ersoneel Personeel Personeel Personeel r Keukenmonteurs ie Koning vraagt: BAR RECEPTIE MULDER LIFTSERVICE B.V. LIFTONDERHOUDSMONTEUR M.T.S.-ER E (ENERGIE TECHNIEK) fBj m/v SieMatic Keukencenter Leiderdorp RDAG 24 JUNI 1995 Commercieel administratief medewerker klein bedrijf in Leiden zoeken wij een full-time Jwerker. werkzaamheden bestaan o.a. uit het opbouwen en rhouden van kontakten, verzorgen van correspondentie, date houden van diverse bestanden, voeren van acquisitie /erse taken ten behoeve van de personeelsadministratie, iste kandidaat heeft een opleiding op MBO/HBO-niveau, antal jaren werkervaring, ruime computerervaring, goede ktuele eigenschappen, is dienstverlenend en klantgericht eft affiniteit met personeelswerk. 24 tot 28 jaar. li Ifsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen, s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. erken ook op afspraak. k uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties revaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071 -14 41 43 LubaPQ Uitzend^ Buro J jmmercieel secretaresse v/m Bij een internationaal bedrijf in de omge ving van Leiderdorp zoeken wij een secretaresse voor de afdeling Verkoop Binnendienst. Taken: het assisteren van de accountmanagers, orderverwerking, offertes maken, mailingen verzorgen, beursbezoeken en kontakten met klan ten. Voor deze baan zoeken wij iemand tussen de 20 en 30 jaar voor de periode van ca. 3 maanden. De Engelse en Duitse taal moetje goed beheersen. Daarnaast heb je een secretaresse-opleiding of enige jaren ervaring in soortgelijke func tie. Reageer snel!! rectie-secretaresse v/m We hebben een interessante functie voor een ervaren secretaresse met ken nis van de medische terminologie. Ervaring met dictafoon is gewenst. Jmimstratief medewerker v/m Voor de zomerperiode zijn wij öp zoek naar een administratieve kracht die ervaring heeft met het nummeriek invoe ren van gegevens. Deze baan in Leiden is voor enkele weken en parttime. etwerkbeheerder v/m Voor een bedrijf in Voorschoten hebben wij werk voor een netwerkbeheerder. Leeftijd maximaal 30 jaar. Wij zoeken iemand die in het bezit is van een MEAO- opleiding. Het is belangrijk dat je kennis hebt van Windows, Dbase, WP6.0 en Lotus. Naast het netwerkbeheer, heb je ook wat boekhoudkundige taken. Deze functie is voor langere tijd. Heb je inte resse? Kom dan langs voor meer infor matie. verpleegkundigen v/m Wij zoeken A-verpleegkundigen of HBO- V'ers met ervaring in een algemeen zie kenhuis. Ook als je voor losse diensten beschikbaar bent, raden we je aan een bezoek te brengen aan onze vestiging in Leiden. hauffeur CDE v/m Voor een relatie in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een chauffeur die per direct beschikbaar is en op termijn in aanmerking wil komen voor een vaste dienstbetrekking. Een chauffeursdiploma is een pré. ichoonmaker v/m Voor diverse projekten in Leiderdorp en omgeving zoeken wi| ervaren en gemoti veerde schoonmakers. Het betreft meest al een aantal uren werk per dag. Leeftijd is niet van belang. Ben je direct beschik baar, kom dan langs. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10, 2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9,2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 iba heeft filialen in: ilsmeer. Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, in Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, iderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, itterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, oerden, Zoetermeer. UBA. TIJDELIJK WERK, EN BLIJVENDE INDRUK. CO. Sportsclub with Style Wij zoeken met ingang van 1 september in alle opzichten perfecte ALG. MEDEWERKSTERS ers) 1 full-time collega en 1 zeer flexibele oproepkracht. Bij voorkeur in bezit van eigen auto. Een vooral afwisselende, leuke job in een sportieve omgeving met wisselende werktijden (dag- en avonddienst per week wisselend, soms weekend) Werkzaamheden: runnen van de bar en de receptie, plus keuken- en schoonmaakwerkzaamheden. Leeftijd: 20 t/m 25 jaar. Opleiding: min. HAVO of gelijkwaardig. Eigenschappen: harde werkster, sportief, vriendelijk, zelfstandig, representatief, handig, teamworker, ABN-sprekend, goede Engelse spreekvaardigheid. Uw reactie met pasfoto naar STEUN SPORTS BV t.a.v. Dhr. R. J. Steijn, Industrieweg 4,2254 AE Voorschoten. Van Drongelen Koeling B.V., een koeltechnisch installateur met diverse eigen importen welke worden geleverd aan de detailhandel, voedingsindustrie, land- en tuinbouw wiens leveringsprogramma hoofdzakelijk bestaat uit: koel/vriescellen supermarktmeubelen A.C. installaties WSöfl (°)ff®(n)g@0@ra Heeft plaats voor een: allround koelmonteur voor de volgende werkzaamheden: zelfstandig oplossen van koeltechnische storingen zelfstandig uitvoeren van C.F.K.