Sanchez is echte concurrente Plijnaar houdt hoofd koel Lek overwint na waterballet in Hillegom Sport Boogmans buigt voor constante Fleischeuer Leidsch Dagblad Tennis CircuitB00 Dextro ///////enemy MAAI NDAG 10 JULI 1995 chef willem spierdijk. 071 356464. plv -chef rob onderwater. 071-356463 Negentiende titel voor Navratilova Iionden Martina Navratilova heeft gisteren haar negentiende Wimbledontitel behaald. Ze won met de Amerikaan Jonathan Stark het gemengd dubbel. In de finale versloegen ze de Ameri- ^ijcaanse Gigi Fernandez en de Tsjech Cyril Suk met 6-4 6-4. Met mïhaar negentiende titel, waarvan zij er negen in het enkelspel be- kjhaalde, is Navratilova er nog één verwijderd van evenaring van record van Billie Jean King. Die verzamelde twintig Wimble- don-kampioenschappen, waarvan zes in het enkelspel. Records sneuvelen op Wimbledon ionden Wimbledon 1995 was het Wimbledon van de records. Ze sneuvelden in alle soorten en maten. Van het aantal toe schouwers via diskwalificatie tot de duurste aardbei ooit. Het grand-slamtoernooi trok de afgelopen dertien dagen 384.000 toeschouwers naar de Church Road. Dat was een record. Het oude stond op 377.973. Tim Henman werd de eerste gediskwali ficeerde speler in 113 jaar Wimbledon, Jeff Tarango was de eer- ite die wegliep, Murphy Jensen de eerste die niet kwam opda- ;en. Het meest besproken record op Wimbledon 1995 betrof •venwel de aardbei. Eén aardbei zonder Devonshirecream kost te 85 cent. Met cream 1 gulden 10. Een bloody shame" vonden de Engelsen. De aardbeien werden dan ook geboycot. Er werd slechts twaalf ton verkocht. Amper een halve ton meer dan vorig iltingh zeker van Grand Slam Cup iden» Na drie van de vier grand-slamtoernooien is Jacco El- ingh zeker van deelneming aan de Grand Slam Cup, begin de- :ember in München. Door zijn plaats in de kwartfinales verdien- le Eltingh op Wimbledon 150 punten. Aan de Grand Slam Cup lemen de beste zestien spelers van de vier grand slams deel. De winnaar in München verdient twee miljoen dollar, de deelne- ners ontvangen als startgeld 100.000 dollar. Na Wimbledon gaat iampras aan de leiding in het klassement met 1052 punten vóór Agassi met 1050. Eltingh staat achtste met 340 punten. Bruguera huurt McEnroe in ■ONDENJohn McEnroe wordt de coach van Sergi Bruguera op hardcourt. De Amerikaan begeleidt de Spanjaard tijdens de US Open en de voorbereiding er op. Beide partijen zien de samen werking als een experiment. Na evaluatie van de US Open be slist McEnroe of hij het dienstverband met Bruguera voortzet. Verloren Wimbledon-finale mede dank zij Spaanse propaganda voor vrouwentennis De plechtigheden waren voorbij en de Wimbledon- schaal was weer in goede handen bij Steffi Graf. Maar Arantxa Sanchez Vicario wilde op de valreep de hoofd prijs ook even vasthouden en griste die pardoes uit han den van de Duitse winnares, die verbaasd de kleine schaal in haar handen kreeg gedrukt. Sanchez deed het voor de grap en voor de symboliek. De kleine Catalaanse won de finale immers ook een klein beetje. londen 820.000 gulden voor twee we ken werk, Sanchez de helft. Graf incasseerde haar zeven tiende Grand Slam-titel en ei genlijk kon dat moeilijk uitblij ven. Na haar rugblessure begin dit jaar is