Bevlieging Faber levert pover Rijnsburg winst op Koppositie voor KRV I SJZ kampioen van Zoeterwoude Sport Weer rode kaart voor doelman van RCL UVS en Woubrugge scoren er in Afdeling lustig op los UDO klopt Alkmania Ter Leede haakt af Nederlaag Teylingen maandag 16 oktober 1995 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071.535 runsburg rob van der zanden De wedstrijd is bijna afgelopen en Rijnsburg- se Boys leidt met 1-0. „Tegen wie gaan wij vandaag eigenlijk winnen," vraagt iemand op de tribune zich af. Volgens zijn buurman is het (Jeinoord en hij zegt erbij dat het klinkt als Feyenoord. Vroeger waren ze in Rijnsburg een week vantevoren met de komende tegen stander bezig, nu weten ze tijdens de wed strijd niet eens de naam meer. (Jeinoord is de naam voor een stel uit de derde klasse gepromoveerde voetballers waar kraak noch smaak aan zit. Ze komen hele maal uit Nieuwegein om anderhalf uur lang een 0-0 stand te verdedigen. Ze lijken daar in te slagen, maar gelukkig voor Rijnsburg en het voetbal in zijn algemeenheid krijgt Steven Fa ber vlak voor tijd een bevlieging. Hij soleert door de defensie van de bezoekers en scoort heel knap 1-0. Fabers zevende goal van het seizoen en de enige treffer van de slaapver wekkende wedstrijd. De overwinning voor de Boys geeft de rang lijst van de tweede klasse na zes ronden een 'vertrouwd' aanzien. Twee voormalige zater dagtoppers geven de toon aan: 1. Excelsior Maassluis, 2. Rijnsburgse Boys. Beide bolwer ken degradeerden vorig jaar uit de eerste klas se. Met de afdaling van het bloemendorp stierf vorig seizoen een stukje zaterdagvoetbal. Aan een successtory kwam een einde. Van algehe le zaterdagtitel in 1990 naar algehele malaise in 1995. De supporters van Rijnsburgse Boys - ze zijn de club trouw gebleven na het ramp seizoen - denken aan een snelle terugkeer. Trainer John Eelman tempert de hoge ver wachtingen, want dit Rijnsburg is niet zomaar klaar voor een terugkeer. Dat laatste bleek zaterdag overduidelijk. Na in eerdere thuiswedstrijden het publiek te hebben vermaakt, lieten de geel-zwarten nu de toeschouwers geeuwen. Rijnsburg hoeft niet meer aan de kwaliteitseisen van de hoog ste divisie te voldoen, maar dit was zelfs voor tweede klasse-begrippen onvoldoende. Rijnsburgse Boys - met invaller-doelman Marcel van Delft voor de geschorste Patrick Puister, hij kreeg slechts twee ballen op doel - heeft een leuke ploeg, maar weinig extra's. Tegen het matige Geinoord moest het in de slotfase met ordinair paniekvoetbal een 1-0 voorsprong verdedigen. In een duel dat alleen in de openingsfase (Robert van Duyn miste drie opgelegde kansen in vijf minuten en moest in de rust zijn plek afstaan aan Remco Verhagen) en in de slotfase boeide, waren de drie punten het enige positieve.Jlet was mid delmaat op Middelmors. Eelman erkende dat het niet overhield en kon alleen blij zijn dat ook anderen nu inza gen dat dit Rijnsburg nog lang niet rijp is voor directe promotie. 