S, oo IK VERDIEN NIKS Fokker Woensdrecht schrapt fors Randstad wacDdam v.d.Vliet it, 3 Financial Controller 7a toch/Vee toch Geslaagd! KLM-akkoord vergt nog veel creativitei ZATERDAG 24 JUNI 1995 975 Centrum voor Reiki en Intuïtie Open avond Reiki te Zoetermeer, 5 juli 1995 Reiki I te Leiden Zaterdag 15 juli 1995 en zondag 16 juli 1995 Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met: tel. 023-276346/079-516562 CHEF ADRIAAN 8RANDENBURG. 071-356484, PLV -CHEF DICK VAN DER PLAS. 071 JjAHkettafefeeMj/IeAwoiH Steenstraat 45/47 Leiden Tei. 071 -142343 Stacaravans Sunseeker, Atlas, Lik on, Bronzestar, Silverstar, Prestige, Fwtura, Montana, Cartier: DIE STAAN ALS EEN HUIS! .Michael Page zoekt voor één van haar relaties: Locatie: Randstad Onze cliënte is de Nederlandse dochteronderneming van een De dienstverlening wordt gekenmerkt door een hoog kwalite dienst en maakt een periode van sterke groei door. Hierdoor is i is voor het financieel-administratief proces. Taken en verantwoordelijkheden: zelfstandig voeren van de financiële administratie verzorgen van de periodieke rapportage leidinggeven aan een assistente beheren van leasewagenpark en assurantieportefeuille opstellen en bewaken van budgetten en begrotingen verrichten van financiële analyses onderhouden van contacten met banken, accountants en moedermaatschappij adviseren van de directie op financieel-economisch terrei nternationale organisatie, gespecialiseerd in training, coaching en consulting, sniveau. De Nederlandse organisatie heeft momenteel veertig medewerkers in e behoefte ontstaan aan een Financial Controller, die zelfstandig verantwoordelijk Profiel van de geschikte kandidaat: leeftijd 28 - 33 jaar opleiding op HBO-niveau (eventueel studerend SPD) kennis van en ervaring, in het werken met geautomatiseerde systemen (momenteel IBM AS/400. Rekenmeester) enkele jaren relevante ervaring in de zakelijke dienstverlening praktische instelling sterke communicatieve vaardigheden Geïnteresseerde kandidaten wordt verzocht hun curnculum vitae met begeleidend schrijven onder vermelding van referentienummer RD/41050, te sturen naar Michael Page, "Byzantium", Stadhouderskade 14-8,1054 ES Amsterdam, t.a.v. Rob Donkelaar. Voor nadere informatie kan met hem contact worden opgenomen, telefoon 020-6129101 S p cialist in fin am - E indhoven - Düsseldorf - Frankf n c i t - Londe e functies rijs - Sydney - Hong Kong "Ja daaaaag, ik ga 'n beetje met kranten lopen in m'n zomervakantie. Amme hoela! Die zes weken vrij zijn toch al veel te weinig en ik heb m'n"tijd hard nodig. Beetje uitslapen. In de zon liggen. Een paar heftige feesten: je begrijpt toch dat er echt geen minuut van af kan. En vakantiegeld? Dat haal ik gewoon bij m'n ouders: daar zijn ze toch voor?" "Dat bonnetje kan ik nog wel invullen, dat regel ik zelf wel even... Ik ben toch geen kind meer!" 