Koevermans maatje te groot Hl Heieen van den Berg prolongeert titel Vogler blijft ongeslagen op toernooi van Alkemade Dextro Sport Leidsch Dagblad Tennis Circuita00 ///////€/I£/7Gy Leidsch Dagblad Tennis Circuit1l0g Margot van Overloop en Rieneke Chrispijn houden titels in Leiden Arrese is niet meer de bekendste 'Jordi' MAANDAG 24 JULI 1995 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071 -3ï Achtste zege Musti STUTTGART ANP. DPA Bert van der Mey overhandigt namens Roomburg de beker aan Heieen van den Berg. foto hielco kuipers LEIDEN GERT-JAN ONVLEE Heieen van den Berg heeft al lang geen serieuze aspiraties meer om het ooit nog in de ten nissport te maken. Het interna tionale toptennisleven beviel de getalenteerde tennisster abso luut niet. Dat boek werd dus al enige jaren geleden dichtgesla gen. Maar in eigen land een bal letje slaan, dat vindt de Noord- wijkerhoutse nog altijd wel leuk. Dus kwam, zag en overwon ze de afgelopen week zoals ze wil de op Roomburg. Volgens verwachting, inder daad. Want het gevolg van de door haar gemaakte keuze is wel dat Van den Berg tegen woordig actief is op toernooien waarin veel gelijkwaardig ge achte opponentes ontbreken. Die zijn immers vaak wel buiten de landsgrenzen actief. Dus treft ze in eigen land tegenstanders die wel willen, maar in de regel aan de nationale kampioene van 1991 een te zware kluif heb ben. De toernooi week van Room burg was daarvan een goed voorbeeld. In de door Van den Berg gespeelde vier wedstrijden raakte ze in totaal niet één set en slechts 21 games kwijt. Min der dan drie per set gemiddeld. Wat dat betreft deden de laatste twee tegenstandsters van Van den Berg (Stephanie Gomperts in de halve finale, Hanneke Ke telaars in de finale) het nog be hoorlijk. Gomperts verloor met 6-3, 6-4 van de Noordwijker- houtse, Ketelaars met 6-2,6-4. Die laatste leek in het tweede deel van de eindstrijd zelfs op weg een opmerkelijke derde set af te dwingen. Van den Berg be gon na de simpel gewonnen eerste set fouten te maken en zag Ketelaars naar 3-0 weglo pen. Het werd zelfs nog 4-1 voordat de titelverdedigster op Roomburg zich herpakte. De concentratie werd hervonden, de forehand-fouten schaarser en een serie van vijf games op rij een feit. Niet thuishoort Waarmee Heieen van den Berg, eerder in de week veel te sterk voor streekgenotes Jol and a Mens en Carlijn Buis, nog maar eens bewees dat zij inderdaad niet op toernooien als dat van Roomburg thuishoort. Het is en blijft echter een gegeven waar mee de speelster van Popeye, die gisteren een bedrag van cir ca 1800 gulden mocht incasse ren, kan leven. Zoals ook de organisatie van de Open Leidse titelstrijd en het publiek aan de Kanaalweg er absoluut geen moeite mee ble ken te hebben. Goed tennis is immers nooit weg. Publiekstrekker nummer één pakt ook winst op Roomburg De publiekstrekker nummer één veroverde gisteren ook de open Leidse tennistitel. Mark Koevermans, op het laatste moment met een wild-card