Siemerink: 'prima prestatie' titsma geeft de schaatsbond nog een week üextro ///////ênêPGS/ Sport af at al af af af af af at ai a® af w as at Tour de Franse opruiming racefiets ;ikelen o.a. s Tweewieler shop Leidsch Dagblad Tennis Circui^Qg Boef start sterk in Boskoop Fleischeuer meldt zich voor plaats bij Masters "DENSDAG 26 JUL11995 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071 -356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER, 071-356463 )ulida naar Sevilla 6.1/\sterdam Tarik Oulida verhuist naar alle waarschijnlijkheid kar Sevilla. De 21-jarige middenvelder, die vorig seizoen bij Max voornamelijk in het tweede elftal speelde, kan vandaag een (erjarig contract bij de Spaanse club tekenen. Met de transfer pu een bedrag van twee miljoen zijn gemoeid.Oulida vertrok Isteren naar Spanje, 's Avonds arriveerde hij in Madrid, van- chtend reisde hij door naar Sevilla. Rosendo Cabezas, manager 0(kn de Andalusische club, zei gecharmeerd te zijn van Oulida, tn Nederlander van Marokkaanse afkomst. Toni, de nieuwe Jahrtugese trainer van Sevilla (hij is afkomstig van Girondins de brdeaux)meldde gisteren weinig van Oulida te weten. j ipe Koek tot 2000 bij Roda JC Irkrade Johan de Koek is tot het jaar 2000 'onder dak' bij Roda C. De 30-jarige verdediger tekende het verbeterde en verlengde ,0pntract dat het bestuur van de club hem aanbood. De Koek had en verbintenis die na het seizoen 1997-'98 afliep. De internatio- 0(al stond de laatste tijd bij diverse clubs, waaronder de Turkse lub Besiktas, in de belangstelling. Roda JC kan voorlopig niet eschikken over Barry van Galen. De middenvelder heeft de slekte van Pfeiffer en moet rust houden. Over een week zal de lehandelende arts bekijken hoe lang er met het volledige herstel an Van Galen gemoeid is. loftbalsters verslaan Denemarken eHet Nederlands softbalteam heeft gisteren ook de zes- rijd in het pré-olympisch toernooi gewonnen. In Haar- oeg Oranje Denemarken met 10-0. De wedstrijd duurde s innings. Dinsdag was de eerste inning al goed voor vier pun- ta. Martine Stiemer sloeg een twee-honkslag, Marlies van de 'utten zelfs een drie-honkslag. Het was een solide basis. In de veede slagbeurt voerde Nederland de score op tot 7-0, het ge- lplg van vier honkslagen. Daarna stagneerde de productiviteit, as in de zesde inning scoorde Oranje weer. Dank ging uit naar Je Deense verdediging, die in totaal twaalf fouten maakte. Nederland zakt acht plaatsen jjrichHet Nederlands elftal is op de wereldranglijst van de in- dfrnationale voetbalfederatie FIFA acht plaatsen gezakt. Na de Jgenvallende resultaten in de EK-voorronden staat Oranje op e zeventiende plaats met 51,26 punten. Noorwegen steeg fors. 'e Scandinaviërs zijn sinds de nederlaag tegen Italië, tijdens het de VS vorig jaar, ongeslagen. Wereldkampioen Brazilië iert onveranderd de lijst aan. Ie top van de FIFA-wereldranglijst: 1. Brazilië 68,00 punten, 2. loorwegen 60,32, 3. Spanje 58,53, 4. Duitsland 58,40, 5. Argentinië 7,94, 6. Italië 56,65, 7. Denemarken 56,29, 8. Mexico 55,06, 9. Rus- llnd 54,73,10. Portugal 53,96,17. Nederland 51,26. f an der Kooy valt terug chterveld De jonge Leidse wielrenner Vincent van der Kooy is Ijdens de 'Tour de junior' in Achterveld iets teruggevallen. In en rit over 32 kilometer verspeelde hij zijn gedeelde