Alecto trots de winter in DIOK pakt toeristen op conditie Ter Leede mist scherpte Schakers LSG in feeststemmin Sport Heerlijke terugreis voor Docos Belangrijke zege va badmintonners Lis Oefenwinst W Oegstgees MAANDAG 23 OKTOBER 1995 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464, PLV.-CHEF ROB ONDERWATER, 071J Debutant Alecto gaat de lange winterstop van het vrou- wenhockey in als trotse middenmoter. De achtste positie van de twaalf teams op de ranglijst werd gisteren bereikt door een 2-1 winst op Groningen. Van hoofdklassehoc- key was gisteren in de Bloemerd echter geen sprake. Slechts één vloeiende aanval legde Alecto in twee keer vijfendertig minuten speeltijd op het kunstgras neer. En die bleek nog voldoende voor een overwinning ook. LEIDERDORP LOMAN LEEFMANS Coach Sandra le Poole kon er na afloop niet omheen: „We speelden chaotisch, onzeker, zeg maar ronduit slecht. Het enige positieve is dat je in zo'n wedstrijd toch twee punten pakt. We hebben partijen gehad waarin we wél goed speelden en verloren, Laten we de wedstrijd van vandaag maar snel verge ten." Knokhockey was nog de beste omschrijving van de confronta tie tussen de degradatiekandi daten Alecto en Groningen. Veel inzet, maar ook veel overtredin gen, slordige passes en dus on nodig balverlies aan beide kan ten. En het was treurig om te zien hoe vrije slagen bij gebrek aan aanspeelmogelijkheden soms simpelweg over de zij- of achterlijn werden gemept. Voor de Groninger Harense Hockeyclub was alleen winst voldoende om als nummer elf in de stand aansluiting met ploegen als Rotterdam, Bloe- mendaal en Alecto te behou den. De noorderlingen lieten zich op het middenveld gewillig afzakken om via snelle tegen aanvallen gevaar te stichten. Dat lukte in de eerste helft een paar keer vrij aardig en het was aan het veelvuldig ingrijpen van centrale verdedigster Esther Mieremet te danken dat er nooit echte kansen ontstonden. Mieremet was door haar optre den ook de enige die over de hele wedstrijd gezien een dikke voldoende haalde. Na de rust rommelden de ploegen verder aan. Totdat in de vijfde minuut de derde straf- corner van Alecto een doelpunt opleverde. De door Lidian Men- link ingeslagen bal kwam via de legguards van de Groningse keepster in een kluwen van speelsters terecht, waar Domi nique Kuylaars het meest daad krachtig reageerde en van dichtbij voor 1 -0 zorgde. Ook dit doelpunt bracht geen verandering in het spelbeeld. Alecto bleef verkrampt te werk gaan en Groningen miste kracht en behendigheid om voluit op keepster Marieke Lips af te stor men. Toen de winst van de Lei derdorpers veilig leek, bracht liet eerste foutje van Lips in de tien competitieduels de ploegen op gelijke hoogte. De doelvrou- we verkeek zich een kwartier voor tijd op een van richting veranderde vrije slag van buiten de cirkel. In plaats van het speeltuig in het doel te laten lo pen, zodat een lange corner zou ontstaan, zette ze haar beenbe schermer tegen de bal. De re bound kon de als enige ingelo pen Willemijn Breuning ten Ca- te eenvoudig langs de zittende Ups wippen. Een gelijkspel was verdiend geweest. Dat de geel-bruinen alsnog jubelend het clubhuis konden opzoeken, had de ploeg van Le Poole te danken aan de enige goedlopende combinatie van de dag, die voor het aller laatst werd bewaard. Een wilde klap vanaf het middenveld kwam op rechts terecht bij Imke du