ze ijzersterk terugge keerd in het circuit. Ze verloor dit jaar nog geen wedstrijd (32- 0) en gaf pas vier sets af, waar van twee op Wimbledon. Dat ze een jaar geleden op 'haar' toer nooi in de eerste ronde werd uitgeschakeld door Lori McNeil IRCUITIN CIJFERS NICUM ISTRICTSKAMPIOENSCHAPPEN EB1: F, Ubels - R. Kuiper 6-1 6-4. J, A ueloffs - E. Bolten 6-7 6-2 6-3. HEB2: B b inder Feen - R. Rijnsburger 6-7 7-5 6-3. I EC1: M. van Velzen - M van Teeffelen 6- ™6-6 ret.P van Trotsenburg - J. van der •est 6-4 7-5, A, Natzijl - M Kiewit 6-2 6- S. Kraan - F. Copier 6-1 6-0, J. de Mooy l van de Hof 7-5 6-2, J van Delft - B. n der Velden 3-6 6-3 6-3, R. Zandvliet - Volwater 6-1 6-1. DEC1: K. Wilbrink - Zwerver 6-1 6-1. HEC2: W. Koop - M. igt 6-2 7-6, R. Hofkes - G. Gravekamp 11 6-4, R. Hofkes W. Koop 6-0 6-4 :C2: E van der Wiel - S. Dekker 6-2 6-1 Bakker - M Duivestein 6-0 6-0. HDC: Rooy/Zandvliet- De Jong/Poots 6-1 6-1. GDC: Van santen/Van Deursen - Spring vloed/Visser 7-6 6-2. HED1: B van Delft - F. Abrahams 3-6 6-3 ret., M. Driesen - R. Melet 6-1 6-3. D. Smittenaar - T. Botman 6-1 6-2, V. van Asperen - S. Vesterlng 4-6 6-0 6-4 4-6 6-0 6-4, R. Verdegaal - R. van Gmkel 7-6 7-6, D. van Veen - W. Parlevliet 5-7 6-1 7-5, S. Nube - H Staderman 6-1 6-2, R. de Groot - M. Kroon 6-0 6-2, J. Ver degaal - N. van Oosterhout 6-2 6-0, M Righart van Gelder - B Westgeest 6-4 7-5, De Groot - R. Verdegaal 3-6 6-3 6-3. R. Righart van Gelder - M. Hoekstra 5-7 6-1 6-2, M. barna - P Timmerman 6-0 6-1. R. Gunthardt - B. van der Ven 7-6 6-3, J Tromp - P. Batoumis 6-4 7-5, DED1: A. Weyers - A. Feyaerts 0-6 7*6 6-4, J. Brand -J. van Vliet 6-0 6-0 Iedereen voelde zich zaterdag middag winnaar, zelfs de groot ste verliezer van de spannende eindstrijd, Sanchez Vicario. Het duel was pure reclame voor het vrouwentennis en dat is geen overbodige luxe. In de heroï sche strijd greep Graf na twee uur en twee minuten haar zesde Wimbledon-titel: 4-6,6-1, 7-5. Het was de elfde game van de derde set, die een finale vormde in een finale. Op 5-5 duurde het maar liefst twintig minuten voordat er een spel kon worden bijgeschreven. Uiteindelijk trok de 26-jarige Graf aan het langste eind en brak zij de service van de Catalaanse. De game duurde 32 punten, het stond dertien keer deuce en Graf had zes breakpoints. Soms duren rallies in het vrouwenten nis lang omdat aan beide kan ten de bal risicoloos heen en weer wordt 'geprikt', maar nu gingen beide tennissters voor een punt. De game duurde bij na zo lang als de snelste wed strijd die Graf ooit won (27 mi nuten). „Het voelt geweldig om zo'n game na twintig minuten te winnen," zei Graf na afloop. Wie weet wat er was gebeurd aJs de Duitse alle breakpoints had verprutst. Dan had ze misschien kort voor de prijsuitreiking niet zo snel de box opgezocht om haar familie en trainer Heinz Gunthardt te omhelzen. Nu leidde ze met 6-5 en serveerde de wedstrijd uit tegen de ge knakte Sanchez. Graf kreeg is iedereen alweer vergeten. Ge ruchten als zou Graf vroegtijdig afscheid nemen, omdat de pijn in haar rug nog steeds opspeelt, werden bij het begin van dit toernooi meteen ontkracht. „Ik reken er op dat ik hier volgend jaar weer sta." Verliezer Sanchez was na af loop trots op haar