Personeel Personeel Personeel Personeel Personec Rijnland ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN onderzoeker m/v coördinerend datamanager m/v Kansen in tijdelijk werk mmwmmm Eerste Hollandsche polikliniekassisten te medisch secretaresse ZATERDAG 12 AUGUSTUS 1995 904 Klinische Oncologie In Nederland gaat in het najaar een groot multicentrisch onderzoek van start óm vast te stellen welk behandelingsschema met bestraling voor patiënten met uitzaaiingen van kanker in het skelet het meest efficiënt en effectief is. Deze studie, die gesubsi dieerd wordt door de Ziekenfondsraad in het kader van ontwikkelingsgeneeskunde- onderzoek, heeft een looptijd van 3 jaar en wordt gecoördineerd vanuit de afdeling Klinische Oncologie in het Academisch Ziekenhuis Leiden. Voor dit onderzoek hebben wij twee functies vacant: (38 uur per week) Vac.nr. 95.W.09.32.LD Functie-informatie: Betrokkene coördineert zelfstandig het onderzoek, onderhoudt contacten met de medewerkende centra en geeft leiding aan het datamanagement. Functie-eisen: Betrokkene is academisch gevormd, b.v. epidemioloog of gezondheidswetenschap per, met interesse in c.q. kennis van en ervaring c.q. bewezen interesse in klinisch wetenschappelijk onderzoek en is in staat tot het verrichten van data analyses en statistische bewerking van de gegevens onder begeleiding van de afdelingen Medische Statistiek en Medische Beslis kunde van de Faculteit der Geneeskunde te Leiden en rapporteert hierover. Betrokkene heeft bij voorkeur ervaring op het gebied van kwaliteit van leven-onderzoek. Salaris: maximaal f 5.989,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. (38 uur per week) Vac.nr. 95.W.10.32.VK Functie-informatie: Betrokkene werkt op het centrale data management in Leiden en is verantwoor delijk voor de data acquisitie. Hij/zij onder houdt contacten met de datamanagers in andere instituten, artsen en patiënten en coördineert zelfstandig de verzameling van data in den lande. Functie-eisen: -ervaring met datamanagement bij voor keur het verzamelen en invoeren van kwaliteit van leven data, in klinisch vergelijkend onderzoek; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: afhankelijk van opleiding en erva ring conform het Rechtspositie Reglement Academisch Ziekenhuis (RRAZ). De aanstellingen zijn in tijdelijke dienst voor de duur van het project (3 jaar). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer prof. dr. J.W.H. Leer, afdelingshoofd klinische Oncologie (071 - 26 30 27) en door de heer dr. J. Kieviet, afdelingshoofd Medische Besliskunde (071 - 26 39 67). Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. Projectsecretaresse m/v Voor een bedrijf in Leiden zijn wij op zoek n kandidaat. De werkzaamheden bestaan uit het a projecten in de vorm van het voeren van correspondentie, het typen van handleidingen en administratieve ondersteuning aan de projectteams Heeft u een secretariële opleiding gevolgd beheerst u WP 5.1 en heeft u een aantal jaren ervaring7 Reageer dan snel. Het betreft hier een full-time baan voor lange tijd. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Produktieleider m/v Voor een relatie in Leiden is Randstad op zoek naar een meewerkend produktieleider. U bent verantwoordelijk voor het gehele proces van de produktie van een coating-laag op heupstukken. Tevens geeft u leiding aan 2 medewerkers op uw afdeling. Uw werkervaring is in de richting metaal of fijnmechanische techniek. Uw leeftijd is tussen 25-30 jaar. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. A-verpleeghulpen m/v Voor de afdeling heelkunde in een academisch ziekenhuis, zoeken wij een A-verpleegkundige U gaat meewerken in het dienstenrooster op basis van 38 uur in de week. U kunt direct ingedeeld worden voor de maand augustus Informatie bij Tamira Storre, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. A-verpleegkundigen m/v met CCU- of IC-aantekening Met spoed zoeken wij een A-verpleegkundige met CCU-aantekening of een IC-aantekening op brede basis. De werktijden zijn wisselend en voor zover mogelijk full-time. Mocht u interesse hebben en voor de periode 21-08 t/m 30-08 beschikbaar zijn? Neem dan contact op Informatie bij Tamira Storre, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a B-verpleegkundigen/HBOV'ers m/v Bent u op zoek naar een baan voor lange tijd met uitzicht op een vast dienstverband bij een psychiatrische instelling? Wij hebben een vacature openstaan bij een opname-afdeling. Informatie bij Tamira Storre, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. Gezondheidszorg Wilt U Bijverdienen? Een vaste baan? Kennis maken met de arbeidsmarkt? Of ervaring opdoen in de gezondheidszorg7 Wij bieden u deze mogelijkheden en hebben werk voor: A-verpleegkundigen, B-verpleegkundigen. Z-verpleegkundigen, ZV'ers en ervaren verpleeghulpen De werkzaamheden zijn onder meer in ziekenhuizen, psychiatrische instellingen, instellingen voor zwakzinnigen, verpleeg- en bejaardenhuizen. Informatie bij Tamira Storre, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. ->r randstad uitzendbureau Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een 1e en 2e automonteur Gevraagd: vakdiploma 1e of 2e monteur motorvoertuigen keurmeester APK kennis van elektro en veel inzet Solliciteer via brief, telefoon of kom langs bij één van de mooiste Garagebedrijven van Alphen a/d Rijn CITROENDEALER JOHAN ZWART B.V. A. van Leeuwenhoekweg 14 2408 AM Alphen a/d Rijn Tel.: 01720-90491 Onze opdrachtgever is een succesvolle organisatie, aktief op het gebied van inkoop, assemblage en verkoop van Personal Computers, netwerken, randapparatuur en software. Bij deze organisatie, gevestigd in de gemeente Haarlemmermeer, heeft Content banen voor flexibele en gemotiveerde kandidaten m/v die van aanpakken weten in de functie van Produktiemedewerkers Er zijn mogelijkheden bij zowel de stuksproduktie als de se- rieproduktie. Bij de stuksproduktie gaat het om het bouwen van computers uit losse onderdelen, je bouwt een hele computer van begin tot eind op. Bij de serieproduktie worden de compu ters aan de lopende band in elkaar gezet, en vorm je een scha kel in het geheel. Wil je bij de stuksproduktie aan de slag dan is het noodzakelijk dat je minimaal een opleiding lts-e en enige er varing hebt. Voor de serieproduktie is lbo-niveau voldoende. Je spreekt de Nederlandse taal. PC-testers Je onderwerpt de PC aan een inspectie en je doet dit aan de hand van test- en diagnose-software. Je test zowel de hard- als de software. Op het moment dat je een defect ontdekt, om schrijf je het probleem waarna de computer naar de reparateur gestuurd wordt. Het is een baan waarbij je goed geconcen treerd en onder een tijdsdruk moet kunnen werken. Je hebt een lts-e diploma en enige werkervaring opgedaan. PC-reparateurs 0p het moment dat de PC-tester een defect of storing aan een computer ontdekt heeft, wordt deze doorgestuurd naar de reparateur. Het is jouw taak om het probleem zo efficiënt mo gelijk op te lossen. Je hebt een mts-e of -tck opleiding en enige ervaring. Voor alle functies geldt dat je het geen probleem vindt dat je af en toe over moet werken. Daarentegen wordt je een goed sa laris, reiskostenvergoeding en een prettige werksfeer gebo den. Het bedrijf is prima bereikbaar met openbaar vervoer. Heb je interesse