op Roomburg bin nengekomen, kende zijn verantwoordelijkheid. In de, mede door zijn aanwezigheid goed bezochte finale, ver sloeg hij Bernd Lenten in twee sets. LEIDEN GERT-JAN ONVLEE Geen onverwachte zege. Lenten mag dan op de nationale rang lijst hoger genoteerd staan dan Koevermans, een juiste afspie geling van de werkelijke krachtsverhoudingen is dat niet. Ook al heeft Koevermans tegen woordig van tennis een bijzaak gemaakt, ook al heeft hij inmid dels aangekondigd op korte ter mijn nog wat stappen terug te doen hij is nog altijd fit. En kan nog immer tennissen. Dat demonstreerde hij de af gelopen week al diverse malen tijdens het vier-sterren A-toer- nooi van Roomburg. Tegen Bas Wild (6-3, 6-1), Wimpe Thomas (7-5, 6-4) en Burgersdijk (6-2, 7- 5) verspeelde Koevermans in de aanloop naar de laatste vier geen set. Ook in het finale- weekeinde behoefde hij nooit voor een derde deel de veters extra te strikken. Marcel Reuter (6-2, 7-5) en Lenten (6-2, 6-4) slaagden er niet in zo'n beslis sende set uit het vuur te slepen. Voor Koevermans was Room burg het derde A-toernooi dat hij deze zomer afwerkte. Niet omdat de 'held van Val ,d'He- bron' daar nu zo graag aan deelneemt, maar omdat hij de ze week in Duitsland wordt ver wacht om competitie te spelen. Als je dan ploegmakkers als Pa trick Kühnen en Alexander Mronz om je heen weet, is het een goede zaak om wat inge speeld te zijn. Tijdens Roomburg werd dui delijk dat Koevermans met een gerust hart naar Mannheim kan afreizen om daar voor Grün Weiss competitie te spelen. Bleef hij tijdens de twee eerdere pogingen (in Tiel en in Waterin gen) nog in de halve eindstrijd steken, in Leiden kon niemand hem bedreigen. Ook Reuter niet, in de halve finale. Uitgere kend de speler die Koevermans eerder dit seizoen van een fina leplaats had afgehouden, werd door de Rotterdammer op over tuigende wijze geklopt. Een gang van zaken die Koe vermans waardeerde. Hij vierde die winst met een ouderwetse vreugdekreet. Uitbundiger in elk geval dan de winst een dag later op Lenten. Nu kon de hardhitter aan de overkant van het net het Koevermans ook niet moeilijk maken. Lenten mag dan beschikken over een imponerend stemgeluid, enige realiteitszin is hem ook niet vreemd. 'Waarom speel ik in fi nales altijd zo slecht', vroeg hij zichzelf diverse malen hardop af. Hij vond het antwoord niet en bleef dus op pijnlijke mo menten fouten maken. Zoals in die tweede set bijvoorbeeld. Koevermans had de eerste net met 6-2 op zak gestoken, toen Lenten even licht ontwaarde aan het eind van de tunnel. Hij hield zijn eigen service eenvou dig en brak vervolgens de op slag van Koevermans. Drie ga mes later had Lenten evenwel zijn service al weer tweemaal kinderlijk eenvoudig ingeleverd en leidde Koevermans met 3-2. Lenten trachtte vervolgens nog nadrukkelijker om de scorende forehand van zijn opponent heen te gaan, maar slaagde niet of nauwelijks in die opzet. Koe vermans gaf de break niet meer uit