Personeel Personeel Personeel Personeel Person tempo-team Wordt u onze nieuwe collega? een zee van mogelijkheden om te leren uitzendbureau Noordwff een leerkif (20 uuiK ZATERDAG 7 OKTOBER 1995 Programmatische Preventie in de huisartsenpraktijk. Dc Districts Huisartsen Vereniging Rijnland Midden-Holland is werkzaam voor 3 Regionale Huisartsenverenigingen en ongeveer 400 huisartsen in de regio Vanwege uitbreiding van werkzaamheden in het kader van het project Programmatische Preventie wordt gezocht naar ervaren dokters assistenten die op projectbasis werkzaam willen zijn als Preventieconsulentes (0,5 fte en tijdelijke aanstelling) De functie: Ondersteuning van de huisartsenprak tijken bij het systematisch oproepen van risicopersonen ten behoeve van de vaccinatie tegen influenza en bij het oproepen van daarvoor in aan merking komende vrouwen in het kader van het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker De werkzaamheden zullen groten deels plaatsvinden in de regio Duin en Bollenstreek Binnen dit project wordt samen gewerkt met twee huisarts/project leiders en vier andere preventie consulentes. Rechtspositie en salaris: Voor de duur van het project tot en met 31 -12-1996 wordt u aangesteld als medewerkster in dienst van de Stichting LHV. Het salaris is conform de richtlijnen van de CAO Doktersassistente. De overige voorwaarden sluiten aan bij de arbeidsvoorwaarden van de Stichting LHV. Informatie en sollicitatie: Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer E.G. de Kievit, directeur DHV Rijnland Midden-Holland, telefoon 071 -541 5 100. of met de heer Th Verheij, huisarts/projectleider, telefoon 071 -362 0277. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 14 oktober richten aan de DHV Rijnland Midden-Holland, t a v. de heer E.G. de Kievit, Nievaartpad 1. ?353 SM Leiderdorp Districts Huisartsen Vereniging Rijnland Midden-Holland Aangezien de DHV tevens onderzoeksregio is, vindt mede begeleiding plaats vanuit de WOK (Werkgroep Onderzoek en Kwaliteit) van de Vakgroep Huisartsen- geneeskunde Nijmegen. Uw profiel: Ervaren doktersassistente. Ervaring in het overdragen van kennis en vaardigheden. Kennis van één of meerdere Huisarts Informatie Systemen. In bezit van een auto. Bij voorkeur woonachtig in de regio Leiden/Duin- en Bollen- r Schoenenreus b.v.is een dynamische en succesvolle retailorganisatie met 95 filialen in Nederland en richt zich met haar klantvriendelijke discountformule op een breed publiek. De modieuze, brede en zéér goed betaalbare collectie is geschikt voor iedereen en zorgt dagelijks voor vele tevreden klanten. Voor het filiaal in HAARLEM zijn wij op zoek naar een actieve, representatieve en enthousiaste medewerker voor de functie van FILIAALMANAGER AA/V Leeftijd 23-30 jaar. Wij verwachten van u: Een middelbare opleiding, een commerciële instelling, organisatievermogen, leidinggevende capaciteiten en goéde contactuele en communicatieve eigen schappen. U bent creatief, stressbestendig, flexibel ingesteld en op de koop avond en de zaterdag beschikbaar. Ervaring is een pre, maar geen vereiste. Wij bieden u: Een goede salariëring, ruimte voor eigen initiatief, een interne training, een boeiende functie waarbij u verantwoordelijk bent voor een klantvriendelijke en prettige sfeer in de winkel, de omzet, het functioneren van uw personeel en de artikel- en winkelpresentatie. Bent u geïnteresseerd in bovengenoemde functie en wilt u graag werken in een dynamisch en modern bedrijf, stuur dan zo spoedig mogelijk uw brief met c v. en pasfoto naar Schoenenreus bv., t.a.v. Desirée de Vroomen, Postbus 72, 5400 AB Uden. Voor deze functie geldt dat een antecedenten-onderzoek deel üit kan maken van de sollicitatieprocedure. Dactylo Uitzendburo is een landelijke uitzendorganisatie met méér dan 1 30 vestigingen door geheel Nederland en zendt uit in alle be roepen en sectoren. Wij zoeken, voor onze vestiging in Leiden, op korte termijn, i.v.m. uitbreiding, een full-time Vestigingsassistent m/v die op basis van 40 uur per week de volgende werkzaamheden gaat verrichten het houden van intake gesprekken met werkzoekenden; het assisteren op de vestiging bij het selecteren en uitzenden van uitzendkrachten; het onderhouden van de telefonische contacten met uit zendkrachten en