in een functie met toekomst? Bel dan vanaf maandag met Content en maak een afspraak. Content, Bree- straat 1, Leiden, tel. 071-125745. WORDT SCHOONHEIDSSPECIALIST(E) 1 Rijkserkend (Stivas) vestigingsdiploma, eigen zaak mogelijk, volgend jaar zomer een eigen praktijk. Dag- en avond-cursus (1 dag of 2 avonden per week, 18 maanden) SPOEDCURSUS SLECHTS 9 MAANDEN! Een betere school is e Nu inschrijven, beperkte plaatsing, start oktober Ook opleidingen PEDICURE/CHIROPODIE Vraag informatie en studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: Voor ons rayon Leiden/Voorschoten zoeken wij een actieve adviseur die de verzekeringen van Eerste Hollandsche aan onze bestaande en nieuwe relaties verkoopt. Binnenkort starten wij de opleiding tot VERZEKERINGSADVISEUR M/V Wat bieden wij? Een bestaande klantenkring. Concurrerende produkten voor de gezinsmarkt. Professionele begeleiding door de regionale verkoopleider ondersteund met verkoopacties vanuit het hoofdkantoor. Een vast salaris, goede provisiemogelijkheden en een onkostenvergoeding. Wie zoeken wij? Mensen met een commerciële instelling die zelfstandig kunnen functioneren. U heeft een opleiding op middelbaar niveau. U bent uiteraard bereid om 's avonds te werken. Leeftijd tussen de 25 en 35 jaar. Uw reactie: Uw schriftelijke reactie kunt u sturen naar de afdeling Personeels zaken, t.a.v. Mevr. A.A. Viets, Diemerhof 44, 1112 XN Diemen. Vermeld alstublieft uw telefoonnummer zodat wij eventueel contact met u kunnen opnemen. Een goede buur in verzekeringen Halt Nederland is het landelijk overleg van Haltbureaus. Haltbureaus houden zich bezig met de bestrijding van Ijytfl jeugdcriminaliteit. Wij zoeken voor ons kleine, maar drukke kantoor op korte termijn een ervaren 31 QJ_ secretaresse m/v voor 40 uur per week. Taken: - correspondentie verzorgen q_ - telefoon beantwoorden a-tn - projectadministratie voeren - produktenpakket beheren - - vergaderingen voorbereiden en notuleren - adressenbestanden beheren —5 - documentatie in informatiepakketten verzorgen. O Bij ons bedrijf heerst een hoge werkdruk. Voor de invulling van deze secretaressefunctie is een „ijzeren" secretariaatsroutine nodig, opgebouwd uit een secretaresse-opleiding, meerdere jaren ervaring in voor ons bedrijf specifieke taakdelen en een zeer planmatige aanpak van dé vele structurele en ad hoe taken. Kennis van MS Word for Windows en een databasepakket is hierbij onmisbaar. De ervaring heeft geleerd dat het om een veeleisende functie gaat, waarin stressbestendigheid, nauwkeurigheid, zeer goede taalbeheersing, zelfstandigheid, affiniteit met computers en interesse in het vakgebied noodzakelijk zijn om de functie uit te kunnen oefenen. Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens CAO-Welzijn Alleen kandidaten die zich volledig in bovenstaand profiel herkennen worden uitgenodigd te reageren. Reacties vóór 21 augustus richten aan: Halt Nederland t.a.v. mevrouw M. H. van Berge Henegouwen Boommarkt 3 F 2311 EA Leiden ARBEIDSBEMIDDELING HET BURO VOOR VASTE BANEN. SWITCH werft en selecteert gekwalificeerd personeel voor nationale en internationale bedrijven. Switch heeft een vacature voor TECHNICAL SUPPORT REPRESENTATEVIS (TSR) De TSR zorgt ervoor dat problemen die klanten hebben met specifieke software zo snel en zo goed mogelijk worden opgelost. De communicatie met klanten vindt voornamelijk via de telefoon en E-mail plaats. Ervaring in telefonische communicatief is een pré maar niet noodzakelijk. Het bedrijf is vooral op zoek naar positief ingestelde mensen die stevig in hun schoenen staan en die het leuk vinden om met computers en mensen te werken. Tevens is het