Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel A Oegstgeest gemeente, Gemeente Zoeterwoude Management-assistent(e) 2DE LEEUW K OPROEP/INVAL KRACHTEN «SHimmn Architecten in Automatisering RDAG 13 MEI 1995 huis voo [behand ie hoofdafdeling Financiën kan bij de afdeling n nptabiliteit Rekening worden geplaatst een nancieel medewerker/ jta-typist m/v betreft een deeltijd-functie voor 23 uur per èk. De werkzaamheden dienen voornamelijk richt te worden in de ochtenduren. ictie-informatie: :e functie omvat een aantal administratieve werk- imheden, met als belangrijkste taak data-typen, ar ook waarnemen van kassierswerkzaamheden afwezigheid van de kassier, werkzaamheden t.b.v. gemeenterekening en andere op de afdeling nkomende werkzaamheden. ïctie-eisen: ar deze functie zijn minimaal een MAVO-diploma een typediploma vereist. Ervaring met het data- en (AS-400) en enige boekhoudkundige ervaring «kt tot aanbeveling. iris: istelling vindt, afhankelijk van ervaring, opleiding leeftijd, plaats in de aanloopschaal (niveau 2) dan functieschaal (niveau 3): 2: minimum f 2.374,- tot maximum f 3.045,-- bruto per maand; eau 3: minimum f 2.480,- tot maximum f 3.323,- bruto per maand, genoemde bedragen dienen nog berekend te rden naar rato van het aantal te werken uren. ichtingen: dere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij hoofd van de afdeling Comptabiliteit Rekening neer Th.H. van Kuijk of bij mevrouw E.M. Smits, medewerkster van de stafafdeling rsoneel en Organisatie. Beiden zijn bereikbaar jer tel.nr. 071-172121. erige informatie: gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen iedereen. Voorlopig wordt bij gelijke geschiktheid kandidaten de voorkeur gegeven aan hen die in arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. de afdeling Comptabiliteit en Rekening geldt dit name voor gehandicapten en leden van etnische Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen twee weken na publikatie van deze advertentie, richten aan het College van burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van NB. Op acquisitie wordt geen prijs ZONNESTUDIO^» e 'oekt op korte termijn WsiSV*''* naaf Heb je interesse? Schrijf even een kort briefje met curicullum vitae en pasfoto naar STATIONSWEG 2A, 2312 AV LEIDEN gen' DUS i 'D Automatisering B.V. zoekt voor haar kantoor aan de Rhijngeesterstraatweg 58 te sgstgeest op korte termijn een: Logistiek Manager (Full Time) s werkzaamheden zullen ondermeer bestaan uit: Leveranciersselectie en voorraadbeheer; verkoop van computers, randapparatuur, opties en standaard software; Facturering en orderadministratie; Planning technische dienst. functie vereisten zijn: Kennis van PC's en standaard software en ervaring in de automatiseringsbranche; Gedegen kennis van de administratieve processen; Middelbare of Hogere Beroepsopleiding; Leeftijd vanaf 25 jaar; Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal. 2340 AA OEGSTGEEST klantgericht, accuraat en flexibel De Stichting Nederlands Instituut voor Postacademisch Onderwijs (PAO) wil de kwaliteit van het functioneren van hoger opgeleiden vergroten, en daarmee bijdragen aan de resultaten van de organisaties waar zij werkzaam zijn. PAO verzorgt opleidingsactiviteiten over gedrag, communi catie en personeel organisatie. Kernactiviteiten zijn cursussen met open inschrijving. Daar naast ontwikkelt PAO opleidingsactiviteiten op maat voor organisaties. PAO bestaat sinds 1983 als zelfstandige organisatie en werkt actief samen met universiteiten, beroepsverenigingen en branche-organisaties. De cursussen worden verzorgd door docenten die afkomstig zijn uit zowel universitaire kring als uit de beroepspraktijk. De functie U beantwoordt de telefonische en schriftelij ke vragen van onze klanten en geeft advies over onze PAO-cursussen en diensten. Ook behoren tot uw werkzaamheden het invoeren en onderhouden van gegevens in de cursus administratie en de financiële administratie, het verzorgen van de secretariële ondersteu ning ten behoeve van directeur, cursusma nagers en