Ry. Zij spurtte langs de zij lijn, ontweek haar directe te genspeelster en zette hard voor op Sylvia Karres. De jeugd-in ternational bedacht zich geen moment en verlengde direct naar de andere kant op de vrij staande Dominique Kuylaars, die met een backhand in de korte hoek haar tweede treffer kon inschuiven. „Zeven punten uit tien wed strijden. Dat is precies waar ik op heb gehoopt", blikt Le Poole tevreden terug op de eerste helft van de competitie. In verband met het olympisch kwalificatie toernooi voor het Nederlands Elftal begint de hoofdklasse nu aan een lange winterstop tot medio februari. „In de tussen tijd blijven we gewoon twee keer in de week trainen. Want ondanks de aardige klassering, moet er toch meer evenwicht in de ploeg komen, vooral men taal. Dat hebben we vandaag kunnen zien." Alecto - Groningen 2-1 (0-0). 40. Kuy laars 1-0,56. Breuning ten Cate 1-1, 68. Kuylaars 2-1. Toeschouwers: 300. Scheidsrechters: Seijkers en Den Bandt, Groene kaarten: Van Dijk (Gro ningen) en Kuylaars (Alecto). Strafcor- nerverhouding: 6-2. Alecto: Lips, Corporaal, Kuylaars, Wes terduin, Du Ry, Mentink, Karres, Mie remet, Van der Vleuten, Demenint en Tesselaar (Vliegende wissels: Zwegers en Reijnierse). foto henk bouwman DIOK-captain Marcel van Loon krijgt geen centimeter ruimte. Rotterdam werd desondanks ruim geklopt. LEIDEN.PIETER VAN DER VLIET MEDEWERKER DIOK stond voor de lastige taak om van de Rotterdamse Rugby Club te winnen. De Rotterdammers zorgden eerder dit seizoen, als promovendus, voor nogal wat opschud ding door met goed rugby aansluiting met de top te krijgen. DIOK was gisteren voor RRC echter twee maten te groot en won de conditieslag met 53-17. De discussie over de hoeveelheid op te stellen buitenlanders binnen het Neder landse rugby kan weer nieuw leven worden ingeblazen. Na de excessen van de Amstel- veense Rugby Club enkele jaren geleden, die met een half dozijn rugbytoeristen van het zuidelijk halfrond uiteindelijk net niet de landstitel binnen haalde, is het nu de beurt aan de Rotterdammers. RRC, vorig seizoen ongeslagen kampioen in de eerste klasse, kwam in Leiden met maar liefst zes buitenlanders binnen de lijnen. Drie Nieuwzeelanders, twee Engelsen en een Spanjaard. Daar komt in de tweede helft van het seizoen nog een Engelse derde rijer bij. Of het goed is voor de club, valt nog te bezien, maar voor de spanning in de com petitie is het misschien wel aardig. DIOK had het in de eerste helft van de wedstrijd tegen de mannen uit de Maasstad niet gemakkelijk, ondanks de snelle try van Ewoud Chaudron. Zowel de voorwaartsen als de driekwarten waren aan elkaar ge waagd en gaven niets kado. RRC kwam te rug door een penaltykick van Darren Rolls, 5-3, maar snel reageren van de Leidse drie- kwarters zorgde dat fullback John Koelemij de marge weer vergrootte naar 10-3. Verdedigend liet DIOK af en toe een steek vallen, die door RRC niet altijd werd afge straft. Maar toen dat halverwege de eerste helft weer gebeurde was winger Arno Martha er als de kippen bij om de bal over de trylijn te lopen, 13-8. Rolls converteerde 13-10. Voor het vele publiek was het een leuke wedstrijd om naar te kijken. De aan vallen volgden elkaar in hoog tempo op, niet altijd door fraai rugby, maar wel met veel inzet van beide kanten. Op aangeven van de hard werkende Ro bert Broers drukte Frank Beers er vijf pun ten voor de thuisclub