Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel A TOPTIEK 7 Pionier m/v Ijl» LubaCQ Uitzend l>uro_J KONTAKTLENS- CONSULENT(E) Groot Rijnland Kansen in tijdelijk werk O De Koning vraagt: BRENG MANPOWER IN DE ZAAK. SSlSssrV'"- ZATERDAG 14 OKTOBER 1995 Voorman/-vrouw Handen uit de mouwen, haar op de tan den en goede leidinggevende capacitei ten dat zijn trefwoorden voor deze baan in Leiden. Je bent verantwoordelijk voor een team schoonmakers en je bent er niet vies van om zelf mee te helpen. Deze uitdagende functie is voor zeer lange tijd. Boekhoudkundig/administratief medewerker v/m Je bent van alle markten thuis voor deze "duizendpoot" functie. Je bent breed administratief onderlegd en je hebt lichte boekhoudkundige kennis. Voor deze full time functie zijn een groot organisatie talent en een probleemoplossend vermo gen vereisten. Het niveau van de functie is middelbaar. Administratief medewerker v/m Bij een multiculturele organisatie in Leiden zoeken wij een kracht die admini stratieve ondersteuning biedt aan de afdeling financieel beheer. Administra tieve werkervaring, cijfermatig inzicht en kennis van de moderne talen is vereist. Voor deze functie moet je ouder zijn dan 30 jaar. Produktiemedewerkers v/m Bij diverse bedrijven in de omgeving van Leiden kan je aan de slag als produktie- medewerker. De duur van het werk kan variëren van kort tot zeer lang. Informeer snel waar je aan de slag kunt! Ervaren loodgieter v/m voor een klus van 1 week bij een loodgie ters- en dakdekkersbedrijf in Voorschoten. Het gaat om het solderen van zink en assistentie bij de voorkomende werk zaamheden. Heb je ervaring in het solde ren van zink, dan-kan je direct via ons aan de slag. Technisch medewerker v/m Het gaat om een baan bij een relatie in Voorschoten. De werkzaamheden bestaan uit zagen, schuren, spuiten en monteren van wegafzettingen. Ben je tussen de 17 en 21 jaar oud en heb je zin om je handen uit de mouwen te steken, neem dan contact op met onze vestiging in Voorschoten. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, -EEN BLIJVENDE INDRUK. Wij zoeken op korte termijn ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER m/v Wij zoeken iemand die administratieve werkzaamheden kan verrichten en daarnaast de telefoon kan beantwoorden. 1 Vereisten: - MEAO-opleiding - grote mate van accuratesse - enige ervaring heeft een pre - eigen vervoer Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Brugrestaurant Schiphol t.a.v. A. Ruitenbeek Rijksweg A4 nr. 1 2132 MA Hoofddorp KontaktlenzenDen Haag Leiden zoekt een enthousiaste medewerker m/v voor 1 dg en op afroep meerdere dagen p. week. Leeftijd 30-45 jaar - Mavo-diploma Na de inwerkperiode verwachten wij dat u zelfstandig kunt werken als Soil, t.a.v. de heer A. Kranenburg TopTiek Kontaktlenzen Fluwelen Burgwal 2 2511 CJ Den Haag Tel. inf. 070-3649952 of 071-5121097. Bij de polikliniek/secretariaat chirurgie/orthopaedie is plaatsingsmogelijkheid voor een doktersassistent/ medisch secretaresse Het Diaconessen- huis, met 314 bed den, is een alge meen ziekenhuis met een regionale fuijtctie, waarin vrijwel alle specia- zijn.HJe voorberei ding van de nieuw bouw van het bed denhuis verkeert in m/v Functie-inhoud: het administratief begelei den van de chirurgische/ orthopaedische spreekuren; het voeren van medische correspondentie met be hulp van tekstverwerking; archiefwerkzaamheden; het bijhouden van de agenda; het telefonisch verstrekken van inlichtingen; algemene administratieve werkzaamheden. een vergevorderd Functie-eisen: stadium. In verband De Kandidaat dient: in het bezit te zijn van het met de groei die dtploma doktersassistent fugétie van het: danwel het diploma snhuis door medisch secretaresse; »n uis oor ervaring te hebben in het werken met computers en tekstverwerking; over een goede typevaar digheid met behulp van een dictafoon te beschikken; kenrtis te hebben van de medische terminologie; stressbestendig te zijn; accuraat en in teamverband te kunnen werken; over goede contactuele ei genschappen te beschikken. Kandidaten met ervaring in een soortgelijke functie genieten de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuis- Inlichtingen: Inlichtingen worden graag verstrekt door het secretariaat chirurgie, telefoon 071-5178336. