BS Leiden gewillig naar de slachtbank rasshoppers en Lisse »eleven weinig plezier De Zijl/LGB wint bekerderby 3 I Play-offs gaan aan Oegstgeest voorbij Sport c Flair blijft in titelrace Drie zeges Remco Singeling n Tempo moet oppassen Bezuinigen op vervoerskosten kunt u wel degelijk! lAANDAG 16 OKTOBER 1995 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PlV -CHEF ROB ONDERWATER. 071-5356463 üfvertrouwen mannen MSV groeit per wedstrijd SKETBALMEDEWERKER zijn van die wedstrijden waar jwel niemand plezier aan be- Het tweede duel van dit nissen de vrouwen van BV DVZ/Grasshoppers zo'n wedstrijd. De Katwijk- speelden hun slechtste par- het seizoen en konden niet tevreden zijn. De lisclub gaf in Lisse een ruime irsprong in de tweede helft om toch nog dik te verbe en baalde daarom flink. In niets leek Grasshoppers za- lag op de ploeg die eerder in seizoen zo gemakkelijk won i Lisse. Met name in de eer vijfentwintig minuten scho- de Katwijksen slecht en ga in ze blijk van een matige con- sntratie voor de wedstrijd. De loeg uit de Bollenstreek daar- itegen speelde fel en had met une in Marleen Droogh (17 inten) een speelster die de dediging van Grasshoppers isterde. Dat de thuisploeg toch niet "I~> voornamelijk aan asshoppers' Petra Weeda. De is niet te stuiten en eigerde zich mee te laten voe- n met het slechte spel van m aar ploeggenotes. Vijf minuten de rust (bij 36-27) hervond rasshoppers, mede dankzij aar inspanningen, zich. Zes- IDEN JOB DE KRUIFF play-offs gaan deze tafelten- iscompetitie aan Pecos voor- ij. De nummer drie van de ot lorjaarscompetitie zag zater- aö ag bij Van Sloun voor de vier maal een wedstrijd na winst- ansen in 4-3 verlies eindigen, resultaat nemen beide v< ams mee naar de degradatie- oule, waarin verder ook Kluis Never Despair uitkomen. 1 [ocos boekte knappe 6-4 winst j koploper De Korenbeurs 3. oi »d van den Berg was de eerste n8 n toe te geven dat Oegstgeest 'atin een zwak seizoen bezig is. ïn Ve hebben zeker tien punten iti ten liggen', overdreef hij nau- elijks. Met vier punten meer de vooraf gehoopte tweede aats voor de Oegstgeestena- n geweest zijn. Ook het nieu- ane systeem - wedstrijden van iven partijen - speelde hen rerigens parten: „Er zijn min- tien punten op rij scoorden de Katwijksen, waarna Lisse het geloof in de overwinning ver loor. Alleen Martin Hoekstra kon daarom na de winst (48-61) nog een lichtpuntje ontdekken: „We weten nu dat we niet elke week makkelijk kunnen win nen.", aldus de winnende coach „Daarom zullen we voortaan geconcentreerder aan alle wed strijden moeten beginnen." Scores DVZ/Grasshoppers: Weeda 27, Van Duvn 10. BV Lis se: M. Droogh 17, Van den Heu vel 8. Na de uitwedstrijd met ruime cijfers te hebben gewonnen dacht BV Leiderdorp in eigen huis een 'makkie' tegen Blue Stars te zullen hebben. In sport hal 'Op Dreef bleek gisteren echter anders. De met slechts zeven speelsters uitkomende thuisploeg kon nooit voldoende afstand nemen, maar bleef uit eindelijk wel aan het goede eind van de score: 59-58. Het voornaamste probleem aan Leiderdorpse kant bleek het benutten van kansen. Het schotpercentage lag rond de 35%, zodat Blue Stars steeds in de wedstrijd bleef. Na de thee (25-22) veranderde hier weinig aan. Alleen Simone van Meurs toonde zich trefzeker, maar dit bleek niet genoeg om de zwak ke Diemense ploeg af te schud den. Twee vrije worpen brach ten hen op één