'John de bondscoach' miste zaterdag een aardige serie geblesseerden en niet-fitten. In dat opzicht is er in Rijnsburg niets veranderd: de beste spelers bevinden zich meestal in de lappenmand. De tribu neklanten waren dit keer Jeffrey van Driel, Martin de Louw, Marko Klaassen, Raymond Buis, Martin den Haan en Dick Heemskerk. Wat is dat toch in Rijnsburg? In de laatste twee weken gingen er op het trainingsveld weer drie spelers door hun enkel. Volgens Eel man zou er best een verband kunnen bestaan tussen de slechte verlichting en de vele bles sures. „Want op dat veld schrik je als speler steeds van je eigen schaduw en maak je te veel onverwachte bewegingen." De ziekenboeg krijgt een weekje extra tijd voor revalidatie. Zaterdag speelt Rijnsburg immers voor de beker thuis tegen Quick Boys. Dat klinkt trouwens heel wat beter dan Gein oord. Rijnsburgse Boys - Geinoord 1-0 (0-0). 83. Faber 1-0. Toeschouwers: 700. Scheidsrechter: Letterman. Geel: Roest (Rijnsburgse Boys). Rijnsburgse Boys: Van Delft: Roest. Van Meizen, Vaartjes, Hovingh; Vletter (Van Poppel), Peter van Duyn, Faber; Flermes, Robert van Duyn (Verhagen), Kamperveen (De Ruyter). leiden» ruud pattiapon medewerker KRV heeft in de vierde klasse D de koppositie van Soccer Boys overgenomen. In een recht streeks treffen versloegen de pupillen van Henk Krauwel de Bleiswijkse opponent met 2-1. TAVV hielp de Katwijkers bo vendien een handje door con current De Zwervers op eigen terrein met een 3-1 nederlaag op te zadelen. In de vierde klas se A boert De Sleutels nog im mer uitstekend. Hen Beerenfen- ger zag zijn ploeg Nootdorp met 3-2 nipt voorblijven. De Sleutels - Nootdorp 3-2 (2- 1) Ton van der Helm bracht Nootdorp op voorsprong. De bezoekers konden echter geen vervolg geven aan het goede be gin. De defensie van De Sleutels stond als een huis en in de eer ste helft speelden de Vlietbewo- ners zeker een half uur zeer sterk. Slechts Jos Kneppers wist op het laatst nog een gaatje in die I.eidse verdediging te vin den. Patrick Kooien (2x) en Loek van der Post maakten de Leidse treffers. Leiden - 's-(Jravenzandse SV 1 - 1 (1-0) Leiden kreeg met deze uitslag niet wat het verdiende. De Morschbewoners speelden een uitstekende eerste helft, met verzorgd v.oetbal. Richard van der Kraan en Jan Peter Stahlie zagen hun schoten evenwel niet in het doel belan den. Mark de Jong, die eerst de paal had getroffen, schoot later wel raak. Op aangeven van Ramses van Bostelen zette De Jong Leiden koelbloedig op voorsprong. 's-Gravenzandse SV, dat vrijwel geen kans had gecreëerd, kwam wat gelukkig langszij. Van der Kraan kreeg een hoog voorgegeven bal on gelukkig op het achterhoofd, waardoor de uitgekomen en weer sterk keepende Peter Se- lier een geslagen man was. KRV - Soccer Boys 2-1 (1-0) De Katwijkers zijn aan een sterke reeks hezig. Na de misstap te gen CVC Reeuwijk werden ach tereenvolgens Kagia, WDS en nu dus Soccer Boys aan de ze gekar gebonden. De Bleiswij- kers waren tot zaterdag overi gens ongeslagen, maar kwamen er tegen KRV niet echt aan te pas. Marcus Herrlinger maakte op slag van rust 1 -0 op een pass van Huig Hoek, die al een on vervalste 'spetter' op de lat had gedeponeerd. André de Best, bij een andere gelegenheid niet trefzeker, richtte na de thee zijn vizier wel goed; 2-0. Soccer Boys deed een kwartier voor tijd iets terug. Willem Pieter Breughem mikte net onder de lat raak. CVC