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 25 oktober a.s. richten aan de afdeling Personeelszaken, onder vermelding van vacature nummer P80-3, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden aanvullende Zorg Aanvullende Zorg Groot Rijnland (AZGR) richt zich op dienstverlening in I de thuiszorgmarkt. Het is een nieuw bedrijf. Nu nog klein maar met de I sterke wil en potentie om in korte tijd uit te groeien tot een krachtige I klantgerichte en concurrerende organisatie die regionaal opereert. Het I werkgebied omvat Leiden, Leiderdorp, de Rijnstreek, het Plassengebied en I Alphen aan den Rijn. Het hoofdkantoor staat in Leiden. I AZGR biedt thuiszorgorganisaties, ziekenfondsen, particuliere zorgverzekeraars en patiënten ondersteuning bij de vormgeving en invulling van zelfzorg en mantelzorg. Het bedrijf vervult primair een uitzendfunctie voor reguliere organisaties om hun wisselende capaciteitsbehoefte te vervullen. Daarnaast verzorgt AZGR diensten direct aan cliënten, bijvoorbeeld op het gebied van persoonsgebonden budgetten en particuliere zorgvragen. De Stichting Aanvullende Zorg Groot Rijnland zoekt op korte termijn een voor de functie van Manager Aanvullende Zorg De zorgmarkt is sterk in beweging. Vol groeimogelijk heden en ontwikkelingskansen. Aanpakken om creatief en flexibel in te spelen op de veeleisende markt in een omgeving waarin pioniers zich op hun best voelen. Eén waarbij de structuren en procedures nog niet vastliggen. Een uitdaging om met initiatief en enthousiasme inhoud te geven aan een concurrerend dienstverleningspakket. Een uitdaging om leiding te geven aan medewerkers, om beleids- en beheersmatige sturing te geven aan dit initiatief en om de directie beleidsmatig te ondersteunen bij het van de grond krijgen van deze organisatie. Ben jij de pionier die deze uitdaging aandurft? Kun je oplossingsgericht te werk gaan op minimaal HBO-niveau? Ben je uitgerust met doorzettingsvermogen, gevoel voor humor, creativiteit, flexibiliteit, en een neus voor ontwikkelingen in de zorgmarkt? Dan komen wij graag met jou in contact. Vooralsnog bieden we een baan voor 80% met een maximum salaris van fl. 5.939,- bruto per maand op full-time basis. Voor aanvullende informatie kun je bellen met mevrouw van Vliet of de heer Oord. Zij zijn bereikbaar onder telefoonnummer 071 -5161344. Wij verwachten je sollicitaties voor 28 oktober. Je kunt je brief met CV richten aan Stichting Aanvullende Thuiszorg Groot Rijnland, Postbus 652, 2300 AR Leiden. SCH00NDERGANG bv bedrijfskeukenlnrichtingen Produktieweg 44 2382 PC Zoeterwoude-Rijndijk Telefoon (071) 589 93 53 WIE KOMT BAS HELPEN? Wij zoeken op korte termijn een PLAATSINGSMONTEUR Binnen- en Buitendienst. Funktie De werkzaamheden zullen, na een inwerkperiode, bestaan uit het zelfstandig en/of in teamverband plaatsen van horeca grootkeukenapparatuur. Opleiding L.T.S. metaal en/of M.T.S. werktuigbouw. Leeftijd vanaf 23 tot 27 jaar. Wij bieden: Een drukke baan bij een dynamisch bedrijf met een goede werksfeer. Personen die voldoen aan onze vraag en een vakbekwaam en werklustige instelling hebben, genieten de voorkeur. Tevens zoeken wij op korte termijn een: SERVICEMONTEUR Functie Opleiding Leeftijd De werkzaamheden zullen, na een inwerkperiode, bestaan uit het repareren van bedrijfskeukenapparatuur t.b.v. binnen- en buitendienst. LT.S. en/of MT.S. elektro vanaf 23 tot 27 jaar. Wij bieden: Een aktieve job bij een dynamische technische afdeling binnen ons bedrijf. Mensen met ervaring genieten de voorkeur. Voor onze afdeling projekten zoeken wij op korte termijn een: CALCULATOR/TEKENAAR M/V Funktie De werkzaamheden zullen bestaan uit het zelfstandig tekenen van Horeca- en Bedrijfskeukens, alsmede het maken van calculaties met behulp van de computer. Leeftijd 20 t/m 23 jaar. Wij vragen: M.T.S. niveau Bouwkunde of Werktuigbouw. Hij/zij moet na een verloop van tijd zelfstandig kunnen werken, een commerciële instelling en een dosis creativiteit is naast genoemde opleiding voor ons een belangrijk punt. Wij biedenEen afwisselende baan binnen ons bedrijf waarin vele facetten van het bedrijfsleven terug te vinden zijn. Voor informatie over bovengenoemde funktie-inhoud kunt u bellen (071) 589 93 53 en vragen naar Dhr. B. de Prie. Schriftelijke sollicitatie richten aan: Schoondergang B.V. Postbus 66 2350 AB Leiderdorp T.a.v. Mevr. P. G. van Dam-Ciggaar. Telefonist/receptionist m/v Voor een bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar part-time telefonisten. De werktijden zijn in de ochtend van 08.30-13.00 uur en in de middag van 13.00-18.00 uur. De werkzaamheden bestaan uit inkomende en uitgaande telefoongesprekken, hel' ontvangen van gasten en het reserveren van vergaderzalen. De voertaal in het bedrijf is Engels. Een vloeiende beheersing van Engels en Nederlands is vereist. Het betreft een baan voor lange tijd. Heeft u interesse? Bel ons dan voor informatie. Informatie bij Harriëtte Bakker, tel. 071-5 14 22 41, Leiden, BoDmmarkt 3a. Geroutineerde boekhouder m/v Voor een dienstverlenende