De Sleutels wil iedereen laten beven Voorschoten haalt vernietigend uit Teller LFC stoj pas op vijftien Sport ROAC en Alkmania aan kop Complimenten voor Rijnland, maar de punten voor Kickers Jeugd uvs en Quick Boys hebben weinig problemen Vrouwen Ter Leedè falen in de afwerkiii MAANDAG 18 SEPTEMBER 1995 chef willem spierdijk. 071-356464. plv -chef rob onderwater. leiden» ron hoogendam medewerker SV Voorschoten heeft op de tweede speeldag van de compe titie in de derde klasse op ver nietigende wijze uitgehaald naar zwakke broeder SV'35: 8-3 winst. Moeizamer verging het Oegstgeest, dat bij de Boskoop- se promovendus Floreant niet verder kwam dan 2-2. RCL moest zijn meerdere erkennen in Naaldwijk (4-2). SV35-Voorschoten 3-8 (0-3) SV Voorschoten toog op oor logsterkte naar SV'35 om een appeltje te schillen met de Haagse tegenstander, die vorig seizoen twee punten van de SV afpakte. Voorschoten begon goed, scherp en gemotiveerd te- gen de verbaal onplezierige op ponent, die in dit duel weer zes prenten kreeg uitgedeeld. Het waren voor rust tweemaal Frank Buizer, na prima voorbereidend werk van Arshan Behimehr, en Tjeerd Verweij die de 3-0 op het bord toverden. Na de thee pakte de laatste li nie van de SV de zaken te ge makzuchtig op waarbij de slechte rugdekking en commu nicatiefoutjes binnen zeven mi nuten tot de benarde 3-2 leid den. Het moet achteraf een goe de les zijn geweest voor de Voorschotenaren, die overigens na de 4-2 van de te aanvallend ingestelde spelmaker Hein de Graaff gemakkelijk uitliepen naar 8-3. Met doelpunten om te smullen van Behimehr (2x) en weer keer Buizer. Floreant - Oegstgeest 2-2 (1-0) Oegstgeest had een groot deel van de eerste helft het heft in handen en kreeg in die fase vier goede mogelijkheden, die ech ter niet werden benut. De eerste de beste actie van de Boskopers betekende wel meteen 'vissen' voor doelman Frits Bleichrodt. Na de doelwisseling schakelde de W een tandje hoger en was het halverwege de voor Ray mond Paardekooper ingevallen Han Willem Kotterman die een voorzet van Brian van Goethem knap inknikte: 1-1. Ook nu weer kregen Henk- Jan Versteeg en john Pierik hun vizier niet op scherp en reageer de de Boskoopse goalie alert op een paar venijnige inzetten. Twee minuten voor tijd leek Oegstgeest op het zware veld alsnog bot te vangen, nadat een vrije trap door Joris van Benten 'knullig' in eigen doel werd ge werkt. Echter, nadat de doorge broken Brian van Goethem in het strafschopgebied onregle mentair werd aangepakt teken de Ronald Van Delft vanaf elf meter alsnog de verdiende ge lijkmaker aan: 2-2. Naaldwijk - RCL 4-2 (3-1) RC1 vergiste zich lelijk in de spi rit van de Westlandse oppo nent, die in alle linies een niet aflatende ijver aan de dag legde. „We hebben ons laten verrassen door hun spitsen, die zeer agressief speelden. Na vijf mi nuten werd de Leiderdorpse ploeg verrast door een fraaie combinatie die via Wienand van der Wees tot 1-0 werd ge promoveerd. Klaas Dekker poetste die achterstand kort daarna weg via een schitterend trap: 1-1. Rommelig uitverdedi gen van de Racing werd door Liefvaart bekwaam afgestraft. Waarna weer Van der Wees de verdediging, incluis keeper Ron Sinteur, in de luren legde. Om dat nog een spetter op de lat