Reeuwijk - Alphia 2-5 (2- 2) Piet Kroon moest even stevig slikken toen Alphia door toedoen van Maurice van de Bey en Teus Twigt op achter stand werd gezet. Hassan Asbai en Marco de Beer brachten Al phia langszij en Kroon had in de rust nog wat adviezen voor zijn ploeg. Die werden ter harte ge nomen, al stond doelman Dick Mulder de goede bedoelingen van de Alphenaren enige tijd in de weg. Op de inzetten van Leen Baay (2x) en een straf schop van Martijn van Dalen had hij echter geen verweer. De Zwervers - TAW 1-3 (0-1) Kees Reijngoud brak op aange ven van Frank Aartman de ban. Na rust bracht Paul Kra nendonk De Zwervers weer op gelijke hoogte. Nieuwe impul sen werden gegeven door inval ler Jelle Kleijn. Mede door zijn inbreng werd de tweede zege van dit seizoen een feit, omlijst door aanvullende treffers van Mark Sétteur en Aartman. Hazerswoudse Boys - Kagia 1 -3 (0-2) Richard Trompert was voor rust met twee treffers de gevierde man. Daarna zorgde Leon Annokee voor de derde Lisserbroekse treffer. Met Ha zerswoudse Boys was het niks. Alleen Aad van Elswijk wist te scoren na uitstekend voorberei dend werk van Eric van Tol. Ronald Labordus van Sleutels neemt zijn tegenstander in de houdgreep. Oog voor de bal heeft de Leidse voetballer niet. foto loekzuyderduin leiden ruud pattiapon medewerker In ik' Leidse zaterdagafdeling wordt er Hink met scherp geschoten, dat mag in middels genoegzaam bekend zijn. De krachtsverschillen nemen nu echter bui tenproportionele vormen aan. Vrijwel el ke week is er wel een uitslag met dubbe le cijfers te melden, waarbij de staart van tie afdeling meestal het slachtoffer is. Ditmaal moest Roodenburg het ontgel den. Bij Woubrugge werd maar liefst twaalfmaal de trieste gang naar het net gemaakt, Roodenburg zelf scoorde niet. Ook UVS had het tegen Abbenes flink naar de zin. Blauwwit won met alleszeg gende cijfers; 10-0. Woubrugge - Roodenburg 12-0 (4-0) De Leidenaars kregen na het openings doelpunt zowaar nog aardige kansen op de gelijkmaker, maar die werden niet benut. Woubrugge sterkte zich met de gedachte dat Roodenburg aanvallend niets kon klaarmaken en dat het in de Leidse defensie ook geen koek en ei was. Piet Oele (4x), Joris van de Broeke (3x), Ton Wetselaar, Cor Brunt en Walter van der Weiden leverden het bewijs. Wessel I.amers speelde bij Woubrugge een goe de wedstrijd, die de eerstejaars senior met twee doelpunten bekroonde. UVS - Abbenes 10-0 (4-0) Met Wil Henskens nog altijd als coach en Bert Jansen als trainer gaat UVS na het ver trek van Jan Verver vrolijk op de ingesla gen weg verder. En dat werd Abbenes al lemaal, veel te veel. Voor UVS scoorde Hans van Leeuwen tweemaal, waarvan één uit een strafschop. Ook Nico van der Zeeuw raakte tweemaal de roos en Hans Verkuylen eenmaal. Eric Grosman nam het leeuwedeel van de produktie voor zijn rekening. Hij scoorde vijf doelpun ten, alle in de tweede helft. LSW'70 - SVOW 1-2 (1-0) Arbiter Metzier controleerde in de rust de spe- lerskaarten constateerde dat de LSW- doelman niet speelgerechtigd was. Ver vangen dus, beval Metzier trainer Wim Mugge, die uit arren moede toen maar aanvaller Marcus Roofthooft onder de lat zette. Mugge: „Ik