer der Hans van der Plas. „We zijn een ronde verder en verder moeten we over deze derby niet teveel zeggen." Het is wel eens anders ge weest tussen deze twee gigan ten uit de bollenstreek. Maar er viel op Middelmors zaterdag, afgezien van het laatste half uur, veel te weinig te beleven. Rijns burg stak verdedigend goed in elkaar en Quick Boys speelde ronduit matig en kon het klas- severschil zelden uitdrukken. Na zestig minuten was er nog nauwelijks iets verheffends ge beurd, al had Erwin Hermes na mens de thuisclub in de eerste helft de buitenkant van de paal geraakt. Arbiter De Jong stak vanwege het gebrek aan doel kansen toen zelf maar de hel pende hand toe met twee mooie 'assists'. De immer la chende en toch strak leidende fluitist legde twee keer binnen de minuut de bal wel heel erg makkelijk en snel op de stip. Voor Rijnsburg na een ongeluk kige handsbal van Ronald van Dijk, voor Quick Boys na een fair ogende tackle van Peter van Duyn op tiert Aandewiel. Som mige toeschouwers dachten dat de strafschoppenserie reeds was begonnen, zo vlot ging het op eens. Steven Faber voor Rijnsburg en Guido Smits voor Quick Boys verzilverden de buitenkansjes en het spel was op de wagen. Opeens ontstonden er kansjes over en weer. Aandewiel was drie keer dicht bij een goal maar hij miste of zag keeper Marcel van Delft redden. Quick Boys mocht in de laastste minuten opgelucht ademhalen na een volley van Steven Faber. Zijn schot belandde buiten bereik van keeper Tom van der Niet op de linkerpaal en caramboleerde met enorm effect naar de ande re paal, waarna de bal enkele centimeters naast ging. Het was een staaltje biljart artistique maar geen doelpunt. En dat zou Rijnsburg dus op breken. Bij de strafschoppen ranselde Tom van der Niet de eerste en laatste Rijnsburgse strafschop uit zijn doel. Eerst die van Erwin Hermes en later die van Chiel Hovingh. De sier lijke linksback speelde ander half uur lang alles met zijn lin kerbeen, maar nam de penalty met rechts. Geen probleem, omdat hij tweebenig is, maar zijn aanloop verraadde alles voor Van der Niet. Hovingh werd opgebeurd door ploegge noten die niet eens een aanloop hadden aangedurfd. Rijnsburgse Boys - Quick Boys 1-1 (0- 0), Quick Boys wint na strafschoppen ten: geen. Toeschouwers: 1700. Straf- en: Hennes (RB), gestopt: Jaap uyn (QB) 1-2, Vaartjes 2-2: s, huppen Steenvoorden 2-3: Faber 3-3; Aande wiel 3-4; Peter van Duyn 4-4; Van der Plas 4-5; Hovingh. gestopt. Rijnsburgse Boys: Van Delft; Roest, Van Meizen, Peter van Duyn. Hovingh; Faber, Vaartjes, Vletter; Hermes, Ro bert van Duyn (Kromhout), Kamper veen (De Ruyter). Quick Boys: Van der Niet; Ronald van Dijk, Wiemer, Jaap van Duyn Van der Plas; Aandewiel, Smits (Harteveld), Remco van Dijk (Kees van Duyn); Slootweg, Steenvoorden, Rbii. Ronald van Dijk van Quick Boys (links) wordt letterlijk de voet dwars gezet door Rijnsburger Patrick Kamper veen. foto henk bouwman LEIDEN RON HOOGENDAM De grootste verrassing tijdens de derde ronde van de districts- beker leverde cupfighter Eugdunum dat eersteklasser DEVJO via een 3-1 zege uit het toernooi kegelde. Behalve de Kikkers plaatsten UVS, Blauw Zwart. Quick Boys, Katwijk en FC Eisse zich voor de vierde ronde. I.ugdunum werd met name het eerste kwartier onder druk gezet door Devjo. Het slordige uitver dedigen betekende een 1-0 ach terstand, die Harm de Vos hal verwege weer keurig gelijk trok. Vervolgens was Henk de Gier er als