Personeel Personeel Personeel A Oegstgeest a DE LEEUW g Technisch commercieel medewerker (m/v) Hoek Engineering bv 4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN administratief medewerker m/v il VAN RHIJN BOUW BV gemeente -\TERDAG3 JUNI 1995 Driebergen Driebergen is specialist op het gebied van controle en samenstellen van jaarrekeningen, administratievoering, fiscale advisering en bedrijfseconomische begeleiding. Het kantoor richt zich met name op kleine en middelgrote organisaties. Persoonlijke aandacht voor de cliënt, kwaliteit en vergaande dienstverlening staan daarbij centraal. In ons jonge team van 12 medewerkers is op korte termij r een tweetal nieuwe collega's: Medewerkster Secretariaat (voor 20 ct 30 uur per week) Zij, maar het mag natuurlijk ook 'hij' zijn, is tussen de 18 en 22 jaar, weet van aanpakken, is service-gevoelig, gastvrij en accuraat. Alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden behoren namelijk tot de taken. Van het verwerken van de in- en uitgaande post tot het typen van brieven en archiveren van stukken. Assistent-Accountant (in bezit van SPD of hiervoor studerend) Hij, maar het mag ook 'zij' zijn, is in staat om zelfstandig jaarrekeningen voor te bereiden en controles te verrichten. Daarnaast schept de nieuwe Assistent- Accountant er plezier in om onze opdrachtgevers met raad en daad terzijde te staan bij de automatisering van hun financiële administratie. Een ruime ervaring, representativiteit, accuratesse, maar vooral ook de capaciteit om kennis over te dragen zijn dus een vereiste. We vragen veel. Daarom betalen we onze medewerkers goed en bieden hen uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden voor één van beide functies nodigen wij uit een sollicitatiebrief te richten aan de directie van Driebergen Driebergen, De Ruijterstraat 2, 2231 RV Rijnsburg. driebergen O driebergen ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS Hoek Engineering bv is een ingenieurs-, projectenbureau met vestigingen in Haarlem, Rotterdam, Breda, Utrecht en Deventer. Wij voeren werkzaamheden uit op diverse vakgebieden M zoals: werktuigbouw, bouw kunde, weg- en waterbouw, elektrotechniek, i Deze werkzaamheden zijn o.a. teken-, ontwerp- en berekenwerk, bestek- schrijven, calculatie, werk voorbereiding, planning en kostenbewaking, project begeleiding, opzichterswerk zaamheden en directievoering. Onze opdrachtgevers zijn: advies- en constructiebureaus, produktiebedrijven, machine fabrieken, bouw- en aannemersbedrijven, architectenbureaus en óver- De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig werven van opdrachten bij bestaande en nieuwe relaties. Het werven en selecteren van projectmedewerkers. De contacten met opdrachtgevers worden zowel telefonisch als d.m.v. bezoeken gelegd of onderhouden. Wij denken aan iemand met uitstekende communicatieve vaardigheden, representatief, technische achtergrond met m.b.o./h.b.o. richting bouwkunde. Leeftijd van 28 tot 35 jaar. Ervaring in de branche is een pre. Voor de juiste persoon bieden wij een interessante baan en een goed salaris met winstdelingsregeling. Goede emolumenten zoals een bedrijfsauto, pensioen voorziening en studiekostenbijdragen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen tijdens kantooruren met de heer J. J. Cappendijk. Schriftelijke reacties aan: 023-319313 Stationsplein 76 Postbus 1199 2011 LM Haarlem 2001 BD Haarlem Academisch Ziekenhuis Leiden De Stichting Opsporing Erfelijke Tumoren o.a. gevestigd in het Academisch Zieken huis Leiden houdt zich bezig met het vroegtijdig opsporen van families met erfelijke tumorsyndromen, het bevorderen van periodiek onderzoek in deze families en de bewaking van continuïteit van dit periodieke onderzoek. Op het secretariaat is een vacature ont staan voor een: (part-time, 20 uur per week) Vac.nr. 95.L.23.22.LD Taak: - het inventariseren en ordenen van patiënt gegevens; - het verwerken van patiëntgegevens in een geautomatiseerd registratiesysteem; - de coördinatie van periodiek onderzoek; - het verzorgen van de correspondentie met huisartsen en specialisten; - alle voorkomende