prestatie. „We hebben allebei geweldig gespeeld. Deze finale betekent veel voor het vrouwentennis. Het is de beste wedstrijd die ik Steffie Graf wordt gefeliciteerd door ten op Wimbledon. ooit verloren heb", zei de 23-ja- rige terrier uit Barcelona, die op gras aantoonde meer te zijn dan een gravelbijter en een base- liner. Net als dat andere loop wondertje bij de mannen, Mi chael Chang, heeft ze haar ser vice verbeterd en ze durft zo nu en dan zelfs het net op te zoe ken. Sanchez bewees dat ze meer kan dan ballen terugbren gen. De roep om Monica Seles ver stomde zaterdagmiddag een beetje. Het was een saillant ge geven dat de 'grote afwezige' diezelfde avond in Amerika een persconferentie gaf waarin ze aankondigde terug te willen ke ren in het circuit. De 21-jarige een niet nader geïtenficeerde vriend Amerikaanse is al ruim twee jaar afwezig, nadat ze in april 1993 in Hamburg in de rug was gestoken door een toeschou wer. Seles kondigde aan de US Open (begint 28 augustus) te willen spelen en misschien nog een toernooi ter voorbereiding daarop. Op 29 juli speelt ze in elk geval een demonstratiewed strijd tegen Martina Navratilova in Atlantic City. De afwezigheid van Seles wordt als een groot gemis ervaren in het vrouwen tennis omdat zij wordt gezien als de enige concurrente van Graf. De agressieve baseliner won zeven van de laatste acht Grand Slams die ze speelde. op de tribune na haar zwaarbevoch- FOTO AP „Ik moet proberen om nu al les achter me te laten en weer gelukkig worden via het tennis", zei Seles die aangaf dat haar va der haar overtuigde van het feit dat ze moet terugkeren. Vanuit Duitsland heeft ze veel brieven gekregen van fans die haar vra gen om in haar speelschema ook een Duits toernooi op te nemen. Seles: „Dat zal niet meevallen, ik denk nu nog vaak aan het incident." Wellicht klampt Seles weer aan bij de wereldtop en komt de tweestrijd met Graf terug. Zo niet dan is Sanchez zo nu en dan een aardig alternatief. 'd OORSCHOTEN. Ie finale van het Rabo/ Triple ce A ***-toernooi op Forescate 'J( racht niet het hoge niveau raar vooraf op gehoopt was, en ïaar in ieder geval wel span- ieI ing. Wibo Plijnaar hield zijn irn oofd het koelst in de hitte te- m en Bobby Altelaar. Plijnaar ze- n evierde met 7-5 3-6 7-5, maar 01 aar had het lang niet de hele redstrijd naar uitgezien, Je Lindstrijd Ie eindstrijd in Voorschoten 2' ras er een tussen een speler die an het begin van zijn tennis- j1 )opbaan staat en eentje die 11 ich er min of meer bij neerge- :gd heeft dat het halen van de 'ereldtop te hoog gegrepen is. lijnaar heeft het een tijdje in I™ iet satelliet- en challenger-cir- uit geprobeerd, maar boekte te 'einig successen om zich er og langer vol voor in te zetten. )e Amersfoorter, die vorig jaar U log in de competitie de kleuren 'an Unicum verdedigde en nu h )ij Groenekan speelt, is gestopt {net full-time tennis en wil zich neer concentreren op een - naatschappelijke loopbaan. Altelaar daarentegen is nog ong - hij werd afgelopen vrijdag gertjan van geen 19 jaar - en staat aan de wieg van zijn tenniscarrière. Dat Al telaar nog onervaren is bleek gedurende een groot deel van de wedstrijd. De Amsterdam mer, die in de competitie uit komt voor Amstelpark, vertoon