tijnsburg onderuit rampenscenario -r Marken maakt het Katwijk nog knap lastig utloos FC Lisse heeft geen kind aan Noordwijk ARC tevreden ondanks matige afsluiting fifiELnnnfu Niemendalletje met vervelende gevolgen INC IDAG 15 ME11995 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071 -356464. PL V CHEF ROB ONDERWATER, 071 -356463 .GERT-JANONVLEE Tot 3) 24 iatste negentig minuten 3-0 s e reguliere competitie wa- 43] jterdag voor Katwijk niet makkelijkste. Op Marken roescholen tie Katwijkers geen xlnguq ent ook maar in de buurt 45 Ko 'e gebruikelijke vorm en der u ?sultaat was er naar: een bevochten gelijkspel (1-1) as in de 74ste minuut van ]uel door invaller Stefan 14 Si akkers werd veiliggesteld, mmel Huiziq 'oeschoi |t verbazend kon die moei- ^"Ter 8an8 van zaken n'et wor" Tengt enoemd. Marken uit staat en voor een lastige wed- Waar de ploeg op de ijst ook verblijft, op het ei- chiereiland is het elftal ne- fschap) an tien keer een onver- 17; 1( Hoogt driksen njn 4-C echter; 3. Rorfc 23; 2. zettelijke tegenstander die zel den cadeautjes verstrekt. En als die ploeg dan ook nog eens nog een punt nodig heeft om ook volgend seizoen weer eerste klasse te kunnen spelen, dan worden de mouwtjes nog een stuk verder opgestroopt. Daarbij had de thuisclub za terdag de weersomstandighe den bepaald niet tegen. De van doel tot doel stormende storm maakte goed voetbal bij voor baat al praktisch onmogelijk en dat werkte zeker in het nadeel van Katwijk. Oefenmeester Kees Guyt wenste die omstandighe den na afloop niet als excuus voor de povere vertoning op te voeren. Maar echt zwaar tillen aan de tegenvallende prestatie, wilde hij evenmin: „Je hebt elk seizoen wel eens een wedstrijd waarin het gewoon niet gaat. Nou, dit was er zo een. De jon gens wilden wel, maar konden het vandaag niet. Dat is iets waar ik mee kan leven. Zeker als er wel gewoon hard wordt ge werkt." Dat laatste deed Katwijk be slist. En omdat ook Marken op de punten inzet en wilskracht hoge voldoendes scoorde, ont spon zich zaterdag een fel duel waarin de hoofdrolspelers niet altijd even aardig met de lede maten van de tegenstander om gingen. Het was dan ook beslist verbazend dat de pot zonder kaarten werd afgesloten. Voor rust hield scheidsrechter Kern- kers de prenten op zak, na de pauze bleek ook Breebaart, de vervanger van de geblesseerd afgehaakte Kemkers, het duel zonder geel te willen beëindi gen. De eerste helft was zaterdag voor Marken. Het elftal had de wind mee en verbleef derhalve automatisch het grootste ge deelte van de tijd op de helft van Katwijk. Toch waren het de gasten die als eerste gevaarlijk werden. Marco de Ridder kopte vallend over na een voorzet op maat van Pim Langeveld. Ook voor Marken bleef de tel ler op één echte kans steken. Doelman Teun van Duyvenbo- de hield de doorgebroken Lloyd de Meza knap van scoren af. Dat Marken desondanks met een 1-0 voorsprong kon gaan rusten, mocht Van Duyvenbode zich wel aanrekenen. De Kat- wijkse goalie verwachtte duide lijk niet dat Arnold Teerhuis bij een vrije trap van een meter of 35 rechtstreeks voor een treffer zou gaan. Teerhuis deed dat wel en als een streep verdween de bal langs de niet reagerende doelman. Een achterstand die na rust door Katwijk niet zo maar even werd weggepoetst. Aanvoerder Langemaat en zijn mannen drongen wel aan, maar werden degradatiekandidaten waren