ketste, bleef de schade halver wege beperkt tot 3-1 Via een snelle treffer van Mi- chél Plomp, ingevallen voor Pe ter Zirkzee, verkleinde RCL de marge en gloorde er ineens weer hoop in de Leiderdorpse harten. Naaldwijk invaller Otto dacht daar met zijn doeltreffen de actie echter anders over. Trainer Leo Holl van RCL stel de na afloop realistisch: „We staan weer met beide benen op de grond." Monsterscore tegen GWS De Sleutels versloeg zaterdag na een enerverende tweede helft JAC met 4-2. Dat stemde trainer Hen Beerenfenger tevreden. „Als we zo doorgaan zullen we heel Zuid-Hol land laten beven", orakelde 'de Beer', wiens ploeg in twee wedstrijden het volle pond pakte. Dat was ook het geval met Alphia, dat dankzij een 2-1 zege op Linschoten zonder puntverlies bleef. TAW zette tegen Soccer Boys na een 3-1 achterstand met succes de achtervolging in. Een 3-3 deling was uiteindelijk de welverdiende belo ning. legde wèl een grote werklust aan de dag, met de voormalige trefzekere puntspeler Rob Bink als schaduwspits. De routinier kon echter geen potten breken en viel samen met doelman Pe ter Selier en Pedro Hilliger zelfs geblesseerd uit. Voor Leiden kreeg Marcel Werk de beste kans. Hij kopte de bal evenwel voorlangs het doel. leiden» ruud pattiapon medewerker De Sleutels - JAC 4-2 (0-0) Hen Beerenfenger was niet 'ge woon' content na de klinkende zege op JAC. Nee, zijn oordeel over zijn ploeg, waar Fer Van Kampen een pluim verdiende, lag net een stukje hoger. „Ik ben zéér tevreden. Waarom? Nou, de afspraken die we doorde weeks op de training maken zie ik terug tijdens de wedstrijd." Het foutje in de Leidse defensie waardoor Maurice Oosterbaan de score voor de Hagenaars kon openen is dan ook vergeven en vergeten. Bas Eradus boog de achterstand met twee prachtige acties in een voorsprong om, waaraan Edwin de Roo met een vrije trap een vervolg gaf. Van arbiter Kuik (later uitgevallen met een zweepslag) had Patrick Kooien nog een strafschop toe gewezen gekregen, maar hij faalde. Kooien herstelde zijn misser echter door nummer vier aan te laten tekenen. Mar tin Koning maakte de stand voor JAC nog een beetje draag lijk. Leiden - Maasdijk 0-0 Het gemis van een scorende spits lijkt zich bij Leiden te gaan wreken, al geeft trainer Fred Fi- lippo de moed niet op. „Ja, in de aanval ontbreekt het ons aan afmakers en creatieve mensen. Maar misschien dat in nieuwe trainingsvormen er spelers zijn die dat gaan oppikken." Leiden Linschoten - Alphia 1-2 (1-1) Na bijna een half uur spelen mikte Alphenaar Rob Middel de bal vanaf grote afstand over doelman Arno van Riet heen. Een voorsprong waar Alphia, dat matig speelde, erg om verle gen zat. Linschoten bleek met lange trappen gevaarlijk, getui ge ook de gelijkmaker van Mar- tijn Bakker. In de tweede helft pakte Alphia in deze tamelijk evenwichtige wedstrijd toch de winst. Martin van Beelen profi teerde van een onachtzaamheid in de Linschotense defensie. TAW - Soccer Boys 3-3 (1-2) Een wedstrijd met wisselende kansen en binnen twee minu ten een doeltreffende lob van TAW'er John Belt. Bleiswijker Jacob van Vliet vond tien minu ten later Jiet evenwicht en ploeggenoot André van de Berg zette Soccer Boys nog voor de rust zelfs op voorsprong. Na de doelwisseling