punt van de thuisploeg, verder liet Leider dorp het echter niet komen. Scores BV Leiderdorp: Van Meurs 17. Schuit 11, Sluys 10. Het geloof in eigen kunnen van de mannen van MSV groeit per wedstrijd. En dat terwijl speler/coach Rick Driessen aan het begin van de competitie dacht pas in het nieuwe jaar echt goede resultaten neer te kunnen zetten. Gisteren bleken de Noordwijkers zelfs al sterk genoeg om Amstelveen ruim te verslaan, een ploeg die toch tot de toppers in de promotiedivi sie gerekend mag worden. Driessen was dan ook zeer te spreken over het spel van zijn ploeg:,,We hebben zeer gecon troleerd gespeeld, met name in de aanval.", stelde hij vast „Elke keer werd er goed gepasst en daarmee vanzelf een makkelijk schot genomen." Het grootste verschil met vorig jaar ligt wel licht wel in de balvastheid van MSV. Slechts twaalf keer verloor de thuisploeg de bal, terwijl voorheen wedstrijden hierdoor juist vaak verloren gingen. Scores MSV: B. Driessen 26, J. Koek 21, R. Driessen 14. De mannen van BV Lisse hoopten aan het begin van de competitie om de titel in de Eerste Divisie B te kunnen spe len. Na vijf wedstrijden zijn de doelen echter bijgesteld.„We Ton van Bemmelen/Leiden zit in de hoek waar de klap pen vallen. De beroerde competitiestart kreeg afgelopen zaterdag een vervolg. In eerste instantie zag het er nog naar uit dat Leiden aanspraak mocht gaan maken op de zege tegen koploper Early Bird. Gaandeweg de tweede helft echter werd duidelijk dat de thuisploeg weinig kans had tegen de verrassende aanvoerder van de promotiedi visie uit Purmerend. Acht punten in de laatste twee mi nuten verbloemden nog enigszins de krachtsverschillen, want de vijfde verliespartij op rij was natuurlijk al lang een feit: 67-81. Heieen van Duyn (rechts) van DVZ/Grasshoppers had met 10 punten een groot aandeel in de winst op BV Lisse. archieffoto dick hocewoninc moeten eerst maar eens een po sitie in de middenmoot probe ren te veroveren", stelde coach Michel van Ruiten na de 71-58 nederlaag tegen Juventus vast. Het gepromoveerde juventus troefde Lisse zaterdag voor ei gen publiek op nagenoeg alle fronten van het spelletje af. Pijnlijk duidelijk werd dat Lisse na het vertrek van Oscar Taal en Peter ter Haak niet meer be schikt over spelers, die het voor touw kunnen nemen als dat no dig is. Lisse, dat de slag om de punten eigenlijk al voor de rust (47-33) verloor, drong in de tweede helft fel aan. Toen het er op aan kwam kon de ploeg bij 55-52 echter niet doordrukken. Scores BV Lisse: Koot 12, Van der Stoep 11, Van den Akker 10, Bader 10. LEIDEN CERTJAN VAN GEEN Leiden verkeert in ernstige pro blemen. De ploeg draait niet en het is een kwestie van tijd voor dat consequenties gaal hebben. Spelers morren en hoewel coach Ton Kallenberg wekelijks meldt dat er toch vooruitgang is te bespeuren, moet hij de wan hoop nabij zijn. Early Bird is dan wel de ongeslagen koplo per, maar het is allerminst een kampioensploeg. Slachtbank En als Leiden zich, zoals zater dag voornamelijk in de tweede helft bleek, gewillig naar de slachtbank laat leiden moet het ergste gevreesd worden. Dan is de kans groot dat de ploeg, die zelf dacht mee te doen in de strijd om de titel, tot degrada- der punten te verdelen. En pun ten tellen heel gauw dubbel. Misschien hebben we dat te weinig beseft, want we gaan er nu op twee punten uit," treurt Van den Berg. Die twee punten hadden