Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Oujtlll een CIC riagg ade leeuw Ade leeuw Cikam De Koning vraagt: ZATERDAG 8 JULI 1995 De RIAGG Zuid-Holland Noord streeft in samenwerking met de andere GGZ-instellingen in de regio naar een zorgaanbod dat kwalitatief en kwantitatief goed aansluit op de behoefte van cliënten, verwijzers en verzekeraars. Dit primaire proces wordt onder meer ondersteund door cliëntenadministraties op een viertal vestigingen onder leiding van het hoofd cliënten administratie en beheer. Voor de hoofdvestiging te Leiden zoeken wij een ZUID-HOLLAND NOORD De RIAGG Zuid-Holland Noord is één van de grotere RIAGGs met vestigingen in Alphen a/d Rijn, Leiden, Katwijk en Sassenheim. Coördinator Cliëntenadministratie m/v (38 uur), vooralsnog voor de duur van 2 jaar. Als coördinator van één van de cliëntenadministraties liggen uw werkzaamheden op het gebied van coördineren, bewaken en organiseren van administratieve ondersteuning en draagt u zorg voor een goede verdeling van die werkzaamheden. Daarnaast ontwikkelt u samen met het hoofd cliëntenadmini stratie en beheer nieuwe werkwijzen en procedures. U zorgt voor standaardisering van de administratieve werkwijzen binnen de cliëntenadministraties en begeleidt de invoering hiervan. Ook vervult u een belangrijke rol bij de invoering van een nieuw automatiseringssysteem binnen de cliëntenadministraties. De coördinator cliëntenadministratie van de hoofdvestiging te Leiden wordt tevens aangewezen als waarnemend hoofd van de cliëntenadministratie. Wij verwachten van u een HBO werk- en denkniveau, kennis van administratieve organisatie en ervaring in het ontwikkelen en implementeren van veranderingen. U kunt goed samenwerken met medewerkers van verschillende disciplines en niveaus. Enkele jaren ervaring op een administratieve afdeling, in een soortgelijke functie binnen de gezondheidszorg, is vereist. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-AGGZ en pensioen verzekering vindt plaats bij de PGGM. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C.C.J. Verwoerdt, controller, of met mevrouw A. van Vliet, hoofd P O, beiden te bereiken onder telefoonnummer 071-350650. Belangstellenden worden verzocht hun brief met cv binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te zenden aan: Stichting RIAGG Zuid-Holland Noord, t.a.v. mevrouw A. van Vliet, Postbus 1172, 2302 BD Leiden Zorg met beleid Multidisciplinair onderzoek en indicatiestelling en het behandelen van ernstige psychische klachten zijn kernbekwaamheden waar' wij ons op»concentreren. Onze zorgverlening wordt geherstructureerd naar kerntaken, hulpverlenings programma's en zorgcircuits die niet langer rigide verbonden zijn aan de eigen instelling. Daartoe is een strategische alliantie gevormd met de twee psychiatnsche ziekenhuizen en de instelling voor beschermd wonen in de regio. Inmiddels zijn verschillende gemeenschappelijke projecten opgezet, waarvan al enige met succes zijn gerealiseerd. Voor de versterking van onze verkoopdivisie Etiketteer- en Etikettendruksystemen zijn wij voor het rayon wes(- en noordwest-Nederland op zoek naar: Cikam B. V. is een moderne organisatie met een rijke hi stone. Bij de oprichting in 1945 hebben wij ons tot doel gesteld oplossingen te bieden in plaats van produkten te verkopen. Voor het bieden van de juiste oplos singen is specialisme nodig. Juist dit specialisme is wat onze klanten in ons waarderen en van ons verwachten. Cikam biedt oplossingen met de vol gende produktgroepen: - Adresseersystemen - Etiketteer- en Etikettendruksystemen - Geldverwerkingssystemen en Self service Banksystemen - Postverwerkingssystemen In een aantal markten wordt onze oplossingsgerichtheid beloond met een marktleiderschap. Voor de advisering, verkoop, distri butie en service van onze systemen heeft Cikam in Nederland 70 mede werkers. Specialisten in oplossingen VERKOPERS (M/V) Ervaring is geen vereiste, want intern zal er een opleiding plaatsvinden tot COMMERCIEEL SPECIALIST (M/V) Wij zoeken nuchtere en zakelijke collegae van 23 tot 27 jaar, die hun commerciële kwaliteiten (HEAO-CE) graag in de praktijk willen brengen. Enthousiasme en doorzettingsvermogen zijn daarbij belangrijke eigenschappen. Cikam biedt een uitstekende gelegenheid om erva ring op te doen in een interessant vakgebied, waarbij voldoende ruimte is voor het ontplooien van eigen initiatieven. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie brief en C. V. binnen 10 dagen te sturen naar: Cikam B.V. t.a.v. de heer W. Nagtegaal, Postbus 50077, 1305 AB, Almere Restaurant/ 't Pannekoekenhuysje Steenstraat 51 Leiden vraagt per 1 september 1995 MEDEWERKER BEDIENING m/v Wij zoeken een enthousiaste, beschaafde gastheer/gastvrouw die aan de volgende eisen voldoet afgeronde SVH opleiding, de voorkeur gaat uit naar een voortgezette opleiding. interesse in wijnen flexibel, gewend om in een team te werken leeftijd ca. 23 jaar Schriftelijke reakties richten aan Mevr. M. G. B. Zandbergen, Steenstraat 51, 2312 BV Leiden Tel. informatie: 071 - 133 144 (s 'avonds na 20.00 uur) Commercieel Administratief Medewerker Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken wij een commercieel administratief medewerker De werkzaamheden bestaan uit het opnemen van orders, het maken van offertes, post, up-to-date houden van het klantenbestand, telefoon, debiteurenbeheer en correspondentie De juiste kandidaat heeft een opleiding op HAVO/VWO niveau, computerervaring, goede kennis van de engelse en duitse taal. ervaring in een soortgelijke funktie, is stressbestendig en gewend zelfstandig te werken. Het betreft een fulltime baan Leeftijd 20 tot 30 jaar Hoofd Financiële Administratie Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een fulltime hoofd financiële administratie. Het betreft rapportage en verslaglegging, debiteuren- en crediteuren beheer en planning, beheer kas, consolideren van de financiële administratie, salarisadministratie, voor- en nacalculatie en aangiften LB en BTW De vereisten zijn een opleiding op minimaal MBA niveau, ruime werkervaring, zeer goede kennis van de engelse taal (ook kunnen rapporteren), ervaring met geautomatiseerde financiële administraties en ervaring met Excel en Word. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen Neem s.v p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17 30 uur Vrijdags tot 18 00 uur Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties Korevaarstraat33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071 - 14 41 43 zoekt voor één van haar cliënten in de regio Leiden een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V (20 uur per week) De functie: - verzorgen van de complete dagelijkse administratie middels King boekhoudsysteem; - verzorgen van de debiteurenbewaking; - verzorgen van de maandcijfers; - uitwerken van offerten; bedienen van de telefooncentrale. Gezocht worden: kandidaten met kennis op het gebied van een financiële administratie, met enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. De aan te stellen