eerste llaats, die hij 's ochtends in een korte klimtijdrit had veroverd. Pok moest hij afstand doen van de groene trui. In die middagrit indigde de Leidenaar als zevende, in de sprint werd hij, volgens i de hekken gereden'. DUIVENTIL Sjeng Schalken werd in Amsterdam in de eerste ronde uitgeschakeld. Hij verloor van Uruguayaan Marcelo Filippini. foto anp Paul Haarhuis verloor gisteren zijn eerste partij in de Dutch Open met 6-3 6-3 van Jan Siemerink en hij speel de bar slecht. Sloeg ballen in de tribunes en onderin het net. Hij werd nog net niet uitgefloten. Of dit misschien zo'n partij was om snel te vergeten? „Welke partij?", rea geerde Haarhuis. Toen hij na het verplichte perspraatje vertrok, vroeg hij om wat clementie in de kranten van vandaag. „Maak me niet al te erg af." amsterdam rene van hattum gpd-verslaggever Het sierde Haarhuis wel. Veel van zijn collega's proberen vaak goed te praten wat slecht is. Paul Haarhuis speelde zijn eer ste en enige partij van het Dutch Open 1995 ver onder de maat en vond dat zelf ook. Hij zei nog wel iets over schaduw JOIJEKIND HET ADRES VOOR ELKE TWEEWIELER Schoolstraat 68, 2202 HG Noordwijk a. Zee. Telefoon 12826 op de baan en glad gravel. Maar wat krom was, bleef krom. ,,Ik speelde gewoon zwak. M'n slechtste wedstrijd sinds heel lange tijd." Jan Siemerink maalde daar niet om. „Als Paul zegt dat hij slecht heeft gespeeld, vind ik dat oké. Ik had mijn tactiek, veel opkomen en hem niet in zijn ritme laten komen en dat hij daar van baalde kon ik al vrij snel zien. En binnen een mum van tijd stond er 6-3 6-3 op de borden. Prima prestatie toch." Het was maar goed, dat Haar huis en Siemerink gisteren te gen elkaar speelden in Amster dam. Daardoor doet er na twee speeldagen om de Open Neder landse titel (voorheen Het Melkhuisje) ten minste nog één Nederlander mee, terwijl er maandag toch vijf begonnen. Het Limburgse talent Schalken redde het gisteren niet tegen de Uruguayaan Marcelo Filippini, maar veel gevoeliger gevoeli ger ook dan het verlies van Haarhuis lag de nederlaag van Jacco Eltingh. Eltingh was op het Amster damse gravel absoluut niet de zelfde tennisser die drie weken terug half Nederland aan de tv hield toen hij met prachtig aan vallend spel op Wimbledon de kwartfinale tegen Andre Agassi haalde. Aanvallen deed hij gis teren ook wel, maar de Duitser Bernd Karbacher kreeg zijn racket vaker achter Eltinghs vol leys voor een passeerslag, dan dat Eltingh met zijn volleys scoorde (4-6 4-6). Eltingh speelt pas op 14 augus tus in het Amerikaanse New Haven zijn eerstvolgende ten niswedstrijd. Eltingh trok zich gisteren enkele uren na zijn ne derlaag vanwege een kniebles sure terug voor het dubbelspel met Paul Haarhuis. Hij heeft drie weken pauze voorgeschre ven gekregen. Ook Thomas Muster haakte ge blesseerd af. De Oostenrijker won nog wel zijn openingspartij 31nationale mannenkernploeg betrok ;elopen week het eerste trainings- 31 mp in aanloop naar het nieuwe sei- °en, maar intussen is het nog steeds aos troef in schaatsland. De 'afschei- ïgsbeweging' van Rintje Ritsma en Jflko Zandstra begint steeds vastere rmen aan te nemen en bondscoach ;nk Gemser twijfelt hevig of hij er goed n doet definitief bij de mannenploeg rug te keren. Allen gedreven door het- Ifde motief: het in hun ogen