Het draaiboek voor 10 oktober krijgt u binnenkort in de bus. Vanaf 10 oktober bestaan alle telefoonnummers in Nederland uit 10 cijfers. Daarom krijgt u binnen kort de Omnummergids in de bus. Daarmee kunt u het oude telefoonnummer van bijvoorbeeld uw familie en vrienden in heel Nederland -en natuurlijk ook uw eigen oude nummer - heel ge makkelijk omzetten naar het nieuwe nummer. Bij de Omnummergids ontvangt u een informatief magazine waarin u alles kunt lezen over het hoe en waarom van de nieuwe telefoonnummers. En u krijgt een handig Omnummerboekje, zodat u ook onderweg een nieuw telefoonnummer kunt opzoeken. Wat verandert er precies? Alle telefoonnummers krijgen een netnummer van drie cijfers met een abonneenummer van zeven cijfers öf een netnummer van vier cijfers met een abonneenum mer van zes cijfers. Dat is de reden waarom sommige telefoonnummers die nu al uit 10 cijfers bestaan, ook kunnen veranderen. Alleen als u in het netnummergebied woont van Amsterdam(020), Den Haag (070), Rotterdam (010), Almere (036), Almelo, Wierden of Vriezenveen (0546), blijft uw telefoonnummer hetzelfde. Ook 06-nummers j j en 06-5-nummers van mobiele tele foons en semafoons veranderen niet. Behalve met de Omnummer gids zijn we u ook van dienst met gratis diskettes, voor privé- of zakelijk gebruik. En met de Numculator®, een apparaatje dat u kunt kopen bij Primafoon en Business Center en dat oude nummers voor u omzet in nieuwe. Hebt u nog vragen over de nummerwijziging? Bel dan gerust gratis de Helpdesk van PTT Telecom: 06 - 0096 (bereikbaar van maandag t/m zaterdag van 08.00 tot 22.00 uur). BPB3lES9lli Op 10 oktober krijgt iedereen een

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 24