de een meer dan gemiddeld sla genarsenaal en bracht Plijnaar voortdurend in de problemen. Hij speelde sterk vanaf de base line met krachtige groundstro- kes, maar toonde ook met een reeks stopvolley's aan, dat hij over veel balgevoel beschikt. Maar ook Plijnaar liet zich soms van zijn goede kant zien. De Amersfoorter, die volgens zichzelf zijn slechtste wedstrijd van het toernooi afwerkte en niet de indruk wekte dat hij het erg naar zijn zin had op jde baan, liet zien over een goed re actievermogen te beschikken. Veel servicereturns waren voor Altelaar te scherp om er nog een goede volley op te laten volgen. Toch had hij lang het betere van het spel. Op de beslissende momenten evenwel, liet hij het te vaak af weten. In de (verloren) eerste en derde set kwam hij meteen via een break op voorsprong. Hij creeërde zich nog meer breek- kansen op de service van Plijn aar, maar wist er te weinig te verzilveren. Plijnaar werkte ze vaak echter met groot machts vertoon weg. Op de beslissende momenten produceerde hij zijn beste op- passeerslagén en kon zo uit de problemen blijven. De keren dat Altelaar zelf break points tegen kreeg ging het vaak ook mis en dat kostte hem de kop. Ook een scheidsrechterlijke dwaling bracht hem even uit zijn ritme. Op 2-3 40-30 viel een forehand van Plijnaar duidelijk buiten de lijnen. Altelaar stopte de rally maar kreeg nul op het rekest, toen de scheidsrechter de afdruk kwam controleren. De umpire wees een totaal an dere plek aan en was niet te ver murwen. Altelaar verloor het punt en twee punten later zelfs de game. Hij rechtte zijn rug en kwam knap nog even terug door Plijnaars opslag te breken (3-4), maar ging in de laatste game in de fout. Een op het oog scherpe stopvolley werd door Plijnaar nog gehaald, waarna Altelaar de lob nietmeer juist kon verwerken. Het leverde hem twee matchpoints tegen op. Het eerste kon hij nog onge daan maken, maar het tweede leverde Plijnaar de winst op. Na het wisselen van racket zat deze bespanning niet lekker voor Bobby Altelaar. Hij loste het gisteren op door er regelmatig even op te gaan staan. Het zou niet baten. Wibo Plijnaar was hem in drie sets de baas. FOTO LOEK ZUYDERDUIN voorschoten gertjan van geen Waar een A-toernooi verspeeld wordt, verwordt het B-onder- deel vaak tot onderschoven kindje. Jeroen Boogmans en Mark Fleischeuer streden giste ren om de B-titel op het Rabo/ Triple Ace A-*** toernooi van Forescate op de incourante tijd van 12.00 uur. Met het gevolg dat er bijna geen toeschouwers waren voor de op papier toch interessante partij, door thuis- speler Fleischeuer gewonnen met 7-5 6-4. Fleischeuer won omdat hij zich de meest constante tennis ser toonde. Boogmans had dui delijk zijn dag niet en kon de rally's vaak niet dicteren en ze ker niet volhouden. Een onge bruikelijk aantal 'mishits' ver trok van zijn racket, waardoor hij nooit lekker in de wedstrijd ?at. Met Boogmans zat het, gek genoeg, in het begin van de wedstrijd wel goed. Hij brak al op 2-1 de opslag van zijn oppo nent, maar raakte daarna de weg kwijt. Fleischeuer scoorde vier games op rij, liet Boogmans nog wel even terugkomen door op 5-4 een zwakke servicegame te spelen met een dubbele fout op break-point, maar cadeau tjes van