ile kippen hij om de re bound te benutten nadat Alex Redel zijn inzet gekeerd had zien worden. Het goed spelende Devjo ging na rust op jacht naar de gelijkmaker, nadat De Cler al dichtbij de 3-1 was geweest, maar de ongevaarlijke ballen voor de pot waren een simpele prooi voor doelman IJzendoorn. Die 3-1 kwam er toch nadat Harm de Vos Hans Van As de diepte in had gestuurd die ver volgens vrij voor de keeper be kwaam scoorde. FC Lisse zaterdag had in te genstander Nieuwkoop een heerlijke tegenstander om zich flink uit te leven. Maar volgens trainer Mark Wotte waren zijn mannen met hun gedachten al bij de kraker volgende week te gen Katwijk. Zonder Dennis Iliohan en Stefan Spruit, maar wel met een weer herstelde Ru ben Jordan, liep de Eisser ploeg simpel naar een 4-0 overwin ning. Voor rust scoorden Mark Ens (rebound) en Bert van Dui- venbode (kopbal). Na rust ver dubhelden Eeon van der Zwet en de goed voor Jclle Visser in gevallen Maurice van Berkel de score. Katwijk had ook al geen kind aan eersteklasser VIOS. De gre tige en gemotiveerde discipelen van trainer Kees Guyt waren hij rust (1-3) al meester van dit eenzijdige duel. Het niveauver schil op het Haagse sportpark werd voor de thee onderstreept door treffers van Hans Zwaan, Carlo van Zeist en Steef Roodakkers. Na de pauze schoot Marco van der Plas de bal uit een vrije trap schitterend in en legde Zwaan via een pe nalty (Krommenhoek onderuit gehaald) nummmer vijf in het mandje: 2-5. Moeizamer verging het de Eeidse eersteklasser IIVS hij vierdeklasser HBS. Het slordig afgewerkte tentamentje leverde echter wel een voldoende op middels een nipte 3-2 triomf. De niet echt bij de les vertoe vende Leidenaars werden na tien minuten op een 1 -0 achter stand gezet. Twintig minuten later was het Walter de Kievit die de stand gelijk trok. Omdat de talentvolle Bennekers tot tweemaal toe paal en lat had geteisterd hield de thuisclub stand. Na de thee was het de voor Ben Kottenhagen (knieblessure) ingevallen Carl Roest die UVS wel naai 2 i schoot. Via een benutte straf schop kwam HBS weer gelijk. Het was Dick van der Heiden die pal voor tijd de overwinning alsnog veilig stelde. Derdeklasser Blauw Zwart ten slotte kwam tegen het een klasse hoger spelende Eens niet echt in gevaar. Sterker de Was- senaarse ploeg, spelend met vier invallers was zelfs bij vlagen de veel betere ploeg. Daarvan mocht Richard Eubbe zich matchwinnaar noemen omdat hij in de 57ste minuut een ver dedigingsfout van Eens goed af strafte. s di„ CERT-JAN ONVLEE inwijk heeft in de strijd om eidsch Dagblad Cup een re- atie op te houden. De zater- eersteklasser legde twee- ni d beslag op de beker en .fook tijdens de meeste an edities vaak lang in de ra- De verliezend Finalist van jaar maakte zaterdag dui- wü jk dit seizoen opnieuw mee willen spelen. Het karwei een Cü -ui werd op overtuigen- n Ei fijze geklaard: 6-2. *8» en overwinning waar hele- niets op af te dingen viel. zonder basisspelers Rein- Tref i. Barnhoorn, Pitti, Bloem, pl32 min en Van Kesteren gestar- '"l0 löordwijk drong het prak- epa compleet aantredende <$os vanaf de eerste minuut lie rol van muis en bleef de me erende speeltijd superieur va duurde alleen even voordat de zaterdagploeg het vizier emf icherp stond. Welgeteld tien 4eve Irijpe mogelijkheden had z0< irdwijk al laten liggen, voor- Was Docos-goalie Paul Goulmy "t 1 rde eerste maal werd gepas- tef d. De treffer kwam op naam ra