Man O Man, een natte droom Radio 121 komt met nieuws en pop op de mediamarkt Radio Televisie HH RIJDAG 14 JUL11995 Anneke Grönloh in jeans De zangers die ooit bekendheid kreeg met de lag evergreen 'Brandend Zand' zingt deze Ie en nog een aantal andere grote hits t|a van haar. Dat gebeurt in een program- ia van de theatergroep Jeans dat «inds |aar en dag oude en bekende ds nummers uit de jaren 50 en 60 ir m een nieuw jasje stopt en verwerkt in 2 een wervelende show. Nederland 2 19.55 North Sea Jazz Festival 95 Vanavond begint de NPS haar rechtstreekse ver van het 20ste North Sea Jazz v Festival met een samenvatting Oj traditionele opening- het Midsummer Jazz Gala. Het gala staat dit jaar in het teken van het wereldberoemde Blue Note Label. Op dit label speel den de grootste jazzmusici. Op de ga la-avond staan vooral vocalisten in de belangstelling, zoals Dianne Reeves, Lou Rawls en de Nederlandse trots a Demse Jannah. Evenals voorgaande ■A aren zullen zij optreden met het Me- ropole Orkest onder leiding van Dick Bakker. jAansluitend wordt een (deels) live y verslag uitgezonden van de eerste festivaldag.* Joop van Zijl en Tom Eg- bers houden korte interviews met de musici. Vanavond is er nog een twee de uitzending van het festival die c 23.17 uur begint en uiterlijk 01 25 uur is afgelopen. Nederland 3 20.24 Ander Afrika In het zesde deel van het dertiendelige^eisverslag moeten niet minder dan acht met geweren gewapende,militairen mee in de su pertruck om de bemanning te behoe- overvallers en andere soor ten van geweld op de weg Nairobi(Ke- T^nia). Regelmatig wordt de Ander Afri- ka-ploeg geconfronteerd met zaken, ia ARN/HILVERSUM GPD Anneke Grönloh zingt haar grote hits in het programma van de the atergroep Jeans. (Nederland 2,19.55 uur) waardoor een flinke stap terug in de tijd wordt gedaan. Op de grens tussen Ehtiopië en Kenia moet de truck die sel tanken. Dat gebeurt met automa tisch, maar alle leden van de beman ning moeten aan de handle slingeren om de benodigde 500 liter brandstof te tanken. Verder is Brandpuntverslaggever Sven Kockelmann te gast in een wildpark en maakt daar kennis met een jacht luipaard. Nederland 1 21.25 Rescue 911 In het Amerikaanse reali- ty-programma komen vanavond de volgende onderwerpen aan bod 1 Een jonge automobilist botst op een rijdende trein. 2. Een man wordt ge raakt door de bliksem. 3. Een man ontdekt een ongewone indringer in zijn huis en 4. Een gehandicapte man probeert een baby te redden die dreigt te stikken. RTL 4 21.55 The Brit Awards RTL 5 brengt de hoogtepunten van de uitreiking van de zogenaamde Brit Awards in 94 en 95. Dat is de belangrijkste muzikale onderscheiding in Engeland. Sting werd in 1994 bekroond als de beste Engelse mannelijke artiest, terwijl bij de vrouwen die eer te beurt viel aan Dina Carroll. Internationaal werden die titels vergeven aan Lenny Kravits en Björk. Take That viel tweemaal in dé prijzen met het nummer 'Pray': beste single en beste video. De editie 1995 wordt ondermeer op geluisterd met een optreden van zan geres Madonna en een wervelende af sluitende show van Elton John die een onderscheiding kreeg voor zijn to tale zeer uitgebreide oeuvre. RTL 5 -23.35 aast achteloos presenteren ex- tOS-man Eddy Willemsen en :né Garnier uit Baarn deze eek een nieuw commercieel