'n Uurtje fietsen per dag levert dik vakantiegeld op. Met na drie weken een extra premie. Er wordt een wijk zo dicht mogelijk in de buurt gekozen, en met1 je geplande vakantie houden we rekening. Dus wat wordt het..? J Ja, ik word vakantiebezorger. Ik kan de krant bezorgen in de periode van: J ttot:i Naam: I Z Geboortedatum (min. 15 jr.): Adres: Z Postcode/plaats: j Telefoonnr.: O In een envelop (zonder postzegel) sturen naar: Dagbladuitgeverij Damiate b.v., afdeling Oplage-Logistiek-Binnendienst, 00 antwoordnummer 416, 2000 VC Haarlem. UITSLAG EXAMENS LEIDEN OPLEIDING DETAILHANDEL (MMO-BO) Mark Simmerman, Richard Bos man, Gaston Franquinet, Renate Wallenberg, Melanie Huygen, Mar- tine Zoetmulder, Claudia Wolswijk, Gert-Jan den Hartogh, Andor van de Poel, Silvia Olijerhoek, Patrick van Eenennaam, Hendrik Zwet sloot, Christian van den Broek, Sar- wan Kalloe, Sanne van Leeuwen, Marsha Brink, Kees Korenhof, Har- ro Krijgsman, Lisette Verhoog, Geertje van Duijn, Astrid Schou ten, Jacco Haasnoot, Angelique Link, Fred Schoof, Walter Fiele- mon, Jilles Heemskerk, Fatiha Jer- moumi, Ingrid Bakker, Edward Heuzen, Jan Keijzer, Danielle Kleijn, Dennis Kempff, Gert-Jan Geijsman, Esther van de Reep, Ma rina van Rossen, Fabienne Laman, Lex van de Water, Danny Moraal, Shirley Binsbergen, Johan van der Krogt, Danny Wesselius, Remcb van Tol, Daphne Steenkist, Mandy Reekers, Etienne Kromhout, Mark Ohlenschlager, Nathalie de Jager, Tijani Abdalli, Walter van Es, Leon- tineOlyerhoek, Remco Allersma, Olivier Blom, Lennert van de Meent, Jan van der Meij, Inex Wijnekus, Alexander van der Geest, Henry Wolvers, Daan van Zandber gen, Wendy Frank, Liza Hamawij, Barbara Kooke, Victor de Vries, Laura van Riel, Sonja Wester, Bri gitte Witsenburg, Sabine Witsen- burg, Etiënne Vergeer, Esther Brouwer, Martin Fengier, Menno Verhagen, Bertus Huurman, Dion- ne Bosman. OPLEIDING DETAILHANDEL (MMO-C) Martine Groenendijk, Corine Kra nenburg, Joost van Wijk, Francisco Bouthoorn, Amanda Zeegers, Hans Kraaij, Miranda Polfliet, Frank Dui venvoorden," Jeroen Koudstaal, Ro nald Kompier, Guido Meijvogel, Martin Ouwehand, Jasja van de Hoek, Hugo van Duijn, Paul Lekx, Maurice van den Berg, Erwin de Koning, Menno Kuyper, Marissa ter Meulen, Corine Gijsman, Miranda van der Zeeuw, Stephen Vergeer, Mariska Glasbergen, Saskia Zirk- zee, Simone van Wiermgen, Ro nald Both, Ron van Kesteren, Mark van Hemert, Marleen Fieman, Os car van den Berg, Shirley Klein, Jeffry van de Lek, John Houtman, Roel Nozeman, Frank Adriaanse, Mariska van Beek, Danielle van Seggelen, Bas Klein, Robert Smit, Jeremy Witteman, Patrick de Win ter. VERZORGING Janet Ederveen, Nancy Vrolijk, Bianca Singeling, Veronica Roeloffs, Linda Kroon, Linda van Oldenmark. Aan de ALVERNA RK SCHOLEN GEMEENSCHAP zijn de volgende kandidaten geslaagd: VBO ADMINISTRATIE Emine Akdeniz, Cemil Bolut, Den nis Janssen, Sharon Meerstadt, Billy Milinkovic, Paul Opdam, Syl via Roos, Thomas Souhoka, Murat Telli. VBO BOUWTECHNIEK Rob van de Kooy, Chris Overdijk, Ronald van de Smissen. VBO ELECTROTECHNIEK Folkert Bruggeman, Michiel de Jong, Frans de Jonge, Dennis Klein, Eric Knaap, Johan Kool, Ka rin Ouwerkerk, Nmo Poulina, Henk-Jan Schipper, Jasper Vink, Stephan van der Weyden. VBO VERZORGING Lian Ferket, Nelleke Geurts, Fanny Griekspoor, Lelie Grootenboer, Mandy van Hecke, Andrea Heems kerk, Jolanda Heemskerk, Susan Hoogeveen, Sabine Janse, Rkaia Kanm, Danielle van Klink, Lonetta Kortekaas, Annemarie van der Land, Jessica Lares, Emy Matheu, Cyrilla van Ofwegen, Ingeborg Ooij- endijk, Lucindavan Poelgeest. Jenny Sierat, Grada Stouten, Es meralda Weeda, Maggie van de Werf, Carinevan Winsen, Madhu Witteman. MAVO