Personeel Personeel Personeel éo Wonen Wi ithakal keurmeester imM REGIOMANAGER (60%-80%) De Koning vraagt: STICHTING ELISABETH VAN WIJCKERSLOOTH WIJ HEBBEN NOG PLAATS VOOR LEERLING ZIEKENVERZORGENDEN Kansen in tijdelijk werk RCJMEYN ZATERDAG 10 JUNI 1995 STICHTING THUISZORG HORST- EN VLIETSTREEK De Stichting Thuiszorg Horst- en Vlietstreek richt zich op verzorging en verpleging in de thuissituatie, jeugdge zondheidszorg, gezondheidsvoorlich ting en opvoeding, Op korte termijn ontstaat er binnen de afdeling Thuiszorg een vakature voor de funktie van De regiomanager is binnen de regio verantwoordelijk voor de totale hulpverlening door verpleegkundigen, verzorgenden en helpenden De zorgverlening is ingedeeld in verschillende pakketten, de verpleging en verzorging, gestandaardiseerde en deels gestandariseerde zorg (huishoudelijke zorg) en er is een kleine alpha-afdeling. De regiomanager is tevens verantwoordelijk voor de samenwerkingsrelaties met apdere zorgaanbieders in Leidschendam. Hij/zij is verantwoording verschuldigd aan het hoofd zorg en geeft zelf direkt leiding aan zorgmanagers, intakers, regiosekretaresse en de receptie. De regio Leidschendam is gehuisvest aan de Vinkenborghlaan Functie-eisen: -een afgeronde HBO-opleiding, aangevuld met een managementopleiding; - relevante managementervaring, bij voorkeur in een instelling voor thuiszorg; - mensen kunnen sturen en motiveren; -op flexibele, zakelijke en inventieve wijze weten in te spelen op nieuwe zaken in een sterk veranderde omgeving; -verantwoordelijkheid dragen voor een budget, - kwaliteit met efficiency kunnen kombineren, -zakelijke kollegialiteit. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Thuiszorg, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Aanstelling geschiedt voor de periode van éen jaar met mogelijkheid van verlenging. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw H. M. Vogels, hoofd zorg, tel. 070-3075200 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten binnen twee weken aan de heer T Meijer, direkteur van de Stichting Thuiszorg Horst- en Vlietstreek, Geestbrugkade 35, 2281 CX Rijswijk. chendam. In de gemeenten Voorscho ten en Wassenaar zal de stichting vooralsnog alleen gezinsverzorging en algemeen maat schappelijk werk aan- Bij de stichting werken 1300 medewerkers. Het werkgebied omvat ongeveer 175000 Management Assistent Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij met spoed een management assistent. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het maken van afspraken, verzorgen van correspondentie, up-to-date houden van diverse bestanden, het voeren van telefonische acquisitie, voorbereiden van mailingen, archiveren, post, agenda en personeelswerk. De juiste kandidaat heeft een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met een beroepsopleiding, ervaring in de zakelijke dienstverlening, ruime automatiseringskennis, heeft belangstelling voor personeelswerk, is commercieel en dienstverlenend en heeft een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal. Leeftijd 21-24 jaar. Het betreft een fulltime baan voor langere tijd. Vanzelfsprekend geldt deze oproep v Neem s.v.p snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties Korevaarstraat 33. 