Reïncarnatie Mecir scoort in Rosmalen Pete Sampras loopt één op zes op het gras van Queens Van Kempen mept zege in laatste inning binnen Warm weer helpt Van Overloop aan winst op thuisclub Dextro //rneneno/ Sport =M'iï 'N*Fa Evers en Boskamp zijn klasse apart in Woubrugge Leidsch Dagblad Tennis Circuit'Qg CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071-356463 I - M- Duis/C. Purmer6-3 6-3. WOUBRUGGE 35+. HDC1: halve finales: D. van Iterson/ G.J Onvlee H. en A Hamming 2-6. 6-3, 7-5; P Kok/ J. van Veen F Schouten/ P van der Meer 5-7. 6-4. 6-4. Finale: Kok/ Van Veen - Van Iterson/ Onvlee 7-6. 6 3 DDC1: halve finales: R. Akerboom/1, van der Meer - L. Gijzel/ A. Vermeulen 2-6. 6-3, 6-0; S. Evers/ H. Boskamp - L. Heijers/ L. Koele- man 6-1, 6-0. Finale; Evers/ Boskamp - 6- 3, 6-3 GDC1: finale: A. Wahle/ R. Bossori M. van den Heiligenberg/ F. Schouten 6-4. 2-6. 7-6. HDC2: halve finales. R. Vink/ J. van Winsen - N. Bakker/ P. van Klink 6-2, 5-7. 6-4; J. en C. van Ruiten - A. Heems kerk/ J. Reedijk 6-2, 6-2. Finale; J. en C. van Ruiten - Vink/ Van Winsen 3-6, 7-5, 6- 4 DDC2: halve finales: A. Schreurs/ K. Tel jeur - A. Frank/ M. van Vonderen 6-0, 6-2; R. Akerboom/ R. Hogenboom - A. van Bos telen/ C. Pouw 6-4, 6-2. Finale: Akerboom/ Hogenboom - Schreurs/ Teljeur 6-0, 6-1. GDC2; finale: B v.m I van der Zwet/ N. Bakker 5-7, 6-3, 6-4. HDD1: halve finales: E. Oudshoorn/ T. Ter- louw - T. de JongJ. van Ruiten 7-6, 6-3; K. van Gaaien/ F. Snel - T. van Strien/ W. Waaijer 6-0, 6-0. Finale: Oudshoorn/ Ter louw - Van Gaaien/ Snel 6-4, 6 1 DDD1: halve finales: T. Scholtes/ M. van der Steen - T. van Ruiten/ R. Straathof 6-3, 6-2; J. Duijs/ R. Kalkhoven - W. van der Geest/ T. van Ruiten 6-4. 7-5. Finale: Dui|S/ Kalkho ven - Scholtes/ Van der Steen 4-6. 6-1, 6- 3. GDD1: finale: A. en T. Terlouw M van den BergT.E. van Strien 6-3, 0-6. 6-4 HDD2: finale: C de Graaf/ J. van t Wout - G. de Graaf/ J van der Leek 6-4. 6-2. DDD2: fmale: L van Schayk/ E. de Vette - M. Bos/ P. Bosman 5-7, 6-3, 6-3 GDD2: finale; I. Verhaar/ P. Wesselman - C. Smul ders/H Khjn 6-1,6-1. ZEVENHOVEN OPEN HDC2 18+; finale: I van Klink/M. Verhaar R. Bartels/R Ruygrok 6-3 6-2. HDC2 30+: finale: C. Hartman/J. Schoemaker - W. Olij/G. Verdel 6-4 6-3 DDC2 30+; finale: M. Keessen/R. Kragtwi|k - A. Coucke/I. Spook 6-0 6-4 GDC2 18+; finale: R den Bleker/R. Schoonenwolf M. de Groot/B. Visser 4-6 6-1 6-4. GDC2 30+: finale: M. Hol/O. Bos - L. de Vries/C. Hartman 6-2 7- 5. HED1: halve finales: R.v.d. Meer - N. van Geer 7-6 6-4; J. van Dort - B. Visser 6- 4 5-7 6-4. DED1: finale: N. Hoogland C. Keessen 6-0 6-2. HDD1: finale: M. Brum- melhuis/M.v.d Haak - J. Jansen/T. van Leeuwen 6-3 6-2. DDD1: finale: I. P. Jansma - J. Bakker/E. Pieterse 6-2 7-5. GDD1: finale: J. Mur/J. Garrelfs - H. Kruyt- hof/D. de Vries 6-3 7-5. HED1 30+: finale: N.v.d Hammen - Sj. Croque 6-2 6-1. HDD1 30+: finale: K. Reyngoud/D. de Vries - 8. Bijl/G. Verhaaster 6-1 6-2. DDD1 30+: finale: A. de Bruyn/C. Raadschelders - C. Bruine de Bruin/C. Postma 6-4 6-1 MVKV HDC2 30+: finale: Kraan/ Parlevliet - Van Berkel/ Drost 4-6. 7 5. 6-1 DDC2 30+: fi nale: Bouhuis/ De Vries - EngelenKorte- kaas 6-2. 