Boris Becker is weer op zijn best Seedorf gaat zijn eigen weg in het leven estafetteploeg psv mist Sport Pete Sampras wint, het tennis ook |>eles speelt US Open limiet Atlanta maar net Pasarell WTERDAG 8 JUL11995 CHEF «WILLEM SPIERDIJK, 071-356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071- Ron de Roode mag zich bewi jzen ioUlsen-zuid Het bestuur van Telstar heeft gisteren met de zaak waarnemer van Ron de Roode afgesproken, dat de Leidenaar irfich maandag voor de eerste training bij de selectie voegt. Van Uper Horst: ,,Cor Pot ziet het in hem zitten. Ron krijgt de komen- le weken de gelegenheid om te laten zien, dat hij het niveau lankan. Slaagt hij daarin, dan krijgt hij een nieuw contract." -Ellen van Langen weer zesde inden Ellen van Langen is tijdens grand-prixwedstrijden in Crystal Palace bij Londen in haar tweede 800 meter na een bles- lureperiode opnieuw zesde geworden. Maandag eindigde ze bij 131 iaar rentree in Parijs als zesde in een tijd die toen iets beter was: rs 1.59,89 tegen 2.00,12 nu. De A-limiet voor de wereldtitelstrijd n ian augustus in Göteborg staat op 1.59,5. V( 3e Surinaamse Letitia Vriesde deed het een stuk beter. Zij ein- •P iigde in de knappe tijd van 1.59,06 als tweede achter de Britse Celly Holmes, die 1.58,77 liet afdrukken. De Braziliaanse Luciana *8 tiendes werd derde in 1.59,43. Üllallesteros excuseert zich voor vorm 'i «puntJuliet» 's Werelds populairste golfer heeft zich gisteren erontschuldigd voor zijn slechte spel. Severiano Ballesteros wam in het Iers Open in Mount Juliët niet door de kwalificatie, lij mocht, zonder een cent, na twee ronden naar huis. De Span en aard speelde de eerste twee ronden in 146 slagen, elf meer dan 3(j le onbeduidende Duitse leider Sven Strüver. „Het lag niet aan 5C nijn rug, ook niet aan mijn voet, maar aan mijn zelfver-treu rt ven", zei Ballesteros na zijn afgang. „Mijn vorm is verdwenen. fa ksta op nul." Rolf Muntz haalde de ,,cut" wel. Hij speelde de weede ronde, net als de eerste, in 72 slagen. Hij kwam daarmee op de gedeelde 65e plaats. Met identieke scores haalde de Duit ier Langer de finale van het toernooi. Wereldkampioene Wang niet naar WK M Shanghai De Chinese atlete Wang Junxia zal haar wereldtitel tij dens het WK in Göteborg niet verdedigen. De wereldrecord- s loudster op de 3000 en 10.000 kilometer is volgens haar trainer pi liang Zuomei niet in vorm. Wang Junxia nam in de winter af- th scheid van de succescoach Ma Junren. Sindsdien gaat het met voormalige atletes uit Ma's Leger slecht. Wang plaatste zich ijdens de Chinese trials slechts ternauwernood voor het WK. Verlies voor Schultz met Sabatini inden» Brenda Schultz en Gaby Sabatini zijn in de halve finales van het dubbel'op Wimbledon uitgeschakeld. De twee, negende "geplaatst, verloren na een thriller van twee uur en 26 minuten van Jana Novotna en Arantxa Sanchez in drie sets, 6-7 7-6 4-6. Schultz/Sabatini verspeelde voor 6508 toeschouwers op show- :ourt 1 op 6-5 in de eerste set twee setpunten. De tiebreak werd - met 7-5 verloren. In de tweede tiebreak sloegen de Nederlandse en Argentijnse wel toe, 7-4. In de derde set werd het opslagver- lies van Sabatini op 3-3 fataal. De vriendinnen Schultz en Sabatini vormden tot Wimbledon min of meer een gelegenheidscombinatie. In de toekomst gaan zij hun reisschema op elkaar afstemmen om vaker te kunnen -dubbelen. londen gpd De blik van Goran Ivanisevic is net zo dodelijk als zijn service. Maar hij heeft meer wapens no dig om ooit nog eens Wimble don te winnen. Gisteren sloeg hij 38 aces tegen Pete Sampras, maar dat aantal beslist niet al tijd over winst of verlies. De ti telhouder bleef er koud onder en won in vijf sets: 7-6, 4-6, 6-3, 4-6, 6-3. Een ace is het handelsmerk van de 23-jarige Kroaat. Ooit is dit spelonderdeel