Personeel Personeel Personeel Personeel N2| \y LubaPQ Uitzend^ Buton^ Leraren/ leraressen Architecten in Automatisering Leiden supermarktmanagers m/v eworden? ERDAG 10 JUNI 1995 pGrill Orion Bar Haven 8 Katwijk 01718-12503 Wij hebben nog plaats voc 2 meisjes in de bediening in onze bar grill. Tevens hebben wij nog een meisje nodig voor in de spoelkeuken. ommercieel medewerker innendienst v/m Voor een kledingbedrijf zoeken wij een commerciële kandidaat met ervaring in een commerciële binnendienstfunctie. Taken zijn o.a. het organiseren van bui tenlandse beurzen, contacten onderhou den met buitenlandse vestigingen en het begeleiden van klanten. Belangrijk voor deze funktie is goede kennis van de Engelse en Duitse taal, affiniteit met computers en in bezit van rijbewijs. Opleiding op MBO/HBO nivo, bijvoorkeur in de modebranche. Ben je per eind juli beschikbaar en voldoe je aan de boven genoemde eisen, bel dan met Luba Leiderdorp. ijstandmaatschappelijk edewerker v/m Voor een gemeentelijke instelling in de regio zijn wij op zoek naar kandidaten die ervaring hebben met de uitvoering van diverse uitkeringswetten. Deze functie is voor langere tijd. ecretaresse/Administratief ledewerker v/m Voor deze functie is kennis van de moderne talen en van diverse tekstver werkingspakketten vereist. Het gaat hier om een tijdelijke functie bij een bedrijf in de omgeving van Leiden. ankomend Officemanager v/m Je hebt een opleiding op Havo/Meao niveau, een goede telefoonstem en je spreekt goed Engels. De functie omvat veel verschillende taken, t.w. telefoon, documentatie versturen, cursusmappen klaarmaken, bestellingen verzorgen, fac turen verzenden etc. Je hoeft geën werk ervaring te hebben, echter wel goede organisatorische vaardigheden. pothekersassistent v/m Voor een apotheek in de omgeving van Leiderdorp zoeken wij een gediplomeerd apothekersassistent. Het betreft de periode van 17 juli tot en met eind sep tember. Ook schoolverlaters kunnen reageren! Wil je fulltime werken in deze periode, neem dan kontakt op met een Luba vestiging bij jou in de buurt. and artsassistent v/m Wij zoeken met spoed een jonge kracht tot 19 jaar die het leuk vindt om voor 20 uur per week als tandartsassistent aan de slag te gaan. Belangrijk is datje initia tieven durft te nemen en voor langere tijd beschikbaar bent. De werktijden zijn dinsdagmiddag en de rest van de week de ochtenden. erpleegkundigen v/m Wij zoeken met spoed verpleegkundigen, ziekenverzorgenden en ervaren ver pleeghulpen bij diverse instellingen in de gezondheidszorg. Ben je voor langere tijd beschikbaar, fulltime of losse dagen, dan zijn er diverse mogelijkheden. hauffeur Groot Rijbewijs v/m In Voorschoten hebben we regelmatig werk voor een ervaren chauffeur BC die in het bezit is van een chauffeursdiplo ma. Het betreft het bezorgen van nieuw meubilair. choonmakers v/m Heb jij inde avonduren tijd over en zou je geld willen bijverdienen voor je vakantie, kom dan een langs bij Luba in Leiden. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 iba heeft filialen in: alsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, en Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, iiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Jtterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, toerden, Zoetermeer. UBA. TIJDELIJK WERK, iEIII BLIJVENDE INDRUK. Commercieel zwaargewicht m/v De functie In deze afwisselende functie werkt u bij een groot bedrijf te Leiden. Daar hebt u contact met leveranciers en afnemers. Het profiel Voor een goede invulling bent u een commercieel talent met: een opleiding op MBO-niveau; ervaring met tekstverwerkings-apparatuur; een goede beheersing van de Engelse taal. Assistent-accountant m/v De functie U werkt bij een groot accountantskantoor in Leiden. Het werk bestaat uit jaarrekeningen samenstellen en de financiële administratie verzorgen. Het profiel Voor een goede invulling zoeken wij een kandidaat met: een MBA-diploma, die nog bezig is met SPD; bij voorkeur relevante werkervaring; een accurate werkhouding en goede sociale vaardigheden. Hebt u interesse? Reageer dan snel. Informatie: 071 - 14 41 46, Anne-Marit van Hoeve Stationsplein 212, 2312 AR Leiden Kaderpersoneel is gespecialiseerd in het werven, selecteren en uitzenden van middelbaar en hoog opgeleid personeel in allerlei sectoren. Wij bieden aan professionals een individuele aanpak en afwisselende banen op maat met goede perspectieven. tempo-team uitzendbureau KPD is een ingenieursgroep voor automatisering, architectuur, bouwservice