gezien het multinationale karakter van het bedrijf en de klanten noodzakelijk dat je een of meerdere Europese talen vloeiend spreekt. Een intensieve training wordt door het bedrijf verzorgd. Ben je geïnteresseerd in bovenstaande functie, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op voor verdere informatie of voor het maken van een afspraak. ziekenhuis fulltime vac.nr. 57.95 - Spreekuurbegeleiding en de daarbij behorende administratieve werkzaamheden; - verzorging van de correspondentie Functie-eisen: - Een middelbare schoolopleiding en het bezit van het diploma doktersassistente (LOI); - een uitstekende typevaardigheid en ervaring met WordPerfect 5. - de bereidheid om op beide locaties werkzaam te zijn; - bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw H. ten Bolscher hoofd polikliniek cardiologie, telefoon 071 -45 41 62. fulltime vac.nr. 53.95 Het betreft in eerste instantie een tijdelijk dienstverband in verband zwangerschapsverlof. Een vast dienstverband ligt in de lijn der verv ting. - Het ontvangen van patiënten verstrekken van informatie aan patu op de polilkliniek van het laboratorium; - verwerken van patiëntengegevens in het laboratorium-informatie systeem; - typen van verslagen van de nucleair geneeskundige met gebruik aictafoon; Kost- en telefoonbehandeling en overige secretrariële werkzaamh et voeren van correspondentie t.b.v. klinisch-chemici, nudeair- geneeskundige.medisch microbioloog en hoofdanalisten. Functie-eisen: - Diploma medisch secretaresse (NAMS of LOI) of het diploma secretaresse aangevuld met kennis van de medisch terminologie; - goede typevaardneid; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; - het vermogen om zelfstandig en accuraat te kunnen werken; - bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer Dr. G.L.A. Reijnierse, hoofd klinisch chemisch- en medisch- microb gisch laboratorium en mevrouw A.M.A. Blok-Laarhoven, organisat! hoofdanalist, telefoon 071-45 45 45. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan het P STAR DRIED FLOWERS BV heeft haar hoofdkantoor in Rijnsburg en is toonaangevend in de droogbloemenbranc Momenteel hebben wij een vakature voor een: LANDENCROEPMEDEWERK(St binnendienst De funktie omvat o.a: Opvolging en afwikkeling van binnenkomende orders korrespondentie in uw landengroep. Telefonische verkoop aan bestaande en potentiële afnemer Nederland, België, Frankrijk, Spanje en Portugal. Bij afwezigheid van de exportmanager staat u zelf buitenk bezoek te woord. •Plannen van reizen van de exportmanager alsmede het uitwerl bezoekrapporten. Debiteurenbewaking binnen uw landengroep. verkr Vuko rend wr- I ders, Wij vragen: Een opleiding op HAVO MEAO-niveau, aangevuld Ljat |j( met een secretariële opleiding. \/je Enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie. 'van z Een uitstekende beheersing van de Franse en Engelse taaduize Spaans strekt tot aanbeveling). igejaaj Een leeftijd van 22 tot 28 jaar. Ie,f,01 Iwillig van v gen is bleef 'Kroati Bereidheid tot deelname aan beurzen in het buit Wij bieden: Een afwisselende dynamische positie in een jong teaml Een honorering, welke geheel aansluit op het nivea de funktie en de door u gerealiseerde resultaten. dien u denkt aan deze voorwaarden te kunnen voldoei vij u binnen 10 dagen uw schriftelijke sollicitatie te richten STAR DRIED FLOWERS B.V. t.a.v. dhr. N.P. Kortese. Dutch Masters in dried flo Floralaan 2a Postbus 101 2230 AC Rijnsburg Niem; nu w tweeh ook it M heeft één g, voor i menst heerst of 'he koekje zijn ni ten, i, m lui. De l zijn ni> ^Jfnoslin ge ene weer o |tederl Tteken

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 24