uitgevonden om de bal in het spel te bren- gen, vandaar de naam service. Maar als Ivanisevic serveert, verdwijnt de bal meestal uit het spel met een vaartje van 200 ki lometer per uur. De zachtere ballen doen hem niets. „Ik sla met een perzik nog een ace als het moet", zegt hij. Maar de overheersende op slag is ook een beetje de tragiek van de krachtpatser aan het worden. Want in de halve finale tegen de winnaar van '93 en '94 stond hij na de laatste bal toch weer met lege handen. In de fi nale van '92 sloeg hij tegen Agassi 36 aces, ook toen was het niet genoeg. Gisteren maakte Sampras in de tweede set op de service van Ivanisevic geen en kel punt, maar wipte de Kroaat desondanks uit het toernooi. De opmerking van de verliezer eer der in de week dat hij liever in twee weken slechts één ace slaat en het toernooi wint, klonk gisteren harder dan ooit. Ivanisevic verloor vorig jaar tegen Sampras zijn tweede eindstrijd in Londen en dacht dit jaar een gooi te doen naar de hoofdprijs. Maar Sampras liet hem zien dat er in tennis meer is dan alleen maar hard en scherp serveren. Dat een klas sieke speler als de Amerikaan het bombardement overleefde, was een kleine overwinning voor deze sport. Ivanisevic neemt weinig tijd voor zijn opslag, dat is een voordeel, maar voor de rest is zijn spel niet bijster aantrekke lijk. In plaats van 'lawn tennis' spreken de Engelsen hier over 'yawn' (geeuw) tennis. Rally's zijn spaarzaam als de linkshan- der uit Split aan zet is. Niette min waren er enkele heerlijke slagenwïsselingen in de partij van gistermiddag. Dat maakte iets goed, maar niet 'alles. „Het was niet echt fun op de baan", zei Sampras, „ik ben blij dat ik het overleefd heb". Sensationele zege op favoriet Agassi Op het centre-court van Wimbledon staat de wieg van Boris Becker. En ooit zal hij sterven op het beroemdste stukje gras ter wereld. De laatste jaren leek Becker telkens een beetje dood te gaan op 'zijn' toernooi. Hij kon niet meer aanhaken bij de grote jongens als Andre Agassi en Pete Sampras en leek steeds meer terrein prijs te geven in zijn eigen tuin. londen met aces, sloeg fantastische vol leys en ook de Becker-dive aan het net was weer terug. En als blikken konden doden was Agassi al in de derde set weg ge weest. Geen speler ter wereld kan zo doordringend en in tran ce staren als Becker. Die derde set won Becker met 6-4 en in de vierde deed de kampioen van '92 amechtige pogingen om in de wedstrijd te blijven. In de tie break echter werd hij opnieuw lonica Seles neemt deel aan de 3 S Open, het Grand Slam ten- ;t stoernooi dat 28 augustus in evv York begint. De Ameri- lanse van Kroatische afkomst laakt dat zaterdag, tijdens haar erste persconferentie in twee l' lar, bekend. aanse met een mes in de rug. indsdien speelde Seles geen ledstrijd meer, liet ze zich nau- /elijks meer zien en namen de jrpeculaties over een mogelijke jmeback toe. Martina Navratilova verleidde e voormalige nummer één van e wereld tot een demonstratie- redstrijd op 29 juli, in Atlantic 'ity. Lang was onzeker of Seles -tiih vervolgens ook bij de toer- ooien zou laten zien. Seles weet nog niet welke jemooien ze in voorbereiding p de US Open zal spelen. Het wel vrijwel zeker dat ze begin augustus aan het toernooi van Los Angeles, dat ze in 1990 en 1991 op haar naam schreef, deelneemt. De speelsters twisten nog over de status die Seles bij haar rentree moet krijgen. Martina Navratilova, voorzitster van de vakbond van tennissters (WTA), stelde onlangs voor de 21-jarige Seles een jaar lang als co-num- mer-één van de wereld te be handelen. Steffi Graf en Arantxa Sanchez vonden dat echter te veel eer. Chris Evert volgde don derdag met een compromis. Se les zou tijdens haar eerste twaalf toernooien de status van de mondiale nummer één moe- ten