en gebouwbeheer met vestigingen in Oegstgeest, Groningen, Veenendaal, Goirle en Tilburg. Vanwege een constante groei van de werkzaamheden zoekt de KPD-Groep op korte termijn voor haar vestiging in Oegstgeest een: De Rembrandt-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Noachstraat 2, vraagt m.i.v. het nieuw schooljaar: Engels voor 21 lessen per week ter vervanging wegens zwangerschaps verlof. Na de Kerst zal een deel van deze lessen beschikbaar blijven wegens het ouderschapsverlof van de betrokken Handelswetenschappen voor 4 8 lessen per week, ter vervanging wegens De maximumschaal is voor beide functies 10. De lessen worden gegeven aan 2e en 3e klassen. De TWAO is van Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijskun dig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandidaten vanuit deze groepen wordt derhalve verzocht te solliciteren. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, mevrouw A. Harteveld, tel. 071 - 76 82 02 (school). De voor de school geldende sollicitatie code wordt op aanvraag door de school toegezonden. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer OND 1198 binnen een week na verschijnen van dit blad te zenden aan de rector van de school, Noachstraat 2, 2324 LT Leiden. Dienst Cultuur en Educatie Adviseur Bouwkundige Software (m/v) De werkzaamheden zullen ondermeer bestaan uit: Zelfstandig voeren van acquisitie en beheer en uitbouw van relaties; Adviseren op het gebied van bouwkundige automatisering; Geven van cursussen. De functievereisten zijn: Opleiding minimaal HBO-niveau. Bij voorkeur Bouwkunde of Bouwtechnische Bedrijfskunde; Affiniteit en ervaring met geautomatiseeerde systemen, zoals financiële ad ministratie, bouwplaatsautomatisering en bouwtechniek; Een leeftijd tussen de 25 en 35 jaar en commerciële vaardigheden; Represenatief, een flexibele instelling en in het bezit van rijbewijs B. Bent u geïnteresseerd in het werken voor een dynamisch bedrijf met uitste kende arbeidsvoorwaarden, stuur dan uw sollicitatiebrief naar: KPD Automatisering B.V. ter attentie van mevrouw Ing. M.P. Schutte Postbus 48 2340 AA OEGSTGEEST Indien u nadere informatie wenst over deze functie kunt u bellen met mevrouw Schutte, via het centrale nummer 071-171041 RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk bestaat uit: een centrum ondersteunende diensten een centrum voor hart- en longrevalidatie een revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen een voorzieningencentrum voor lichamelijk gehandicapte jong-volwassenen een mytyl/tyltylschool Het centrum Ondersteunende Diensten zoekt een SECRETARESSE voor 20 uur per week Algemene informatie: Onder het dienstencentrum Ondersteunende Diensten (OD) ressorteren de Economische en Administratieve Dienst, de Facilitaire Dienst, een Huisartsenlaboratorium en de afdeling Personeelszaken. Het centrum OD verricht haar werkzaamheden t.b.v. de gehele Stichting Rijnlands Zeehospitium. Functie-informatie: - behandelen van correspondentie van de manager OD benevens het concipiëren van antwoorden: - het maken van afspraken, bijhouden van de agenda van de manager en het verzorgen van de post en het archief; - voorbereiden en notuleren van vergaderingen en besprekingen; - coördineren en verwerken van type- en andere werkzaamheden ten behoeve van de Ondersteunende Diensten; - vervangen van de directiesecretaresse bij ziekte/vakantie; - de secretaresse is rechtstreeks verantwoording schuldig aan de manager OD. Functie-eisen: - afgeronde HAVO- en secretaresse-opleiding; - organisatorisch vermogen en goede contactuele eigenschappen; - accuratesse, flexibele instelling en representativiteit; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur WP 5.1 - bereidheid bij ziekte, vakantie, drukte e.d. meer uren per week te werken; - leeftijdsindicatie: 20 - 40 jaar. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Zieken- huiswezen. Dienstverband en werktijden: - het betreft een aanstelling voor bepaalde tijd en wel voor de duur van één jaar, waarna aanstelling voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort, - in verband met de huidige bezetting van het directiesecretariaat, is het werken op de woensdagmiddag een vereiste. Inlichtingen en sollicitatie: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij dhr. drs. E.W F. van Bockel, manager Ondersteunende Diensten, telefoonnummer 01718-60100; - schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad - onder vermelding van vacaturenummer 95301 - richten aan: Rijnlands Zeehospitium t.