PSY krijgt Europa cadeau van Twente li Blackburn Rovers viert titel met een nederlaag Fortuna Sittard is terug Sport ilte MAANDAG 15 MEI 1995 NDAG Féyenoord begint nu pas te draaien EREDIVISIE Scheidsrechter: rechter: Bossen Toeschouwers: 43? latste regul jterdaj •makke PSV heeft zich gisteren zo goed als zeker geplaatst voor het toernooi om de UEFA-beker. Concurrent FC Twente kreeg in Eindhoven met 3.-1 klop en is uitgeschakeld. Om de derde plaats in het eindklassement van de eredivisie zeker te stellen, heeft PSV nog één punt nodig uit de duels tegen RKC (uit) en NAC (thuis). Roda JC, zeker tweede, plaatste zich al eerder. EINDHOVEN i rechl- PSV - FC Twente 26.600 toeschouwers i streekse confrontatie met Euro pees voetbal als inzet. De win nende ploeg had de beste kans op de derde eindpositie èn kwa lificatie. De confrontatie ging tussen twee ploegen die er met Europese wanprestaties zelf verantwoordelijk voor waren dat Nederland nog slechts twee plaatsen in de UEFA Cup heeft overgehouden. PSV dreef aanvallend weer op Ronaldo. De 18-jarige Braziliaan is intussen doodop. Zijn afron ding in de 25ste minuut na een uitbraak was pover maar kreeg een fortuinlijke kluts op hel li chaam van doelman Boschker waarna Zenden kon inlopen, 1- 0. Stopper Hoogma was te traag met de buitenspel val. Hij ging in de 40ste minuut nogmaals in de fout. Bij een vrije trap van Wouters deugde niets van zijn timing. Nilis (uitvallend met een enkelblessure) draaide weg en tikte eenvoudig in, 2-0. FC Twente was kapot, zeker omdat de ploeg in de 29ste minuut de gelijkmaker niet pakte toen Bruggink in vrije positie naast schoof. Ronaldo zorgde nog voor het rustsignaal voor de definitieve beslissing. Hij tikte de bal in het lege doel toen de uitlopende Boschker ging meeblunderen. De rake vrije trap van Boere- bach kort na rust zette FC Twente aan tot opportunisti sche lange halen naar stopper Hoogma in de spitspositie. Die kon het verdedigend al niet aan, aanvallend helemaal niet. Feyenoord Nu het seizoen zijn einde na dert begint Feyenoord zowaar aardig te draaien. Met spel dat de toets der kritiek kon door staan versloegen de Rotterdam mers zondag Vitesse met 3-0. De gasten spraken van een re vanche. na de nederlaag tegen de Arnhemmers met dezelfde cijfers ongeveer een half jaar ge leden in de Kuip. Wellicht dat het herstel te maken heeft met de rentree van Taument. De international, die sinds december geblesseerd aan de kant had gestaan, kreeg kort na zijn terugkeer een soort van vrije rol in het centrum van de aanval. Samen met Obiku doet hij het daar zeer aardig. Vorige week scoorde zowel Taument als Obiku, deze keer was Obiku twee keer succesvol. Trustfull scoorde de andere goal. Roda Ajax is een verhaal apart, maar Roda JC kroonde zich zaterdag tot beste van de rest. Roda won de derby tegen degradatiekan didaat MW met 4-0 en verze kerde zich definitief van de tweede plaats in de eredivisie, de beste klassering sinds de fu sie tussen Rapid JC en Roda Sport in 1962. De nacompetitie blijft Sparta waarschijnlijk bespaard. De Rotterdamse ploeg behaalde zondagmiddag op het Kasteel een even kostbare als eenvoudi ge zege op het uitgebluste FC Groningen: 