Personeel Personeel Personeel Personeel Personee? Banen op de weg E^EHUegvervoer Al stilgestaan bij je vakantiebaan? tempo-team uitzendbureau ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN secretaresse medische staf m/v Hoofd administratie m/v Produktie-man/vrouw /'AKRON Van Wezel Accountants ZATERDAG 6 MEI 1995 hoofd patiënten verrichtingen administratie m/v huis, met den, is een alge meen ziekenhuis met een regionale vrijwel alle specia- lismen aanwezig zijn.Oe voorberei ding van de nieuwbouw van het beddenhuis verkeert in een vergevorderd sta dium. lp verband met tfè groei dü Unctie i enhui^ door- 1 ook een van de i n i e k e n plaatsvinden. Afdelingsinformatie: De afdeling is verantwoor delijk voor de verwerking en facturering van alle (finan ciële) patiëntengegevens inclusief de honorarlum- administratie vaneen groot aantal specialismen. Er wordt gewerkt met het ziekenhuis informatiesysteem (ZIS) van BAZIS. Op de afdeling werken in totaal/fO mensen onder leiding van één afde lingshoofd. nformatie: i van het afdelings- rfd bestaan uit: 5 dagelijkse leiding en coördinatie van de debiteuren-, patiënten en verrichtingen administratie; het gebruikersbeheer van de relevante systeem- delen; controle van de diverse subadministraties; het leveren van een bij drage aan de verder te ontwikkelen admini stratieve procedures, kostprijscalculaties en automatisering. Functie-eisen: SPD I en/of studerend voor II of HEAO-BE; goede contactuele eigen schappen; aantoonbare leiding gevende capaciteiten; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; kennis van sociale wet geving; een aantal jaren ervaring met bovengenoemde werkzaamheden, bij voor keur in een ziekenhuis. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-Zieken- huiswezen. De functie is ingedeeld in FWG-50 (maxi maal 5.052,- bruto per maand op full-time basis). Indeling in FWG-55 (maxi maal 5.670,- bruto per maand) wordt overwogen. Informatie: Telefonische informatie kan worden verkregen bij mevrouw M. Draak, hoofd administratieve dienst, telefoon 071 - 178222. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie' kunt u binnen 10 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken, onder vermelding van het vacaturenummer B45-3, op onderstaand adres. In verband met vakanties zullen de sollicitatie gesprekken plaatsvinden op 22 en 23 mei a.s. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Allround chauffeurs m/v GPdWegvervoer is de komende periode op zoek naar chauffeurs die aantoonbare ervaring hebben. Naast chauffeurs die direct beschikbaar zijn, hebben wij ook interesse in chauffeurs die op lange termijn een baan zoeken GPdW kan door de verwachte drukte in de zomermaanden veel werk aanbieden in alle sectoren van het beroepsgoederenvervoer. Iedere chauffeur die op zoek is naar een (andere) baan wordt verzocht te reageren. Trekker-opleggerchauffeur m/v In de omgeving van Roelofarendsveen zoeken wij een chauffeur. Het betreft hier bloemen- en plantenvervoer van de kweker naar de veiling in de ochtenduren. De voorkeur gaat uit naar iemand uit de regio Roelofarendsveen die voorts bekend is met de diverse veilingen. Chauffeur m/v trekker-oplegger Voor het vervoer van onder andere doe-het-zelf artikelen. Er wordt gewerkt met een HIAB-knijperkraan. Standplaats: Leiderdorp. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Marjolein Duinker of Peter Lanza, tel. 01720-2 42 66, AJphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. /esti gingen in: Alkmaar, Alphen a/d Rijn, Amsterdam, Apel doorn,Deventer. Doetinchem, Dordrecht, Eindhoven Geleen. Goes, Groningen, 's-Hertogenbosch, Hooqeveen, Naaldwijk, Nieuwegein, Nijmegen, Oldenzaal, Roosendaal, Rotterdam, Tilburg en Venlo. RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk bestaat uit: - een centrum voor hart- en longrevalidatie - een revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen - een voorzieningencentrum voor lichamelijk gehandicapte jong-volwassenen - een mytyl/tyltylschool - een centrum ondersteunende diensten Het centrum voor hart- en longrevalidatie zoekt een RECEPTIONIST/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V voor 30 uur per week Algemene informatie: Het centrum voor hart- en longrevalidatie is gesitueerd in Katwijk. De klinische- en poliklinische hartrevalidatie vindt plaats in één van de grootste centra voor hartrevalidatie in ons land, waarbij de sinds 1991 opgestarte poliklinische longrevalidatie sterk in ontwikkeling is. Functie-informatie: - afhandelen van in- en uitgaande telefoongesprekken; - ontvangen en verwijzen van revalidanten en bezoekers; - verstrekken van informatie n.a.v. binnenkomende vragen en verzoeken; - verzorgen en bewaken van de centrale agenda van medewerkers, het maken van afspraken, rekening