krijgen. Een woordvoerster van Seles liet weten dat de speelster zelf de discussie niet interessant vindt. „Het maakt Monica echt helemaal niets uit. Ze keert slechts terug om weer de num mer één te worden. Helemaal op eigen kracht, net zoals vroe ger." Gisteren was het een beetje als of Wimbledon de wedergeboor te van 'Boom Boom' Boris be leefde. Tegen Andre Agassi groeide hij in de halve finale bo ven zichzelf uit en won in een sensationele viersetter tegen de gedoodverfde kampioen: 2-6, 7- 6, 6-4, 7-6. Precies tien jaar na dat hij als 17-jarige tennisser ter wereld kwam en de jongste Wimbledon-winnaar ooit werd, schokte hij The Championships opnieuw. Wimbledon is het enige toer nooi dat telt voor de 27-jarige Duitser, die in '85, '86 en '89 de beker pakte. Maar in de jaren negentig had hij steeds meer moeite om in het stadion dat hij als zijn tweede woning be schouwt de baas te blijven. In '91 verloor hij van zijn landge noot Michael Stich en daarna haalde hij de eindstrijd niet, meer. Na de nederlaag tegen Stich was hij volkomen ontdaan en verklaarde later dat hij tra nen had gelaten. Er kwamen anderen die re geerden aan de Church Road. Stich dus, Agassi en daarna twee keer Sampras. Voor Becker voelde het als huisvredebreuk. Gisteren trad hij met harde hand op. Nota bene tegen de speler die na hem door de En gelsen in de armen was gesloten als nieuwe held, Andre Agassi. Vooraf gaven weinigen een stuiver voor de kansen van de rossige man uit Leimen tegen de in bloedvorm verkerende Pi rate King. En toen hij in de eer ste set met 6-2 werd weggetikt, kregen sommigen zelfs medelij den met hem. In de tweede le verde hij twee keer zijn opslag- game in en serveerde de 25-jari- ge Amerikaan voor 5-1. Maar Becker rechtte zijn rug en kwam terug. De bonkige speler met de onovertroffen wedstrijdmentali teit peurde er een tiebreak uit en gaf daarin slechts een punt aan zijn opponent. Vanaf dat moment was alles anders en dicteerde Becker het duel. Hij vloog over de baan als in zijn beste jaren. Hij strooide naar huis gestuurd met een schamel puntje: 7-1. Agassi: „Ik heb halverwege de tweede set het gevoel gekregen dat ik al leen nog bergop moest. Mijn hele zelfvertrouwen was weg en daar was Boris voor verant woordelijk." Becker stak na de laatste klap zijn arm omhoog en toonde aan het publiek een blik die een heel verhaal vertelde. Nick Bollettieri kent het verhaal het best. Pikant genoeg trainde hij vroeger Agas si, nu staat hij Becker bij. Becker had afgerekend met de kritieken en de opmerkingen als zou hij 'over the hill' zijn. Becker werkte in de afgelopen jaren harder aan het stichten van een gezinnetje dan aan zijn tennis heette het. Hij trouwde met Barbara Feltus en kreeg een r zoon Noah Gabriel. De buitenwereld schreef hem af voor de wereldtop en dat moet je eigenlijk nooit doen met een man als Becker, want dan is hij op zijn best. „De mensen gingen me een vete raan noemen. Ik ben pas 27 en heb nog een Wimbledon-titel in me. Wat verwachten ze nu ei genlijk van me, dat ik tien jaar na 1985 me nog steeds als een hongerige puber gedraag? Na tuurlijk ben ik ouder en heb een paar jaar gehad waarin mijn drang verminderde, maar nu sta ik er weer. Alsof je niet meer kunt tennissen als je een vrouw en een kind hebt. Ik ben beter dan de Becker die drie keer Wimbledon won." Dat belooft wat voor morgen als hij in de fi nale Pete Sampras treft. Becker omschreef zijn duel van gisteren als zijn beste ooit hier. Pikant detail: dat zei Agassi 'ook van zichzelf nadat hij in de kwartfinale van Eltingh had ge wonnen. Na Jimmy Connors won 'Boom Boom' de meeste Wimbledon-wedstrijden, 62. Hij verloor er maar acht. In het jaar dat Agassi het toernooi won, verloor hij op het heilige gras van hem in een vijfsetter. Agassi had de laatste