Boogmans wierpen hem de set in de schoot. Ook Boogmans sloeg op 5-5 30-40 een dubbele fout. Fleischeuer liet de tweede kans om de set te grijpen niet liggen. Een vroege break op 1-1 in de tweede reeks was vervolgens voldoende voor Fleischeuer om de winst binnen te halen. Barbara van der Gugten streed op twee fronten in de B- categorie. In BI moest ze Heddy Boers laten gaan: 6-2 3-6 6-1. In B2 kon Van der Gugten wel de winst pakken. De Rijnsburgse in Unicumse dienst versloeg voor malig Forescate-speelster Eve line Poell. Thuisspeler Erik-Paul van Weeren won in B2 ten koste van Pieter Guyt. Van Weeren, groundsman van de organise rende vereniging, won met 7-5 5-7 6-3. Mariëlle Patiwael domineerde in Cl. Hanneke Rothbarth was niet opgewassen tegen de Uni cumse: 6-2 6-1. Walther van Schie scoorde zijn eerste Cl- overwinning van het seizoen. De Merenwijker bleef favoriet Jurriaan de la Bey in drie delen voor: 6-2 4-6 6-2. illegom/hazerswoude ter klein/tennismedewerker Vat een boeiende en fraaie fi- ïaledag van het tennistoernooi m fan HiÜegom had moeten wor- t, len. viel gisteren vanwege on- lergespoelde banen letterlijk in Jiet water. De favorieten in B, heo Lek en Marieke Bethle- iem, bleven in de hal echter -e )ok overeind. Luttele kilometers 30 'erderop werkten de wedstrijd- ,n eidingen van Rijpwetering het t 15+ dubbeltoernooi en van Sas- lenheim het landelijk K5 jeugd- oernooi zonder problemen af. Het Hillegomse sportpark 'De Zanderij' was al eerder het to- ieel geweest van omstuimige Weersomstandigheden. Maar een wolkbreuk, zoals die giste- en het park overspoelde, was in 1e veertigjarige geschiedenis van de vereniging nog niet voorgekomen. De hoogtepun ten bij het open toernooi van de club, die dit jaar het achtste lus trum viert, werden door de ge ringe tribunacapaciteit in de hal en de erg tropische buitentem peraturen grotendeels aan het toeschouwersoog onttrokken. Een trainingspartijtje tussen Tom Bulters en Marco van Trigt, die komende week in de dubbel-Masters van het Neder lands satelliet-circuit speelt, was op de eerste droge buitenbaan nog een welkome toegift. Theo Lek (een toepasselijke naam in deze situatie) kreeg lange tijd uitstekend weerwerk van finalist Mare Nagelkerken. De hoofd klasser van het Amstelveense Overburg won tenslotte de pro set met 8-6. De man van TEAN had Martijn Zandvliet uit de eindstrijd gehouden. Jan-Wil lem Gilijamse hield de B2-titel in eigen huis. De clubgenote van Nagelker ken, Marieke Bethlehem, was met afstand de sterkste bij de vrouwen. De Alphense, op de Bahlmann Open al winnares van het toernooi van haar eigen club, bleef in de halve finale ex- Hillegomse Petra Wessels in twee sets voor. In de slotronde moest Henriët Hulsebosch van het Heemsteedse Merlenhove er met 8-2 aan geloven. Renee Crama werd door haar in de halve finale uitgeschakeld. De dubbelfinale bij de mannen werd een serviceduel, waarin Onno Guinau en Jeroen Vink voor de winst op Michel van Beek en Paul Kortleve voldoen de hadden aan een break in de laatste game. Petra Janssen was goed voor twee eerste prijzen, in het vrouwendubbel met Con nie Vreeswijk en de mixed met Theo Lek (tevens zijn tweede erepalm). De jeugd heerste in de overi ge singleonderdelen