bij, terwijl aan de an dere kant een verkeerde pass op de insnij dende Thomas Suring in handen kwam van de Rotterdamse fullback Michel Kooiman, die vervolgens met het leer aan de haal ging voor 20-17. DIOK werd getracteerd op een tegenstander die telkens een antwoord klaar had als dat nodig was. De 25-17 rust stand kwam op naam van captain Marcel van Loon, toen hij na een snelle spelhervat ting vlak bij de Rotterdamse trylijn de bal over de lijn drukte. Helaas voor de bezoekers bleek de Rotter damse conditie slechts genoeg voor één helft. Het hoge tempo waarmee DIOK het spel bepaalde bleek grote gevolgen te heb ben voor het verloop van de wedstrijd, hele maal toen Gottfried Bos in de tweede rond gang zijn schoenveters opnieuw had ge strikt. Waar hij de eerste helft verzuimde te scoren, ging het nu wel goed. Met twee strafkicks en een fraaie dropgoal bracht Bos de Rotterdammers een snelle genadeslag toe, 34-17. Chris Hogg en de voor Frazier. Simm ingevallen Robert Bos deden er nog een schepje bovenop en Gottfried Bos con verteerde de stand naar 46-17. De mooiste try kwam op naam van Robert Bos. Een snel opgezette aanval kwam in handen van de Leidse student, die vervolgens de hele Rot terdamse verdediging te kijk zette voor de eindstand 53-17. DIOK Athletics zit nog steeds in de hoek waar de klappen vallen. De Leidse reserves konden in het oosten van het land tegen RC Dwingeloo geen vuist maken. Gebrek aan zelfvertrouwen en een goede tegenstander zorgden voor de zoveelste verliespartij op rij. In Dwingeloo kwamen de Atletics niet verder dan 52-10. Niet veel beter verging het de DIOK da mes. De Leidse lijstaanvoersters speelden in Groningen tegen Lady Bears aanvankelijk een goede partij, waarbij de voorwaartsen de dienst uitmaakten. De routine in de drie kwarten, waar de snelheid moet komen van Bianca Citteur, Patricia Konings en Tinka Tolsma, liet het echter afweten waardoor de thuisclub aan de positieve kant van de sco re bleef. In Groningen ging de trotse koplo per met 25-14 ten onder. LEIDEN ANNEKE AMIR MEDEWERKER Ter Leede kreeg in de eredivisie van het vrouwenvoetbal koplo per Saestum op bezoek. De thuisploeg stond niet op scherp en verloor met 4-1 van de lijst aanvoerder, die met vier inter nationals en twee jeugdinterna- lionals duidelijk de betere ploeg was. Meteen in de beginfase al kreeg het elftal van trainer Hein van Heek het moeilijk. De te genstander werd te veel ruimte geboden en een aantal midden velders verzuimde mee te lo pen, waardoor de verdediging in de problemen kwam. Na tien minuten scoorde Saestum 1-0, gevolgd door een tweede treffer omstreeks de 20ste minuut. Door een fout in de organisatie kon een speelster van Saestum een corner inkoppen. Saestum profiteerde opnieuw bij een corner toen de Sassenheimse keepster de bal niet klemvast had (3-0). Vlak voor rust kreeg Caroline Roem een kans om de achter stand te verkleinen. Ze passeer de met een kopbal de keepster, maar de bal belandde net niet in het doel. In het tweede be drijf kreeg Ter Leede iets meer grip op de wedstrijd door een aantal wijzigingen in de opstel ling en door korter te dekken en feller te spelen. Pas twintig mi nuten voor tijd echter slaagde de thuisploeg er in de 3-1 te maken. Margriet Limbeek gaf na een goede actie een diepte pass op Anja van Ginhoven. Zij trok voor en Cindy Berkhout rondde af. Door achterin één