2311 JT Leiden Telefoon 071 - 14 41 43 Ter ondersteuning van onze hectische en snelgroeiende organisatie, zijn we voor op zoek naar een Secretaresse v/m Je taken zullen bestaan uit het zelfstandig afhandelen van diverse ondersteunende activiteiten waaronder ook een aantal routi nematige werkzaamheden. Affiniteit met automatisering (Apple) is een pré, evenals een systematische en accura te manier van werken. Wat ons betreft graag gecombineerd met een opgeruimd karakter. We denken zelf aan iemand op MBO niveau met liefst enkele jaren erva ring. Je leeftijd zal rond de 20-23 zijn. Je schriftelijke sollicitatie met CV kan je sturen naar de heer Rob J.F. Does. ithaka media research rijnsburgerweg 3 2334 ba leiden Onder de Stichting Elisabeth- van Wijckerslooth ressorteren de verpleeghuizen Van Wijckerslooth te Oegstgeest en het Sint Elisabeth Gast huishof te Leiden. In beide huizen staat het bieden van een prettig woon-, behandel en leefklimaat aan somatisch zieken op de voorgrond. Van Wijckerslooth is gehuis vest in een modem gebouw met een capaciteit van 108 bedden en beschikt over een uitstekende revalidatie-afde- ling. Het Sint Elisabeth Gast huishof is gevestigd in een historisch pand in het hartje van Leiden en heeft een capaciteit van 73 bedden. In tegenstelling tot de indruk die in officieuze berichten gewekt kan zijn, zal het Sint Elisabeth Gasthuishof de eer ste vier vijf jaar niet als ver pleeghuis worden opgehe ven. Bij sluiting zal door de Stichting zoveel mogelijk pas sende vervangende arbeid worden aangeboden. In de sector van de primaire zorg is dat overigens geen, probleem. part-time en full-time opleiding STARTDATUM: SEPTEMBER 1995 De opleiding duurt 2% jaar, inclusief de beroepsvoorbereiden de periode van 30 weken. Het theoretische gedeelte wordt verzorgd door de Centrale School voor de Opleiding tot Ziekenverzorgende te Oegstgeest. Tijdens het. praktische gedeelte van de opleiding bent u werkzaam in één van de verpleeghuizen die onder de Stichting ressorteren. Toelatingseisen: - minimum leeftijd voor de full-time opleiding 16 jaar en 8 maanden; - diploma LHNO minimaal 2 theoretische vakken op C-niveau, MAVO of overgangsbewijs 4-HAVO; - minimum leeftijd voor de part-time opleiding 25 jaar; - in staat zijn om in een continue-rooster werkzaam te zijn; - affiniteit met (oudere) verpleeghuisbewoners. Voor informatie kunt u zich op werkdagen wendeh tot de afde ling praktijkopleiding Van Wijckerslooth, telefoon 071-171234 of de afdeling praktijkopleiding St. Elisabeth Gasthuishof, tele foon 071-122346. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan Stichting Elisabeth- Van Wijckerslooth, Van Wijckersloothplein 1, 2341 BB Oegstgeest, t.a.v. mevrouw F.A.R. Zaman, afdeling Personeel, Organisatie en Opleidingen. part-time en full-time medewerkers/sters voor de bar, het terras en de keuken zelfstandig werkende kok m/v part-time schoonmaaksters oproepkrachten voor overdag, de avonden en in het weekend. Ervaring is gewenst maar niet noodzakelijk. Voor de part-time functies en de oproepkrachten zoeken wij voornamelijk studenten. Ben je representatief en ga je graag met mensen om? Zoek je een leuke baan? Wil je naast je studie wat bijverdienen? Wil je werken in een jong, dynamisch en gezellig bedrijf? Heb je belangstelling kom dan maandag 12 juni tussen 20.00 uur en 22.00 uur naar de Nieuwe Rijn 19 te Leiden. Voor informatie bel 071-154939. Secretaressen m/v Informatie bij Rello Wandi I. 071-12 09 47. Secretaresse m/v Wij zijn met spoed op zoek naar een ervaren secretaresse bent ca. 25 jaar, heeft een afgeronde secretaresse-opleidir een goede beheersing van de Engelse taal en bent beken met de details van WP 5.1 Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Boudewijn van de Leek, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Commercieel logistiek medewerker m/v U gaat werken op de afdeling verkoop binnendi 'drijf d n kledin itigingen, organisi loudt utenlandse v in het buitenland, regelt transporten e en andere voorbereidende zaken. Voorts houdt u zich bezig met voorraadbeheer. U bent pragmatisch en commercieel ingesteld, denkend en werkend op MBO/HBO-niveau en beheerst de moderne talen. U bent in bezit van njbewijs B/E. Randstad biedt u een uitdagende functie voor lange tijd. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Administratief/organisatorisch medewerker m/v 18-23 jaar op HAVO-niveau. .U vemch werkzaamheden, telefoonbehandelin organisatorische lange tijd. e leeftijd van Boekhoudkundig medewerkers m/v Randstad Leiderdorp biedt u op dit moment diverse boekhoudkundige functies aan. Kom langs en informeer naar de mogelijkheden. Wij zijn op zoek naar kandidaten op boekhoudkundig gebied. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Vakantiekrachten m/v Er is nu al volop vakantiewerk. Wilt u uw eigep vakantie nog bij elkaar verdienen, dan kunt u bij ons terecht voor banen voor korte tijd. Een dagje als inpakker, een weekje magazijnwerk, maar er is nog meer. Inschrijven kan op dinsdag- en woensdagmiddag van 14.00-17.00 uur. Voor inschrijving moet u meenemen: een geldig legitimatiebewijs, uw sofi-nummer, bank-/gironummer en een pasfoto. t 3a. Monteur m/v Voor een relatie in Rijnsburg zoekt Randstad een ervaren diesel- of aardgasmonteur. De werkzaamheden bestaan uit onderhoud en reparatie van generatoren. Ervaring met besturingssystemen is gewenst. Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Hulp-monteur elektrotechniek m/v Momenteel zoekt R Elektro-diploma en eigen gereedschap? Reageer dan snel. Leeftijd: tot 22 jaar. Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Draaier/frezer m/v Heeft u een opleiding tot instrumentmaker afgerond? Dan heeft Randstad direct werk voor u bij een bedrijf in Rijnsburg. Deze baan is voor ca. 3 maanden. Ervaring is een vereiste. Talentenjacht voor secretaressen en management-assistenten m/v Rand- u opd sfeer. De kom welkom op de voor u dichtstbijzijnde vestiging om uw mogelijkheden te bespreken. Voor inschrijving hoeft u geen afspraak te maken. Wilt u uw legitimatiebewijs en uw curriculum vitae niet vergeten mee te nemen! Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. ir randstad uitzendbureau vacaturenummer: 949009 - 027 De ANWB is de grootste vereniging van Nederland en heeft ten doel het behartigen van de belangen van haar leden op het gebied *A van recreatie, toerisme, verkeer en vervoer. De ANWB - met haar 3000 personeelsleden - realiseert dit door voorzieningen voor haar 3,1 miljoen leden te (laten) treffen, alsmede door het aanbieden van produkten en diensten zoals Wegenwacht, Internationale Reis- en Kredietbrief, Rechtshulpcertificaat, technische keuringen, een achttal periodieken en vele publikaties. Vanuit 22 technocentra verricht de ANWB jaarlijks ruim 120.000 keuringen op het gebied van auto's, motorfietsen en caravans. De onafhankelijke ANWB-keuring geeft zekerheid in risicovolle situaties, zoals de aankoop van een occasion of het aflopen v; de garantie. Tot het dienstenpakket behoren verder de verplichte APK, de onderhoudskeuring en aanverwante "zekerheden", zoals een garantie tegen onverwachte reparatiekosten. Het deskundig en objectief adviseren van klanten staat voorop. Binnen de hoofdafdeling Technocentra is op het Technocentrum Haarlem een vacature voor een: Functie-eisen: diploma 1e monteur of een gelijkwaardige opleiding; 4 a 5 jaar recente praktijkervaring in het garagebedrijf, bij voorkeur opgedaan met verschillende merken; APK-keuringsbevoegdheid; rijbewijs (A) B (E); tact en correcte omgangsvormen; een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; i een servicegerichte instelling; de bereidheid om ingezet te worden op andere Technocentra bij