Zandvliet wint bij SVV vooral punten V De Regt zoekt en vindt tegenstand Dexfro menepov C Sport Muster is weer terug Leidsch Dagblad Tennis Circuit'Qg Verkerk nationaal kampioen Manege naar de play-offs kampioen van Vierhouten tweede in Beverwijk Zuid-Holland J Rathling opnieuw snel Ajax (L) behoudt titelkansen Nieuw succe I voor Vlasvel MAANDAG 14 AUGUSTUS 1995 Martijn Zandvliet won niet zozeer het BI-toernooi bij Voorhout, hij won vooral punten voor het klassement van het LD-tenniscircuit. In de eindstrijd kon thuisspeler Jan Baan hem niet echt bedreigen: 6-3 6-1. Bij de vrouwen drongen de Sassemse zussen Wilbrink door tot de beste vier. Daarin had de oudste, Krista, de beste kansen op een finaleplaats, Colinda Voskuil won de beslissende set echter met 7-5. De jongste, An ne-Karine, was niet opgewassen tegen de latere winnares, Anouk Sterk van Leidse Hout. VOORHOUT/RUNSBURC PETER KLEIN CERTJAN VAN GEEN Dat Zandvliet het toernooi bij SW zou winnen stond eigenlijk bij voorbaat vast. De Leidse B- top koos voor het Open Kam pioenschap van de Harlemmer- meer in Nieuw Vennep. Toch mag de inschrijving van de Noordwijkerhouter in Voorhout geen ontwijken van de concur rentie genoemd worden. Daar voor heeft de nieuwe kopman bij het Katwijkse Zee Duin dit jaar al laten zien die te kunnen verslaan. Slim was het wel, want enkele fraaie overwinningen zijn nog geen garantie voor deelname aan het Masters-toer- nooi. En dat is na de winst bij SW weer een stukje dichterbij gekomen. In de halve eindstrijd had Zandvliet ook twee sets nodig tegen Tjeerd Star. Hij kon zich daarna geheel op het Cl-toer- nooi richten en won het dan ook. De net als Zandvliet van de Boekhorst afkomstige speler had in de halve finale twee sets nodig voor Jelle Rinzema. In de slotronde kon Erik Warmerdam, die SW met Jan van der Geest geen tweede singlefinalist wilde geven, de eerste set lang bijblij ven. Star won de set met 7-5 en pakte de tweede met ruime cij fers. Rijnkanters Arnoud van Dam had gisteren in het Cl 30+-toernooi drie sets nodig om Mark Zaal te verslaan: 6-3 3-6 6-3. Noordwijker Van Dam ging voortvarend van start, door meteen de opslag van Zaal te breken. De Unicummer ant woordde nog wel met een break maar zag Van Dam toch het ini tiatief behouden. In het tweede deel verslapte de Casino-speler echter. Zaal was attent en greep zijn kans. In de beslissende set waren de rollen evenwel weer omgedraaid. Zaal leverde twee keer zijn opslagspel in en daar mee de wedstrijd. Gelegen heidsduo Hein de Jong en Frits Kantebeen schreven met over macht het herendubbel Cl 30+- onderdeel op hun naam. Rob van der Zeeuw en Eric Noest waren kansloos: 6-1 6-1. Els Guyt en Janny den Hollander hoefden zich in hun Cl 30 +-fi- nale niet bovenmatig in te spannen tegen het koppel Oudshoorn/Wempe: 6-3 6-3. NIEUW VENNEP/WARMOND PETER KLEIN Jasper de Regt zocht tegen stand, die hij in de B-toernooi en van het Leidse circuit maar mondjesmaat vond. De Dekker speler bleef winnen en zoeken tot hij in de hoogste groep van het Open Kampioenschap van de Haarlemmermeer een te sterke opponent vond in de per soon van Marcel Lasonder. De