belabber- werkklimaat dat de schaatsbond eft geschapen. Zoals bekend willen Ritsma en Zand- a niet onder de oude financiële voor- larden en regels verder bij de KNSB. zelfstandig door, ik wil niet meer ïankelijk zijn van de bond. Al die lulli- regeltjes.. Het gaat heus niet alleen 3 li geld, hoewel je van ƒ45.000 bruto 'COREBORD ogeveen gpd per jaar nauwelijks een auto op de weg kunt houden. Het gaat om meer, veel meer." „Bij de bond denken ze dat het schaatsen om hen draait in plaats van om de schaatsers. Maar ik wil trainen, niet vergaderen. Het management zal moeten veranderen, de lui die er nu zit ten zijn ongeschikt. Ze kicken wat op de reisjes met ons. Daar balen de schaat sers van, zeker als ze niets voor elkaar hebben." „Omdat wij gewoon veel voor de sport betekenen, mag je toch op z'n minst een modaal salaris verwachten. Niet om 't een of ander, maar wij, de toppers, halen voor de bond het geld binnen. Als uit hangbord ben ik toch wat groter dan een kunstrijder. Als de kernploegleden op stappen, raakt de bond de sponsors kwijt, dat garandeer ik." Ritsma is niet bang voor de bond. Hij vreest geen uitsluiting van de grote toer nooien. „Als ik de selecties win, kunnen ze me niet thuislaten. Een trainer vind ik heus wel. Daarnaast hebben wij de pu blieke opinie achter ons. 'Dit hadden jullie veel eerder moeten doen', hoor ik nu voortdurend. Ook mijn eigen spon sors staan achter me. De bond zal voor 1 augustus met een goed contract moeten komen. En dan bedoel ik een echt goed contract. Ik kom niet bij ze terug omdat ze het zo lief vragen." Van bondscoach Gemser verwacht Ritsma steun. „Hij heeft gelijk als hij zegt dat het voor zijn tijd al speelde, maar ik verwacht wel dat-ie z'n nek een beetje voor ons uitsteekt. Ik heb Henk onlangs nog gesproken. Hij zegt dat er voor hem geen lol meer aan is als wij zelfstandig verder gaan. Maar hij neemt ons niets kwalijk." Volgens de Lemster kampioen heb ben, naast Zandstra, ook Ids Postma en sprinter Gerard van Velde wel oren naar een 'alternatieve' ploeg. „De rest niet, die zijn allang blij met hun plaatsje en dat ze weer een jaartje op pad mogen. Maar ik accepteer het niet meer. Ik wil het goed geregeld hebben, ook voor de jongens die na ons komen." Rintje Ritsma zoekt voor 'zijn' ploeg vier grote sponsors, die samen een be drag tussen de vijf en zes ton ophoesten. Per seizoen. „Ik voorzie geen proble men", aldus Ritsma. „Er zijn al drie sponsors, de rest komt. Vergeet niet dat wij 'exposure' hebben, wij zouden ge drieën op de podiums kunnen komen. Dat spreekt sponsors aan. De start is er, het eerste trainingskamp wordt denk ik in Sankt Moritz belegd." Dat daar ook de Gemser-ploeg neerstrijkt, is geen toeval. „Nee", lacht Ritsma. „Maar wij hebben met Flenk geen problemen. Kunnen we 's avonds gezellig een bakje koffie drin ken." tegen Martin Sinner, maar meldde een uur na die partij van verdere deelname af te zien. Toernooidirecteur Van Eijsden vond het wel weinig collegiaal, dat Muster Sinner op het laatste moment de overwinning niet had gegeven. „Dat was in onze tijd toch een regel, maar ik ken de regeltjes van nu niet. En het draait nu natuurlijk allemaal om geld". Hij kon zich voorstel len dat Sinner behoorlijk baal de. De directeur had zondag al wel uit geruchten gehoord dat Muster in Stuttgart