3-1. Middenvelder Jalink blonk uit met twee tref fers. In de resterende wedstrij den tegen FC Utrecht en MW moet Sparta officieel nog twee punten pakken om aan het bit tere toetje van het seizoen te ontsnappen. Trainer Fafié van GA Eagles is hard op weg om zijn bijnaam 'koning Ab' eer aan te doen. In de Adelaarshorst won GA Eagles zaterdagavond tegen Willem II zijn vijfde wedstrijd op rij (4-2), waardoor in Deventer hoop is ontstaan de nacompetitie te kunnen ontlopen. NEC heeft zijn lot opnieuw in eigen hand. Door een 3-0 zege op een onthutsend zwak Heerenveen stegen de Nijmege- naren een plekje en kwamen daardoor net boven de stippel lijn, zodat de ploeg nacompeti tie wellicht kan ontlopen. Trainer Van Kooten hoopt dat hij zijn spelers net op tijd bij hun positieven heeft gekregen. De afgelopen weken oogde zijn team rijp voor de knock-out. Maar hoewel de concurrentie met rasse schreden naderde, bleef de alles beslissende klap Dordrecht kan na. het gelijk spel tegen FC Utrecht (1-1) nauwelijks nog aan rechtstreek se degradatie ontsnappen. On danks een bijzonder aardige se rie onder trainer Versleijen heeft Dordt vier punten achter stand op Go Ahead, MW en NEC. Van dat drietal nemen er twee deel aan de nacompetitie. NAC blijft dit seizoen de slechtste eredivisieclub van Bra bant. Tegen buurman RKC ging de Bredase ploeg zaterdag voor de zevende maal op eigen veld onderuit: 1-2. (Roda JC), Knarn 1-2 (0-0). 49 Petrov 0-1. 75. ïennmg 2-2, 78 Michels 3 s 4-2 Scheidsrechter: Blankf stem. Toeschouwers: 6300. Gele kaart: Valk (GA Eagles). De Gier (GA Eagles). Smits (Willem II). Vitesse-Feyenoord 0-3 (0-2). 16 Trustfull 0-1, 23. Obiku 0- 2, 67. Obiku 0-3. Scheidsrechter: Luyten. Toeschouwers: 8365 Gele kaart: Bos (Vitesse), Maas 3-0 (2-0). 31. Hoekman 1-0, 44, Pothuizen 2-0, 50 Van Wanrooy 3-O.tfÉÉMÉAM^H 'an Beek. Toesch# teil 5812 Gele kaart: Fortes Rodriguez ent en Mutsaers (allen AZ). - FC Den Haag-VW 5-0 (1-0). 45 Kot K P 0, 47 Koning 2-0, 58. Van der U PSUit rafschop), 75. De Romijn 4-0 rbe> ;el): 43. Sibon (WV). Heracles-Emmen 3-2 (1-1). 14. 0-1, 33. Velten 1-1, 66. Grumme Krüzen 2-2 (strafschop), 85. Hui. in d luel d< S akkers 1-0, 8. Den Hertog 2-0, 14. Teng 0. 22 Promes 3-1, 41. Marbus Promes 4-2 Scheidsrechter: De 2800 Gele Waa ijst ooi Sliere k (De Graafschap) an He Den Haag) 18, 8. Dijkhuizen (Exc ■M Aanvoerder Usta juicht. De buit is binnen. wers: 40 000 Sparta-FC Groningen 3-1 (2-0). 7. Boogers ,1-0, 19 Jalink 2- 0, 51. Jalink 3-0, 88. Sion 3-1. Scheidsrechter: Zuidema. Toe schouwers: 3250. Gele kaart: Boekweg (FC Groningen) PSV-FC Twente 3-1 (3-0). 20. Zenden 1-0, 40 Nilis 2-0, 44. Ronaldo 3-0, 49. Boere- bach 3-1 Scheidsrechter: Jol. Toeschou- Roelofsen (MW), Graef (Roda JC) 15; 6. hijndei I Den Haag) 15; 12 i/en), Tengbjerg (Excelsior) 14. Graafschap, Excelsior, VW, He Den Haag in nacompetitie rtuna S. 34 23 5 aafschap 34 21 8 5 50 celsior 34 18 8 8 44 n Haag 34 16 8 10 40 34 16 7 11 39 facies 34 16 7 11 39 mbuur L. 34 14 11 9 39 endam 34 16 6 12 38 'P 34 14 10 10 38 ïmen 34 13 9 12 35 Istar 34 11 8 15 30 V 34 10 9 15 29 ilm.Sport 34 11 7 16 29 Zwolle 34 10 8 16 28 IC 34 10 7 17 27 larlem 34 8 8 18 24 Boerebach (FC Twente). Den