Schipper sneller dan Pragt Brand en Petitjean verdienen de laatste twee Masters-tickets Sport Bianca Vermond loopt door naar het ziekenhuis aav'36 en av Holland degraderen Poule-indeling Leidsch Dagblad-Masters Leidsch Dagblad Tennis Circuita00 Oegstgeest geniet van B 30+-demonstratie Dextro ///////enemy Fleischet]; mist a-tL MAANDAG 4 SEPTEMBER 1995 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -356464, PLV.-CHEF ROB ONDERWATER.) Finaleplaatsen Spartaan, Bataven en AV Holland Het vrouwenteam van AV Hol land heeft een hoge prijs be taald voor een plaats in de lan delijke districtsfinale. De Leidse atletes kwalificeerden zich gis teren in Delft voor die wedstrijd op zondag 24 september in Ba- rendrecht, maar kunnen dan geen beroep doen op Bianca Vermond. De spil van de Leidse ploeg liep halverwege de 400 meter een scheur in het mid denvoetsbeentje van haar lin kervoet op, volbracht deson danks de race en kon vervol gens meteen door naar het zie kenhuis. Toen zij daaruit was ontslagen, hoorde zij dat haar teamgenoten de districtsfinale als tweede hadden beeïndigd. Maar het gemis van Vermond, gisteren actief op drie fronten (100 meter, 400 meter en de 4x100 meter estafette), valt nau welijks op te vangen. Zelfs de terugkeer van Yvonne van Dorp, die gisteren na ruim een jaar haar eerste voorzichti ge schreden op het kunststof zette, biedt op korte termijn te weinig soelaas. De Leidse toon de zich tevreden met een verte- sprong van 5,06 meter. Zij was daarmee de beste van de dag, maar is nog ongeveer een meter verwijderd van het niveau van vóór de bevalling van haar zoon. In de 'slipstream' van de Leidse atletes vochten de vrou wen van De Spartaan uit Lisse en de Leidse Bataven eveneens voor een plaats bij de beste twee. De ploeg uit Lisse kwam als derde nog het dichtst in de buurt en greep één van de vier finaleplaatsen die zijn gereser veerd voor de hoogst geklas- seerden van alle districten bui ten de top twee. Marriët War merdam won het hinkstap- springen (10,09) en werd twee de op de 100 meter horden (16,80). De suprematie op de langere loopnummers leverde De Bata ven te weinig punten op voor een finaleplaats. Marja Hogen- boom won de 3000 meter in 10.51,66, Leny van der Plas de 1500 meter in 4.59,45 en Saskia Engels de 800 meter in 2.25,33. Bij de mannen van De Bata ven was het van hetzelfde laken een pak, al plaatsen zij zich via de achterdeur wél voor de fina le. Dubbele zeges op loopnum mers (Han Kulker en Jan Korte- kaas op de 5000 meter, Mark van Bel en Hylke van der Gaast op de 1500 meter) moesten en kele tegenvallende prestaties op technische nummers goedma ken. Ook zit er muziek in de MARC VAN DER JACT/MEDEWERKER De mannenploegen van AAV'36 en AV Holland komen volgend jaar uit in de eerste klasse. De Leidenaren waren reeds gede gradeerd, omdat men voor de tweede competitie-ronde geen ploeg afvaardigde. AAV behaal de gisteren tijdens een zinde rende degradatie-wedstrijd op de eigen baan het tweede pun tentotaal. Dat was echter niet voldoende om terugplaatsing naar het district te voorkomen. Ruud van Maurik bleek op