op Hille gom. Sonja Korenhof bereikte de eindstrijd zowej de B2 als de Cl. Beide malen stuitte de speelster van Zee Duin echter op een oppermachtige oppo- nente. In de B2 was dit Martine Griekspoor (8-2), een categorie lager Femke de Boer, die zelfs geen game afstond. Bij de Cl- mannen (jongens) bleef Henrik Kroon ongeslagen. Remco van Oosten won na de C2 van Lan- geraar nu zijn tweede toernooi op rij. Maaike Spoor bleef ook op haar eigen club in de Dl zonder verlies. Michiel Vlijm was in deze afdeling de meerde re van Lisse-winnaar Louis van Diest. Hazerswoude Eems moest voor Joost Weer- heim de eerste overwinning op Timo van der Voort toch ko men. Drie jaar geleden miste de man uit het Dorp-deel van Ha zerswoude de Masters door toedoen van zijn jarenlange ri vaal. Gisteren ging de eerste set tegen linkshandige Roomburger opnieuw verloren. Maar Weer- heim is in vorm en pakte na de titel op TEAN via de tweede en derde set toch de zege in de Cl van Hazerswoude. De deelna me aan de Masters 1995 is daar door tevens nabij. Oscar Borst en Carella de Lange veroverden op eigen grond de Dl-titels. Rijpwetering Na het wegvallen van het favo riete duo Peter Doeselaar/ Peter Kok grepen Nico Bakker en Frans Schouten zonder proble men de erepalm in de Cl.-cate- gorie van het zo sfeerrijke 35+ dubbeltoernooi van Rijpwete ring. Bij de vrouwen waren Hannie Boskamp en Siny F.vers wederom oppermachtig. Riet Akerboom sleepte twee prijzen weg. In de D-afdeling volgde Ria Straathof dit voorbeeld. ^spO nso. Rabobank ^kwestie kwalite/f L.J. SPORT ■kCd™ ALl INN SPORTSTORE Sasscnhcim Warmond Kamsteeg Zocrermecr AUTOBEDRIJVEN CIRCUIT IN CIJFERS Rabo/Triple Ace A OOO Forescate HEA, halve finale: W. Plijnaar - W. Thomas 6-2 6-4, B. Altelaar B Meyer 6-7 6 4 6- 4. Finale: Plijnaar Altelaar 7-5 3-6 7-5. HDA, halve finale: E Reuijl/W. Thomas - T Bulters/ I. Niks 7-6 6-2. S. de Lange/W. Plijnaar - J. Grevink/J Mooibroek 6-4 7-6. Finale: De Lange/Plijnaar - Reuijl/Thomas 6-3 6-4. HEB1: halve finale: M. Fleischeuer E. Bolten 6-3 6-3. J Boogmans - S van Beur den 4-6 7-5 6-3 Finale: Fleischeuer Boogmans 7-5 6-4 DEB1, halve finale: H. Boers C. Delsasso 6-1 6-0, B. van der Gug ten - N. Weyermans 6-3 2-6 6-4. Finale: Boers - Van der Gugten 6-2 3-6 6-1. HEB2, halve finale: P. Guyt - R. Rijsdorp 4-6 7-5 6-1, E.P. van Weeren - H. van Vel zen 4-6 6-4 6-2. Finale: Van Weeren - Guyt 7-5 5-7 6-3. DEB2, halve finale: B van der Gugten - S. Benhaim 7-5 6-2, E. Poel- l/L. Piet 6-4 5-7 6 3 Finale: Van der Gug ten Poell 7-5. HDB, halve finale: S. van Beurden/J. Minnaar - M Fleischeuer/J. Koemans 7-5 7-5, X. Hertzmann/R. van der Wilk - M. van den Berg/M. Brand 5-7 6- 3 6-4. Finale: Van beurden/Minnaar - Hertzmann/Van der Wilk 7-5 7-6. DDB: HEC1, halve finale: J. de la Bey - D. Bruns- veld 7-5 6-2, W. van Schie - R. de Wolf 6-1 6-3. Finale: Van Schie - De la Bey 6-2 4-6 6-2. DEC1, halve finale: M. Patiwael - G. van Min 6-1 6-0, H. Rothbarth - N. Voskuil 6-0 6-0. Patiwael - Rothbarth 6-2 6-1 HEC2: F. Stijnman - B. van Eeden 6-7 6-3 6 DEC2: N. Visser - H. Rothbarth 6-1 6- 4. HDC1: W. Steggerda/S. de Wolf R. Bo de/S. Hooijkaas 6-0 6-2 DDC: B. Koem ans/E. Poell - M. Cornelisse/J. van der Pias- se 6-3 6-4. GDC1: A van