Personeel Personeel Personeel Personeel Personee 3 eS 3 Personeel Personeel 19 INKOPER DRUKWERK SALES PROMOTION M/V HYunoni ENBO 3 ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN PQ De Koning vraagt: BRENG MANPOWER IN DE ZAAK. Dactylo heeft werf ZATERDAG 12 AUGUSTUS 1995 Topa Verpakking, onderdeel van de Topa Groep, is toonaangevend en innovatief op verpakkings- en distributiegebied. In onze bedrijfs voering zijn wij modern en efficiënt Topa Verpakking is leverancier van een compleet assortiment van ver pakkingsmaterialen met afnemers in industriële en handelsonderne mingen. Bij Topa Verpakking is de klant nog koning. Door uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij een Assistent technische dienst (m/v) het assisteren van de technische dienst repareren van machines en apparaten - onderhoudswerkzaamheden gebouw De kandidaat moet bereid zijn in het magazijn assistentie te verlenen (hef truck rijden, orders gereed maken). Funktie-eisen: - MAVO/LTS - ±18-20 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer A. G. Kerkhof, adjunkt direkteur. topa verpakking bv Veerpolder 7 2361 KX Warmond telefoon 01711-19316 WIJNHANDEL, DE GOUDEN LEEUW Veurseweg 214, 2252 AH Voorschoten zoekt voor zo spoedig mogelijk ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER - Opleiding op Havo niveau - Leeftijd tot 23 jaar Schriftelijke sollicitaties aan Postbus 61, 2250 AB Voorschoten, t.a.v. dhr. H. A. C. Kempers. Greenib Car is importeur van Hyundai personenauto's en lichte bedrijfswagens. Voor personenauto's zijn dit de modellen Excel, Scoupe, Lantra en Sonata. Op het gebied van bedrijfswagens zijn dit de H100, H150, H200, H350, H600, de MaxiVan en de Satellite. Het hoofdkantoor en het distributiecentrum voor onderdelen en accessoires zijn gevestigd in Sassenheim. De opslag en uitlevering van auto's vindt plaats vanuit Rotterdam. Onze organisatie bestaat op dit moment uit 80 personen. Vanaf 1991 zijn we actief bezig een kwaliteitsprogramma door te voeren. Training en hulpmiddelen worden in dit kader door het management aangeboden. Voor onze afdeling Marketing zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de volgende fulltime functie: Uw functie. Foldermateriaal, drukwerk en sales promotion artikelen worden door u ingekocht en beheerd. Zowel het logistieke proces als de gehele administratie worden door u bijgehouden. U heeft een bijzonder scherp oog in de bewaking van het kwaliteitsniveau van met name het drukwerk. Met leveranciers heeft u veelvuldig contact. Uw belangrijkste klanten zijn uw directe collega's en de Hyundai-dealers. Al met al bent u de spin in het web van vele marketingactiviteiten. De eisen. U heeft een opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MEAO en/of NEVI. Gezien uw reeds opgebouwde ervaring bent u tussen de 25 en 30 jaar en heeft u minimaal twee jaar ervaring in een inkoop-functie. U heeft een commerciële instelling en u bent administratief zeer vaardig. Het werken met een computer in WP5.1, Lotus en Excel gaan u dan ook eenvoudig af. Zowel de voorraad als de bijbehorende facturatie worden door u feilloos beheerd en afgehandeld. Alhoewel u geen 'van 9 tot 5-job' ambieert, heeft u een goed gevoel voor planningen tijdslimieten. Wat Greenib Car u kan bieden. Naast een salaris dat overeenkomt met het gewid van de functie kunt u rekenen op uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. U krijgt een zelfstandige job binnen een zeer nauw met elkaar samenwerkend team. Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van uw CV e een duidelijke motivatie waarom u bovengenoem functie goed kunt invullen, kunt u binnen een we< na verschijning van dit blad richten aan Greenib C b.v., t.a.v. mevrouw I. P. M. van den Berg, Postbu 281, 2170 AG Sassenheim. HETNIEUWE WERELDMEF Centrale Sterilisatie Dienst Bij deze dienst ontstaat de vacature: sterilisatie-assistent m/v (full-time) Vac.nr. 95.T.13.32.LD Taken: - sorteren, reinigen, controleren, verpakken en steriliseren van medische hulpmiddelen t.b.v. operatiekamers en afdelingen; - bevoorraden van afdelingen met steriele medische hulpmiddelen; - het opslaan van steriele hulpmiddelen in het magazijn; - verzendklaar maken van bestellingen van steriele medische hulpmiddelen t.b.v. de afdelingen. Functie-eisen: - opleiding op MAVO-niveau; - diploma sterilisatie-assistent of bereidheid dit te halen; - grote accuratesse en netheid in werken; - enig technisch inzicht; - bereidheid om in teamverband te werken; - bereidheid om periodiek beschikbaarheidsdienst te verrichten. Er wordt gewerkt in twee diensten, t.w. maandag t/m vrijdag van 07.30 tot 16.00 uur of van 14.00 tot 22.30 uur. Salaris: maximaal f3237,- bruto per maand (A4). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A.B. Krijgsman, Hoofd Centrale Sterilisatie Dienst (071 - 26 32 54) en door mevrouw T.L. Duiverman (071 - 26 35 08). Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M De B.V. Eerste Nederlandse Bulk Overslag heeft een naam hoog te houden op het gebied van stofvrij overslaan van poedervormige produkten. Met een moderne vloot van drijvende en mobiele pompinstallaties wordt een zo groot mogelijke service verleend in binnen- en buitenland. In verband met de voortdurende groei is er binnen ons bedrijf plaats voor een MATROOS (M/V) die op één van onze pompboten assisteert met varen, lossen en onderhoud van het materieel. Wij denken aan iemand met de volgende mogelijkheden: leeftijd 20-30 jaar ervaring in de binnenvaart enige technische aanleg in bezit van rijbewijs BE Belangstellenden kunnen hun schriftelijke reaktie zenden t.a.v. de heer J. van Aalst. B.V. ENBO Postbus 2 2396 ZG Koudekerk a/d Rijn Tel. 01714-13600 Op het kantoor van Notaris Mr. J. Schijffelen, Burggravenlaan 1 te Leiden wordt voor spoedige indiensttreding gevraagd een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER vnl. voor tekstverwerking met WP 5.1. Minimaal havo vereist. Sollicitaties te richten aan Postbus 269, 2100 AG Heemstede. De Zandbergen Vleesgroep is een internationaal georiënteerd, vleesimporterende en exporterende onderneming. Ter ondersteuning van de kontrole op het inkomend en uitgaand produkt, zoeken wij een ASSISTENT KWALITEITSKONTROLEUR Deze dynamische funktie vraagt een hoge mate van flexabiliteit en zelfstandigheid. Overige eigenschappen: - Stevige persoonlijkheid die in staat is om korrigerend op te treden. - Moet in goed teamverband kunnen werken (instrueren en communiceren). - Flexibele werkinstelling, bereidheid tot werken in 2-ploegendienst). Opleiding: - SVO MAS met vleestechnologie (inkl. vleeskennis en werkervaring). - In staat om duits en engels te communiceren. - Kennis van microbiologische en chemische onderzoeken. Verantwoordelijk voor: Ingangs- en uitgangskontrole produkten. Opstellen rapporten t.b.v. afnemers en leveranciers. Bijhouden van de verse voorraad. Overleg met en advies aan de commerciële afdeling. Ondersteuning van HACCP. Leeftijd: - Tot max. 28 jaar. Geïnteresseerden verzoeken wij hun sollicitaties te richten aan Meat Import Zandbergen Brothers B.V. Industrieweg 66 2382 NW Zoeterwoude, afd. Personeelszaken. LubaOQ Uitzend Buton^ HBO-V/B-verpleegkundige v/m Je werkt in een hecht team op een opna me-afdeling bij een psychiatrisch zieken huis. Voor deze functie, die uitzicht biedt op een jaarcontract, beschik je over een HB0-V of een B-verpleegkundig diploma. Aministratief medewerker v/m Voor een orthodontistenpraktijk in Leiden. Je bent verantwoordelijk voor het te woord te staan van de patiënten en je voert diverse baliewerkzaamheden uit. Een opleiding op HAVO-niveau is vereist. Deze baan met een vierdaagse werk week, biedt uitzicht op een vast dienst verband. Weekendhulpen v/m Verpleeghulpen die in het weekend wat uurtjes over hebben, kunnen via Luba aan de slag bij bejaardencentra, verzor- gingstehuizen en in de thuiszorg. Een diploma is niet vereist, verpleegervaring wel. Een goede gelegenheid voor bij- voorbeeld studenten geneeskunde om wat bij te verdienen! In deze functie ben je verantwoordelijk voor diverse geldhandelingen. Affiniteit met het bankwezen en een opleiding op MEAO-niveau is vereist. Als je niet ouder bent dan 21 jaar is dit wellicht een leuke baan voor jou. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Administratief medewerker Met spoed zoeken wij een full-time administratief medewerker voor een bedrijf in Zoeterwoude. Het betreft het boeken van fakturen en in- en verkooporders, onderhouden van kontakten met leveranciers en diverse ondersteunende werkzaamheden ten behoeve van accounting en logistiek. De juiste kandidaat heeft een opleiding op MEAO-niveau, minimaal één jaar werkervaring, een goede beheersing van de engelse taal in woord en geschrift, ervaring met spreadsheetprogramma's en Exact en een klantgerichte houding. Leeftijd tussen de 20 en 35 jaar. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning 35 jaar partner in personeelsoplossingen Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden, Telefoon 071-144143 Wij zijn op zoek naar: Telefoniste/Receptioniste Ben ie per direct beschikbaar, in het bezit van een rijbewijs en vind je het leuk om naast receptie werk ook catering voor je rekening te nemen bel dan voor een afspraak, Medewerker Call Center m/v Order Administration Analysten m/v Beheers je één van de volgende talen perfect: Duits, Frans, Italiaans, Spaans, Portugees, Noors, Zweeds, Fins of Deens? Neem dan zo spoedig mogelijk contact op. De func tie is full-time en in Amsterdam Productie medewerker in Sassenheim. Ben je af en toe een dag beschikbaar. Dan is dit misschien iets voor jou. Gediplomeerde Verpleegkundige B m/v Per zo spoedig mogelijk en voor onbepaalde tijd O MANPOWER' UITZENDORGANISATIE You can measure the difference. Een leuke baan voor Helpdesk medewerker m/v Voor een bédrijf in Leiden zoeken gemotiveerde kandidaat met kenni Novell en Microsoft products. Behe de Spaanse of Duitse of Scandinav of Franse taal, reageer dan snel. Secretariaats medewerkster m/v Voor een bedrijf in Voorschoten 2 i medewerkster voor het secretin. V receptie. Ervaring is een must. kandidaat kan met een telefooncefatei i fax werken. U heeft daarnaast kennis van WP 5.1 en DOS. Deze bl r de periode 08-09 tot 29-08. telwii Facturist m/v Voor een transportbedrijf in Rijnsbura'aa.sc ken wij een kandidaat van 25 tot met meao-opleiding. Goede kenni WP 5.1 en goede beheersing en Engelse taal is een pre. Mts'ers Wtb m/v Voor een.bedrijf in Leiden zoeken kandidaat voor een teamleidende Bent u in de leeftijd van 22 tot 28 jaai dan eens informeren naar de moge Tevens zoeken wij voor een grafi drijf in Warmond een kandidaat de ien r vee de derl; om t oprr lenkennis zoals bijvoorbeeld Spaan j mg| tugees of Italiaans. Lts'ers Metaal m/v Bij een coating bed rijf in Alphen zijn banen beschikbaar veerde kandidaten die verder in hel opgeleid gaan worden bij het pro< St in kan i hotel Elektronicamonteurs m/v|bed Voor diverse projecten zoeken wij gemotiveerde kandidatei Schoonmaaksters m/v Wij zoeken met spoed kandidaten time basis en oproep basis. Leeftij 18 jaar. Ervaring gemotiveerd om na de periode van ding in vaste dienst te komen er flexibel wat betreft ziektes en ve reageer dan snel. Naaisters/snijdsters m/v Bij een gordijnen-atelier in Leiden twee naaisters aan de slag. Tev plaats voor een medewerkster lij-afdeling. De juiste kandidaten het bezit van een lbo/mbo-diploma Ziekenverzorgenden m/v Wij zoeken ziekenverzorgenden, pleegkundigen, verpleegkundigei werkzaamheden zijn voor diverse ten in en om Leiden. Bel meteen voor meer informatie langs bij Dactylo Uitzendburo Leiden, Steenstraat 6a, 071 -1 31 30j Dactylo. M x n uitzenc /Ln l.vloj^ 1

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 20