nieuw van grote waarde voor AAV. De 31-jarige atleet, die morgen afreist naar Rome om deel te nemen aan de WK voor militairen, had slechts 14,34 se conden nodig voor de 110 me ter horden en liet de concurren tie bij het hinkstapspringen met 13,86 meter eveneens ver achter zich. Bob Dongelmans wierp zijn speer naar 48,66 meter en sprong met de polsstok over 3 meter en 80 centimeter. Paul Boere won het kogelstoten (13,34) meter, maar moest bij het discuswerpen genoegen ne men met de tweede stek. Hans Wubben drukte zijn stempel op de 1500 meter door deze te win nen in 4 minuten en 7,15 secon den. Leon van der Meijden liep de concurrentie zoek op de 3000 meter steeple chase. Hij bleef met zijn tijd (9.42,20) ruim 12 seconden voor de nummer twee. De vrouwenploeg van AAV handhaafde zich in de eerste di visie dankzij een derde plaats in het eindklassement. Sprintster Linda Verhorst zorgde voor een dubbelslag door de 100 (in 12,74 seconden) en de 200 me ter (in 26,48) op haar naam te schrijven. Miranda Boonstra bleek een aanwinst. De Alphen- se snelde op indrukwekkende wijze naar de winst op de 1500 meter (4.35,25). Boonstra liep samen met Mariëlle Stokdijk, Vera van de Bos en oud-gedien de Marjan Goedhart-Van Spronsen op de 4x400 meter es tafette naar een nieuw baanre cord. Stokdijk was onfortuinlijk op de 100 meter horden. De meerkampster bleef met haar voet hangen achter een horde- lat en kwam kort voor de finish ten val. Ze maakte haar dag uit eindelijk goed met een verte- sprong van 5,24 meter. HEB, poule A: Mark Fleischeuer (1) Jeroen Vink (4) Marco Visser Talbert Boef Poule B: Jasper de Regt (2) Jeroen Boogmans (3) Martijn Zandvliet Mare Brand DEB, poule A: Heddy Boers (1) Margot van Overloop (4) Carmen Delsasso Nelleke Weyermans Poule B: Bionda Zonderop (2) Marieke Bethlehem (3) Barbara van der Gugten Martine Griekspoor HEC, poule A: Colin Vrieze (1) Joost Weerheim (3) Sander Kraan JelleOosterhoff Poule B: Tjeerd Star (2) YValter van Schie (4) Jurriaan de la Bey Timo van der Voort DEC, poule A: Mariëlle Patiwael (1) Anne-Karine Wilbrink (4) Hanneke Rothbarth Barbara Kieboom Poule B: Anouk Sterk (2) Femke de Boer(3) Sonja Korenhof Krista Wilbrink HED, poule A: Jan-Jaap Overgaauw (1) Richard Rommers (4) Pieter Visser Daniël Petitjean Poule B: Jeroen van Stijn (2) Jeroen Verdegaal (3) Victor van Asperen Sander Brugman DED, poule A: Sylvia Sieval 1 Maaike Spoor (3) Margo Kleijn Sanne Bauman Poule B: Monique van Ark (2) Jacqueline Brand (4) Simone Visser Famke Schaap HDCl, poule A: Eric Noest/ Rob van der Zeeuw (1) Andre Uljee/Jan Mens (3) Djien-Gie Que/ Valentijn Weber Poule B: Gert-Jan Onvlee/John Manuputty (2) Frits Kantebeen/Hans van Tonge ren (4) Arie Wesseling/ Peter Kesteloo HDC2, poule A: Chris Brouwer/Cor Strijk (1) Chris van Beek/Adriaan Noorder- meer Kees en Jacques van Ruiten Poule B: Nico Bakker/ Ger Klein (2) Ton Serlier/Fred Sieval Jeroen Ahling/Ron Meijer HDD, poule A: Cees van Gaaien/Frank Snel (1) Ron de Jong/Boudewijn Pijpers (4) Hans Rutgrink/Theo Bon Poule B: Nico Vreeswijk/Ger Wessels (2) Guus Pieters/Heero Hooghoudt (3) Cees Schenk/Carel Wijdeveld DDC1, poule A: Hanny Boskamp/Sinv Evers (1) Joke Smith/Riet Akerboom (3) Tini Huisman/Tiny van der Plas Poule B: Els Guyt/Jannie den Hollander (2) Ine ten Hage/Nicolette Hemmin- ga(4) Mary van den Heiligenberg/Joke van Klink DDC2, poule A: Ria Hoogenboom/Riet Akerboom (1) Trees van der Voort/Ineke van Ormondt (3) Anja Schreurs/Karin Teljeur Poule B: Thea van Kooperen/Ger Seriier (2) Laila Driessen/Bep Holster (4) Lammie van der Bent/Joke Gou- tier DDD1, poule A: Els Faas/Virginia ter Braak (1) Ank Scholte/Tineke Harmzen (3) Rita de Boer/Gertrude Nolte Poule B: Anneke van der Griendt/Maja Verheyen (2) Pauline Voorendt/Marita Danhof (4) Maandag 14.00 uur: DDC1: M. van den Heiligenberg/J. van Klink - E. Guyt/J. den Hollander, HEB: J. Boogmans - J. de Regt. 15.30: DEB: C. Delsasso - H. Boers, DEC: M. Patiwael - H. Roth barth, HED: J. Verdegaal - S. Brugman. 17.00: DEC: A.K. Wil brink - B. Kieboom, HED: V. van Asperen - J. van Stijn, J. Over gaauw - P. Visser, DED: S. Sieval - M. Kleijn, M. Spoor - S. Bau man. 18.30: HEB: M. Zandvliet - M. Brand, DEB: B. van der Gug ten - B. Zonderop, HEC: S. Kraan - J. Oosterhoff. DEC: A. Sterk - F. de Boer, DED: J. Brand - S. Visser. 20.00: HEB: M. Fleischeuer - J. Vink, HDD: N. Vreeswijk/G. Wessels - C. Schenk/C. Wijdeveld. DDD: A. van der Griendt/M. Verheyen - P. Voorendt/M. Danhof. 21.30: HDC2: N. Bakker/G. Klein - J. Ahling/Meijer. HDD: C. van Gaalen/F. Snel - H. Rutgrink/T. Bon. Dinsdag 14.00 uur: DDC2: I. van Or- mondt/T. van der Voort - R. Hoogenboom/R. Akerboom. 15.30: HEC: J. de la Bey - T. Star, DEC: B. Kieboom - H. Roth barth. 17.00: DEB: B. van der Gugten - M. Griekspoor, DEC: A. Sterk - K. Wilbrink, A.K. Wil brink - M. Patiwael, DED: M. van Ark - F. Schaap, DDC1: H. Boskamp/S. Evers - T. Huis- man/T. van der Plas. sprint. De jonge Andoly Ra- thling liep individueel 11,11 op de 100 meter en leidde de esta fetteploeg naar een knappe 43,63. Bovendien sprong hij 6,17 ver. Eric van Leeuwen sprintte naar 11,41. De terugge keerde Johan van Velzen bleek het speerwerpen nog niet ver leerd (49,80). Nog beter verging het de mannenploeg van De Spartaan, die beslag legde op de belangrij ke tweede plaats. De Lissenaren moeten het niet hebben van uitschieters, maar bezetten elk onderdeel adequaat. Paul Hart man pakte met een hoogte- sprong van 1,90 veel punten en ook het hordenduo Marco van Stijn en Richard Verhaar deed met tijden van 16,37 respectie velijk 16,63 goede zaken. Stefan den Harder liet 50,86 noteren op de 400 meter. Edwin Korte- kaas wierp de discus 37,54 me ter ver. De mannen van AV Holland ten slotte werden kampioen van de tweede klasse. Werper Remy Engwegen (12,83 kogel en 36,50 discus) onderscheidde zich. Om zo'n atleet zit De Bataven, de beoogde fusiepartner van AV Holland, momenteel te sprin gen. Luc Waegemans (21) leidt de dans vroeg in de Voorschotense Vlietloop. Achter hem de winnaar Raymond Schipper (57), nummer vijf Hans Oos- terwijk en Huub Pragt (met pet). foto loekzuyderduin VOORSCHOTEN WILMAR KORTLEEVER ATLETIEKMEDEWERKER Onder uitstekende