Bosch 34 22 Voortdurend keek hij op zijn horloge. Pim Verbeek wilde ver dwijnen, weg uit het .pershok' van Telstar op sportpark Schoonenberg. Daar waar For tuna Sittard drie kwartier eerder kampioen van de eerste divisie was geworden. De trainer van de Limburgse ploeg had geen zin in moeilijke vragen over de toekomst, over hoe het straks in de eredivisie moet. De bus met de spelers wachtte. En in Sittard op de markt een groot feest. Zijn hoofd stond even niet naar volgend seizoen. Hij wilde eerst genieten van hét moment. „Maandag gaan we over tot de orde van de dag", hield Verbeek de boot af. „Nu heb ik even geen behoefte over volgend sei zoen te praten. Het heeft bo vendien geen zin." Dankzij de moeizaam be vochten overwinning van 2-0 (Hamming en Lee) in een ner veus duel op Telstar, dat zater dag meer dan. zijn sportieve plicht deed, promoveerde de Sittardse club zaterdag eerder dan gepland. „Dit duel was geen maatstaf', verweerde Verbeek zich. „Het was ons zwakste duel van het seizoen. Over de hele linie denk ik dat we terecht de titel hebber behaald. En dan mag deze ver toning niet als graadmeter gel den. We hebben 51 punten be haald en een respectabel doel saldo van plus 45. Dat mag even niet uitgevlakt worden." Dertien jaar duurde het de eerste keer. Nu slechts twee jaar voordat de in 1968 tot stand ge komen fusieclub Fortuna Sit tard terugkeerde naar de eredi visie. Fortuna Sittard werd 27 jaar geleden gevormd uit het roemruchte Fortuna '54 en buurman Sittardia. In het eerste jaar degradeerde de combinatie onder de naam FSC naar de eerste divisie. Het duurde tot 1982 voordat Fortuna eindelijk - na drie ver geefse pogingen in de nacom petitie - onder Frans Körver promoveerde naar de eredivisie. Onder leiding van de Roer- mondse trainer bereikte de Sit tardse ploeg in het seizoen '84- '85 Europa Cup li-voetbal, hoe wel zij de finale om de KNVB- beker tegen Feyenoord met 1 -0 had -verloren. De Rotterdam mers werden in dat seizoen echter ook landskampioen. In het EC II-toernooi bereikte Fortuna onder Bert Jacobs de kwartfinales door achtereenvol gens KB Kopenhagen en Wisla Lukassen 2-3, 90. Krakow te verslaan. De latere fi nalist Everton bleek in beide volgende duels te sterk. Sparta Zondag 21 mei: FC Groningen-GA Eagles. Ajax 32 25 7 0 57 98-27 Roda JC 32 21 9 2 51 62-25 PSV 32 19 7 6 45 79-40 Feyenoord 32 19 5 8 43 66-46 lag V ;se B Hetz Mat in. O rsJden t adat ome t 33-50, Brugge 33-49, 32 13 8 11 34 43-4 32 11 10 11 32 43-4 se 33-35, Seraing 33-34, St-Truiden 33-33, Beve 12 28 33-47 10 6 16 26 43-58 GA Eagles 32 6 Köln-'tJuisburg 0*3, Kaïsersi.-M'gla eafkc 2-2, Frankfurt-Freiburg 1-2, Dortn n|pnr Bochum 3-1, Stuttgart-Bremen U1U,L 7 7 18 21 43-58 Schalke'04-Bayern M 0-3. Stand aa UW 7 18 21 36-66 Bremen 30-44, Dortmund 30-43, Fn duel 9 17 21 37-71 30-41, Kaisersl. 30-40, F 9 19 17 32-63 M'gladbach 30-38, Karlsruhe 30-31, Köln 30-29, Scl EERSTE DIVISIE 30-29, Frankfurt 30-29, HSV 30-27. Graafschap-TOP/Oss 3-3 (1-1). 