op één te gaan spelen probeerde Van Heek nog echt aansluiting te krijgen. Dit resulteerde alleen in nog een laatste tegentreffer; 4-1. Van Heek erkende na af loop dat Saestum gewoon ster ker was, maar zag ook het grootste deel van zijn speelsters onder de maat presteren. In de eerste klasse zaterdag sloten Katwijk en Oegstgeest hun inhaalduels met winst af. Katwijk kreeg legio kansen te gen de reserves van Rijsoord, maar verzuimde die te benut ten. Hierdoor kon Rijsoord 2 bij een magere 1-0 voorsprong via de Katwijkse Marjan Boogert uit één uitval 1-1 gelijkmaken. Ook in de tweede helft waren er veel kansen voor Katwijk, waarvan alleen Angela Verdoes er één verzilverde na een mooie actie. Boogert slaagde er niet in vlak voor tijd nog een strafschop binnen te schieten, toegekend na een grove overtreding op Ilonka Brouwer. Oegstgeest was in hel duel bij Kloetinge niet duidelijk beter, maar kwam wel gemakkelijk 2-0 voor door goals van Bregje van der Velde en Wil van der Voort, na goede voorzetten van Sonja Boone. Kloetinge vond 2-1 aan sluiting uit een dubieuze cor ner, die achter geweest zou zijn. Na rust stelde Boone met de 3-1 treffer de winst voor haar team veilig. Alkmania was in de eerste klasse zondag met 4-1 verlies niet opgewassen tegen koploper BZC'95. Het eerste kwartier ging de strijd nog gelijk op, maar toen BZC'95 snel achter elkaar twee keer doel trof was het ge beurd. Alkmania werd op eigen helft teruggedrongen en onder druk gezet. Ellen Koren scoorde als enige voor Alkmania bij een 4-0 achterstand. SJZ speelde met 2-2 gelijk te gen KFC'71 2. Na een snelle treffer van Corinne van der Voet nam KFC'71 2 het heft in han den. De Delftse ploeg zette SJZ onder druk en profiteerde twee maal van fouten in de verdedi ging; 2-1. Na rust speelde SJZ aanvallend, gedreven door Na- tasja de Jager en Karin Snoek. Dit leidde tot kansen, maar niet tot doelpunten. Na een hands bal verzilverde Yvonne van Wie- ringen een strafschop en daar mee de verdiende gelijkmaker. De reserves van Ter Leede hadden in de tweede klasse za terdag geen moeite met DZB/Zevenkamp. Het Rotter damse elftal werd met 8-0 afge droogd. Annemarie van der Klugt (3x), Mariska Tukker (2x), Barbara Bouwens, Anouschka Sarina Wiegman van Ter Leede is in fel duel verwikkeld. De Sassen heimse vrouwen verloren met 4-1 van koploper Saestum. foto dick hogewoning Adriaanse en Karin Golstein haar elftal, gevolgd door Carola scoorden. Docos 2 won zijn in- van der Kroft. Kickers'69 was haalduel tegen Kickers'69 met zeker niet de mindere ploeg, 2-1. Na een om onduidelijke re- maar kwam niet meer langszij, den afgekeurd doelpunt van Vlak voor het eindsignaal maak- Kickers'69, opende de Leidse teDoriendeJong2-l. Wendy Schouten de score voor LEIDEN» RON HOOGENDAM MEDEWERKER De tafeltennissende reserves van Oegstgeest deden goede za ken door het inhaalduel tegen Vitesse'35 .met 7-3 te winnen. Zo ook de vrouwen van Docos die in het verre Limburg een maximale triomf op Van Sloun behaalden. Na twee stevige nederlagen op rij (7-3 tegen Korenbeurs en 8-2 tegen Salamanders) kunnen de eerste divisie reserves van Pecos weer een 7-3 zege in de boeken schrijven. Dat was hard nodig, want na vorige week dreigde de Voscuyléquipe de rode lantaarn in handen ge drukt te krijgen. Met 25 punten uit vijf wedstrijden vertoeft het trio Friso Reitsma, Ron Schi- paanboord en Robert