Amsterdammer bleef De Regt in de door hem wel gehaalde eindstrijd in twee sets de baas. Bij de vrouwen was Suzan Gadroen een klasse apart. De verliezend finalist speelde in de Media Classic Open zeker niet zijn beste tennis. Hij ver loor te vaak de controle over zijn slagen, maar de eindstrijd verloor desondanks niet aan waarde. Daarvoor speelde Las onder, in zijn jonge jaren was hij al eens nationaal jeugdkam pioen, te gevarieerd en produ ceerde hij te regelmatig geraffi neerde en scorende stopvolleys. De Amsterdammer gaf De Regt bovendien niet de gelegenheid om in zijn bekende tempospel te komen en won verdiend met twee maal 6-3. Bij de vrouwen verliep de ren tree van Annemiek Wissink minder soepel dan was gepland. De oorzaak lag niet zozeer in het spel van de Alphense, maar in het uitvallen van de Nieuw- vennepse verlichting op vrijdag avond. Wissink stond tegen Yvonne van Everdingen op een riante 5-0 voorsprong, toen werd afgebroken. Na hervatting bij de Kikkers werd het eerst nog 5-5 alvorens de speelster van het Alphense TEAN kon doordrukken. Wissink snoepte de latere winnares in de halve finale de tweede set af, maar daarmee was wel de koek op. Gadroen was in de slotronde de meerdere van Caroline Vugts uit het Brabantse Deurne, die de als eerste geplaatste Marieke Bethlehem de weg naar de fina le had versperd. In de B2 ging Marius Pieters voort met zijn opmerkelijke re vival in het Leidse tenniscircuit. De OLTC-er gaf de Nieuwven- nepse troef Remco Outshoorn in de tweede set nog een vleugje hoop, maar poetste een 4-1 achterstand snel naar 6-4 winst weg. Bij de vrouwen pakte Bar bara van der Gugten de eerste prijs. Naast Pieters en Outshoorn werkte Koen Frese luidruchtig het Cl-toernooi tot winst af. Joost Weerheim schreef in de finale alleen de eerste set op zijn naam. Bij de vrouwen bleef de Cl-titel even eens in eigen huis. Marieke van Keulen zorgde ervoor. Het tennispark Overbos was de afgelopen week het domein van de sfeerzoekende dubbe- Jasper de Regt. laars. Alleen de C2 was echter echt open, in de Dl werd een onderscheid gemaakt tussen 16 (tapvergunning) en de 35+. In de laatste groep werd het foto henk bouwman hoogste aantal punten voor het klassement van het LD-tennis circuit behaald door de koppels Azier/ Zevenhoven bij de man nen en Knol De Zwart bij de vrouwen. SAN MARINO RTR Een week na zijn onverwachte nederlaag in de eigen omgeving van Kitzbuehel is Thomas Mus ter terug op het hoogste podi um. In San Marino behaalde de Oostenrijker zijn negende over winning van dit jaar, als gebrui kelijk op gravel. Hij versloeg in de finale de Italiaan Gaudenzi, 6-2 6-0. Gaudenzi, die dezelfde coach (Leitgeb) heeft als Muster, kreeg voor eigen publiek geen enkele kans. Hij slaagde er niet één keer in de service van de Oos tenrijker te breken, kreeg in de hele partij zelfs niet één breek punt. Naderhand gaf hij een blessure aan de schouder op als excuus voor zijn tegenvallende prestatie. De finale van het toernooi van Mason, Cincinnati, ging tussen Agassi en Chang. Agassi, nummer één geplaatst, rekende in de halve finale probleemloos af met de Zweed Enqvist, 6-4 6- 2. In