er overgebleven op de van de competitie in de eerste klasse A. Rijns- jse Boys moest winnen in Rotterdam bij Zwart Wit Hetzelfde gold voor Volendam, dat Spijkenisse ont- Marken had een punt nodig tegen Katwijk om veilig Bl jn. Onze verslaggevers Gert-Jan Onvlee, Rob van der g den en Willem Spierdijk volgden zaterdagmiddag de ladatiestrijd van minuut tot minuut. Een rampensce- met Rijnsburgse Boys als slachtoffer. M 1-1 ;t-Gent Ekeren 3-49, Lomm 43, Fri dl uur: Rijnsburgse Boys 'uit', maar kan in Rotter- •Zuid toch rekenen op de hjitsiÜ van het publiek. Dat is ch-HSV elijk voor het grootste ge- M'giafe afkomstig uit Rijnsburg. olendam zijn weinig toe- uwers op het belangrijke luel tegen Spijkenisse af- j men. Er heerst een gelaten, onverschillige sfeer aan de den van het IJsselmeer. WGfl ier ^on van Niekerk: „Voor idatie halen ze hier de i uders op." Een echte Vo- wordt vandaag niet gescoord." 14.55: Ook de ergernis van de supporters over het slappe spel van RB wordt groter. „Ga een jurk aan doen", roept er eentje naar Peter van Duijn als de spe ler een bal onder z'n voet door laat schieten. 15.00: Zwart Wit wordt voor de eerste keer echt gevaarlijk. Ar- don prikt de bal prachtig langs doelman Hans Schot, de bal be landt op de binnenkant van de 15.02: Zwart Wit komt op 1-0. lackbi immer op klompen vraagt Witteling kan in het lege doel koppen na een fraaie voorzet over Schot heen van Manuel Monteiro. 15.06: Voor Rijnsburg zijn dit de fatale minuten. Ook Marken scoort namelijk. Arnold Teer huis brengt zijn ploeg op 1 -0. 15.07: In Volendam lijkt nie mand zich bewust van het feit dat Rijnsburg op dit moment is gedegradeerd, dat Marken veilig is en dat de eigen helden op een promotie/degradatieduel afste venen. De speaker geeft geen andere tussenstanden door en een radioverslaggever, die het publiek öp de hoogte houdt, is niet te ontdekken. 15.13: Tegenslag blijft Rijnsburg achtervolgen. Den Haan, het moet in de eerste helft erg veel op zich laden, al lijkt het van hem komen, zet voor. Wes- chien soms dat ze doelbe- selius mikt op de paal. 15.25: Het is rust in de eerste klasse A. In de bestuurskamer van Zwart Wit worden de tus senstanden voorgelezen. Er is nog hoop voor Rijnsburg, want leeft al gezien hoe het af Volendam staat gelijk tegen lopen. „Ze 'kenne' allemaal Spijkenisse. 15.26: In Volendam hebben ze bij de koffiepauze nog niet veel behoefte om te gaan rekenen. Ze willen liever eindstanden dan ruststanden. Wat moeten zijn buurman 'hoeveel er eigenlijk degraderen' uit de klasse. „Twee," zegt zijn „Volgens mij drie," zegt 4 ider. Ze hebben beiden on- (de nummer drie van on- mag nog een beslissings- spelen), maar het lijkt ze ia) niet veel uit te maken. Martin den Haan krijgt ste kans voor Rijnsburgse een doorkopbal van ,j.oi elius. Hij schiet naast. l: Volendam krijgt niets ca- van Spijkenisse. De thuis- valt wel aan, maar krijgt g ruimte van de bezoekers in benen niet terugtrekken duels. De voetballers van :enisse (ze zijn al lang vei- .villen geen enkele verden- i Volendammer de bal n. Maar dat is meestal de de enorme wind die [het veld raast. [1: Een Rijnsburgse suppor- ze met die 1-0 van Marken, die gaan toch zeker niet winnen van de koploper? 15.37: Rijnsburgse Boys moet scoren, Martin de Louw neemt de plaats in van Michel Roest. 