diostation, dat vanaf de eerste eek van september gaat uit- :nden. De naam is Radio 121. wordt 24 uur per dag uitge- inden. De programmering be is aat uit popmuziek, nieuws en rs' lemaprogramma's, waarin isteraars mogen meepraten. Eddy Willemsen, voorheen nder meer presentator van ROS Nachtwacht en TROS Ak- m, is de initiatiefnemer. Radio 19 21 sluit dezer dagen een con- act met de PTT voor de door- ifte van het satellietsignaal. Volgens Willemsen kreeg Ra- radio o der heel uur nieuws 16.05 Welinge- :hte kringen. 17.07 TROS Aktua. 107 Tros Aktua. Vervolg 19.04 ROS Interaktief. 20.04 TROS Klan- inservice. 22.04 Hier en nu-sport. H.07 Met het oog op morgen 00.04- .00 TROS Nachtwacht. radio q ider heel uur nieuws. 17.04 Van tot zeven18.04 Van Staa tot ze- in. Vervolg. 19.04 De gouden greep. 04 Weekend-radio. 22.04-24.00 avond van het sentiment. radio ider heel uur nieuws 15.04 The ma- ic friends. 17.04 Rinkeldekinkel. .04 Kort en Klijn. 19.04 Spoor 7. 0.04 Paperclip magazine. 21.04 Vil- 165. 00.04Countdown café. 02.02- .00 Oh, wat een nacht. radio o 6.00 De ederlanden: Mystiek vroe gen nu. 17.00 Operette. [m 18.00 en 20.00 Nieuws. 18.04 iardiner dirigeert Israel in Egypt, ora- van Handel. English Baroque oloists en Monteverdi Choir 19.40 1 lozart: Pianosonate KV 457. Muz oor piano 20.02-02.00 North Sea azz Festival neder la nd q nederlandnederland^ rtlQ rtlQ 16.13 16.21 17.15 17.42 20.00 20.24 20.31 00.01 00.13 00.18 NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Heimelijke genoegens. Programma waarin beken de Nederlanders hun hei melijke genoegens prijs geven. Vandaag: Joost Prinsen, Linda van Dijck en Joop Braakhekke. Herh Willem Wever. Programma waarin kinde ren hun favoriete vragen stellen. Presentatie: Jo- chem van Gelder Cartoon Club. Gevarieerd tekenfilm-pro gramma Thunderbirds. Engelse poppenserie. AfI. Give or take a million (1) Trekking Bankloterij Seapower. 6-delige documentairese rie over het grote belang van de oceanen voor de mensheid. Afl. 5: Van wie zijn de oceanen? Waku Waku. Spelprogramma. Panel: Chiel van Praag, Jessica Broekhuis, Jochem van Gelder en Sandra Voete- link. Presentatie: Rob Fruithof. Herh NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht De sollicitatieshow. Bloedserieus sollicitatie- spel. Presentatie: Chazia Mourali Ander Afrika. 13-delige serie waarin KRO-presentatoren per truck door Afrika trekken. Afl. 6: Kenya en Oeganda. Presentatie: Debby Petter en Sven Kockelmann New York Police. Amerikaanse politieserie. Sipowicz en Simone zoe ken naar de moordenaar van een Aziatische man en Fancy's broer wordt beschuldigd van het aan nemen van steekpennin gen. (slot) Beyond the clouds. 7-delige documentairese rie over de veranderende Chinese samenleving. Afl. 6: Het lot van een verdwe nen familielid Trekking Giroloterij NOS-Journaal NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Einde 17.58 18.00 18.15 18.33 19.25 19.55 20.29 21.07 21.58 NOS-Journaal Eindeloze ontdekkingen Documentaireserie. Afl. 26/slot: Ruimtevaartuigen Oe teenage hero turtles in Europa Tekenfilmserie Karaoke. Liedjesprogramma 'Allo'allo. Engelse comedyserie. Afl. 4 2 Vandaag NOS-Journaal Actualiteiten NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer NOS-Studio sport. Met o.a. Tour de France, twaalfde etappe: Samt- Etienne - Mende (222,5 km) en Tourjournaal Dierenmanieren. Dierenmagazine Anneke Grönloh in Jeans. Zang- en dansshow van de theatergroep Jeans met Anneke Gronloh. Afl. 1 De leukste thuis. Home-videobloopers Blind date. Datingprogramma TROS TV show op reis. Talkshow. Gasten: Jóhnny Hallyday, Anita Ekbergen John en Greg Rice i Deadline. Documentaire over de mysterieuze dood van Mathilde Willink, (slot) i NOS-Journaal Nacht van de Nederlandse film. Met: Turks Fruit. Neder landsespeelfilm uit 1973 van Paul Verhoeven. Met: Monique van de Ven, Rut- ger Hauere.a. i Brandende liefde. Nederlandse speelfilm uit 1983 van Ate de Jong. Met: Monique van de Ven, Peter Jan Rens e.a. i Van geluk gesproken. Nederlandse speelfilm uit 1987 van Pieter Verhoeff. Met: Arend Jan Heerma van Voss, Olga Zuiderhoek e.a. i Wat zien ik? Nederlandse speelfilm uit 1971 van Paul Verhoe-, ven. Met: Ronny Bierman, Sylvia de Leur e.a. I Einde 18.10 18.15 19.00 19.30 20.00 21.53 22.00 22.16 22.34 Uitstappen! 8-delige serie waarin Harmke Pijpers reizigers in het openbaar vervoer ontmoet. Afl. 2: De tram in Rotterdam. Herh De Fabeltjeskrant. Poppenserie'. Afl.: Een on geluk komt nooit alleen Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Kabouters NOS-Jeugdjournaal Heksenketel. Engelse jeugdserie. Me vrouw Grotbags en Doris doen mee aan een wed strijd voor de gemeenste en aardigste van de stad. Wie is nou wat? Afl. 15 Lingo. Woordspel. Presentatie: Frangois Boulangé Van gewest tot gewest. Regionaal magazine. Afl.: 40 schetsboeken en een poepende tijger Drukkers gaan digitaal. 5-delige serie. Werken- aan-werk over werken in de grafische sector. Afl. 2. Herh North Sea Jazz Festival '95. Rechtstreeks verslag van het 20e North Sea Jazz Festival 'met een samen vatting van de traditionale opening Trekking dagelijkse lotto NOS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova. Actualiteitenprogramma. Presentatie: Charles Groenhuijsen North Sea Jazz Festival 1995. Verslag van de eerste fes- tivaldag Einde 16.15 16.25 18.30 19.00 19.30 19.50 20.00 Santa Barbara. Amerikaanse soap Vier uur nieuws Laurel Hardy. Amerikaanse cartoon Felix the cat. Amerikaanse cartoon The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Herh Wie ben ik? Spelprogramma. Herh Zes uur nieuws Ooggetuige. Reportages Rad van fortuin. Spelprogramma. Herh Golden girls. Amerikaanse comedyserie Half acht nieuws Weer The bold the beautiful. Amerikaanse soap De vakantieman. Informatief programma over vakantie in binnen- en buitenland Rescue 911. Amerikaanse reality-pro- gramma Muddling through. Amerikaanse comedyserie Nieuws, sport en weer Five corners. Amerikaanse film uit 1988 van Tony Bill. Met: Jodie Foster, Tim Rob- bins, Todd Graff, John Turturro, Elizabeth Ber- ridge e.a. Nachtprogramma 18.00 18.30 19.00 19.30 20.25 22.10 22.40 22.50 23.35 01.05 01.35 TV Boetiek. Homeshopping-program- ma RTL Text Samourai Pizza Cats. Amerikaanse tekenfilmse rie Family Ties. Amerikaanse comedyse rie. Herh M.A.S.H. Amerikaanse comedy Harry and the Hendersons. Amerikaanse serie Airwolf. Amerikaanse actieserie This gun for hire. Amerikaanse thriller uit 1991 van Lou Antonio. Met: Robert Wagner. Nan cy Everhard, John Harkins, Frederic Lehne, Kristin Loggia e.a. De bruiloft. Een gewone trouwerij? Herh Nieuws. Kort nieuws Ricki Lake. Amerikaanse talkshow Highlights: Best of The Brit Awards 1994 The Brit Awards 1995. Compilatie Hei elei, kuck elei aktuell Luxemburgs programma Nachtprogramma televisie morgen NEDERLAND 2 07.00 Alles kits Kinderprogramma met: KRO - Studio op stelten. Gevari eerd kinderprogramma met Paulusde boskabouter. Wat gebeurt er later. Me disch Centrum Muis, Het allermooiste ei en Ratjetoe. 