handen, sloot zijn trainings- week in Leiden met 6-4 win nend af om vervolgens met de beker en de bijbehorende geld prijs van 3000 gulden naar Duitsland af te reizen. Mark Koevermans sloot zijn trainingsweek in Leiden winnend OUDE WETERING/USSERBROEK PETER KLEIN/TENNISMEDEWERKER Vier Kikkers lieten in de C-cate- gorie bij Alkemade vooral hun rackets spreken. Van het kwar tet Nieuwvennepers behield Guy Vogler tenslotte de onge slagen status in het enkelspel. Bij de 35-plussers viel op de kwantiteit bij het samenvallen de Alkemade en Lisserbroek niets aan te merken. Overvolle lijsten, waarin voor sommige deelnemers zelfs geen plaats meer was. De kwaliteit was ver deeld. In Oude Wetering waren Eric Noest en Rob van der Zeeuw in de hoogste categorie de sterkste combinatie bij de mannen. In Lisserbroek bleven de nummers één van het LD-tenniscircuit, Hannie Boskamp en Siny Evers, ook in hun vierde toernooi zon der nederlaag. Vogler rekende in de halve fi nale in twee 6-4 sets af met me de-Kikker Dave Schrama, die met Frits te Koele wel de hoofd prijs in het mannendubbel bin nen haalde. In de eindstrijd stuitte de Nieuwvenneper op clubgenoot Bert Minnema, die eveneens een mede-Kikker uit die slotronde had gehouden. Net als Schrama kreeg ook Emiel Crama, met Wendy Da- men in de mixed, toch nog een hoofdprijs in handen. In de slot ronde had Minnema na het winnen van de eerste set de beste papieren in handen. Vogler is echter een taaie en be wees dat door de tweede set met 6-4 en de beslissende met 6-1 in zijn voordeel te beslissen. Noest en Van der Zeeuw stuitten in zowel halve als hele finale van de Cl 35+ enkel in de eerste set op gelijkwaardige te genstand. Jans Mens en André Uljee sloten die met een verlo ren tiebreak af. In de slotronde bleven thuisspelers Ron Riet broek en Erik Rooderkerk tot 5- 5 bij. De tweede reeks ging steeds met 6-1 verloren. Bij de vrouwen was Joke Smith de eni ge van buiten. De speelster van Artesia won met Alkemadese Riet Akerboom de titel voor I.y- neke de Koning en Corri-An Rooderkerk. De C2-categorie werd via een tiebreak in de der de set een prooi van Chris Brou wer en Cor Strijk. Laila Driessen en Bep Holster waren de sterk- sten bij de vrouwen. In Lisserbroek snoepten Ina ten Hage en Loes Stern de eer ste set af van het koninginne- koppel Boskamp/ Evers. Het was tevens het eerste setverlies van dit jaar van het sterke 35+ duo van Oosthout, dat in de tweede en derde set snel orde op zaken stelde. Bij de mannen was de hoogste eer weggelegd voor Fred van Duijn en Johan Montanus van Dekker Tennis. In de open klasse zegevierden Dirk Jan Colijn en Jerome Pau wels voor Paul Bakker en Ruud Warmerdam. Jeugdtoernooien In het internationaal sterk be zette K2 toernooi in Haren, een jeugdtoemooi van de hoogste categorie, bereikten Arthur Hertzberger in de leeftijdsgroep tot en met 16 jaar en Bart van Delft bij de twaalfjarigen de eindstrijd. De speler van TEAN overleefde tegen Robin Nicolaï in de