Personeel Personeel Personeel Banen op de weg Kansen in tijdelijk werk Controle-medewerker m/v LubapQ Uitzend^ Biu'ON^ i Part-time baan - °p°"ze SE BURCH afdeling ™*lpheNa/d dUM fysiotherapie. J JOOP ZATERDAG 13 ME11995 Enthousiaste administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in tandtechnische implantaten zoeken wij een accurate medewerker met goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift, kennis van WP en goede typevaardigheid. U gaat zorgdragen voor de facturen, het archief, telefoon, orders, mailingen en koffie. Het betreft een full-time functie voor lange tijd. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Telefonist/receptionist m/v Voor een overheidsinstelling in het centrum van Leiden zoeken wij een spontane medewerker die snel van begrip is. U verzorgt de uitgifte van vaarbewijzen, ontvangt bezoekers, zorgt voor de bewaking van het parkeerterrein, helpt bij postronden en neemt de telefoon waar. Werktijden: eerste week van 08:30-12.30 uur en tweede week van 13.00-17.00 uur, wisselend volgens vast rooster. U bent voor augustus al op vakantie geweest Deze functie is voor de duur van een zwangerschapsverlof. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Telefonist/receptionist m/v Voor een accountantskantoor in Leiden zoeken wij een jonge, vlotte telefonist/receptionist U wordt het visitekaartje van het bedrijf en zorgt o.a voor de telefoon, de ontvangst van bezoekers en lichte administratieve taken. Om deze functie goed uit te voeren moet u ervaring hebben met telefooncentrales met meer dan 40 lijnen. Het betreft een full-time functie met mogelijkheid tot een vast dienstverband. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Managementassistent m/v U werkt voor 2 managers die zich bezighouden met debiteure nadministratie, juridische zaken en belastingverwerking. Het betreft postbeheer, organisatie meetings, uitwerking correspon dentie en cijfermatige werkzaamheden. Uw Engels is goed in woord en geschrift. Er wordt gewerkt met Lotus en Word for Windows. U bent accuraat en vindt het leuk met cijfers te werken. De opdracht is full-time, voor 3 maanden. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Junior-secretaresse m/v Voor een groot bedrijf zoeken wij voor de afdeling sales en marketing een secretaresse met enige ervaring. Het betreft het afhandelen van telefoongesprekken, typ-, kopieer- en archief werkzaamheden en contact onderhouden met klanten. Wij zoeken kandidaten van 25-30 jaar met ervaring in een commer cieel bedrijf. Uw Engels is goed, u kunt pnoriteiten stellen en kunt dus, als dat nodig is, nee zeggen. Deze baan is full-time, voor lange tijd. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Allround administratief boekhoudkundig medewerker m/v Per direct zijn wij op zoek naar kandidaten op PDB-niveau, die enige jaren ervaring hebben in de administratieve branche. U kunt werken met Exact, Apple Macintosh en WordPerfect op Apple. Uw leeftijd is niet van belang. Deze baan is per direct, voor ca 4 maanden. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Administratief medewerker m/v Voor een importeur van laboratoriumapparatuur zoeken wij een administratief medewerker voor de afdeling logistiek en finan ciële administratie. Het betreft het wegwerken van een achter stand. U houdt zich bezig met voorraad- en financiële admini stratie, het inboeken van inkoopfacturen en het versturen van facturen. Aangezien u uitsluitend Engelssprekende collega's heeft, is goede kennis van de Engelse taal belangnjk. Deze opdracht full-time, voor ca. 3 maanden. