Personeel Personeel Personeel Personeel Personei CHEF ZOEKT MANUS! LEIDEN MORSKWARTIER AGENT (M/V) oproepkracht kinderopvang m/v □PQSOi PDQQCDBÏÏS BERT MULLER ZOEKT BertMuller unique uitzendburo Het moet wel vreemd lopen, wil je bij o je draai niet vinden. -Holland Casino De Koning vraagt: INSTALLATEUR E/W Kansen in tijdelijk werk ZATERDAG 22 JULI 1995 STICHTING Verpleeghuiszorg Zuid-Kennemerland De Stichting VZK biedt zorg, verpleging, behandeling, reaktivering, dienstverlening en huisvesting aan ouderen. 'Den Weeligenberg' (een psychogeriatrisch verpleeghuis met 220 bedden gelegen op de grens van Bennebroek en Hillegom) en 'Zuiderhout' (een somatisch verpleeghuis met 160 bedden in Haarlem) maken onderdeel uit van de Stichting Verpleeghuiszorg Zuid- Kennemerland (VZK). De Stichting heeft als doelstelling een sluitend zorgaanbod te ontwikkelen voor hulpbehoevende ouderen in de regio. Naast zorgverlening aan de - bewoners van de verpleeghuizen, wordt daarbij ook nauw samengewerkt met verzorgings- - huizpn en thuiszorg. Bij de Stichting zijn 625 medewerkers in dienst. Teamleider (m/v) minimaal 90%/onbepaalde tijd Funktie-inhoud: - leidinggeven aan de medewerkers en het vervangen van de kollega bij afwezigheid; - kreëren van een goed leefklimaat voor onze bewoners/patiënten; - participeren in de bewonerszorg; - onderhouden van kontakten met familieleden; - zorgdragen voor een goede werksfeer op de afdeling; - voorzitten van zorgplanbesprekingen; - toezien op het werken met zorgdossiers/-plannen; - begeleiden van het mentorschap op de unit; - toezien op de personeelsbezetting (zowel kwalitatief als kwantitatief); - toezien op de begeleiding van (leerling)ziekenverzorgenden en stagiaires; - leveren van een aktieve bijdrage aan het ontwikkelen van beleid op de afdeling; - deelnemen aan overlegsituaties, werkgroepen en kommissies; - voeren van mentor- en funktioneringsgesprekken. Funktie-eisen: - diploma HBO-V, A/B-Verpleegkundige of ziekenverzorgende, aangevuld met een manage mentopleiding (of de bereidheid deze te volgen); - leidinggevende ervaring; - personeel kunnen motiveren en stimuleren; - hoge eisen worden gesteld aan kommunikatieve vaardigheden; - ervaring met veranderingsprocessen in de gezondheidszorg; - afdelingoverstijgend kunnen denken; - groot relativerend vermogen. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring voor deze funktie vindt plaats in funktiegroep 45 van de FWG. De overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie: Neemt u dan kontakt op met Carla Schenk, teamleider, op telefoonnummer 02502-47742. Solliciteren: Richt dan uw brief, vóór 5 augustus a.s., aan Stichting VZK, lokatie Den Weeligenberg, t.a.v. Yvonne Hendriks, Personeelskonsulent, Nieuwe Weg 1, 2182 BP Hillegom. - Goede bijverdienste! Dagbladuitgeverij Damiate o.a. uitgeefster van Haarlems Dagblad en Leidsch Dagblad zoekt in (op free-lancebasis) Van belangstellenden verwachten wij dat zij aan de volgende eisen voldoen: woonachtig in Leiden bekend met het betreffende gebied (o.a. stratenkennis) goed kunnen omgaan met (schoolgaande) jeugd beschikken over voldoende ruimte voor ontvangst van onze dagbladen en bezorgers in bezit zijn van telefoon De taak van een agent omvat o.a. de volgende werkzaamheden: - het goed en tijdig distribueren van onze dagbladen en/of andere verspreidopdrachten - het aannemen en controleren vën de bezorgers - het afhandelen van bezorgklachten (o.a. nabezorging) - het verzorgen van de bijbehorende administratieve werkzaamheden. De werkzaamheden worden globaal verricht op werkdagen tussen 14.45 uur en 16.45 uur en op zaterdagen van 7.15-9.00 uur. Wij bieden een bijzonder aantrekkelijke vergoeding! BelangstellingBel op werkdagen tussen 9.00-17.00 uur naar 023-150110. U kunt ook schrijven naar Dagbladuitgeverij Damiate t.a.v. N. P. A. van Geldorp Postbus 507, 2003 PA Haarlem. huis, met 314 beef den, is een alge- iekenhuis een regionale fuUctie, waarin rel alle specia- zijn. -"Be voorberei ding valk de nieuw bouw vah Jaet bed denhuis verkeert in een vergevorderd stadium. In verband Bedrijfskinderopvang "Diakonijntje" biedt plaats aan 32 kinderen van