pieken, ziekte, etc.; leeftijd van 21 tot 38 jaar. Uw sollicitatiebrief met uitgebreid curriculum vitae dient u binnen 14 dagen te sturen naar de ANWB t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 93200, 2509 BA te Den Haag onder vermelding van het vacaturenummer op envelop èn brief. ANW 5-kamer eengezinswoningen gelegen in rustige omgeving nabij uitvalswegen. Globale indeling: hal, keuken, toilet, doorzonwoonkamer 3.70 x 8.40. Eerste verdieping; 3 slaapkamers 3.70 x 4.80, 3.53 x 3.70 en 2.36 x 3.85, badkamer met ligbad en apart 2e toilet en balkon. Tweede verdieping: slaapkamer 5.50 x 3.68 en zolderbergruimte. Enkele woningen zijn voorzien Huurprijzen ca. f 1.400,— tot 1.550,— per maand. Winkelhof 5-kamer eengezinswoningen met berging en tuin, gelegen nabij winkelcentrum "Winkelhof". Globale indeling: woonkamer 5.13/3.93 x 5.17, hal, toilet en keuken. Eerste verdieping: 3 slaapkamers 5.21 x 3.00,3.93 x 2.10 en 3.52 x«3.00, badkamer met lig bad en 2e toilet. Tweede verdieping: wasruimte en slaapkamer 6.40 x 3.00. Huurprijzen ca. f 1.300,tot f 1.425, per maand. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons regiokantoor te Voorschoten. Van't Hof Rijnland Vastgoedbeheer BV Voorschoten Veurseweg 143, tel.: 071-617940 Koekoekstraat 66, Leiderdo Op 5e woonlaag gelegen 4-kamerhoekappartement bereikbaar, met zonnig balkon (W) en berging in het onderti Indeling, entree, hal 1.45x2.75. woon-/eetkamer 3 90x7.85. kon 1 60x3.90. voorkamer 3 40x4.30. zijkamer 2.80x4.30. terkamer 3.00x2.05. badkamer ligbad en vaste wastafel, met fonteintje, ruime keuken met RVS 3.65x2 40/1.90 Bijdrage V.vE ƒ400,- per maand, inclusief voorschot CV blokverwarming ad. 115,- Aanvaarding direct. Vraagprijs 162.500, MAKELAARSKANTOOR DE BRUIJN EN TAK B Parkweg 53, Voorburg. Tel. 070-387.16,16 'We zoeken dus een ontwerp waarop we meteen verliefd zijn' U wilt een huis naar uw hart bouwen. Maar u wilt oo graag zekerheid op het gebied van kwaliteit, isolatie, het ontwerp, de korte bouwtijd en ook nog 'ns een scherpe prijs? Weet dan dat de in uw regio geselec teerde Livingstone-aannemers klaar staan om voor i te bouwen. Maar allereerst, bel Livingstone voor een afspraak of voor de hartveroverende Huizotheek (porto 6,50) vol met eigentijdse ontwerpen in alle prijsklassen: 076 - 712 772. 95 Aarlanderveen, Bouwbedr. Jac van Vliet B.V. Hazerswoude Dorp, Aann.bedr. D. Vonk Zn. B.V. HETHUtSMBtKVAHKBETEfóAAMEUER LUXE TWEE-ONDER-ÉÉN-KAP WONINGEN IN HILLEGOM-TRESLONG DE INDELING STANDAARD WONINGTYPE: Begane grond: hal, toilet, zeer ruime L-vormige woonkamer, open keuken, inpandige berging en een carport. De woning heeft aan 3 zijden zicht op eigen tuin. Ie verdieping: overloop, balkon, berging, 3 slaapkamers waarvan één met kleedkamer en een badkamer voorzien van ligbad, douchehoek. 2e toilet en een wastafel. 2e verdieping: overloop, slaapkamer en C.V.-ruimte. INDELINGSVARIANTEN: Begane grond: uitbouw ter verruiming \an de woonkamer. Carport om te bouwen tot garage. Ie verdieping: kleedkamer om te bouwen tot extra hadkamer. VRAAG DE DOCUMENTATIE AAN Het is goed wonen in de nieuwe woonwijk TVeslong II Hillegom. De gevarieerde architectuur, uitstekende bereikbaarheid, royale opzet, veel groen en water maken de wijk zeer exclusief en spectaculair. De 10 twee-onder-één-kap woningen die Schuit Vastgoed B\ daar gaat realiseren hebben heel veel te bieden: de sfeervolle binnenruimten garanderen wooncomfort. Bijzondere vormgeving en volop leefruimte staan borg voor een aangenaam toeven in uw wijk Treslong Duurzaamheid en beperkt onderhoud waren uitgangspunte bij dit ontwerp. Makelaars

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 28