Velema nu weer in de middenmoot van de overigens sterkste groep (2) in de eerste divisie. „We spelen puur voor handhaving", aldus Reitsma, „maar we willen toch goede resultaten behalen. Dat kan nu Robert zich meer vol wassen opstelt." Velema speel de in Hengelo inderdaad goed. Tegen de lastige verdediger Van Hummel (50 jaar) liet de Noord- wijker in Oegstgeester dienst een verfrissende indruk achter. Het leverde niet alleen winst op tegen Van Hummel, maar ook tegen Vaneker. Schipaanboord en Reitsma wonnen die partijen overigens ook. Tegen het talent Marcel ter Braak moesten de Oegstgeestenaren echter het antwoord schuldig blijven. De vrouwen van Docos konden zich op hun manier 'heerlijk' uiüeven tegen Van Sloun, al moesten de Leidsen daar wel een reis van ruim drie uur, heen èn ook weer terug, voor over hebben. „Het was vreselijk", keek kopvrouwe Manon Nijssen later terug op de saaie verto ning. „Omdat het zo'n zootje bij Eindhoven was, hebben we maar een toeristische route ge nomen. Ik heb op de terugreis wel heerlijk liggen slapen". In de drie uur durende wedstrijd rolden er partijtjes van de tafel die met de regelmaat van de klok onder de tien werden afge sloten. Dit omdat het Limburg se vijfmansteam bijkans weke lijks in een andere zwakke sa menstelling achter de tafel ver schijnt. Docos treft het trou wens niet in deze divisie met maar liefst vijf verre uitstapjes (Buchten, Geleen, Middelburg, Tilburg en Wessem). In complete feeststemming ver lieten de schakers van LSG za terdag Amsterdam. Tijdens de tweede ronde van de landelijke schaakcompetitie hadden zij in de eerste klasse B met nipte cij fers de gedoodverfde kampioen DCG geklopt. Het was uiteraard nog te vroeg om een kam pioensfeestje te bouwen, maar met dit resultaat op zak hebben de Leidenaars wel een geslaag de coup geplaatst. In 2B nam Philidor de leiding dankzij een 6-2 zege bij Rotterdam 3. LSG zag de moeite van een tactische opstelling tegen het zwaar gesponsorde DCG met succes beloond. Dat Rob Har- toch in wat betere positie vrede had met een remise tegen Maarten Roobol betekende al een eerste opsteker. Verlies van Henk van Putten tegen de Britse kandidaat grootmeester Dun- nington kon de pret niet druk ken. Leon Konings en Machiel de Heer waren op de staartbor- den namelijk goed voor fraaie zeges op respectievelijk Toby en Geeljans. Een soepele overwin ning van Maarten Strijb'os op Roele betekende daarop zelfs 3 1/2-1 1/2. Het feit dat Mark Thiele door zijn vlag ging tegen Carlier was een lichte tegenval ler. Deze werd echter volledig gecompenseerd door het feit dat de opponent van kopman Stefan van Blitterswijk, de Britse meester Lane, in goede stelling zomaar op de 39ste zet door zijn vlag ging. Deze misser aan Amsterdamse zijde was des te pijnlijker toen bleek dat Lane dit ook al tijdens de vorige ron de was overkomen. Na verlies van Eelco Kuipers tegen Yge Visser was het aan RAG de Graaff om het eerste matchpunt met een remise tegen Tuchins- ky veilig te stellen. Toen daarop Edwin van Haastert langs de rand van de afgrond Bieren- ien broodspot op een halfje As houden, was de ongeda na 1/2-4 1/2 zege een feit. Philidor liep in 2B gen over Rotterdam 3 heen ploeg die de aderlating y eerste en tweede team i de koude kleren is gaan Met deze zege lijken de |SBL naars hard op weg naar keer richting eerste klass mises van Piet Bakker en j 'v