er zelfs in de slotronde nog in kun nen zitten. De Limburgers heb ben de ongeslagen Chinees Liu Qiang feitelijk als enige troef. Gerards en de Duitse verdediger Heister daarentegen zijn te kloppen spelers, zoals Herman van den Broek succesvol aan toonde. Met een winstpercenta ge van vijftig mag hij zich kop man kronen, zij het in een 'land der blinden'. Het derde punt kwam van de nieuwe dubbel- formatie Van den Broek/Pas toors. Pastoors kwam in zijn en kelspelen niet verder dan game- winst (een primeur) tegen Qiang en ook Van den Berg had opnieuw een slechte dag. „Her man heeft zich goed terugge vochten. Nu moet ik dat maar gaan doen', blikt hij vooruit op de drie komende degradatie duels. Kluis, Never Despair en Oegstgeest beginnen met elf punten, twee meer dan Van Sloun dat de zonder Qiang gele den 6-1 nederlaag bij Kluis moet wegpoetsen. De praktijk wijst echter uit dat genoemde ploegen allen aan elkaar ge waagd zijn. De Oegstgeester reserves maakten zaterdag kennis met dè kandidaat voor een van de twee vrijkomende eredivisie plaatsen. GKB/Salamanders was met 8-2 te sterk. Naast dub- belwinst scoorde Friso Reitsma ten koste van voormalig team genoot Van der Valk. De eveneens in de eerste divi sie uitkomende mannen van Rijnsoever leden bij TCS een 7- 3 nederlaag. Marco Cecchi en Johan van Meurs konden niet tippen aan de drie knappe ze ges van Edwin Vente. Halverwe ge de competitie zijn de Katwij- kers vijf punten verwijderd van de veilige haven. Door lijstaanvoerder De Ko renbeurs 3 te verslaan is Docos terug in de race in de derde di visie groep 6, met na een moei lijke seizoenstart een achter stand van slechts vier punten. Armin Ramic zag broer Zlatan knap driemaal winnen. Een prestatie die ook Ed van den Berg (2x) bijna leverde. Derde divisionist Treffers boekte dankzij 7-3 bij Nieuwkoop twee plaatsen winst. Rico van Veen (3x), Kees Vesseur (2x) en Cor Bakker (lx) staan nu derde. Vierde-divisionist Avanti profi teerde tegen Papendrecht (6-4) subtiel van de tweede nederlaag van medekoploper Never Des pairs. Vrouwen De vrouwen van Rijnsoever doorstonden het bezoek aan koploper Veldhoven redelijk on geschonden: 7-3. Maroesja (2x) en Cora (lx) Bonsen zagen Anouk Remmelzwaal driemaal onderuitgaan. De rest van het seizoen zal in het teken staan van handhaving. Docos hoeft zich steeds minder zorgen te maken. Aanvoerster Manon Nijssen (3x) was vooral blij met het glansrijke optreden van Ka rin Bunnig. Daar stond helaas een off day van Miriam Bik te genover, maar het bezoek aan Westa was goed voor 7-3 winst en de derde plaats op de rang lijst, met hekkesluiter Van Sloun nog op het menu. Bij Pecos kreeg JCV de kans zijn totaalscore te verdubbelen. Miranda Karsdorp (3x), Karin van der Heiden (2x) en joke de Vries (lx) waren met 7-3 onge kend mild voor de zwakke vrou wen uit Vught. De Avanti-vrou- wen ten slotte behaalden tegen Unicum met 6-4 hun eerste overwinning in de derde divisie. m IDEN DIRK KLOOS ÏhI, OTERPOLOMEDEWERKER \jj e Zijl/LGB heeft het bekertref- n tegen stadsgenoot LZ 1886 iet 7-5 gewonnen. Door deze :ge is De Zijl/LGB vrijwel zeker in een plaats in de volgende inde. Katwijk verloor in de eer klasse met 10-11 van BZPC i Vivax won in Groningen met 7 van De Walvisch. De derby tussen De Zijl/LGB ging gelijk op. Drie erioden lang was er geen achtsverschil tussen beide aofdklassers. In de laatste ze- Is, :n minuten