v. PARCOURSBESCHRIJVING Evenement3M Marathon Leiden Editie 5 Datum 11 juni 1995 GemeentenLeiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Zoeterwoude Marathon Start Willem de Zwijgerlaan (richting Leiderdorp), Zijlbrug over, rechtsaf Engelendaal (Leiderdorp), rechtsaf Persant Snoepweg, rech tsaf Van der Valk Bouwmanweg, Zijldijk, rechtsaf Rietschans, linksaf Engelendaal, linksaf Zijlbrug (Leiden), Willem de Zwijgerlaan, Oegstgeesterweg, rechtsaf Laan van Oud- Poelgeest (Oegstgeest), linksaf Kennedylaan, rechtsaf J.H. Oortbrug over, Arthur van Schendel pad, Marga Mincopad, linksaf Morsebellaan, rechtsaf Haaswijklaan, linksaf Haarlemmerstraatweg, Dorpsstraat, Rhijngeesterstraatweg, E ndegeesterstraatweg, Wassenaarseweg (Leiden), rechtsaf Max Planckweg, rechtsaf Niels Bohrweg, linksaf Einsteinweg, onder Verbeektunn el door, Oude Trambaan, Van Ravelingenstraat, linksaf (via fietspad) Lage Morsweg, rechtsaf Damlaan, onder Damtunnel door, Diamantla an, rechtsaf Smaragdlaan, rechtsaf Hoge Morsweg, over Haagsche Schouwbrug, Stevenshofdreef, onder spoortunnel door, rechtsaf Vinkweg linksaf (fietspad) Langs de Korte Vliet, onder Vijf Meibrug door, onder Hooghkamerbrug door, (rechter fietspad) Voorschoterweg (ri chting Leiden), langs clubhuis Leiden Road Runners Club, over Lammenschansbrug, onder Lammerbrug, rechtsaf Vrouwenweg, rechtsaf Euro paweg, over viaduct A4, linksaf Kruisherenweg (Zoeterwoude), rechtsaf Miening, Noordbuurtseweg, Dorpsstraat, rechtsaf Dr. Bouwdijkst raat, linksaf Veldzichtweg, rechtsaf Ambachtsherenweg, linksaf Dirk Santhorstweg, rechtsaf Europaweg, over viaduct A4, (busbaan) Eur opaweg (Leiden), over Lammerbrug, onder fietstunnel door, linksaf (rechter fietspad) Voorschoterweg, rechtsaf Churchilllaan, onder f ietstunnel Haagweg, over Dr. Lelybrug, Dr. Lelylaan, rechtsaf Damlaan, Vondellaan, rechtsaf Plesmanlaan, onder Plesmanviaduct door, Stationsplein, rechtsaf Morssingel, linksaf onder Morspoort door, rechtsaf Eerste Binnenvestgracht, Kort Galgewater, over Rembrandtb rug, Weddesteeg, rechtsaf Noordeinde, linksaf Witte Singel, Zoeterwoudsesingel, over Utrechtsebrug, Utrechtseveer, Zijlsingel, Heren singel, Maresingel, rechtsaf Haarlemmerweg, rechtsaf Willem de Zwijgerlaan finish. Halve marathon Start Willem de Zwijgerlaan (richting Leiderdorp), Zijlbrug over, rechtsaf Engelendaal (Leiderdorp), rechtsaf Persant Snoepweg, rech tsaf Van der Valk Bouwmanweg, Zijldijk, rechtsaf Rietschans, linksaf Engelendaal, linksaf Zijlbrug (Leiden), Willem de Zwijgerlaan, Oegstgeesterweg, linksaf Laan van Oud- Poelgeest (Oegstgeest), Warmonderweg (Leiden), Nachtegaallaan, linksaf Roodborststraat, rechts af Blauwe Vogelweg, rechtsaf Wassenaarseweg, linksaf Trambaan, linksaf Einsteinweg, linksaf Zernikedreef, rechtsaf Archimedesweg, re chtsaf Trambaan, onder Verbeektunnel door, Oude Trambaan, Van Ravelingenstraat, linksaf (via fietspad) Lage Morsweg, linksaf Vondell aan, rechtsaf Plesmanlaan, onder Plesmanviaduct door, Stationsplein, rechtsaf Morssingel, linksaf onder Morspoort door, rechtsaf Eer ste Binnenvestgracht, Kort Galgewater, over Rembrandtbrug, Weddesteeg, rechtsaf Noordeinde, linksaf Witte Singel, Zoeterwoudsesingelover Utrechtsebrug, Utrechtseveer, Zijlsingel, Herensingel, Maresingel, rechtsaf Haarlemmerweg, rechtsaf