15.38: Door een kopbal van Adrie Mens komt Volendam op een 1-0 voorsprong. De stem ming op het sportpark is be paald niet uitgelaten, laten we zeggen dat er tevredenheid heerst. 15.47: Een supporter in Rotter dam komt het bestuur van RB melden dat Volendam heeft ge scoord. Het ziet er nu heel be roerd uit voor de trots uit het bloemendorp. Op het veld werkt RB wel, maar kansen ko men er niet of nauwelijks. De geel-zwarten staan voorlaatste met 18 punten en Volendam heeft op dit moment 20 punten en bezit dus als het zo blijft de twaalfde plaats die recht geeft op een promotie/degradatiedu el. 15.55: Het moet gezegd, de Vo- lendammers spelen in de twee de helft goed. De supporters vinden dat opeens ook. Ze ho ren er weer helemaal bij. „Kijk, we zijn natuurlijk goed genoeg voor die eerste klasse," roept ie mand. „We hebben alleen tien punten weggegeven dit seizoen, nu zitten we opeens met de problemen." 15.56: De beslissing bij Volen- dam-Spijkenisse valt. Edwin Keizer scoort volkomen ver diend 2-0. Een bevrijdende tref fer? Dat valt wel mee. Keizer loopt in zijn eentje naar de cor- nervlag, schopt er keihard te genaan en loopt terug naar de eigen speelhelft waar zijn me de-spelers zich al hebben opge steld. Twee teamgenoten roe pen 'lekker Edje' en verder doet iedereen alsof zojuist een goal is gevallen in een oefenpotje te gen het tweede op dinsdag avond. 16.02: Dezelfde supporter weet in Rotterdam inmiddels dat het 2-0 staat in Volendam. „Nu moet er een wonder gebeuren", concludeert hij. 16.04: In het palingdorp verne men ze dat Marken - Katwijk 1 - 1 staat, Stefan Roodakkers heeft gescoord. Als Marken verliest Hans Schot zorgt voor opruiming. Op de voorgrond kijkt Michel Roest toe. kan er nog een beslissingsduel uitrollen tussen de buren, om te bepalen wie er nummer twaalf wordt. De Volendamse suppor ters lachen om die eventuele 'ontknoping'. 16.05: RB'er Peter van Duijn geeft een lage voorzet, Martin de Haan tikt bij de eerste paal in: 1-1. Het is niet genoeg om de twaalfde plaats te bereiken, want die heeft Volendam nu stevig in handen. 16.06: Rijnsburgse Boys geeft alles om nog een keer te scoren. De geschorste aanvoerder Dick Heemskerk, die inmiddels bin nen de afrastering langs het veld staat, schreeuwt zijn ploeg naar het doel van zwart-Wit. 16.09: Wesselius kan van dicht bij inschieten. Hij besluit dat met overleg te doen en de bal belandt weer op de paal. 16.15: Weer een kans voor Wes selius, alleen voor de keeper schiet hij net naast. Het is wel duidelijk: Rijnsburgse Boys moet vandaag het slachtoffer van dit rampenscenario wor den. 16.16: Het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Bruynooge. Sommige Rijnsburgse spelers vallen huilend op de grond. De geschorste spelers op de tribune foto kees van hoogdalem komen minutenlang niet van hun plaats. De doodse stilte is onwerkelijk na afloop van een voetbalwedstrijd. Rijnsburgse Boys is tweedeklasser. 16.17: In Volendam is het ook afgelopen. Geen tranen, maar ook nauwelijks blije gezichten. Trainer Ron van Niekerk wordt gefeliciteerd en zegt 'we moeten nog een keer'. Een beslissings duel tegen een nog onbekende tegenstander om degradatie te ontlopen. Vorig jaar redde Vo lendam zich op die manier. Van Niekerk: „Qua voetbal hoort de ze ploeg erin te blijven, niet qua uitstraling en bezieling." 