20 7400. Gele kaar de Zande, De Jong (TOP/Oss) Tweeënveertigste speeldag: Nottingham 2-2, Chelsea-Arst ventry-Everton 0-0, Liverpool-I 1, Man. City-Queens PR 2-3 Crystal P. 3-2, Norwich-Ast. t (48) e ir-Fortur r De Graaf- cester 2-2, Aanvaring tussen Roda en Atteveld deel van de hem opgelegde straf miste, liepen de speculaties uit een van 'een stevige aanvaring tussen de speler en assistent trainer F.ddie Achterberg' tot 'mogelijke handtastelijkheden' van Atteveld. Het rommelt tussen Roda JC en Raymond Atteveld. Over de oor zaak van de botsing wordt op Kaalheide uiterst geheimzinnig gedaan. Na de wedstrijd Roda JC-MW, die Atteveld als onder- EINDHOVEN» GPD) PSV heeft Ajax 'alweer inge haald, financieel dan. Voor het nieuwe seizoen heeft PSV een begroting gemaakt van dertig miljoen gulden. Dat is evenveel als Ajax verwacht te ontvangen en uit te geven. Begroting PSY opgeschroefd Bij de KNVB is inmiddels be kend dal Ajax de totale netto winst van de Champions Lea gue, tussen de 20 en 25 miljoen gulden, investeert in het nieu we complex voor de jeugd. Daarmee wordt dat geld buiten de begroting voor het nieuwe seizoen gehouden. PSV is, anders dan Ajax, en kele miljoenen vooruit gegaan qua begroting. Overigens zat de club al eens boven de dertig miljoen gulden, tot besloten werd de omzet van de restau rants in het Philips-stadion - zeven miljoen gulden - voort aan uit de begroting te laten. 38. Hamming 0-1, 78. Lee 0-2. Scheidsrech ter: Temmink. Toeschouwers: 5424 Gele kaart: Ahannach, Tevreden (Telstar), Loon- ties, Pfennings (For. Sittard). FC Den Bosch-Eindhoven 4-2 (3-0). 7. Si- lanaj 1-0. 16. 4 ider. (de 42-56,' Southampt. 42-54, C n r Not'tinghai Leeds 42 2-62, Qu< i\ 42-51, Sheff.Wee schop). 32. Sinanai 3-0, 67. Mei d.|k4- :n 4-2 den ENGE iefR' mhl adat" 2. uder: spel Helmond Sport-RBC 3-2 (1-1). 8. Magie 0-1, 16. Captein 1-1, 47. Schuman 2 69. Simons 2-2. 86. Schuman 3-2 BUITENLANDS VOETBAL Een dramatische ontknoping. Blackburn veroverde gisteren voor het eerst in 81 jaar de En gelse titel. Met knikkende knie- en. De koploper van de Premier League verloor in de laatste mi nuut met 2-1 van Liverpool. Manchester United, dat bij een overwinning op West Ham de titel had kunnen prolongeren, bleef op 1-1 steken. Met één punt voorsprong ging daardoor het kampioen schap naar Blackburn, de ploeg van Kenny Dalglish. De mana ger vierde dertien jaar zijn grootste successen als speler en manager bij Liverpool. Juist die ploeg zorgde zondag voor een zinderende ontknoping. De dramatische ontknoping startte op Anfield, waar Alan Shearer de koploper na twintig minuten op voorsprong zette met zijn 34ste competitietreffer van het seizoen. Op het veld van West Ham kreeg Manches ter iets later een flinke tik te ver werken, toen Hughes voor de thuisclub scoorde. Op Anfield ging bij die mededeling luid ge juich op. In de stand kwam op beide velden in de eerste helft geen verandering meer, zodat Blackburn in een zetel naar de titel leek te gaan. Manchester zette na zeven minuten in de tweede helft de competitie weer op tilt. McClair tekende voor de gelijkmaker. De fans van de titelhouder reageer den endiousiast toen enkele mi nuten later het bericht doorsij pelde dat oude rot John Barnes Liverpool naast Blackburn had geschoten. De doelpunten vormden de start van een bloedstollende fi nale van twintig minuten. Man chester drukte West Ham in de verdediging, maar