Bekerstunt van Katwijk blijft uit Drie dure aankopen moeten Milan titel terugbezorgen Sport Nicole Edelenbos directeur Feyenoord Nieuwe kampioenen dienen zich aan in Champions League Mariano Bombarda geeft Groningen lekker gevoel Het Motorhuis TOERNOOI UVS-terrein 'Kikkerpolder' Sleutels - VCL DONDERDAG 24 AUGUSTUS 1995 De winnende goal van Patrick Kluivert in de Europa Cup-fina- ie laat zijn sporen na in Italië. In alle uithoeken is de naam van de Amsterdamse tiener gekalkt op muren, als dankbetuiging voor zijn treffer die een einde maakte aan de heerschappij van AC Milan. De roodzwarte grootmacht probeert dit seizoen het verloren terrein terug te winnen en versterkte zich met Roberto Baggio, Georges Weah en Paolo Futre, een trio dat in een wereldelftal niet zou mis staan. Dat Juventus Baggio liet gaan (voor 19 miljoen gulden) is op merkelijk en zegt veel over het zelfvertrouwen bij de regerend kampioen. Vijf jaar geleden had de spits met het paardestaartje al getekend voor AC Milan, maar toen verkocht Fiorentina hem aan Juventus. Baggio, die bij Juventus nimmer de indruk wekte zich echt thuis te voelen, hoopt meteen te oogsten in Mi laan. ,,Ik wil volgend jaar einde lijk mijn debuut maken in de Champions League". Belangrijke vraag aan de vooravond van de competitie is hoe de samenwerking met Sa- vicevic en de van Paris Saint Germain overgekomen Weah zal uitpakken. Bovendien kan door de aanvallende stijl de de fensie, waarin Baresi nog altijd als centrale figuur fungeert, flink in de problemen komen. In de oefencampagne ging er veel mis, maar trainer Capello wil (nog) niet tornen aan het su pertrio. Juventus is voorlopig de vaandeldrager van het Italiaan se voetbal. De 'Oude Dame' re kent op veel tegenstand bij de verdediging van haar scudetto. Trainer Lippi liet zich al ontval len dat voor hem het winnen van de. Europa Cup belangrijker is. Hoewel de erelijst van de Tu- rijnse club indruk maakt, is de enige victorie in het toernooi der kampioenen besmeurd met het bloed van het Heizel-drama. Naast Baggio liet Juventus ook Kohier gaan, maar versterk te zich danig in de breedte. Op advies van sterspeler Vialli wer den de Sampdoria-spelers Vierchowod, Lombardo en Jugovic aangetrokken, maar op deze mega-transfer lijkt een vloek te rusten. Tijdens de voor bereiding waren Vierchowod en Jugovic zelden fit en brak Lom bardo een been. De kale aanval ler is tot december uitgescha keld. De Juventus-leiding ver wacht veel van Alessandro del Piero, die vorig jaar Baggio kun dig verving tijdens diens blessu- Van de andere clubs lijkt al leen Parma in staat om AC Milan en Juventus af te troeven. De UEFA-Cup-houder, die als verliezend finalist in de Europa Cup 2 uitkomt, versterkte zich met Hristo Stoichkov. De Bul gaar gedraagt zich voorbeeldig en lijkt de hele ploeg aan zich te binden. De spelbepalers Zola en Brolin moeten in staat worden geacht om de kwaliteiten van Stoichkov (en de Colombiaan Asprilla) optimaal te benutten. De provincieclub won alle Eu ropese bekers op die met grote oren na. „Om die te winnen, moeten we eerst kampioen