wist ook niet dat de keeper, ene Martin ofzo, niet speelge rechtigd was. Dat was mij niet gemeld." Toen SVOW'er Tino Snaterse Antonio Serafino verving, kreeg hij meteen geel voorgetoverd. Hij had volgens Metzier zijn komst niet netjes aangekondigd. Snaterse was zo van slag dat hij na een kwartier alweer vervangen moest wor den. Tussen de bedrijven door scoorden Stig Schjolset voor LSW en Sander Dis seldorp en Edward Schouten voor SVOW. Koudekerk - Lugdunum 3-6 (0-2) Mede dankzij foutjes van de Koudekerkse doelman Cock Dorrepaal was het bij rust al 2-0 door doelpunten van Simon Ver- steegen en Johan de Roode. Gijs Collé (vrije trap), Wout Teske, weer Ver- steegen en Peter Ramaker zetten de Kik kers in een zeer comfortabele leunstoel. Daarop viel Lugdunum heerlijk in slaap. In de laatste tien minuten kwamen An dres van der Bom (2x) en Gert Jan Schel lingerhout voor Koudekerk nog tot drie treffers. GWS - MVKV 0-2 (0-0) Een alleszins ac ceptabele uitslag voor trainer Jan Bel c.s. en zeker de brilstand bij rust gaf goede hoop. Bovendien waren de beste kansen voor de GWS, waar Dennis van Velzen, Arjan van Ruiten en ook de trefzekere Ton Koet naar het tweede elftal zijn ver bannen. Jaap van den Oever en Ralph van dér Laan misten echter de kansen en Remco Hulsbergen mikte op de krui sing. Martin Krayenoord stak zijn ploeg de helpende hand toe. Hij nam de gehe le Katwijkse produktie voor zijn reke ning. leiden ron hoogendam medewerker In derde klasse A werd RCL op de zesde speeldag flink met de neus op de feiten gedrukt. De slechte vertoning tegen Lyra le verde op de Bloemerd niet al leen een verdiende 3-2 neder laag op, maar ook een rode prent voor stand-in goalie Daan Zandbergen. W Oegstgeest deed het niet veel beter met een 2-0 uitglijder bij 's-Graven- zande. SV Voorschoten ont snapte in blessuretijd tegen DS- VP aan een nederlaag; 3-3. RCL - Lyra 2-3 (0-0) RCL heeft de stijgende lijn van de laatste weken niet kunnen doortrek ken. Tegen een scherp Lyra kon de Leiderdorpse Racing slechts een helft tegenstand van for maat bieden. In de tweede helft speelde RCL slecht, wat resul teerde in een terechte 3-0 ach terstand. „We hebben ons een beetje verslikt in de aggressivi- teit van de tegenstander. Bo vendien waren we nauwelijks gevaarlijk en zat er geen bewe ging in de ploeg", aldus trainer Leo Holl. Of het allemaal niet erg genoeg was, reageerde sluit post Daan Zandbergen zijn frustraties af op de tegenstander èn de scheidsrechter, waarna hij van de goed leidende man in het zwart mocht inrukken. RCL riep de hulp in van de op een bijveld acterende John Blokker. De uitstekende Blokker (ex-Ha- zerswoudse Boys) voorkwam met zijn fantastische optreden een grotere blamage. Met twee doeltreffende acties had ook Alex Barendse (een uit een pe nalty) daar een aandeel in. DSVP - SV Voorschoten 3-3 (1- 1) Beide ploegen maakten er vooral voor het publiek een aantrekkelijk schouwspel van, al was de eerste helft matig. Daar in waren maar twee minuten opwindend. Nadat DSVP'er Van LFC speelt tegen De Sleutels leiden LFC en De Sleutels spelen morgenavond tegen elkaar voor de eerste ronde van de Zilveren Molen. De wedstrijd.op de Boshuizerkade