bureaumanager: agendabeheer, correspondentie en postverwerking. Tevens verzorgt u de teksten en opmaak van cursus- en promotioneel materiaal. Het betreft een full-time functie, waarin u samenwerkt met een part-time management-assistente. Uw profiel - mbo/hbo-niveau met een resultaat- en kwaliteitsgerichte instelling - 2 tot 3 jaar aantoonbare ervaring met de werkzaamheden van een management- assistent(e) - klant- en servicegerichte instelling - goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid en feeling voor het wer ken met teksten, zowel qua formulering als lay-out (WP 6.0 of vergelijkbaar) vermogen om (potentiële) klanten des kundig te adviseren over onze cursussen snel en accuraat kunnen werken en snel kunnen inspelen op veranderingen en onverwachte situaties flexibele instelling qua werkzaamheden en werktijden goed zelfstandig en direct aangestuurd kunnen werken onder een vaak hoge tijds- en werkdruk in een klein team leeftijdsindicatie: 25-30 jaar. Belangstelling gewekt? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met c.v. naar PAO. t.a.v. drs. A.J.W. van Essen, direc teur, Postbus 325, 2300 AH Leiden, telefoon 071-143 143. Sluitingsdatum: 29 mei 1995. Een psychologisch onderzoek op basis van de assessment center methode maakt deel uit van de selectieprocedure. De oriënterende gesprekken zullen plaatsvinden op 15 en 16 juni 1995. PAO. Partn [>fessionals Produktiemedewerkers m/v In de periode mei tot september heeft Content bij een groot produktiebedrijf in Zoeterwoude diverse banen. Werkzaam heden: Je werkt full-time in een ploegendienst en je houdt je bezig met het bedienen van machines. Profiel: Je bent mini maal vier weken aaneengesloten beschikbaar en je hebt een leeftijd van 18 tot en met 20 jaar. Content, Breestraat 1, Lei den, tel. 071-125745. jh auto-hifi n JJ /jaardemo JJ n autotelefoons. Technisch inzicht vereist. Inl. en/of sollicitaties aan J. Sjaardema jr., e Beestenmarkt 28,2312 CH Leiden. Tel. 12' De CRAB GROEP (waaronder CRAB Assurantiën BV, CRAB Verhoeven Makelaars OG BV en CRAB Verkerk BV) wil voor haar assurantietak, wegens uitbreiding van activiteiten, graag in contact komen met enthousiaste kandidaten voor het schade- en telefonistenteam. Schadecorrespondent (m/v) Een echte uitdaging voor hem die MEAO of HAVO en Assurantie-B net op zak heeft (of dit zeer binnenkort behaalt) en zich verder in het assurantievak wil bekwamen. Leeftijd tot 22 jaar. Beschikt u ook nog over een prima schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid en is het dagelijks omgaan met klanten u op het lijf geschreven, stuur dan vóór 20 mei a.s. een korte handgeschreven brief aan de heer J. A. van der Kooy. Part-time Telefoniste (v/m) Het gaat hier om een duo baan. Een echte uitdaging voor een herintreedster die aan de slag wil en tijdens onze actiemaanden diverse malen 's avonds meedraait in het telemarketingteam. Wij schatten uw leeftijd tussen de 30 en de 40 jaar. Verder dient u in het bezit te zijn van een typediploma en WP 5.1 ervaring. Tijdens het zwangerschapsverlof van de huidige telefoniste, kan er van u gevraagd worden deze baan tijdelijk full-time in te vullen. Bent u geïnteresseerd? Reageer dan beslist telefonisch a.s. maandag tussen 9.00 uur en 10.30 uur en vraag naar mevrouw f. van der Vos: 071-224700. Naast een gezellige werkkring bieden wij u uitstekende arbeidsvoorwaarden (zoals goede pensioenregeling, bedrijfsspaarloonregeling en gunstige studiefaciliteiten). CRAB ASSURANTIËN BV CRAB. Rijnsburgersingel 61, 2316 XX LEIDEN, tel. 071 - 22 47 00 fax 071 - 223539 rijnsöurgerweg 100 0I7I8 - 5I6I6 ulden molenwerf 4-6 071 - 142045 Katwijk Hoofddorp Zaandam Andreasplsn 14 Kruisweg 1031 Westzijde 260 01718 - 76144 02503 - 20282 075 - 163028 De uiteenlopende werkzaamheden van De Leeuw Adviesgroep B.V. zijn aan verschillende organisatie-onderdelen toevertrouwd. Onze organisatie kent zeven bedrijfseenheden, te weten: makelaardij onroerende goederen, assurantiën, een volmachtbedrijf, finan- cienngen.een hypotheekadviesbureau, een