worden," aldus trainer Scala, die weet dat hij dit seizoen niet mag falen. „Mijn ploeg is ster ker dan ooit. Parma is terecht favoriet voorde titel." De toegenomen concurrentie op de internationale transfer markt heeft de Serie A er niet van kunnen weerhouden om de beste voetballers van de wereld aan zich te binden. In Neder land mag de belangstelling door het vertrek/afscheid van Van Basten, Gullit, Bergkamp en Jonk zijn afgekomen, de rest van de wereld kijkt vanaf dit weekend nog even geboeid naar het voetbalcircus. Het gezel schap sterspelers krijgt niet al leen gezelschap van Hristo Sto ichkov en Georges Weah, maar ook van een sterk duo uit Uruguay, Mendez en Otero (naar Vicenza), van de Neder landse coming man Clarence Seedorf (Sampdoria) en van de Argentijnse beloftes Roberto Carlos, Zanetti, Rampert (allen naar Inter), Ayala (Napoli) en Sorin (Juventus). Dit geeft aan dat de Italiaanse clubs ook aan de toekomst denken en niet meer blind met geld smijten. Sampdoria gaf traditioneel het beste voorbeeld. De club ver kocht veel dure spelers (onder wie Gullit en Platt), maar maakt door slimme aankopen (See dorf, Karembeu en Maniero) nauwelijks een zwakkere indruk en is intussen tien miljoen gul den rijker geworden. De enige transfer die de pro porties overschreed was die van Paul Ince naar Inter: 18 miljoen gulden. De nieuwe voorzitter Massimo Moratti paaide de te leurgestelde tifosi met een grote naam. Eric Cantona stond het hoogst op zijn verlanglijstje, maar de veelbesproken Frans man mocht niet weg bij United, dat wel Ince liet gaan. Inter in casseerde 25 miljoen voor Berg kamp en Jonk en dat is veel meer dan in de lente werd be groot. '.-chef rob onderwater, c Van een crisis in de Serie A lijkt vooralsnog geen sprake, maar de Italianen beseffen wel dat de Engelse Premier League op het punt staat om de 'leiden de positie' over te nemen. „We hebben de laatste jaren te veel op onze lauweren gerust. In En geland zijn ze enkele stappen verder in de merchandising van het voetbal," meent Moratti, die er met succes aandrong om 'vaste rugnummers' voor de spelers in te voeren. Het is een van de veranderingen die de trouwe voetbalfan doet huive ren. Het zal ook niet lang meer duren of ook het vaste aan- vangsuur op de zondagmiddag wankelt. En waarom één wed strijd rechtstreeks uitzenden op televisie als het lucratiever is om drie drie duels aan de be- taal-tv te verkopen? Het zijn veranderingen die aangeven dat het Italiaanse voetbal zich op de grens van twee tijdperken be vindt. Feyenoord derde in Barcelona Barcelona» Ronald Koeman is nog een keer uitgebreid gefêteerd in Barcelona. De Feyenoorder, ex-Barcelona, ontving in het sta dion waar hij successen vierde, een klaterend applaus na zijn wissel een half uur voor tijd. Feyenoord haalde woensdag de derde plaats in het traditionele Juan Gamper-toernooi, door met 3-2 te winnen van CSKA Sofia uit Bulgarije. Feyenoord speelde met een geheel andere ploeg dan zondag tegen Vitesse in de competitie. De coaches Van Hanegem en Meijer konden uitge breid putten uit hun ruime selectie. Zo kregen