een partij van hoog niveau maakte Chang een einde aan de zegereeks van Stich, 4-6 6-2 7-6. Hij had daarmee zijn kruit ver schoten. Agassi toonde zijn su perioriteit door Chang met 7-5 6-2 terug te wijzen. Chang verklaarde naderhand tegen Stich één van de beste wedstrijden uit zijn loopbaan te hebben gespeeld. „Marathon- Man" Chang won in de beklem mende hitte op karakter. Hij kwam sterk terug na de eerste ^sP°"S<V Rabobank Sergio VÜzTacchini L.J. SPORT Sassenheim Warmond CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071. Martijn Zandvliet ontweek de concurrentie door niet in Nieuw Vennep maar in Voorhout te spelen. De Boekhorster haalde zo wel belangrijke Mas- ters-punten. foto henk bouwman set vrij kansloos te hebben ver loren. „Dat is zijn kracht," zei Stich, die een week eerder in Los Angeles zijn eerste toer nooiwinst van het jaar behaal de. Chang is gevaarlijk als hij in verloren positie ligt." Boven dien zei Stich last te hebben ge had van vermoeidheid, als ge volg van een zware partij een dag eerder, tegen Sampras. Ondanks de nederlaag blikte Stich met optimisme vooruit op de US Open, waar hij als finalist van vorig jaar veel punten heeft te verdedigen. Zeges op Wood- bridge, McEnroe en Sampras hebben de Duitser voldoende vertrouwen gegeven. „Ik heb op het juiste moment de vorm te pakken." Agassi had slechts iets meer dan een uur nodig om Enqvist weg te slaan. De geweldige re turn van 's werelds beste speler weerstond probleemloos de kracht van de opslag van de Zweed. Van de 66 partijen die hij dit jaar speelde, won Agassi er al 59. In de 89 wedstrijden die hij afwerkte sinds hij vorig jaar als ongeplaatste speler de US Open won, besliste hij er 80 in zijn voordeel. Bij de Acura Classic zorgde Chanda Rubin voor een dave rende verrassing door in de hal ve eindstrijd Sanchez-Vicario uit te schakelen, 6-3 6-1. In de eindstrijd treft ze nu een andere Spaanse, Martinez. Deze won van de ongeplaatste Indonesi sche Basuki, 6-1 7-6. WATERINGEN PETER KLEIN TENNISMEDEWERKER Martin Verkerk is in Waterin gen jeugdtenniskampioen van Nederland geworden. De zestienjarige Alphenaar speelde een superieur toer nooi, waarin hij geen enkele set behoefde af te staan. In de halve finale rekende Ver kerk af met Casper Huiberts, reservespeler van eredivisio- nist De Manege. In de eindstrijd bleef Ivo Niks uit Heerhugowaard met lege handen achter. Verkerk groeide snel de laatste twee jaren. En niet al leen in lichaamslengte, waar de 1 meter 96 een groot ser vicevoordeel voor de Alphe naar oplevert. Hij groeide vooral snel in zijn spel. Vorig jaar nog werd hij in Zeven bergen tegen Peter Wessels een zeer verrassende finalist bij de zestienjarigen. Een jaar later mag Verkerk zich al tot nationaal kampioen in de hoogste leeftijdsgroep kro- „Ik vind het wel grappig", is in eerste instantie het commentaar van Verkerk na het behalen van de hoogste nationale titel. Om even later toe te geven, dat na afloop de nuchterheid even zoek was. „Ik was na afloop best emo tioneel en had wat tijd nodig om dit te verwerken. Zeker in de finale was ik in het begin behoorlijk zenuwachtig. Te gen Niks