acht duels van Becker gewonnen en leidde met 8-3 in de totaalstand. De zege van gisteren telde voor meer dan een. Agassi erkende dat niet, maar zat als een dood vo geltje in de interviewruimte. „Ik weet niet of ik in staat ben om zondag de finale te kijken, eerst zal ik moeten verwerken dat ik er zelf niet sta." Becker is nooit de nummer één van het tennis geweest. Hij was te blessuregevoelig, te veel denker en mens lussen de ro botten. Hij pakte grote prijzen, maar was geen constante factor. Eens gevraagd naar zijn ultieme doel in zijn tennisleven zei Bec ker: „Ik wil maar een ding, de beste Boris Becker zijn." Giste ren was het weer eens zo ver. IMSTERDAM YPE MINKEMA iPD-VERSLAGGEVER Clarence Seedorf gaat eigenwijs ijn eigen weg in het leven. On verstoorbaar. Niet doen, zei trainer Louis van Gaal. Iedereen :ei het. Wacht nog een paar aar, je bent er nog niet rijp oor. Kijk naar Bergkamp en onk, naar Vink en Van 't Schip; nislukt in Italië. Zelfs Frank Rijkaard, leer- neester, idool en vriend, zei iet. Clarence Seedorf doet het och. Op negentienjarige leeftijd jaar Italië, voor drie jaar naar Sampdoria. Hij was de jongste debutant ooit bij Ajax, nu is hij ook de jongste Nederlander bij ;en buitenlandse club. Het past oij Clarence Seedorf. Ajax en Sampdoria kwamen t gistermiddag uit. Arie van Os, oenningmeester, en Enrico Mantovani, voorzitter van Samp', vonden elkaar na een week van loven en bieden in de transferprijs. Die werd geheim gehouden. De Italianen dachten •e middenvelder aanvankelijk "oor 7,5 miljoen te kunnen meenemen. Ajax dacht daar, met het doorlopende contract, iets anders over. Seedorf, nu nog op vakantie in Suriname, meldt zich dinsdag in Genua. Waarom? Ajax won de Europa Cup voor landskampioenen, Sampdoria won niets. Ajax staat komend jaar weer tussen de kampioenen van Europa, Samp' speelt gewoon serie A. Ajax verdiende Seedorf het elopen droomjaar héél veel geld, in Genua haalt hij volgens de Italiaanse pers één miljoen per jaar op. Öp geen enkel punt springt Seedorf er uit. Sterker, de transfer naar Sampdoria, dat ook nog eens werd leeggekocht (de complete 'as' Gullit, Platt, Lombardo, Vierchowod ver trok). is eerder een forse stap te rug. Waarom dan? Snel Zestien jaar en zeven ma§nden was Seedorf, toen hij op 28 ok tober 1992 zijn debuut maakte in het eerste van Ajax. In de be kerwedstrijd tegen WV (3-7) kwam hij als rechtsback het veld'in. Sindsdien ging het snel. Op z'n negentiende heeft hij al vier interlands achter zijn naam, en spiegelde hij zichzelf in de glans van een Europa Cup. Zo n echt Ajax-talent uit de ho geschool van het moderne voet bal. Multifunctioneel, tactisch ijzersterk en jong. Maar Clarence Seedorf voelde zich nooit echt helemaal thuis in De Meer. Niet op de aange wezen plaatsen in het elftal, niet in het klimaat van fysieke en mentale kou. Vooral die inzet baarheid is niet altijd een voor deel. Zelfs Seedorf, de interna tional, was niet zeker van een plaats in het elftal van komend seizoen. Als Kanu en Kluivert concurreren om een plaats in de spits, zou Ronald de Boer rechts op het middenveld ko men. En hij dan? Seedorf was rechtsback bij Ajax, rechter middenvelder, stopper, linker middenvelder. Maar hij werd Clarence Seedorf, hier nog op de training bij Ajax, de komende drie sei zoenen bij Sampdoria. archieffoto rtr nooit de echte 'nummer tien', nen bedreigen. Een plaats op de zijn stille liefde. Litmanen, de bank was niet uitgesloten, schaduwspits, zou hij niet kun- Sampdoria streelde Seedorf. Hij zou de spil worden van een nieuw, verjongd elftal. Hij wordt belangrijk. Seedorf verlangde diep van binnen ook naar de warmte van het leven. Dat miste hij bij Ajax soms, zei hij vorig seizoen nog. Het menselijke contact, vriend schap. Zoals dat moment, op die prachtige