scoorde Van Vliet opnieuw, maar TAW liet zich niet kisten. Solo-acties van Bas Westerwaal brachten de omme keer. Eerst liep hij de aanslui- Pedro Hilliger (rechts) werkt zich langs een tegenstander van Maasdijk. Leiden kwam niet verder dan een 0-0 deling. ting in het Bleiswijkse doel om even later onreglementair ge stuit te worden. Dat leverde een strafschop op die door Kees Hoogenes werd benut. Groen Wit - Kagia 1-1 (1-1) Over het gelijke spel mocht Ka gia bepaald niet mopperen. Hoewel Frank van der Ham met een scherp aangesneden vrije trap de 0-1 had gevonden, was het niet de aanzet tot een prima wedstrijd. Wellicht dat de ge miste kansen Kagia wat nerveus maakten. Het broze zelfvertrou wen kreeg nog een deuk toen Sylvain Boogerd voor 1-1 zorg de. Groen Wit speelde opportu nistisch en poogde de snelle spitsen te bereiken. Kagia, waar Richard Trompert weer een vol ledige wedstrijd speelde, bleef evenwel fier overeind. Hazerswoudse Boys - KRV 0-3 (0-1) KRV had het maar moeilijk met de opponent. De Hazerswoude- naren Aad van Elswijk, Michel leiden.taco de vries medewerker In de zondag vierde klasse A blijkt, zoals voorspeld, iedereen van iedereen te kunnen winnen. Tot nu toe zijn alleen ROAC '79 en Alkmania nog zonder punt verlies. ROAC versloeg UDO in Leiden met 4-6, terwijl Alkma nia met 1-2 de meerdere bleek van LFC: 1-2. UDO - ROAC 79 4-6 (2-3) UDO opende slordig en dat kwam de ploeg binnen vijftien minuten op een 0-2 achterstand te staan. Voor ROAC scoorden Perry Veilbrief en Perry van Es. ROAC verslapte en UDO kwam terug in de wedstrijd door een treffer van Martin van Zaanen (1-2). Toen even later Hein van Heek voor de gelijkmaker te kende, leek ROAC aangeslagen. Toch namen de bezoekers weer de leiding. Een poeier van Wal ter van der Geest sloeg tegen de touwen: 2-3 en rust. UDO wei gerde te capituleren en werd daarvoor beloond toen Ruud Stuifzand 3-3 maakte. De Leide- naars waren dat doelpunt nog aan het vieren.toen Van der Geest wederom doorbrak en ge vloerd moest worden. De straf schop die volgde werd door Ruud Weenink verzilverd. Nog gaf UDO niet op. Hein van Heek tekende vanaf elf meter voor de 4-4. En weer was er sprake van concentratieverlies bij de geel zwarten. De nieuwkomers bij ROAC brachten de winst alsnog bij de bezoekers. Hans Dis seldorp, gekomen van MMO, scoorde de 4-5 en oud-DOSR speler Walter Koek besliste het doelpuntrijke duel: 4-6. LFC -Alkmania 1-2 (0-1) LFC opende sterk op eigen veld, maar moest na twintig minuten toch toezien hoe Alkmania het initiatief overnam. Vlak voor rust kregen de bezoekers wel de beloning voor het betere spel. Doelpuntenmaker was Ray mond Kroeze: 0-1. Na Rist bouwde Michel Opdam de voorsprong uit en leek de strijd gestreden. LFC joeg op de aan- sluitingstreffer, maar die viel veel te laat. Loek Hendriks, doelverdediger van Alkmania, speelde een prima wedstrijd, maar blunderde in de laatste minuut. Daardoor kon Abdul Maatoug voor 1-2 zorgen. DOSR - UDWS (1-0) 3-1 DOSR leerde van het verlies van vorige week en toonde nu wel de nodige agressiviteit. Nodig, omdat UDWS in het duel meer voetbal bracht. Dick van der Meer schonk zijn ploeg de belo ning van een prima eerste half uur door 1-0 aan te tekenen. UDWS kwam daarna sterk terug