organisatie georiënteerd op de internationale farmaceutische industrie zoeken wij een part-time boekhouder voor 20 uur per week. Internationale ervaring is een must om uw werkzaamheden goed uit te voeren Tot deze werkzaamheden behoren o.a. kas/bank/giro, inkoop/verkoop, controles, rapportage en urenregistratie. U zult regelmatig contact onderhouden met het Franse hoofdkantoor. Beheersing van de Engelse taal is een vereiste, Frans is een pre. Gezien het feit dat u als enige persoon verantwoordelijk bent voor de boekhouding, wordt minimaal MBA gevraagd en een aantal jaren werkervaring. Wilt u voor zeer lange tijd aan de slag in deze professionele organisatie? Neemt u dan snel contact met ons op. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-5 12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Machinebankwerker m/v Voor een machinefabriek in de omgeving van Noordwijk zoekt Randstad een allround machinebankwerker. Heeft u 3 jaar ervaring met conventioneel freeswerk, zoals het maken van lagerpassingen met een nauwkeurigheid van een honderdste? Neem dan direct contact op. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-5 12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Plaatsingsmonteur m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoekt Randstad een nette, gemotiveerde plaatsingsmonteur voor grootkeukenapparatuur. Heeft u een LTS-opleiding Metaal of Installatietechniek? Neem dan contact op. Uw leeftijd is maximaal 23 jaar. Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-5 12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Koks m/v Voor een buffetrestaurant in het centrum van Leiden zoeken wij enthousiaste koks. Uw werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het voorbereiden van gerechten in de keuken en de afwerking van gerechten in het restaurant. U bent representatief, tussen 20-30 jaar en u heeft een afgeronde SVH-opleiding. U kunt eind oktober starten. Informatie bij Esther van der Hoorn, tel. 071-5 14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. randstad uitzendbureau Drog. Parf. Kühn Langstraat 93, Wassenaar zoekt een VERKOOPSTER voor 4/5 dg p.week en een SCHOONHEIDSSPECIALISTE voor 2/3 dg p.week Tel. reacties op: 071-5316257 of 070-5176969 vragen naar de heer G. J. Kühn. Secretariaatsmedewerker Voor een bedrijf in Leiden zoeken we per direkt een secretariaatsmedewerker ter ondersteuning van de secretaresse. De werkzaamheden bestaan uit administratieve taken, zoals correspondentie, faxen, telefoon bedienen en andere voorkomende werkzaamheden. De juiste kandidaat beschikt over secretariële ervaring, heeft een goede beheersing van Word, is representatief, stressbestendig en flexibel. In deze part-time funktie zal iedere middag worden gewerkt Medewerker koffieshop Voor een stichting in de omgeving van Leiden zoeken we per direct een medewerker koffieshop. Deze koffieshop is onderdeel van een instelling waar veel bezoekers komen. Naast het runnen van de dagelijkse gang van zaken, zoals het bijhouden van de voorraad, de in-en verkoop, de adminsitratie en andere voorkomende taken, wordt van de juiste kandidaat ook verwacht dat deze zelfstandig de catering kan verzorgen. Tevens moet er nauw worden samengewerkt met andere afdelingen. De juiste kandidaat heeft enige horeca-ervaring, is zelfstandig, representatief en kreatief en is gewend om alleen te werken. De part-time baan is voor langere tijd en duurt 32 uur per Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vróuwen en mannen. Neem snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. >k uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve financiële commerciële secretariele funkties 35 jaar partner in personeelsoplossingen Korevaarstraat 33,2311JT Leiden, Telefoon 071 -5144143 rlijk Wij hebben werk voor m/v Secretary/Receptionist This position is fulltime and for a long term peri Desired qualifications: Multi-lingual (English - Dutch and German), compu experience: Word for Windows, General office ex| ence and multi-task oriented. Directie-secretaresse Heb jij een Havo- en directiesecretaresse-opleiding, je tussen de 25 en 30 jaar en op zoek naar een ui gende baan, bel dan voor een afspraak. Hoofd bedrijfsbureau Voor een bedrijf in Voorschoten zijn wij op zoek naar: Hoofd bedrijfsbureau. De functie is op MTS/HTS-nivo men is verantwoordelijk voor de inkoop, planning werkvoorbereiding. O MANPOWER" UITZENDORGANISATIE You can measure n m\óae'* ^r\ni'icWW9rfrteVwo,>>'an ,-olfnPER^ MH\0* S-'-SSS eeo c0 pn noedfc c p-,c\e voov dez fl»» v. - een v«-- ZêgSt""* S5S- \unt°0oootn, t,aN- dW-% 23528®

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 22