avond in Wenen, toen de handen van Rijkaard en Seedorf elkaar vonden en nooit meer loslieten. De camera's van Studio Sport brachten dit stukje 'emo-tv' prachtig de huiska mers in. Dat vonden ze maar raar in Holland, kikkerland. In Italië, in Zuid-Europa, is dat heel gewoon, een teken van vriendschap. Rijkaard nam af scheid. Hij liet vooral bij See dorf een leegte achter. Terug, in het vliegtuig, naast de Europa Cup 1, wilde Seedorf er niet al te veel over zeggen. Maar zijn besluit stond toen al vast. Ook de mooiste momen ten uit het leven van een voet baller konden hem niet 'omke ren'. Het ging, zei hij, niet alleen om het geld. En ook niet alleen om zijn plaats in het elftal. Het ging ook een beetje om de waardering. Van wie? Nee, dat was te veel gevraagd. Maar het ging over gevoelens. Daarom koos Clarence See dorf, een tiener met het zelfbe wustzijn van een vedette, voor het buitenland. Omdat het ge voel hem dat zei. Had Frank Rijkaard hem dat niet altijd voorgehouden: volg je gevoel, overal en altijd. Maar of het ver standig is? EINDHOVEN ANP De vier snelste vrijeslagzwem- mers van PSV zijn gisteren in het eigen bad De Tongelreep tot op vijfhonderdste seconde van Atlanta gekomen. Tim Hoeij- mans, Bram van Haandel, Pie Geelen en Pieter van den Hoog- enband kwamen in estafette- verband tot een Nederlands clubrecord van 3.25,58, ruim viertiende seconde beter dan ooit. Ze voldeden daarmee aan de richttijd voor het EK in We nen (3.25,80), maar de stille hoop op de olympische limiet (3.25,53) werd niet vervuld. Het zorgde voor tweespalt in het hart van trainer Jacco Ver- haeren. Blijdschap en lichte te leurstelling vochten om voor rang. „Ik ben natuurlijk tevre den met deze prestatie, maar het had harder gekund." Dat moet dan maar half augustus naast het Ernst-Happelstadion gebeuren. Heel de zwemclub PSV, die Kees Ploegsma bereid heeft gevonden als manager van toppers op te treden, is daarvan overtuigd. Evenals de verantwbordelijke mensen bij de KNZB, Ad Roskam en René Dekker. De broer van de laatste ont brak voor het eerst sinds jaren bij een Nederlands kampioen schap. Na 61 titels en een aantal mislukte pogingen het WK kor- tebaan in Rio te bereiken heeft de Deventer badmeester de va kantie eens laten prevaleren. Zijn opvolger stond klaar, maar heette niet zoals verwacht Mi chael van Rijn. Benno Kuipers, lang uitge schakeld door een liesblessure, meldde zich. De tijd van de DWK'er (1.03,52) was 0,17 se conde te langzaam voor directe kwalificatie voor de EK. Maar als Casper van Dam een be hoorlijke vlinderslag zwemt, komt Nederland waarschijnlijk in Wenen ook weer eens met een wisselslagploeg aan de start. Het onderstreept de opleving van het zwemmen bij de man nen. PSV gaf met z'n topsport- beleid het voorbeeld. Gisteren bleek DWK dal het beste te heb ben gevolgd. De Water Kip uit Barneveld, geïnspireerd door hoofdtrainer André Kats, eiste al op de eerste dag haar aandeel in de EK-afvaardiging op met Mark van der Zijden, Minouche Smit en mogelijk dus ook Kui pers. Bij de vrouwen waren al ver scheidene leden van de olympi sche kernploeg zeker van deel neming aan het EK. Ze bewezen ook min of meer hun goede huidige vorm. Angela Postma won de 50 vrij in 26,33, binnen de limiet, op een fractie gevolgd door Marianne Muis, die in Eindhoven haar rentree maakte. De bijna afgestudeerde fysio therapeute (27 jaar inmiddels) mag op grond van haar 26,36 mee naar Wenen. Ze geeft ech ter de voorkeur aan de Univer- siade in Japan. Dat opent wel licht de weg naar het EK voor Wilma van I lofwegen, die in de serie 26,50 liet noteren, precies genoeg. Puncho Gonzales is dood. Hij was 67 jaren jong, zo eernamen u en ik via de persbureaus, toen hij matchpoint tegen kreeg. Het finale matchpoint. Game, set and match, Mr. De