Ron Ahrens, Chantal Akerboom, Paul Akerboom, Samantha Aker boom, Rogier Aniba, Richard Baak, William Bakker, Jort Barenbrug, Joost Barreveld, Sandy van den Berge, Dammers Bergman, Govert van Berkel, Esther Bijlemeer, Pa trick Blansjaar, Perenne de Blois, Eva Blokker, Jasper de Boer, Jeroen de Boer, Lynsey de Boer, Li sette Boer, Monica Boers, Maaike Boogmans, Tom Borst, Marjan Bos, Arjan Bosman, Björn Bouw meester, Sandra Bouwmeester, Jorg van der Breggen, Arno Breuer, Maurits Brittijn, Hans van Broek huizen, Kim Buskermolen, Marcia Castelein, Jacob Degewij, Kim Delfgaauw, Linda van Delft, Caro line Diepeveen, Inge Dijkgraaf, Alexander van Dissel, Jan Pieter van Duijn, Saskia Duijnhoven, Christian van Egmond, Dennie van Egmond, Daniël van den Eisen, Ruurd Elsevier, Daan Elstgeest, Rik Elstgeest, Frank van Es, Naiky Faries, Jeroen van dér Felz, Anne- mieke Friggen, Angela Fritz, Hjal- mar Geerlings, Sergio Lopez, Basti- aan Maat, Stefanie Mastenbroek, Agnes van der Meer, Stefanie van der Meer, Suzanne van der Meer, Jolanda van der Meij, Albertme Meijer, Julius Middel, Daisy Moe- nen, Frodo Molema, André Mooije- kind, Frederieck Mussert, Roel Nagtegaal, Rebecca Nievaart, Bas van Nispen, Pieter van Ommen, Tom Onderwater, Anika Oomen, Githe Opdam, Hiddo van Os, Peter Overdevest, Kim Perquin, Els Pi nas, Peter van der Plas, Carla Praamsma, Wendy Prince, Elenor Prins, Micha Prins, Joyce Regens burg, Erik van der Rest, Michiel van der Rhee, Marvin Righart van Gelder, Rick van Rijn, Mariëllevan Rijn, Sabrina Rodewijk, Tino Rode- wijk, Arthur van Rongen, Leontine de Rooij, Barbara van Rooijen, Ve- ronique.van Rossum, Daniël Rut ten, Jakoline Sauer, Arno Schaac- ke, Bram Schakenbos, Bastiaan Schoo, IvarSchrama, Marjolein Schulte, Jasper Schuurhuizen, Johnny Singh, Mariska Slats, Cori- na Smit, Joris Sneyers, Astrid van der Geest, Erik Goos, Jasper de Graaf, Gido van Graas, Maurice de Grave, Dave Groenewegen, Sandra Gussenhoven, Oscar Haegens, Sin- dy van Haestregt, Claire Hal, Sas kia van Hameren, Lotte den Ha ring, Menno Hegeman, Ruby-Ann Heijmans, Willeke Heijnekamp, Di- mitri Heinrichs, Sicco Hogenelst, Patriek Holman, Judith Hoogen- boom, Frank Hoogendoorn, Roze marijn van der Horst, Roy Huig- sloot, Annemiek van der Hulst, Dick van Iterson, Thies Jansen, Jasper de Jeu, Stephanie Jagel, Danny Kaffa, Olga de Keyzer, San dra yan der Kiel, Edwin Klein, Stefan Klein, Ed de Kier, Martijn van Klink, Monique van Klink, Dennis van Klink, Sandra Koek, Evert Koek, Heidi Koek, Remco Koek, Barbara van der Kolk, Frank de Koning, Annelies Kortekaas, Ju dith Kraan, Dirk-Jan Kraan, Basti aan Kramer, Dennis van der Kroft, Marco Kuipers, Danny Kwee, Den ny Leeflang, Kirsten van Leijden, Sabine Lemmers, Leontien van der Linden, Martijn Snijders, Michiel van der Sommen, Tessa Spruit, Buddy van der Star, Mark Starren- burg, Maartje van Steendelaar, Gerrit Steures, Carl van Stokhem, Cynthia Stouten, Linda Straver, Debby van Tol, Tim van Veen, Tim van der Veer, Anne Veerman, Jani- ne Veldhuis, Stoffel Verjaal, Egor Versluijs, Wybrand Vielvoije, Anouk Visser, Maaike Visser, Teije van Vliet, Bregjevan Vlimmeren, Kar- sten Vork, Sander Wallaart, Marit Wamelink, Heidi Warmerdam, Tim Warmerdam, Yvonne Warmerdam, Stephan