Reedijk tegen Bergakkere Hasselt betekenden no moeizame start, maar gens kwam de puntenni; j; goed op gang met winstp u van Herman van Haldei ia|i Henk van Maaren. Beiden [jjk telden hun opponent eei mal voor. Wim Vriend h zijn beurt weinig moeit jei Helfrich. Omdat Carolini iC)-| gerland van het bord we ch schoven door zwager-in-s ter Reedijk, werd het nq lastig voor de Leidenaan Slingerland en Nico Kuijl wonnen echter hun licht n t blemen en hielpen Philid ap koste van Strijdhorst en M ne, burg alsnog aan een winst: 6-2. LSG 2 had in dezelfde geen verweer tegen het to ;r(j re Amstelveen 2. Remcov [se Erf, Theunis Stelling, Art fg( Duijvenbode en Sjaak S |je: konden aan de hoogste bb, verweer bieden zo veel den, goed in de partij kv zij tegen respectievelijk ma, Helsloot, Rebel en nooit. Het leverde een terstand op die aan de borden niet meer goed ken viel. Chris Roosendat nog wel de baas over Esti Kleuver. Dit winnende beeld werd door een Vries overtuigend gevolgd st, daarmee was de koek op Irwin kwam er niet aan en Linda Jap mocht blij zi een moeizaam bevochte je: 5 1/2-2 1/2 verlies. Hf LEIDEN PETER KLEIN Derby-zege voor jeugd Katwijk LEIDEN LARS ULRICH MEDEWERKER In de derde divisie B van het jeugdvoetbal kreeg Rijnsburgse Boys Al in de eerste helft kan sen genoeg om koploper Kat wijk op een onoverbrugbare achterstand te zetten. Maar al leen Robert Plein scoorde. René Ruwaard zorgde voor de 1-1 ruststand. Na de thee was Kat wijk veel sterker. Via doelpun ten van René Ruwaard, Nico van Dorp, Jaco van Rijn en Mar- tijn Vooys liep Katwijk ver weg. Gerwin Freke scoorde nog voor Rijnsburg. Eindstand: 5-2. ARC boekte in Den Haag een magere 2-0 overwinning op Quick. Erik Jan Dekkers en Mark Lijntje verzilverden twee van de vele kansen. Wilhelmus moest het hoofd buigen voor Lisse: 4-3. Doelpunten van FC Lisse: Ton Mooikind, Dennis Jansen, Rashid Elmahadadi en een eigen doelpunt van de Voorburgers. Vooraf had Noordwijk op meer gehoopt tegen VELO dan het uiteindelijke 3-3-gelijkspel. Desalniettemin toonden de kustbewoners zich achteraf te vreden met een punt. Ruud Groot en Dennis van Roon (2) sierden hun optreden met goals op. Roodenburg blijft in het spoor van koploper Katwijk. Be Fair moest er zaterdag met 3-1 aan geloven. Jeroen Huys open de de score, waarna Wesley Slingerland de overwinning met twee doelpunten veilig stelde. Katwijk tegen Lugdunum in Zilveren Molen Katwijk speelt morgenavond te gen Lugdunum in de eerste ronde van het Zilveren Molen- toernooi. Het duel tussen de za terdageersteklasser en de zon dagtweedeklasser begint om 20.00 op het terrein van LFC aan de Boshuizerkade. BADMINTONMEDEWERKER Invaller Edwin Dierckxsens heeft badmintonclub Lisse in de tweede klasse van de landelijke competitie aan een belangrijke 5-3 zege bij Slotermeer 4 gehol pen. Eersteklasser Flair kaapte in Amstelveen een puntje weg bij het 'altijd lastige' Zijderveld 3. In de derde klasse bedreigde Veglo lange tijd koploper Duin- wijck 5, maar moest uiteindelijk toch met een gelijkspel genoe gen nemen. Het Alphense Flair keerde te vreden terug uit Amstelveen. Zijderveld trekt bij thuiswed strijden regelmatig een blik sterke reserves open en wéét zich daarbij gesteund door een fel meelevend publiek. Bas van Zeist opende met gedegen spel de scoré, waarna Wouter de Lijster in drie games overeind bleef. Bianca Dijkstra verloor