onder anderen Schuiteman, Obiku, Glaucio en Kljoejev speeltijd. Rob van Dijk stond in het doel. De Braziliaan Glaucio overtuigde het meest, met twee doelpunten. Maas scoorde ook. Duitsers winnen in Brussel brussel De heropening van het oude Heizel-stadion, omge doopt tot Koning Boudewijn-stadion, was gisteren in Brussel al lesbehalve feestelijk. Honderden Duitse supporters bezorgden de Belgische politie ver voor aanvang van de oefeninterland handenvol werk. De voetballers deden het later maar rustig aan. Duitsland won de matte vertoning met 2-1. Möller zette de Duit sers, zonder sterren als BQinsmann, Hassler, Matthaus, Kirsten, Sammer, Herrlich, Reuter, Kuntz en Ziege, in de zesde minuut op 0-1. Na een kwartier scoorde Goossens tegen, waarna het ni veau van de partij snel daalde. De Stuttgarter Bobic bepaalde de eindstand zes minuten voor tijd op 1-2. Fout doelman Van Duyvenbode breekpunt in wedstrijd inimMr. Nicole Edelenbos wordt bij rlan Feyenoord directeur algemene ..Ik Wzaken. De 33-jarige juriste krijgt rol ^de dagelijkse leiding over de al- /vier gemene, commerciële en finan- ipeejciële beslommeringen. Haar be- Wnoeming is een' gevolg van het frsbilfeit dat Jorien van den Herik het g( voorzitterschap niet langer als dagtaak wil Nicole Edelenbos treedt in het najaar in dienst bij Feye noord. Ze heeft recentelijk al werkzaamheden voor de club verricht. Zo vertegenwoordigde ze Feyenoord in het conflict met Roda JC over de transfer van Iwan en in de spraakma kende Helderse affaire. Nederlaag kampioen Blackburn [Londen «rtrBergkamp en Glenn Helder, won de uitwedstrijd tegen be kerwinnaar Everton met 2-0. Aanvoerder Platt en topscorer Wright scoorden in de tweede helft. Het laatste doelpunt viel na voorbereidend werk van Bergkamp. Vier clubs zijn nog zonder puntverlies aan kop: Newcastle, Wimbledon, Aston Villa en Leeds. [In de Engelse competitie ver- lloor Blackburn Rovers voor het [eerst, met 2-1 bij Sheffield Wed nesday. Het beslissende doel punt was van Pembridge, zeven [minuten voor tijd. Het duel tus sen Bryan Roy en Ruud Gullit, oftewel Nottingham Forest - Chelsea, eindigde in 0-0. Arsenal, de club van Dennis De Katwijk-spelers stonden er in de catacomben van sta dion Schoonenberg na afloop bij met een licht gevoel van onbehagen. De amateurs hadden met duidelijke cij fers verloren, 4-0. Niets op af te dingen en helemaal geen schande in een uitwedstrijd tegen een eerste-divisieclub. Maar toch. Er wrong iets bij de voetballers. velsen rob van der zandenceren, met libero Johan Voge laar in een nog aanvallendere rol en met Pirn Langeveld in de punt verder naar voren. Katwijk proefde dat er iets te halen viel. Trainer Kees Guyt: „We wilden gezien de stand en het wed strijdbeeld duidelijk naar een gelijkspel toe en misschien zelfs wel meer. We spraken af er voor te gaan en ons niet gek te laten maken, wat er ook gebeurde." Maar de tweede helft was nog geen minuut oud en opeens le ken allegoede bedoelingen overbodig. Keeper Teun van Duyvenbode raakte een terug speelbal volkomen verkeerd met zijn rechterschoen. De linksbenige