schakelden de v noibewoners over op een zone irdediging. LZ-kanon Ben 01- Olthof kreeg persoonlijke eSp ïkking. De andere voorwaart ss in van coach Jan Breedeveld i isten geen raad met de zone in De Zijl. Te lang werd er ge- leacht met schieten. De Zijl kon ml invallend ook niet echt potten p eken. Twee persoonlijke ac- ins es van Marko Kerkvliet en aj iels Joor beslisten het beker- len effen. In de openingsfase sta ph, in twee spelers er boven uit. g( ij De Zijl/LGB was Rob Dub- [j, eldeman de motor van de ,p( ioeg. De onder de nieuwe (V. aach Rob Heemskerk opge roeide Dubbeldeman was voor LZ defensie bijna niet af te ,e~ oppen. Vooral zijn snelheid is ,*n rrotroariütr ««apen. Ben Olde een heel ander j »rt speler. Zijn acties zijn litider spectakulair maar zijn ej( hot is dodelijk. In de eerste eriode kwamen beiden twee «r tot score (2-2). Tot 5-5 kon het alle kanten In de laatste periode viel LZ jjn maar ging De Zijl/LGB met winst aan de haal. De Zijl- i-GB eindigt vrijwel zeker bij de wenste twee in de poule om- |A Hde tegenstander van volgen- week, VZC, geen probleem Bg zijn. LZ 1886 heeft het een uk moeilijker. Nereus zal in ft Vijf Mei-bad verslagen moe rt worden. Doelpunten Zijl- £B: Rob Dubbeldeman 3, iels Joor 3 en Marko Kerkvliet Doelpunten LZ 1886: Ben 01- tOlthof 3 en Mirco Zuidweg 2. H «wijk verloor nipt van BZPC t Bodegraven. Er had zeker *er ingezeten dan de 10-11 Alexander Willemse van LZ1886 (rechts) houdt Marco Kerkvliet van De Zijl/LGB eronder. De Zijl won dit be kerduel met 7-5. foto loek zuyderduin nederlaag. Lang stond Katwijk aan de goede kant van de score, toch gingen de punten naar BZPC.'Veel gemiste kansen en niet benutte man meer situaties waren de basis voor de neder laag. BZPC scoorde veel makke lijker. Zes numerieke meerder heden leverde evenzovele tref fers op. In de laatste minuut had Katwijk nog een uitgelezen mogelijkheid op de gelijkmaker. De man-meer-situatie leverde (weer) niets op. Kjelt Boonstop pel raakte vijf seconden voor tijd met een lob nog de lat. De 10-11 nederlaag was hiermee bezegeld. Goals Katwijk: Hans Schaap 3, Kjelt Boonstoppel 3, Ronald Heemrood 2, Mark Sie- vdl 1 en Alex Sieval 1 Vivax won nipt in Groningen van de Walvisch. Hiermee her stelde de ploeg van Mark van Belkum zich prima van de ne derlaag tegen Katwijk. Als de Oegstgeestenaren beter met de kansen waren omgesprongen was de marge groter geweest. Een grote inzet en een zeer ster ke verdediging bracht Vivax de zege. Mark van Belkum keek te vreden terug. „We hebben lek ker gespeeld ondanks de gerin ge marge heb ik niet in span ning gezeten, we waren gewoon beter." Goals Vivax: Serge Dietz 4, Sjors Verburg 1, Onno Sloot- erdijk 1 en Marco Mulder 1. Koudekerk won de uitwed strijd tegen KZC met 4-7. Kou dekerk was vooral in de tweede wedstrijd helft de betere. KZC schakelde over van een beweeg lijk aanvalsspel naar het stati sche midvoorspel. De Beverwij- kers deden zichzelf hiermee de das om. Koudekerk liep uit van 1-1 via 2-3 naar 4-7. Goals Kou dekerk: Bram Griffioen 4, Rene Overes 2 en Alexander van der Schalk 1. Sassenheim speelde tegen NVA/HHC met 5-5 gelijk. In Haarlem stond Sassenheim wel vaak aan de goede kant van de score maar telkens slaagden de Haarlemmers erin langszij te komen. Sassenheim, dat zonder Aarjan Meierink en Harald Geurds uitkwam, kwam vooral in de tweede wedstrijdhelft moeilijk tot