-inspektie en onderhoudsbeurten zelfstandig uitvoeren van eenvoudige koeltechnische nieuwbouwwerkzaamheden Wij denken aan iemand met: minimaal 5 jaar ervaring als allround/ servicemonteur in de koeltechniek bij een, koeltechnisch bedrijf diploma C.F.K.-monteur vooropleiding op M.T.S.-niveau electronica ervaring met alarmsystemen, PLC-besturing, etc. rijbewijs B E. Wij bieden: een zelfstandige baan een goed salaris met aantrekkelijke vergoedingen Uw schriftelijke reaktie, alleen indien er aan bovengenoemde funktieomschrijving wordt voldaan, graag aan: Van Drongelen Koeling B.V., Jagtlustkade 5, 2171 AG Sassenheim Assistent accountantm/v voor een groeiend accountants-kantoor in Leiden. In deze uitdagende functie gaat u jaarrekeningen samenstellen, controles verrichten en de financiële administratie verzorgen. Het profiel Voor deze functie hebt u een diploma op MBA-niveau en bent u studerend voor SPD; relevante werkervaring: een accurate en enthousiaste werkinstelling; Secretaresse m/v voor een jong bedrijf in de financiële dienstverlening. Het profiel Voor een goede invulling van deze functie hebt u: een HAVO diploma aangevuld met een secretaresse-opleiding; een dienstverlenende instelling en kunt u goed plannen en organiseren. Hebt u interesse? Neem dan contact op met onderstaande vestiging Stationsplein 212, Leiden, 2312 AR Informatie: 071 - 14 41 46, Anne-Marit van Hoeve Kaderpersoneel is gespecialiseerd in het werven, selecteren en uitzenden van middelbaar en hoog opgeleid personeel in allerlei sectoren. Wij bieden aan professionals een individuele aanpak en afwisselende banen op maat met goede perspectieven. tempo-team uitzendbureau Nederlands grootste liftservice bedrijf met vestigingen door heel Nederland Uw adres voor onderhoud, revisie en ombouw van alle merken: - Personenliften - Goederenliften - Hefplateaus - Roltrappen - Automatische deuren - Hijsinstallaties vraagt wegens uitbreiding op korte termijn voor het rayon Midden-Nederland met ervaring om opgeleid te worden tot liftonderhoudsmonteur Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: MULDER LIFTSERVICE B.V. t.a.v. de heer M. Palmen Handelstraat 5 6361 KCNUTH 'St. Bernard us maakt er iv e r lc van!' St Bernardus bestaat uit een ver zorgingstehuis voor 85 bewoners met een afdeling dagverzorging en een somatisch verpleeghuis voor 114 patiënten Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. Telefoon (02522) 19004. Ter uitbreiding van het team in het verzorgingstehuis zoeken wij een ejaardenverzorgende m/v Aanstelling geschiedt vooralsnog voor bepaalde tijd voor 32 uur per week. Taken: in teamverband verzorgen van onze bewoners bevorderen van een goede sfeer, waarbij de persoonlijke benadering van onze bewoners voor op staat Vereisten: diploma bejaardenverzorgende of gelijkwaardige opleiding goede contactuele eigenschappen bereidheid onregelmatige diensten te verrichten. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij Ineke Muller, hoofd Verzorging, aan wie u ook, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. st* bernardus Katholieke Stichting Huize St. Bernardus - Verzorgingstehuis, verpleeghuis, reactiverings- en dagbehandelingscentrum. 'Het is goecl iverken bij St. Bernardus, dus...' De totaal vernieuwde en sterk uitgebreide keukenshow room van Keukencenter Leiderdorp behoort tot één van de grootste SieMatic showrooms van West-Nederland. Onze montageploeg kan uitgebreid worden met Ervaring in het luxe keukenstelwerk heeft voorkeur, maar ook zij die ervaring in het betere timmerwerk hebben en schoolverlaters (bouwkunde) kunnen reageren. Voor het verkrijgen van inlichtingen en/of het maken van een afspraak kunt u bellen met de heer E, de Vries, overdag 071-412615, 's avonds 071-616682. Meubelplein 9, 2353 EX Leiderdorp— INTERTOYSde grootste pretwinkel van het land, is dé toonaangevende winkelketen in de speelgoedmarkt. De onderneming kenmerkt zich door kwalitatieve groei. De ruim 180 Intertoys-winkels, waarvan een groot aantal geëxploiteerd door franchisenemers, zijn in praktisch elke grote en middelgrote plaats in Nederland te vinden. Het hoofdkantoor van Intertoys is gevestigd in Gouda. In ons filiaal te Leiderdorp ontstaat de vakature ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER m/v De taken zullen onder meer bestaan uit: - zorgen voor een goede motivatie van het personeel - zorgen voor een optimale artikelpresentatie, voorraadbeheer en voor een minimalisering van de derving - signalering en melding van problemen