verloor ik daardoor in beide sets één maal mijn service. Maar verder speelde ik, zoals in het hele toernooi, heel goed. Vooral mijn pas sings lukten uitstekend, waardoor hij in elke set twee maal serviceverlies had." DEN HAAG ANP kwestie Vatl Kwaliteit Kamsteeg HoOgenraat Jeroen Wesselius derde in Bladel Edwin Hoogenraat is met zijn paard Grand Coeur kampioen van Zuid-Holand geworden. De ruiter uit Nieuwe Wetering ver diende zaterdag met zijn titel in de rubriek ZZ springen (1,35 meter) een ticket voor de Leva- de, het nationale kampioen schap dat op 2 september wordt gehouden in Ermelo. Ook leden van de Lissesse verenigingen St. Hubertus en Poeleway waren zaterdag suc cesvol. Bij de pony's werd Cindy Mesman met Fjoerie twee keer derde (M dressuur en M sprin gen). Bij de paarden werd Trudy Wijnhout met Baron derde in de L-dressuur ring 3, Laura Gin- sel met Jawara eerste en Ghislaine van Tongeren met Grantaat tweede in ring 5. Het achttal van St. Hubertus plaats te zich met een score van 67% in de klasse Z voor de Levade. LEIDEN WILAAAR KORTLEEVER MEDEWERKER Dicht bij zijn woonplaats Pur- merend was er gisteren in Be verwijk voor Aart Vierhouten niet meer weggelegd dan een tweede plek. In de plaatselijke ronde voor A-amateurs over honderd kilometer moest hij in de slotfase zijn meerdere erken nen in Waarlander John Bruin. Voor Vierhouten was het de negende tweede plaats van dit seizoen. In Beverwijk was de Swift/Casba-renner mee met de beslissende ontsnapping, zodat hij met zes anderen een voor sprong van een volle ronde kon hemen. „Er waren verschillende de marrages en ik zat even niet mee bij de goeie ontsnapping", was dan ook het logische relaas van de 25-jarige renner. „Het wordt wel tijd dat dit afloopt. Tweede is wel aardig, maar win nen is toch een stuk leuker. Een paar keer ben ik in de sprint ge klopt, nu gaat dat weer beter. Maar dan rijdt er weer iemand weg." Vierhouten weet ook dat zeges tellen op weg naar een prof-status. „Ja, in Nederland zien ze wel dat je goed rijdt, maar in het buitenland moet je toch met overwinningen aanko men." Buiten Vierhouten waren er voor de regionale wielrenners weinig hoge ereplaatsen wegge legd dit weekeinde. Zaterdag was er in Nieuwendijk nog een tiende plaats voor Alphenaar Robert Karremans, die mee leek met de beslissende ontsnap ping, toch werd ingelopen en uiteindelijk in de tweede groep finishte. André van Reek onder vond in Beverwijk dat op top pers wordt gelet, waardoor hij geen succes had in de achter volging op een leidende groep van vier. De succesvolste B- amateur uit Lisse won wel de sprint van het peloton, maar de (zege) teller bleef steken op 21. Ingrid Kelderhuis en Angela van Smoorenburg reden dit weekeinde sterk in Varik en Ze venbergen. Het tweetal uit Al phen aan den Rijn en Langeraar eindigde zaterdag in het pelo ton, maar zag ploeggenoot Mo nique Knol als tweede eindigen. Ook daags later werd de kaart van een ploeggenote gespeeld, zodat in de eerste groep de plaatsen acht en negen werden bezet. Vooral voor Kelderhuis betekende dit een goede gene rale repetitie, waar ze deze week met haar Spijkenisser club uit