6-2. GDC2 30+: finale: Van de Berg/ Plugge Bechthum/ De Waard 6-4, 6-7. 6-4. HDD 35+: halve finales P. Kühn/ A. van der Plas - F. Kroon/ R. Wijdh 4-6. 6- 1. 6-2; F. Faber/ P. Geerlings -.A. Cecchi/ K. van Starkenburg 6-3, 7-6. Finale: Faber Geerlings - Kühn/ Van der Plas 7-5, 6-3 DDD 35+: halve finales: T van Kampen/ S. Masoliin - H, French/ R. Minnee 6-4, 5-7, 6-0; R. de Boer/ W. Janssen - C. Arrachart/ J. van der Meulen 6-3, 6-4 Finale: De Boer/Janssen - Van Kampen/ Masolijn 6-3, 6-1 GDD 35+: finale. S. Masolijn/ Van Duin - M van den HaakJ. van Duyvenbode 4-6, 6-4,6-2, Kwestie kwaliteit Kamsteeg Vragen over kunststofkozijnen... BELDE HOP KOZIJNLIJN VOOR GRATIS INFORMATIE 071 -22 22 20 j Vijf keer bereidde Pete Sampras zich tijdens het grastoernooi van Queens voor op Wimble- don. Pas de zesde keer nam hij de hoofdprijs mee naar de an dere kant van de stad Londen. 'De nummer twee van de we reldranglijst won gisteren in de finale van de Fransman Guy Forget en lijkt op tijd in vorm een gooi te doen naar de derde Wimbledon-titel op rij. Dat luk te niemand sinds Björn Borg er in 1980 voor de vijfde maal in successie zegevierde. Saai De finale in Queens was saai. De servicebeurten van Sampras (21 aces), vorig jaar verliezend finalist tegen landgenoot Todd Martin, en Forget waren kort en krachtig. De sets snelden op tie breaks af en daarin was Sam pras met 7-3 en 8-6 tweemaal het sterkst. Het tennispubliek in Londen had eerder op de zondag wel twee prachtige, een dag eerder verregende, halve finales ge zien. Sampras stond 2 uur en 11 minuten op de baan en maakte drie matachpoints ongedaan te gen de grieperige Kevin Göllner, die hij met 13-11 in de derde set bedwong. Forget verraste Boris Becker, de nummer twee van de plaatsingslijst. In het mannentoernooi van Lissabon lieten de Spaanse gravelbijters hun tanden zien. Alleen de Argentijn Gumy liet zich niet snel wegpoetsen. Hij werd in de halve eindstrijd ver slagen door Carlos Costa. De als achtste geplaatste Cos ta ging in de eindstrijd met 6-3 3-6 4-6 onderuit tegen Berasate- gui, die in de halve finale land genoot Clavet had uitgescha keld. Lori McNeil zag haar derde toernooizege op rij in Birming ham de mist in gaan. De donkere Amerikaanse ver loor in de finale van haar land genote en vriendin Zina Gar rison (6-3 6-3), tegen wie zij vo rig jaar de eindstrijd nog in haar voordeel had beslist. Manon Bollegraf won tijdens het grastoernooi van Birming ham het dubbelspel. Samen met de Australische Stubbs ver sloeg de Ermelose het duo Rad- ford/Bradtke, 3-6 6-4 6-4. 'rosmalen rob van der zanden Het troosteloze verhaal van j Rosmalen eindigde toch nog een beetje als een spannend jongensboek. De anonieme Karol Kucera vond op het Bra- bantse gras zijn prille geluk. E Ooit was hij de ballenjongen j 'van Miloslav Mecir en gister- f. middag, toen hij zijn eerste t, ATP-titel had binnengehaald, werd hij door de kenners meteen genoemd als een kopie van zijn beroemde landgenoot. Kon het mooier? I' Zijn tegenstander Anders Jar- (ryd kwam na zijn nederlaag in Ltwee tiebreaks (9-7 en 7-4) 11 meteen met de naam van