houdend met invulling van de decen trale agenda's en de aestelde prioriteiten; - maken van poliklinische afspraken en het voorbereiden van de spreek uren middels o.a. het aanmaken, het verzamelen als wel het ordenen van de dossiers, etc.; - het regelen van patiëntenvervoer en het verwerken van de verwijs- kaarten/brieven, reiskosten- en taxi-aanvraagformulieren t.b.v. de revalidanten; - verrichten van type-, copieer- en alle verder voorkomende administra tieve werkzaamheden. Functie-eisen: - afgeronde MAVO-opleiding; - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; - bekend met tekstverwerkende apparatuur, bij voorkeur WP 5.1 01 - goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden; - flexibele, klant- en servicegerichte instelling; - representatief voorkomen. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziekenhuiswezen. Dienstverband en werktijden: - het betreft een aanstelling voor bepaalde tijd tot 01-01-96, waarna aanstelling voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort; i - de werktijden zijn voor de maandag tot en met de donderdag van (j -12.30 uur en van 13.00 - 16.00 uur en voor de vrijdag van 09.00 -| 13.00 uur. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw I. Baars; Vuyk, coördinator secretariaat HLR, telefoon 01718 - 60260; - schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitaé kunt u binnen dagen na het verschijnen van dit blad - onder vermelding van nr. 952006 - richten aan: Rijnlands Zeehospitium t.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 599 2220 AN KATWIJK AAN ZEE. Tempo-Team Uitzendbureau heeft deze zomer weer volop werk voor vakantie krachten en schoolverlaters. Als je in de vakantie of na je examen aan de slag wilt, kom je dan snel bij ons inschrijven. Neem voor inschrijving wel een geldig paspoort mee, je sofinummer en een bank- of gironummer. Leiden, Stationsplein 212, 071 - 14 41 46 Divisie I Stafsecretariaat Heelkunde Op het secretariaat is een vacature ont staan voor een; Vac.nr. 95.L.18.18.LD Taken: - verrichten van secretariaatswerkzaam heden voortvloeiend uit onderwijs, onder zoek en patiëntenzorg; - uitwerken van wetenschappelijke versla gen en rapportep, ook in het Engels; - bijhouden van de agenda waaronder het maken van afspraken t.b.v. de patiënt- enspreekuren; -ontvangen van post, openen en regi streren hiervan, het opzoeken van hierbij benodigde gegevens en het bepalen van de urgentie; - zoveel mogelijk zelfstandig voeren van correspondentie; - beantwoorden en zoveel mogelijk zelf standig afhandelen van telefonische ge sprekken; - alle voorkomende werkzaamheden samenhangend met de overige weten schappelijke activiteiten van de medische staf. Functie-eisen: - HAVO/VWO-diploma; - diploma medisch secretaresse en enige jaren relevante ervaring, bij voorkeur in een soortgelijke functie; - goede kennis van de Engelse taal; - ervaring met tekstverwerking (WP); - grote mate van zelfstandigheid, flexibiliteit en organisatievermogen; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: maximaal f 3.507,- bruto per maand (schaal A5 RRAZ). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Drs. B. Wils, manager Heelkunde (071 - 26 23 82/ 26 36 29). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen worden gezonden aan de heer H.L.P. Mauer, hoofd Personeel Organisatie Divisie I AZL, gebouw 38. Postbus 9600. 2300 RC Leiden. M Dc Stichting Hervormde Diakonale Huizen (SHDH) is de overkoepelende organisatie van vier verpleeg- en verzorgings huizen in Haarlem: Jansklinick, Overspaarne, De Molenburg en in Bloemendaal het verzorgingshuis Dc Rijp. Tevens zijr er diverse samenwerkingsprojekten waaronder het Anton Picck-hofje in Haarlem. Voor bovengenoemde huizen funktio- ncerr de ekonomische en administratieve dienst van het Centraal Buro, welke is onderverdeeld in de afdeling administrati en de bcdrijfsekonomische afdeling. Op korte termijn zoeken wij een voor 36 uur per week Uw funktie U geeft direkt leiding aan de 3 medewerkers van de boekhouding en indirekt aan de 5 medewerkers van de salaris-/personcclsadministratie. De boekhouding verzorgt in totaal 9 administraties en heeft o.a. te maken met regelgeving voor verpleeghuizen, bejaar denoorden en volkshuisvesting. De salaris-/personcels- administratie funktionccrt voor circa 850 medewer kers en hanteert 2 CAO's. Wat wij vragen U heeft minimaal een afgeronde HAVO- en SPD-opIci- ding met uitgebreide kennis van en ervaring met relevan te administratieve toepassingen. Uw leeftijd is tot 40 jaar, U bent in staat om uw medewerkers te motiveren en nieuwe ontwikkelingen op een juiste wijze te implcr Wat wij bicden Het salaris is maximaal 5.670.