07.52 Cartoon club. Gevari eerd tekenfilmprogramma met o.a. de Roze Panter. Popeye. Woody Woodpec ker en Datfy Duck 08.17 Confetti zo- mermtx. Compilatie van de Contetticlub met Captain Cockpit. Kltmrekkwizz en Kinderen van Waterland. 09.16 Einde. 09.16 Albert de vijfde musketier. Teken filmserie 09.43 Niet tegeloven 10.08 Close-up: Gespeelde levens. 10.42 An tenne. 11.12 De keuze. NEDERLAND 3 09.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.07 Einde. RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. 07.00 Telekids de wereld rond Kinderprogramma. Radioserie over bijzondere migranten HILVERSUM ANP Met een wervelende show besluit Elton John de uitzending over de uit verkoren Britse artiesten in de jaren 1994 en 1995. (RTL 5,23.35 uur) Voor slechte eters onder de kin deren hebben Turkse moeders een handige oplossing. In de köfte, kleine gehaktballetjes, worden dubbeltjes en kwartjes meegebakken. De kinderen eten stukken beter om hun zak geld aan te vullen. Nergül Karahan, de Turkse buurvrouw van VARA-verslag- gever Wim Nottroth, vertelt dat in de eerste aflevering van een serie radioreportages. De reeks, getiteld Van Belang, wordt de komende weken op Radio 5 uit gezonden. De eerste aflevering gaat over opvoedingsmethoden (17 juli, 10.00 uur). Verder brengt de verslaggever onder meer een bezoek aan een Marokkaanse gebedsgenezer. Die helpt niet alleen bij ziektes, maar ook bij relatieproblemen en schulden. In zijn praktijk in een Rotterdams bovenhuis ont vangt hij klanten uit heel Euro- dio 121 probleemloos een zend vergunning van het ministerie van OCW. ,,De eisen zijn dat je minimaal dertig procent van de kabelaansluitingen hebt daar zitten we ruimschoots boven en dat de programma's iets nieuws toevoegen en dat doen ze"* Radio 121 kiest voor een 'bre de programmering'. In de mu ziekkeus beweegt het station zich tussen die van Radio 2 en 3. 'Scherpere' popgenres zoals house, hiphop en hardrock wor den niet gedraaid. Wat betreft de nieuwsvoorziening wordt ie der uur een beroep gedaan op een groep Nederlandse verslag gevers en op het net van buiten landse correspondenten. Het station beschikt over drie hypermoderne studioruimten in Baarn (aan de Brinkzicht 20). De financiering verloopt via een participatiemaatschappij en een aantal particuliere beleg gers. Willemsen wilde geen uit geverij als geldschieter. „Dan verlies je namelijk je onafhan kelijke positie en je objectivi teit." Radio 121 geeft vijftien men sen een vaste baan. De werving van personeel is in volle gang. Namen van programmamakers kan de zegsman echter nog niet geven. Het station zal uitzenden via Eutelsat en via de kabel. La ter zullen de medewerkers me dedelingen doen over de fre quenties. Veronica gaat geheid scoren met broek-op-enkels-show pa. televisie buitenland HILVERSUM TON DE JONG Als de heren dan uiteindelijk uit de broek moeten, zit er geen dame meer op haar stoel. Ze staan er