medewerker moet „meedenken" en prestatiegericht werken. Leeftijd bij voorkeur tussen de 25 en 4(j jaar. Meer uren werken is bespreekbaar. Geboden wordt: - een uitdagende en gevarieerde werkkring met een goede werksfeer; - goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. U wordt verzocht Uw schriftelijke sollicitatie met C.V. te richten Administratiekantoor L. A. N. Stokman Postbus 79 2390 AB HAZERSW0UDE-D0RP. UNIVERSITAIR KINDERDAGVERBLIJF KATTEKOI is een dagverblijf met 46 plaatsen dat opvang biedt aan kinderen van acht weken tot vier jaar van ouders/verzorgers die werken bij of studeren aan de RijksuniversiteitLeiden. 1. Voorde peutergroep (172-4jaar) vragen een enthousiaste leidster voor 24 uur per week (di, do e /r.) - Ben je in het bezit van het diploma M.D.G.O. A.W., L.K.C.-opleiding of gelijkwaardige opleiding? - Wil je naast je werk in de groep een actieve bijdrage leveren aan het pedagogisch beleid- en het organisatiebeleid? - Ben je in staat om zowel zelfstandig als in teamverbani) te werken? - Heb je een flexibele instelling? 2. Ook zoeken wij evt. in combinatie met functie 1 I invalleidster(s) - Ervaring met kinderen gewenst Rechtspositie en salariëring conform c.a.o.-welzijn. Voor nadere inlichtingen kun je van maandag t/m vrijdag vanlO.OO uur tot 12.00 uur terecht bij mevr. Tilly Pannebakker of mevr- Hilma Westdijk, bereikbaar onder telefoonnummer 071-176363. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijntI van de advertentie richten aan: Kinderdagverbijf „Kattekop", t.a.v. de sollicitatiecommissie, Wassenaarseweg 8, 2333 AK Leiden. Rijnsburg Lbden Rjjnsburgerweg iöO Molenwerf 4-6 01718 - 51616 07i - I42045 Katwijk Hoofddorp Zaandam Andreasplon 14 Kruisweg f 03 f Westzijde 260 01718 - 76144 02503 - 20282 075 - 163028 De uiteenlopende werkzaamheden van De Leeuw Adviesgroep B.V. zijn aan verschillende organsatie-onderdelen toevertrouwd. Onze organisa tie kent zeven bedrijfseenheden, te weten: makelaardij onroerende goede ren, assurantiën, een volmachtbedrijf: financienngen, een hypotheek- adviesbureau, een pensioenadviesbureau en een offsetdrukkerij. Er wordt gewerkt vanuit zeven vestigingen; Rijnsburg, Katwijk Léden, Hoofddorp, Zaandam, Alphen en Monster. Als gevolg van een groeiende organisatie is er binnen De Leeuw Assurantiën B.V. te Rijnsburg ruimte voor een MEDEWERKER SCHADE-AFDELING M/V Functie-informatie Voor deze functie zoeken wij een zeer accurate kandidaat, die na een korte inwerkpehode in staat is de schade-afdeling te ondersteunen. Wij zoeken een jonge medewerk(st)er, die van aanpakken weet en interesse heeft in assurantiën, met name de schadebehandeling. Functie-eisen - Opleiding minimaal HAVO/MEAO-niveau; - Assurantie B-diploma en ervaring op het gebied van verzeke ringen, met name schadebehandeling is een vereiste; - Accuratesse; Ervaring met WP 5.1 - Goed in teamverband kunnen werken; - Leeftijd 22-26 jaar. Voldoet U aan de bovengenoemde profielschets, dan bieden wij u het volgende aan: - een fulltime job in een uitdagende werkkring; - een goede salanëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. een studiekosten regeling, premievrij pensioen, WAO-gatdekking, bedrijfsspaar- regeling, etc. Indien deze functie u aanspreekt, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: De Leeuw Adviesgroep B.V., t.a.v. mevrouw C.L. Roodenburg, Postbus 27, 2230 AA te Rijnsburg. R^nsburg - Leiden Rijnssurgerweg I00 Molenwerf 4-6 0I7I8 - 5I6I6 07! - 142045 Katwijk Hoofddorp Zaandam Andreaspiein 14 Kruisweg I03l Westzijde 