Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Persi Onbegrensde mogelijkheden? UITVOERDER tHÜT \A. Beleids medewerker bomenbeheer - v/m B. Vakadviseur groen v/m b| Leiden 'M hoofd Algemene Zaken HWS KEUKENADVISEUR M/V -ERDAG 1 JULI 1995 Ouwehand Bouw Katwijk b.v. is een onderdeel van de Ouwehand Bouw Groep met vestigingen in Katwijk, Rotterdam en Gorinchem. In Katwijk zijn zo n 100 medewerkers actief in de woning en utiliteits bouw binnen de regio Noord- en Zuid-Holland. Ouwehand heeft reeds meer dan 50 jaar ervaring op het gebied van bouw en het streven naar kwaliteit. Voor onze vestiging in Katwijk zoeken wij voor één van onze woningbouwprojekten een enthousiaste Voor deze functie dient u zelfstandig te kunnen werken. Tevens beschikt u over de flexibiliteit die onze organisatie kenmerkt U voert zelfstandig een woningbouwprojekt uit onder supervisie van een projektleider en met assistentie van een werkvoorbereider. Een vooropleiding MTS of meerdere jaren ervaring is daarbij een vereiste. Wij bieden u een vaste arbeidsovereenkomst met goed salaris en eventueel een auto van de zaak. Heeft u interesse om deel uitte gaan maken van ons bouwteam, richt dan uw sollicitatie schrifte lijk aan onderstaand adres. OUWEHAND BOUW KATWIJK BV Heerenweg 13, Postbus 3050, 2220 CB Katwijk, Telefoon 01718 - 2 02 74, Telefax 01718- 29741 De sector Wijkbeheer bestaat uit drie afdelin gen: afdeling Wijk, Wegenbeheer, Beleid en Groenbeheer. de afdeling Beleid en Groenbeheer vindt de integrale voorbereiding plaats van de werkzaamheden op het gebied van groen- ontwerp en -beheer, veegwerkzaamheden en bestratingen. Bij deze afdeling is de vacature vacant van: *(36 uur, vacaturenummer MB95.08) Binnen de functie voert u de volgende ^werkzaamheden uit: - adviseren van het management en de politiek E m.b.t het bomenbeleid; p voorbereiding van het gemeentelijk bomen- i beleid; - voorbereiding en uitvoering van de gemeente- lijke bomenverordening; ontwikkelen en bewaken van uitvoerings procedures; 1- verzorgen van public relations. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - HBO werk- en denkniveau, met relevante vakopleiding; - ruime ervaring in het groenvak en actuele kennis van het sortiment; - affiniteit met natuurlijk groenbeheer; - goede schriftelijke en mondelinge vaardigheden; - kunnen functioneren in teamverband; - ervaring met het functioneren binnen een gemeentelijke organisatie; - gevoel voor politieke/maatschappelijke verhoudingen. Het salaris kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, voorlopig indicatief, maximaal 5.668,10 bruto per maand bedragen bij een 36-urige werkweek (schaal 10). De functie moet nog beschreven en gewaar deerd worden. (36 u vacaturenummer MB95.09) Binnen de functie voert u de volgende werkzaamheden uit: - toezicht op uitvoering van aanleg- en onderhoudswerken; - advisering zowel in- als extern; - toetst plannen voor nieuw werk op doel stelling en uitvoerbaarheid en adviseert bij de voorbereiding van projecten. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - HBO werk- en denkniveau, met relevante vakopleiding; - ruime ervaring in het groenvak en actuele kennis van het sortiment; - affiniteit met natuurlijk groenbeheer; - kennis van de RAW-systematiek; - goede communicatieve vaardigheden; - kunnen functioneren in teamverband; - ervaring met het functioneren van een gemeentelijke organisatie. Het salaris kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 5.668,10 bruto per maand bedragen bij een 36-urige werkweek (schaal 10). In verband met doelgroepenbeleid zal selectie in eerste instantie plaatsvinden onder vrouwen en leden van etnische minderheden. De gemeente Leiden wil de mobiliteit van haar medewerkers vergroten, u wordt daarom in algemene dienst aangesteld. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: Mw. H.J. Gast, Chef Bedrijfsbureau, tel. 071 - 16 76 30. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken na het verschijnen van dit blad richten aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Dienst Milieu en Beheer F<77'7«1 \dienst Haarlem De ARBODIENST HAARLEM, met 150 medewerker^ en vijf vestigingen, is een onafhankelijke, snelgroeiende en gecertificeerde, integrale dienstverlener op het gebied van bedrijfsgezondheidszorg, arbeidshygiëne en veiligheid, en psychosociale advisering. Binnen de kaders van de Arbowet en de multidisciplinaire professionaliteit wordt continu gewerkt aan verbetering van de dienstverlening aan een groeiend aantal aangesloten bedrijven en instellingen in het gebied Kennemerland, Haarlemmermeer en de kop van Noord-Holland. In het kader van een binnenkort af te ronden herstructurering, en met het oog op een verdere professionalisering van de ARBODIENST HAARLEM, zoekt HWS Werving Selectie namens de directie contact met gegadigden voor de functie van (met scherp financieel inzicht U wordt verantwoordelijk voor de integrale ondersteuning, uitvoering en bewaking van het beleid inzake de stafunits Financiën, Automatisering, Personeelszaken, alsmede Inkoop Gebouwenbeheer. Meer specifiek houdt dit onder meer in: leiding geven aan en zorg dragen voor de afstemming tussen de stafunits onderling, alsmede tussen de afdeling AZ en de overige organisatie-onderdelen; voorbereiden, optimaliseren, stimuleren en coördineren van het financieel-economisch beleid en de daarop betrekking hebbende rapportage- en managementinformatiesystemen; multidisciplinair en organisatiebréed participeren in algemene beleidsvorming en management van de dienst; (mede) onderhouden van contacten met externe instanties (financiële instellingen, externe accountant, belastingdienst, bedrijfsvereniging). U neemt deel aan het MT-overleg en rapporteert aan de directeur Algemene Zaken. Het profiel waarin u zich meent te herkennen: voltooide bedrijfseconomische, bedrijfskundige of economisch-juridische opleiding op ten minste HBO-niveau, aangevuld met een voortgezette managementopleiding en met gedegen inzicht in automatisering, organisatievraagstukken en personele processen; minimaal vijfjaar ervaring in een leidinggevende functie binnen de financieel-economische discipline van een professionele, multidisciplinaire organisatie in de sector zakelijke dienstverlening; analytisch, pragmatisch, communicatief, klantgericht, visie op mens en arbeid, een plezierige collega; 33-42 jaar. De bedrijfscultuur van de ARBODIENST HAARLEM is als volgt te typeren: dynamisch, betrokken, professioneel innovatief, sterk 'wij-gevoel, expanderend. Belangstellenden (M(V) wordt verzocht hun brief, inclusief curriculum vitae, te richten aan de heer Drs. R.A. Wassmer van onderstaand bureau. Een strikt vertrouwelijke behandeling van reacties wordt uiteraard gegarandeerd. Werving Selectie Postbus 964 - 1180 AZ Amstelveen Het kan bij de Douane. De douane is een onderdeel van de belastingdienst. We houden toezicht op het —grensoverschrijdend goederen- en personen- \rkeer. We heffen en innen belastingen bij de an goederen, daarnaast letten we op de naleving van wetten de Opiumwet, de Wet beschermde uitheemse '.rsoorten en plantensoorten, de Wet Wapens Munitie en verschillende milieuwetten, de dagelijkse praktijk houden we ons bezig controlewerkzaamheden, surveillance en ïporing. Dit gebeurt in team's vanuit douane- jten, onder leiding van een teamleider. \de douanepost Schiphol Stationsgebouw troleren elke dag 18 teams in drie