Personeel Personeel Personeel Personeel 6MDCR verkoopmedewerker m/v BON t Medewerker Interne Controle m|v Zilveren Kruis Wie komt er werken bij een bank die tot diep in de nacht op volle toeren draait? 10 een vakbekwame monteur DIGROSM0KM ZATERDAG 7 OKTOBER 1995 Zilveren Kruis Groep maakt deel uit van de Achmea Groep. De Achmea Groep wordt gevormd door Centraal Beheer Holding, AV Holding, Zilveren Kruis Groep, Staal Bankiers en Vendopolis. De Zilveren Kruis Groep is vooral bekend als grote particuliere ziektekostenverzekeraar en landelijk werkend ziekenfonds. Daarnaast kent zij een Leven- en een Schadebedrijf en beschikt over de wereldwijd opererende Alarmcentrale EuroCross. De Zilveren Kruis Groep behartigt de belangen van 1,4 miljoen verzekerden. Zilveren Kruis heeft een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, premievrij pensioen, studiekostenvergoeding, premiespaarregeling, spaarloonregeling en een kinderopvangregeling. Bij de Zilveren Kruis Groep werken ongeveer 1600 medewerkers. De afdeling Interne Controle ressorteert rechtstreeks onder de Algemeen Directeur van Zilveren Kruis Verzekeringen. Een team van acht medewerkers is belast met controle- en advies werkzaamheden ten behoeve van alle concern onderdelen en -vestigingen van Zilveren Kruis. Operational auditing zal een steeds nadrukkelijker - plaats innemen in deze werkzaamheden. We willen het huidige team graag versterken met - een enthousiaste collega die in dit werkveld de uitdaging herkent. De functie-inhoud - controleren van financiële verslaglegging zoals jaarrekeningen en tussentijdse verantwoordingen - (financial audits); - beoordelen van de administratieve organisatie en met name het toetsen van de werking van interne - controlemaatregelen; - beoordelen van bedrijfsprocessen op beheers baarheid. doeltreffendheid en doelmatigheid (operational audits); - (mede)beoordelen van de geautomatiseerde informatiesystemen, de organisatie van de automatiseringsafdeling en de infrastructuur van de geautomatiseerde gegevensverwerking (EDP-audits); aanspreekpunt voor overleg met accountants diensten van o.a. ZiekenfondsRaad, WTZ en Zilveren Kruis Holding; uitvoeren van bijzondere opdrachten. De functie-eisen voltooide HEAO opleiding (bedrijfseconomische/ accountancy richting) of NIVRA (t/m 1 e fase); circa vijfjaar werkervaring, bij voorkeur op een accountantskantoor; kennis van/affiniteit met automatisering en de daarmee samenhangende controleproblematiek; affiniteit met het bank- en/of verzekeringsbedrijf is een pré; bekend met moderne controletechnieken en ervaring met het opzetten en onderhouden van controleprogramma's; analytisch vermogen gecombineerd met creativiteit; uitstekende contactuele eigenschappen en over tuigingskracht. Voor informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer L.P.W. Hage, Hoofd Interne Controle (071)36 70 239. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan Zilveren Kruis, t.a.v. de heer A. van der Leer, afd. Personeel Organisatie, Van de Mortelstraat 4, 2203 JD Noordwijk. De Gamma bouwmarkt Leiden zoekt een: Gamma Nederland b.v. is de franchise-organisatie waarbinnen 115 Gamma doe-het-zelf bouwmarkten worden geëxploiteerd. U vindt er o.a. ijzerwaren, gereedschap, verf, wanddekoratie, hout, plaatmateriaal, elektra, verlichting, isolatie, kasten, keukens, klimmateriaal, fiets- en auto-artikelen, tuinartikelen, wand- en vloertegels, bouwmaterialen en sanitair. - klanten op vriendelijke wijze te woord staat en service verlenend is ingesteld - kommercieel inzicht heeft en zich flexibel opstelt - een leeftijd heeft tussen 18 en 25 jaar. Wat heeft Gamma u te bieden: - een leuke baan in een enthousiast team - mogelijkheden verder door te groeien binnen onze organisatie - interne en externe opleidingen - een 38-urige werkweek - goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder korting op Gamma aankopen. Wie geïnteresseerd is kan telefonisch reageren, onder nummer 071-234280. De Holland Casino's zijn de enige legale casino's die ons land rijk is. Wat betekent dat de gasten er uit zijn in een onbesproken en uiterst sfeervolle omgeving. Maar ook dat er gewerkt wordt volgens strikte regels en procedures. Voor Holland Casino Scheveningen zoeken Kassier (m/v) voor 22.8 uur