bovenop, gillend, kir rend en joelend, of verdringen zich aan de rand van de passa rei om al dat vlees een6 van na bij te kunnen keuren. Hopla! Uit, die broek! Je doet mee aan Man O Man, of je bent een watje. Erwin, Hans en Lars doen mee aan Man O Man, en dus gaat de pantalon op de enkels. (Slip of boxershort toegestaan.) Man O Man is een van de eer ste programma's waarmee het commerciële Veronica vanaf september gaat uitpakken. Acht sportieve jongens leveren zich in elke aflevering over aan de grillen van honderdvijftig 'kriti sche' jongedames, die met een genummerd knoppenkastje van hun voorkeur voor deze of gene bink blijk kunnen geven. Wie zich in de gunsten van het uit gelaten publiek mag verheugen heeft mazzel. Die mag door naar de volgende ronde, mis schien zelfs de finale en dus naar de kans om een fonkelen de motor te winnen. Ben je lelijk, kun je niet dan sen, staan je ogen raar, heb je geen tekst of te weinig (of te veel) haar op je borst, dan ben je de klos. Plons! Dan kukel je door een zetje van een kortge rokte juffrouw achterover in een Hans Kraay jr., presentator. zwembad. Het leven van de ijdele man is soms écht een nat te droom. Man O Man komt oorspron kelijk uit Australië. Bij Veronica is de presentatie in handen van Hans Kraay jr., die na zijn film pjes voor TV Sport zijn eerste grote programma maakt. Keurig in het pak, zonder de kans om zelf te water te raken, en popu lair bij de dames, die zich na af loop met hun klikklak-came- raatjes om hem verdringen. Goed voor het ego. Op aandringen van 'publieks- opwarmer' Diederik zingt het publiek hem bovendien gere geld toe: 'Lekker ding! Lekker ding! Lekker ding!', maar dfe kwalificatie is (kennelijk) ook van toepassing op de drie fina listen Erwin, Hans en Lars. Zij hebben Richard, Nico, Marco, Theo en Marcel dan al in de plomp zien verdwijnen. Het is een bikkelharde afval race. De eerste twee kandidaten gaan al op hun uiterlijk te water, en de nummers drie, vier en vijf mogen afdruipen na een eigen 'act', een dansje met een beval lige dame en een vragenrondje met Hans Kraaij. Terwijl Man O Man toch ei genlijk zo n wonderlijk geëman cipeerd programma is. Hon derdvijftig meiden, de meesten op verzoek gestoken in avondkleding (de kortste rokjes, de grootste splitten, de diepste decolletés en de hoogste hak ken), die het lot bepalen van ze ven overmoedige kerels en één winnaar. Slechts één keer gaat er iets fout. Wanneer kandidaat Lars ('Lekker ding! Lekker ding! Lek ker ding!') voor het onderdeel 'versieren' een blondine uit het publiek trekt en aan een tafeltje zijn hele repertoire versiertech- nieken af wil draaien, worden de opnamen stilgelegd. De blonde blijkt voor de tweede keer bij een voorronde aanwezig en wordt prompt ten tweede male op het podium ge trokken. Dat kan niet. Lars dient zich te hervatten. Hij komt op nieuw op, pikt dit keer een don ker meisje van de eerste rij, en zegt dan met stalen smoel: „Je moet weten: ik val erg op don ker." Veronica gaat geheid scóren, met Man O Man. De dames kunnen zich verlustigen aan de kandidaten, en voor de heren is er het weelderige, soms oogver blindende publiek. Het is een klein wonder dat het program ma niet eerder op de Neder landse buis te zien was. radio eder heel uur t/m 17.00 en 07.30 feuws 15.02 Opium radio, 17.08 adio UIT. 18.02 Actualiteiten- en re- 'gieus programma in het Arabisch. 