'We kunnen het beter schrifte lijk afdoen', hoorde Dick Al berts zijn Heerjansdam-collega zaterdag in de rust al zeggen. En de ARC-trainer kon dat, ze ker achteraf, alleen maar be amen. Want het beeld van twee ploegen voor wie er overduide lijk niets meer op het spel staat, veranderde na de pauze niet. De thuisclub verzilverde wel foto'Archief twee van zijn spaarzame kan sen en daar stelden de Alphe- naren niks tegenover (2-0). Heerjansdam wilde in de slo- tronde wel voor de vierde plaats spelen, maar had ook met vier schorsingen te kam pen. Periodekampioen ARC, bij wie Ard Hoogendoorn zijn honderdste duel speelde, was evenals de tegenstander al vei lig. Als er al iets te winnen viel, dan was het zelfvertrouwen voor het bekerduel met Pan- ningen. „Ik had graag willen winnen", gaf Alberts dan ook toe. Kansen kregen zijn spelers wel, maar het geluk dat ARC een aantal weken kende, was er zaterdag niet. Toen voor de gastheren De Visser de score had geopend, bracht Alberts Dijkman voor De Vlaming in. Hoewel ARC inderdaad beter speelde en een gelijkmaker ge rechtvaardigd was, viel de tweede treffer aan de andere kant. In de slotminuut was het Kalden die de 2-0 eindstand op het bord bracht. Waarmee Heerjansdam de gedeelde vierde plaats bereikt had, al zit daar verder niets aan vast. ARC (zesde) heeft natuur lijk nog wel een toetje in de vorm van het Amstel Cup-toer nooi. De matige afsluiting kon dan ook aan de tevredenheid over het gehele seizoen niets veranderen. ARC: Pieterse: Van der Weiden, lam mere. Koster, Vergeer: Boer, Van der Meer, Hoogendoorn, Vlaming (Dijk man): Dijkhuizen, Bos (Koster). Mode voor mannen Hoofdstraat 226-228 Sassenheim Tel. 0252-212314 toag voor Noordwijk. Mark [i Nte, de oefenmeester van FC n w heeft het al lang niet "*t. „Dit Noordwijk is niet be- .dan SHO." Het is geen bou- Koc^uitspraak van Wotte. want na winterstop deed Noordwijk zei s minder dan SHO, de loI, Tnmer laatst. Alleen op basis eio n haar curriculum vitae van stol ór de winterstop heeft Noord- het deelnamebewijs voor eerste klasse veroverd. Op Specke was in de laatste ftpetitiewedstrijd het con- j 151 met Lisse schrijnend. Ook P* speelde zonder vuur, maar 1 opvallend makkelijk (2-1) het zwakke Noordwijk. De opening van het duel was nog wel voor de bezoekers. De thuisploeg startte timide waar door Noordwijk de kans kreeg op voorsprong te komen. Rocky Pitty schoot na elf minuten de bal, die maar niet uit het straf schopgebied van Lisse ver dween, achter Marijn Mokveld tegen de touwen. Het was daar na gelijk over met de gasten uit de badplaats. Op het gemak kon Lisse de duimschroeven steeds steviger aandraaien. Noordwijk vvas nog slechts dreigend via een handvol snelle tegenstoten. Tien minuten voor de pauze, nadat Mark Ens en René Ras al goede mogelijkheden onbenut hadden gelaten, kwam de thuis club langszij. Jelle Visser kreeg van zijn bewaker Frank Doffer- hof alle ruimte om vrij door het centrum op te rukken en af te ronden. „We openden veel te slap", concludeerde Wotte na afloop. „Het gros van mijn spe lersgroep denkt nog steeds dat Noordwijk een topploeg is. Ze toonden in de eerste fase te veel ontzag." Het Lisse van Wotte heeft dit seizoen aangetoond wél een topper te zijn. Aan de voor avond van het seizoen wandel de Wotte Ter Specke op met de mededeling dat zijn elftal 40 punten zou gaan verdienen. Ongeloof was zijn deel, maar aan het einde van de rit staat Lisse stevig op de tweede plaats met 39 punten