pensioenadviesbureau en eenoffsetdrukkenj. Erwordt gewerkt vanuit zeven vestigingen; Rijnsburg, Katwijk, Leiden, Hoofddorp, Zaandam, Alphen en Monster. IVoor De Leeuw Assurantiën B.V. te Rijnsburg zoeken wij op korte termijn een BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER MAT I Functie-informatie Op de financiële administratie vinden alle boekhoudkundige handelingen van De Leeuw Adviesgroep B.V. op geautomatiseerde wijze plaats. Daar wij een enorme groei hebben doorgemaakt is deze financiële administratie een complex geheel geworden. Functie-eisen - Opleiding minimaal MEAO-niveau; - MBA-diploma of studerend daarvoor - Accuratesse; - Bekendheid met automatisering; - Ervanng in een soortgelijke functie; - Leeftijd 20-25 jaar; - Goed in teamverband kunnen werken; Voldoet U aan de bovengenoemde profielschets, dan bieden wij u het volgende aan: een fulltime job in een uitdagende werkkring; een goede salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring; goede secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. een studie kostenregeling, premievrij pensioen, WAO-gatdekking, bedrijfsspaarregelmg, etc. Indien deze functie u aanspreekt, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: De Leeuw Adviesgroep B.V., Postbus 27. 2230 AA te Rijnsburg, ta.v. mevr. C.L Roodenburg. Zoeterwoude is een gemeente gelegen in het Groene Hart van de Randstad en heeft ca. 8500 inwoners. Het gemeentelijk beleid is erop gericht het groene karakter te handhaven en waar mogelijk te versterken Door enerzijds dit groene karakter en anderzijds tal van voorzieningen binnen handbereik is Zoeterwoude een aantrekkelijke woon- ei De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren, te weten Middelen, Welzijn en Burgerij en Grondgebied. De sector Welzijn en Burgerij bestaat uit twee teams te weten Welzijn en Burgerzaken en Sociale zaken, Economische zaken en Huisvesting. Bij het team Sociale zaken, Economische zaken en Huisvesting is plaats voor een enthousiaste teamleider v/m voor 32 uren per week, die rijk is grote mate van openheid en inzet sturing te geven aan het team i zich kenmerkt door en overtuigende wijze nstellingen op het gebied van het P.R.- en voorlichtings- Naar verwachting wordt het aantal uren per 1 januari 1996 uitgebreid tot 38 uren per week. Functie-informatie: De hoofdtaken van het team zijn: sociale zaken, sociale vernieuwing, maat schappelijke dienstverlening, economische ac 11 11 heid, gehandicaptenbeleid (WVG) en ROA. De te benoemen functionaris: - is belast met de ontwikkeling en uitvoering van het team en verricht uitvoerend velden, - onderhoudt mede contacten met d maatschappelijk werk; - is mede verantwoordelijk voor de uitvoering beleid voor zaken het team betreffende; - is secretaris van het college sociale voorzieningen, - geeft dagelijks werkleiding aan zeven medewerkers en draagt zorg voor e goede voortbrenging van de vakinhoudelijke zaak vanuit het team. Functie-eisen: - relevante HBO opleiding danwel HBO werk- en denkniveau op basis-van relevante ervaring; grondige kennis op het gebied van sociale verzekeringswetgeving; affiniteit met taakvelden oinnen het team; in staat om veranderingsprocessen mede vorm te geven; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte instelling. Salaris: r Afhankelijk van opleiding en/of ervarir bruto per maand (niveau 10, salarispe werkweek. 3 zal het salaris maximaal f 5.983,- 1-1-1995) bedragen bij een 38 urige Overige informatie: - ten aanzien van vrouwen, leden uit etnische minderheidsgroeperingen en gehandicapten wordt een voorkeursbeleid gevoerd; - mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; - een persoonlijkheidstest kan tot de mogelijkheden behoren; - nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer L.Q. van der Ham, hoofd sector Welzijn en Burgeri| (tel. 01715 - 9204). Sollicitaties: Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te rienten aan het college van burgemeester en wethou ders van Zoeterwoude, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 31