Personeel Personeel Personeel Personeel Personei K X Rijnland FABERS RODENBURG B.V. TECHNISCH SPECIALIST M/V HYunoni AUTOTECHNIKEI afroep afdelings secretaresse'V LEID(ST)ER De Koning vraagt: vrachtwagen chauffeur Tekenaar constructeur/ opzichter Leiden AUTOBEDRIJVEN ZATERDAG 9 SEPTEMBER 1995 ziekenhuis Ten behoeve van de sector klinische zorg zoeken wij een De medewerkers zullen worden ingezet ingeval van verlof of ziekte van de vaste medewerkers De taken zijn: - Het verzorgen van de medische administratie; - het ontvangen van patiënten en bezoekers; - overige bijbehorende werkzaamheden De functie-eisen zijn: - Een vooropleiding op HAVO-niveau; - het diploma medisch-secretaresse (bij voorkeur NAMS) of doktersassistente, - stressbestendigheid en service-bewuste houding; Informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij J.M.T Haartsen, hoofd medische administratie, telefoon 071 - 45 44 31 Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan de heer J Kromwijk, van de afdeling P O, van het Rijnland Ziekenhuis, locatie St ELisabeth, Simon Smitweg 1, 2353 GA Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 59.95. Q-cQaniso^ voor 24 uur per week, waarvan 8 uur in een peutergroep 1,5-4 jaar) en 16 uur ter vervanging van de adv-uren verspreid over alle groepen. De mogelijkheid om op oproepbasis meer uren te werken (ter vervanging bij ziekte en vakantie) is aanwezig. beroep wordt gedaan op je v itief en enthousiasme een uitdaging voor je is om m tig werk- en leefklimaat rantwoordelijkheidsgevoel. je c t kinderen, ouders en team te DAN IS DEZE FUNCTIE MISSCHIEN IETS VOOR JOU! Functie-omschrijving: - zorgdragen voor de dagelijkse verzorging van een groep kinderen - begeleiding van de kinderen, zowel in groepsverband als in individueel opzicht en in staat zijn een veilige en warme sfeer te scheppen waarin kinderen gestimuleerd worden zich verder te ontwikkelen - zorgdragen voor een goed contact met de ouders - zorgdragen voor de groepsruimte(n) - deelnemen aan werkbesprekingen en teamoverleg. Functie-eisen - goed kunnen functioneren in teamverband - ervaren zijn in het werken met wisselende groepen - in staat zijn zorg en aandacht te hebben voor ieder kind, individueel en in de groep - in staat zijn oudercontacten te onderhouden - in staat zijn mee te denken over de organisatie en het pedagogisch beleid - in bezit zijn van een op de functie gericht MBO-diploma. Rechtspositie en salariëring conform CAO-Welzijn salarisregeling kinderopvang (minimaal 2544,18, maximaal 3201,19 bruto per maand bij een volledig dienstverband). Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van De Petteflet, mw. R. van Dueren den Hollander, tel071-210533 op maandag en donderdag van I 1.30-13.30 uur. Schriftelijke sollicitaties vóór 18 september sturen naar kinderdagverblijf De Petteflet, t.a.v. mw. R. van Dueren den Hollander, Tamboerpad 2, 2316 ZW Leiden. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in de laatste week van september. Montessori Basisschool Elckerlyc Klimopzoom 41 2353 RE Leiderdorp 071-892945 Elckerlyc is een neutraal bijzondere montessori school en bestaat uit 8 Nederlandse montessorigroepen en een Internationale afdeling met 4 Engelstalige klassen. Het bestuur zoekt op korte termijn een MONTESSORI-LEERKRACHT BOVENBOUW (6 uur) - die een dagdeel per week de bovenbouwleerkracht vervangt en een dag in de maand in dezelfde bouw de A.D.V.-vervanging op zich neemt - die in het bezit is van het montessoridiploma en ruime onderwijservaring heeft (bij voorkeur in de bovenbouw) Gorkom, tel. 071-892945. Brieven kunt u vóór 25 september a.s. richten aan het bestuur van de Stichting voor Montessori Onderwijs te Leiderdorp op bovenvermeld adres. RESTAURANT Kloksteeg 13, 2311 SK Leiden zoekt per direkt een MEDEWERKER IN DE BEDIENING m/v Gevraagd wordt: - adequate opleiding - vriendelijk en opgeruimd karakter - gevoel voor service - leeftijd tot 25 jaar Het restaurant is op zondag gesloten en lunches worden op afspraak geserveerd. Info: hr. of mw. Van der Zee tel. 071-131120/124012 Boekhoudkundig medewerker Voor een stichting in Leiden zoeken wij per direct een boekhoudkundig medewerker. De belangrijkste taken bestaan het bijwerken van de dagelijkse administratie, waaronder kas Medewerker medische administratie Op korte termijn zoeken we voor een medische instelling in Leiden een medewerker voor de medische administratie. De taken bestaan uit het verzamelen en registreren van patiëntengegevens volgens vastgelegde procedures, het toezien Ook het bij toerbeurt bedienen van de telefooncentrale behoort tot de werkzaamheden. De juiste kandidaat beschikt over ruime administratieve ervaring, heeft een goede beheersing van de is bekend met de medisc Vanzelfsprekend geldt deze o Neem snel kontakt met ons c Wij zijn elke werkdag open v; Vri|dags tot 18.00 uur. Wij w. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve financiële commerciële secretariële funkties 35 jaar partner in personeelsoplossingen Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden, Telefoon 071 -144143 het salaris tussen de 3.600,- en 4.800,- bruto per maand. 