per week. Iemand die gastvrijheid feilloos kan combineren met het uitvoeren van die regels bij het beheren van de jeton- en wisselkas. Waar de gasten fiches en muntgeld kopen en verkopen. Behalve een MAVO-diploma en balie- of loket ervaring met valuta's en cheques, zijn een representatief uiterlijk, een dienstverlenende instelling en een redelijke beheersing van de moderne talen nodig. Werken bij de leukste bank van Nederland betekent ook werken in wisseldiensten, inclusief de weekeinden. Wij stellen daar een bruto jaarsalaris tegenover dat begint bij f 44.000, gebaseerd op gemiddeld een 36-urige werkweek Voorts uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u tussen de 20 en 35 jaar, dan kunt u binnen 10 dagen een schriftelijke sollicitatie met een recente pasfoto sturen aan de Chef Personeel en Organisatie van Holland Casino Scheveningen. de heer F van Delft. Postbus 84510, 2508 AM Den E tel.: 070-351 26 21. QLLAND ASINO Houtwerf Kunststoffen BV Houtwerf Kunststoffen B.V. gevestigd te Zoeterwoude, zoekt op korte termijn een Verkoper Binnendienst 5-tal collega's verantwoordelijk voor In deze funktie bent u in samenwerking met de gehele inkoop/verkoop binnen deze B.V. Geboden wordt: Een uitdagende funktie met grote zelfstandigheid Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Gevraagd wordt: Administratieve capaciteiten Kennis van benodigd computergebruik Goede contactuele eigenschappen Bewezen prestatievaardigfieden Grote dosis doorzettingsvermogen en flexibiliteit Geheel zelfstandig kunnen funktioneren HEAO opleiding of gelijkwaardig Leeftijd 22-30 jaar Sollicitaties met C.V. zenden aan: Houtwerf Kunststoffen BV T.a.v. Dhr. G. Verbeek Postbus 268 2300 AG Leiden Joghtlaan 4, Valkenburg 2235 AA Door onze enorme groei zoeken wij met spoed: Wij vragen enthousiasme en inzet. Wij bieden een prima salaris en een werkkring in een gezellig team. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk onder geheimhouding van uw sollicitatie. Van Zeist het bedrijf waar het voor de klant gezellig toeven is. Deze succesvolle onderneming behoort tot de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven. Voor ons distributiecentrum in Lisse vragen wij: FULL TIME MAGAZIJNMEDEWERKERS m/v Werktijden van maandag t/m vrijdag voor 37 uur. Het distributiecentrum vormt het hart van onze onderneming. Van hier uit worderPalle 18 filialen bevoorraad. De magazijnmedewerker draagt zorg voor het nauwkeurig verwerken van de bestellingen die de filialen via een computer doorgeven aan het distributiecentrum. Zij vormen dus een belangrijke schakel in de distriebutieketen. Wij VRAGEN: verantwoordelijkheidsgevoel collegialiteit motivatie en goede werkinzet leeftijd vanaf 18 jaar. HEEFT U INTERESSE? Vul dan onderstaande bon in (een postzegel is niet nodig) en wij nodigen u uit voor een gesprek. Aan Digros Supermarkten B.V. Antwoordnummer 248. 2160 VB Lisse dhr. R. Hoogewoud. tel. 0252-419003 Ik ben geinteresseerd in de functie van magazijnmedewerker Naam: Adres: Code/Plaats: Telefoon: Geb.datum: Faber Holland B.V. is een toonaangevend bedrijf in de exploitatie van betonpompen en het leggen van werkvloeren. Voor haar vestiging te Zoeterwoude zijn wij op korte termijn op zoek naar: MACHINIST die na een interne opleiding zelfstandig op een betonpomp kan worden ingezet door het gehele land. Wij zoeken iemand: van ca. 25-30 jaar in het bezit van groot rijbewijs (geen chauffeursdiploma) met inzet en flexibiliteit die zelfstandig kan werken met verantwoordelijkheidsgevoel Wij bieden: prima salaris prettige werksfeer Sollicitaties schriftelijk of telefonisch kun? u richten aan: FABER HOLLAND B.V. Produktieweg 52 2382 PD ZOETERWOUDE t.a.v. de heer R. Faber Tel. 071-417357 WorVen in de horeca iels voor |oo- Horeca Uitzexdburo- VRAAGTPERDIREKT voor 4* - 5* hotels in de omgeving van Schiphol, Noordwijk en Leiden KELNERS, SERVEERSTERS m/V Zwart/wit kleding en ervaring zijn vereist KOKS m/v In bezit van SVH Diploma of een gelijkwaardige opleiding KAMERHULPEN m/V ONTBIJTMEDEWERKERS m/V Zwart/wit kleding en ervaring zijn vereist BAGAGISTENm/v Met minimaal 2 vreemde talen INFORMATIE BIJ: HORECA UITZENDBURO BOSMAN Herengracht 455,1017 BS Amsterdam Tel. 020-6232981

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 30