Mecir op de proppen. Karol doet me Ie erg denken aan Mecir. Zijn spel is als dat van hem, absoluut," zei de 33-jarige Zweedse routi nier, die de grote tijden van 'de kat', zoals de bijnaam van Mecir luidde, heeft meegemaakt. De 7l-jarige Kucera zelf lachte ver legen: ,,De naam van Miloslav valt vaak als ze mijn spel zien. Vooral in Slowakije. Als kind moest ik wel eens ballen rapen bij zijn wedstrijden. Een idool? Nou nee, hij was wel een voor beeld voor later." Kucera komt net als Mecir uit Slowakije en Werkt nu als Davis Cup-speler D,regelmatig trainingen af met de topper van weleer, die nu cap van de nationale ploeg is. balvirtuoos Mecir - pas 31 j'aar - moest vroegtijdig afhaken in het circuit vanwege rugklach ten. In '88 stond hij nog vierde op de wereldranglijst. Kucera heeft nog een lange weg te gaan, maar misschien treedt hij wel in de voetsporen van Mecir. Hij speelt het spel slim, slaat de ballen ogenschijn lijk achteloos over of langs zijn tegenstander en beschikt over een goed reactievermogen. Zijn dubbelhandige backhand is een gevaarlijk wapen, vooral omdat hij die slag min of meer camou fleert. Kucera haalde gisteren zijn schouders op, toen hem naar zijn ambities werd gevraagd. ,,Ik sta nu vijftigste op de wereld ranglijst, dat is al sneller gegaan dan ik had gedacht. Nu wil ik meer, ik wil verder komen en vooral een keer aan de Olympi sche Spelen meedoen," aldus de verlegen winnaar, die zich na elke zin verontschuldigde voor zijn gebrekkige Engels. Op het gras in Rosmalen - waar hij in de kwartfinale Paul Haarhuis uitschakelde - hield hij zich afgelopen week opval lend gemakkelijk staande. „Maar een grasspecialist voel ik me niet," aldus de man uit Bra tislava, die Branislav Stankovic als coach bij zich heeft. In de ATP-tour moet Kucera - vorig jaar voor het eerst in een ATP-finale, hij verloor in Umag van Alberto Berasategui - nu gaan oogsten. Hij verdiende gis- terenv43.000 US dollar met zijn titel, dat was een mooie hoofd prijs om te beginnen. Met zijn zege tegen Jarryd bracht hij gis teren zijn balans in het enkel spel overigens pas gelijk: 32-32. Waar Kucera net begint, kan Anders Jarryd onderhand elke tennisbaan in de wereld uitte kenen. Maar gistermiddag voel de de veteraan zich bij vlagen toch nog onwennig op het cen tre-court. De dubbelspecialist, spelend met een steunkous vanwege een pijntje in de knie holte, miste de vorm die hij liet zien toen hij eerder in de week drie Nederlanders afserveerde (Hendrik Jan Davids, Jan Sie- merink en Richard Krajicek). Jarryd (nummer 93 van de we reld, maar na gisteren weer een stuk of twintig plaatsen stij gend) miste een uitgelezen mo gelijkheid om alle drie de Ne derlandse grand prix-titels in zijn kast te zetten. In '84 won hij Het Melkhuisje en in '93 het ABN/Amro-toernooi. In '90 won hij ook nog eens de inmiddels allang opgedoekte Challenger in Houtrust. Hij kan deze week wel de vierde Hollandse scalp in acht dagen veroveren: in Halle heeft hij Paul Haarhuis geloot. De eindstrijd in Rosmalen, een uur en 58 minuten durend, was spannend en bij vlagen hoogstaand. Telkens moest een barrage de beslissing brengen