doelman schampte het leer en de bal caramboleer de voor de voeten van Rene Panhuis die een leeg doel voor zich had: 2-0. De 'miskleun van Teun' was onmiskenbaar van invloed op de wedstrijd. Nie mand wilde het de goalie aanre kenen, maar hij had met zijn misser uiteraard wel het duel op slot gegooid. Van Duyvenbode kon er na afloop niet over uit: „Ik weet nu nog niet hoe ik die bal miste. Vreselijk. En een breekpunt in de wedstrijd." Dat Telstar het duel in de tweede helft geroutineerd uit tikte was logisch. Invaller Eric de Jong en Walter Stam scoor den 3-0 en 4-0. Katwijk kon geen vuist meer maken. De trai ningsachterstand eiste haar tol. Telstar is al bezig met de com- Een voor een kwamen ze bij el kaar om te verzamelen voor de busreis terug. En een voor een zeiden ze heel weinig. De stilte deed het woord: Katwijk baalde best wel van deze bekerneder laag. Een jaar geleden haalden de spelers en de trainer nog de schouders op na nederlagen te gen RKC en Den Bosch. Nu was er veel meer betrokkenheid en teleurstelling. Normaal gesproken is er voor de amateurs niet al te veel eer te behalen in de poule met twee profclubs. Maar nu wilde de kampioen van IA gaan voor de tweede plaats in poule 13 achter eredivisionist Sparta. Telstar-uit was een prima gelegenheid voor een bekerstuntje en zaterdag te gen Lisse zou Katwijk dan num mer twee kunnen worden. Het pakte anders uit. Het ver lies in Velsen was een kwestie van luttele momenten geweest. Dat maakte alles zo zuur. Met een 0-1 achterstand na een rake kopbal van Patrick Tenthof, die eerder met links op de lat had geschoten, ging Katwijk rusten. In de eerste drie kwartier lieten de bezoekers knappe staaltjes voetbal zien die Telstar in verle genheid brachten, al was van serieus doelgevaar geen sprake geweest. Van beide kanten niet trouwens. In de tweede helft zou de ploeg de gelijkmakér gaan for- petitie en Katwijk is daar nog naar toe aan het werken. Daar bij misten de oranjehemden linksbuiten Marco de Ridder (geschorst) en centrumspits Hans Zwaan (geblesseerd). Dat leidde tot concessies aan het traditionele Katwijk-concept. Het' alternatieve aanvalsplan bestond uit een braak liggend centrum in de voorste linie, waar de middenvelders Pim Langeveld en Seger Oudshoorn beurtelings in moesten duiken. Maar in de praktijk verscheen er zelden iemand. De beide vleu gelspelers Stefan Roodakkers en Dick Krommenhoek kwamen bovendien nauwelijks in het stuk voor en dus was Katwijk schotloos. Guyt was vol consideratie: „We hebben naar vermogen ge speeld, we moeten reëel blijven in dit soort situaties. Een trai ningsachterstand en tweederde van onze voorhoede afwezig, dat is niet niks. Maar ik voer de nederlaag niet graag terug op de afwezigheid van twee spelers, want de vervangers verdienen alle respect voor wat ze gedaan hebben." Het klonk niet hardop uit de Katwijkse kelen, maai- het stond geschreven in de lucht: kom met dit Telstar maar eens naar sportpark De Krom als wij compleet zijn en in conditie. Dan zullen we nog eens zien. Telstar - Katwijk 4-0 (1-0). 