medewerkers van het Diaconessenhuis in de leeftijd van 0-5 jaar. Per oktober a.s. is er plaatsingsmogelijkheid voor een bevoegde Functie-inhoud: Naast een aantal leerlingen en stagiaireg&ijn er bevoeg de leidsters werkzaam onder FWG 25 (maximaal ƒ3.298,- leiding van een afdelings- bruto per maand bij een zijn afgeleid van de CAO-Ziekenhutswezen. De functie is ingedeeld in hoofd. De werkzaam bestaan uit de verzorging en begeleiding van de peuter- of dreumesgro#. De kinderopvang is geopend van 07.00 - 18.00 uyr. Oproepkrachten Worden ingezet tijdens ziekte en verlof van de groepsleiding. volledige werkweek). Inlichtingen: Inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevrouw A. Moi, hoofd kinderopvang, telefoon: 071-178576 op werkdagen tussen 09.30 - 14.30 uur, met uitzondering van de woensdagen. Sollicitaties: i-diploma, bij voorkeur Schriftelijke sollicitaties IDGO-AW of LKC; een collegiale instelling hebben; - in staat zijn zelfstandig te werken. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden kunt u binnen 1 week richten aan de afdeling Personeels zaken, onder vermelding van vacaturenummer B60-3, op onderstaand adres. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op vrijdagochtend 4 augustus a.s. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Special Products is een handelsonderneming gericht op de verkoop van grafische produkten bestemd voor kinderen. In meer dan 25 landen worden onze produkten verkocht via de detailhandel of ingezet als verkoopondersteuning van merkartikelen. Ons succes Is grotendeels te danken aan het voortdurend aanpassen van ons leveringsprogramma en het inspelen op nieuwe technieken en trends. Ter uitbreiding v s huidige team zoeken wij op korte termijn e medewerker orderverwerking/chauffeur (m/v) die Iri teamverband zal zorgdragen voor het (laten) verpakken van onze produkten door thulswerk(st)ers en inpakcentrales (provincie Noord- en Zuid-Holland) waarvan bevoorrading geschiedt met eigen vervoer en het vervolgens verzendgereed maken van de orders. Voor deze functie vragen wij: - opleiding op MAVO-niveau, - leeftijd 19-21 jaar, - rijbewijs-B met aantoonbare rij-ervaring. SPECIAL CONSUMER PRODUCTS HOLLAND B.V. POSTBUS 195 2180 AD HILLEGOM Wij bieden u: - afwisselend werk, - intensieve contacten met onze toeleveranciers etc., - aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Bij architecfenbureau Hans van Egmond hebben we een flexibele klussenklaarder nodig. Een enthousiaste manus- van-alles die alle voorkomende werkzaamheden aanpakt: lichtdrukken maken, kopiëren, koerierswerk, kortom al die werkzaamheden die nodig, zijn om de zaken op het bureau gesmeerd te laten lopen. Voor deze functie zoekt onze chef de bureau een vrouw of een man met een rijbewijs, een goed humeur en een prak- fl j tische instelling. Wat voor jou |T<^KS deze job? CJ Schrijf dan je sollicitatiebrief naar Lex Seysener. Bert Muller B.V. is een landelijk opererend en toonaangevend bedrijf op het gebied van grootkeukeninstallaties. Wij adviseren, plannen en installeren professionele keukens bij klanten in o.a. instellingen, horeca en bedrijfsrestaurants. Bert Muller B.V. is een dochter van Gastronoom Holding B.V. in Almere. Voor de installatie, reparatie en onderhoud van horeca- en grootkeukenapparatuür zoeken wij een SERVICEMONTEUR M/V Uw werkgebied ligt voornamelijk in de Randstad. U heeft de beschikking over een bestelbus met toebehoren welke u in staat stelt uw funktie zelfstandig uit te voeren. Wij zoeken kandidaten met enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie met een elektro technische opleiding op MTS-niveau. U heeft een klantgerichte instelling, goede kontaktuele eigen schappen en bent in het bezit van rijbewijs BE. Bij voorkeur bent u woonachtig in Zuid-Holland. U dient bereid te zijn in een roulerend rooster ongeveer één keer per vier weken weekenddiensten te verrichten. Voor inlichtingen over deze funktie kunt u kontakt opnemen met dhr. T. Klarenbeek, Hoofd Technische Dienst, tel. 036-5397041. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan Bert Muller B.V. T.