Wassenaar, Machiel Wes selius, Manon Willems, Marcel van Wissen, Marlien Wit, Marco Zaal, Paul Zandbergen, Sergio van der Zijl, Michael Zijlstra, Richard Zoe tendaal, Katja van der Zwet. HAVO Bart Akkerman, Roos van Aller, Ra- chida Allouch, Yorick Bakker, Su zanne Bakkum, Peter Becht, Ziad van Beek, Roel Beijer, Boris van den Berg, Chirstian van den Berg, Jeffrey Bergers, Ronald Beugels- dijk, Marlies Bik, Joost Bleijie, Lin da de Boer, Peter Boer, Vera van den Bos, Suzanne Bosman, Robin van Boxsel, Lard Breebaart, Eva van den Brom, Danny Brugman, Louis Bruins, Tamara Buitendijk, Thomas Burgel, Maaike Cassee, Kawoh Cheng, Tamar Ciere, Kim Cober, Rommert Crepin, Paul Crey- ghton, Sandolin Damaso Bentinho, Naomi Deegenaars, Barbette Dirk- se, Shanti Doelam, Jolanda Drok, Joppe Duindam, Erik Duivenvbor- den, Esther Duivenvoorden, Eve line Eelvelt, Linda Eijckelhof, Mar- loes Elfferich, Marlies van Exter, Karin Faassen, Marijke Fikkert, Wendy Geerman, Marianne Grims, Esther de Groot, Jet van Gurp, San- der van Haastert, Shirley Halver hout, Michiel Hankel, Maaike Hin, Lynda van Hofwegen, Pieter van Hofwegen, Laila Hollander, Irene Honders, Edwin Hoogervorst, Cin dy Jansen, Annelies Jansen, Nien- ke Jochems, Jolanda de Jong, Da- vina Juffermans, Luuk Jurriëns, Kitty Kapel, Barbara Kempeneers, Ramses Kooijman, Mirka Koot, Jel- le Korbee, Ralph Kortenbach, Maud Kruis, Tessa Kuiper, Leoniek Kuzee, Ramona Kwestro, Marcel Lagerwerf, Britt Lap, Guido van Leeuwen, Niels van Liempt, Wou ter Loomans, Tim Loos, Guido van Slagroomtaarten voor geslaagden Het Leidsch Dagblad publiceert in deze periode regelmatig de na men van geslaagden. Elke dag dat we de opgaven van scholen af drukken, trekken we uit de lijsten een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch Dagblad gratis een slagroomtaart aangeboden. De gelukkigen kunnen bellen met de medewerkers van het redac tiesecretariaat (071-356401/356402). Zij nemen het adres op en versturen de brief waarmee de taart kan worden opgehaald op on derstaand adres. De winnaars van vandaag zijn: Barbara Kooke, Sergio van der Zijl en Werner Altewischer. der Lugt, Pascal van der Mee Bastiaan Miggels, Floor Minn niëlle Mulder, Martijn Muidei Chantal Neys, Pieter Nieuwer sen, Merijn Nijkamp, Marco f sen. Robbert Nijssen, Ricardi Noort, Jacob Nubé, Ferenc 0 Christiaan van Oostrum, Vine Paalvast, Joris Pardoel, Pirn f quin, Ilse Platteel, Tineke var Ploeg, Timo Ponsioen, Hans I reij, Stephanie du Prie, Maud Rhoon, Elinevan Rijn, Mariel Rijn, Miranda Roggeveen, OI< von den Baumen, Bob Ronda Sven Roozenburg, Simone Ri grok, Lennie Rutting, Liselore Schaap, Mike Scheufler, Tan Schimmel, Stella Schmidt, Ir Schouten, Marein van Schrev MeinkeSlierendrecht, Kathal Smout, Martijn Smout, Lydje ders, Gaby Steenbergen, Evel van Straalen, Eric Swaans, Lc Teijgeler, NadineTijsen, Niel Turk, Hilde van Veen, ReintV kamp, Jeroen Verdel, Laura V gunst, Maurits Verhaar, Paul haar, Olof Verheijen, Rogier V heijen, Wencke Verpoorte, Ke Volwater, Stephan Vreugdenh Paulien de Vries, Bas Vrijberg Nicolien Wagner, Carina van Wall, Leonie Webbers, Koen 1 Wechel, Marjolein van der We Martijn van Westerop, Sandy1 Wijngaarden, Juliette Willems bert Witteman, Rob de Wolf, mara Wolsak, Diana Zaalberg