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 599 2220 AN KATWIJK AAN ZEE - de sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 13 juli 1995 mens- en kwaliteitsgerichte professionals De leidinggevende funkties in de supermarkten van onze opdrachtgever worden bij voor keur uit eigen kweek vervuld. Met het oog op zowel nieuwe vestigingen als uitbreiding van bestaande filialen willen wij het managementpotentieel vergroten door het aantrekken van enige kandidaten van buiten. U bent tussen 28' en 35 jaar, en afhankelijk van Uw ervaring en aanpassingsvermogen kunt U na een kort en intensief introduktieprogramma reeds als supermarktmanager worden ingezet. Bent U jonger (tussen 24 en 28 jaar), dan zult U eerst een periode van interne en externe opleiding, training on the job en intensieve coaching doorlopen om over ca 2-3 jaar zelfstandig een vestiging te gaan leiden. In iedergeval heeft U in een professionele detailhandels-/dienstverleningsorganisatie geleerd wat begrippen als kwaliteit en service inhouden. Als teamleider weet U Uw men sen met en vóór elkaar te laten werken en als gastheer heeft U uitstraling naar de klanten. Tenslotte bent U door Uw inzicht in cijfers en logistiek in staat het supermarktproces uitgekiend te laten verlopen. Uw sollicitatie met duidelijk c.v. kunt U - onder vermelding van nr. 9514 - richten aan adviesbureau Slikboer, ten Hagen Co., Prinsen Bolwerk 5, 2011 MA Haarlem, tel. 023 - 320 550. ADVIESBUREAU SLIKBOER, TEN HAGEN CO. WÊÊÊÊÊ Werving Selektie Psychologisch onderzoek Loopbaan advisering Werkt volgens de NIP-code Eén van onze relaties is een middel grote supermarktonderneming met vestigingen in vrijwel geheel Noord Holland. Het bedrijf is financieel zelfstandig en gezond, en vaart een eigen, onafhankelijke koers op basis van een succesvolle ondernemings- filosofie. Hierin staat kwaliteit van produkten, service én mensen cen traal. Dit betekent enerzijds opti maal inspelen op de behoeften van de moderne consument, anderzijds speciale aandacht voor de selektie, ontwikkeling en begeleiding van personeel. r Gasthuis^ een moderne ziekenhuisorganisatie. Ondanksc i «fltfeteit v bedden wofdt niet massaal t'enselijke' i n 2600 s zetten zich ii rek, behandeling, erpie^fngen vafzorging v de patiënt. Zowel direct als indirect. Naast de kwaliteit van de patiëntenzorg staat een goed sociaal beleid centraal. Het Kennemer Gasthuis heeft 3 lokaties, waarvan Lokatie EG en Lokatie Deo in Haarlem en Lokatie Zeeweg in IJmuiden. Twee keer per jaar starten wij de inservice- pleiding, in januari en in augustus. opleiding voor A-verpleegkundige m/v Waar gaat het om? Bij het; berken en leren gaat het om prioriteiten stellen en keuzes maken: samenwerken met collega's oefenen in theorie en praktijk zorgproblemen als uitgangspunt stellen verantwoording dragen ruimte voor jou als individu en dat allemaal binnen het door ons gehanteerde vaardigheidsonderwijs. Daarnaast bieden wij de lesstof overzichtelijk aan in modulen waarbij de verpleegkundige beroepsuitoefening voortdurend centraal staat. Dit houdt in dat, behalve de lessen die je volgt op jmm het regionaal opleidingsinstituut voor verpleeg-/ kundigen 'de Brink' te IJmuiden, de stages op alle verpleegafdelingen eveneens van belang zijn.j Je loopt stages in één van de drie lokaties bij alle specialismen. Zowel in de praktijk als op school word je ondersteund door enthousiaste begeleiders. Je wordt bij ons niet aangenomen vopr de duur^.» van de opleiding, maar krijgt een contract vppr 'btJ onbepaalde tijd. Tevens kunnen wij je de mogelijkheid tot intern wonen aanbieden. Na je opleiding biedt het ziekenhuis je verschillende mogelijkheden tot het volgen van een vervolgopleiding. Geïnteresseerd? De toelatingseisen zijn: - MAVO-D niveau met tenminste een exact vak, Eï voldoende afgesloten en een totaal aantal punten van minimaal 39. - HAVO of VWO met tenminste een exact vak. - MBO of HBO diploma's die aansluiten op de verpleegkundige opleiding. Meer weten? Bel dan naar een van deze twee nummeis (02550) 65419, mevrouw P. Klinkenberg, stafmedewerker personeelsvoorziening of (02550) 65320, mevrouw B. Munneke, opleiding coördinator. Of vul bijgaande bon in en stuur hem op in een envelop zonder postzegel naar: Kennemer Gasthuis, dienst P&O, Antwoordnummer 43,1970 WB IJmuiden. BON fk ontvang graag e i i i i i telejfoon postcode/woonplaats MAVOD Mijn vooropleiding is Q HAVO MDGO richting KENNEMER r t r GASTHUIS

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 27