komt in een vierdaagse wed strijd in Oostenrijk. Een derde plaats was er giste ren nog wel voor Avanti-junior Jeroen Wesselius, die in de 47ste Acht van Bladel tot een knappe derde plaats reikte. In de wedstrijd die door wegop- brekingen werd verlengd tot 140 kilometer brak het veld in de tweede doorkomst op de kassei en. Wesselius, gevallen op het nationaal kampioenschap, be vestigde met de klassering bij de nationale top te behoren. Verrassend was ook de ne gende plaats voor Swift/Casba- junior Niels van Deursen, die in de tweede groep als negende eindigde, drie plaatsen voor Hil- legommer Andre van der Reep. Broer Gerben van laatstge noemde rijkte in het nieuwelin gencriterium in het Brabantse als achtste, precies achter con current Vincent van der Kooij. Daags eerder kon deze in Nieu wendijk niet ontsnappen, maar in Bladel hervond de succesvol le Leidenaar zich. In het wiel van toppers Vis en Van Katwijk reed hij optimaal, maar gedrang in de laatste ronde verprutste zijn kansen. In Krommenie bevestigde het nieuwe Leidse sprinttalent An- doly Rathling gisteren op nieuw zijn kwaliteiten met overwinningen op de 100 zo wel als de 200 meter. Na de uitstekende 10,80 van vorige week in Amsterdam behaalde het kersverse Bataven-lid gis teren een dubbeloverwinning in snelle tijden van 11,05 en 22,77. Rathling, pas 18 jaar oud en woonachtig in Voor schoten, traint bij de Leidse club pas enkele weken bij trai ner Ahmed de Kom en lijkt nu al de snelste sprinter uit de re- Het cricketseizoen krijgt voor Ajax (L) een droom-finale. Door de overwinning van gisteren op het Goudse Olympia houden de Oegstgeestenaren kans op de ti tel in de tweede klasse A. Om die te bemachtigen moet Ajax zondag op eigen terrein winnen van koploper Sparta uit Rotter dam, dat de laatste competitie wedstrijd ingaat met een voor sprong van één punt. Het zag er gisteren in Gouda lange tijd weinig florissant uit CIRCUIT IN CIJFER Media Classic Open Kampioensch de Haarlemmermeer Nieuw Vennep HEB1: halve finales: J. de Regt - 6-0 6-3; M Lasonder - M. v.d Pig 7-5 6-2. Finale: Lasonder - De Regt 3. HEB2: halve finales: R Outshwf v d. Doe 6-1 6-1; M Pieters - S. Ge 6-4 6-3. Finale: Pieters - Outshoorn 4. DEB1: halve finales C Vugb Bethlehem 6-4 7-5; S. Gadroen -| sink 6-3 2-6 6-1. Finale. Gadroen 6-3 6-1 DEB2: halve finales: B. v< ten - L. Piet 6-1 6-3; A. van Noort-, bering 6-1 6-0. Finale; V.d. Gugten Noort 7-5 6-3. HDB: finale; B. Si Vink - J. de Regt/ M Visser 6-2 6- finale: I Cupers/ Y. van Everdinge Bethlehem/ A. Wissink 6-4 1-6 6-fl finale; P. Wessels/ M. Lasonder - M gaal/J Vink 4-6 6-3 6-3. HEC1: halve finales: K. Frese - T. y.j 6-0 6-2; J. Weerheim - S. Kraan 6 opgave Kraan. Finale: Frese - Weert 6 6-1 6-1 HEC2: halve finales: J J. Westerbeek 7-5 6-2; S. Kok - mar. 6-2 6-4 Finale: 6-4 6-4 DEC1 finales: M. van Keulen - M. Dekkerj 6-0; B. Kieboom - Sh. Heijne 6-1 nale: Van Keulen - Kieboom 6-' DEC2: halve finales: S. Draulans -1 mers 6-7 6-3 opgave Rommers; t hout - M Boelé 2-6 6-2 6-0. Finalt hout - Draulans 7-6 6-0. HDC: fir Schrama/ G. Vogler - T. Bijsterveld' Leeuwen 6-3 6-3. DDC: finale: l Keulen/ B. Kieboom - E. Giesberts/1 broer 7-6 6-3. GDC: finale: M A. de Rooy - E. Nelwan/ P. Laan 7-6' HDC2 35+: finale: A. H Bruyr YpesA. van Zoolingen 6-3 6-3 G| finale: M. Wentink/ A. Bruyns - f( minga/ M. Rutte 6-2 2-6 6-2 SW Voorhout HEB1: halve finales: M. Zandvlie 6-2 6-4; J. Baan w.o. P. van H, Zandvliet - Baan 6-3 6-1 HDB: fin 1 Damen/ M. Hermans - Hoekstra 3-6 6-4 7-6. HEC1: halve finales E. WarmerdJut v.d. Geest 5-7 6-3 6-2; Tj. Star - J ma 6-3 6-3. Finale: Star - Warmerd; jp f.DECl: halve fin..les L Voski Wilbrink 1-6 6-2 7-5, A. Sterk - Al brink 6-2 6-4. Finale: Sterk Vosl tl 6-1 HDC: finale. F. de Ligt/ C Vrit Engel/ E de Graaf 6-2 1-6 6-4. HD|P finale: J. Mens/A. Uljee - D.- hoff 6-0 6-2. DDC1 35+: poule: l.C kers/ G. Warmerdam. GDC open/35t Ie- C. Voskuil/J. v.d. Geest - A.K G. Koekkelkoren 6-4 2-6 6-4. HED1: halve finales: J.J. Overgaai p a Asperen 6-1 6-3; J. Verdegaal - Wel vorig de tv tem; te hc aang niet slech Rijnsl ook Hoog blessi hij is Heen week de wi vallei al rel trok Mart: aanv; tr 7-6 6-3. Finale: Óvergaauw - vJkeer den AD De Manege uit Apeldoorn en De Mets uit Scheveningen hebben zich dit weekeinde geplaatst voor de play offs van de eredivi sie tennis. Eerder al deden Am- stelpark en Popeye dat. Na Heerhugowaard degradeerde ook Zandvoort naar de hoofd klasse. De ploeg liep zaterdag door een 4-2 zege op Halfweg weliswaar in op debutant Spij- kenisse, maar kwam zondag te kort tegen Popeye. De Amsterdammers, die Muns-Jagerman en Van Aalde ren geblesseerd aan de kant lie ten, riepen Rottier terug van een toernooi in het Belgische Koksijde. De top-100 speelster bereidde zich daar voor op de US Open. Rottier gaf zaterdag wegens ziekte op, maar won zondag wel van de Spaanse Pe rez. Thor RW werd de grote ver liezer van het weekeinde. Zater dag verloor het met 5-1 van De Manege. 6-3 6-3. DED1: halve finales- M teren - B. Hodes 6-4 4-6 6-2; F. Sc J. Hagemans 6-3 4-6 6-2. Finale: Van Kesteren 4-6 6-4 7-5. HDD1: fi Ligtvoet/ D. van Velzen - C. van Lee v.d. Meer 6-1 6-4. DDD1: finale: Kesteren/ L. v.d. Laar - A. Galjema/ man 6-2 7-5. GDD1: finale: L. van J. Regoor - E. M. Wellner 6-4 6-1. HDD1 35+: finale: J. de HaanD. mer - N. Vreeswijk/ G. Wessels 6-3 DDD1 35+: finale: C. Deckers/ N v, zen/ C. BarningD. van Egmond 6-! GDD1 35+: finale: A. van Rooyen Kamp - J. v.d. Weiden/ G. Sanders 6 Warmond Open Overbos HDC2: finale: H. v.d. Burg/ P. Akkerman/ B. Pieters 2-6 6-3 DDC2: finale: S. DalyF. Schmitt - werT. Nobel 6-2 7-5. GDC2: fir Voskuil/ F. Abrahams - G. Breuls/ 7-6 3-6 6-3. HDD1 16+: finale: H. Jetten/ Th. vsin f wijk - R. van Beek/ Th. v.d. Hoorn 6- uere DDD1 16+: finale: T. Kaptein/ S. Sc RüU< - C. T. van Westerop 6-1 3-6 7-5. 