260 0I7I8 - 76144 02503 - 20282 07-5 - 163028 De uiteenlopende werkzaamheden van De Leeuw Adviesgroep B.V. zijn aan verschillende organisatie-onderdelen toevertrouwd. Onze organisatie kent zeven bednjfseenheden, te weten: makelaardij on roerende goederen, assurantiën, een volmachtbedrijf, financieringen, een hypotheekadviesbureau, een pensioenadviesbureau en een offsetdrukkerij. Er wordt gewerkt vanuit zeven vestigingen; Rijnsburg, Katwijk. Leiden, Hoofddorp, Zaandam, Alphen en Monster. IAIs gevolg van een groeiende organisatie is er binnen Dfe Leeuw Assurantiën B.V. te Rijnsburg ruimte voor een JONGE ENTHOUSIASTE MEDEWERKER M/V Functie-informatie Voor deze functie zoeken wij een schoolverlater, die na een korte inwerkperiode in staat is onze assurantie-afdeling te ondersteunen. T ot het takenpakket behoort o.a. tekstverwerking, postbehandeling, archivering en vervanging van de telefoniste/receptioniste indien zij afwezig is. Ontplooiingsmogelijkheden zijn voldoende aanwezig. Functie-eisen - Opleiding MAVO/HAVO: - Accuratesse; Ervaring met WP 5.1; - Goed in teamverband kunnen werken; - Flexibele instelling; - Leeftijd 17-20 jaar. Kandidaten die direct kunnen starten genieten de voorkeur. Voldoet U aan de bovengenoemde profielschets, dan bieden wij u het volgende aan: - een fulltime job in een uitdagende werkkring; - een goede salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. een studiekostenregeling, bedrijfsspaarregeling. etc. Indien deze functie u aanspreekt, richt dan uw schriftelijke sollici tatie aan: De Leeuw Adviesgroep B.V., t.a.v. mevrouw C.L Roodenburg, Postbus 27, 2230 AA te Rijnsburg. Mag ik mij even voorstellen, Nicole Kuiper-Brouwer, belastingadviseur. Inmid dels alweer geruime tijd werkzaam bij Accountantsbureau LTB in Sassenheim. Eén van de 21 vestigingen van ons bureau in Noord- en Zuid-Holland, die zich met accountancy, fiscale en bedrijfskundige advi sering richten op ondernemers zowel in het midden- en kleinbedrijf als in de agrarische sector. ASSISTENT-ACCOUNTANTS m/v en L00NADMINISTRATEUR m/v Gezien de hoeveelheid werk en de ver wachting dat deze alleen maar blijft toe nemen, zijn wij op zoek naar versterking van onze club. In de eerste plaats met ambitieuze assistent-accountants, die in het bezit zijn van een MEAO- en/of MBA-diploma en voort varend bezig zijn met de SPD-studie. Ervaring bij een accountantsbureau is gewenst omdat je direct ingezet wordt op het samenstellen van jaarrekeningen en als aanspreekpunt gaat fungeren voor veel van onze cliënten. Als loonadministrateur ben je degene die onze cliënten met raad en daad bijstaat op het veelomvattende gebied van loonadministratie. Naast het verzorgen van loonberekeningen e.d. ga je tevens cliënten begeleiden bij loontechnische, arbeids rechtelijke en CAO-vraagstukken. Naast het diploma loonadministrateur kun je vooral met praktische ervaring goed uit de voeten in deze functie. Ben je energiek, enthousiast en flexibel? En heb je wel oren naar een carrière binnen een organisatie met circa 475 medewerkers? Plus een prima salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur dan een sollicitatiebrief, onder ver melding van P&0-95-007, naar onderstaand adres, t.a.v. Judith Willard, P&O-adviseur. Wil je eerst meer informatie? Bel dan met Henri van de Water Fb, vestigingsleider, tel.: 02522-19147. ACCOUNTANTSBURÈAU LTB Accountants- en Belastingadviesbureau LTB B.V. Postbus 191, 21Ó0 AD Heemstede tel.: 023-152399.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 26