over de set. Kucera en Jarryd scoorden ieder precies 89 pun ten. Maar een gelijkspel bestaat in tennis niet. leiden pieter van der vliet medewerker Na de dubbele overwinning op de nummer twee van de rang lijst, Domstad Dodgers, moest Alphians het zaterdag opnemen tegen nummer drie, Quick uit Amersfoort. Twee simpele over winning van 10-0 en 6-1 gaven weer eens aan dat de eenzame hoogte waarop de ploeg van coach Leen van der Veen zich bevind eigenlijk helemaal niet leuk is. In de eerste wedstrijd ging het van dik hout zaagt men planken. Met Tuti Rumai als werper (5-1-2-0) had Quick geen schijn van kans. Aanvan kelijk liep de score voor de Al penaren gestaag op. In de twee de inning werd er al van 3-0 naar 7-0 uitgelopen. Van een echte wedstrijd was toen al geen sprake meer. De vraag was alleen hoe lang de wedstrijd nog zou duren voordat de regle mentaire tien-puntengrens be reikt werd. Die kwam bij 8-0 in de vijfde inning, toen nog eens twee punten een einde maakte aan de lijdensweg van de gas ten. Voor Quick was het in de tweede wedstrijd duidelijk dat Rumai, die ook in de tweede wedstrijd gooide, niet alleen maar op de heuvel de beste man is. Ook aan slag weet de Alphenaar menig werper te frustreren. Telkens als Rumai in het slagperk verscheen werd er een reglementaire vier wijd ge gooid, om maar geen home-run om de oren te krijgen. De Amersfoortse pitcher had echter buiten de waard gerekend toen Glyness Keneba zijn beurt opeiste. Met een fraaie home run liet hij zien dat er met de Europacuphouder niet te sollen valt. In en tegen Haarlem lieten de dames van Alphians twee ge zichten zien. In de eerste wed strijd lieten de meiden van coach Peter Vermey prima soft bal zien. Er werd goed en scherp gespeeld en de punten werden met regelmaat opgete kend. Met 0-4 werd er uiteinde lijk een goed resultaat neerge zet. De tweede wedstrijd, die met 5-1 werd verloren, gaf een heel ander beeld. „Het werd al lemaal een beetje slapjes. Er zat geen vuur meer in het spel. Ik denk dat het de onervarenheid van de ploeg is. In dit soort wedstrijden, waarin de tegen stander in principe even sterk is, breekt dat op. Het hoort bij de sport, want nu leer je dat je scherp moet blijven", verklaar de Vermey na afloop. De heren honkballers van Al phians kwamen uit Haarlem van een koude kermis thuis. Het sleutelduel voor aansluiting met de kopgroep werd op ruwe wij ze door Onze Gazelle verstoord. De Alphenaren waren naar Haarlem afgereisd zonder de in het buitenland verblijvende korte stop Jelle Fruitema. Hier door werd de normale veldb^ zetting nogal gewijzigd. Niet al leen de vele positiewisselingen maar ook slecht honklopen en te weinig slagkracht waren de bet aan het verlies van de Alp henaren. Het zicht op een even tuele promotie van de Alphians is door dit verlies op de tocht komen te staan. De ploeg van coach Dick Lenderink mag in de rest van de competitie geen steken meer laten vallen. De positieve lijn die vorige week door Adegeest werd in ge zet is in de wedstrijd tegen Blue Birds doorgetrokken. Absolute 'matchwinner' in een zinderend duel werd Dennis van Kempen. In de laatste gelijkmakende