beslissende set twee matchpoints en kwam zelfs op een 6-5 voorsprong. In de tie- bréak moest hij alsnog buigen. Van Delft was in zijn eindstrijd niet opgewassen tegen René Lepp, 5-7 2-6. Bij de jongens tot en met 14 jaar drong Torben van der Voorn door tot de finale van de consolation. Anouk Sterk was met afstand de sterkste deelneemster in het K5-jeugdtoemooi, dat In het K3-toernooi van Roer- pen week bij de Munnik werd titel bij de jongens. ^$ons°r Rabobank Rabobank LEIDEN GERTJAN VAN GEEN De OLK heten niet voor niets Open Leidse kampioenschap pen. Het toernooi trekt mensen van buitenaf aan en ook dit jaar waren er in de B- en C-categorie weer veel deelnemers van bui ten het district Leiden. Bij de mannen in BI en Cl kwam uit die categorie ook de winnaar. Sten van Beurden (Amsterdam) en Boudewijn Jonkman (Bever wijk) pakten de titels. De vrou- wen hielden het wel dicht bij huis. Margot van Overloop en Rieneke Chrispijn hielden de ti tels in Leiden. Sten van Beurden is een jon gen die de A-lijst wil halen. Hij probeert zich via de kwalifica ties binnen te slaan om zo pun ten te scoren. Op het A toernooi van Forescate lukte hem dat. Op Roomburg ging het feest niet door. Het B-toer nooi slaat hij echter niet over. En terecht. Zaterdag versloeg hij Gertjan Egberink in de halve fi nale, gisteren was hij te sterk voor Mark Fleischeuer: 6-4 7-6. Fleischeuer, die evenals Van Beurden op jacht is naar de A- status, versloeg zijn opponent van gisteren in de eerste ronde op Forescate met 7-6 7-6. De krachtsverschillen waren dus op voorhand al miniem. In de B-fi- nale op Roomburg was het dit keer Van Beurden die het hardst kon lachen. Voorschotenaar Fleischeuer, die op de nationale ranglijst iets hoger staat geno teerd dan Van Beurden, werd slachtoffer van de hard serve rende Amsterdammer. De ene break in de eerste reeks werd hem fataal. Margot van Overloop had veel minder moeite dan ver wacht met 'schoonzus' Bionda Zonderop. Laatstgenoemde kon haar sterke spel in de halve fina le finale tegen Marieke Bethle hem (4-6 6-2 6-3 winst) geen vervolg geven. Van Overloop bleek de degelijkste en was bin nen vijf kwartier met 6-2 6-1 weer binnen. Colin Vrieze speelde een van de mooiste partijen in het toer nooi in de halve finale tegen de Mark Willemsen. Die finale- waardige partij wérd nog wel met winst afgesloten (4-6 6-2 6- 4), maar in de eindstrijd was hij niet opgewassen tegen Boude wijn Jonkman. Districtskam pioen Vrieze kreeg geen poot aan de grond tegen de Bever- wijker en verloor met 6-3 6-2. Rieneke Chrispijn pakte haar eerste C-titel door Sandra Drau- lans in twee lange sets te ver slaan. De Unicumse greep met 7-5 7-6 de hoofdprijs. foto hielco kuipers Guy Vogler was de sterkste in Alkemade. De Nieuwvenneper klopte clubgenoot Bert Minnema in drie sets. foto ben de bruyn mond bleef Jurriaan de la Beij afgewerkt. De districtskampioe- tot de eindstrijd in de race. De ne in de C-categorie hoefde in Alphenaar vond daarin