terminals 'gcrs en hun bagage. Vanwege de uitbreiding Schiphol en dus de grotere hoeveelheid Igiers in de toekomst, zoeken wij: kers Douane v/m ingrijkste taak is het beoordelen of de van reizigers gecontroleerd moet worden. U stelt vast of over de meegebrachte goederen belasting moet worden betaald. Controles vinden plaats door de bagage met de hand te onderzoeken, of met behulp van X-ray apparatuur. U bepaalt de waarde van de goederen, berekent de eventueel verschuldigde belasting en maakt kwitanties op. Omdat de douane 24 uur per dag actief is,' heeft u te maken met afwijkende werktijden. U werkt in uniform volgens wisselende roosters. Het gaat om een tijdelijke functie voor in principe drie jaar, met 'n werkweek van maxi maal 32 uur per week. Voordat u in de praktijk aan de slag gaat, krijgt u eerst een interne opleiding van twee maanden in een conferentie-oord. Wat vragen wij van u? Voor deze verantwoordelijke baan heeft u minimaal een afgeronde opleiding op MAVO- D-niveau nodig. U zier de reizigers als uw klanten en dus gaat u tactvol te werk. U houdt ervan om in een team te werken. Daarnaast bent u flexibel en stressbestendig en heeft u 'n representatief voorkomen. U vindt het geen probleem om op ongewone tijden aan het werk te zijn. Als u goed Engels en/of Duits spreekt, is dat een voordeel. U heeft een goede conditie en u woont niet verder dan één uur reizen van Schiphol. Ten slotte moet u beschikken over de Nederlandse nationaliteit, een geldige verblijfs vergunning of een vergunning tot het verrichten van arbeid in loondienst. Wat gaat u verdienen? Uw salaris bedraagt minimaal 2,179,- bruto per maand, exclusief onregelmatigheidstoeslag. Waar kunt u meer informatie krijgen? Voor meer informatie neemt u contact op met de heer M. Bobeldijk (02503 - 713 61), of de heer W. Smit (02503 - 713 11). Hoe kunt u solliciteren? Vraag een sollicitatieformulier aan bij de staf Personeel en Organisatie van het douanedistrict Hoofddorp. Dat kan op telefoonnummer 02503 - 713 11 of 02503 - 713 12. Het ingevulde formulier moet uiterlijk 18 juli in ons bezit zijn. Een intelligentietest maakt deel uit van de selectieprocedure. Als u al eerder op deze vacatures gesolliciteerd heeft, hoeft u niet opnieuw te reageren. De douane wil meer Zij worden daarom solliciteren. i dienst nemer litdrukkelijk gevraagd l De Belastingdienst heeft als taak de belasting wetgeving efficiënt en integer uit te voeren. We benaderen belastingplichtigen niet alleen met begrip en respect, maar proberen ook zo duidelijk en behulpzaam mogelijk te zijn. Belastingdienst Douane Leuker kunnen we 't niet maken. Wel makkelijker. Lesteilo Sani Plus Dorus Rijkersweg 15 2315 WC Leiden Tel. 071 - 223123 Sani Plus Veurseweg 153b 2251 AB Voorschoten Tel. 071 - 619557 Wij zijn een verkoopbedrijf van luxe keukens, sanitair, tegels, openhaarden etc. De verkoop geschiedt zowel aan de partikulier als aan de tussenhandel. Onze moderne showroom biedt de mogelijkheid om de veeleisende cliënt optimaal te kunnen voorlichten. Op korte termijn zoeken wij ter versterking van ons team een: (BINNENDIENST) Funktie - eisen: Commerciële - Kreatieve instelling. Leeftijd vanaf 22 jaar. Ervaring in Keukenbranche vereist. Bereidheid om ook op zaterdag en koopavond te werken. Bereidheid tot het verkopen van schuifdeurkasten. Opleiding MEAO/MDS/HAVO. Wij bieden: Q Goed salaris. D Moderne showroom. Eigen kantoor cq. gespreksruimte. Modern 3-dimensionaal computersysteem. Is dit voor u de nieuwe uitdaging? Schrijf dan uw sollicitatiebrief waarin personalia, opleiding en ervaring staan vermeld naar: J. Bergman Glenn Millerstraat 47 2324 LN Leiden

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 29