8.45 Actualiteiten in het Turks. 9.00 Nieuws en actualiteiten in het urks 19.45 Nieuws en actualiteiten het Marokkaans en Berbers. 20.30 lieuws en actualiteiten in het Chi- ees 21.00 Licht en uitzicht. 21.40 eken wijzer 22.00 De avonden, it om: ca. 22.15 De Leestafel; ca. •00 De wijde blik, ca. 23.50 Week- Juiting. speelfilms op televisie VRIJDAG The Sins of Rachel Cade 1961 - USA) Angie Dickinson is een missiezuster in Belgisch-Congo die een moeizame ro mance beleeft met neergestorte piloot. Doorsnee drama van Gordon Douglas met ook Peter Finch. BBC 2 19.00 Kramer vs. Kramer (1979- USA) Met Oscars overladen echtscheidingsdrama rond zoontje Dustin Hoffman en Meryl Streep zitten elkaar overtuigend dwars in deze gevoelige film van Robert Ben- BRTN 1 20.30 La vengeance du serpent a plumes (1984 - F) Mislukte komedie van Gé- rard Oury met de befaamde clown Co- luche die Parijs appartement erft, waarin twee aantrekkelijke anarchistes wonen. Met onze Maruschka Detmers. BRTN 2 22.35 The Ritz 1976 - USA) Vreemde kome die van Richard Lester over schoon zoon van Italiaanse peetvader, die hem wil laten ombrengen. De schoonzoon vlucht in homosauna, wat hem niet helpt. Met Jack Weston en Jerry Stiller. Ouitsland 2 22.50 La cage aux folies II (1980 - F/I) Zwak vervolg op eerste deel. Travestiet is in bezit van geheime formule waarop me nigeen het heeft voorzien. Spektakel genoeg, maar lachen..? Komedie van Edouard Molinaro. Duitsland 1 22.50 The Dirty Dozen (1967 - GB/USA) Bru te, ongewone oorlogsfilm van Robert Aldrich over militaire missie tegen Hit- Ier. Het 'team' bestaat uit ter dood ver oordeelde criminelep. Met Lee Marvin en John Cassavetes. BBC 1 23.20 Turks fruit (1972 - NL) Succes van Paul Verhoeven naar het boek van Jan Wolkers. Onstuimige jonge kunstaka- demiestudent raakt na korte relatie vriendin kwijt aan kanker Met Rutger Hauer en Monique van de Ven. Nederland 2 23.45 Five Corners 1988 - USA) Het harde leven in de Bronx anno 1964 met Jodie Foster en John Turturro als vrijgelaten crimineel. Sterke bijrol van Tim Rob- ni). bins als eenvoudige Ierse arbeider. Re- Duitsland 1 gie was van Tony Bill. Drama. RTL 4 24.00 Indio black sai che ti dico: sei un grand figliodi... (1970 - UYul Brunner speelt Mexicaanse bandiet die goudschat van Oostenrijkse keizer wil roven. Western van Frank Kramer (Gianfranco Paroli 1.10 Royal Flash (1975 - GB) Komedie van Richard Lester over Britse militair die Spaanse vrouw leert kennen. Men wil hem echter dwingen met hertogin te trouwen. Met Malcolm McDowell en Britt Ekland. Duitsland 2 0.30 The People Under The Stairs (1991 - USA) Bizarre horror van Wes Craven over negerjongetje dat inbreekt bij twee huisjesmelkers die van SM blijken te houden. Onvoorspelbare afloop Met Brandende liefde (1983 - NL) Platte Wolkersverfilming van Ate de Jong. Pe ter Jan Rens speelt jonge kunstschilder die m het huis van zijn hospita aantrek kelijke vrouw aantreft. Ook met Moni que van de Ven. Nederland 2 1.30 Le charme discret de la bourgeoisie (1972 - F) Klassiek komisch drama van Luis Bunuel over burgerlijk gezelschap dat eens lekker wil gaan eten maar steeds vreemdere dingen beleeft. Met Fernando Rey. BBC 2 1 40 Night of Dark Shadows 1971 - USA) Voorspelbare horror van Dan