werkzaamheden sa menhangend met de activiteiten van de Stichting Opsporing Erfelijke Tumoren. Functie-eisen: - HAVO-diploma en enige jaren werkerva ring; - kennis van de medische terminologie; - goede kennis van en ervaring met tekst verwerking (WP 5.1); - grote mate van zelfstandigheid, flexibiliteit en stress-bestendigheid; - goede contactuele eigenschappen. Aanstelling geschiedt bij het Academisch Ziekenhuis Leiden. Salaris: maximaal f 3.687,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring (schaal A5). Dit bedrag geldt bij een voltijds-aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw I.S.J. van Leeuwen-Cornelisse (071 - 26 19 55). Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gezonden aan de heer H.L.P. Mauer, hoofd Personeel en Organisatie Divisie I, Academisch Ziekenhuis Leiden, gebouw 38, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. U zorgt voor een perfecte teamgeest commercieel manager basisvoorzieningen m/v Het eerste lentezonnetje kan het gedrag van mensen behoorlijk beïnvloeden. De jassen gaan uit, er wordt gedacht aan 't aanschaffen van allerhande nieuwe zaken, van kleren tot een nieuw huis. Zo heeft elk seizoen en elk marktsegment zijn eigen kenmerken en verkoop kansen. Als commercieel manager basisvoorzieningen heeft u een feil loos gevoel voor dit soort signalen. Wat u in staat stelt, samen met de cliëntadviseurs aan wie u leiding geeft, plannen te maken. U inventariseert de kansen in de markt. Waar nodig speelt u ze door aan uw collega adviseurs. U zorgt voor een perfecte teamgeest. U inspireert en stimuleert uw mede werkers. Door concrete afspraken met ze te maken. En de voorwaar den te creëren waardoor ze die afspraken na kunnen komen. Natuurlijk bent u ook te allen tijde aanspreekbaar voor de klanten. U bent er alert op dat ze adequaat geholpen worden. En een produkt op maat aangeboden krijgen, vaak al voor ze daar zelf om hebben gevraagd. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. U hebt een HBO-opleiding, aange vuld met relevante vaktechnische opleidingen. Het spreekt vanzelf dat u over de nodige ervaring en commercieel-economische kennis beschikt. Maar daarnaast wilt u in uw werk vooral ook uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kunnen. U bent het gezicht van onze bank voor de particuliere klanten. Makkelijk in de omgang en tegelijk Rabobank Alkemade zakelijk. U hebt de ambitie en de instelling om het beste te halen uit de mensen waar u mee werkt. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A.J. van Trigt, directeur, telefoon (01712) 89 45. Stuur uw sollicitatie met c.v., ook ter attentie van de heer A.J. van Trigt, naar Rabobank Alkemade, Postbus 1, 2375 ZG Rijpwetering. Van Rhijn Bouw b.v. is een middelgroot aannemersbedrijf dat werkzaam is in de driehoek Amsterdam-Rotterdam-Utrecht. De orderportefeuille bestaat voor circa 70% uit projektontwikkelingactiviteiten in eigen beheer en voor circa 30% uit werken in opdracht. Wegens uitbreiding van deze orderportefeuille is er binnen ons team van medewerkers op korte termijn plaats voor een werkvoorbereider (full-time) Funktie-eisen: - opleidingsnivo minimaal MTS-bouwkunde - ruime werkervaring - bekendheid met computers -woonachtig in Katwijk of omgeving - leeftijd bij voorkeur tot 30 jaar. Wij bieden je: -een goed salaris -aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden - een auto 'van de zaak' - een afwisselende baan in een jong bedrijf. Heeft het bovenstaande je interesse gewekt? Zend dan je schriftelijke sollicitatie voor 17 juni a.s. aan: Van Rhijn Bouw BV t.a.v. de heer J. van Duijn Postbus 76 2220 AB Katwijk ZH Binnen de hoofdafdeling Algemene Zaken, op de afdeling Burgerzaken, is per direct plaats voor een medewerker huisvestingszaken m/v die zich met de volgende taken op het terrein van de Huisvestingswet en de Huisvestingsverordening moet gaan bezighouden: - beleidsvoorbereiding en -uitvoering; - registratie van woningzoekenden; - toewijzing van woningen. Het betreft een tijdelijke, voltijdse functie voor - in beginsel - één jaar. Een verlenging voor de duur van een aantal