begint om 20.00 uur. SJC speelt ook morgen avond in de nederlagenserie tegen FC Lisse. Die wedstrijd vangt om 20.00 uur aan. zoeterwoude taco de vries medewerker De derby van Zoeterwoude tus sen Meerburg en SJZ is beslist in het voordeel van de bezoe kers uit het dorp: 3-4. SJZ ver zuimde de wedstrijd in de eer ste helft te beslissen en moest door het warrige fluiten van de scheidsrechter en het doorzet tingsvermogen van de thuis ploeg, toestaan dat het toch nog een echte derby werd. Het verschil op de ranglijst sprak vooraf duidelijk in het voordeel van SJZ (negen punten tegen vier voor Meerburg), maar Meerburg was thuis nog ongeslagen en heeft toppers als Alkmania en ROAC '79 al gehad. Bovendien won SJZ de afgelo pen drie wedstrijden overtui gend en is de ploeg van trainer Bert Kort volledig fit. Meerburg miste spits Michel Turk. die zijn tweede en laatste wedstrijd schorsing uitzat. Routinier Ger van der Werff speelde nu als ge- legenheidsspits. Al met al bleek SJZ in de ope ningsfase de betere ploeg. Het controleerde de wedstrijd, maar deed dat op een te laag tempo om Meerburg in de problemen te brengen. Een blunder van Meerburg-doelman Guus Nussy brak de wedstrijd open. Hij rea geerde slecht op een ogen schijnlijk ongevaarlijk afstands chot van linksbuiten Joost Vink: 0-1. Daarna was Meerburg even de draad kwijt. SJZ profiteerde. Nadat Vink een opgelegde kans niet had benut (hij raakte voor een leeg, doel de paal), legde hij de bal na een voorzet van de linkerkant van Arjan van Rijn terug op Rob Retel, die geen moeite had 0-2 aan te tekenen. Tot dan toe had Meerburg in aanvallend opzicht nog niets la ten zien. De scheidsrechter stak echter de helpende hand toe. Buitenspeler Danny van Zeist stond twee meter buitenspel toen hij werd aangespeeld. De vlag ging omhoog, maar het sig naal werd door de man in het zwart weggewoven. Alleen voor doelman Peter Plooy verprutste Van Zeist de kans, maar de af geslagen bal werd door Ger van der Werff knap in het lege doel gedraaid: 1-2. In de openingsfase van de tweede helft had Meerburg de overhand, maar ook de pech dat een kopbal van Van der Werff buiten bereik van Plooy op de lat eindigde. De thuis ploeg baalde nog van het 'on recht' en SJZ profiteerde maxi maal. Een vrije trap werd snel genomen en Ron Belt schoot hard en laag in: 1-3. Daardoor bleef Meerburg achter de feiten aanlopen. Langhout wisselde driemaal en zag e'e'n van de invallers, Meh- di Pesmanfar, de aansluitings treffer maken. Pesmanfar is so wieso een goede speler. Hij zorgde voor onrust in de dorpse defensie en zijn volley van de rand van de zestien was niet al leen wonderschoon, maar ook een beloning voor zijn goede spel: 2-3. Nog geen minuut later stond SJZ echter alweer te juichen. Vink rondde de snelle aanval Menno van Haastrecht van Meerburg en Arjan van Rijn doen een spel letje paard en ruiter. foto loek zuyderduin doeltreffend af: 2-4. Met nog een minuut te gaan. was de wedstrijd gespeeld. De 3-4 van Edwin Hillebrand deed de Meerburgharten sneller klop pen. maar kwam te laat. Na de wedstrijd sprak winnende trai ner Kort over drie gouden pun ten. „We hebben niet echt goed gespeeld, maar de punten zijn binnen en dat is noodzakelijk als je bovenin mee wilt blijven draaien." Meerburg - S|Z 3-4 (1-2). 