achter de naam. De marge met het ongenaakba re Katwijk is verminderd tot zes punten. Volgend seizoen wil Lisse de kloof dichten, ook al zegt men dat liever niet hardop. De toenadering tot Kenneth Goudmijn (Hollandia) past bij de hardnekkige ambities van FC Lisse. De klasserijke oud-prof komt niet, omdat hij het zaal voetbal op de vrijdagavond niet op wil geven. Naast Goudmijn is Erwin Crooy op Ter Specke uitgenodigd, maar de linker spits van Ter Leede staat voor alsnog niet te trappelen om naar Lisse te verhuizen. De FC zit niet bij de pakken neer. Men wil een nieuwe tweede keeper omdat René Dompeling (werk) zeer waarschijnlijk uit de A-se- lectie verdwijnt. Daarnaast is men driftig op zoek naar een centrale verdediger. Ralph Pol man kiest namelijk voor zijn studie. De nieuwe man in het hart van zijn defensie moet meer kunnen dan alleen een spits slo pen, weet Wotte. „Het verschil met Katwijk is de opbouw van achteruit. Op dat punt zijn wij nog minder. Onnodig, vind ik. Met Van der Zwet, Van Duiven- bode en Spruyt hebben wij vol doende voetballend vermogen. Alleen maken wij daar nog te weinig gebruik van." In de tweede helft openbaar de Lisse haar voetballend ver mogen slechts sporadisch, maar het was meer dan genoeg om Noordwijk kopje onder te laten gaan. Na dik een uur draaide Ras zich in het strafschopgebied soepeitjes vrij en verschalkte Ronald van Kesteren, de Noord- wijk-doelman, met een droge knal. Opnieuw Ras, invaller Jeroen Smakman, de onrustige Ens en Barry Opdam verzuim den om de score meer gewicht te geven. Niemand in het kamp van Lisse wenste daar zatermiddag bij stil te staan. Men borduurt liever verder op de ongelooflijke serie van 29 punten uit 16 wed strijden. Mark Wotte kent het verwachtingspatroon voor ko mend seizoen. FC Lisse; Mokveld, Vermeulen, Pol man, Van Duivenbode, Wajer, Ras, Van der Zwet, Opdam, Visser (Wub- ben), Ens, Hermes (Smakman). Noordwijk; Van Kestercn. Van Klns, Reinders (Haver). Barnhoorn. Doffer- hof, Smit. Scheurwater, Azier (Hulsc- bos), Bloem. Van Houten. Pitty. nauwelijks gevaarlijk. Dit in te genstelling tot het counterende Marken. Kees Veerkamp en Lloyd de Meza hadden beiden de 2-0 op hun schoen, maar faalden jammerlijk. Zoals later ook Arnold Teerhuis dichtbij zijn tweede treffer was. maar op het laatste moment nog werd achterhaald door Wilfred Kwestro. Een ver doorgevoerde actie van Marco de Ridder leidde aan de andere kant vervolgens wel tot een treffer. Het was Stefan Roodakkers (ingevallen voor de licht geblesseerde Kenneth Braaf) die bij de eerste paal op dook om de bal na de voorzet van De Ridder in te koppen. De laatste kans in het ruim van blessuretijd bemeten duel kwam eveneens op naam van Katwijk. Carlo van Zeist vond echter doelman Eelco Zeinstra op zijn weg. Waardoor een eindstand op het bord kwam, waar iedereen vrede mee kon hebben. Marken had de veilige haven bereikt, Katwijk had de records waar de ploeg zich de laatste maanden zo nadrukke lijk op had gericht. Katwijk: Van Duyvenbode; Van Zeist, Langemaat, Vogelaar, Kwestro: Braaf (Roodakkers), Langeveld. Van der Plas; Kraycnoord, Zwaan, De Ridder. Domme gele kaarten voor Kruit en Schaap KATWUK CHRIS HARTMAN MEDEWERKER De wedstrijd tussen Quick Boys en SHO, door Quick Boys met 4-3 gewonnen, was voor de Kat- wijkse ploeg een niemendalle tje. Niemendalletjes moeten echter niet onderschat