geblesseerd was geraakt. Maar als de win naar van de Open Franse kam pioenschappen zich meldt, ben je allang blij dat hij er is en vraagje niet of hij wel fit genoeg is om te spelen. „Maar dat hij kwam, verbaasde me wel enigszins", gafVan Eijsden toe. Muster kreeg begin vorige week in Stuttgart pijn net achter de grote teen van zijn rechter voet, waar hij ooit een botje brak. Een röntgenfoto wees uit dat daar niet helemaal goed zit. „Maar ik ben een type, dat door wil spelen tot het niet meer gaat. Nu gaat het niet meer", al dus Muster gisteren. CIRCUIT IN CIJFERS Rabo/Flora Open Boskoop HEC1: le ronde; M. v.d. Engel - R. Phillips 6-3 6-3; F. Vermeulen - J v,d. Wal 6-3 6- 1; A. Bulk - A. Tol 6-4 6-3; P. Smith - A. Duiser 6-0 6-3. 2e ronde. E, v.d. Bijl - A. v.d. Heg 6-3 6-3, F. Vermeulen - N. Oos tendorp 6-4 6-2; D. Reints - M. v.d. Bas 6- 4 6-2; J. Raaphorst - E. Neven 6-3 6-1; A. Bulk - D. de Waal 3-6 6-1 6-4: R. Rog - S Kroese 6-1 6-0; E. v.d. Poel - P. Smith 6-0 6-3. De Boekhorst Noordwijkerhout HEC1: le ronde; K. Barnhoorn - R. Broek hof 6-3 6-2; W. Koop - R. Hofkes w o.; J. Zeijlmaker - L. Schaap w.o.; R. Wellner - E. Damo 6-1 7-6; J. Uittenbogaard - E. War merdam 6-3 3-6 6-2; A Natzijl - T. van Berkel 6-3 6-2. 2e ronde: T. Star - R. Broekhof 6-1 6-2; E. Maassen - E. Mons- fils 4-6 6-3 6-4; K. Korenhof - W. Koop 7- 6 4-6 6-4; R. Wellner - G. Geerlings 6-4 6- 2. AarlandenTer Aar HEC1: le ronde; C. Wapenaar - D. van Om- meren 7-5 2-6 6-1; F. Copier - G. van Leeuwen 7-5 7-5; I. Ponsioen - W. de Nijs 1 6 6-4 7-5; A. de Rooy - B. Ponsioen 6-4 0-6 6-3; R. Cardinaal - Chr. Goedhart 6-1 6-1; M. Rijnaarts - R. v.d. Hoef 4-6 6-0 6- 1; B. Bloembergen - B. Minnema 6-4 2-6 6-4. SPORTPRIJSVRAGEN :ky 10, dinsdag 25 juli. i-9-11-15-17-21-30-39-42-46-49-58- •65-67-68-70-76-79. ider voorbehoud). Uitslagen toto 29 le 's: 2 winnaars die ieder bruto f. 37,90 ontvangen. 2e prijs: 24 winnaars iederf. 68,70 ontvangen. 3e prijs: 217 maars die ieder f. 19,00 ontvangen. VOETBAL nkrijk, competitie: Nice - Monaco 1-2 enwedstrijden. •(Bel). Lierse SK - Roda JC 3-1 (2-1). ilpunt Roda JC: Graef. ikeveen. Cambuur - Vitesse 0-3 (0-2). I ilpunten: Gorter (2x uit strafschoppen), Victoria '83 (3e klasse) - PSV 0-15 J). Doelpunten: Gudjohnsen 4, Nilis 2, uters 2, Zenden 2, Cocu, Jonk, Pahl- tz, Playfair, Bouma. 'enaar: OBW (3e klasse amateurs) - 'enoord 0-9 (0-6). Doelpunten: Blinker Trustfull 3, Larsson, Koeman (straf- iop). Bijzonderheden: Vidmar, Iwan, 'ment, Glaucio speelden niet, Zwijnen- gmaakte zijn debuut bij Feyenoord. ATLETIEK DAMMEN Nijmegen. Open kampioenschap van Ne derland, belangrijkste uitslagen, vierde ronde: Krajenbrink (Ned) - Foerman (Dui) 1-1, Bedinovs (Let) - De Koning (Ned) 1-1, Statistis (Lit) - Ottink (Ned) 1-1, D Toma- se (Let) - Derksen (Ned) 1-1, Mathijsen (Ned) - Dijkstra (Ned) 2-0, Cocaut (Fra) - J Nijmeijer (Ned) 0-2, K. Bor (Ned) - Schrooten (Ned) 0-2, Rybakov (WRu) - Janssen van Doorn (Ned) 1-1. Stand aan kop: 1. De Koning, Krajenbrink, Ottink, Mathijsen, Van der Stap, Nijmeijer, Stasistis, Foerman, Schrooten en Bedinovs 7 punten. TAFELTENNIS Me Carlo. Grand Prix. en 800 m- 1 Mutola (Moz) 1.57,40 I. 2. Ouirot (Cub) 1 57,69, 3 Clark >t) 1.58,94, 4 Djate (Fra) 1.59,09, 5. K>ks (Can) 1.59,30, 8. Van Langen Den Haag. EK jeugd. Jongens, junioren: Nederland - Cyprus 4-2. Meisjes, kadetten. Nederland - Duitsland TENNIS Dutch Open, mannen, 800.000 gulden. Eerste ronde: Filippini (Uru) - Schalken (Ned) 6-3 6-4, Karbacher (Dui) - Eltingh (Ned/4) 6-4 6-4, Siemerink (Ned) - Haar huis (Ned/6) 6-3 6-3, Muster (Oos/1) - Sin ner (Dui) 6-2 6-3, Muster trekt zich na par tij terug wegens blessure, Corretja (Spa/5) - Kucera (Slw) 6-1 6-4, Novacek (Tsj/7) - Ruud (Noo) 6-3 6-3, Meligeni (VSt) - Cla- vet (Fra/8) 3-6 6-4 6-3, Schalier (Oos) - Ja- vier Sanchez (Spa) 6-2 6-2. koerstruien koersbroeke racebrillen racepedalen racehelmen en nog veel m een lucratieve eindsprint altijd prijs bM: Geldig tot eind augustus '95 Losplaatsweg 6 (bij postkantoor) Noordwijk-Binnen - 01719-12940 0«ïo, Rabobank L.J. SPORT Sassenheim Warmond Wilt U iets melden? Bel 071 - 356461 (Wim van Duivenbode) tussen 10.00 uur en 14.00 uur. Of schriftelijk naar Postbus 54, 2300 AB Leiden. Faxen mag ook: 071-321921. 18Steven de Jongh, Nederlands kampioen wielrennen senioren B. zal volgend jaar voor TVM gaan rijden. De Jongh won on langs twee etappes in de Ronde van Oostenrijk Veteraan Ben van Kempen (Voorhout) verte genwoordigt Nederland het ko mende weekeinde bij het EK Olympische afstand triathlon in Stockholm Schaatser Bart Veldkamp is al aan het wennen in zijn nieuwe vaderland België. Bij een wielerwedstrijd in Duffel werd de Hagenaar twintigste Ex-Casba-verzorger Thomas Schoots (Leiderdorp) is tot de Olympische Spelen van Atlanta soigneur van de Koninklijke Ne derlandse Roei Bond Na het wielertalent Etienne Vergeer (Warmond) is nu ook Robin van Kessel met fietsen gestopt. Van Kessel won in juni nog de Ron de van Rijsenhout Op zondag 6 augustus wordt in Sassenheim het sportpark Roode Molenpol der geopend met de wedstrijd Teylingen-Foreholte* De Leid se voetballer Ron de Roode stond bij Telstar tegen Istanbul- spor in de basis. Samen met Hillegommer Rogier Koordes werd hij vlak na de rust gewis seld Roeister Irene Eijs heeft in Bril'58 een persoonlijke sponsor De jeugdige wielrenners Ger- ben en André van der Reep (Hil- legom), Vincent van der Kooy (Leiden), Kjell van Paridon (Noordwijkerhout) en Swift - renner Niels van Deursen rijden van 25 tot en met 27 augustus de 'Tour der Jugend' in Bocholt (Duitsland) Rik van Trigt, Jan van der Marei, Adda van Zwie- ten en Raymond Pet nemen za terdag 2 september deel aan de triathlon in Alphen aan den Rijn Voetbalvereniging WSB houdt zaterdag 2 september een open dag. Wandy Kater neemt het komende weekeinde niet deel aan het NK lange afstand zwemmen. Kater heeft haar aandacht verlegd naar de triathlonsport. Een ander De Zijl/LGB-lid Robin Sprinkhui- zen staat wel op de startblokken Voorhouter los Bel (ex-SVOW, Rijnsburgse Boys en MVKV) is de opvolger van trainer Ger Bontje bij voetbalclub GWS Wielrenner Aart Vierhouten wordt begeert door Giant, Euro polis, Westland en de nieuwe profploeg van Golff/Foreldora- do. Vierhouten hoopt nog steeds op een 'goed' profcon tract Met ingang van vandaag zijn er stadionplaatsen van Ajax, PSV, Feyenoord, FC Groningen en Willem II te krijgen bij de Leidse sigarenwinkels Zuid- West (Bevrijdingsplein), Opdam (Haarlemmerstraat) en Van der Nat (Lage Rijndijk). De kaarten zijn te koop op vertoon van een club-card FC Lisse heeft de jeugdspelers