14 loost Vink 0-1.21. Rob Retel 0-2, 28. Ger van der Werff 1-2. Ron Belt 1-3. 42. Mehdi Pesmanfar 2-3. 43. loost Vink'2-4. 45. Edwin Hillebrand 3-4. Scheidsrechter van der Fis. Geel: Wesselman (Meer burg). Retel. Van Rijn en Rotteveel (al len Sl/i toeschouwers:300 Meerburg: Nussv. Boom. Goddijn. Van Haastrecht (60. Van der Geest). Hille brand. Pielanen (70. Borst). Vermont. Van der Werff. Wesselman. Van Zeist (63. Pesmanfar). Zwetsloot. SJZ: Ploov. Rotteveer. Van der Maat. De long. Ölijerhoek. Van Rijn. Belt. De Boer. Van der Hoeven. Retel. Vink. leiden Vlak na rust gaf Jos van Kampen zijn ploeg weer hoop. Hij be nutte een strafschop nadat Jeroen van Mil was neergelegd: 2-3. Vlak voor tijd gaf UDWS twee punten weg en Bernardus legde beslag op het eerste punt in deze competitie. Van Kam pen trof wederom doel: 3-3. ROAC '79 - Altior 1-3 (1-2) Toen ROAC na een klein half uur via Hans Disseldorp op voorsprong kwam, noemde zelfs trainer Peter Ciere dat al onverdiend. Altior was de hele wedstrijd de betere ploeg, kwam nog voor rust op 1-2 door Peter Ouwerkerk en Arie Jan Lommers en bouwde die voor sprong na rust via Martijn van der Bos uit: 1-3. Daarna ver zuimden de bezoekers verder weg te lopen. Ab Kolkman van Altior sprak verheugd over de beste wedstrijd van het seizoen van zijn ploeg. LFC - VCL 4-1 (2-0) LFC benut eindelijk kansen. Tot nog toe was dat namelijk het grootste probleem voor de Leidenaars. jan Zoetemelk jr. en Mike Rol bepaalden de ruststand op 2-0. Jan Rietkerken scoorde tegen. Maar daarna drukte LFC het overwicht terecht uit in de ^co re. Uit een vrije trap van Rol werd het 3-1 en Remco van Wa- veren zette de 4-1 op het bord. DOSR - MMO 0-0 (0-0) Trainer Robert Suttorp van DOSR zag een typische 0-0 wedstrijd: veel strijd en weinig goed voetbal. Hij vond de eindstand terecht. Coilega Jouke Sjaardema van MMO vond echter, dat zijn ploeg de beste kansen had ge had en verdiende te winnen. Hoe het ook zij, 0-0 was het aan het begin en anderhalf uur later was het dat nog steeds. Nummer twee UDO heeft de koploper in de vierde klasse A zondag, Alkmania, de eerste verliespunten toegebracht. In Oegsgeest werd het 4-1. Ber nardus snoepte twee punten af van UDWS door vlak voor tijd de 3-3 te maken. LFC had wei nig moeite met VCL (4-1) en Al tior meldde zich aan de (sub- Hop door nummer twee-ROAC '79 met 1-3 te verslaan. DOSR en MMO bleven in Roelo- farendsveen op 0-0 steken. UDO - Alkmania 4-1 (2-0) UDO speelde een prima wedstrijd te gen de koploper uit Roelo- farendsveen. Opvallend is dat de nummers e'e'n en twee van de vierde klasse nieuwkomer zijn in de vierde klas. De num mer twee bleek gisteren de be tere ploeg. Martin van Zaanen zette de thuisploeg op voor sprong na voorbereidend werd van Werner Knetsch. Nadat Charles Hogenboom voor Alk mania een vrije kopkans had la ten liggen, liep UDO via Knetsch zelfs verder uit: 2-0. Bas van Heek en Knetsch zorgden in de tweede helft voor de veili ge 4-0, waarna invaller Erik Jan Hogenboom de Weteringse eer redde door 4-1 te scoren. UDO is Alkmania nu tot op