bleef op 1-1 staan. Op Anfield zaten de ploe gen in de blessuretijd toen Li verpool een vrije trap kreeg toe gewezen. Redknupp knalde de bal binnen, Blackburn schrok. De bevrijding bij spelers, offi cials en manager volgde pas toen de 1-1 van United door kwam. Voor Blackburn is het de der de titel in de geschiedenis. De club was eerder in het seizoen 1911-1912 en 1913-1914 kam pioen. Manager Dalglish schaarde zich in het selecte ge zelschap oefenmeesters dat met twee clubs de titel veroverde. Herbert Chapman (Hudders- field en Arsenal) en Brian Clough (Derby County en Not tingham Forest) gingen hem ,voor. Dalglish veroverde in het verleden ook met Liverpool de titel. Als speler en als manager. In de strijd om degradatie is Crystal Palace het vierde slacht offer. Norwich, Leicester en Ips wich wisten al eerder dat ze vol gend seizoen een klasse lager spelen. Crystal Palace stond bij Newcastle binnen een half uur met 3-0 achter. Het herstel in de tweede helft met twee treffers was niet voldoende. Aston Villa redde zich door het gelijke spel tegen Norwich. Oud-Feyenoor- der Monkou scoorde voor Southampton tegen Leicester (2-2). Nottingham Forest heeft de competitie in Engeland afgeslo ten met een gelijkspel (2-2) op het terrein van Wimbledon. De ploeg van de aan de knie ge blesseerde Bryan Roy was al ze ker van Europees voetbal. Wim bledon, waar de Nederlandse doelman Hans Segers onder contract staat, beëindigde de competitie als keurige midden moter. In de strijd om promotie won Wolverhampton, de club van voormalig Feyenoorder John de Wolf, de eerste wedstrijd in de play-offs tegen Bolton: 2-1. Tranmere verloot thuis van Reading, 1-3. Spanje Verlies voor de beoogde kam pioen Real. Zoon Jordi die vader Johan Cruijff met Barcelona in Nou Camp voor een afgang be hoedt. De Spaanse competitie sleept zich naar het einde. Kop loper Real Madrid verloor van Oviedo (3-2), maar de achter volgers hielden zich redelijk schuil. Deporlivo, Zaragoza en Barcelona speelden gelijk. Barcelona ontsnapte voor ei gen volk aan een blamage. Cruijff, zelf geschorst, liet de Bulgaar Stoitsjkov en de Rus Kornejev opnieuw buiten de se lectie. Koeman zat zich 75 mi nuten op de reservebank te ver bijten. Cruijff besloot het tegen Celta zonder buitenlanders - zoon Jordi geldt als Spanjaard - te doen. Het experiment bracht aan het licht dat Barcelona zon der de belangrijkste vedetten weinig voorstelt. Zoon Jordi was wel op dreef. Het morrende publiek ontving zijn mooie treffer in de 65e mi nuut enthousiast. De gelijkma ker in de 77ste minuut gaf aan dat het verdedigend dit seizoen niet naar wens loopt bij de ont troonde titelhouder. Daarom is het niet verwonderlijk dat oud- PSV'er Popescu bij de Catalaan se club in de belangstelling staat als opvolger van de naar Feye noord vertrekkende Koeman. Het publiek scandeerde na af loop de naam van Stoitsjkov. De beoogde kampioen Real maakt duidelijk een mindere periode door. Tegen Oviedo liep de koploper twee keer een ach terstand in. Bij de stand 2-2 keurde de arbiter een doelpunt van Zamorano af. Twee minu ten voor het einde bezegelde Carlos het lot van Real, dat bij de tegenstander de voormalige Madrileense