tegen de finale slechts één game af te Robert van Boeschoten toch staan aan Annemarie Genzer uit zijn Waterloo. Hillegom, die ook bij de veer tienjarigen tot de finale doordrong. Merenwijker Bob van de Wijngaard veroverde de SCHEVENINGEN ANP Arrese baalt ervan dat als de Spanjaarden bij de naam Jordi tegenwoordig niet meer in eerste instantie aan hem den ken. Als het aan de 30-jarige tennisser uit Barcelona ligt, was de toernooiwinst in de challenger van Scheveningen zondag de eerste stap in de richting van wraak. En dat die stap op Nederlandse bodem, in het geboorteland van Jordi Cruijff, gezet werd motiveerde nog meer. Jordi Arrese was in Scheve ningen de hoogst geklasseerde speler. Op de wereldranglijst was hij dat veruit, op de baan een stuk minder duidelijk. In de halve finale won de Spaan se routinier in een krankzinni ge partij van de Zweed Till- strom (6-3 0-6 6-0). Zondag versloeg de mondiale nummer 77 de Roemeen Andrei Pavel in een zinderende finale met 6-3 6-7 6-4. Pavel had zich, als nummer 420 van de wereld, op De Mets via het kwalifica tietoernooi naar een plaats in het hoofdschema moeten slaan. In het toernooi van de inter nationale nieuwelingen voelde Arrese zich een oudje. Dertien jaar prof is hij al, dat is maar iets minder dan alle andere deelnemers samen scoren. In november 1991 stond hij op de 23e plaats, een jaar later haalde hij nog de olympische finale in zijn geboortestad Bar celona. En dat zijn prestaties waar de rest alleen maar van mag dromen. Arrese zakte sindsdien. Hij kwam kracht tekort om ook op de andere baansoorten dan gravel goed te presteren. Dat vrat aan hem. Zo erg dat hij ook op gravel steeds meer ter rein ging verliezen. Zo veel dat aan het eind van 1994 bijna de hele tennisschool van Barcelo na (Bruguera, Berasategui, Carbonell, Corretja, Alberto en Carlos Costa) boven hem stond. „Ik ben niet meer de be kendste Jordi", constateerde hij. Het stak, al was het leed als Barcelona-supporter te over zien. „Maar het was wel tijd iets te veranderen. Ik ben het krachthonk in gedoken. Het monster Muster is m'n nieuwe voorbeeld." De miljonair blikte of ver bloosde niet van de cheque van ruim 13.000 gulden, maar was wel als een kind zo blij met de 70 ATP-punten. Op de wereldranglijst stopte het vin gertje bij een plaats in de buurt van de 65. Jordi wil nog zo graag. „Maar eigenlijk is het oneerlijk. Cruijff is nog zo lek ker jong." L.J. SPORT ^kwestie kwaliteit Kamsteeg Thomas Muster begint <j week in Amsterdam aani Dutch Open als de nura drie van de wereld. Door hej ternationale toernooi Stuttgart te winnen achterfi de de Oostenrijkse special ia gravel Boris Becker op de rj lijst. Muster won dit jaar al toernooien, alle op gravel. N ter klopte in de finale de ZwJ se outsider Jan Apell: 6-2 6-2 CIRCUIT IN CIJFERS ROOMBURG. OPEN LEIDSE KAMPt SCHAPPEN HEA, halve finale: M. Koevermans Reuter 6-1 6-4, B. Lenten - C. Feen^ 3 6-1. Finale: Koevermans - Lenten (j 4 DEA, halve finale: H