twee pun ten genaderd en brengt met nog twee wedstrijden te gaan de spanning terug in de strijd om de eerste periodetitel. Bernardus - UDWS 3-3 (1-3) Bernardus kwam via Marco Honders, die vorige week ook al scoorde, snel op voorsprong (1- 0), maar zag UDWS vlak voor rust toch weglopen naar 1-3. Andre' Zonneveld. Michael de Roode en Sidney van der Pluym scoorden voor de Leidenaars. Ter Leede moet na de 3-0 derlaag tegen Excelsior Ma itcl sluis voorlopig even genoq nemen met een plaats in tht< middenmoot. De Sassenheii jen ploeg draait stroef en lijkt sihi Baarle in de eerste minuut uit een vrije trap de 1-0 had aange tekend, schoot Frank Buizer binnen zestig seconden de ge lijkmaker binnen na voorberei dend werk van André Bol. Pas een kwartier na de thee be kroonde Voorschotenaar Rob de Zwart zijn sterke spel met de 2-1 voorsprong. Daarna liet SV- speler Arwin Visser een droom- kans op 1-3 liggen. Aan de an dere kant was het wel raak toen de jonge Flip van Dijk een te zachte terugspeelbal plaatste op doelman Jos Loose, waardoor Floor Vijfhuizen de thuisclub weer langszij kon brengen: 2-2. In de officiële speeltijd leek DSVP alsnog de winst binnen te halen. Van Straalen mikte raak, maar in blessuretijd hield Flip van Dijk uit een vrije trap wel het overzicht. Hij stelde uitblin ker Rob de Zwart in staat alsnog de gelijkmaker te scoren. 's-Gravenzande - Oegstgeest 2- 0 (1-0) Oegstgeest blinkt uit in wisselvalligheid. De bezoekers slaagden er niet in om uitgele zen kansen te verzilveren. Van Delft, Van Goethem en Pierik wisten geen raad met het speel tuig. De thuisclub wel. Tien mi nuten voor rust verdween een vrije trap van zo'n 25 meter vanaf de zijlijn zomaar in de korte hoek achter de niet alerte Frits Bleichrodt: 1-0. Daarna had Rick Abma een ideale kans om vanaf elf meter - de doorge broken Van Goethem werd on deruit gehaald- wat terug te doen, maar ook hij faalde. Na de pauze hetzelfde laken een pak; met weer mogelijkhe den voor Van Delft, de voor Eric van Grieken ingevallen Pilmeij- er.en Jungerius. Het werd alle maal erger toen Henk Versteeg (2x geel) mocht vertrekken. Ook de tweede treffer van de thuis ploeg was curieus. Andermaal werd Bleichrodt vanaf zo'n 25 meter verslagen. Domper junioren Quick Boys: 5-4 De jeugd van UVS klopte koplo per UW. Martin Verkuylen. Ar jan Ciere en Ousie Bezzai zorg den voor een 3-0 voorsprong. Dankzij een goal van Marcel van Leeuwen eindigde het duel in 1-4. De 5-4 nederlaag tegen Urk, na een 4-2 voorsprong, was een domper voor Quick Boys. André van Dijk, Arjan Barn- hoorn en laco de Jong (2) scoor den. In de tweede divisie B domi neerde Aiphense Boys het duel tegen Sparta volledig, maar de bezoekers hadden aan een counter genoeg voor de over winning. De derde divisie kent in Katwijk een ongeslagen kop loper. Tegen VELO zorgden Re- né Ruwaard (2) en Ronald van der Plas voor de 3-0 overwin ning. Roodenburg blijft in het spoor van de Katwijkers. Hayder Bairak, Jasper van der Meij, We sley Slingerland, Raymond Stolk en B-junior Tamir Yazici waren produktief tegen Quick H:5-1 ARC verloor bij DSO met 4-0. Rijnsburgse Boys besliste het rommelige duel tegen Be Fair, in zijn voordeel