vormgever Prosi- necki zag uitblinken. Bij Real verklaarde coach Valdano inte resse te hebben voor Ajacied Seedorf. In Amsterdam valt bin nenkort een bod te verwachten, tekende sportkrant Marca uit zijn mond op. Italië Juventus heeft in Genua een be langrijke stap gezet op weg naar de Italiaanse titel. De koploper van de Serie A won de uitwed strijd tegen de ploeg van John van 't Schip met 4-0. Achtervol ger Parma hield de titelrace theoretisch nog open door Bari met 1-0 te verslaan. Drie wed strijden voor het einde heeft Ju ventus zeven punten voor sprong op Parma. Juventus en Parma ontmoeten elkaar woensdag in de tweede wed strijd van de finale van de strijd om de UEFA-Cup. In Milaan verdedigt Parma dan een voor sprong van 1-0. Juventus, vorige week door Lazio nog met 3-0 onder de voet gelopen, was tegen het in de gradatiegevaar verkerende Ge noa pas in de tweede helft slag vaardig. Kort na de rust zette vedette Roberto Baggio zijn Alan Shearer zet de kroon op het werk. Blackburn verloor, r Engelse titel. ploeg op het juiste spoor uit een strafschop. Vervolgens braken Ravanelli, Jarni en Vialli Genoa helemaal af. Genoa leed een dubbel ver lies. Naast de 0-4 kreeg de ploeg ook nog twee rode kaarten te verwerken. De verdedigers Ga lante en Torrente moesten voortijdig de kleedkamer op zoeken. Parma bleef, op ruime afstand, Juventus volgen. Mid denvelder Fiore maakte zijn eerste doelpunt in de Serie A en hielp zijn club daarmee aan drie punten. AC Milan speelde tegen AS Roma een slechte wedstrijd, maar won toch. Met minimale cijfers, 1-0. Lazio Roma won overtuigend van Inter met 4-1. Winter nam de vierde treffer van de Romeinen voor zijn re kening. Inter speelde met Jonk, maar zonder Bergkamp. De gas ten namen via Berti in de ze vende minuut een voorsprong, maar was vervolgens nergens meer. Ondanks de nederlaag bleef Inter zesde, met uitzicht op Europees voetbal. Duitsland Werder Bremen heeft de leiding behouden in de Bundesliga. Het versloeg zaterdag in de uitwed strijd VfB Stuttgart met 4-1. Borussia Dortmund behield de aansluiting. Het overrompelde VfL Bochum (waar Rob Reekers rood kreeg) na de rust, 3-1. Het verschil tussen beide kempha nen bleef één punt met nog vier wedstrijden te spelen. SC Freiburg verschafte zich voor de eerste keer in het be staan van de club een toegangs bewijs voor Europees voetbal. Freiburg won bij Eintracht Frankfurt, 1-2, door een eigen doelpunt van Frankfurt-doel- man Köpke. Dynamo Dresden degradeerde. De club behaalde sinds 15 oktober in 21 Bundesli- ga-wedstrijden geen overwin ning. De nederlaag tegen Uer- dingen, 3-1, deed de deur defi nitief op slot. In Gelsenkirchen won Bayern München voor een uitverkocht huis (70.000) met 3-0 tetn Schal- ke. De doelpunten kwamen op naam van Ziege en Scholl voor de rust en Zickler één minuut voor tijd. Door de overwinning steeg Bayern naar de vijfde plaats, een plek die recht op deelneming aan het UËFA- bekertoernooi. België Standard Luik heeft Anderlecht de helpende hand toegestoken in de Belgische titelstrijd. De Luikse formatie verspeelde gis teren op de voorlaatste speeldag een duur punt in de uitwed strijd tegen Seraing (1-1). An derlecht, titelverdediger, nam