omstandig heden liepen gistermiddag in Voorschoten maar liefst drie at leten sneller dan het parcours- record van de twintigste Vliet loop. In Raymond Schipper kreeg de jubilerende Voorscho tense wedstrijd de terechte, want meest strijdlustige en sterkste, winnaar. De Zoeter- meerse atleet legde de halve marathon af in 1.08.59. Bij de vrouwen won wederom de Haagse topper Mieke Aanen, vóór Bataafse Ineke Vis. De voormalige Leidenaar Huub Pragt had ook na zijn ver huizing naar Hilversum zijn zinnen gezet op de wedstrijd van zijn club De Bataven. De 34-jarige atleet bevond zich echter in een goed veld, wat verrassend was omdat tegelij kertijd de baancompetities op de kalender stonden én in Rot terdam de sterkbezette Kon- marloop werd afgewerkt. Met Pragt trokken zijn Zoe- termeerse trainingsgenoten Schipper en Hans Oosterwijk aan de kop, vergezeld van de er varen Belg Luc Waegemans. Vooral de impulsen van Schip pers kostten Oosterwijk echter de kop, waarna hij in het twee de deel van de wedstrijd zelfs nog achterhaald werd door de tweede Bataaf Jo FerkeL die met zijn 1.10.56 weer een goed wegseizoen voor de boeg lijkt te hebben. Aan de kop poogde Pragt het tempo te drukken, omdat hij met een lichte kuitblessure minder had kunnen trainen en gokte op zijn betere eindsnel- heid. Op 12 en 14 kilometer pa reerden hij en de Antwerpse Belg heftige demarrages van Schipper, die echter op 18 kilo meter definitief afstand zou ne men. ,,Ik wist dat ik attent moest blijven, maar hij was ge woon echt de sterkste", was het enige commentaar dat Pragt restte. De Vlietloop, stabiel op dui zend deelnemers en onder uit stekende omstandigheden, kreeg ook in Mieke Aanen een goede winnares. De Haagse hoefde niet voluit te gaan om in 1.19.40 Ineke Vis krap twee mi nuten voor te blijven. Voor Vis betekende dit een terugkeer in de schijnwerpers na geruime tijd afwezigheid. De Wateringse Bataafse toonde zich tevreden met haar tijd van 1.21.31. Op de minder sterk bezette en wat ruim uitgevallen 'tien kilometer' was Paul Barnhoorn de snelste namens het organiserende De Bataven (33.50). Suze Groen in 't Woud bleef bij de vrouwen de Katwijkse Anja Kralt voor, die echter met 41.07 om 40.02 ver rassend dicht in de buurt bleef. Beter dan al de prestaties van zijn clubgenoten in Voorscho ten was echter de vijfde plaats die Hazerswoudenaar Jan-Dirk Hazeleger realiseerde in Rotter dam. Omdat daar Getaneh Tes- sema, John Vermeule, René Godlieb en Gerard Kappert te snel waren, richtte Hazeleger zich op het consolideren van zijn klassering, hetgeen hem in 30.49 eenvoudig afging. „Daar door had ik wel wat verval," analyseerde de kersverse vader, „want halverwege had ik nog 14.58." De doctorandus en leraar Duits liep de wedstrijd met zijn eersteling in gedachten. „Na tuurlijk heb je door zo'n kind wat last van een slaaptekort, maar ik ben wel dubbel gemoti veerd omdat hij langs de kant staat met zijn moeder." Achter Hazeleger pakte ook Paul Over- beek nog een achtste plaats in Rotterdam. Ook de Haagse Ba taaf trad hiermee uit de schadu wen van een blessure-afwezig heid. OEGSTGEEST