score. Goals Sassen heim: Frank van Graas 2, jerry Leppel 1, Leen Bakker 1 en Er- win de Bruin 1. Alkemade zette ook de twee de wedstrijd in winst om. In het begin was DAW de betere ploeg. Snel aanvalsspel bracht Alke made in de problemen. Na twee perioden en een 2-4 achter stand gaf coach Paul van der Putten zijn ploeg opdracht om te gaan vertragen en terug te vallen op eigen helft. Dit werkte uitstekend. DAW was verrast en had geen passend antwoord. Michel Bakker maakte vlak voor tijd vanaf de midvoorplaats de winnende goal (5-4). Goals Alkemade: Rene van Beek 2, Jim van Es 1, Sandro Gordijn 1 en Michel Bakker 1 De vrouwen van De Zijl/LGB verloren met 2-4 van DAW. Vol gens coach Cor Prins had er meer ingezeten. „Het ging gelijk op. We moeten de kansen beter afmaken. In de derde periode kwamen we op 2-2 en hadden de wedstrijd in handen. In de laatste periode ging het door veel verkeerde passes toch weer mis. Jammer." Goals Zijl/LGB: Ingrid van Veen 2. ALPHEN AAN DE RUN BRAM VAN GENT KORFBALMEDEWERKER Het kon alle kanten uit met Tempo in het inhaalduel tegen koploper IJsselvogels. Stond de thuisclub bij rust met 7-3 voor, het eindsignaal kwam bij een 9- 15 stand. Met het duel tegen het laaggeklasseerde ONDO(M) nog te goed, moeten de Alphenaren. vorig jaar degradant uit de eer ste klasse, nu opnieuw op hun tellen passen. Pernix hield in het bekerduel HKV/Ons Eiber nest lang bij, maar moest het tenslotte met 9-13 afleggen te gen de Haagse hoofdklasser. I let begon allemaal zo veelbelo vend, zaterdag in Alphen. Na een gelijkopaande beginfase liep Tempo weg naar een 7-3 voorsprong bij rust door treffers van Ingrid Poelmans, Martijn Hooijer, Margiet Lemkes en de butante Marlon Niemeijer, de vervangster van Annemarie Vonk. Vonk, die vorige week in Vlaardingen een gebroken vin ger opliep en dit pas woensdag bemerkte, was niet de enige af wezige van het basisachtal. Coach jan Eikelhof miste ook Arianne Verweij (vakantie) en zag bovendien Erik Pons, voor rust tweemaal scorend, naar mate de wedstrijd vorderde meer last ondervinden van een al weken opspelende spierbles sure in het bovenbeen. tiekandidaat verwordt. Leiden startte goed. Het speelde vrijuit en omdat Early Bird er dezelfde stijl op na hield was het treffen nog leuk om te zien ook. Loet de Ruijter teken de voor de eerste zeven punten voor zijn ploeg en leek er zin in te hebben. Irritatie Dat De Ruijter daarbij zijn ver dedigende taken licht verwaar loost. irriteert Kallenberg. In de tweede helft haalde de coach hem dan ook voor een paar mi nuten naar de kant. Op zich is die beslissing te verdedigen, maar Leiden schoot er in die cruciale fase weinig mee op. Early Bird, dat in de dertiende minuut nog met 29-22 achter stond, maar bij rust al aan de leiding ging (41-37), liep verder uit naar een niet meer te over bruggen verschil. De ploeg bleef van begin tot eind een soort pleintjesbasketbal spelen. Wei nig systeem en vooral veel ren nen en schieten. Constante fac tor in de ploeg is de voormalig international Ronald Schilp. In de beide guards Steven Dijk steel en Aukc Meyer had hij zijn beste secondanten. Dijksteel kon naar hartelust driven, ter wijl Meyer de basket van af stand regelmatig vond. Omdat Leiden niet bij machte was een passend antwoord te vinden in verdedigend opzicht waren de 67 punten - zowaar een sei zoensrecoril - veel te weinig om enige aanspraak op de winst