31. Tenthof 1-0, 46. Panhuis 2-0, 75. De Jong 3-0, 79. Smak 4-0. Toeschouwers: 900. Scheidsrechter: Slot. Geel: Tevreden (Telstar), Langeveld, Corijn (Katwijk). Katwijk: Van Duyvenbode; Van Zeist, Robbers (Corijn), Vogelaar, Kwestro; Braaf, Langeveld, Oudshoorn (L'Ami), Van der Plas; Krommenhoek, Roodak- den haag anp/rtr De landskampioenen van Hongarije, Zwitserland, Noor- [wegen en Polen hebben zich het eerst toegang weten te 'verschaffen tot het walhalla van 'het moderne voetbal, de Cham- jpions League. Ferencvaros, de [beroemdste club van Hongarije 25 landstitels, wist de in |Brussel verkregen voorsprong [tegen Anderlecht vast te hou den en schakelde de Belgen uit. M De voorronde was vooral in- jteressant voor de clubs uit Oost- -*us jEuropa. Bij het achttal dat al ?e- eHker was van de laatste zestien, Jonder wie kampioen Ajax, voeg- 2g> 1,c|den zich liefst vier clubs uit het spul.joosten: Ferencvaros uit Honga rije, Steaua Boekarest uit Roe- -Jmenië, Dinamo Kiev uit Oekraï- hfbjne, Legia Warschau uit Polen. Twee tegenstanders uit Ajax' succesjaar haalden het niet: Austria Salzburg en Hajduk Split. Rosenborg benadrukte de toegenomen kracht van het Noorse voetbal. De club uit Trondheim, waarvan oud-inter national Bratseth manager is, verloor in Istanboel weliswaar met 3-1 van Besiktas, doch had thuis met 3-0 gewonnen. Pas in de slotfase namen de Turken, getraind door de Duitser Daum, afstand. Voetballend Brussel is in last, na de rampzalige start van An derlecht in de competitie en nu dus de uitschakeling in het mil- joenenspel dat Champions Lea gue heet. Ondanks de aanwe zigheid van Raymond Goethals op de bank, de Tovenaar bijge naamd, kon Anderlecht zich Karagiannis van Anderlecht probeert de Hongaarse aanvaller Myilas van de bal te zetten. niet meer redden. Het doelpunt een zetel voc van Zoran Kuntic, twee weken Vier minuten r geleden gemaakt in Brussel en mede de inleiding voor het ont slag van trainer Neumann, de Hongaren. de rust verdub belde Ferencvaros de voor sprong, toen de Serviër Ko- punovic voor 1-0 zorgde. Na de derlecht viel Johnny Bosman het met 18.000 toeschouwers gelijkmaker van De Bilde in de pas vier minuten voor tijd in uitverkocht Ulloi ut-stadion als 65e minuut zette Anderlecht de voor Karagiannis. tegenstander helemaal vast, maar kon de treffer die vol doende zou zijn geweest niet r laten aantekenen. Bij An- groningen» anp Voor het eerst sinds de oprich ting op 16 juni 1971 is FC Gro ningen koploper van de eredivi sie. De Groningers hebben die positie te danken aan een over winning (2-0), v [in het Oosterpark op het tierige Fortuna Sittard. De koppositie van de Gronin gers, die zaterdag 2-2 bij Go Ahead Eagles speelden, is uiter aard vertekend. Zestien clubs hebben nog een wedstrijd te goed. De vreugde bij trainer Wersterhof en zijn spelers was er desondanks niet minder om. In beide duels wees Bombar da Groningen de weg. Zowel te gen Fortuna als tegen Go Ahead Eagles produceerde de tweede jaars prof de doelpunten en met de vier treffers voert de zoon van een Argentijnse vader en Italiaanse moeder het topsco rersklassement aan. „Ik ben heel blij