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp. Reaal 5d. Medewerker m/v verkoop binnendienst U heeft contacten met ziekenhuizen en medische groothandels in binnen- en buitenland over de levering van medische hulpmid delen. Voor deze verantwoordelijke verkoopfunctie zoeken wij kandidaten op MBO-niveau met enige jaren ervaring op een verkoop binnendienstfunctie. Bent u ca. 25 jaar en wilt u lange tijd aan de slag? Neem dan contact met ons op. Informatie bij Gaston Badoux, tel. 02520-2 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Verkoper m/v binnen- en buitendienst Voor een handelsonderneming die de vertegenwoordiging heeft van de Belzona kostenbesparende beschermings- en reparatiesys temen. De koude moleculaire technieken worden toegepast bij reparaties van gebouwen, constructies, machines en onderdelen Heeft u een afgeronde HTS-opleiding Werktuigbouwkunde of Chemische Technologie en heeft u commerciële werkervaring? Dan heeft Randstad een uitdagende baan voor u. Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Schoonmakers m/v Wilt u naast uw huidige baan of uw studie wat bijverdienen7 Kom dan langs voor informatie, want wij hebben regelmatig schoon maakwerk in de avonduren. Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. Schoonmakers m/v Voor een vleesverwerkend bedrijf zoeken wij schoonmakers voor de ochtenduren. U werkt van 07.00-12.00 uur en houdt van aanpakken. Ook voor- avondschoonmakers hebben wij regel matig werk. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Vrieshuismedewerker m/v Voor een vleesverwerkend bedrijf zoeken wij iemand voor heftruckwerk in een vrieshuis. Het is hier min 25 graden met windkracht 8. Het betreft werk in ploegendienst voor mensen die Part-time produktiemedewerkers m/v Voor een productiebedrijf in Roelofarendsveen zijn wij op zoek naar gezonde, sterke mensen die de Nederlandse taal kunnen schrijven en verstaan. Werktijden: 12.30-16.30 uur. Dit is een baan voor lange tijd op oproepbasis. U wordt wekelijks opgeroepen. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Produktievoorbereider m/v drukkerij In de functie produktievoorbereider houdt u zich bezig met de voorbereiding van het technische grafische gedeelte van het drukproces en het coördineren en plannen van het produktie- proces in de drukkerij. In de praktijk betekent dit het vertalen van verkooporders met betrekking tot de drukkerij in produktie- en/of inkooporders. De geschikte kandidaat beschikt over een afgeronde MTS-opleiding grafische richting. Tevens beschikt u over administratieve vaardigheden, heeft u ervaring met appli caties, zoals CorrelDraw, en heeft u aantoonbare affiniteit met het drukproces en grafische vormgeving. Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Technisch produktiemedewerker m/v Voor een bedrijf dat medische hulpmiddelen produceert, zoeken wij een machine-operator. U bent verantwoordelijk voor het instellen, omstellen en onderhouden van een complexe spuitgiet- machine. Deze full-time functie kan op termijn uitgroeien naar 2-ploegendienst. Wij zoeken een kandidaat van 23-30 jaar met een LTS/MTS-achtergrond. Informatie bij Gaston Badoux, tel. 02520-2 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Kelners/serveersters m/v Wij hebben zeer regelmatig werk voor ervaren horecamede- werkers. Wil je graag enkele dagen door de week en/of in het weekeinde werken? Kom dan snel bij ons langs. Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. Kelner/serveerster m/v Voorervaren kandidaten hebben wij volop werk in de horeca. Het betreft a-la-carte restaurants en partijen. Bent u zo nu en dan beschikbaar? Kom dan langs bij Randstad in Leiderdorp. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Vakantiewerk, Randstad maakt het mogelijk De vakantie staat weer voor de deur. Heeft u net uw diploma gehaald of wilt u gedurende uw vakantie enkele weken werken? Via Randstad zijn er diverse mogelijkheden. U kunt zich komen inschrijven op dinsdag- en woensdagmiddag tussen 14.00-17.00 uur. Voor een inschrijving moet u meenemen: uw paspoort/ identiteitsbewijs, sofi-nummer, bank-/gironummer en een pasfoto. Dus, samen met Randstad uw vakantie door. ~ir randstad uitzendbureau Ü7 Rijnland Het hoogheemraad schap van Rijnland is binnen een gebied van ruim 100.000 ha met ruim 1 1/4 miljoen inwoners in de provincies Noord- en Zuid-Holland verant woordelijk voor waterkering, waterbeheersing en waterkwaliteit. Het personeels