Patrick van Dam en bete- in de de gelijkmaker, omdat de isclub de eerste de beste uit- van het duel wel doeltref- had afgerond. Hans van k°: n.trijk ver orgde de voorbe- ve^ ling. Dennis Stuifzand het dat door doelman Jeroen der Zalm nog met de voet d gepareerd en Richard Kol- Bk hof het laat te tikje. ce^ adat opnieuw Van Dam ipend voor de 2-1 voor ang van Noordwijk had ge- kreeg de zondagderde- x voor de pauze nog twee de kans volledig in de vved- idde jd terug te komen. Johan de de Ridder, perfect in positie ge bracht door Noordwijker Van Kins stuitte echter op Van der Zalm, terwijl Stuifzand in het zijnet' mikte, nadat diezelfde Van der Zalm ernstig aan het klungelen was geslagen. Noordwijk greep vervolgens het eerste kwartier van de twee de helft aan om de wedstrijd met een enorme klap in het slot te gooien. Hoofdrollen waren in die fase weggelegd voor Patrick van der Gronde, Patrick Scheur water en Jan Hordijk. De dit sei zoen van Argon overgekomen Van der Gronde toonde met een schitterende vrije trap aan dat hij in Noordwijk niet vóór niets de bijnaam 'Nilis' draagt, terwijl Hordijk tweemaal koppend toe sloeg op voorzetten van Scheur water. Met Cock van Boheemen, •Niek de Vries en Jos van Mee- gen als invallers in de ploeg kwam Docos terug tot 5-2. Stuifzand passeerde van afstand de na rust in het Noordwijkse doel verschenen Martijn van Leeuwen. Waar diezelfde Stuif zand er in het vervolg tot twee keer toe niet in slaagde num mer drie van de thuisclub op het bord te zetten, scoorde Van der Gronde aan de andere kant nog wel. En opnieuw was het een juweeltje. Goulmy kon slechts toezien hoe de door de linkervoet van Van der Gronde weggestuurde bal opnieuw de rechterkruising van zijn doel vond. In de slotfase bracht Ruud Bröring Piet Barnhoorn nog in het veld voor sterke Patrick Scheurwater. Het was het voor lopig voorlaatste optreden van de Noordwijkse verdediger. Be gin november vertrekt Barn hoorn voor twee maanden naar SJC gaat door na 3-1 winst NOORDWUK GERARD BAAS Docos-verdediger Cor van der Krogt (rechts) houdt Patrick van Dam af. Noordwijk zou het bekerduel eenvoudig winnen, foto holvast/mark lamers MEDEWERKER De 3-1 nederlaag van Roodenburg tegen SJC werd door de Leidenaars schamper af gedaan met een 'Ach, het is maar ED-cup'. 1 let is een gebruikelijk excuus. De ED-cup, waarvan dit weekeinde de tweede ronde op het programma stond, heeft een status die een beetje tussen officieel en officieus hangt en dat geeft verliezende trainers een uitgelezen kans om uitschakeling weg te re lativeren. De verliezende coach van gisteren, Hen- nie de Klerk, had geen zin in excuses. De Klerk, een ras-positivo die doorgaans moei teloos een wanprestatie van zijn ploeg goed kan praten, had zelfs helemaal nergens zin in en verdween meteen na afloop uit Noordwijk. „Wat had ik na zo'n vertoning te zoeken in de kleedkamer", vertelde hij la ter op de dag. „De heren weten toch alle maal zo goed wat er gebeuren moet?" De Klerks geduld lijkt op. Sinds zijn aan treden bij de Noord-club steekt hij hetzelf de verhaal af ('Over de flanken spelen') en nog steeds vindt hij slechts sporadisch ge hoor. De samenstelling van de blauwzwarte selectie is daar mede debet aan. Rooden burg heeft een overvloed aan technisch vaardige middenvelders, die zich allen wil len bemoeien met de opbouw. Zo ontstaat een stereotype beeld van een typische Roodenburg-aanval, die over veel schijven loopt