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 3007, 1300 EJ ALMERE. GROOTKEUKEN-ASSORTIMENT ELEKTROMONTEUR Voor een klant in Zoeteiwoude zoeken wij een ervaren elektromonteur. U heeft ervaring met fijn mechanisch werk. kabels trekken, kabelgoten monteren, het lezen van elektrische schema's ön ervaring met P.LC.'s. Enige kennis van technisch Engels is gevraagd U bent tevens in het bezit van eigen handgereedschap Dit is een baan voor langere tijd. Informatie; Jan Remmelzwaal BINNENDIENST MEDEWERKER VERZEKERINGEN Vooreen autodealer in Leiden zoeken wij een medewerker voor de afdeling verze keringen. U bent verantwoordelijk voor de binnendienst (verkopen verzekeringen, afhandelen van problemen, etc U heeft organisatorische kwaliteiten, bent klantvriendelijk en u kunt zelfstandig werken. Daarnaast heeft u affiniteit met verzekeringen. Informatie: Jan Remmelzwaal. Informatie: Jan Remmelzwaal. Leiden. Turfmarkt 7. tel. 071-125841 Unique mensen maken het verschil De Holland Casino's zijn de enige legale casino's die ons land rijk is. Wat betekent dat de gasten er uit zijn in een onbesproken en uiterst sfeervolle omgeving. Om te zorgen dat het onze gasten aan niets ontbreekt hebben wij voor Holland Casino Scheveningen de volgende vacatures: Parttime Medewerkers Speelautomaten (m/v) voor een dienstverband van 30,4 of 22,8 uur per week Iemand die gasten onvangt, informeert en daarnaast uitbetalingen doet. Maar die er ook voor kan zorgen dat kleine storingen snel verholpen worden. Behalve een opleiding op MAVO-niveau en kennis van electrotechniek is een redelijke Engelse en Duitse spreekvaardii heid, een representatief uiterlijk en een dienstverlenende instelli nodig. U dient bereid te zijn te werken in wisseldiensten, ook tijdens de weekeinden. Het jaarsalaris begint bij f 44.000 bruto, gebaseerd op een fulltime dienstverband. Parttime Kassier (m/v) voor 22,8 uur per week Een representatief iemand die gastvrijheid feilloos kan combineren met het uitvoeren van die regels bij het beheren v, de jeton- en wisselkas, waar de gasten fiches en muntgeld kope en verkopen. Behalve een MAVO-diploma en balie- of loketervaring met valuta's en cheques, zijn een dienstverlenende instelling en een redelijke beheersing van de moderne talen nodig. U dient bere te zijn te werken in wisseldiensten, inclusief de weekeinden. Het jaarsalaris begint bij f 43.000 bruto, gebaseerd op een fulltime dienstverband. Denkt u uw draai te kunnen vinden in één van deze vacatures en bent u tussen de 20 en 35 jaar, dan kunt u, binnei 10 dagen, een schriftelijke sollicitatie met recente pasfoto sturei aan de Personeelsfunctionaris van Holland Casino Scheveningt mevrouw M. Bollema. V^SCHEVENINGEN Administratief medewerker Voor een instelling in Leiden zoeken wij een fulltime administratief medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het verzamelen, registreren en controleren en coördineren van medische gegevens, telefoon en computerwerkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een opleiding op HAVO-niveau, goede beheersing van de medische terminologie, goede beheersing van de Duitse en Engelse taal, computerervaring en is gewend secuur en zelfstandig te werken. Het betreft een baan voor langere ti|d. Woonconsulent Voor een woningbouwvereniging in de omgeving van Leiden zoeken wij eei woonconsulent. Het betreft huurincasso, woningen verhuren, kontakt onderhouden met bewonerscommissies, beleidsplannen maken, correspondentie, huurbezwaarschriften behandelen, huursubsidieaanvragen behandelen en sociaal beheer. De vereisten voor deze funktie zijn een HBO-opleiding, een aanvullende opleiding op het gebied van verhuur- en bewonerszaken, een aantal jaren ervaring in een vergelijkbare funktie en goede kontaktuele eigenschappen. Leeftijd vanaf 25 jaar. Er wordt 36 uur per week gewerkt. Boekhoudkundig medewerker Voor een bedrijf in Wassenaar zoeken wij met spoed een boekhoudkundig medewerker De werkzaamheden bestaan uit het inboeken van fakturen, kontakt met banken, binnen- en buitenlandsbetalingsverkeer regelen, BTW- en vennootschapsbelastingaangiftes verzorgen en hulp bieden bij het opstellen van de jaarrekening Gevraagd wordt een afgeronde MEAO- opleiding, eventueel aangevuld met MBA, enige werkervaring, goede kennis van Exact en van de Engelse taal. Leeftijd tussen de 23 en 27 jaar. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wi| werken ook op afspraak uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071 -14 41 43 Wij zijn een landelijk gespreid installatiebe drijf dat zowel elektrotechnische als werk tuigbouwkundige werkzaamheden uitvoert in de utiliteit en industrie. Voor onze vestiging te Alphen aan demRLjn zoeken wij een die deze vestiging verder wil uitbouwen en daarbij administratief/technisch wordt ondersteund vanuit een bedrijf. Wij zoeken voor deze functie een kandi daat die: - in het bezit is van vakdiploma's in de elektrotechniek en/of de werktuigbouw - ruime praktische ervaring heeft in de branche - veel relaties heeft in de regio - commercieel is ingesteld - woonachtig is in de regio Als u toe bent aan een volgende stap in uw loopbaan en een grote uitdaging zoekt, dan zien wij uw reactie graag tegemoet. Ook het willen inbrengen van een klein installa tiebedrijf behoort tot de mogelijkheden. Uw reactie zien wij graag uiterlijk 1 augus tus 1995 tegemoet onder nummer: LD 06780 van dit blad. Administratief medewerker m/' luchtvracht Voor een luchtvrachtexpediteur op Schiphol zoeken wij korte termijn een ervaren luchtvrachtmedewerker. Je gai o.a. bezighouden met douanewerkzaamheden en voorraadadministratie m.b.t. inkomende en uitgaande goederen en de administratieve afhandeling t.b.v. een multinational. Voor deze functie heb je minimaal een HAVO/MBO-opleiding nodig. Heb je ervaring in de luchtvracht, spreek en schrijf je vloeiend Engels, ben je n ouder dan 30 jaar en ben je geïnteresseerd in een baan lange tijd? Bel dan maandag na 11.00 uur. Informatie bij Danilo Boekelman, tel. 020-6 53 29 11, Schiphol, Triport 2/E.v.d. Beekstr. 102. Projectsecretaresse m/v Voor een grote-engineerings contractor zijn wij op zoek een secretaresse met ervaring in een technische omgevir komt te werken voor een drietal projecten in Azië. Hierc gebeurt het secretariaatsmanagement in het Engels. Gev wordt een secretaresse-opleiding met enkele jaren relev; ervaring, zeer goede kennis van het Engels in woord er geschrift, begrip voor Duits, organisatietalent en oog v< detail. Het betreft een full-time functie voor enkele ma; Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Administratief/commercieel medewerker m/v Voor een makelaarskantoor in Leiden zijn wij op zoek r een kandidaat die baliewerkzaamheden wil gaan doen. heeft veel contact met kopers en verkopers. Daarnaast verricht u administratieve handelingen. Het betreft een part-time functie voor 2,5 dag per week. U gaat ook ec aantal dagen full-time werken. Kennis van WP 5.1 is eei must. Tevens bent u representatief! klantgericht en stressbestendig. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Linda de Ridder, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Heftruckers m/v Voor een relatie in Roelofarendsveen en in Zoeterwoudf zoekt Randstad heftruckchauffeurs die zeer zelfstandig kunnen werken. Heeft u een EVO-diploma en ervaring elektrische (Stihl-)heftruck en/of een reachtruck? Reagei zo snel mogelijk. Informatie bij Marie-Louise Cürvers, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Produktiemedewerker m/v Voor een bedrijf, gespecialiseerd in medische produkten zoekt Randstad een produktiemedewerker. De voorkeur uit naar een kandidaat met een afgeronde KMLO-opleid een LBO-opleiding. De werkzaamheden bestaan uit het produceren van borstimplantaten in een steriele omgev Wanneer u heel secuur kunt werken, dan kan Randstad interessante baan aanbieden. Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Beveiligingsbeambte m/v Bent u woonachtig in Leiden en in bezit van het basisdi Beveiliging, aangevuld met een geldig EHBO-diploma? werktijden voor deze baan zijn van maandag t/m zaterr variëren van 07.00-01.30 uur. Uw standplaats is Leiden gaat om een functie voor zeer lange tijd. Uw werkzaam bestaan uit logediensten. Informatie bij Caren Reinoud, tel. 070-3 90 56 04, Rijswijk, Haagweg 111.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 24