Gemund/E Bosch - M. van der Boom/G. Morssink 6-3 6-4 HEC1 35+: I Johnson - J Mens 6-2 6 1. HDC1 35+. halve finale: W de Jong/P de Vette - R. Bitter/F. van Dorp 6 1 6-1, J. Manuputty/G.J Onvlee 6-7 6-3 6 3. Finale: De Jong/De Vette-Manuputty/On- HDC2 35+, halve finale: M van Bleijs- wijk/J. Vesten - J. Wassenaar/H. Zijlstra 6-3 6-3. Finale: Van Bleijswijk/Vetten - Hut chins/Vennis 6-3 7-6 DDC1 35+, halve fi nale: T. van Kooperen/G. Seriier M. Poorta/A Schrama 4 6 6-1 6-0. Finale: E Guyt/J. den Hollander - T. van Kooperen/G. Seriier 6-3 7-6. GDC1 35+: C. van Does burg/C, Brouwer - E. van Hoof/P. Zwart 6-3 7-6 HED1, halve finale: J. Overgaauw - J Poots 6-1 6-2, G. Morssink - I. van der Hoeven,5-7 6-1 6-1. Finale: Overgaauw Morssink 6-2 6-2 DED1, halve finale: S. Sieval R. Rehm 6-1 6-2, M. van der Ark - C. Vellenaar 6-2 6-0. Finale: Sieval - Van der Ark 6-2 b I HED2: M. Altink - T. Jen sen 7-6 2-6 7-6. DED2: S. Visser J. Ha- gemans 6-4 6-1. HDD1: I. van der Hoe- ven/J, Overgaauw - S. Brugman/J. Spieren burg 7-5 7-6. DDD1: M. van der Ark/S Baumann - M, Kimmel/L. Rehm 6-3 6-1. GDD1: S. Voorham/M. Zonneveld L Bit- ter/L. Paape 6-1 6-3. HED1 35+: B. Bijl R. Leeuwen 6-3 6 4. DED1 35+: C. van Doesburg - M Groot 7-5 6-3 HED2 35+: K. Bogus J Poorta 6-3 6-1 HDD1 35+: P van Teuten/J. Visser - R. Ammerlaan/C. Strijk 6-4 4-6 6-2. DDD1 35+: M. Danhof - P. Voorendt - J. Eymaal - C. Raaphorst b-3 5-7 7-5. GDD1 35+: V ten Braak/R. Hoebink - S. Eijk/B. Hoogen- boom 6-2 6-2. HDD2 35+: A. van de Hoe- ven/J. Spaans - J. den Hollander/L. Kooloos 6-3 6-2 DDD2 35+: A. Thomas/M Ver donk - L. Klomp/M. Schröder6-2 6-1. HILLEGOMSE TC HEB1: halve finales: Th. Lek - R J. van Aal deren w.o.; M. Nagelkerken - M. Zandvliet 6-4 6-3. Finale: Lek - Nagelkerken 8-6 HEB2: finale: J.W. Gilijamse P. van Meel 8-5 DEB1: halve finales: M. Bethlehem P. Wessels 6-3 6-4; H. Hulsbosch - R. Cra ma 3-6 6-2 6-2. Finale: Bethlehem - Huls bosch 8-2 DEB2: finale: M. Griekspoor 5. Korenhof 8-2, HDB: finale: O. Guinau/ J. Vink - M van Beek/ P. Kortleve 9-7. DDB: finale: P. Janssen/C. Vreeswijk - H. Huls bosch/ D, Prijs 8-3. GDB: finale: P. Jans sen/Th. Lek - M. Bethlehem/C. Thoolen 8- 4. HEC1: halvè finales: S. Krans M v.d. Hurk w.o,H. Kroon - E. Crama 6-0 7-5. Fi nale: Kroon - Krans 8-4. HEC2: finale: R. van Oosten - P, Swart 8-2. DEC1: halve fi nales: S. Korenhof Y. Doove 6-0 6-2; F. de Boer A.K. Wilbrink 6-1 6-1. Finale: De Boer Korenhof 8 0 DEC2: finale: J Knijn M. Warmerdam 8-2. HDC: finale; H Dronkers/ M. v.d. Zijden - E. Damo/ J. Zeil maker 9-8(9). DDC: finale: Y. Damen/ L van Lierop - R. van Balen/ J. Kaaien 8-6. GDC: finale: M. J. Griekspoor - Ch. de Haan/E. Zeebregts 9-7. HEC1 35+: poule: 1. L. v.d Geest. HEC2 35+: finale: J, Kruunenberg - G. Glas 8-3. DEC1 35+: poule: 1. J. Kaaien. HDC1 35 finale: L. van Eeden/ G. Geerlings M. Stemmerik/ H. Wapperom 8-5 DDC1 35+: finale: N Hemminga/ T Huisman - B Hol ster/ J. Kaaien 8-4 GDC1 35+: finale: R. van Balen/ J Kulk A. de JongJ. Warmer dam 9 8. HED1: halve finales L van Diest C v d. Vaart 6-0 6-3; M. Vlijm P Pracht 6 2 6-4. Finale: Vlijm - Van Diest 8-4. DED1: halve finales: M. Spoor/ M. Kleijn 6- 0 6 4; N. Borst - F. Schaap 6-2 7-5. Fina le: Spoor - Borst 8-6. HDD1: finale: R. van Oosten/ F. Stokman - J. Schaap/ P. Visser H f,. DDD1: finale: M. val. Berg/ M. val. Plas - E. Vink/ L. Warmerdam 8-6. GDD1-. finale: A. v.'t Hof/ J. Schenkkan - A. War merdamG. Scheffer 8-5. HED1 35+: finale: R. Sporken- G. Bieze- mart 8-3. HED2 35+: finale: H Visser R Bakker 9-8. DED1 35+: finale: J. Kuijpers A. Stoutenbeek 8-4. DED2 35+: finale J Hesseling - C. Beekhuis 8-5. HDD1 35+: finale: R. de Jong/ B. Pijpers - H. Hach- manG. Wessels 8 3. DDD1 35+: finale: A Borst/ A. Stoutenbeek A v.d. Griendt/ M Verheijen 8-5. GDD1 35+: finale: E. Slin gerland/ R. Jonkheer - K. Koenders/ J. Vink HTC Hazerswoude-Rijndijk HEC1: halve finales: T. v.d. Voort - R.J Peeters 6-1 6-2; J. Weerheim - M. de Man 6-1 6-1. Finale: Weerheim - V.d. Voort 4-6 6-2 6-3. HDC1: finale: E. van Benschop/ M Steens - T. Barendrecht/ S.J. Jonkeren 6 4 4-6 7-5. GDC1: finale: A Terwijn/ W.J. Hooftman M Brouwer de Koning/ R Sweers 4-6 7-6 6-4. HDC2 30+: finale: J. Bekkering/ B v.d. Meij - H. Eibers/Avan Weenen 6-1 6-4. DDC2 30+: finale I van Ormondt/ T v d. Voort - R. Loomans/ C. Niersman 6-2 6-2. GDC2 30+: finale: C. Baron/ R. Vermeulen - A. van Borssum/ C. van Egmond 7-5 0-6 7-6. HED1: halve finales: O. Borsf K vari Kalkeren 6-4 7-6; M. de Man - E. Papen- hove 2-6 7-5 6-2. Finale: Borst - De Man 0-6 7-6 6-2. HED2: finale: G. Janseri K Reijngoud 6-3 6-1 DED1: halve finales J Koning - L. Jonker 6-3 2-6 6-2; C. de Lan ge P de Man 6-0 6-2. Finale: De Lange Koning 2-6 6-3 6 1DED2: finale: M. v.d. Voorn - A. Gordijn 6-0 6-2. HDD1 35+: fi nale: J. van Leeuwen/ G. den Tonkelaar - J.W. van Bemmelen/ M. v.d. Plas 3-6 6-3 6-3. DDD1 30+: finale: Brussel van Hee ringen/ W. de Man - M. van Luik/ Schop 7- 5 6-4. GDD1 30+: finale: M. Spierenburg/ Sj. van Wetten - M. Bracht/ C. Luijbrechts 6-3 7 5. RIJPWETERING HDC1 35+: halve finales: R. Faas/G. Snij ders - H. Klein/ H. Zonderop 6-4 7-5; N Bakker/ F. Schouten - W. Hendriksen/ P. v.d Meer 6-4 6-4. Finale: Bakker/ Schou ten FaasSnijders 6-3 6-3 DDC1 35+: H 8oskamp/ S, Evers W. Beijen/Th du Croix 6-4 6-2; R Akerboom/ I. v.d. Meer M. Heiligenberg/J. van Klink 6-3 6-3. Fi nale: 8oskamp/ Evers Akerboom/ V.d.' Meer 6-2 6-2. GDC1 35+: finale: M. Klein/ W. Hendriksen - R. Akerboom/ P. v.d. Meer 6-3 7-6. HDD1 35+: finale: F. Heuckelbach/T. van Leeuwen - T. Bon/ J. Rutgerink 6-4 4-6 6- 0 DDD1 35+: finale: R. Straathof/ M. Ves ting - T. T. van Ruiten 6-4 6-3. GDD1 35 finale: J. v.d. WeijdenT. Sanders - R. Straathof/ J. Verhaar 6-0 6-4. K5 landelijk jeugdtoernooi SASSENHEIM JE 12: finale Stefan van Olst - Niels Ra- vensberger (Zee Duin) 6-7 7-6 7-5. 3e/4e plaats: Rutger-Jan Flohil - Roderick Goede^ebuure (Lisse) 6-4 6-1. ME 12: fi nale: Evelien van Mourik - Cindy de Ruijter 6-2 6-0. 3e/4e plaats: Julie Nieuwenhuis - Gwynette van Rijn (Oosthout) 6-2 6-3. JE 14: finale: Nick van Winsen (Overbos) Jurian Sapoetra (Dekker) 6-1 6-2. 3e/4e plaats: Victor Borsboom (Unicum) w.o. Christiaan Kaptein (0LTC). ME 14: finale Nienke Hensbroek (OLTC) - Romee Reits- ma (OLTC) 6-4 6-3 3e/4e plaats: Margot Bisschops (Lisse) - Ellen Hulsbos (Abbe- nes) 6-4 6-2. JE 16: finale. Arwin Akse (Unicum) - Peter v.d. Spek 6-4 2-6 6-0.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 17