Curtis over jong paartje dat in oud huis gaat wo nen. Dan nemen geesten bezit van het brem van de man. O jee! Met David Selby en Lara Parker BBC 1 1.45 Van geluk gesproken (1987 - NL) Pjeter Verhoeff tekent voor deze Nederlandse komedie naar het boek van Marijke Hö- weler. Zeer verschillende bewoners van Amsterdams pand en hun belevenis sen. Met o.a. Olga Zuiderhoek. Nederland 2 3.05 Wat zien ik? (1971 - NL) Vroege film van Paul Verhoeven naar verhalen van Albert Mol over het prostitutiemilieu in Amsterdam. Toen alles nog gezellig en smeung maar niet ranzig was. Met Syl via de Leur. Nederland 2 4.40 BRTN 1 17.35 Sinja Mosa. 18.00 Journaal 18.10The bold and the beautiful. 18.35 Paradise Beach. 19.00 Neighbours 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbe richt. 20.00 Zonnekloppers, zomerma- gazine. 20.30 Kramer vs. Kramer, speel film. 22.15 Tips voor trips. 22.25 Jour naal en sport. 22.45 Hearts afire, come dyserie. 23.10 Weerbericht. BRTN 2 14.30 Sport extra: Rechtstreeks verslag van de 12e etappe van de Tour de Fran ce 17.05 Einde. 17.55Samsonclip 18.00 Tik tak 18.08 Thunderbirds. 18.30 Disney Festival. 19.00 Parker Le wis, comedyserie. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbericht. 20.00 Fresh Prince of Bel Air 20.25 National geogra phic, documentaireserie. 21.20 Tips voor trips 21.29 KENO-uitslagen 21.30 Journaal en sport. 21.58 Weerbericht. 22.00 Paardenkoersen, 22.05 Tourjour naai. 22.35 La vengeance du serpent plumes, komedie. 00.20Coda. DUITSLAND 1 15.03 Nordsee ist Mordsee, speelfilm. 16.30 Alfredissimo!, culinair magazine. 17.00 Tagesschau 17.10 Brisant 17.40 ARDvoracht 17.50 Tagesschau-Tele- gramm. 17.55 Verbotene Liebe, serie. 18.00Verbotene Liebe. Vervolg 18.25 Manenhof. serie 18.49 Tagesschau Te legramm. 18.54 Auf Achse, serie. 19.53 Das Wetter im Ersten. 19.58 Heute abend im Ersten 20.00 Tagesschau. 20.15 Amico mio, ziekenhuisserie. 21.45 ARD-exclusiv. 22.15 Tagesthe- men. 22.50 La cage aux folies II, kome die. 00.25 Nachtmagazin 00.45 Nur ses, comedyserie. 01.10 Indio black sai chetidico Sei ungran figliodi. wes tem 02.50 Saustark. muziek en humor 03.20 Zuschauen - Entspannen - Nach denken. 03.25 Text aktuell DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.05 Heartbreak High, serie. 16.55 Sport heute. 17.00 Heute. 17.08Lenderjournal. 17.55 Zwei Münchner in Hamburg, serie. 18.00 Gu ten Abend. Vervolg. 19.00 Heute. 19.20 Weerbericht. 19.25 Gezeiten der Liebe, serie. 20.15 Derrick, misdaadserie 21.15 Die ZDF reportage: Ein Komgauf der Klippe 21.45 Heute-journal 22.20 Aspekte 22.50 The Ritz, komedie. 00.15 Heute nacht. 00.30 Royal Flash, komedie. 02.05 Text aktuell DUITSLAND 3 18.00 NRW Nachrichten. 18.05 KuK 18 30 Konto. consumentenmagazine 18.45 Aktuelie Stunde. 19.25 Fenster programme der Landesstudios. 19.45 Hobbythek, vnietijdsmagazine. 20.15 Sommer jeck sin?' Hoogtepunten van een zomerfeest 21.00 WDR aktuel l 21.15 Lustfaktor 10, spelshow 22.00 B trifft, talkshow. 23.00 Rückblende, serie documentaires. 23.15 Freude, Ruhm und Schmerz - Gran Teatre del Liceu, documentaire 00.10 Zwölf GesSnge aus 'Carmma Burana'. ballet 00.40 Nachrichten 00.45 Nachtprogramme ring. BBC 1 16.05 Gourmet Ireland. 16.35 The Flint- stones. 17.00Tom and Jerry. 17.10Cas- per classics. 17.15 Run the risk, spel show 17.35 Highlander, actieserie. 