ath. In de in memoriams van alle dagbladen werd Gonzales'be roemde partij in de eerste ronde van Wimbledon 1969 gememo reerd. Tegen Pasarell. Charlie Pasarell. Het moet volgens de overlevering niet zo maar effe een partijtje tennis zijn geweest, maar een gevecht. Op leven en dood. 22-24, 1-6, 16-14, 6-3, 11-9. Charlie Pasarell. in de kracht van zijn tennisleven en Pancho Gonzales, 41 jaren oud, deden een eeuwigheid over de partij die ergens in de namiddag van 24 juni schijnt te zijn begonnen. Uiteindelijk dwong Gonzales de jaren jongere Pasarell tot over gave, volgens de geschiedschrij vers vond dat moment plaats in de honderden twaalfde game na Christus. Op dat moment hadden zowel Gonzales als Pasarell 56 games tot hun eigendom gemaakt, maar volgens de volstrekt krankzinnige telling van het tennis (na drie aces is het 40-0, maar na de vierde ace plotseling 1 -0 en als het dan na ongeloof lijk veel rompslomp 6-0 of 7-6 is geworden, want 6-0 of 7-6 maakt in het tennis geen ver schil, is het wederom 1-0, leg dat een eskimo maar eens uit) werd Gonzales tot winnaar verklaard. Honderdtwaalf games! Er zijn oorlogen in korter tijd beslecht. Een paar dingen in het bijzon der benieuwen mij zeer nu ik naar aanleiding van Gonzales' dood de berichtgeving over zijn bizarre gevecht met Pasarell zo links en rechts heb gevolgd. De toeschouwers bijvoorbeeld. Zijn er gedurende de partij toe schouwers omgekomen van honger? Waren er überhaupt bij, die alle 112 games hebben uitge zeten? Bleef een voorde vieren twintigste juni gekocht toe gangsbewijs gedurende alle ga mes geldig of diende het publiek zich ieder etmaal een nieuw en treebewijs aan te schaffen Zijn er in de maanden dat Gonzales en Pasarell elkaar aan het zie ken waren op de tribunes veel relaties ontstaan Wie won die dag de Tour-etap pe? Hebben de Verenigde Naties overwogen in te grijpen? Tennisten ze onverstoorbaar door toen het medio november licht begon te sneeuwen? Wie hebben al die 112 games in de kleedkamer zitten wachten om na Gonzales en Pasarell het Centre Court te mogen betreden? In de stukjes gewijd aan Gonza les' overlijden is Gonzales meer maals verklaard tot de beroemd ste tennisser van alle tennissers die Wimbledon nooit hebben ge wonnen. En Lendl dan? Ik weet net zo veel van tennis als de doorsnee eskimo, maar Lendl kon er toch ook iets van. Hen man niet te vergeten, Tarango. Jensen. Henman werd gediskwalificeerd omdat hij boos een bal wegsloeg en daarmee een ballenmeisje op haar oor raakte. Wat een onzin. U en ik hebben deze Wimbledon weer heel wat van die opgewon den standjes rackets kapot zien slaan of ballen weg zien mep pen, met dezelfde bedoeling als Henman. Is dat minder erg, al leen omdat er toevallig geen do den vielen? Wanneer besluit de A TP eens gewoon alle verwend gedrag vertonende brulapen een maandje of wat op te sluiten in een heropvoedingsgesticht in Si berië? In de mijnen. Ook goed. De Tarango's zullen wij ook niet gauw vergeten. Jeff uiteraard wel. die wordt doordat corrupte zooitje officials (want daar had- ie natuurlijk gelijk in) mond dood gemaakt, maar Benedicte ('lek heb moeten het slaan ge daan, want Jeff hij het niet kon', voorgedragen als Peter Sellers) staat per nu eerste op mijn eeu wige ATP-lijst van tennisprofes- sionalsspelersvrouwen. Wat is er eigenlijk geworden van de dubbelspelpartner van Bren da? In bed gedoken met Sabatini? Ontvoerd door een UEO? Ver diept in een goed boek? ATV- dag: Hopelijk diept de tennispers dit op zodra de drukte rondom Gonzalesbegrafenis achter de rug is en nu we het toch weer over Gonzales hebben, wal mij aangaande Gonzales het meest nieuwsgierig maakt, hoe gaat het eigenlijk met Pasarell? Frank Snoeks is verslaggever van Studio Sport

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 21