en waarbij een vijftal spelers elkaar voor de voeten loopt. Gisteren was dat ook het geval. SJC lachte in zijn vuistje. De Noordwijkers konden in alle rust wachten op de steken die de tegenstander liet vallen en hadden bovendien een excellerende Edwin Otte in hun gelederen. Otte, normaal gesproken schaduwspits, speelde bij absentie van de geblesseerde Riet I lazenoot op het middenveld en stond aan de basis van menig Noordwijks gevaar. Assistent-trainer Jos van der Laar (Ben van Leeuwen was ziek) zag toekomst in de nieu we rol van Otte: „Hij heeft vandaag duide lijk gemaakt dat dit zijn plaats is. Nu kun nen we Hazenoot naar voren schuiven." De omzetting zal ten koste gaan van één van de drie SJC-spitsen, Remco Martens, Johan en Stefan Hulsebosch. Het drietal zag wel licht de bui al zag hangen, want zij namen elk een treffer voor hun rekening. De eerste treffer scoorde Johan Hulse- bosch nadat Roodenburg-doelman Marcel Vink onder de voorzet van Kamil Yener was doorgelopen en bij de tweede goal profi teerde Martens, een paar ogenblikken voor het rustsignaal, van een zee aan ruimte. Tussendoor had Ron van der Einden nog de gelijkmaker geproduceerd na één van de weinige Roodenburgse flankaanvallen. In de rust had De Klerk nog energie voor een donderspecch, maar dertig seconden na de thee stond hij al met een mond vol tanden. Otte stuurde Stefan Hulsebosch op avontuur, die niet gehinderd door de aan wezigheid van Wim Fikaar 3-1 aantekende. De irritatie aan Eeidse kant nam vervolgens zienderogen toe. Eerst voerde Van der Ein den een keiharde charge uit op Robbert Font, hetgeen de Roodenburger op geel kwam te staan en vlak voor tijd kreeg Wim Fikaar zijn tweede gele kaart, toen hij A-ju nior Hans Turenhout vloerde. Fikaar had eerder in de wedstrijd al geel ontvangen, omdat hij in het strafschopgebied diezelfde Turenhout onreglementair had afgestopt. De penalty werd een prooi voor Vink, die het slappe schot van Pont keerde. I let was een schrale troost voor een bleek Rooden burg, dat zich de komende week dient te preparen op de moeilijke wedstrijden tegen Foreholte en Eugdunum. En dat zijn duels in de 'echte' competitie, waar excuses in het geheel niet tellen. SJC-Roodenbuig 3-1 (2-1). II lohan Hulsebosch l o. 44. Van der linden I 1. 4. Martens 2 I. 4b Stefan Hulsebosch 3 1. Scheidsrechter: Van den Berg. toe schouwers: 250. Gele kaart: Johan Hulsehoscli (SJC.) en Van der linden (KnndenlntrK) Bode kaart Wint Pikaar (Roodenburg, 2x geel). SJC: Van der MeetVan ftooyen. I Ilaas. Marijl. Van Duin; Pont, Otte, Katuil Yener lanter Yenei), Johan Huidebosch (Turenhout), Stefan Hulschost it. Mat Roodenburg: Vink; Wim Plkuar, Human, Pret (Slem), Ooycndijk; Paul Pikaar, Van det linden. Van de Pa verd (Buyn); Heymans, De Kunde, Van dei l aan. Australië, reden voor de Noord wijkse trainersstaf om zaterdag alvast wat te experimenteren in het hart van de verdediging. Te gen Docos kreeg Mare Vink de gelegenheid zijn kunnen te to nen. De voorstopper, jarenlang vaste keus bij Noordwijk, toen naar Amerika afgereisd, maar nu tot april weer in het land, voldeed goed. Docos - Noordwijk 2-6 (1-2). 17. Kol denhof 1-0. 36. Van Dam 1-1. 41. Van Dam 1-2, 52. Van der Gronde 1-3, 57. Hordijk 1-4, 60. Hordijk 1-5. 