Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Personeel Personeel 4 ^Gemeente Zoeterwoude KRAANMACHINISTEN KRAANMACHINIST VAN MARWIJK KRAANVERHUUR "Hallo, gaan we in de bajes de vakman uithangen' c_ 4i van MARWIJK chef werkplaat^ Al stilgestaan bij je vakantiebaan? tempo-team uitzendbureau Faber Holland B.V. "Ja, waarom eigenlijk niet. Al is 't wel even wat anders dan gewoon alleen met je vak bezig zijn. Als werk ZATERDAG 13 MEI 1995 Ver. voor Prot. Chr. Basis- en Voortgezet Onderwijs te Katwijk p.a. Postbus 64676 2506 CB DEN HAAG De P.C.O.K. is een Protestants Christelijke schoolvereniging in Katwijk zonder specifiek kerkelijke binding. Zij voert het beheer over acht Katwijkse basisscholen, die elk hun eigen karakter en werksfeer hebben. Een van de 8 is de Sjaloomschool in de wijk Cleyn Duin. Een school in beweging, die de ontwikkelingen in het onderwijs op de voet volgt en waar het kind centraal staat. Voor de nieuwe cursus zoekt de PCOK voor de Sjaloomschool: een LEERKRACHT (M/V) voor groep 6 met ingang van de nieuwe cursus voor 32 uur een LEERKRACHT (M/V) voor kleuters met ingang van 1 oktober voor 26 uur een LEERKRACHT (M/V) voor groep 3 met ingang van 4 oktober tot eind januari voor 19 uur (vervanging zwangerschapsverlof) Wij zoeken 3 collega's, die: - een protestants christelijke levensovertuiging hebben en kerkelijk meelevend zijn - op enthousiaste wijze met het team, ouders en kinderen willen samenwerken; - eventueel enige ervaring hebben; - een flexibele instelling hebben; - een goede sfeer in de groep en school belangrijk vinden, zodat kinderen zich veilig voelen. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer A. Boer (dir.), tel. school 01718-15768 (ochtend) ofO 1718-16775 (privé). Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan A. Boer, Irisstraat 29, 2223 XB Katwijk. Tempo-Team Uitzendbureau heeft deze zomer weer volop werk voor vakantiekrachten en schoolverlaters. Als je in de vakantie of na je examen aan de slag wilt, kom je dan snel bij ons inschrijven. Neem wel een geldig paspoort mee, je sofinummer en een bank- of gironummer. Leiden, Stationsplein 212, 071 - 14 41 46 Zoeterwoude is een gemeente gelegen in het Groene Hart van de Randstad en heeft ca. 8500 inwoners. Het gemeentelijk beleid is erop gericht het groene karakter te handhaven en waar mogelijk te versterken, Door enerzijds dit groene karakter en anderzijds tal van voorzieningen binnen handbereik is Zoeterwoude een aantrekkelijke woon- en werkgemeente. De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren, te weten Middelen, Welzijn en Burgerij en Grondgebied. De sector Welzijn en Burgerij bestaat uit twee teams te weten Welzijn en Burgerzaken en Sociale zaken, Economische zaken en Huisvesting. Bij net team Welzijn en Burgerzaken is tijdelijk voor een periode van zes maanden plaats voor een enthousiaste medewerker woonruimteverdeling v/m voor 20 uren per week Functie-informatie: De te benoemen functionaris: - voert het woonruimteverdelingsbeleid uit; - verstrekt informatie over huisvestingsaangelegenheden; - onderhoudt contacten met woningbehoevenaen, verhuurders en instellingen; - is secretaris van de commissie Woningtoewijzing; - verricht zonodig andere werkzaamheden, het team betreffende. Functie-eisen: - middelbare beroepsopleiding met specialisatie Maatschappelijk Werk of gelijkwaardige opleiding; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - enige automatiseringskennis; - goedt - zakeli Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris maximaal f 3.860,- bruto per maand (niveau salarispeil 1-1-1995) bedragen bij een 38-urige werkweek. Overige informatie: - ten aanzien van vrouwen, leden uit etnische minderheidsgroeperingen en gehandicapten wordt een voorkeursbeleid gevoerd; - mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; - nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer L.Q. van der Ham, hoofd sector Welzijn en Burgerij (tel. 01715 - 9204). Sollicitaties: Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan het college van burgemeester en wethou ders van Zoeterwoude, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET zoeterwoude. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ie mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, lijke, actieve, flexibele en klantgerichte instelling. KRAANVERHUUR VERHUUR VAN: WEGTERREINKRANEN, AUTOKRANEN. RUPSKRANEN. MOBIELE KATKRANEN EN VERREIKERS Binnen ons bedrijf kunnen wij enkele plaatsen of personen die met enige technische basiskennis dit vak zouden willen leren. Het werk bestaat uit het bedienen van een hydraulische auto- of wegterreinkraan, waarmede hoofdzakelijk werkzaamheden worden uitgevoerd in de bouw. Degenen die belangstelling hebben, moeten in het bezit zijn van een groot rijbewijs en bereid zijn een tweejarige cursus te volgen voor een hijsbewijs. Tevens zijn wij op zoek naar een ervaren voor de bediening van een mobiele loopkatkraan (merk Munsters) Geïnteresseerden kunnen uitsluitend telefonisch een afspraak maken van maandag t/m vrijdag tussen 8.00-17.00 uur. Produktieweg 36 2382 PC Zoeterwoude Tel. 071 -899344 Faber Holland B.V. is een toonaangevend bedrijf in de exploitati ners h, van betonpompen en het leggen van werkvloeren. ierta| Voor haar vestiging te Zoeterwoude zijn wij op korte termijn opz jslech naar: Die na een interne opleiding zelfstandig de werkplaats runt end als machinist kan worden ingezet. Wij zoeken iemand: van ca. 25-35 jaar ervaring in onderhoud bedrijfsvrachtwagens kennis van hydroliek en elektriciteit in het bezit van groot rijbewijs (geen chauffeursdiploir met leidinggevende capaciteiten met inzet en flexibiliteit die zelfstandig kan werken met verantwoordelijkheidsgevoel Wij bieden: prima salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden prettige werksfeer Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Produktieweg 52 2382 PD ZOETERWOUDE t.a.v. de heer R. Faber .Ministerie van justitie HM *7 In het gloednieuwe Huis van Bewaring "De Geniepoort" in Alphen aid Rijn ben je niet alleen met je vak bezig, maar breng je je vakkennis over aan en werk je met gedetineerden. Niet altijd de gemakkelijkste jongens, maar met je sterke wil, je overwicht, soepelheid en enthousiasme kun je veel met ze bereiken. Bezit je die eigenschappen, dan heb je een spannende, uitdagende baan, waarbij geen dag hetzelfde is. Niks sleur dus! We kunnen flink wat van die karakter- vakjongens/meisjes gebruiken. Heb je minimaal een LBO vakopleiding hout, metaal of andere richting, ben je 24 jaar of ouderen wil je meer weten, vul dan de bon in en stuur die op. We nodigen je dan uit voor een informatiebijeenkomst. Justitie Het juiste gewicht in de schaal Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden Daarom worden zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Een medische keuring, een antecedentenonderzoek, een vaktest en een psychologisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer M.N. Flemming. Hoofd Arbeidsvoorziening, te bereiken onder tel. [01720] 70498. Sollicitatiewijze Stuur onderstaande bon naar: Penitentiaire Inrichting "De Geniepoort", ter attentie van de heer Chr. Lahnetein,. Hoofd Personeel Organisatie, unit 12. Postbus 762, 2400 AT Alphen a/d Rijn. bon mm mm mm mm mmm mm mmmm mm mm Ja. ik wil wel wat meer weten oyer die baan van Werkmeester. Stuur me die uitnodiging maar. straat en huisnummer postcode en plaats telefoon Inzenden in envelop, gefrankeerd als brief

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 28