en bracht DOSR aan het wanke len. De onrust sloop bij de thuisploeg in de benen. Rechts buiten Ronald Mink strafte die onzekerheid af: 1-1. UDWS ver zuimde echter door te drukken en verschafte DOSR de stro halm, die het met beide handen vastgreep. De weergekeerde middenvelder Richard Straver vierde zijn rentree met een tref fer: 1-2. Dick van der Meer volg de het voorbeeld en met zijn tweede besliste hij de wedstrijd: 3-1. MMO - Altior (2-1)4-2 Job van Egmond was al na drie minuten het feestvarken bij Al tior. Die vreugde duurde slechts twintig minuten toen MMO'er Benno van Leeuwen voor 1-1 zorgde. Vlak voor de thee kwam MMO zelfs op voorsprong door Jeroen Jansen en dat was ook wel terecht, omdat de thuis ploeg het half uur voor rust de betere ploeg was geweest. Na de pauze scoorde Jansen vanaf elf meter zijn tweede, nadat Van Leeuwen onreglementair was gevloerd: 3-1. Diezelfde Van Leeuwen scoorde even later het vierde MMO-doelpunt, waarna Teylingen heeft geen kind aan Gol Sport leiden aad siera Walter Koek (ROAC) fotoarchief Marco van der Jagt even voor tijd het leed voor zijn ploeg Al tior enigszins verzachtte: 4-2. Meerburg - Bernardus (1-0) 2-0 Het was een wedstrijd die Ber- nardus-trainer Ben Mo"llers het liefst zo snel mogelijk vergeet, omdat de ploeg volgens hem doodeenvoudig héél, héél, héél slecht had gespeeld. Volgens zijn collega Ron Langhout speelden de bezoekers inder daad 'wat tam'. Met een goal uit een vrije trap brak Werner Pielanen de score open, in een fase dat Meerburg duidelijk de betere ploeg was. In het tweede deel drong Bernardus aan, maar kreeg het de gelijkmaker niet. Ger van der Werff besliste de partij tien minuten voor het einde vanaf elf meter: 0-2. leiden lars ulrich medewerker In de tweede divisie A van het jeugdvoetbal legde UVS de ba sis voor de 5-1-overwinning op DWV in een goede eerste helft. Jelle Korbee (3) en Rody Zonne veld brachten het krachtsver schil in doelpunten tot uitdruk king. Na rust voegde Jelle Kor bee nog een treffer aan zijn to taal toe. Quick Boys kende wei nig problemen met DOSK (7-1). Na een ruststand van 3-0 -doel punten van André van Dijk, Maurice Fransen en Rob Klin- kerberg- liepen de Katwijkers dankzij treffers van Patrick Heemkerk, Maurice Fransen, Michel van Hooy en Jaco de Jong uit tot 7-0, alvorens de Kampenaren iets terug konden doen. Een hard ADO kon AI- phense Boys in de tweede divi sie B niet van een overwinning afhouden. In de hectisch verlo pen wedstrijd waren goals van Alex Goes, Michel Goedgebuure en tweemaal Sergio Fernandez voldoende voor de winst (4-3). Debutant Katwijk blijft het goed doen in de derde divisie. Noordwijk moest de daden drang met een 4-1-nederlaag bekopen. Voor de oranjehem den scoorden René Ruwaard (3) en Jan Vlasman, terwijl Dennis van Roon verantwoordelijk was voor de Noordwijk-treffer. Rijnsburgse Boys moest zijn meerdere erkennen in ARC (1- 3). Hoewel Gerwin Freke de lang verwachte Alphense ope ningstreffer van Dennis Eder- veen ongedaan maakte, pakte ARC dankzij Marco Potman en Erik-Jan Dekkers alsnog de drie verdiende punten. In Waddinx- veen deelde Lisse de punten met Be Fair. De aan elkaar ge waagde jeugdteams kregen kan sen. maar verder dan 1-1 kwa men ze niet. Voor Lisse scoorde