H et tweede mobiele telefoonnet gaat a.s. vrijdag van start. Maakt u de spieren maar vast los LIBERTEL Va. f199,- Hoe lijkt u dat? Een telefoon die altijd met u meegaat. Waar u ook gaat of staat. U hoeft nooit meer in de buurt van een telefoon te blijven. Want de telefoon blijft bij u in de buurt. Een mobiele tele foon. Ongebonden, met toch het geruststellende gevoel dat u kunt bellen. Of gebefd worden. Altijd bereikbaar, overal bereikbaar, iedereen bereikbaar. En - niet on belangrijk - ook nog betaalbaar. Als u dat wel wat lijkt, dan kan het geen kwaad de armspieren alvast wat los te maken. Want a.s. vrijdag gaat het van start. Libertel. Het tweede mobiele telefoonnet van Nederland. En dat belooft wat. Mobiel telefoneren komt binnen ieders bereik. Maart 1995. Het Ministerie van Verkeer en Waterstaat geeft het nieu we bedrijf Libertel de vergunning een tweede Het tweede mobiele telefoonnet kpmt ncn op 29 september in de Randstad. Mobiel telefoneren via Libertel kan in Nederland uiteraard alleen in het dekkjngsgebu In de loop van 1996 is dat praktisch heel Nederland. van het toestel, van de mobiele telefoon. Libertel maakt het mogelijk dat ieder een ter introductie vanaf 29 september a.s. een compact en compleet GSM-toestel vanaf technieken. Zoals speciaal voor Libertel ont wikkelde antennes die een fijnmazig lande lijk dekkend netwerk vormen. Waardoor een gesprekskwaliteit wordt bereikt die nog niet Libertel maakt het mogelijk ^at een GSM-toestel al verkrijgbaar is vanaf f 199,-inèl. BTW (f169,36 excl. BTW) in combinatie met een abonnement op het Libertel-netwerk- oefening a. oefening h. GSfïïT globale impressie) mobieletelefoonnet op basis van de univer sele GSM-standaard aan te leggen. En dat betekent nogal wat. Met Libertel dient zich op het gebied van mobiele communicatie voor het eerst een alternatief aan. Waardoor u kunt kiezen voor de kwaliteit, de betrouw baarheid, de service en - niet in de laatste plaats - voor de betaalbaarheid van een klant gerichte onderneming. Want Libertel - een initiatief van ING Groep, de Britse Vodafone Group, Vendex International, LIOF-Limburg Telecombi- natie, Internatio-Müllcr en Macintosh - s.telt de eisen en de wensen van de klant centraal. Een van die wensen kan door Libertel onmid dellijk al ingewilligd worden. En dat is de prijs 199,- incl. BTW (ƒ169,36 excl. BTW) kan aanschaffen, in combinatie met een abonne ment op het Libertel-netwerk. Glasheldere verbindingen dankzij eigen GSM-netwerk. GSM - Global System for Mobile Communications - is wereldwijd de standaard voor digitale mobiele telefonie. Momenteel legt Libertel een volledig nieuw, eigen GSM-net- werk aan, gebaseerd op de laatste geavanceerde Met het Libertel GSM-net belt u net makkelijk "aar huis als met de hele tt Zit je i, dan bel je dat het wat later wordt. eerder in Nederland op het gebied van mobiele telefonie is gerealiseerd. Het Libertel GSM- netwerk is vanaf a.s. vrijdag in de Randstad operationeel en zal vervolgens fasegewijs worden uitgebreid. In de loop van 1996 zal wat Libertel betreft vanuit het hele land mobiel kunnen worden gebeld. Het Libertel-netwerk biedt toegang tot alle bestaande nationale en internationale tele foonnetten. Met andere woorden: u kunt met uw mobiele telefoon iedereen bellen en ieder een kan u bellen. In Nederland. In Europa. In de we reld. Glashelder. ledereen bereikbaar, bereikbaar voor iedereen (Incl. BTW) Voor welk abonnement kiest u Libertel staat voor vrij heid. Dat vindt u ook terug in de keuze van abonnementen. Uw abon nement kunt u precies afstemmen op uw ge bruikspatroon van de mo biele telefoon. Als vuistregel geldt: als u relatief weinig belt, kiest u voor lagere abonne mentskosten en hogere gesprekskosten. Belt u veelvuldig, dan kiest u voor hogere abon nementskosten en lagere gesprekskosten. Zo simpel werkt dat. U. kunt overigens drie maanden met uw abonnement proefdraaien. Mocht dan blijken dat u niet het voor u ideale abonnement hebt gekozen, dan kunt u gratis van abonnement veranderen. U ziet: bij Libertel staan de wensen van de klant, van u, centraal. 4 0 Introduktie korting Op dit moment worden de laatste voor bereidingen getroffen. Alles wordt in het werk gesteld, om Libertel over een paar dagen in de Randstad van start te laten gaan. Op vrijdag 29 september om precies te zijn. U hebt dus nog een dag of drie om droog te oefenen. Wilt u al direct op 29 september met het GSM-toestel aan de slag, dan verwijzen wij u naar de verkooppunten waar u terecht kunt voor een abonnement op het Libertel-netwerk. Deze herkent u aan het Libertel-vignet. Daar kan men u ook vertellen dat u als nieuwe abonnee tot 1 oktober 1996, 40% introductiekorting krijgt op uw abonnement. Meer informatie? Bel gratis 06 0560 voor onze brochures.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 12