mara, Zuijdwijk, Paulien Zwet VWO Maudy Akse, Werner Altewisc Susanne Aniba, Joost Backes Jasja Baken, Monique Barmei Yvonne Bastiaanse, Marieke E ger, Robert Blom, Erlijn de Be Gerbrich de Boer, Tamara der Breejen, Iris Brugman, Jaime Bruin, Dorit van Cleef, Erik de Dekker, Fiona Dekker, Saskia Dooijewaard, Anne-Marie Drö< Florentien Eiff, Sander Eijcke Debbie Elstgeest, Martijn Frig Rudolph Froger, Adriaan Gaas Marije Galavazi, Angela van di Geest, Geertje van der Geest, van der Geest, Patricia de Gra Heieen Groenendijk, Anne-Jif Haarsma, Rico van Haastrech Boukje Hazebroek, Jasper van Heiden, Just van der Hoeven, chiel van der Hoeven, Yvonne genboom, Michael den Hollan Ellen van der Hoorn, Sabme vi der Hoorn, Olivier van den Hoi Mark Janssen, Rogier Kaptein jan Kersten, Haye Kesteloo, E Kleijn, Carola Klein, Patrick K Richard van Klink, Erik Koks, van der Kooij, Denise Kouwen ven, Hieke Krijgsman, Maikel Katja Laan, Bas Labrujère, Lis van der Leden, Kim van Leeuw Marco van der Linden, Leon Li denhoff, Wannes van der Mad Sander van der Meer, Vincent der Meer, Loes Meijer, Geertje Meiman, Laura Minne, Arjan v Muijen, Rommert Mulder, Mai Nieuwenhuis, Berber Nijkamp Frank van Noort, Roald Noort, je Okker, Esther Oortwijn, Ann Oosterhof, Marit Oosthout, Ma ten Overdijk, Mireille Paalvast, Olaf Persijn, Bart Pieters, Natl Piket, Bas Poelmann, Ard Potr Eva Raat, Kim Remmerswaal, van Rijn, Maja Roodbergen, Ja van Rooden, Judy Rotteveel, T van Ruiten, Julian Schutte, Th Smit, Jurian Snijders, Remco! Saskia Stavleu, Mark de Sterki Alida Storm van Leeuwen, Jud Straathof, Monica Straathof, F Strubbe, Mandy Sudmeyer, Ra mond Tilma, Caroline Timmers FolkertTrouw, Michel Turk, Ed Ung, René Valk, Norbert van Vi Veerle Ver Loren van Themaat, Verkade, Maaike Vernooij, Barl Veselka, Rinske Visser, Daniël Vlasveld, Marije Vollemans, M# van der Voort, Gwendid van dei Voort van der Kleij, Olwen vani Voort van der Kleij, Patrick Vre burg, Ruud Warmerdam, Vince Warmerdam, Danielle van derf Free Wijnen, Kirstm Willemsen Bart dë Wolf, Noer Wuisman, N lous Zaal, Robbert Zandvliet, R Zevenhuizen, Wilmar van der 2 WOENSDRECHT GPD Bij Fokker Aircraft Services (FAS) in Woensdrecht verdwij nen het komend jaar 119 van de nu nog 930 arbeidsplaatsen. Fokker verwacht dat het wer kaanbod de komende vijf jaar zal dalen en wil de kosten met twintig procent verminderen. De vakbonden zijn verbaasd over de forse omvang van de re organisatie in West-Brabant. Bonden, ondernemingsraad en personeel zijn gistermiddag globaal ingelicht over het ba nenverlies bij werkmaatschap pij FAS. Het Woensdrechtse on derdeel van Fokker onderhoudt, repareert, reviseert en modifi ceert vliegtuigen. De reorgani satie zal zowel produktie- als kantoorpersoneel treffen Volgens Fokker-woordvoer der L. Steijn blijkt uit studie dat de reorganisatie 'onvermijdelijk' is als het bedrijf de concurrentie wil bijbenen. Om de kosten te drukken, moeten er banen ver dwijnen, stelt Fokker. De direc tie heeft aangegeven 'ontslagen zoveel mogelijk te willen voor komen'. „Maar als er binnen een jaar 119 zouden moeten verdwijnen, red je dat niet met natuurlijk verloop", vreest vakbondsbe stuurder B. Hubert van de Indu- strie- en Voedingsbond CNV. „We maken ons dan ook ernstig zorgen