te kunnen maken. Want daar ligt wekelijks het grootste probleem. Leiden komt aanvallend te kort. Het leunt op twee of drie scorende spelers en daar houdt het mee op. Kallen berg weet dat ook. „Vroeger on der Bert Samson scoorden we ook meestal weinig. Maar dan verdedigden we zo goed. dat tie tegenstander er nog minder had." Voorlopig lacht hij er nog bij, maar lang kan dat niet meer duren. Scores Ton van Bemmelen/Ix'i- ticn: i )e Ruijtei 24, i luybens 19, Van der Maas 10, Ginjaar 9. Early Bird: Dijksteel 31, Meyer 18, Schilp 15. LEIDEN PETER KLEIN De zwemselectie van LZ1886 kwam goed voor de dag in de A kring zwemwedstrijden in het zwembad het Wedde in Voorschoten. Remco Singeling behaalde driemaal een eerste plaats op de 50, 100 en 200 meter vlinderslag. Zijn tijden waren resp. 28.0, 1.01.4 en 2.21.8. Hij bleef daarmee ploeggenoot Stephan van Iterson voor. Zijn tijden waren 28.9, 1.04.4 en 2.28.7. Bij de meisjes onder 17 jaar zwom LZ-zwemster Linda Weyermans een persoonlijk record op de 100 en 200 meter vrije slag. Haar tijden waren 1.04.2 en 2.19.7. Natascha Sierag werd derde op de 200 meter vrije slag in een tijd van 2.23.8. Opvallend was het presteren van de 12-jarige Michael van Schaick. Hij vestigde een kringrecord op de 200 meter vlinder. Met 2.35.6 bleef hij 15 seconden onder de NWK limiet. Hij was in een hevige strijd gewikkeld met Katwijk zwemmer Dirk Hoek die met zijn 2.36.2 maar 0.6 seconde op hem achterbleef. Fleur Bakker van LZ deed ook weer eens van zich spreken. Zij werd 2 maal eerste op de 50 en 200 meter vrije slag. Zij noteerde tij den van 27.8 en 2.10.2. De limiet wedstrijden in Het 5 Meibad in Leiden brachten ook Leids succes. Dieuwertje Vermeulen (LZ) behaalde een eerste plaats op de 100 meter. Zij scoorde 1.20.1. Tousja Klein domineer de de 400 meter vrije slag. Zij werd eerste in een tijd van 6.12.9. Na de hervatting ging het toch nog gruwelijk mis met Tempo. Het fysiek sterke IJsselvogels zette Tempo zodanig onder druk dat de thuisclub nauwe lijks meer een fatsoenlijke aan val op kon zetten. Ook de Moordrechter schutters raakten gaandeweg ingeschoten en in een mum van tijd ging de 7-3 voorsprong verloren. Een treffer van Ben Nikkels ten spijt kwam IJsselvogels bij 8-8 langszij om direct door te stoten naar 15-8. Ook Marcel Hanegraaf, ingezet voor Ben Nikkels, kon het tij niet keren. Een ontredderd Tempo scoorde nog eenmaal (Martijn Hooijer) tegen: 9-15. Voor Pernix was het bekerduel tegen HKV/Ons Eibernest in de eerste plaats een nuttige oefen wedstrijd. In de beginfase had Pernix na 0-2 door treffers van Bert Vanhaelen (2) en Lian Tie- leman zelfs even een 3-2 voor sprong. Nadien bepaalde HK V/Ons Eibernest echter duide lijk het scoreverloop, hoewel het verschil tot ver in de tweede helft (rust 4-6) de twee doel punten niet overschreed. Twaalf minuten voor tijd liet topscorer Bert Vanhaelen (4) op 8-10 een strafworp onbenut en toen de Hagenaars in de daaropvolgen de aanval 8-11 scoorden was de strijd gestreden. Jan Hoest te kende voor Pernix' laatste tref fer: 9-13. BADMINTONMEDEWERKER Bas van Zeist en Bianca Dijkstra hebben Flair in de race voor de titel in de eerste klasse van de landelijke competitie gehouden. De Alphense badmintonners waren met een ongeslagen sta tus tegen Duinwijck de grote matchwinners. Flair 2 en Veglo lieten op de nog lange weg naar een eventuele titel in de derde klasse