Boekestijn, Dahir en Vergunst moeten afstaan aan de landelijke jeugd van Telstar. noordwijkerhout peter klein tennismedewerker Talbert Boef heeft in de B-afde ling van het Rabo/Flora Open in Boskoop laten zien, dat er deze week met hem rekening gehou den moet worden. Eelco Adri- chem kon in de eerste set, voor al door uitstekend serveerwerk, lang bijblijven. De tiebreak was echter voor de speler van Dek ker Tennis, die in de tweede set niet meer in gevaar kwam. De als vierde geplaatste Fabian Ubels bereikte reeds de halve fi nales. De eersteteamspeler van het Alphense TEAN klopte Mark van de Engel in drie sets. In de C-categorie heeft Erik van der Poel de eerste horde naar de van hem verwachte eindstrijd moeiteloos genomen. De thuisspeler stond aan Peter Smith slechts drie games af. Frank Vermeulen volgde dit goede voorbeeld met snelle tweesets zeges op Joost van der Wal en Niek Oostendorp. Eric Maassen en Edgar Mon- fils hielden het center court van het Rabo-toernooi van De Boekhorst in Noordwijkerhout urenlang bezet. Maassen was met 6-4 in de derde set de ge lukkigste speler. Ook Jaap Uit tenbogaard kreeg fors weerwerk te verwerken. De thuisspeler moest een derde set uittrekken om Eric Warmerdam op de knieën te krijgen. Rudy Wellner speelde zich ten koste van Enri co Damo en Gijs Geerlings in de derde ronde. Het Aarlanden-toernooi in Ter Aar werkte, op de partij van favoriet Guy Vogler na, de eer ste ronde bij de C-mannen af. Opmerkelijk was het verlies van de als tweede getipte Bert Min nema. De speler van de Kikkers uit Nieuw Vennep moest na drie lange sets buigen voor de in deze regio onbekende Amersfoorter Bart Bloember gen. leiden gertjan van geen Mark Fleischeuer heeft zich bo venin gemeld in de tussenstand van het LD-circuit bij de B- mannen. De Voorschotenaar, die voornamelijk de A-toernooi en afloopt, komt ook nog in ac tie bij Zee en Duin en kan daar een plaatst bij de afsluitende Masters zeker stellen. Bionda Zonderop heeft bij de vrouwen in B de koppositie weer overge nomen van Carmen Delsasso die zij op Roomburg in de kwartfinale versloeg. Ook Mar- got van Overloop is door haar winst op de Open Leidse kam pioenschappen weer volop in de race. Colin Vrieze achterhaalde af gelopen week Walther van Schie in C. Zij delen de koppositie. Van de top acht bij de C-vrou- wen kwam buiten Sonja Koren- hof niemand in actie zodat de stand vrijwel onveranderd blijft. Korenhof schoof wel op naar een gedeelde tweede plaats. Stand HEB: 1. Jasper de Regt (Dekker) 28, 2. Jeroen Boogmans (Zee en Duin) 15, 3. Mark Fleischeuer (Metselaars), Jan Willem Lugthart (Zee en Duin) 9, 5. Sten van Beurden (Amstelpark), Mar- tijn Zandvliet (BoekJiorst) 8, 7. Mare Brand (Unicum), Mare Nagelkerken (TF.AN), Jeroen Vink (Hillegom) 7, 10. Eric Bolten (Unicum), Arthur Hertz berger (TEAN) fi. DEB: I. Bionda /on derop (Merenvvijk) 13, 2. Carmen Dels asso (Dekker) 12, 3. Marieke Bethle hem (TEAN) II, 4. Margot van Over loop (Meremvijk) 10, 5. Heddy Boers (Unicum) 8, 6. Barbar^.van der (iugten (Unicum) 7, 7. Renec Crama (Nieuw Vennep) 6, 8. Martine Griekspoor (Nieuw Vennep), Iïenriöttc 1 Inlsc- bosch (Merlenhovc), Charlotte Zand bergen (Munnik), Nelleke Weyermans (Leidse Hout), Marjet Groenleer (Uni cum) 4. HEC: 1. Walther van Schie (Merenvvijk), Colin Vrieze (Ix-idse Mout) 22, 3. Jurriaan de la Bey (TEAN) 16, 4. Jelle Oostcrhoff (TEAN), Joost Weerheim (Waddinxveen) 11,6. San- der Kraan (Zee en Duin), Timo van der ^eo Kwestie Kwaliteit Voort (Roomburg) 9, 8. Kees Korenhof (Zee en Duin), Ruud Warmerdam (Hil legom) 7,1 0. Martin Hoekstra (OI.TC), Henrik Kroon (Nieuw Vennep), Tjeerd Star (Boekhorst), Mike van Velzcn (ZTC), Rutgcr de Wolf (Unicum), Bou- dewijn Jonkman (Beverwijk) 6. DEC: I. Mariëlle l'atiwacl (Unicum) 14, 2. Anouk Sterk (Leidse Hout), Sonja Ko renhof (Zee en Duin) 12, 4. Marieke van Keulen (Nieuw Vennep), Anne-Ka- rine Wilbrink (Sassenheim) 11,6. Fem ke de Boer (ZTC) 10, 7.1 lanneke Roth- barth (Zuid West), Nicole Visser (Leid se Hout) 7, 9. Riencke Chrispijn (Uni- 10. Krista Wilbrink (Sassenheim) 5. IIF.D: I. Jan-Jaap Overgaauw (Foresca- te) 33, 2. Louis van Diest (Lisse), Jeroen van Stijn (Dekker) 14, 4. Jeroen Verde- gaal (Boekhorst) 12, 5. Sander Brug man (Leidse Hout), Mark de Man (ZTC), Daniël Petitjean (Merenvvijk) 11,8. Casper van der Vaart (Kikkers) 9, 9. Ralph de Boer (STV), Robin de Groot (STV), Igbr van der Hoeven (Foresca- te), Richard Hommers (TEAN) 8. DEI): 1. Monique van Ark (Unicum) 25, 2. Sylvia Sieval (Merenvvijk) 18, 3. Maaike Spoor (Hillegom) 15, 4. Simone Visser (Lx-idse Hout) 9, 5. Jacqueline Brand (Dekker) 7, 6. Raguel Everts/ (TEAN), judith Koning (Botesa) 5, 8. Anita Bic zeman (Unicum), Marlieke Jager (Heemstede), Esther Kulk (Nieuw Ven nep), Carella de Ixinge (Hazerswoude), l'emke Schaap (1 lillegom), Jolanda Van der Vlugt (Alkemade). HDCI 35+: 1. Jan Mens (Forescate) 10, 2. Gert-Jan Gnvlee (Rijnkanters) 9, 3. Rob van der Zeeuw (Roomburg), Andre Uljee (Fo rescate), Alex Hamming (Abbenes), Dick van Eeden (Boekhorst) 6, 7. Eric Noest (Roomburg), I rans van Gerven (Lisse), Ferry van Haver (Munnik), Martin van der Hoorn (Lisse), Arie Wesseling (TEAN), Gijs Geerlings (Boekhorst), John Manuputty (STV), I lans van Tongeren (Roomburg), Peter Kok (Kikkers) 5. DDC1 35+: 1. Siny Even (Oosthout), Hanny Boskamp (üosthout) 13, 3. Riet Akernoom (Alke made) 11, 4. Ine ten I lage (Lisse) 10, 5. Joke Smit (Artesia) 8, 6. Tiny Huisman (Lisse) 6, Nicolette Hemminga (Lisse) 6, 8. lgna van der Meer (Alkcmade), Els Guyt (Casino), Janny den Hollander (KI.TV) 5. HDC2 35+: 1, Chris Brouwer (Voorschoten), Cor Strijk (Voorscho ten) 11, 3. Nico Bakker (Rijpwetering) 10, 4. Frans Schouten (Alkemade), Jeroen Ahling (Forescate), Ron Meijer (Forescate), Jacques van Ruiten (Alke made), Cecs van Ruiten (Alkemade), Chris van Beek (TFAN), Adriaan Noor- dermeer (TEAN), M. van Blcijswijk (SW), J.P. Vesten (SW), Fred Sieval (Merenwijk) 5. DDC2 35+: I. Ria Ho- genboom (Rijpwetering) 7, 2. Riet Akerboom (Rimvvetcring) 6, 3. Thea van Kooperen (Merenwijk), Ger Seriier (Merenwijk), Laila Driessen (lx*idse Hout), Bep Holster (Hillegom) 5. IIDD1 35+: 1. Kees van Gaaien (Hoog- made), Frank Snel (lloogmado), Ron gom) 11,6. Jan Rutgrink (Lisserbroek) 10, 7.1 larry van Veen (Alkemade), Nico Vreeswijk (Hillegom) 8. DDDI 35+: 1 Virgina ter Braak (Voorschoten), Els Faas (Voorschoten) 13, 3. Anja van der Griendt (Lisse), Maja Verheyen (Lisse) 12, 5. Marita Danhof (OLTC), Paulino Voorendt (OLTC), Ans Joustra (Dek ker), Marleen van Ixinduyt (Dekker) 9.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 15