ne gende slagbeurt sloeg de Voor schotenaar een beslissende ho me-run in het rechtsveld en stelde daarmee de winst van 9-8 veilig. Coach Daan Lobel was dan ook zeer tevreden na af loop. „Voor ons was het een vierpunten-duel. Blue Birds stond slechts twee punten bo ven ons, dus er moest gewon nen worden. Ondanks de span ning was het een leuke wed strijd waarin we een 4-1 voor sprong lang konden vast hou den. Door beter slagwerk van de Birds kwamen ze terug en lie pen uit naar 4-7. Je moet dan als ploeg blijven geloven in ei gen kunnen. Dat is gelukkig ge beurd. Zowel aanvallend als verdedigend hebben we goed geconcentreerd gespeeld mede door het pitcher werk van Ri chard van Soest en Pascal Guyt. Als je dan in staat bent om bij 8- 8 de knuppel te pakken §n de bal eruit te slaan, ben ik zeer te vreden". Karol Kucera schreef het toernooi van Rosmalen op zijn naam en boekte daarmee zijn eerste ATP-toernooizege. foto anp tronde bereikt. De einduitslag leverde na drie spannende sets de omgekeerde volgorde van de prognoses op. Met Onno Guinau kaapte De Regt met twee maal 7-5 ook de eerste prijs in het mannendubbel weg voor twee Merenwijk-krachten, Menno Seriier en Wouter van Tongeren. De mannelijke finalisten in de C-categorie werkten eveneens een spannende finale af. Oos terhoff was hier met 6-4 in de derde set de meerdere van Ti- mo van der Voort. Net als de Woubruggenaar veroverde Ma- riëlle Patiwael bij de vrouwen belangrijke punten voor het LD- circuitklassement. Zowel Anouk Sterk als Sonja Kortenhof wer den in twee sets verslagen. Dé Regt zegeviert bij B-mannen ^6pO nso^ Rabobank SPORT leiden peter klein tennismedewerker Op de dertig wedstrijdonderde len tellende Merenwijk Open bleef de titel in de B-afdeling bij cle vrouwen binnen de eigen vereniging. Margot van Over loop bleef in de eindstrijd Renee Crama in twee sets de baas. Martijn Krans kon de prestatie van zijn teamgenote niet evena ren. In een spannende finale was Jasper de Regt nipt de meerdere. De hoofdprijzen .in de C-categorie werden veroverd door Jelle Oosterhoff en Mariël- !e Patiwael. Margot van Overloop tennist niet meer zo heel frequent. Al thans niet in de toernooien. Een plezierige, maar drukke werk kring maakt een optreden in de avonduren tot een veel (ook mentale) energie vergende ge beurtenis. Bij de competitie ligt dat anders. Op zondag is de voormalige A-speelster nog im mer een grote steunpilaar voor het vlaggeschip van De Meren wijk, dat uitéindelijk tweede werd in de tweede klasse van de landelijke competitie. De keuze voor de toernooien wordt zorg vuldig gemaakt. Roomburg en TeHaDo mogen op een herha ling rekenen. Het toernooi van de eigen vereniging mag uiter aard niet overgeslagen worden. Onwillig Een onwillige arm, een over blijfsel na een elleboogoperatie, draagt ook al niet bij tot meer frequentie. Koud en nat weer beperkt Van Overloop, voor wie -et haar Amerikaanse stu diejaren in Texas niet warm ge noeg kan zijn, in haar bewegin- §en. Ondanks de barre weers omstandigheden won de Me- 'enwijkse töch het B-toernooi ronder selverlies. „Ik had twee Weken geen bal aangeraakt", meldt ze na