bestand van het hoogheemraadschap bestaat uit ca. 450 medewerkers, waar van ongeveer de helft werkzaam is op het kantoor te Leiden en de overigen op 50 installaties verspreid over het gehele gebied De afdeling Gaarderboek is o.a. belast met het opleggen van aanslagen waterschapslasten (verontreinigings heffing/omslagheffing). Zij is onderver deeld in drie secties t.w. sectie Omslag administratie, sectie Heffing-woningen en de sectie Heffing-bedrijven. In totaal zijn er 36 medewerkers werkzaam op de afdeling. Taken: De controle-medewerker is belast met de volledigheidscontrole van het belas tingbestand. Hiertoe worden de vol gende werkzaamheden verricht: - het voorbereiden van de controle werkzaamheden door middel van het opvragen en beoordelen van gege vens uit het belastingsysteem; - het zelfstandig uitvoeren van contro les in de buitendienst bij woonruim ten en bedrijven; - het verwerken van de gegevens in het belastingsysteem en het periodiek rapporteren over de controle resultaten. Vereisten: - een administratieve of fiscale oplei ding op middelbaar niveau (MEAO en/of HALO); - uitstekende contactuele eigenschap pen; - rijbewijs B-E Zij die ervaring hebben met controle werkzaamheden in de buitendienst en het werken met geautomatiseerde be standen genieten de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 4.262,-- (max. schaal 7) bruto per maand op basis van een 38-urige werkweek. Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een aantrekkelijke regeling voor ziektekosten, een finan ciële vergoedingsregeling voor kinder opvang, ouderschapsverlof en opleidingsmogelijkheden. Procedure: Een benoeming vindt plaats na medi sche goedkeuring en het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Nadere informatie kan worden inge wonnen bij het hoofd van de afdeling Gaarderboek, dé heer D.C. Visser, tele foon: 071-259375 (tijdens kantooruren). Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zen den aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en enveloppe) van vacature nummer 95-GBK-3. Receptionist/telefonist v/m Voor een bedrijf in Leiderdorp zoeken wij een ervaren telefonist/receptionist voor de periode van 5 juni tot en met 30 juni a.s. Naast het bemannen van de telefoon zul je ook administratieve taken ver richten als mailingen en correspondentie verzorgen. Daarom is het van belang dat je goed met WP5.1 kunt omgaan. 'Daarnaast heb je natuurlijk enige ervaring als telefonist/receptionist. Interesse? Bel met Luba Leiderdorp. Commercieel talenwonder v/m Voor een landelijk instituut voor taaltrai ningen zoeken wij mensen met een afge- ronde taalstudie en commerciële werk ervaring. De werkzaamheden bestaan^ o.a. uit het onderhouden van contacten met bestaande opdrachtgevers en acquireren van nieuwe opdrachtgevers. I Netwerkspecialist v/m Wij zijn op zoek naar een netwerkspecia list/installatietechnicus die bekend is met netwerk-operatingsystemen zoals Novell en Unix. Tevens is kennis van diverse PC's en printers een vereiste. Microbiologisch Analist v/m Voor een laboratorium in Leiden zijn wij op zoek naar een HLO'er met werkerva ring in deze richting. Kennis van Fitek is een pré. Ervaren enter v/m Wij zoeken voor een bedrijf in Roelofarendsveen iemand die ervaring heeft met het enten van bloemen. Zowel parttime als fulltime is bespreekbaar. Ben je voor langere tijd en direct beschikbaar en in het bezit van de nodige werklust, neem dan contact op met Luba Leiderdorp. Kwekerijhulpen v/m Wij hebben regelmatig werk voor jonge kandidaten die voor een aantal weken aan de slag willen in een kwekerij. Het werk bestaat .uit laden en lossen, stek- steken etc. Ben jij een harde werker en wil je graag wat bijverdienen, kom dan langs bij onze vestiging in Voorschoten. Groene vingers v/m Met spoed zoeken wij een handig iemand met rijbewijs B die assisteert bij de aanleg van tuinen bij particulieren. Het is een fulltime baan tot en met augustus. Magazijnmedewerkers v/m Voor deze leuke baSn moetje werkerva ring hebben bij een magazijn in de auto branche. Ben je in het bezit van rijbewijs B en heb je een technische achtergrond, bel dan even voor meer informatie. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9,2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: 1 Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, 1^^^ Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. HOOFDDORP Het bestuur van de Stichting voor Chr. S O. V.S.O. voor Haarlemmermeer e.o. zoekt voor de Koningin Emmaschool, school voor M.L.K. een LEERKRACHT KOKEN/ HUISHOUDKUNDE (m/v) Funktie-lnformatic: - het betreft een vakature van 16 uur - de werkdagen zijn liefst dinsdag en vrijdag - de lessen worden gegeven in het VSO aan leerlingen van 13-16 jaar - het vakgebied is onderdeel van een pakket praktische leersituaties, gericht op verbreding van de toekomstmogelijkheden van onze leerlingen. Wij denken aan iemand die: - in het bezit is van de vereiste bevoegdheden voor dit vakgebied - zo mogelijk enige jaren ervaring heeft in het VSO - zich met enthousiasme wil inzetten - bereid is in teamverband te werken, ook aan buitenschoolse aktiviteitcn - affiniteit heeft met het Oecumenisch karakter van de school Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de direktcur, dhr. J. W. Vliegenthart, tel. 02503-16678 (school) of 02503-34411 (thuis) Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan Secr. Stichting Christelijk S.O. V.S.O. voor Haarlemmermeer e.o.. Postbus 413,2130 AK Hoofddorp- OPdW opent nieuwe deuren naar uw tijdelijke chauffeursbaan Dankzij de groeiende flexibilisering van het beroepsgoederenvervoer over de weg en de uitbreidingen van Schiphol is de vraag naar ervaren chauffeurs door transportbedrijven de laatste tijd sterk toegenomen Om aan deze vraag te voldoen en om beter bereikbaar te zijn voor chauffeurs en transportbedrijven :s de GPdW-vestiging Schiphol-centrum geopend. Het nieuwe adres is Triport I, Evert vd. Beekstraat 15, 1118 CL. Luchthaven Schiphol, tel. 020-6 53 03 01. fax 020-6 53 02 48 Trailerchauffeurs m/v Voor diverse soorten vervoer. Reacties graag maandag na 14.00 uur Combinatiechauffeurs m/v Voor internationaal en nationaal distributiewerk. Behendige chauffeurs/ beladers m/v schaarwagen Voor een bedrijf op Schiphol zijn wij op zoek naar chauffeurs, die met de schaarwagen vliegtuigen kunnen bevoorraden Functie-eisen zijn- manoeuvreren, hard werken, nauwkeurigheid, representatief en fit. Heb je geen problemen met wisseldiensten (ook weekeinden), ben je gemotiveer. op korte termijn beschikbaar? Leeftijd: 25-40 jaar Reacties graag maandag na 14.00 uur. Kipperchauffeur m/v De GPdW heeft de komende maanden werk voor t kipperchauffeurs. Het werk is op verschillende wagens (6i x 8 en 10 x 8), zowel op het Schipholterrein als op de Het werk is op onregelmatige tijden en u kunt korte of ij tijd aan de slag. Motorwagenchauffeurs m/v Voor nationaal distributiewerk. Reacties graag maandag Informatie bij Renée Mattern of Hagar Scholte, tel. 020-6 53 03 01. Schiphol, Triport 1/E.v,d. Beekstraat 15. doorn,^Deventer, Doetinchem, Dordrecht, Eindko.cn. vjc, Groningen, 's-Hertogenbosch, Hooqeveen, Naaldwijk, Ni. Nijmegen, Oldenzaal, Roosendaal, Rotterdam, Tilburg ESSHUegvervoi Lj. Hooge Burch, gelegen in het Groene Hart van de Randstad, is een modern opge zette, christelijke woongemeenschap voor ruim 650 verstandelijk gehandicapten. Binnen Hooge Burch streven we naar een zo groot mogelijke zelfredzaamheid van de bewoners. Leren, werken en ontspannen behoren ook voor hen tot de dagelijkse bezigheden. De begeleiding van al die activiteiten geschiedt door een team van specialisten, waarbij een belangrijke rol is weggelegd voor de ergotherapeut(e). Voor onze afdeling fysiotherapie zijn wij op zoek naar een ERGOTHERAPEUT(E) die gericht wil werken aan het totaal functioneren van de bewoners in hun woon- en/of werkmilieu. Tot uw voornaamste taken behoren onder andere het adviseren en begeleiden van belanghebbenden met betrekking tot activiteiten in het dagelijks leven, het mede adviseren.over, bespreken en stimuleren van spelmögelijkheden èn het onder houden van contacten met diverse firma's en de technische dienst. Voor deze functie is het diploma Ergotherapie MfSi vereist, ervaring in de zwakzinnigenzorg of de revalidatie is gewenst. 