Willem de Zwijgerlaan fin ish. 10 kilometer Start Willem de Zwijgerlaan (richting Leiderdorp), Zijlbrug over, rechtsaf Engelendaal (Leiderdorp), rechtsaf Persant Snoepweg, rech tsaf Van der Valk Bouwmanweg, Zijldijk, rechtsaf Rietschans, linksaf Engelendaal, linksaf Zijlbrug (Leiden), Willem de Zwijgerlaan, linksaf KooilaanTrechtsaf Zijlsingel, Herensingel, Maresingel, rechtsaf Haarlemmerweg, rechtsaf Willem de Zwijgerlaan finish. Scholierenloop Start Willem de Zwijgerlaan (richting Leiderdorp), rechtsaf Marnixstraat, rechtsaf Maresingel, rechtsaf Haarlemmerweg, rechtsaf Will em de Zwijgerlaan, rechtsaf Marnixstraat, rechtsaf Maresingel, rechtsaf Haarlemmerweg, rechtsaf Willem de Zwijgerlaan finish. Kinderloop Start Willem de Zwijgerlaan (richting Leiderdorp), rechtsaf Marnixstraat, rechtsaf Maresingel, rechtsaf Haarlemmerweg, rechtsaf Will em de Zwijgerlaan finish. NS Schiphol START: GROENOORDHALLEN 10.00 uur McDonald's Kinder- en G-loop. 10.45 uur Mcdonald's Scholierenloop 12.00 uur (alle overige afstanden) FINISH: SCHIPHOLWEG 17.00 uur sluiting van de finish. m.' 1 I T z* - - AFSLAG Hoogmade Leiderdorp De Vrienden van de Marathon per kilometer De Vrienden van de 3M Marathon per kilometer 1De heer C. Goekoop, Burgemeester van Leiden 2. De heer A.H.F.J. Huben, Stichting Leidse Studentenhuisvesting 3. De heer J.H.C. Laman, Het Motorhuis 4. De heer Mr B.J. van Leeuwen, Notariskantoor Van Leeuwen 5. De heer C. Ahsmann 6. De heer M.C. Wolters, Reisbureau Cebuto 7. De heer Mr W. H. de Leeuw, Makelaardij de Leeuw B.V. 8. Drechsel Beleggingen B.V. 9. De heren De Bolster en Schuur, Aannemersbedrijf de Bolster 10. De heer Lucie en De heer Walenkamp, Restaurant Allemansgeest 11De heer Mr G. Nieuwenhuis, de Ruyter de Wildt Vroom 12. De heer P. Visser, Sport-Gezondheids Centrum Visser B.V. 13. De heer J. Huisman, Tweewielercentrum Huisman B.V. 14. De heer G. van der Laar, De Zwarte Wolf 15. De heer Ir M.J.R. Worms, Holiday Inn Hotel 16. De heer M. Los, boekhandel de Kier 17. De heer J. Jongerius, Produktschap Vee, Vlees en Eieren 18. De heer J. van Leeuwen, Fitshoe 19. Bax Spendel Makelaars 20. De heer H. Kanbier, Bloemenkiosk Ins 21De heer H. Oosterhuis, Multi Copy Drukwerk Service B.V. 22. Zaalberg Makelaardij B.V. 23. De heer Van Wetten, Tweewielercentrum De Molen 24. De heer A. Laan, Schildersbedrijf van Muiden B.V. 25. De heer H. Bos, Lunchroom Hendriks Leiden 26. De heer J.W.F. Staal, Accountantskantoor Staal 27. De heer T. Elderhorst, Match Intersport 28. De heer R.W.P. Videier, De Tegelhandel Leiden B.V. 29. De heer R.P. van Marwijk, Van Marwijk en Partners 30. De heer Bizo, Co-rperatieve Rabobank Leiden - Oegstgeest B.A. 31Fa. Westgeest-Fix All 32. De Leidse Hogeschool 33. De heer R.H. van Eijk ra., BD0 Camps Ober 34. De heer Mr J. Blommers, Deloitte Touche 35. De heer A.J. Arbouw, Aannemersbedrijf Arbouw-Sieval 36. Ton de Groot, Franse Automobielen 37. De heer J. Reinders, C1000 Voordeelmarkt 38. Bouwbedrijf Vonk 39. De heer H. Wiggers, Henny's Rits Jeans 40. De heer E. Pelster, Manpower 41. Verenigde Bedrijven Korswagen B.V. 42. De heer T. Geenjaar, Autobedrijf Geenjaar Hyundai VERKLARING SYMBOLEN EN AANDUIDINGEN Mm VERZORGINGSPOST HELE MARATHON M HALVE MARATHON =10 KM (J) Muziek

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 32