18.00 Newsround. 18.05 Record brea kers. 18.35 Neighbours. 19.00 Nieuws en weerbericht 19.30 Regionaal nieuws. 20.00 The weekend show. ma gazine 20.30 Tomorrow's world, pop - wetensch. magazine. 21.00 Due south, misdaadserie 21.50 Hotshots, natuur serie 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.30999 Programma rond het werk van de reddingsdiensten. 23.20 The dir ty dozen, oorlogsfilm. 01.45 Night of dark shadows, speelfilm. 03.15 Weerbe richt. 03.20 Einde. BBC 2 16.00 Nieuws en weerbericht. 16.05 At the risk of our lives, documentaire. 16.55 Nieuws en weerbericht 17.00 The unholy wife, speelfilm. 18.00 The unho ly wife. Vervolg. 18.30All inthemind 19.00 The smsof Rachel Cade, speel film. 21.00 Ready, steady, cook 21.30 Gardeners'world 22.00 RabC. Nesbitt, comedyserie. 22.30 The all-new Alexei Sayle show 2, humor en sketches. 23.00 Monty Python's flying circus. Aansl.: Vi deo nation shorts. 23.30 Newsnight 00.15 The vibe, muziekquiz. 00.45 Weerbericht. 00.50 A tribute to Rory Gallagher, muzikaal portret. 01.40 The BBC 100 season: Le charme discret de la bourgeoisie, speelfilm 03.25 Einde. CNN 16.30 World sport. 17.30 Business Asia. 18.00 Business Asia. Vervolg 20.00 World business today. 21.001nternatio nal hour. 21.30 O.J. Simpson special. 23.00 World business today update 23.30 World sport 00.30 Showbiz today. 01.30 Moneyline. 02.00 Prime news. 02.30 Inside Asia. 03.00 Larry King live. 04.30 Showbiz today. 05.30 O.J. Simpson special. MTV 16.00CineMatic. 16.15 Hanging out. 17.00 News at night. 17.15 Hanging out. 17.30 Dial MTV, 18.00 The real world London 18.30 Hanging out. 20.00 Greatest hits. 21.00 Most wanted. 22.30 Beavis Butt-head. 23.00 News at night. 23.15CineMatic. 23.30Oddities 00.00 Partyzone. 02.00 Night videos. 08.00 Emde. RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser. 17.00 Jeopardy! 17.30 Unter uns. 18.00 The bold and the beautiful 18.30 Explosiv Tele gramm. 18.45 RTL aktuell. 19.10 Explo siv - Das Magaziri 19.40Gute Zeiten, schlechte Zeiten 20.15 A woman scor ned, thriller 22.00 Marked for murder, actiefilm. 23.40 RTL Nacht|Ournal 00.10 Cheers 00.40 Married with children. 01.05 Haus der Vergessenen, horrorfilm. 02.45 Lance never too young to die, actiefilm. 04.20 Das A Team. 05.10Tekenfilmserie. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT Business tonight, 18.00 Today. 19.00 ITN World news 19.30 Athletics world weekly 20.00 X-kulturc 20.30 Dateline. 21.30 Holiday destina tions. 22.00 ITN World news 22.30 The tonight show 23.30 Real personal. 00.00 FT Business tonight 00.20 US market wrap. 00.30 NBC Nightly news. 01.00 The tonight show. 02.00 Honkbal. TV5 16.00 Nieuws 16.10Régionsgourman des. 16.25 Bibi et ses amis 17.05 La chance aux chansons. 17.45 Questions pour un champion 18.15Visions d'Amérique 18.30 Nieuws en weerbe richt. 18.55 Revue de presse. 19.00 Pa ris lumières. 19.30 Belgisch nieuws 20.00 Passe-moi les jumelles. 20.55 Complement 21 00 L'enigme du chris tal 21.55 Météodescinq continents. 22.00 Frans nieuws. 22.30 Taratata 23.45 Interieur nuit. 00.30 Nieuws, weerberichtenTour-|Ournaai 01.10Vi sionsd'Amérique. 01.25 37i502.40 Striptease. 02.55Tell quel 03.25Télé texte. 04.00 Pegase. 05.00 Temps pré sent.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 11