dankzij goals van Gerwin Freke, Bernard Borst en Michel Schoneveld (2- 3). Tegen Wilhelmus was een 4- 2-voorsprong voor Noordwijk niet voldoende. In het laatste kwartier bleken de doelpunten van Ruud Groot. Arnold van Kesteren, Michel Rosdorf en Dennis van Roon van nul en ge nerlei waarde. Wilhelmus stelde er namelijk vijf goals tegenover. Ook Lisse moest een nederlaag incasseren. Volledig tegen de verhouding in ging Soccer Boys er met de punten vandoor (4-2). Tom Mooikind en Dennis Jan sen scoorden voor de Lissena- gaande op het duel van za hte dag af te haken in de racev it d het felbegeerde kampio K schap. n I Dat bleek zaterdag. Mj ffl'g sluis, de huidige koploper in m tweede klasse, toonde meer zieling. „Collectief waren ze mt. ter", verzuchtte trainer fijpnSi Rienks. „En ze wonnen meer duels." Collega Aad driessen was vol lof over -Leede: „Het is tot nu toe van onze betere tegenstanij i*r geweest. Ik denk dat ze ze hoog kunnen eindigen, ever Rijnsburgse Boys, RWH en natuurlijk." Ter Leede werd zeker weggespeeld. Sterker, in de ste helft hadden de Sassen rners zelfs een overwicht w bij Pepijn Brandts vlak voo thee een prachtige kopl kreeg na een afgemeten v< van linkervleugelspits Crooy, die op zijn beurt een goede mogelijkheid zeep hielp. Omdat Crooy ra pauze eveneens verzuimd een door Floor Immink gege voorzet af te ronden, een moeilijke fase. Waarin de thuisclub, spel iag met slechts twee spitsen, tik gens Rienks wat slimmer tls werk ging en Ter Leede acht \s d de organisatie verwaarsloo Het breekpunt in de w was de mooie treffer van er Marijs, die vanaf een mei dertig uitzonderlijk mooi in de kruising schoot. Ter drong nog wel aan, maar st op een muur van harde digers waarachter de uitstr de goalie Van Eek goed verichtte. Een verre uittraj die doelman bereikte via Charlie Vijverberg die behl de 2-0 binnenschoot. Dezl Vijverberg onderstreepte voor het einde via een bem penalty (Guyt vloert Loever trefzekerheid van Excelsior. Excelsior Maassluis - Ter Leedi (0-0) 60. Marijs 1-0, 80. Vijverbcr) Vijverberg (pen) 3-0. Toeschou 600. Geel: Guyt, Kramer (Ter Leed Ter Leede: Blankenspoor; Rog, Ve >p' Marei (Kramer), Van der der Hoeven, Brandts (60. Imn leiden aad siera medewerker Warmunda boekte in de a fee ling Leiden de tweede acl hl eenvolgende overwinning. Sport werd met een 1 -0 ne laag naar huis gestuurd. Po vut tjes was het gesteld met J Yn 1 Tegen Alphen werd verd ker met 3-0 verloren. FC Rijn! w i verpulverde hef arme VNA '6. werd liefst 8-1 voor de Slin fc" land-équipe. Randstad S had geen problemen met li che Boys: 4-0. Stompwijk verraste vriend en vijand If Teylingen-in eigen huis mei te verslaan. VNA-FC Rijnland 1-8 (1-3) nald Zandvliet (weer hij) 1 de blauwwitten op een voorsprong. FC Rijnland-in ftij' Ier Peter van Wanrooy zette oef drie treffers zijn ploeg alsno) ker een 3-1 voorsprong. De twe helft kwam de Rijnland-t n B pas goed op gang. Met d punten van Marcel Schoii ov» Herman Hendriks, Sjaak Kal tóe hues, Gert-Jan Schellingerfi i he en Michel Staats werd tra - bi Peter Slingerland op zijn b: F jaardag op een aardige surp vv; Tpeli he

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 20