worden. Dat ondervonden Jan Jeroen Schaap en Peter Kruit. Beiden liepen tegen een gele kaart aan, waardoor ze de belangrijke Am- stel Cup-wedstrijd tegen het Apeldoornse WSV moeten mis sen. Trainer Wisman: „Verve lend, want Kruit en Schaap zijn natuurlijk basisspelers". Ter voorbereiding op de wed strijd tegen zondag-eersteklas ser WVS oefent Quick Boys ko mende zaterdag in Katwijk te gen het reserveteam van prof club Volendam. Over het vol gende seizoen zegt Wisman: „Ik hoop dat we ons met een of twee spelers kunnen versterken, want we willen weer een rol spelen in de strijd om de titel. Van de huidige groep is mij al leen bekend dat Marco Ruwaard naar Noordwijk ver trekt". Daar staat tegenover dat Kaj Duikers, ook een keeper, te rugkeert naar Quick Boys. Dui kers komt momenteel uit voor Sparta. Ruimte Quick Boys-SHO was een chao tische partij, waarin de beide defensies de aanvallers erg veel ruimte gaven. SHO, dat bij winst nog een theoretische kans had om zich te handhaven, pro fiteerde het eerst van de bewe gingsvrijheid. Precies 32 secon den nadat scheidsrechter Van der Herik het beginsignaal uit zijn fluitje had gewrongen, bracht Roy van Duppen vanaf rechts de bal voor het Katwijkse doel. Edwin Wildenberg stond zo vrij als een vogeltje en kopte de bal achter doelman Tom van der Niet. De vreugde aan Oudbeijer- landse kant was van korte duur. Twee minuten later was het al weer gelijk. Op aangeven van Peter Kruit doelpuntte Marcel Harteveld. Daarmee was de koek nog lang niet op, want voor beide doelen bleven zich kansrijke situaties voordoen. In de negentiende minuut stuitte Harteveld, door Jaap van Duyn in scoringspositie gebracht, op doelman Sander Groenendijk. In de rebound had Kruit meer succes. Vervolgens gaf grens rechter Luiken voor het eerst nadrukkelijk van zijn aanwezig heid blijk. Hij weigerde te vlag gen toen Jaap den Boer in bui tenspelpositie de bal ontving, waardoor John Sousa de stand op 2-2 kon brengen. Hoon In de tweede helft viel dezelfde Luiken de hoon van de Katwijk- se aanhang ten deel, omdat hij bij praktisch elke aanval van Quick Boys wel de vlag in de lucht stak. Ook over arbi.er Van de Herik waren de Katwijkers, Kruit voorop (hij zag een doel punt afgekeurd worden) niet erg te spreken. Toch kwam Quick Boys, met inmiddels Dirk Varkevisser op de plaats van de geblesseerd geraakte Van der Niet, nog in het eerste -speldeel op 3-2. Op een fraaie boogbal van Gert Aandewiel, gelanceerd door opnieuw Jaap van Duyn, moest Groenendijk het ant woord schuldig blijven. Na rust sprongen Quick Boys en SHO wederom slordig met de mogelijkheden om. Een inzet van Kruit werd door Adil Ferou- te op de doellijn gekeerd. Met een leeg doel voor zich schoot Harteveld over en tot overmaat van (Katwijkse) ramp troffen Aandewiel en Schaap de paal. Op de momenten dat het hout werk de SHO-defensie te hulp schoot, speelde de ploeg uit de Hoekse Waard overigens al met tipn man. Dit omdat schoffel- werk van Fertoute jegens Mar tin Steenvoorden door Van de Herik bestraft was met de rode kaart. Onverwacht maakte SHO weer gelijk door Van Duppen. Hij scoorde uit een strafschop, gegeven na een overtreding van André van de Oever tegen Wil denberg. Met die gelijke stand konden de Katwijkers onmogelijk vrede hebben. Te meer daar zij in de voorgaande thuisbeurt (tegen Barendrecht) ook al in de fout waren