afloop. „Maar tij dens de competitie heb ik vanaf de derde zondag geen partij meer verloren. Dat heeft mij Veel zelfvertrouwen gegeven. &>'n eerste ronde is moeilijk, maar ik kon lekker inspelen, indaag (zondag, red.) is het weer warm weer en daardoor i?ng het vooral in de halve fina- 18 tegen Nelleke Weyermans 1 "vee sets lang byzonder goed." leiden gert-jan onvlee peter klein Siny Evers en Hannie Boskamp toonden ook in het 35+ toer nooi van Woubrugge weer aan in het DDC1 een klasse apart te zijn. De speelsters van Oost hout die vorige week Abbenes al meer dan overtuigend op hun naam schreven, bleven in Woubrugge Riet Akerboom en Igna van der Meer met twee maal 6-3 voor. Peter Kok pro longeerde zijn dubbelspeltitel in Cl. Was hij vorig jaar met Peter van Doesselaar de sterk ste, nu bleef de Kikker met Jac ques van Veen de concurrentie de baas. De Cl-mixed titel ging gisteren naar Annie Wahle en Rob Bosson. Mary van den Heiligenberg en Frank Schou ten verloren de tiebreak van de beslissende set. Jacques en Cees van Ruiten bleken in Woubrugge het beste C2-dubbel. Riet Akerboom en Ria Hogenboom waren de sterkste bij de dubbelende vrouwen, de mixed ging na spannende strijd naar Barbara van Dullink en Gert Buis. In Dl bleken twee eerste plaatsen gereserveerd voor Theo Terlouw. In het dubbel spel rekende hij met partner Ernst Oudshoorn af met Kees van Gaaien en Frank Snel. Bij de gemengd dubbelaars was hij met echtgenote Ans de meer dere van Marina van den Berg en Tom Erik van Strien. Zevenhoven Open De titel in de Dl-afdeling van de Zevenhoven Open werd veroverd door Rene van der Meer. De speler uit Leimuiden klopte in de eindstrijd D2-spe- ler Jordy van Dprt. Bij de der tig-plussers bleef de hoofdprijs binnen de eigen vereniging, Nico van de Hammen was een klasse apart. Chris Hartman speelde twee C2 30+ finales. Het leverde winst op in het mannendubbel met Jaap Schoemaker. In de mixed met Lies de Vries moest hij het duo Hol en Bos felicite ren. Van Nispen-spelers Faber en Geerlings deden uitstekende circuit-zaken op MVJCV. De Dl- combinatie bleef in de eindstrijd het koppel Kühn/ Van der Plas met 7-5, 6-3 voor en pakte daardoor belangrijke punten. Bij de vrouwen waren De Boer en Janssen duidelijk de beste speelsters. In de finale kregen Van Kampen en Masolijn slechts vier games toebedeeld. In de eindstrijd tegen Renee Crama kwam Van Overloop conditioneel in de tweede set nog even in de problemen. „Het was mijn tweede single op één dag. Ik speel nu eenmaal met veel initiatief. Dat vergde op zo'n zware baan tegen zo'n taaie tegenstandster als Renee teveel van mij. Aan de andere kant kun je tegen haar lekker tennissen. Ze blijft heef rustig en zeurt nooit over je calls. Daardoor kon ik mij goed blij ven concentreren en won ik uit eindelijk puur op wilskracht. Daarbij is Merenwijk een fijne club. De mensen komen kijken en steunen je. En als je verliest heb je in ieder geval je best ge daan. Er heerst hier een fijne sfeer, een beetje zoals het vroe ger bij Unicum in de hoofdklas se was. De fanclub van toen was trouwens deze week ook hier op het park." In de slotronde bij het vrou- wendubbel