door de overwinning van 3-0 op het al gedegradeerde Oostende een voorsprong van een punt op Standard èn Club Brugge, dat Charleroi moeizaam met 3- 2 versloeg. De Belgische titelrace lijkt daarmee één wedstrijd voor het einde beslist. Anderlecht, zon der de geblesseerde vormgever Mare Degryse, speelde een ge makkelijke wedstrijd tegen hek- kesluiter Oostende. Twee tref fers van Versavel, die kort voor de rust nog een strafschop mis te, en een van Preko waren vol doende. Anderlecht gaat op de laatste speeldag op bezoek bij AA Gent, dat niets meer te win nen of te verliezen heeft. Frankrijk Paris SG heeft voor de vierde keer de Franse beker veroverd. Het versloeg zaterdagavond in het eigen Pare des Princes in de finale Racing Strasbourg met 1- 0 door een doelpunt van Le Guen in de 48ste minuut. Voor Paris SG is de beker een troostprijs. De Franse kampioen ging voor de Europese beker voor landskampioenen en werd daarin uitgeschakeld in de halve finales door AC Milan. In de competitie liep de club grote achterstand op de aanstaande kampioen Nantes op. Schotland Aberdeen, de ploeg van de Ne derlandse doelman Theo Snel- ders, is zaterdag rechtstreekse degradatie uit de Schotse hoog ste klasse ontlopen. Aberdeen, voorlaatste op de ranglijs op de laatste speeldag i langrijke uitwedstrijd tegen Falkirk met 2-0. Dundee United degradeert voor het eerst in 35 jaar. De ploeg verloor op de slotdag met 1-0 van Celtic, de ploeg van Pierre van Hooijdonk. Paris SG-Strasbourg l-<perste GRIEKENlï speeldag: Xanthi-Oly kos 3-2, Athinaikos-OFI Kreta 1-C Panathin. 2-1, Kavala-lonikos 1-1, Ethnikos-Doxa Drama 1-0 Star Panathin. 31-74, Olympiakos 31-58, 31-58, Apollon 31-57, Eenendertigste speeldag: F Genoa-Juventus 0-4, Torino-Cremona|t e 1, Foggia-Fiorentina 2-1, Lazio-ln' Brescia-Napoli 1-2, Padova-Reggia Milan-Roma 1-0, Cagliari-Sampdor Stand: Juventus 31-67, Parma Milan 31-57, Lazio 31-54, Roma Inter 31-48, Sampdoria 31-46, Caf, 31j46, Fiorentina 31-44, Torino 31 neet Napoli 31-42, Bari 31-40, Padova 31 Hop. en Reggiana gedegra OOSTENI ASK 31-33, FC Tirol 31-32. dertigste speeldag: Madeira! I, Setubal-Braga 0-0, Leiria-ll se 1-0. Benfica-Salgueiros 3J vista 4-2. G. Vicente-Sportini Amadora 1-0, Guimaraes-Be Farense-Maritimo 4-0. Stand to 32-58, Sporting 32-52, B Guimaraes 32-40, Farense 32-35, Till se 32-34, Leiria 32-34, Marit Boavista 32-31, Braga 32-29. Salgu Zesendertigste speeldag: Dundee Unjfl tic 0-1, Falkirk-Aberdeen 0-" therwell 2-0, Kilmarnock-H Rangers-Partick 1-1. Stand aan kop:i gers 36-69, Motherwell 36-54. Hibd 36-53. Celtic 36-51, Falkirk 36-48.J gers kampioen. Dundee Ur SP/W Mo Drieëndertigste speeldag: Seville 0-0. Barcelona-Celt 0-2. Oviedo-R Ma. grones 6-0, Tenerif. cia-Bilbao 3-1, Atl.Madrid-Gijon 3-2, Zi goza-Santander 1-1, Compostela-Esp 1-1. Stand aan kop: R. Madrid 33-49, i portivo 33-43, Betis 33-40, Zaragoza 40. Barcelona 33-39, Sevilla 33-38, Zeytinbur 3-1. Besiktas-Fene Galatasar.-B 1-2, Altay-\ Samsun-Anl Besiktas 33-78, Trabzo Turnt 33-66, Fenerbahce 33-64, Gene) 33-41, Altay 33-41.' Kampioenscompetitie ZWITSER!* I OEFENWEDSTR „burg: Zuid-Afrika-ArgentiniÉ I

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 16