Harry van der Burg. Door een sterfgeval bij Soccer Boys kon de wedstrijd van Roodenburg geen doorgang vinden. medewerker Het Leimuidense Kickers '69 mag zich de verrassende koplo per noemen van de zondagaf deling. Tegen FC Rijnland bleef het met een 5-2 winst zonder puntenverlies. Teylingen was met 6-1 veel te sterk voor het toch ambitieuze Gol Sport. Al phen liet Warmunda opnieuw met lege handen staan (3-0). Randstad Sport boekte een nip- .te overwinning op VNA (1-2). Kickers-Rijnland 5-2 (2-1) De complimenten gingen naar de Morschclub, de punten ble ven echter in Leimuiden. FC Rijnland moest het gistermid dag vooral van de techniek heb ben, maar werd fysiek overbluft door de thuisploeg. Met drie doelpunten had Hein Visser een groot aandeel in de overwin ning. Cruciaal was de strafschop van Edwin van Wittmarschen. In twee instanties benutte hij de elf-meter waarmee de stand op 3-2 kwam. Het geknakte FC Rijnland kon daarop niets meer terugdoen en moest nog een doelpunt toelaten van Niels Verhaar. Bij FC Rijnland maak ten Michel Staats en Marcel Schouten de doelpunten. Met een pluim voor de Morsch-club. Voor Kickers-speler Niels Eekelschot is de voetbalcarrière over. Hij scheurde vorige week in het duel tegen Warmunda zijn kruisbanden af. Alphen-Warmunda 3-0 (1-0) De Warmondenaren misten in dit duel twee belangrijke spe lers. Nico Lakenberg en Henk Strijbos zaten langs de kant. Mede hierdoor beleefden de Alphenaren een makkelijke dag. Vooral Siegfried Leverock was onnavolgbaar. Hij kon twee doelpunten op zijn conto bij schrijven. Op aangeven van Piet Verlooy produceerde Gerben van der Neut het derde doel punt. Voor Warmunda is het hopen op betere tijden. De ploeg staat immer op nul. Teylingen-Gol Sport 6-1 (2-0) De Sassenheimers hadden geen kind aan Gol Sport. "We had den zelfs de dubbele cijfers moeten halen", volgens Teylin- gen-trainer Anton Wijsman. Desalniettmin was hij wel te spreken over het optreden van zijn pupillen. Bij Teylingen maakten Jeffrey van Leeuwen (2x), Paul Haver, Alex Luyk, Ivan de Goey en Pra- ge Donev de treffers. Bij Gol Sport was Abdulmajid Bensaga trefzeker. VNA-Randstad Sport 1-2 (0-2) De Boshuizerkade-bewoners moesten de zege laten aan het felle Randstad Sport. Vooral de eerste helft was de werklust van de blauwwitten ver te zoeken. Een kolfje naar de hand voor Voorschotenaar Remy Engel hard. Hij zette met twee treffers zijn ploeg op een 2-0 voor sprong. Nadat VNA-trainer Per Chris- pijn in de rust het één en ander omzette, was de tweede helft voor VNA. Tot een positief re sultaat leidde het echter niet. Alleen Maurice Petit kwam tot scoren. Ron de Hollander (Randstad Sport) verliet in de tweede helft geblesseerd het veld. leiden» ruud pattiapon medewerker LFC heeft zelfs voor afdelings begrippen een monsterscore neergezet tegen GWS: 15-0. Voor de wat aangeslagen GWS- trainer Jos Bel was de vraat zucht van de kanaries onge kend: „LFC bezit een elftal dat ervoor wil gaan. Zelfs bij het vijftiende doelpunt juichten ze nog." Bij deze uitslag verbleekte de ruime 5-1 zege van Val- ken'68 op Roodenburg. Toch mogen de Valkenburgers voor lopig een lang neusje naar de rest van de afdeling trekken. De ploeg van Rien van Veen is nog de enige zonder puntverlies. LFC - GWS 15-0 (7-0) Ondanks een ruststand van 7-0 vond trainer Leen de Goeij het nodig zijn mannen van een donderspeech te voorzien. Fred Vermeer stond erbij en keek er naar: „Tja, we vonden dat de jongens scherp moesten blij ven", legde de elftalbegeleider uit. Een belangrijke factor was de al door Jos Bel gesignaleerde spelvreugde bij LFC. GWS werd o zo vrolijk naar de slachtbank geleid. Nico de Gans (2x), Gor don de Pater (zuivere hattrick), Ronald Guldemeester (4x), uit blinker Marco Moenen (2x), Raymond Klinkenberg (3x) en Ronald van Wattum legden de historische nederlaag van GWS vast. Koudekerk - UVS 2-3 (2-1) Al na vier minuten scoorde Koudekerker Gert Jan Schellin gerhout de eerste treffer, ge volgd door de 2-0 van Wim van Vegte. Het herstel van UVS werd ingeluid door Hans Ver- kuylen. Een uitgekiende lob be tekende vlak voor rust de aan sluiting, waarna UVS direct na de doelwisseling orde op zaken stelde. Na de gelijkmaker van Verkuylen omzeilde Eric Gros man de buitenspelval en rond de hij knap af. Koudekerk bleek onmachtig nog iets aan de ach terstand te doen. Roodenburg - Valken'68 1-5 (0-0) i Na een betrekkelijk gelijl dige eerste helft liet Ro p burg-trainer Jan Loviij n manschappen aanvd ij voetballen. Dat pakte vt g uit. Valken kreeg meerv t en mede door individuej b ten bij Roodenburg ke n Martin van Beelen (2x), de Haas (2x) en aanvoerd a van Vliet het Leidse b a omver. Michel van li maakte het tegendoelpu dat Ronald Jansen eerdei I de kalkstip niet trefzekt I gebleken. SVOW - Abbenes 2-0 (1-0 Voor Joop Lamers was he delijk: „Als Abbenes nie honderd procent inzet i dan is het misschien zwakste ploeg uit de afdi bromde de Abbenes-train gen SVOW lieten enkele v manschappen het afwet mers: „En dan kun je I woon schudden." Voor nent Alfred van der Plasl verschil ditmaal bij een sluitende SVOW-defensie een eminente spits. Rc Alexander was de Abbei* dediging tweemaal te sliit MVKV - LSW70 2-2 (0-2) Met twee stiekeme ui pikte LSW dank zij 1 Roofthooft zomaar ee voorsprong, ondanks dat het spel dicteerde. De 1 kers verhoogden na rustd op het Leidse doel, waa de Studenten uiteindeli zweken. Martin Krayi sleepte met twee treffe punt voor MVKV in de wa Woubrugge - Lugdunu (2-1) Beide ploegen traden gel capt in het strijdperk z<x kansen gelijk lagen. Dei leek dan ook terecht, met Karaca en Gijs Collé als puntenmakers bij de Leidt en Ton Wetselaar en Pie bij de Woubruggenareri doelmannen blonken uit tijn Adema bij de thuisd Rini de Klerk bij de gasten foto loek zuyderduin de Groot en Rogier van Vliet kregen zelfs aardige kansen- .maar het was Katwijker André de Best die het beste kon mik ken. Na de rust was het beste van het spel voorbehouden aan KRV. De Best en de oud-Hazers- woudse Boys-spits Coen War- nau maakten het karwei af. leiden anneke amir voetbalmedewerker Ter Leede speelde met 2-2 ge lijk tegen Braakhuizen in de eredivisie van het wouwenvoet bal. Voor Ter Leede betekende de puntendeling duidelijk een verlies van twee punten. Braak huizen werd door het goed spe lende Ter Leede totaal wegge speeld, de Sassenheimse wou wen creërden kans op kans, maar kregen de bal slechts moeizaam in het doel. Uit twee goede voorzetten van Margriet Limbeek kwam Ter Leede ver