als ik dit seizoen 15 doelpunten maak", liet Bom barda voor de start van de com petitie weten. Het vorige sei zoen was Bombarda goed voor 13 treffers. Het ziet er dus voor hem en FC Groningen veelbelo vend uit. FC Groningen had niet eens een topvorm nodig om de door blessüres van Dirkx, Van der Weert en Kool gehavende nieu weling uit Limburg de punten afhandig te maken. Toch duur de het een half uur voordat Bombarda de score openbrak. Het enorme overwicht van de Groningers leidde kort na rust tot het tweede succesje van Bombarda. In dezelfde minuut raakte Fortuna, doelman Van Zwam kwijt. Scheidsrechter Temmink moest Van Zwam van het veld sturen nadat hij buiten het strafschopgebied de bal met een hand had weggeslagen voor de instormende Sion. Juffmg verving Van Zwam bekwaam en voorkwam met spectaculaire reddingen een geweldige afgang voor Fortuna. De invaller-doel man versperde Bombarda twee keer een vrije doortocht en hij had ook goed zicht op doelpo gingen van Huizingh, De Kruijff en Sion. Een duel duwen en trekken tussen Kenneth Braaf (2) van Katwijk en Telstar-speler Walter Smak. De profs de bekerwedstrijd tegen de amateurs met 4-0. foto united photos de boer babette stapel SCOREBORD VOETBAL Strijd; 3-0. Akrane Te Braak, Geurtjens en Boer (VW), Van de CHAMPIONS LEAGUE. VOORRONDE, TWEEDE WEDSTRIJD; Maccabi Tel Aviv (Isr) - Grasshopper Zürich 0-1 (0-1). 4. Comazetti 0-1. Eerste wed strijd; 1-1. Grasshopper naar Champions League Steaua Boekarest (Roe) - Austria Salzburg 1-0 (1-0) 32 llie 1-0 Eerste wedstrijd; 0-0. Steaua naar Champions League Ferencvaros (Hon) - (Bel) 1-1 49 Eerste 'HSU naar Champions League. Besik Rosenborg (Noo) 3-1 (1-0). 8. I Groep 7: Volharding - Helmond Sport 2-6 (2-2). 26. Jacobs 1-0, 30. Schuman 1-1, 37 Van Daal 2-1, 41. 2-2, 46. Sijahailatua 2-3, 60. PTT Telecompetitie; FC Groningen - Fortu- J 2-0 (1-0). 30. Bombarda 1-0, 49. Bombarda 2-0. Scheid Sion (Groningen), Sport). De Treffers 1-0, 65. foto anp 1-0, Tijd: 0-3. Rosenborg naar Champions League. Anorthosis Famagusta (Cyp) - Glasgow Rangers (Sch) 0-0. Eerste wedstrijd; 0-1 Glasgow naar Champions League. IFK Gö- teborg (Zwe) - Legia Warschau 1-2 (1-0). 25. Blomqvist 1-0, 73. Pisz 1-1, 90. Bed- narz 1-2. Eerste wedstrijd; 0-1. Legia naar Champions League. Aalborg (Den) - Dina mo Kiev (Oek) 1-3 (0-1). 36. Kalitvmtsev 0-1, 49. Sjevtsjenko 0-2, 76. Sjevtsjenko 0-3, 86. Rasmussen 1-3. Eerste wedstrijd: 0-1Dinamo Kiev naar Champions League. Hajduk Split (Kro) - Panathinaikos (Gri) 1- 1 (1-0). 4. Stimac 1-0, 55. Borrelli 1-1 Eerste wedstrijd 0-0. Panathmaikos naar Champions League. tweede wedstrijd"' '™asnpoTS(Mol°)0r-r0S?oen (Zwi) 2-3 (0-3). Eerste wedstrijd 0-0, Sion naar hoofdtoernooi. UEFA Cup, voorronde, tweede wedstrijd: Malmö (Zwe) - Dundalk (Ier) 2-0 (10) Eerste wedstrijd 2-0, Malmö naar hoofd- Hafnarfjordur (IJs) - Glenavon Amstel Cup, groepswedstrijden Groep 2 Urk - Heracles 1 Ajoepov 0-3, 83. Ten Caat 0-4. Scheid rechter. Inia. Gele kaart: Clemens Wigge (Stevo), Ajoepov (Twente). Bijzonderh Graafschap 1-8 (0-4). 2. Fuchs 0-1, 5. Breetveld 0-2. 