16+: finale. E. Hoek/ P Verver - i ProoyenP. v.d. Hoorn 6-7 7-6 6-3. HDD1 35+: finale: J. Azier/C. Zeve; maa d. Voort 6-4 4-6 6-1. DDD vvjcc, finale: J. Knol/ P. de Zwart - V. ten E. Faas 4-6 6-4 6-3 GDD1 35+: fn de tl G. Kerkhof - E. Barthen/ H. v.d. V ^Jag Bovf Rijnsburg, Rijnkanters, 30+-toernoo ^OO HEC1: A van Dam - M. Zaal 6-3 3 acllt HDC1: H. de Jong/F. Kantebeer Noest/R. van der Zeeuw 6-1 6-1. DD mor' Guyt/J. den Hollander - A. Oudshi z Wempe 6-3 6-3. GDC1: L van de den/G.J. Onvlee -1. van der Wielen/F ham 6-3 6-2. HEC2: A. Kloeke - E. wijn 6-1 6-2. HDC2: J. Ahling/J. Sch u Goudriaan/G. van den Haak 4-6 7- DDC2: I. van Ormondt/T. van der Voo Groenewoud/N. Pont 7-6 7-5. GDC2: C G. Groenewoud - M. Kleen/J. de Mo: tj 6-4. HED1: T. Berends - 6-0 6-2. DED1: C. de Jong - M. Steelu den 1-6 6-4 6-2. DDD1: E. Schaap Is Groot - C. de Jong/M. van Duyn 6-4 3. GDD1: R. de Boer/P. van Berke Heemskerk/T. van der Mey 6-1 3-6 HED2: G. van Leeuwen - D. Wilbrink r 3. DED2: J. Heyligers -1. Sprinkhuize n, 6-3. HDD2: R. Alkemade/J. van Ooste 111 H. Lauffer/G. van Schaik 6-1 5-7 Z DDD2: J Goudriaan/C. de Mooy - meyer/H. van der Geer 6-2 6-3. I A.W. en R. Grandjean - C. de Mooy/ u Egmond 6-1 6-2. HDD 45+: houdt/G. Pieters - A. Docters v wen/J. Siemerink sr. 7-5 7-6. DDD45 van der DeyJ/J. Vletter - ten/C. Sikkel 7-6 6-2. baa: Noc gate zij NK Jeugd Wateringen JE 18: halve finales: Ivo Niks (Heef waard) - Kjell Peters (Gld) 6-3 6-0; Verkerk (Alphen) - Casper Huiberts (0 nege Apeldoorn) 6-2 6-4. Finale: Veil Niks 6-4 6-4. ME 18: halve finales: dia Reimering (De Mets Schevenir Kelly Bouman (Halfweg Spijkenisse)' 2; Sonja Foks (Gld) - Freekje (Huybergen) 7-6 7-6. Finale: Reime Foks 6-1 6-0 JE 14: finale: Maarten Paas (Limbi Freddy Hemmes (Noord Brabant) 6-4 ME 14: finale: Dorrit Huppes (Groninj wijl Nona Somers (Noord Brabant) 6-1 7 12: finale: René Lepp (Gelderland) Reinders (Limburg) 6-3 5-7 6-1. MI finale: Natasja Wingenfeld (Limburg) ma Andrade (Rotterdam) 6-1 6-2. Jeugdtoernooi ZTC Zoeterwoude JE 18: finale: Mark Offertga (Duitsla Martijn Teljeur (TEAN) 6-1 6-3. ME nale: Marleen v d. Voort (Artesia) -1 de Heij (Nieuwe Sloot) 6-1 6-3. JE nale: Philip Doenker (Duitsland) - Vermeulen 6-3 6-3. JE 14: finale: Ou van Veen (Zuid West) - Joost Groene (Boskoop) 7*5 6-2. ME 14: finale: Ca dra Moons (Nieuwe Sloot) - Charlotte tawski (Zoetermeer) 6-3 2-6 6-3. JE nale. Laurens de Lange (Casino) - S v.d. Steen (De Munmk) 6-4 6-4. ME 1 nale: Bettine de Groot (ZTC) - Nicky' haus (OLTC) 7-5 7-5. JE 10: finale: Anthony (Zoetermeer) - (ZTC) 7-5 6-2. voor de gasten. Weliswaar oog de de score van Olympia, dat begon met batten, met 118 voor 8 in 55 overs niet sterk, maar Ajax had aanvankelijk nog meer problemen met batten dan Olympia. Na een bemoedigend begin van Dirk Hensel (18) en Anton Diederich (10) resulteer den enkele missers in een totaal van slechts 52 voor 5 bij de lunch. Daarna sleepten Anton Jacobs (24 not out) en Tony Opatha (36 not out) de titelpre- tendent uit Oegstgeest er door heen. Een week na haar overwinn in een Franse bergloop tooi de Bataven-aüete Mariai Vlasveld gisteren haar veel digheid met een tweede pla in een sterkbezette triathlon Weesp. De langlaufster uit Ade lag na één kilometer zv/f men, veertig fietsen en tien pen een zestal minuten ad op winnares Jacqueline Vliet, afgelopen kampioensd nog tweede van Nederland. 1 ze achterstand was grotend( al ontstaan op het eerste ond deel, waarbij in de sfeervt Noord-Hollandse binnens tegen de stroom moest word ingezwommen.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 16