gegaan. Floor van Duyn bracht uitkomst. Dertien minu ten voor het einde zorgde hij met een hard schot voor 4-3. Wildenberg en Vermaat hadden de stand nog kunnen verande ren in 4-4. Zij zagen hun inzet ten gekeerd worden door Varke visser. Ook Steenvoorden vond 4-3 kennelijk een mooie score. Alleen voor Groenendijk slaag de hij er niet in de bal over de doellijn te werken. i Duyn, Van de Oevi (Pluimgraaf!)', Van der Plas: Schaap, Aandewiel, Floor van Duyn: Steenvoor den, Harteveld (Rbii), Kruit. EERSTE KLASSE A 0-1, 3. Harteveld 1-1, 17 Kruit 2-1, 20. Sousa 2-2, 43. Aandewiel 3-2, 71. Van Duppen 3-3 (strafschop), 76. Floor van Duyn 4-3. Rode kaart: Fertoute (SHO). Ge le kaart: Schaap, Kruit (Quick Boys. Scheidsrechter: Van de Herik Toeschou wers: 700. Volendam-Spijkenisse 2-0 (0-0) 49 Mens 1-0, 63. Keizer 2-0. Scheidsrechter Daal meyer Toeschouwers: 300. Geen kaarten Marken-Katwijk 1-1 (1-0). 36 Arnold Teerhuis 1-0, 74 Roodakkers 1-1 Scheidsrechter: Kemkers (Breebaart). Toe schouwers: 800. Geen kaarten Schevenlngen-Barendrecht 2-5 (0-2) 10. Vermaas 0-1, Van de Heuvel 0-2, 48. Ver maas 0-3, 50. R. de Jager 1-3 (pen.), 55. Vermaas 1-4, 60. Goedhoop 1-5, R. de Ja ger 2-5. cheidsrechter: Boogaart. Toe schouwers: 650. Geen kaarten. ZwartWit'28-Rijnsburgse Boys 1-1 (1-0) 31 Witteling 1-0, 75 Den Haan 1-1. Toe schouwers: 700. Scheidsrechter: Bruyn ooge. Gele kaart De Louw (Rijnsburgse Boys). FC Lisse-Noordwijk 2-1(1-1) 11 Pitty 0- 1. 35 Visser 1-1, 62 Ras 2-1. Scheids rechter Slijkhuis. Toeschouwers: 1400. Geen kaarten Heerjansdam-ARC 2-0(0-0) 53. De Visser 1-0, 90. Kalden 2-0. Scheidsrechter: Es- sed. Toeschouwers: 650. Geen kaarten. Katwijk FC Lisse Quick Boys Heeiiansd. SHO 26 19 7 0 45 80 31 26 17 5 4 39 74 33 26 14 8 4 36 66 36 26 9 8 9 26 40 37 26 11 4 11 26 41 47 26 10 5 11 25 40-50 26 7 10 9 24 52 - 55 26 7 9 10 23 35 48 26 8 7 11 23 34-52 26 6 9 11 21 42 42 26 5 11 10 21 27 42 26 7 6 13 20 35 46 26 6 7 13 19 39 - 53 26 6 4 16 16 34 67 jk) 23.2 Bloem (Noord wijk) Ens (FC Lisse) 19. 3. De Ridder (Katwi|k) 18 4 Bos (ARC), Kruit (Quick Boys), Ron de Jager (Scheve nmgen) 17. 5 Rbn (Q BRas (Lisse), Vermaas (Ba rendrecht), Teerhuis (Marken), Altena (SHO) 10, 6 Van Driel (Rijnsburgse Boys), lliohan (Lisse), Verhoe ven (Heeriansdam) Opdam, Aandewiel (Q B 9, 7 EERSTE KLASSE B Valleivog -GVW 0-1, DOVO-Capelle 0-2, Rozenburg Kozakken B 0-4, Hoek Bennekom 2-2, Lunteren WGZ 5-0, Achil.Veen-E«celsiorM 0-0, DVS '33 WHC Rozenburg Bennekom D0V0 DVS '33 Valleivog 26 15 6 5 36 51 29 26 14 7 5 35 44 24 26 12 7 7 31 47 34 26 10 10 6 30 28 21 26 9 9 8 27 43 44 26 10 6 10 26 50 - 37 26 9 8 9 26 29 - 37 26 7 11 8 25 38 -35 26 10 4 12 24 42 44 26 8 8 10 24 24 30 26 6 11 9 23 33 37 26 6 10 10 22 23 29 26 5 7 13 19 29 - 49 26 4 8 14 16 29 59 EERSTEKLASSEC Genemuiden ElburgerSC i -Broekst B 7-0, Genemuiden- 26 15 9 2 39 46 18 26 16 5 5 37 52 25 26 16 4 6 36 63 39 26 13 7 6 33 60 -42 26 12 8 6 32 48 31 26 9 10 7 28 41 34 26 5 7 10 25 36 - 43 26 8 8 10 24 37 - 36 26 7 7 12 21 44 51 26 7 7 12 21 43 52 26 5 11 10 21 30 - 45 26 5 8 13 18 26 57 26 5 6 15 16 33-60 26 4 5 17 13 27 55 TWEEDE KLASSE A DERDE KLASSE A Voorscholen--Oegstgeest- 2-3. Oegstgeest speelt legen VIERDE KLASSE B Floreant-KRV 4-2 Fioreant speelt tegen KMO or pie* in derde klasse op het terrein van DHC in (1830)

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 17