vervolgens in de verlenging van de derde game. Maaike van den Berg won weer wel. Het man- nendubbel De Lijster en Cees<- Jan van Vliet bleek geen succes, het vrouwendubbel ging in de verlenging (17-18) verloren. De mixed van Dijkstra en Van Zeist stelde tenslotte het gelijkspel veilig. Bij BC Lisse moest invaller/C-' speler Edwin Dierckxsens op het niveau van louter B-spelers zijn kunnen tonen. Hij deed het met verve met een twee games zege in het enkelspel en winst in de mixed met Christien van Santen. De laatste bleef daar mee ongeklopt, want ook single en damesdubbel met Sandy de Haas leverden zeges op. De Haas won eveneens haar enkel spel. Het tweede team ging in de derde klasse met 5-3 ten on der tegen Hoornse BV 4. Na de singles zag het er niet naar uit dat The Printer/Veglo de koploper in de dejde klasse, Duinwijck 5, reëel kon bedrei gen. Alleen Stefen van bleef overeind. De dubbi ren bij de Leidenaars dl beter verzorgd. Van haalde met Martin LemiiL het dubbelspel vernietige Het vrouwendubbel van van der Hart en Moniqui ee boom ging echter zeer ni j loren. Via de beide mixei .f alsnog een gelijkspel afge gen. De derdeklasteams vai speelden met zeer wis jk succes. Het tweede teaml wj zonder Arnold Duijm een co male score (8-0) tegen Ei en versterkte door het gr1 van achtervolger Delft koppositie. Team 3 moei 6-2 nederlaag bij de Tref f Kortenhoef de eerste plaa mj de tegenstanders delen vierde team ten slotte pal h eerste winstpunt via et draw tegen Aigis 2. Shuttlewoude had mei op Koto Misi afstand vai^ concurrent voor de degn plaatsen kunnen neme sci Zoeterwoudenaren blevei >|rj ter op 4-4 steken, zoi ir( spanning blijft. Was kwam eveneens niet maar het gelijkspel teg nummer twee van de ra Delft 3, was niettemin vi id, stelijk. In de vierde klasse mis cluvo Robert Zwetsloot, ger Alexander Jirka kot onvoldoende ven1 |jr Cynthia van der Slot wo ot drie partijen, single, vro dubbel en de mixed met van der Ploeg. Ook Biailhi Groot won haar enkelsp beide teams van Apo Roelofarendsveen haddf prima weekeinde. Met ze gd respectievelijk Aigis 3 (5 ;s( bij regioclub BC Leiden r( werd de veilige midde jd bereikt. De Leidenaars met BC Wassenaar 2 datieplaatsen. Tweedeklasser Ter Leede, dat volgens oefenmeester Freek Rienks in een 'dippie' zit, oefen de tegen derdeklasser DSVP en leed zijn vierde nederlaag op rij. In Pijnacker werd het 4-3. Voor de Sassenheimers maakten Luc van der Hoeven (2x) en Pepijn Brands de treffers. Oegstgeest oefende tegen SCW en won met 4-3. Sander Kralt (2x), Ronald van den Hoogen en de herstel de Remco Visser verzorgden het kwartet doelpunten. De zon- dagtak van FC Lisse trad aan te gen DOSR. Lissenaar Michael Sira kwam als enige aan een doelpunt toe (1-0). SJZ verloor geflatteerd met 5-2 van de re serves van Alphense Bo sportpark Haasbroek de Alphenaren geflatteei ee 5-2. Meerburg- trainet ie Langerhorst zag zijn teal 11 matisch slecht spelen tej en delingsclub Teylingen werd liefst 3-0 in het vt ai van de Sassenheimse 5E Warmunda verraste vrif vijand. Tegen VCL boei n een 2-0 overwinning. Bal y Rijn en Michel van To i deden met elk een doelpu ir zich spreken. Alkmania! sparring-partner Nicolat ih Het beviel de ploeg va.' el van Rijn goed. Met 3-2 ir het een nipte zege. Ha! ig Kroeze (2x) en Rob Opda <x zorgden de produktie.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 18