diend met 2-0 voor door Caro line Roem en een kopgoal van Sarina Wiegman. De wedstrijd leek gelopen tot het moment dat Braakhuizen de aansluiting vond uit een comer. Door het geringe verschil brak bij Ter Leede paniek uit, hoewel de te genstander niet gevaarlijk werd. Toen verdedigster Annette Bee- rendonk een lange bal op zich af zag komen, stak zij in een re flex haar hand uit om het leer te controleren. Een strafschop was het teleurstellende gevolg van deze onnodige actie en bracht Braakhuizen totaal onverdiend langszij. In de eerste divisie A werd De Sleutels de eerste helft volledig weggespeeld door het Amster damse NEC'75. Bij een 1-0 ach terstand miste Mariëlle Bavelaar een kans op de gelijkmaker. Pas een half uur voor het einde kreeg De Sleutels door achterin één op één te spelen vat op de wedstrijd, maar de kleine kan sen werden niet benut. NEC'75 kreeg meer ruimte en scoorde vlak voor tijd 2-0. Trainer Theo Suurland maakt zich zorgen over het gebrek aan scherpte binnen zijn team. In de eerste divisie zal zijn elftal juist opti maal moeten presteren om te kunnen meedraaien. Oegstgeest verloor thuis in de eerste klasse zaterdag opnieuw met 4-0, ditmaal van Terneu- zense Boys. In het begin van het duel kreeg Oegstgeest de beste kansen en was de thuisploeg ze ker niet het mindere team. Ter- neuzen beschikte over meer kracht en uithoudingsvermo gen. Dit bleek vooral na toen Oegstgeest geen meer kon maken. Ki kwam niet in actie doorda oord 2 geen elftal op de kon brengen. In de eerste klasse a stonden Alkmania en SJi genover elkaar. SJC begö wedstrijd goed, maar raat het eerste tegendoelpunt i de draad kwijt tegen het si re Alkmania. Voor rust kon lies Riezenbos met haart de achterstand nog tot 3- perken. Na de pauze werf 4-1 door een fout van Noordwijkse keepster ei overmaat van ramp schoo landa Zuidhoek de bal ooi in eigen doel; 5-1. Voord treffers van Alkmania teke Hélen van der Zwet (2x), Koren en Linda Huigslooi haalde met 7-2 uit tegen Ji tas. Een 1-0 achterstand door SJZ via Marjolein Gla gen en Tineke Kerseboom omgebogen in een 3-11 sprong. SJZ liet Juventas to dichterbij komen en straft ploeg toen af door vier ks een counter te scoren. 1 Mooijman (2x) en opnieuw seboom (2x) rondden af. Quick Boys is na drie strijden lijstaanvoerder it tweede klasse zaterdag. R dorp werd met 7-1 afgedro Jacqueline van der Oever Christel Brouwer (2x), Ml Vooys, Gertrude Ouwehan Simone Rasenberg troffend RCL moest noodgedwor met zoveel invalsters spelen trainer Ruud van Oudsft niet had verwacht met 3-0 DZB/Zevenkamp te wil Toen Barbara Lange 1-0 ma kreeg haar elftal meer zd trouwen en scoorden Ma van Wetten en Marijke de ter van afstand. De Leiderd se Sarissa Kooien kreeg i wegens vermeend doorlope de keepster. De krachtsverschillen in tweede klasse zondag lijken groot. UVS en UDO won opnieuw met grote cijfers, 1 UDO was Els Schoon met1 treffers goed op schot. Lugdunum-ARC om Crab-bokaal leiden verlies toebrengt, ontvangt prijs van duizend gulden- Lugdunum speelt vanavond te- nu toe heeft UVS de h<$ gen ARC om de Crab-bokaal. score gehaald: 0-7. De v De ploeg die Lugdunum in deze begint om 20.00 uur. nederlagenserie het grootste

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 20