over de plannen." De vakbonden, die dinsdag met de directie overleggen, zijn geschrokken van het aantal ba nen dat verloren gaat, omdat het volgens hun informatie niet zo slecht gaat met FAS Woensd recht. „Als Fokker een paar we ken geleden bij de grote reorga nisatie aangeeft dat het in West- Brabant redelijk goed gaat en nu met dit op de proppen komt, moet er nog een hartig woordje gesproken worden", vindt Hu- bert. De ondernemingsraad in Woensdrecht wil nog niet offi cieel reageren. OR-lid A. Bruggen laat echter wel w< dat de mededeling van de di tie 'een forse domper is', ruchten waren er al lang, n dit komt hard aan." Fokker per se dat FAS eind 1996 811 arbeidsplaatsen werkt, komende maanden zal mol blijken hoe deze 'reductie' z het concern het noemt 1 kan worden. Het draaiboek) een sociaal plan voor 'Woensdrechtse personeel naar eigen zeggen al klaar, vakbonden krijgen daar kom de week informatie over. AMSTELVEEN ANP Er wordt de komende maanden nog veel creativiteit gevergd van de KLM-directie en de verkeersvliegers bij de nadere uitwerking van het akkoord dat de KLM en de VNV be reikt hebben. „Het zal geen eenvoudige zaak worden." Dat zei plaatsvervangend president-directeur Den Hartog van de KLM gistermiddag in een toelichting op het akkoord. De KLM-topman benadrukte dat het overleg deze week met de verkeersvliegers intensief en constructief was. „Bij beide partijen bestond het besef dat we er nu aan de overlegtafel uit moesten komen, zij het niet tegen elke prijs." Den Hartog erkent dat de KLM-directie zijn eis om het cao-akkoord 1995 en de stu die naar de salarissen als één geheel te be schouwen, heeft losgelaten. Aan de andere kant wijst hij erop dat het onderzoek naar de vliegerskosten geen vrijblijvende zaak wordt. KLM en VNV hebben zich tegenover elkaar verplicht het onderzoek uiterlijk 1 oktober met conclusies af te ronden. Daarna is aan de orde op welke wijze die conclusies worden verwerkt in de arbeids voorwaarden. Den Hartog: „Als het onder zoek uitwijst dat KLM-vliegers te duur zijn, dan kan dat op verschillende manieren ver werkt worden. Je kunt kijken naar de direc te salarissen, naar de pensioenkosten, naar het aantal vlieguren of naar een mengvorm daarvan. Het maakt ons nog niet eens zo zeer uit in welke vorm het gebeurt. Wij kij ken als directie vooral naar de hoogre van de kosten." De afgelopen maanden heeft VNV-voor- zitter Baksteen scherpe verwijten geuit in de richting van de KLM-directie. Boveni legden de vliegers tot twee keer toe ge rende zes uur het vliegverkeer lam. I Hartog erkent dat er in de afgelopen }i in het overleg met de verkeersvliegers menten zijn geslopen die om een oploss vroegen. Zo zat het de KLM-directie dwars dat de piloten niet wilden meev ken aan een onderzoek waarin de vlieg kosten bij de KLM vergeleken werden die bij andere, vergelijkbare maatschap en. In januari gooide de KLM-directie knuppel in het hoenderhok door een f' verhoging van de pensioenleeftijd van vliegers te eisen. De VNV was des duiv Terugkijkend zegt Den Hartog: „Die p sioenkwestie heeft uiteindelijk als breeki gefungeerd. Het is alleen jammer dat w daarna in eerste instantie niet uit zijn men aan de onderhandelingstafel."

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 14