opdrachtgevers; het uitvoeren van diverse administratieve werkzaamheden, welke voortvloeien uit het bovenstaande. De juiste kandidaat is circa 20 jaar, heeft een meao-CE opleiding en is flexibel. Tevens beschikt u over goede contactuele eigen schappen en een ondernemend karakter. Wat wij bieden is een baan In een dynamisch team met goede doorgroeimogelijkheden en waar u initiatieven kunt ontplooien. Bent u inventief en een door zetter, dan nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief met recente pas foto vóór 23 oktober a.s. te sturen aan. Dactylo Beheer b.v. t.a.v. de Afdeling Personeel Organisatie, vac. nr. 95288, Postbus 77750, 1070 MR Amsterdam. Telefoon 020-5775603. Dactylo. Mijn uitzendburo. f/f dactylo v UITZENDBURO Zo leer je te zorgen voor mensen, mede uitvoering te geven aan het onderzoek en de behandeling van de patiënt, samen te werken met anderen en ver antwoordelijkheid te dragen. Kortom, een zeer afwisselende en uitdagende op leiding. Om tot de opleiding toegelaten te kunnen worden moetje minimaal 17 jaar zijn en mag je maximaal 35 jaar zijn. Daarnaast dien je aan de volgende opleidingseisen te voldoen: MAVO-4-diploma, D-niveau met gemiddeld een 7 op de cijferlijst, of HAVO- of VWO-diploma of het overgangsbewijs naar de 5e klas, of MBO-diploma, 3 jarige, met gemiddeld een 7 op de cijferlijst. Overige opleidingen c.q. behaalde diploma's zullen per situatie worden beoordeeld. Van bovenvermelde opleidingseisen kan worden afgeweken voor degenen, die ten minste de leeftijd van 25 jaar hebben bereikt bij aanvang van de opleiding. De opleiding start 1 maarten 1 septembgw 1 QQfi rd-e I yyo. warl Heb je belangstelling? H'( Kom dan naar de informatiemiddag op (Lr derdag 12 oktober a.s. om 14.00 uur in fe Centrale School Nieuweroord, Rijnsburgr weg 124 a, Leiden Aansluitend is er dan een rondleiding o^ een verpleegafdeling in het AZL Jcen .vont Je kunt ook solliciteren voor een opleidingspl^, door een briefte schrijven aan: Directeur Dienst Sociale Zaken van het Academisch Ziekenhuis Leiden, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. ndo ikun ile. F ^om iokt HORECA/CATERING Ervaren kelner/serveerster voor een relatie in Oegstgeest U wilt op oproepbasis 's avonds en in het weekend aan de slag. Ervaring en zwart-wit kleding zijn een must! Informatie: 071 - 12 64 44, Lanny Buys Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Produktie-medewerkers m/v voor een modern bloemenbedrijf in Oegstgeest Er is werk voor jonge gemotiveerde krachten die lange tijd beschikbaar zijn. Informatie: 071 - 12 64 43, Mariëtte Kruidenier Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Elektro-technisch tekenaar m/v voor een bedrijf bij Leiden. Naast een MTS-opleiding hebt u ervaring met AutoCAD en kennis van bouw voorschriften. Informatie: 071 - 12 64 43, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Houtwerf DHZ Produkten BV Houtwerf DHZ Produkten B.V. gevestigd te Zoeterwoude, landelijk leverancier aan DHZ ketens, zoekt op korte termijn een BAAS MAGAZIJN In deze funktie geeft u leiding aan een 20-tal medewerkers en heeft u de verantwoording over de gehele goederenstroom binnen ons circa 9000 m2 grote magazijn. Gevraagd wordt: Administratieve capaciteiten Kennis van benodigd computergebruik Goede contactuele eigenschappen Bewezen prestatievaardighcaen Enige jaren werkervaring in soortgelijke funktie ♦Grote dosis doorzettingsvermogen en flexibiliteit Leidinggevende capaciteiten Geheel zelfstandig kunnen funktioneren Leeftijd 25-35 jaar. Geboden wordt: Een uitdagende funktie met grote zelfstandigheid Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties met C.V. zenden aan: Houtwerf DHZ Produkten BV T.a.v. Dhr. G. Verbeek Postbus 268 2300 AG Leiden Het Bestuur van de Verenigibg. E Onderwijs te Noordwijk-Binneglan haar basisschool „Hoff'ho\ delij eSp. Wij zoeken iemand die: vasl - bewust kiest voor het pr^dlu onderwijs - breed inzetbaar is F - zich ook na schooltijd infjer school - z.s.m. kan beginnen. Hara het 1 ts Of Inlichtingen bij en solliciteren^ad' A. J. G. Lambrechts (dirlsta, Pr. Bernhardstraat 4, 220hou Noordwijk. School 071-3ardi Privé 071-3618466. idin N.B. Er is ontheffing var^! T.W.A.O. verleend. ie-vl

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 26