1 LEUKE BAAN!! Voor jou in onze kopieerservice. Goede contactuele eigenschappen, goede kennis van de Nederlandse taal en computererva ring zijn vereist. In onze kopieerservice wordt niet gerookt. Je krijgt een leuke werkomgeving, aardige collega's, afwisselend werk en veel contact met mensen. Dat je geduld hebt, klant vriendelijk bent en over enig zakelijk inzicht beschikt komt heel goed uit. Ben je tussen de 16 en 21 jaar en heb je er zin in? Reageer dan direct en stuur een handge schreven brief met C.V. aan J. van Soest, Postbus 16125, 2301 GC Leiden. manager Primafoon PTT Telecom Haarlem regio Alkmaar Kluivers Recycling B.V. zoekt een chauffeursdiploma vereist ervaring met autolaadkraan strekt tot aanbeveling. Heeft u interesse, bel dan vanaf maandag voor een afspraak: 071-222613. Greenib Car is importeur van Hyundai personenauto's en lichte bedrijfswagens. Voor personenauto's zijn dit de modellen Excel, Scoupe, Lantra en Sonata. Op het gebied van bedrijfswagens zijn dit de H100, H150, H200, H350, H600, de MaxiVan en de Satellite. Het hoofdkantoor en het distributiecentrum voor onderdelen en accessoires zijn gevestigd in Sassenheim. De opslag en uitlevering van auto's vindt plaats vanuit Rotterdam. Onze organisatie bestaat op dit moment uit 80 personen. Kwaliteit staat sinds 1991 centraal in de organisatie. Training en ondersteuning worden in dit kader door het management aangeboden. Voor onze werkplaats zijn wij óp zoek naar een fulltime Uw functie. U bent verantwoordelijk voor het afleveringsklaarmaken, het onderhouden en repareren van onze companycars en auto's die ter beschikking staan voor o.a. journalistieke doeleinden. Daarnaast draagt u zorg voor het beheer van onze werkplaats met bijbehorende hulpmiddelen en testapparatuur. De eisen U bent in het bezit van de diploma's 1e automonteur, dieselmonteur en auto-electriciën. Daarnaast beschikt u over kennis op het gebied van werkplaats- en claimadministratie. Omdat wij nogal wat praktische vaardigheden verwachten, heeft u minstens 10 jaar ervaring in een dergelijke functie. Bij voorkeur heeft u ervaring met de Hyundai-autotechniek. Wat Greenib Car u kan bieden. Naast een salaris dat overeenkomt met het gewicht van de functie kunt u rekenen op uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. U krijgt een zelfstandige job binnen een zeer nauw met elkaar samenwerkend team. Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van uw CV en een duidelijke motivatie waarom u bovengenoemde functie goed kunt invullen, kunt u binnen een week na verschijning van dit blad richten aan Greenib Car b.v., t.a.v. mevrouw I. P. M. van den Berg, Postbus 281, 2170 AG Sassenheim. HETNIEUWEWERELDMERK De dienst Bouwen en Wonen bestaat uit de sectoren Wonen en Stads ontwikkeling. tiinnen de sector Stadsontwikkeling behartigt het Ingenieursbureau onder andere de voorbereiding, de coördinatie en de realisering van civieltechnische werken in Leiden. Bij het Ingenieursbureau zijn twee vacatures Functie-eisen: - MTS weg- en waterbouwkunde o gelijkwaardig niveau; - ervaring of bekendheid met Auto- strekt tot aanbeveling. Afhankelijk van leeftijd, opleiding ervaring bedraagt het salaris voor de f functie maximaal 5.160,- bruto pet maand bij een 36-urige werkweek (schaal 9). )ral - het o i uit werken van civieltechnische werken; - het opmaken van begrotingen ten behoeve van exploitatie-opzeltten en kredietaanvragen; - schrijven van bestekken en voeren van projectcorrespondentie; - het verzamelen van gegevens alsmede het voeren van het nodige overleg voor de totstandkoming van bestek- Uitvoering: - het dagelijks toezichthouden op de uitvoering van bovengenoemde werken; - het bijhouden van de daaruit voort vloeiende bestekadministratie; - het voeren van overleg met andere diensten, overheden, nutsbedrijven en particulieren. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen en vertegenwoordigers van etnische groeperingen in functies als deze onderverte-genwoordigd zijn, geniete zij voorrang. Selectie zal derhalve in eerste instantie plaats-vinden onder kandidaten uit deze doelgroepen, voi zover zij aan de gestelde eisen voldoen Bedoelde kandidaten wordt daaroi uitdrukkelijk verzocht te solliciten Om de mobiliteit van de Leidse ambtenaren te bevorderen zal aanstel ling plaatsvinden in algemene dienst Bij benoeming kunnen, in onderling overleg, afspraken worden gemaakt voor een eventuele functiewisseling of termijn. Inlichtingen-kunnen worden verkrege bij de heer J.F. van Veen, tel. 071 - 16 59 20 van het Ingenieursbureau v Dienst Bouwen en Wonen. Schriftelijke sollicitaties kunnen binne 14 dagen na het verschijnen van d blad worden gericht aan de dienst Bouwen en Wonen, Bureau Middelen en Control/P&O, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding v Dienst Bouwen en Wonen Wij blijven groeien, daarom zoeken wij per direct el gemotiveerde voor ons jong en enthousiast team in Voorschoten. Heb je ervaring, zoek je een prettige werksfeer en een goed salaris, neem dan nu contact op met Rinus van Schie, telefoon 071-323450.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 26