van den Ben Gomperts 6-3 6-4. H. Ketelaars - H Aalderen w o Finale: Van den Berg -l laars 6-2 6-4. HDA: M Reuter/B Let M. van Trigt/E. Gerth 6-4 6-4 DDA: telaars/ D. Haak - H. van den Berg/J 6-2 6-3. HEB1, halve finale: M. Fleischeuel Boogmans 6-2 6-4, S van Beurden Egberink 6-4 6-4 Finale: Van Beun Fleischeuer 6-4 7-6. DEB1, halve II M. van Overloop - B van der Gugten 1. B. Zonderop - M. Bethlehem 4-6 3. Finale: Van Overloop - Zonderop 2.' HDB: Van Beurden/Minnaar - mans/Kalkhoven 6-3 6-4 DDB: Overloop/Zonderop, 2. Weyerman sink. GDB: Bethlehem/Verkerk - Wittj /Fasel 6-1 7-6. HEB2: M. van Sterkd - T Boef 6-4 4-6 7-5 DEB2: W Vad Hoekstra 1-6 6-2 6-2. HEC1, halve j C. Vrieze - M. Willemsen 4-6 6-2 6j Jonkman - M. Volwater 6-4 6-2 B Jonkman - Vrieze 6-3 6-2. DEC1, hal nale: R. Chrispijn - M Gijben 6-4 7i Draulans - J. Geurts 5-7 6-1 7-5. n Chrispi|n - Draulans 7-5 7-6 HDC1 ze/Hillegersberg - Bavelaar/Honer 6-j 6-1 DDC1: Van der Ven/De Weger Duinen/Zandbergen-Westerhout 6-2 j 3. GDC1: Van Riet/Van Koesveld - lans/Marinelli 4-6 6-2 6-0. HEC Maassen - B. van Eeden 7-5 7-5. I M van Duyn - E. Wachter 6-2 6-2. I Poots/Reiche - Van Leeuwen/Van Ai 7-5 4-6 7-6. DDC2: Van der Plassel hoorn - De Lange/Koning 6-0 1-61 GDC2: Artist/Van de Oord - Duivesteii pijn 6-2 6-3 HEVet: A. Hofman - D. selmg 7-6 6-4 DEVet: M. Boere - P i .gers 6-3 6-1. DDVet: Van Ormondt/V) Voort - Hins/Wijnveldt 6-7 7-6 6-5 HDD 30+: Lamping/Kruit-Vinkestey sen 6-3 5-7 6-3. DDD 30+: Burning - Aandekerk/Spiering 6-3 6-4. GDQ Damen/Waasdorp - Joustra/Banen 6i 7-6. Speed Shop Open Alkemade HEC1: halve finales: B. Minnema - E ma 6-7 6-4 6-0; G. Vogler - D. Schra 4 6-4. Finale: Vogler - Minnema 4-6 1. HDC1: finale: F. ter Koele/ D. Sch P F R Stroo 3-6 6-3 6-4 GDC1: W. Damen/ E. Crama - M. v.d. He| berg/ R. Glansbeek 6-4 6-2. HEC1 35+: finale: Chr Assmann - Meer 6-3 6-1 HEC2 35+: finz Hoesintalb - R. Phillips 6-4 3-6 6-4. 35+: halve finales: E. Noest/ R v.d. i - J. Mens/ A. Uljee 7-6 6-1; Ro. Riet E. Rooderkerk - Chr. Assmann/ R. Be 6-3 6-1. Finale: Noest/ V.d. Zeeuw broek/ Rooderkerk 7-5 6-1 HDC2 halve finales: N. Bakker/ G. Klem Klein/G. v.d Weijden 6-2 6-4, C Bri. ■C. Strijk - K Fasel/ C. Schoon 6-2 6 Smith - L. de Koning/C RodderRerk' 3 DDC2 35+: halve finales: J Klink - R. Hoogenboom/C. v.d Zwetl 7 6-1; L. Driessen/ B. Holster - A. val telen/ C. Pouw 6-1 6-3. Finale: Dri| Holster - J. M. van Klink 6-4 6-0.1 35+: finale: I. Kuiper/ E. Lagerwe Akerboom/ W Hendriksen 6-2 7-5.1 35+: finale: R. Hoogenboom/ H. |Df meester - W. van Slee/ Th. Poots 3 7-5. HED1: halve finales: C. v.d. Vaart D Heijn 6-2 6-0; N. v.d. Aart - A. de B t 4 6-0. Finale; V.d. Vaart - V.d. Aart |lL 4 DED1: finale J v.d. Vlugt - M. vaSC ten 6-2 7-6. HDD1: halve finales: l]jj Aart/ J. Regoor - Th. Heijn/ G. Kerkti 6-4 6-4; R. Hoogenboom/A. v.d. Mdei Koedam/ A. Schoenmaker 6-2 6-2 lg£ Hoogenboom/ V.d. Meer - V.d. Aart/ |;n 6-1 6-2 DDD1: finale: A. Akerbod'" van Leeuwen - T. Boterbloem/ R. de|K( GDD1: finale: R. de Zwart/ A van Lfldt - K Boers/P. Siere 6-4 6-4. HED1 35+: halve finales- J. Ahling -1,1 Ruiten 6-4 1-6 6-0; Th Möllers - 1 eter 1-6 7-5 6-2. Finale: Ahling - fhf 6-3 6-1 DED1 35+: finale: J. van 0 Pouw 6-2 7-5 HDD1 35+: halve fzl C. van Gaaien/ F. Snel - C van Diente v.d. Meer 6-2 2-6 7-6; F Heemsk|7r v.d. Weijden - J Boers/H. van Veenl 3 Finale: Heemskerk/ V.d. Weijderigt Gaaien/ Snel 7-6 6-0. DDD1 35+: hikt nales: W. v.d. Kooij/ W. van Slee - Mp telein/ R. de Jeu 5-7 7-5 7-6. Finj. Roeloffs/ E. van Ruiten - V.d. Koqni Slee 7-5 6-2. GDD1 35+: finale- UQ Terlouw - E. S. van Ruiten 5-7 6-1 HD Vet.: finale: A. Koedam/ C. Tai1" H Paasman/ N. Smit 7-6 7-6. DDlIti van Dorst/ H. Paauw-Koek - R. de i,. v d. Wereld 6-2 6-3. GD Vet.: J. van' A Koedam - H. Paauw-Koek/ P. van|DI 6-2 6-7 6-2. ee Dubbeltoernooi Lisserbroek ra ale: M |>o aarschl. Dros/1K3 2. er •2;nBB1Wi g/ M. (w; Bakker/ R. Warmerdam 6-4 6-2. I finale- F. van Duijn/J. Montanus'"T, kens/ R. de Groot 6-4 6-0. DDC1 3 nale: H. Boskamp/ S. Evers Stern 5-7 6-0 6-1. GDC1: finale: M K Leijten - S. ter HaakR. Maarschl 6-1 GDC1 35+: finale: M Dr Groot -1. Geus/J Krop 6-3 6-2. HDD1: finale: C. Bakker/ R. van Eikendal/ M Heinicke 6-3 6-2; I P van Leeuwen - S. Vestering/1\/ 7-5 6-2 Finale: Donker/ Van Bakker' Van Beek 6-3 2-6 7-5. nale: M. v.d. Boom/ A.M. Berbee/ A. Warmerdam GDD1: finale: M. Kleijn/ M. i van Asperen 6-1 7-5. HDD1 35+: finale: R de Jong/ B I A. Tibboel/ F. Wekking 7-5 2-6 6- lj 35+: finale: A. v.d. Griendt/ M. Verd T Harmzen/ A Scholten 6-4 7-5. 35+: finale. L. H Salman - M. Vei|Itc A Harms 1-6 7-6 7-6. Be HD 50+: finale: N. Vreeswijk/ G. Wi A. Harms/ W. Overwijk 6-2 4-6 6-4 lte poule: 1. G. van Buuren/ R. HarvajZa K5 landelijk jeugdtoemooi De Munnl JE 16: finale: Bob v.d. Wijngaard fln< wijk) - Floris Vermeulen (Artesia) 3 6-2. Cons.: Dirk-Jan Seret (Foresj Justin Prins (Merenwijk). ME 16:1 Anouk Sterk (Leidse Hout) - Annemipl; nzer (Hillegom) 6-0 6-1. Cons.: M45 v.d. Voort (Artesia) - Bianca Gluvers, 2. JE 14: finale: Fabian Stallinga Jtei Hout) - Nick v.d. Kaay (Botesa) 5-7li 3. Cons Floris Vogel (Dekker) - Cl v d Bruggen (Merenwijk) 6-4 6-7 q' 14: finale: Kim Hoogeboom (Lm... bergh) - Annemarie Genzer 4-6 6| Cons.: Ilona de Herdt (Dekker) - Li 1 Beek (Zuid West) 1-6 6-2 6-1 JE 12: finale: Nesi llkdogan |sc| Utrecht) - Wieger Wijnen (Leidse Ha 6-2 Cons.: Jan Schelvis (Leidse P-1 Mare Meijer (Leichtlingen Did) 1 -6jda 1 ME 12: finale: Bettine de Groot Iaa woude) - Nicky Schohaus (0LTCJ geest) 6-4 4-6 6-3. Cons.: Saskia jne (Dekker) - Maaike van As (De MuniW 63 JHf JE 11: finale: Steven Brasem (Leirtf Marko Bertrams (Leichtlingen DldlJVO 6-2 ME 11: finale: Karolien HoTjg (Artesia) - Merel Aalders (Leidse Hqn 6-1. JE 10: finale: Michiel de WegeP1 Oegstgeest) - Roderick Goedegebuada se) 6-1 6-4 ME 10: finale. Mariel derwater (Zuid West) - Uschi dq (Dekker) 6-2 6-2 I

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 16