een belangrijk puntje lig gen Van Zeist won in een regel rechte thriller het enkelspel te gen zijn jarenlange rivaal Jules Bakker. Met ook singlewinst van Dijkstra bereikte Flair tegen het bezoekende Duinwijck 4 een 2- 2 tussenstand. Van Zeist won vervolgens met Wouter de Lijs ter het dubbelspel, terwijl Dijk stra met Maaike van den Berg aan de goede kant van de score bleef. Het ongeslagen koppel handhaafde in de mixed het winnende ritme. Cees-Jan van Vliet maakte in de tweede mixed met Van den Berg na een langdurige ziekte zijn rentree in het Alphense vlaggeschip. In de tweede klasse speelde de BC Lisse verdienstelijk gelijk tegen Garuda Putih. Het team krijgt echter personele proble men. Na Mark Anderson gaat nu ook Ronald jacksteit de club verlaten. De Katwijker keert te rug naar MVKV. De vrouwen droegen hun steentje bij aan de totstandkoming van de draw. Christien van Santen en Sandy de Haas bleven in single en dubbel zonder verlies. De Haas zorgde met Bert de Geus voor het vierde punt. Het tweede team volgde team 1 op de voet. De singles van Rogier Moerman en Paul van der Hulst en de dubbels van Sandra Bon met Heidi Gort en Van der Hulst le verden vier punten op. In de afdeling van Lisse 2 klopte The Printer/ Veglo gast heer Aigis 2 met 6-2. Stefen van Giezen, Sandra van der Hart en Irene Bik singelden succesvol. Monique Borsboom pakte het dubbel met Bik en de mixed met Randy Thepass, die eerder in hel dubbel met Van Giezen al tot winst kwam. In het vooruit gespeelde treffen met het laag geklasseerde Koto Misi lieten de nog ongeslagen Leidenaars ech ter een belangrijk punt liggen (4-4). Voor Shuttlewoude bleef Danny Plug als enige in de single overeind. Ilse Spierings liet een riante 10-5 voorsprong in de derde game glippen. De dubbelpunten kwamen van Re né Kruithof met Jaco Lemmer zaal en de mixed Spierings /Plug. Flair 4 was met 6-2 niet opgewassen tegen koploper Duinwijck 5. Flair 2 zegevierde in hel voor uitgespeelde duel bij Voorbuig, maar verspeelde in de reguliere strijd bij lx*yton het eerste punt. De Alphense mannen hadden in I-eidschendam een dip. De jeugdige Anita Verstraete en Sonja Idzerda waren twee maal succesvol. Naast het enkelspel won Verstraete het dubbel met Eline de Lijster. Idzerda pakte eveneens de één tegen één en voegde daar de mixed met Mar co Overes aan toe. Frank van Ixeuwen redde voor Wassenaar de eer bij Flash 2 in Alkmaar I 7). In de vierde klasse zorgde Gynthia van der Slot voor het enige Bacluvo-punt bij koplo per Heemskerk Apollo keerde met een gelijkspel terug uit het verre Rockanje. Rolf Driessen won als enige zijn enkelspel. 'I i neke lluigsloot en Thca Turk zegevierden in de dubbel en de mixen met Ad van de Brand en Driessen. liet tweede team was in het regioduel met Wassenaar 2 de sterkste. De singles werden gedeeld. Arno van der Heiden en invalster Ilse van der Meer wonnen voor de ploeg uit de Veen. Richard Remmerswaal en Monique Hilgeman scoorden voor Wassenaar, dat daarna nog slechts één mixed kon winnen De BG Ix-iden was niet opge wassen tegen DKG 7. Het enkel spel van Wilma Breijer en de beide rnixen leverden slechts drie punten op. Wist u dat u bij Kamsteeg al een echte B Volkswagen Transporter Baseline Diesel met A stuurbekrachtiging kunt aanschaffen voor slechts A 27.995,- of leasen voor 849,- per mnd. Kamsteeg

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 23