Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Oegstgeest gemeente, HOOGE BURCH ^Zorgmanager Het actiefste dorp van Nederland heeft volop werk. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verpleegkundige type A voor de Holding- Verkoeverkamer m/v C> unique uitzendburo U weet waar de lekkerste te krijgen zijn 1e kok dëWilbert ITALIAANS AUTO CENTRUM Ie en 2e MONTEURS (M/V) AUTO BOOT B.V. AUTO RIAITO B.V. ZATERDAG 3 JUNI 1995 Hooge Burch, gelegen in het Groene Hart van de Randstad, is een modern opge zette, christelijke woongemeenschap voor ruim 650 verstandelijk gehandicapten. We streven naar een zo groot mogelijke zelfredzaamheid van de bewoners. Leren, werken en ontspannen behoren ook voor hen tot de dagelijkse bezigheden. De begeleiding van al die activiteiten ge schiedt door een team van specialisten. De uitdaging Hooge Burch wordt gerekend tot een van de toon aangevende instellingen in Nederland. Gestreefd wordt naar een optimaal woon- en leefklimaat. Leuke collega's en goede faciliteiten om het onze bewoners naar de zin te makeri. zorgen voor een gezellige, stimulerende werkomgeving. Voor het activerings- en ontwikkelingscentrum "De Speeldoos" zoeken wij twee ACTIVITEITEN- BEGELEID(ST)ERS (OP TIJDELIJKE BASIS VOOR 35 UUR PER WEEK) Uw functie U wordt verantwoordelijk voor een groep bewoners van een laag verstandelijk niveau en meervoudig complex gehandicapten. Vanuit uw discipline levert u een bijdrage aan het opstellen en uitvoeren van (individuele) zorgplannen. Verder overlegt u met gedragsdeskundigen en -ilWNA/p RiJN groepsleiding over de voortgang en/of bijstelling van zorgplannen. U beschikt over het diploma MBO-AB/AT of een gelijkwaardige opleiding. De arbeidsvoorwaarden Hooge Burch weet uw werk te waarderen. Het salaris bedraagt minimaal 2.594,- en maximaal 3.763,- bruto per maand bij een volledige werkweek. Daarnaast zijn er diverse bijscholings mogelijkheden. Tevens zoeken wij nog enkele OPROEPMEDEWERK(ST)ERS ter ondersteuning van "De Speeldoos". U kunt zelf bepalen op welke tijdstippen u wilt werken. U bent niet verplicht aan een oproep gehoor te geven. Wel vragen' wij van u het bezit van het diploma MBO-AB/AT óf gelijkwaardige opleiding. Uw reactie Bent u geïnteresseerd in een baan bij een van de actiefste instellingen van Nederland? Bel dan voor meer informatie met Ed Timmers, hoofd sector agogische zaken, telefoon 01 726-30340 of met één van de medewerker(st)ers van "De Speeldoos", telefoon 01 726-30396. U kunt natuurlijk ook meteen schrijven. Richt uw brief binnen 10 dagen aan Hooge Burch, t.a.v. Anton Bmnenmars, Postbus 2027, 2470 AA Zwammerdam (gemeente Alphen aan den Rijn). Werken bij Hooge Burch. Oprecht mensenwerk. h Divisie I - Anesthesiologie Ten behoeve van deze afdeling zoeken wij een: (part-time, minimaal 32 uur per week) Vac.nr. 95.L.22.22.LD Onze Holding-Verkoeverkamer heeft 4 units met in totaal 36 bedden en bevindt zich in het nieuwe OK-centrum. Je krijgt met alle pré- en postoperatieve aspecten van verpleegkundige zorg te maken. De Holding-Verkoeverkamerverpleegkundigen zijn binnen het ziekenhuis 24 uur per dag beschikbaar voor patiënten die onze zorg nodig hebben, daarom werken wij met een 3-ploegensysteem. Met ingang van oktober a.s. gaan wij onze zorg ook uitbreiden naar het weekend. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - ruime chirurgische ervaring, alsmede een Intensive Care (met erkend I.C.-certifi caat) en/of NZF-diploma anesthesie- assistent. Salaris: maximaal f 4.820,- bruto per maand (schaal A8 RRAZ) bij een voltijds aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer B. Nijs- sen, clusterleider Holding-Verkoeverkamer (071 - 26 24 24) en door mevrouw H.J. Beekman, verpleegkundig hoofd Anesthesie/Holding-Verkoeverkamer (071 - 26 91 11, sein 450). Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gezonden aan de heer H.L.P. Mauer, hoofd P&O Divisie I, A2L gebouw 38, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. M Van Drongelen Koeling B. V.. een koeltechnisch installateur niet diverse eigen importen welke worden geleverd aan de detail handel. voedingsindustrie, land- en tuinbouw wiens leverings programma hoofdzakelijk bestaat uit: koelAriescellen supermarktmeubelen AC. installaties. Heeft plaats voor een: allround koelmonteur voor de volgende werkzaamheden: zelfstandig oplossen van koeltechnische storingen zelfstandig uitvoeren van C.F.K,-' inspektie en onderhoudsbeurten zelfstandig uitvoeren van eenvoudige koel technische nieuwbouwwerkzaamheden wij denken aan iemand met: minimaal 5 jaar ervaring als allround/ service monteur in de koeltechniek bij een kocltechnisch bedrijf diploma C.FK. monteur vooropleiding op M.T.S. niveau electronica ervaring met alarmsystemen, PLC besturing, etc. rijbewijs B.E. Wij bieden: een zelfstandige baan een goed salaris met aantrekkelijke vergoedingen Uw schriftelijke reaktie, alleen indien er aan bovengenoemde funktieomschrijving wordt voldaan, graag aan: Van Drongelen Koeling B.V., Jagtlustkade 5,2171 AG Sassenheim FINANCIEELADMINISTRATIEF MEDEWERKER Voor een middelgroot bedrijf in Leiden. Werkzaamheden voorbereiding loonad ministratie, voeren van gehele boekhouding incl alle betalingen (deb./cred.) en voorbereiden en verrichten van belastingafdrachten. Eisen: MBA niveau, klant vriendelijk. representatief, niet al te bescheiden, Ift. 28-32 jaar en bekendheid met computerboekhouden. Voor langere tijd. Informatie: Jan Remmelzwaal. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Voor een startende onderneming in Leiderdorp. Gevraagd: afgeronde HAVO/ MEAO opleiding, goede beheersing van WP 5.1 en Word for Windows, goede kennis van Nederlands en Engels in woord en geschrift en redelijke spreekvaar digheid in Duits en Frans, creatief, stressbestendig en zelfstandig. Leeftijd 19-22 jaar. Werkzaamheden: o.a. correspondentie, telefoon, plannen van transporten en invoeren van klantgegevens Informatie: Jan Remmelzwaal. ERVAREN VERTEGENWOORDIGER IN BOUWMATERIALEN Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij een kandidaat met aantoonbare ervaring. U bent ambitieus, enthousiast en bereid het eerste halve jaar op alle afdelingen in de binnendienst mee te lopen om het bedrijf te leren kennen. U bent klantvriende lijk, een doorzetter, representatief, i. b. v. rijbewijs, geen 9-5 type en uw leeftijd ligt tussen 25 en 35 jaar. U bent voor langere tijd beschikbaar. Informatie: Jan Remmelzwaal. Leiden, Turfmarkt 7, tel. 071-125841 Unique mensen maken het verschil kantinemedewerker v/m Natuurlijk draait het bij de Rabo bank Rijnsburg allemaal om de klanten. Maar die kunnen we alleen optimaal van dienst zijn als de zaken binnen de bank perfect gere geld zijn. En daar horen ook een natje en een droogje bij. Dus zorgt u er als kantinemedewerker voor dat uw collega's op tijd een kopje koffie en thee krijgen. U beheert de voorraden in de kantine en houdt deze schoon. Op verzoek serveert u collega's die een klant op bezoek hebben koffie. Met archiveringswerkzaamheden maakt u uw 38-urige werkweek vol. Op die manier zorgt u er samen met uw collega's voor dat de Rabobank Rijnsburg waar kan maken waar ze voor staat: een bank zijn van mensen en voor mensen. U kunt zelfstandig werken, bent plezierig in de omgang en stipt. Het uitserveren van koffie en thee hebt u prima in de vingers. Rabobank Rijnsburg Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u bellen met de heer J. van Nieuwkoop, telefoon (01718) 50 237. Stuur uw brief graag binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Rijnsburg, Postbus 4, 2230 AA Rijnsburg. "DE WILBERT", een verpleeghuis en reactiveringscentrum voor 110 somatisch zieke en 120 psychogeriatrische bewoners, verdeeld over acht afdelingen, zoekt op korte termijn^ voor de modern ingerichte Centrale Keuken een full-time (m/v) die deel uit wil maken van een klein team, met éénmaal per twee weken een dienst in het weekend. Functie-informatie: de 1 e kok ressorteert onder het hoofd Voeding en neemt zelfstandig deel aan de dagelijkse produktie hij of zij vervangt het hoofd Voeding bij diens afwezigheid in een dienst waar kwaliteit, gastheerschap en collegialiteit tot de belang rijkste elementen behoren levert hij of zij een actieve bijdrage. Functie-eisen: onze kandidaat is een gediplomeerd instellings-/dieetkok, zo mogelijk ook in het bezit van het leermeesterdiploma hij of zij beschikt over ruime - ook leidinggevende - ervaring in een in stellingskeuken en heeft bij voorkeur enige ervaring in de horecabranche hij of zij heeft een leeftijd van 30 a 40 jaar, goede contactuele eigen schappen en het vermogen in teamverband te werken interesse in automatisering en pc-ervaring strekt tot aanbeveling. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer J. Brouwer, hoofd Voeding, telefoon (01718) 7 29 51. VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM OVERRUN 7 - POSTBUS 592 - 2220 AN KATWIJK BUEU Het Italiaans Autocentrum heeft een pilot functie voor de merken Fiat, Alfa Romeo en Lancia in Nederland en is de eerste vestiging volgens Italiaans concept. Begin mei zijn wij gestart in een compleet nieuw bedrijfspand Ie Alphen aan den Rijn. Wij zijn een jong en snel groeiend bedrijf en om te kunnen blijven bouwen aan onze kwaliteit zijn wij op zoek naar: U kunt schriftelijk solliciteren of telefonisch een afspraak maken. Dhr. C. Boot/Dhr. O. Middeldorp Postbus 90, 2400 AB Alphen a/d Rijn teL 01720-38335/41689 £lot/qccnlva occv etibcvcn /HeevUoen en ~De "Ocghelsancl De verzorgingshuizen Meerleven te Bennebroek en De Voghelsanck te Vogelenzang (87 resp. 53 bewoners) zijn in een vergevorderd stadium van fusie. De leidraad voor het samengaan is een gemeenschappelijke, modern* visie op zorg, gestoeld op een bewonersgerichte en respectvolle beroepshouding. Ons doel is o.a. kwaliteitsverbetering van de zorg- en dienstverlening door vernieuwing en uitbreiding van zorgfuncties en professionalisering van de organisatie. In verband met de door de fusie wijzigende organisatiestructuur willei wij in contact komen met kandidaten voor de functie voor de lokatie Meerleven 36 u/wk, 0,9 Bft CAO: FuWa typering VZ08 Salarisschaal 11 In verband met de samenstelling van het managementteam gaat onze voorkeur uit naar vrouwelijke kandidaten. U kunt reageren als u in ieder geval voldoet aan het onderstaand profie - U hebt een duidelijke visie op zorg en organisatie die aansluit bij de onze; - U bent verpleegkundige en u heeft een Managementopleidin< op HBO niveau; - U bent in staat te werken in een lerende organisatie, gericht o delegatie van bevoegdheden en verantwoordelijkheden; - U hebt goede communicatieve kwaliteiten, zowel naar oudere als naar collega's; - U bent in staat beleid voor te bereiden en de implementatie t< begeleiden. Uw schriftelijke reactie kunt u als volgt adresseren: Stichting Algemene Bejaardenzorg Bennebroek Sollicitatiecommissie Zorgmanager T.a.v. mevrouw A. M. Altena Witte de Withlaan 1 2121 XE Bennebroek De gemeente Oegstgeest is een aantrekkelijke woongemeente met een hoog voorzieningenniveau', centraal gelegen op korte afstand van de steden Leiden, Den Haag en Amsterdam. In de naaste omgeving is een gevarieerd pakket van faciliteiten op het gebied vën onderwijs, cultuur en recreatie aanwe: zig. De gemeente heeft bijna 20.000 inwoners. Het gemeentebestuur van Oegstgeest zoekt met ingang van 1 augustus 1995 voor de openbare Montessori basisschool Oegstgeest 2 groepsleraren m/v Het gaat om de volgende vacatures: 1een groepsleraar.bovenbouw voor 38 uur per week 2. een groepsleraar middenbouw voor 38 uur per week Voor beide vacatures geldt dat door het toenemend aantal leerlingen en de grootte van de school een brede inzetbaarheid gewenst is. Wij vragen van onze kandidaten een enthousiaste en flexibele instelling. De voorkeur gaat uit naar groepsleraren met een Montessori-bevoegdheid of een vergevorderde studie, die tot genoemde bevoegdheid opleidt. Kandidaten die bereid zijn om op zeer korte termijn de Montessori-opleiding te gaan volgen, worden even eens uitgenodigd te solliciteren. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer S. Sneep van de afdeling Welzijn en Onderwijs van de gemeente Oegstgeest (071-1721 £1). Ons personeelsbelei gericht op gelijkt kansen voor iedt een. Bij gelijke geschiktheid gei wij de voorkeur hen die op de school onderver tegenwoordigd Op dit moment geldt dit voor mannen, gehand capten en leden van minderheids groepen. Uw sollicitatie m vermelding van bevoegdheden e referenties kunt binnen 10 dagen publikatie van di blad, zenden aai Burgemeester ei wethouders van Oegstgeest, Pos bus 1270, 2340 B Oegstgeest.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 26