7. Oosterhuls 0-3, 39. Fuchs 0'-4, 48. Breetveld 0-5, 64. Janssen 1 -5, 75. Wilms 1-6, 82. Breetveld 1-7, 84. doelpunten Enschede 6-1 (6-0). 19. Reingoud 1-0, 32. Reingoud 2-0, 34. Reingoud 3-0, 35. Reynders 4-0, 38. Smit 5-0, 45. Van den Belt 6-0, 53. Bouwhuis 6-1. Schei meervogels - Go Ahead Eagles 0-2 (0-0). 88. Michels 0-1, 90 Klesksenko 0-2. Scheidsrechter; Van Dijk. Groep 5: Pannin- gen - MVV 4-5 (1-2) 5 Houben 1-0, 20. Van Schijndel 1-1, 35. Van Schi|ndel 1-2, 46. Hofman 1-3, 65. Doensen 2-3, 75. Hofman 2-4, 76 Van As 2-5 (strafschop). 77. Deurenberg 3-5, 87. Weerts 4-5. Scheidsrechter: Koopman. Gele kaart: Weerts en Teeuwen (Panmngen), Joordens (MVV) Groep 6 TOP (am) - Willem II 0-6 (0-2). 18. Feskens 0-1, 30. Van Gastel 0- 2, 48. De Gier 0-3, 52. Stewart 0-4, 53. De Gier 0-5, 60. Van der Vegt 0-6. Scheidsrechter: IJkhout. WV - Eindhoven 1-0, 51. Gaast Scheidsrechter: Vink. Toeschouwers: 1795. Gele kaart; De Roy (Baronie), Groep 9 Halsteren - RKC 0-2 (0-1). 14. Van Aer- de 0-1, 85. Muller 0-2. Scheidsrechter: Meenhuis. RBC - Hoek 0-0. Scheidsrech ter: Pieterman. Toeschouwers: 750. Groep 10: Kozakken Boys - FC Utrecht 0-2 (0 2). 41. Smit 0-1, 45. Van Kessel 0-2. Scheidsrechter: Karremans. Bijzonderheid; wedstrijd vijf minuten gestaakt omdat sup porters van Utrecht veld opkwamen, FC Den Haag - VIOS 5-2 (3-0). 29 Grun- holz 1-0, 34. Grünholz 2-0, 40. Van der Padt 3-0, 54. De Jong 4-0, 64. Chanté 4- 1. 74. Appiah 4-2, 78. Boereboom 5-2. Scheidsrechter: Spier. Groep 11: FC Groningen - Fortuna Sittard 2-0 (1-0). 30. Bombarda 1-0, 49. Bombarda 2-0. Scheidsrechter: Temmink. Toe schouwers: 12.010. Rode kaart: 49. Van Zwam (Fortuna, hands). Gele kaart: Sion (Groningen), Losada en Ricksen (Fortuna). FC Groningen: Lodewijks; Liefden, Veenhof, Van Wattum en Boudesteyn; Beerens, Huizingh en Gorré (77. Koe man); De Kruyff, Bombarda en Sion. Fortuna: Van Zwam; Lee, Van Ophui- zen, Ricksen en Loontjens; Simons (30. Dassen), Roest, Van Bommel (68. Vroomans) en Boessen; Hamming en VANAVOND: Losada (49. Juffing). (Aanvang: 19.00 uur) TOEGANG GRATIS! 1, 74. Appia Sc he idsrechtc.^^HPiHHHiH| Dordrecht '90 - Ajax' 2 0-0. Scheid ter. Oskam. Gele kaart: Wilsterman (Dordrecht). Willems en Schulp (A|ax 2). Hollandia - Vitesse 0-1 (0-1). 35. Manaay 0-1. Scheidsrechter: Meints. Toeschou- 1200. Bijzonderheid hop voor Hollandia. G - Holland 5-1 (2 1) 1-0, 28. Gerver 2-0, 45. De Bruin 2- Groep 13: Telstar - Katwijk 4-0 (1-0). 31 Stand: Sparta 2-6 (6-0), Telstar 2- 3 (4-4), FC Lisse 1-0 (0-2), Katwijk 1-0 (0- Fattouchi 2-1. Stand: AZ 2-4 (2-1), Volen- dam 2-2 (1-1), AFC '34 1-1 (1-1), Haar lem 1-0(1-2). Brussel. Vriendschappelijke interland. Bel gië - Duitsland 1-2 (1-1). 6. Möller 0-1, 17. Goossens 1-1, 84. Bobic 1-2. Scheids rechter: Van der Ende (Ned). Bijzonder- Portugal: Supercup: FC Porto - Sporting L n Gamper-toernooi. Om d de plaats: Feyenoord - Engeland: Coventry - Man. City 2 - burn 2-1, Tottenham - Aston Vil. 0 Stand aan kop: Newcastle 2 - 6, Wirr don 2 - 6, Aston Vil. 2 - 6, Leeds 2 - 6.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 19