'aar üksj Pe uitdaging Hooge Burch is één van de toonaangevende instellingen in Nederland op het gebied van de zwakzinnigenzorg. Wij streven naar een optima in woon- en leefklimaat. Leuke collega's en goede ftg( faciliteiten voor bewoners en personeel zorgen voor een gezellige en stimulerende werkomgev Arbeidsvoorwaarden Het betreft èeh.part-time functie van i 4 uur week. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de' lolic b.C i vm CAO-Ziekenhuiswezen Het salaris bedraagt minimaal 3.103,- en maximaal 5.052,- bru per maand bij een volledige werkweek. Uw reactie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Yvonne 't Hooft, hoofd Fysiotherapie, telefoon 01726-30391.- Uw schriftelijke sollicita kunt u - binnen 10 dagen - richten aan Hóoge Burch. t.a.v. Anton Binnenmars, afdelinj OtCl Personeelszaken, Postbus 2027, 2470 AA ZWammerdam (gemeente Alphen aan den Rijn) Werken bij Hooge Burch. Oprecht mensenwerk. J> Joop van den Ende Productions, onderdeel van ENDEMOL Entertainment Holding B.V., is gevestigd in TV Studio Aalsmeer. Als één van de grootste produktiemaatschappijen in Europa staat zij bekend als maker van aansprekende televisie-produkties, theater- en evenementenprodukties. Joop van den Ende Productions biedt werk aan ruim 300 vaste medewerkers; gemiddeld werken er per jaar ruim 1500 werknemers aan diverse produkties mee. In verband met de uitbreiding van ons team, dat op dit moment uit 5 personen bestaat, zijn wij op zoek naar een medeWerkCY P&O m/v In deze veelzijdige funktie ondersteunt u zowel het afdelingssecretariaat als één van de personeels- funktionarissen. Dit houdt in dat u aanspreekpunt bent voor allerhande (telefonische) vragen en daar naast o.a. de volgende taken verricht: agenda beheer, postbehandeling, verzorgen van arbeids overeenkomsten, in- en uitvoer van het personeels informatiesysteem, aanvragen van uitzendkrachten en het verrichten van ondersteunende werkzaam heden t.b.v. beleidsontwikkeling, bijv. het verzame len van gegevens, het opstellen van concepten etc. Tevens neemt u bij afwezigheid de taken waar van het hoofd van het secretariaat ho de] vrijt et Si ndt PI s nd wee wat h Ka, y I ktO iet] lijn a Voo UZi Wij verwachten dat u beschikt over een afgeror opleiding HAVO/MEAO-secr. aangevuld met j MBO-PW (of studerend voor HBO-PW) en ervarf1 L heeft met werkerf op een afdeling P&O. Bent u daarnaast zelfstandig, cijfermatig, nauw keurig, flexibel en boven de 25 jaar en voelt u thuis in een dynamische werkomgeving dan verzoeken wij u, binnen een termijn van 10 dage een schriftelijke sollicitatie te zenden aan Joop van den Ende Productions BV, T.a.v. Corien Kortekaas, Postbus 190, 1430 AD Aalsmeer 'St. Bernard us maakt er iv e rlc van!" 114 St. Bernardus bestaat uit matisch verpleeghuis vo patiënten met een afdeling dag behandeling en een verzorgings tehuis voor 85 bewoners. Ter vervanging van de huidige medewerker, vragen wij wegens zwangvl schapsverlof voor het verzorgingstehuis een fB, ejaarden- of ziekenverzorgende m Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. Telefoon (02S22) 19004. voor de nachtdienst (7 nachten per 2 weken). De aanstellingsgrootte is bespreekbaar. Functie-eisen: diploma bejaardenverzorgende of ziekenverzorgende i zijn om zelfstandig de bewoners tijdens de nacht te verzorgen. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij mevr. CM. Muller, hoofd verzorging van het verzorgingstehuis, aan wie opk de schrifteirjke sollicitaties met curriculum vitae kunnen worden gericht, binnen 14 dagen no ST* bernardus verschijnen van dit blad. Katholieke Stichting Huize St. Bernardus - Verzorgingstehuis, verpleeghuis, reactiverings- en dagbehandelingscentrum-

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 34