63. Stuif zand 2-5, 84. Van der Gronde 2-6 Scheidsrechter: Sikma. toeschouwers: 250. Gele kaart: Van der Krogt, I fcvilee Docos: Goutmy; Klaavsen (Van Bohee men). Van der Krogt, Verhoogt. Devi- lee; Koldenhof, Herman van Marwijk (De Vries), Van Teylingen (Van Mee- gen), Hans van Marwijk: De Ridder, Stuifzand. Noordwijk: Van der Zalm (Van Leeu wen); Van Kins, Vink. Azier. Pel; De Kidder (Keinders), Van der Gronde, Smits; Scheurwater (Barnhoorn), Van Dam, Hordijk. Bd EWERKER v tteei iedeklasser Foreholte lichtte iin0 iet kader van de LD-cup het tea klasse hoger acterende Al- i tei 'nse Boys beentje (2-5). Ook V bracht een hoger inge- *te ploeg een nederlaag toe. ging op eigen terrein met - ten onder. ROAC'79 had 5oe1 n kind aan Hazerswoudse s; 4-0. Altior kwalificeerde T° I ten koste van Bernardus elp| rde volgende ronde (4-2). winning weerhouden. De Voor- houters gingen met een 2-1- voorsprong rusten. Rob van Duyn en Nico van Rijn scoor den, Pieter van Zoest nam de Alphense treffer voor z'n reke ning. Na de thee liepen de gas ten uit naar 5-1 dankzij goals van Stan EJljee, Rob van Duyn en Ruud de Klerk. Kort voor het einde bepaalde Raymond Jans- ma de eindstand op 2-5. WSB-SVLV 0-1 (0-0) Afgaande op het resultaat tegen tweedeklasser WSB heeft het gesprek tussen trainer Fer Nij- huis en de spelersgroep van SVLV de Voorschoter ploeg goed gedaan. In Noordwijker- hout schoot Robin ICraan de gasten in de slotfase naar de volgende ronde. Op dat mo ment hadden de Noordwijker- houters een numerieke meer derheid niet kunnen uitbuilen. SVLV-er Niels Karremans was in de zesde minuut na rust op een rode kaart getrakteerd na nage trapt te hebben. ROAC'79-Haz- Boys 4-0 (2-0) Zaterdagvierdeklasser Hazer- woudse Boys liet zaterdag een zwakke indruk achter bij ROAC- trainer Peter Giere. De Rippers konden achteraf concluderen dat de overwinning gemakkelijk tot stand kwam. Tekenend voor de aanvallende intenties van de gastheren was de produktieve bui van laatste man Wil van der Meer. De verdediger nam drie van de vier ROAG-treffers voor zijn rekening. Perry van Es maakte het kwartet doelpunten van de zondagvierdeklasser compleet. Altior-Bernardus 4-2 (2-1 „Koffiedik kijken", noemde Ben Möllers de ED-cup ontmoeting tussen zijn ploeg en Altior. Bei de zondagvierdeklassers hiel den meerdere vaste basiskrach ten langs de kant. Ondanks de vroege Hazerwoudse voor sprong -Bas van der Zon scoor de- liep Altior uit naar 4-1, voor dat Marco van Zonders namens Bernardus de stand een draag lijker karakter gaf. Voor Altior schoten Frank Postma (2), Bob Jacobs en Paul Zweers raak. Saillant detail is dat volgende week de competitiewedstrijd Al tior-Bernardus op het program ma staat. LEIDEN RUUD PATTIAPON MEDEWERKER Vraag aan een willekeurige spe ler van De Sleutels naar het suc ces van zijn ploeg en je krijgt steevast hetzelfde antwoord: „We werken hard." Bij een der gelijke instelling horen dito op vattingen. De Vlietbevvoners staan dan ook nog steeds met beide benen op de grond, ook toen zaterdag de 3-1 winst op 's-Gravenzandse SV de kopposi tie in de vierde klasse A oplever de. Nee, daar op de Vliet laten ze zich niet gek maken. Ook trainer Hen Beerenfenger niet. Handen uit de mouwen en niet verzaken is zijn parool en hij wond daar ook geen doekjes om. „We hebben geen wonder- ploeg, we moeten er hard voor werken." Als de wind gunstig blijft staan, dan kunnen er weieens mooie dingen gebeuren op de Vliet. Wedstrijden die wellicht verloren hadden moeten wor den, worden nu immers in winst omgezei. Beerenfenger: „In de wedstrijd tegen PEG heb ben we geluk gehad en tegen