- bruto per maand (FWG 55) op basis van een full-time dienstverband. De overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Belangstelling? Voor telefonische informatie kunt u bellen met de controller, de heer A.C.W. Steeman, telefoon 023- 341777. toestel 216. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u bmi sturen aan de dienst Personeelszaken v Hervormde Diakonale Huizen, Jansstr 2011 RT Haarlem. i de Stichting Stichting Hervormde Diakonale Huizen Aandacht voor zorg Akron is een full-service bureau voor reclame en marketing. Onze relaties kunnen rekenen op creatieve oplossingen voor iedere communicatie-doelstelling. Zowel nationaal als regionaal. Op korte termijn zoeken wij een gedreven met contactpuntjes Profiel Leeftijd ongeveer 25 jaar, stressbestendig, grafische achtergrond, rijbewijs B, goede contactuele eigenschappen en je vindt het niet erg om als laatste het licht uit te doen. De job Je geeft leiding aan de studio, controleert zetwerk, koopt o.a. litho's, drukwerk, fotografie, illustraties en premiums in. Brengt offertes uit en zorgt dat alles feilloos doorberekend wordt, je bent back-up van de media-ordering en regelt of doet alles wat nodig is om de dagelijkse gang van zaken goed te laten verlopen. Je hebt ook regelmatig rechtstreeks contact met onze relaties. Interesse? Je eerste deadline is 15 mei.- Dat is de datum waarop je schriftelijke sollicitatie (t.a.v. Michael Breel) bij ons binnen moet zijn. Reclame Ma Lekstraat 88 - postbus 366 - 2300 AJ Leiden - telefoon: 071 -89 93 66 -fax: 071 - 89 38 59 Posters Jaarverslagen Folders Huisstijlen Advertenties Radiospots Mupi's Billboards D.M. acties Periodieken Busreclame Premiums Media adviezen Teksten Kookwinkel Kitchen Art, gespecialiseerd in professioneel kookgerei, zoekt op korte termijn: EEN ENTHOUSIASTE MEDEWERK(ST)ER voor 32 uur per week (tot 1/1/'96) Werkzaamheden: - verkoop van uiteenlopend kookgerei - controleren en verwerken van binnengekomen goederen - winkelpresentatie etc. Gevraagd: - MDS, MHS opleiding, leeftijd vanaf 23 jaar - kennis van koken, enthousiasme en bereidwilligheid om de handen uit de mouwen te steken - geen bezwaar tegen werken op koopavond en zaterdag - geen vakantie mogelijk in de periode 15/8 t/m 31/10 Bent u geïnteresseerd in deze afwisselende baan, schrijft u dan een brief voorzien van c.v. naar Kitchen Art T.a.v. mw. Y. Eveleens Botermarkt 13 2311 EM Leiden K.N.V.B. afdeling LEIDI Op het bondsbureau van dc K.N.V.B. afdelin; Leiden (gevestigd in sportpark De Bloemerd Leiderdorp) is per 1 juli a.s. tijdelijk plaats vot administratief medewerker i (40 uur per week) Functie-informatie: - assistentie financiële administratie - diverse typewerkzaamheden - assistentie bij diverse werkzaamheden t.a wedstrijdzaken Functie-eisen: Wij zoeken kandidaten met: een MEAO-opleiding een goede typevaardigheid een goede beheersing tekstverwerking (MS Word) een flexibele en dienstverlenende instelling leeftijd 18 tot 20 jaar Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 15 me/a richten aan; KNVB afdeling Leiden, Postbus 11, 2350 AA Leiderdorp t.a.v. de afdelingsmanagfRA de heer C. J. P. van Steijn. Op ons kantoor worden alle voorkomende administratieve en belastingad-i vieswerkzaamheden verricht voor ondernemingen in het midden- en klein-B bedrijf. In onze multi-disciplinaire opbouw van registeraccountants! accountants-administratieconsulenten en belastingadviseur zijn ruim 50* medewerkers werkzaam. Momenteel hebben wij behoefte aan een ASSISTENT-ACCOUNTANT (m/v) Wij verwachten van een nieuwe col lega dat hij of zij reeds enige ervar ing heeft op het gebied van de accountancy. De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit het samenstellen van jaarstukken, het verzorgen van fiscale aangiften alsmede alle overige werkzaam- Tevens hebben wij plaats voor een heden die zich voordoen in de bege leiding van cliënten op administra tief terrein. De werkzaamheden kun nen zowel bij de cliënt als bij ons op kantoor plaatsvinden. De collega die wij zoeken is reeds vergevorderd met de SPD-studie en niet ouder dan 30 jaar. ie p BEGINNEND ASSISTENT-ACCOUNTANT (m/v) Voor deze functie is een afgeronde HAVO/VWO-MEAO-studie voor waarde. Wij verwachten van een toe komstige collega dat hij/zij uiteraard op onze kosten een opleiding MBA/ SPD gaat volgen. Onze voorkeur gaat uit naar school verlaters van circa 20 jaar oud, die zich onder leiding van ervaren col lega's verder willen bekwamen in de accountancy. Indien u zich aangesproken voelt door het bovenstaande en op zoek bent naar een prettige werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden verzoeken wij een sollicitatiebrief te richten aan onder staand adres t.a.v. de heer A. C. Balkenende AA. Voor inlichtingen kunt u ons telefonisch bereiken onder nummer 01718-22100 (tst. 30). WWP Registeraccountants

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 24