maanden wordt niet uitgesloten. Een en ander vloeit voort uit het feit, dat de gemeente doende is om het grootste gedeelte van de onderhavige taken onder te brengen bij de in deze gemeente zetelende woningbouwvereniging. Gezocht wordt iemand die: - beschikt over een afgeronde administratief-juridische opleiding (minimaal Meao); - inzicht heeft in huisvestingszaken of het vermogen heeft om de desbetreffende kennis in korte tijd te verwerven. Het hebben van ervaring in dezen strekt tot aanbe veling; - gevoel heeft voor een correcte en tactvolle omgang met cliënten; - interesse heeft in en affiniteit heeft met geautomati seerde gegevensverwerking. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal inschaling plaatsvinden in maximaal schaal 8 (salarisgrenzen schaal 8: minimum f 3.773,--; maximum f 4.822,-). Het gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt bij gelijke geschiktheid van kandidaten de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces onder vertegenwoordigd zijn. Inlichtingen: Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de heer V van der Veen, hoofd van de afdeling burger zaken, of b'ij de heer J. Kwestro, hoofd van afdeling personeel en organisatie, telefoon 071 - 172121. Schriftelijke sollici taties kunt u, tot uiterlijk tien dagen na publikatie van deze advertentie, richten aan het College van burge meester en wet houders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van "sollicitatie BUZ" op de enve loppe. Rijnsburg Rijnsburgerweg i00 01718 - 51616 Leiden Molenwerf 4-6 071 - 142045 Katwijk Hoofddorp Andreasplein 14 Kruisweg 1031 01718 - 76144 02503 -20282 Zaandam Westzijde 260 075 - 163028 De uiteenlopende werkzaamheden van De Leeuw Adviesgroep B.V. zijn aan verschillende organisatie-onderdelen toevertrouwd. Onze organisatie kent zeven bednjfseenheden, te weten: makelaardij onroe rende goederen, assurantiën, een volmachtbedrijf, fmancienngen, een hypotheekadviesbureau, een pensioenadviesbureau en een offset drukken], Er wordt gewerkt vanuitzeven vestigingen; Rijnsburg, Katwijk, Leiden, Hoofddorp, Zaandam, Alphen en Monster. IAIs gevolg van een groeiende organisatie is er binnen De Leeuw Assurantiën B.V. te Rijnsburg ruimte voor een COMMERCIEEL BINNENDIENST-MEDEWERKER M/V voor het Pensioenadviesbureau. Functie-informatie De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit - telefonische opvang van de contacten met cliënten, accountancy en maatschappijen: - eerste opvang van vragen en aanvragen doorde adviseurs-particulieren en de adviseurs-bedrijven; - voorbereiden en voor zover mogelijk opvragen en maken van offertes; - voorbereiden, voor zover mogelijk, van (fiscaal)juridische vraagstukken; - algemene werkzaamheden, zoals het bijhouden van: de voortgang van de diverse aspecten van het Pensioenadviesbureau *de agenda van het Hoofd van het Pensioenadviesbureau cliënten dossiers ♦omzetregistratie ondersteunende materialen IAIs gevolg van een wisselende werkdruk wordt een flexibele inzet verwacht met betrekking tot de uit te voeren werkzaamheden. Functie-eisen - Opleiding op MBO/HBO niveau; - Assurantie-B, bij voorkeur' aangevuld met A-leven; - Accuratesse; - Leeftijd 23-30 jaar; - Goed m teamverband kunnen werken; - Ervanng in een soortgelijke functie is een pré; - Bereidheid tot het volgen van de opleiding Branche-leven en Pensioenpraktijk I en 2. Voldoet U aan de bovengenoemde profielschets, dan bieden wij u het volgende aan: - een fulltime job in een uitdagende werkknng; - een goede salanënng. afhankelijk van leeftijd en ervaring; - goede spcundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. een studiekostenregelmg, pnemievnj pensioen. WAO-gatdekking, bednjfsspaarregeling, etc. Indien deze functie u aanspreekt, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: De Leeuw Adviesgroep B.V., Postbus 27, 2230 AA te Rijnsburg, t.a.v. mevr. C.L Roodenburg. Informatie over de functie kunt u verknjgen bij de heer AC.J. Hooijmans. Hoofd Pensioenadviesbureau, tijdens kantooruren 01718-51690, buiten kantooruren 01719-1 1921

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 27