Die Haghe stonden we met de rug tegen de muur. Tot nu zit het ons inderdaad mee." Het ontbreken van een spel- bepalende middenvelder brak De .Sleutels tegen 's-Graven zandse SV nog niet op. Edwin de Roo, niet altijd gelukkig in de opbouw, nam de positie waar, die eigenlijk is voorbehouden aan broer Robert. laatstge noemde is evenwel voorlopig veroordeeld tot laatste man, omdat Ron de Bruin nog steeds niet inzetbaar is. Gezien de speelwijze van De Sleutels was er voor Edwin de Roo ook geen beginnen aan. Met grote regelmaat werd van achteruit gemikt op het rappe spitsenduo Patrick Kooien en Ben Eradus. De middenvelders van De Sleutels moeten vooral in de eerste helft bijna een stijve nek hebben gekregen van het kijken naar de overvliegende ballen. Edwin de Roo vond het toch zo gek nog niet. „Bennie en Pat zijn zo snel als de pest, daar speelden we ook op. •Die tamelijk opportunistische manier van spelen leverde De Sleutels niet meer op dan een overwicht en 's-Gravenzandse SV een handvol moeilijke mo menten op. Maar vijf minuten na de hervatting was het écht raak. De Westlandse defensie- bleef staan bij vermeend bui tenspel, waardoor Ben Eradus plots vrij baan kreeg naar doel man Michel de Hart. De koele lob van van de Eeidse topschut ter betekende de 1-0 en de op leving van de wedstrijd. Ten slotte hadden de tweehonderd toeschouwers in de eerste rond gang weinig verheffends kun nen constateren, maar dat werd in de tweede volledig gecom penseerd. 's-Gravenzandse SV wilde be grijpelijkerwijs ook uit de ruif meeëten en kreeg die kans door de sterk spelende Danny Dijk man. De middenvelder ontfut selde Ix>ek Post de bal en joeg het kleinood vanaf 25 meter on bedaarlijk hard langs doelman John Erades. De gelijkmaker haalde geluk kig niet de gang uil de wed strijd. Met name voor het doel van De Sleutels ontstonden ha chelijke situaties en Post her stelde zijn misgreep tegenover Dijkman door invaller Paul Klop van een treffer af tc houden. Michel Houthof legde de basis voor de bevrijding van De Sleu tels. Hij pegelde een plotselinge kans op de paal en Eradus stond precies op de goeie plek om de inzet van I louthof alsnog af te ronden. Vlak daarop stoeide Eradus wat met René van Zanten en Paul Steenbergen, die in een drachtige samenwerking de Eeidse spits ternauwernood konden afstoppen. Het was slechts het voorspel voor de laatste treffer, ingeleid door in valler Michel van de Broek. Mei de rug naar hel doel leverde hij de hal in hij Kooien die de nog ruime 3-1 zege ver in blessure tijd gestalte gaf. In de laatste se conden was daarmee de druk van de Eeidse verdediging.'Bee renfenger zag daarin Robert de Roo en Fer van Kampen een sterk centraal duo vormen, dut met de tot linksback ontvet urn tlr aanvaller Ronald Eubordus de Eeidse rijen gesloten hield. Wat dus een aardig resultaat opleverde. Toch wordt met smart gewacht op het terugkeer van mannen als Ron de Bruin (geschorst) en de geblesseerden Eelco Hillebrand, Afrim van Es en Simon van der Unden. „Want we zuilen heus nog wel legen een uitglijertje aanlopen", voorspelt Beerenfenger. I)e Sleutels VGravcnzandsc SV 3-1 (0 0) J0 i rad LU i 0,60 Dijkman i i. 91. 2 1, 95. Kooien I Scheidsrechter: chou c 200. De Sleutels: hriidrs; l'osl, Robert 'li- Kon, Van Kampen, labordes; Van Houten (De Graaf), Riethoven (Van de Broeki, Edwin de Kon; Michel Houthof, Eradus, Kooien.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 19