Het B 30+ onderdeel heeft an dermaal veel extra waarde toe gevoegd aan het befaamde dub- beltoernooi van OLTC. Freek van der Capellen en Jos Koem ans, kampioenen uit een niet eens zo erg ver verleden, waren in de eindstrijd de meerderen van Frans Grimbergen en Mar cel Vos, aan wie overigens de zelfde kwalificatie kan worden toegevoegd. Eindstrijd is feitelijk toch niet de juiste benaming voor de slot- ronde bij de B-dubbels in het Noorlander 30+ toernooi van OLTC. Finale demonstratie geeft de inhoud beter weer, want het zijn en blijven staaltjes hogeschooltennis, die de finalis ten aan deelnemers en publiek voorschotelen. Hooguit ligt het tempo bij de dertigers wat lager, maar dat heeft weer als voor deel, dat mindere goden en go dinnen goed kunnen zien, hoe een dropshot, stopvolley of run ning lob precies wordt gespeeld. Toernooien spelen en gelijktij dig ook beter leren tennissen, je komt het niet wekelijks tegen. Wel in Oegstgeest. Jean-Paul Bierling en thuis- speler Rob van der Loo moeten het best 'gekeken' hebben. Bei den bereikten twee finales. Bier ling won met Jan van Duyn en Ilonka van Riet in de Cl. Van der Loo pakte het mannendub- bel met Nieuwenhuizen en werd tweede in de mixed met Carla Maassen achter Katja van der Klaauw en Ron Rietbroek. ZOETERWOUDE/ALPHEN AAN DEN RUN Mare Brand heeft zich door zijn zege in de BI-afdeling van het Drie Klaver Drie toernooi van Zoeterwoude-Dorp als laatste geplaatst bij de Masters, die vanmiddag op de tennisbanen van Unicum van start zijn ge gaan. Bij de vrouwen speelde Heddy Boers een imponerende eindstrijd tegen Carmen Delsas so. Daniël Petitjean stelde op het Zoeterwoudse hardcourt zijn deelname aan de D-Mas- ters veilig ten koste van de thuisspelende Mare de Man. Monique van Ark klopte bij de vrouwen Sylvia Sieval. Brand ontdeed zich in de kwartfinale van het Drie Klaver Drie toernooi, dat als zovele ja ren weer als scherprechter fun geerde voor Masters-deelne- mers, van concurrent Arthur Hertzberger. De Unicummer, die dit jaar hoofdzakelijk in A- toemooien opereerde, kreeg hulp van clubgenoot Marco Vis ser, die de overige kanshebbers elimineerde. Visser, die wegens een duimblessure een late start had gekregen, was in de kwartfi nale in drie sets de baas over Al- bert Robben, die daardoor te vens de deelname aan het slot- evenement uit zijn hoofd kon zetten. In de halve finale werd de inmiddels voor de Masters ook kansloze Patrick van Hal geklopt. Toch ondervond Visser nog de nodige hinder van zijn ge blesseerde duim, waarmee zon der tape niet viel te spelen. Rob ben en Van Hal konden de spe ler van het eerste team van Uni cum echter onvoldoende onder druk zetten. Brand vond wel de oplossing. De clubgenoot van Visser uit team 2 hield in de slo- tronde de ballen goed diep en daarmee zijn tegenstander ste vig onder druk. Daarnaast wist Brand een aantal malen flitsend te versnellen. Visser ontbeerde het antwoord. Met 6-4 6-2 schreef Brand, die vanavond al weer op Unicum tegen Martijn Zandvliet binnen de lijnen treedt, het toernooi in Zoeter- woude op zijn naam. Van het viertal