sloeg de vermoeid heid definitief toe. Met haar grieperige teamgenote Bionda Zonderop stond Van Overloop op achterstand, toen de kramp toesloeg. Een behandeling door fysiotherapeut en tevens coach van het eerste team, Rene Steenbeek deed wonderen. Niet alleen functioneerden de lede maten weer behoorlijk, uitein delijk werd in drie sets ook de winst op Weyermans en Irma van Seeters gegrepen. De Regt -Jasper de Regt behaalde even eens twee maal de hoogste eer. De Dekker-speler kwam moei teloos in de eindstrijd tegen Merenwijk-troef Krans, die te gen Eric Bolten een set had moeten afstaan. In een kleiner deelnemersveld dan bij de vrouwen was de voorspelde slo- Margot van Overloop kwam gisteren in het B1-toernooi van haar club De Merenwijk drie maal in actie. Ze overwon zowel Nelleke Weyermans en Renee Crama in de single, als de vermoeidheidsverschijnselen in het vrouwendubbel. foto henk bouwman CIRCUIT IN CIJFERS MERENWIJK HEB1: halve finales: M. Krans - E. Bolten 6-3 4-6 6-0; J. de Regt - J.P. Roeloffs 6-2 6-1. Finale: De Regt - Krans 2-6 6-3 7-5 DEB1: halve finales: M. van Overloop - N Weyermans 6-1 6-4; R. Crama - C. Zand bergen 6-1 6-1 Finale: Van Overloop - Cra ma 6-4 6-4. HDB: finale: 0. Guinau/J de Regt - M. Serlier/W. van Tongeren 7-5 7-5. DDB: finale: M. van Overloop/B. Zonderop I. van Seeters/N Weyermans 1-6 7-5 6-1. HEC1: halve finales: J. Oosterhoff - C. Vrie- ze 6-2 6-2; T.v.d. Voort - J. de la Bey 1-6 6-4 6-3 Finale.- Oosterhoff - V d. Voort 2-6 6-1 6-4. DEC1: halve finales: M. Patiwael A. Sterk 6-2 6-3; S. Korenhof A K Wil brink 3-6 6-3 6-1. Finale; Patiwael - Ko renhof 6-2 7-5. HDC1: finale: H. Heems- kerk/H. van Velzen - J. van Duyn/M. Zaal 6- 3 6-3. HDC2: finale: M. de Jong/M. Poots - R. Poots/M. Reiclie 6-0 4-i, 0 u DDC: li nale: A. Sterk/A.K. Wilbrink J.v.d. Vlugt/W.v.d. Wereld 6-3 6-0. GDC: finale: A. van Cleet/M van Velzen - M. Pati- wael/M. Ober 6-2 6-7 6-2. HDC1 35+: fi nale: F. Kantebeen/H. van Tongeren - K. de Boer/F. van Haver 6-3 7-6. HDC2 35+: fi nale: J. Ahlmg/R. Meijer - B. van Meurs/Th. Poots 6-4 6-4. DDC1 35+: poule: 1. L.v.d Heiden/J. den Hollander. DDC2 35+-. fina le: Th. van Kooperen/G. Seriier - J. Goed hart/C. Lesgever 6-1 7-6. GDC1 35+: fina le: R. Jansen/B. Logger - E. van Veen/J. van Duyn 1-6 7-5 6-3 GDC2 35+: finale: Th. van Kooperen/F. Sieval - C. van Does burg/F van Zeist 6-4 6-1 HED1: halve fi nales: l.v.d. Hoeven - R. de Boer 6-3 6-1, J.J. van Overgaauw - R. Verdegaal 5-7 7-5 6-1. Finale: J.J. van Overgaauw - V d. Hoe ven w.o. wegens concert Stones. DED1: halve finales: M. Spoor - V. Jansen 6-4 6- 2; M. van Ark - E Kulk 6-2 6-4. Finale Spoor - Van Ark 6-2 6-2. HDD1: finale E Papenhove/J. Vriend - B. Kouwenberg/D. Spoelstra 6-2 6-2. DDD1: finale. M. van Ark/C. Veerkamp - M. Bruin/R. Tjon Soei Len 6-4 6-4. GDD1: finale. V Hoekema/J. Schuurhuizen - K. Baelde/J v.d. Werken 5- 7 6-4 7-6. HDD1 35+: finale: G Kerk- hof/L. van Leeuwen - C. Cornelissen/J. van Eeden 6-4 6-2. DDD1 35+: finale. A Jous- tra/M. van Landuyt - I. van Eeden/H. Rose- leur 7-6 3-6 6-4. GDD1 35+: finale: M

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 15