m.b.t. bouw, techniek en meubilair aan bedrijfsleider - neemt bij afwezigheid van bedrijfsleider zijn taken waar - rechttrekken en spiegelen van de goederen in het filiaal - mede verantwoordelijk voor de bediening aan kassa en klantenbehandeling. Voor deze funktie zoeken wij een kandidaat, die - een opleiding heeft op MBO-niveau bijv. MMO, MDO of MDS - ervaring in detailhandel - leeftijd vanaf 21 jaar. Als je belangstelling hebt voor deze funktie, schrijf dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief naar Intertoys, tav mevrouw A. Meyer, Winkelhof 24, 2353 TS Leiderdorp. Stichting vc 'De Brunei" is een gezinsvervangend tehuis in Leiderdorp. De Brunei biedt woonruimte en beaelei- ig aan 24 mensen met een verstandelijke handicap igedeeld in drie leefgroepen. De kandidaat zal deel gaan uitmaken van een team van begeleiders, dat zich specifiek met de zaken van een van de leefgroepen bezighoudt. Kenmerk van de groep is, dat de bewoners een op ontwikkeling gerichte hulpvraag hebben. Beoogd wordt bewoners aan te spreken op hun mogelijkheden en vaardigheden om verantwoordelijkheid te dragen. an een collega zoeken wij een assistent begeleider m/v in onregelmatige dienst) "De Brunei' is een voorziening die wordt beheerd door de Stichting voor zorg- en dienstverlening aan handicap SVG Ie leiden Bij deze stich ting zijn in totaal 750 medewerkers De functie: - het verrichten van dagelijks voorkomende werkzaamheden; - het doen van mondelinge en schriftelijke dagrapportage; - deelnemen aan diverse interne overlegvormen; - hef in samenwerking met collega's vormgeven aan zinvolle vrijetijdsbesteding van de bewoners; - het, in samenwerking met één begeleider, uitvoering geven aan individuele begeleidings plannen van enkele bewoners Wat wij vragen: - affiniteit met en enige ervaring in omgang met verstandelijk gehandicapten; - goede communicatieve vaar digheden; - een praktische en flexibele clig kunnen werken. vacaturenummer: 2.21.101 Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden werkbegeleiding. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Het salaris bedraagt minimaal 2.450,- en maximaal 3.421,- bruto per maand bij een een full-time dienstverband, afhankelijk van leeftijd en ervaring. De stichting verstrekt kinderop- vangfaciliteiten. Informatie en sollicitatie: Inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt door Jan Roem (locatiehoofd), tel. 071 - 894 715. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen, onder vermelding van het vacature nummer, zenden aan de afdeling Personeelszaken van het Centraal Bureau, Ri|nsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. Burgemeescer en wethouders van de gemeente Rijnwoude roepen jonge, enthousiaste kandidaten op voor de volgende drie functies bij Openbare Basisschool "J.P.F.€teijaert" te Hazerswoude-Rijndijk: full-time groepsleerkracht voor groep 7 full-time groepsleerkracht voor groep 2 part-time groepsleerkracht voor groep 1/2 (ca. 24 uur) Functie-informatie: De twee full-time vacatures zijn ontstaan door een benoeming van een leerkracht elders en door vrijwillige taakvermindering van twee andere leerkrachten. Het betreft hier twee structurele functies. De part-time functie geldt voor één schooljaar en is bedoeld om in de ochtenduren te kunnen komen tot splitsing van de twee grote kleutergroepen. Beschikbaarheid op 5 ochtenden per week is dan ook een voorwaarde voor benoeming in deze functie. De vacatures zijn ook aangemeld in het kader van de TWAO-regeling. Functie-eisen: - u onderschrijft de doelstelling van het openbaar basisonderwijs; - u hebt (enige) ervaring in de betreffende boven/onderbouw; - u hebt een natuurlijk overwicht op kinderen: - u bent in staat tot een goed contact met de ouders en collega's; - u bent bereid mee te draaien in de voor de school gebruikelijke verdeling van de overige niet-lesgebonden taken; - enige ervaring met het werken met computers is een pré. Overige informatie: Voor inlichtingen over deze functies kunt u contact opnemen met de heer A.Ph. Veraart, directeur van de school, telefoon 01714-12742 (school) of 01728-8433 (privé). Indien u belangstelling heeft voor een van deze functies, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Rijnwoude, Postbus 115, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk, onder vermelding van "vac. steijaert" in de linkerbovenhoek van de envelop. De reactietermijn sluit op woensdag 5 juli 1995. Frederik van Eedenplein 4 2394 EB Hazerswoude-RIjndi Postbus 115 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk Telefoon 01714 - 28282 Telefax 01714 - 16051

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 27