B-vrouwen dat de halve finales haalde, was Boers met haar 17 jaren de oud ste. De Hazerswoudse was de favoriete en was ook in de prak tijk de beste, al kwam dat pas in de eindstrijd echt tot uiting. Het tempo, dat Boers ontwikkelde, lag zo hoog, dat Delsasso zich bij vlagen een ballenmeisje moet hebben gevoeld. De bal was voorbij, voordat zij het zich realiseerde, en rapen was het enige wat overbleef. Als Boers zich op de bal blijft concentre ren in plaats van op de tegen standsters, wordt zij deze week de grootste kanshebster voor de Master-titel. In de halve finale tegen Char lotte Zandbergen had Boers nog aan haar zwakkere punt toege geven. De Zoeterwoudse, die het toernooi moest winnen om alsnog het slottoernooi op Uni cum te bereiken, rook haar kan sen, speelde zich naar een der de set, maar Boers hervond zich op tijd. Delsasso moest diep gaan om de jongste van het ons0. Rabobank Sergio Vjf/Tacchini L.J. SPORT CIRCUIT IN CIJF,, Drie Klaver Drie Zoeterwoude-|V— HEB: Halve finale M. Outshoorn 6-3 6-3: M. Visser ja 6-4 7-5. Finale: Brand - Visseui DEB: kwartfinale. C. Zandbl Weyermans 6-7 7-5 3-1 opgaije nale. H. Boers - Zandbergen 6n( C. Delsasso - M. Griekspoor 3« Finale: Boers - Delsasso 6-2 6?d nale: R. Outshoorn/A. Robben el de/ 0. Vermeulen 6-4 6-2. i-, HEC: halve finale: J. Zandberge man 7-6 6-3; P v.d. Berg-T.^1 7 6-4 6-4. Finale: V.d. Berg-; 2-6 6-4 6-1. DEC: halve finale - E. Kastelein 6-3 6-3; A. St<f< Cleef 6-1 6-0. Finale- Sterk - [T 3-6 6-1HDC: finale: R. Hamm - H. M. van Velzen 6-fN inale: B. Kieboom/J. Beijengi brink/ R. Steegers 6-2 6-1. HDCl 35+: finale: A. Wessehn|e L van Santen/ R. Vermeulen DDC1 35+: finale: C. Baron/T. - K, Teljeur/A. Vermeulen 6-3 6 HED1: halve finale: M. de Marlt man 7-5 6-0; D. Petitjean - J n 5 6-2. Finale: Petitjean - De M< DED1: halve finale- S. Sieval - J 6-3; M. van Ark - C. Veerkamp nale: Van Ark - Sieval 6-3 4-61 finale: T. van Leeuwen/ M. Sa' Hooymans/ M. Zonneveld 7-5 DDD1: finale: M. van Ark/C. Ve Kastelein/ P. de Man 4-6 7-51 finale: A. van Cleef/ M. de Man J. Poots 6-2 3-6 6-4. n HDD1 35+: finale: F. Heukeibp Leeuwen - A. Bosman/ M I DDD1 35+: finale. N Aendekefo - A. van Hulsentop/ C. KapteirL GDD1 35+: finale: H. L v. Kroon/1. Tamming6-1 6-4. R. de Wolf; P. F. Stroo - E. Crar 1 Finale Mattheussens - Stroo 5-P DEC1: halve finale: M Patiwaeni 6-3 4-6 6-2; H. Rothbarth - M 6-0 6-1. Finale- Patiwael - Rol 4-6 6-2. HDCl: R. Cardinaal/Z 6 P.F. Stroo/ M. de Vries 6-2 6-2 n Rothbarth/1. de Weger - M. Wachters 7-5 7-5. GDC1: K. Kof' naai - M Schreurs/J. de la Beyf HEC2: Mattheussens - VertogeL. HDC2: M. Klunnen/ M. Nieuwerf de Jongh/ S. Verdaasdonk 7-5 GDC2: R. Kalkhoven/ E Spliet vloed/ B. Visser 6-3 4-6 6-3. HEC2 30+: L. Rolf - A. Tuinebr 6 6-4. HDC2 30+: R. Geerlof/F - H. Nootenboom/ W Visscher; DDC2 30+: A. Coucke/ I Lijster/ A. Roodhorst 6-4 6-0. F PefferM. Grote - A. Roodhi plancke 7-6 6-2. HED1 30+: L. Blickman - 6-0. DED1 30+: E. Weststrate 6-2 6-1. HDD1 30+: A. Chevali mers sr. - R. Driessen/J. Natero DDD1 30+: W. Jonker/A.v S. Bombeeck/J. Duijs. GDD1 31 kers/A. Chevalier - M. i 6-1 3-6 6-2 Noorlander OLTC 30+ Oegstgee HDB: halve finale: F. v.d. C Koemans - J. van Leeuwen/ T. 6-4; F. Grimbergen/ M. Vos - L. Jansen 7-6 6-0. Finale: V Koemans - Grimbergen/ Vos 6-3 HEC1: finale: M. Hoekstra - J. d 6-3. HDCl: finale: J.P. Duyn - C. van Driel/ P. Kok 6-4 finale: Van Duinen/Van Leeuw* 1 van Ormondt 7-6 6-1. GDC1 van Riet/ J.P Bierling - Koen. HEC2: halve finale: H.Saïdi-P 2 6-1; H. Schiphorst - F, Sieval 5. Finale: Saïdi - Schiphorst HDC2: finale: R. v.d. Loo/Nieuw V.d. Meer/ Schoutsen 6-0 6-2.1 Ie: S. DalyF. Schmid - T. di Heijligers 7-6 6-7 6-4. GDC2: v.d. Klaauw/ R. Rietbroek - C. f v.d. Loo 6-2 2-6 7-6. HED1: halve finale: B. van rer 6-4 6-4; L. van Hagen - 7-5 6-2. Finale: Van Hagen - Va 6-1. DED1: halve finale: F. Wei: weijer 6-1 6-4; S. Daly - M. Buk 3. Finale: Weiss - Daly 6-0 7-5. nale: P Kruit/ T. Lamping - T. Paauw 6-1 6-7 6-4. DDD1: final hof/ P. Voorendt - E. Folmer/ I opgave. GDD1: finale: R. i Zanden - M. Baks/ M. Vogel 3-6 Oosthout 25+/35+ toernooi Vooi HEC1 25+: finale: E. Zin Mens 3-6 7-5 6-3. HDCl 25+: v.d. Meer/ J. v.d. Geest - J. Men 6-1 6-3. DDC1 25+: finale: S. Evers -1. Bavelaar/C. Voskuil 4. GDC1 25+: finale: H. Bosk Voskuil/G. Koekkelkoren 6-4 6-^ HEC2 25+: finale: A Hoesn Berends - 6-1 6-3. HDC2 25+: Brouwer/ C. Strijk - P. Kales/ E. 7-6 6-3. DDC2 25+: finale: van Roon - M. van Eeden/ M H 3-6 6-3 6-2. GDC2 25+: fina Doesburg/ C. Brouwer - R. de Bc Salm 7-5 6-2. HED1 35+: finale: T. Berends -1 6-2 3-6 6-3 DED1 25+: fins Doesburg - P Bont 4-6 6-3 6-3 finale: R. Jonker/ M. Scha r schier/ Ubink 6-1 6-3. DDD1 2 R Straathof/ W. v.d Geest -T. B R. de Zwart 1-6 6--1 6-2. GDD1 Ie: H. Visser/ Elshout - M. Duijs/ brug 6-0 4-6 6-3. GDD1 35+: Straathof/ H. van Veen - T. van R )l Giessen 6-3 2-6 6-1. kwartet, Martine Griekspoor, in drie lange sets van zich af te houden. Het verschil werd uit eindelijk één game, 30-29. Voorproefje De finales bij de C-vrouwen in Zoeterwoude en bij Nieuwe Sloot in Alphen aan den Rijn werden een voorproefje van de wedstrijden, die vandaag op Unicum worden gespeeld. Sterk, die in drie sets won, krijgt dan binnen 24 uur een herha ling tegen Femke de Boer. Pati wael, die in Alphen ook al drie sets nodig had voor Hanneke Rothbarth, treft de speelster van Zuid West vandaag opnieuw. Bij de mannen won Oswald Mat theussens in de hal van Nieuwe Sloot niet alleen de Cl tegen Pieter-Frans Stroo, maar ook de C2 tegen squash-intemational en ricochetpromotor Michael Vertogen. In Zoeterwoude scha kelden Joris Zandbergen en Paul van den Berg de Masters- deelnemers uit. Laatstgenoem de werd in het onderlinge duel de winnaar. I Mark Fleischeuer is er1 ren niet in geslaagd zij ste A-titel te veroveren - finale van het A*-toi van Purmerend wei Voorschotenaar ge j door Jorn Dankaart, 1990 nog voor het Unicum uitkwam. Fleii n er verspeelde in de eer drie setpoints. In de t i set, die wegens de rege i het grootste gedeelte hal werd verspeeld, Fleischeuer een 4-2 sprong niet verde Dankaart pakte vier s t op rij en daarmee de 6-4.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 18